Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Gallery


counter turnee
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. jucatori
Sistem
Clasament (link pagina turneu)
1
2126
09 Feb 2019
A
Lazarea (HR)
... Waiting ...
2
2125
02 Feb 2019
A
Suceava
`Cupa UPGRADE Suceava`
... Waiting ...
3
2121
02 Feb 2019
A
Slobozia
`Cupa CSM`
... Waiting ...
4
2124
27 Jan 2019
B
Ramnicu Valcea
... Waiting ...
5
2122
26 Jan 2019
A
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa Unirii`
... Waiting ...
6
2123
20 Jan 2019
B
16
Botosani
`Prietenii stiu de ce` - editia a VII-a

16

O+A+I

1. Duceac Catalin
2. Istrate C.
3. Nicolaiciuc O.
3. Constantinica S.
7
2120
19 Jan 2019
B
67
Dej

21

E+O

46

A+I

1. Nistor Dorel
2. Georgiu D.
3. Teleki Z.
3. Zamblau I.
1. Oltean Paul
2. Spaller T.
3. Campean E.
3. Hodis A.
8
2119
19 Jan 2019
B
38
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Ianuarie 2019`

22

E+O

16

A+I

1. Neagoe Costin
2. Dumitrescu C.
3. Gheorghe D.
3. Sencu V.
1. Ene Florin
2. Dinu C.
3. Cojocaru I.
3. Bonciu D.
9
2118
19 Jan 2019
B
40
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a VIII-a

23

E+O

17

A+I

1. Neagu Mircea
2. Constantinescu R.
3. Taranu N.
3. Zarinschi C.
1. Baschir Cristian
2. Anton C.
3. Danalache D.
3. Fedot V.
10
2117
19 Jan 2019
A
208
Odorheiu Secuiesc
`Cupa Fit.Feel`

42

Elite

60

Open

72

Avansati

34

Incepatori

2

1. Simon Csaba
2. Roman I.
3. Jenei B.
3. Corcoz C.
1. Marton Adam
2. Cuesdean R.
3. Stefan P.
3. Tipser G.
1. Tamas Szilard
2. Kovacs I.
3. Fulop A.
3. Pall J.
1. Kiss Bence
2. Tokes S.
3. Bordas L.
3. Sebok M.
11
2116
19 Jan 2019
A
101
Oradea (PingPongMania)
`Cupa PingPongMania` - editia a XXIX-a

28

E+O

46

Avansati

27

Incepatori

1

1. Iana Remus
2. Ciochina G.
3. Sferlea A.
3. Roman B.
1. Totos Ludovic
2. Dumitru F.
3. Ispas Dan
3. Pop A.
1. Neag Ioan
2. Bartha A.
3. Dumbrava M.
3. Dobanda D.
12
2115
19 Jan 2019
B
42
Vatra Dornei
`Cupa Unirii`

12

E+O

30

A+I

1. Hagatis Andrei
2. Morosan M.
3. Ciobanu G.
3. Pascu M.
1. Kurennoi Andrei
2. Palamaru E.
3. Vieru C.
3. Spaller T.
13
2114
12 Jan 2019
B
72
Arad
`Cupa Prietenilor`

30

E+O

18

Avansati

24

Incepatori

2

1. Avram Victor
2. Iana Remus
3. Mutrescu E.
3. Roman B.
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Dumitru F.
3. Olah Remus
3. Iusco I.
1. Simion Razvan
2. Gligor P.
3. Dobanda A.
3. Sabau V.
14
2113
12 Jan 2019
A
171
Topoloveni
`Cupa Top Arena`

24

Elite

45

Open

66

Avansati

36

Incepatori

5

1. Enciu Alexandru
2. Neagu M.
3. Banescu D.
3. Ceacarescu C.
1. Pribeagu Sebastian
2. Corbu M.
3. Rasid A.
3. Marian B.
1. Nicula Florin
2. Tuca C.
3. Burca V.
3. Dinu G.
1. Nedescu Adrian
2. Tudor F.
3. Melnerovici D.
3. Tataru T.
15
2112
05 Jan 2019
B
168
Bucuresti (Top Tenis)

29

Elite

57

Open

43

Avansati

39

Incepatori

5

1. Barbu Ana Maria
2. Dinca D.
3. Sandu B.
3. Dumitrescu C.
1. Pantelimon Andi
2. Voin Doru
3. Chiru S.
3. Gheorghe N.
1. Vitan Andrei
2. Guluta F.
3. Plop A.
3. Barbu D.
1. Marinescu Irineu
2. Avramescu B.
3. Badea I.
3. Cernat G.
16
2111
05 Jan 2019
B
48
Brasov (Energetic)

24

E+O

24

A+I

1. Fratila Robert
2. Bardocz S.
3. Neagoe C.
3. Macovei L.
1. Darjan Daniel
2. Loghin F.
3. Bartha I.
3. Ciobanu A.
17
2109
05 Jan 2019
B
55
Targoviste
Turneul `Softurilor`

25

E+O

30

A+I

1. Sufletel Radu
2. Sencu V.
3. Daneliuc G.
3. Trocan N.
1. Ene Florin
2. Lazar D.
3. Stoica M.
3. Nicolescu V.
18
2108
05 Jan 2019
B
48
Botosani (Ardex)
`Cupa Anului Nou` - editia a II-a

14

E+O

34

A+I

1. Hasna Cosmin
2. Albu C.
3. Polocoser C.
3. Pascu M.
1. Lucic Corneliu
2. Robu Mihai
3. Ursulean D.
3. Cervicescu L.
19
2110
02 Jan 2019
B
39
Oradea (King Pong)
`LMA 2019`

39

ALL

1. Gergely Anton
2. Savu C.
3. Tic Ioan
3. Tailbot F.
20
2107
23 Dec 2018
B
30
Braila
`Secret Santa`

10

E+O

20

Amatori

1. Constantinescu Rares
2. Neculai A.
3. Toma I.
3. Voinea E.
1. Carata Catalin
2. Panait A.
3. Zbant M.
3. Cotet N.
21
2105
22 Dec 2018
B
46
Odorheiu Secuiesc
`Cupa Judetului Harghita`

46

ALL

1. Kiss Janos
2. Kincses J.
3. Fazakas G.
3. Tamas S.
22
2104
22 Dec 2018
B
38
Timisoara (Club 11)
`Cupa Smiley 41`

18

E+O

20

Amatori

1. Put Gabriel
2. Beca I.
3. Mutrescu E.
3. Popet Doru
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Lascu M.
3. Szekeres Z.
3. Dehelean O.
23
2098
22 Dec 2018
B
38
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Decembrie 2018`

12

E+O

26

Amatori

1. Neagoe Costin
2. Gheorghe D.
3. Panait G.
3. Sorescu M.
1. Sdranca Mircea
2. Dumitru G.
3. Kis Istvan
3. Mihaila G.
24
2084
22 Dec 2018
A
149
Falticeni
`Cupa Mos Craciun`

21

Elite

41

Open

47

Avansati

40

Incepatori

1. Aga Alexandru
2. Albu Vlad
3. Hasna C.
3. Marola M.
1. Havris Rares
2. Polocoser C.
3. Bubulac C.
3. Avram G.
1. Puscasu Calin
2. Bacosca C.
3. Pavlenko I.
3. Robu Mihai
1. Brandusan Lucian
2. Bobu S.
3. Margineanu F.
3. Zamfirache I.
25
2083
22 Dec 2018
B
49
Bistrita
`Turneu Calificare WCPP` - editia a V-a

49

ALL

1. Filimon Lucian
2. Farcas V.
3. Oroszlan R.
3. Blanariu D.
26
2106
21 Dec 2018
B
31
Oradea (King Pong)
`KING PONG X-MAS`

31

ALL

1. Gergely Anton
2. Savu C.
3. Tic Ioan
3. Codau Vlad
27
2101
15 Dec 2018
B
16
Braila
`Campionatul Judetean Braila`

4

E+O

12

Amatori

1. Ion Marius
2. Constantinescu R.
3. Cojocaru M.
3. Iordache E.
1. Dobrila Petru
2. Manole Dan
3. Pavel N.
3. Stirbu D.
28
2100
15 Dec 2018
B
20
Craiova
`Campionatul Judetean Dolj`

20

ALL

1. Raducan Bogdan
2. Cinca D.
3. Glogogeanu N.
3. Marin Puiu
29
2099
15 Dec 2018
B
47
Slobozia
`Cupa Mos Craciun`

12

E+O

13

Avansati

22

Incepatori

1. Enciu Alexandru
2. Neagu M.
3. Vlase G.
3. Ceacarescu C.
1. Nicula Florin
2. Comis M.
3. Visan V.
3. Todi D.
1. Geanta Mihai
2. Stoian S.
3. Serban N.
3. Rasina M.
30
2097
15 Dec 2018
B
44
Iasi (Club Viper)
`Cupa Prieteniei` - editia a VI-a

10

Elite

10

Open

12

Avansati

12

Incepatori

1. Albu Vlad
2. Parascuta D.
3. Dabija R.
3. Hariuc C.
1. Ciuca Sorin
2. Plamada L.
3. Moraru E.
3. Batranu V.
1. Andrei Radu Alexandru
2. Pintilie V.
3. Ignatescu B.
3. Bacalu V.
1. Marin Doru
2. Stan R.
3. Boureanu C.
3. Nazare M.
31
2096
15 Dec 2018
B
31
Botosani (Ardex)
`Cupa de Craciun`

9

E+O

22

Amatori

1. Onufrei Ciprian
2. Polocoser C.
3. Pascu M.
3. Chiriac M.
1. Tanase Gabi
2. Ureche I.
3. Arseniuc A.
3. Ilie A.
32
2095
15 Dec 2018
A
120
Sibiu
`Cupa Iernii` - editia a V-a

48

E+O

72

Amatori

1. Simon Csaba
2. Grigore A.
3. Govoreanu F.
3. Irsai I.
1. Dumitru Florin
2. Bleoca L.
3. Baluta S.
3. Bucur A.
33
2094
15 Dec 2018
B
34
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

10

E+O

24

Amatori

1. Movileanu Flavius
2. Bratescu A.
3. Mocanu A.
3. Stangaciu A.
1. Negrea Bogdan
2. Bistreanu A.
3. Silviu N.
3. Delimart A.
34
2093
15 Dec 2018
B
69
Dej
`Centenar Romania`

22

E+O

47

Amatori

1. Galban Calin
2. Muresan I.
3. Mocean Dan
3. Mican N.
1. Barbuta Ioan
2. Neamtu A.
3. Vecian M.
3. Hodis A.
35
2092
15 Dec 2018
B
23
Roman

23

ALL

1. Albu Catalin
2. Marola M.
3. Barsa Ioan
3. Grapina F.
36
2091
15 Dec 2018
B
48
Giurgiu

28

E+O

20

Amatori

1. Varbanescu Petre
2. Dinca D.
3. Neagoe C.
3. Dumitrescu C.
1. Vitan Andrei
2. Palangeanu I.
3. Stanescu M.
3. Dragos M.
37
2103
13 Dec 2018
B
32
Comanesti
`Cupa Mos Craciun`

32

ALL

1. Finna Gabor
2. Ditu D.
3. Munteanu I.
3. Filip Dan
38
2102
12 Dec 2018
B
43
Arad (CSM)
`Cupa Aradeana`

14

E+O

29

Amatori

1. Roman Bogdan
2. Spatariu D.
3. Verdet A.
3. Ciochina G.
1. Neamt Doru
2. Mitar M.
3. Iliuta A.
3. Dumitru F.
39
2090
08 Dec 2018
B
26
Tulcea
`Campionatul Judetean Tulcea`

12

E+O

14

Amatori

1. Neculai Alexandru
2. Gherasim I.
3. Taranu N.
3. Manea M.
1. Evtei Vasile
2. Carata C.
3. Zbant M.
3. Baschir C.
40
2089
08 Dec 2018
B
38
Deva
`Campionatul Judetean - Hunedoara`

20

E+O

18

Amatori

1. Mandru Bogdan
2. Pavel C.
3. Crainic A.
3. Szakacs R.
1. Gipsy King
2. Stancu T.
3. Barbu T.
3. Jeler N.
41
2088
08 Dec 2018
B
18
Oradea (PingPongMania)
`Cupa PingPongMania - Centenar 2018`

18

ALL

1. Sferlea Alesia
2. Totos L.
3. Sferlea M.
3. Szalay L.
42
2087
08 Dec 2018
B
34
Galati
`Campionatul Judetean - Galati`

10

E+O

24

Amatori

1. Chiscop Bogdan
2. Wischegg R.
3. Zarinschi C.
3. Capus G.
1. Amarinei Sorin
2. Mitu M.
3. Marcosanu D.
3. Picioroga L.
43
2086
08 Dec 2018
B
52
Arad
`Cupa Mos Craciun`

18

E+O

34

Amatori

1. Roman Bogdan
2. Grubacichi M.
3. Verdet A.
3. Ciochina G.
1. Szivery Adrian
2. Craiovan V.
3. Botas C.
3. Fekete I.
44
2085
08 Dec 2018
B
27
Pitesti
`Cupa Mos Nicolae`

10

E+O

17

Amatori

1. Toma Florin
2. Ciuca Dan
3. Vasiliu R.
3. Pribeagu S.
1. Mihaescu Nicola
2. Nuta Mario
3. Tuca C.
3. Botanel E.
45
2082
08 Dec 2018
A
101
Lazarea (HR)

12

Elite

23

Open

66

Amatori

1. Albu Vlad
2. Firu M.
3. Hagatis A.
3. Jozsa Z.
1. Polotca Stefan
2. Denes F.
3. Fazakas A.
3. Fazakas G.
1. Lovasz Vilmos
2. Loghin F.
3. Vajda Erno
3. Bedo J.
46
2081
08 Dec 2018
A
200
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`

35

Elite

59

Open

58

Avansati

48

Incepatori

1. Fratila Robert
2. Enciu A.
3. Boraciu C.
3. Ropotan I.
1. Gheorghe Dragos
2. Bondoc A.
3. Macelaru E.
3. Ionascu G.
1. Presura Eugen
2. Delimart A.
3. Eparu M.
3. Margescu B.
1. Ionescu Victor
2. Dragu F.
3. Bucsoiu V.
3. Bolozan L.
47
2080
02 Dec 2018
B
16
Piatra Neamt
`Cupa Pietricica` - Editia de Iarna

16

ALL

2

1. Albu Catalin
2. Macelaru E.
3. Ivanov S.
3. Atomei A.
48
2079
02 Dec 2018
B
28
Tulcea (Iberom)
`Cupa Ziua Nationala`

13

E+O

15

Amatori

1. Neculai Alexandru
2. Manea M.
3. Trocaru R.
3. Taranu N.
1. Petcu Liviu
2. Baschir C.
3. Fedot V.
3. Timofei V.
49
2078
01 Dec 2018
B
33
Constanta
`Cupa Eden`

8

E+O

25

Amatori

1. Rasid Aihan
2. Avram N.
3. Mitrea S.
3. Tiganisteanu A.
1. Stanescu Marian
2. Popescu A.
3. Nicula F.
3. Ilie C.
50
2077
01 Dec 2018
A
165
Suceava
`Cupa Bucovinei - Centenarul Unirii cu Tara`

22

Elite

29

Open

58

Avansati

56

Incepatori

1. Sumanaru Catalin
2. Albu Vlad
3. Galban C.
3. Ursulean F.
1. Havris Rares
2. Braniste G.
3. Bulubasa N.
3. Muraru I.
1. Ignatescu Bogdan Ionut
2. Burghelea F.
3. Vicovanu P.
3. Sofian C.
1. Panzariu Teodor
2. Daraba G.
3. Bobu S.
3. Istrate G.
51
2076
01 Dec 2018
A
184
Dumbravita
`Emi-TT` & `Selgros` - Cupa Centenar

44

Elite

47

Open

55

Avansati

38

Incepatori

1. Cristanus Cristian
2. Mandru B.
3. Sorescu D.
3. Beca I.
1. Mirza Sorin
2. Pop I.
3. Ciochina G.
3. Costache R.
1. Szemciuk Istvan
2. Dumitru F.
3. Matei D.
3. Borcsi J.
1. Berinde Luca
2. Purda Raul
3. Orban A.
3. Jicarean D.
52
2075
25 Nov 2018
B
22
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Noiembrie 2018`

22

ALL

1. Gheorghe Dragos
2. Cudalbu C.
3. Draganescu V.
3. Panait G.
53
2074
25 Nov 2018
B
64
Pitesti

15

E+O

49

Amatori

1. Toma Florin
2. Pavunev D.
3. Ciuca Dan
3. Stan C.
1. Trocan Nicolae
2. Burca V.
3. Tuca C.
3. Bradusca C.
54
2073
24 Nov 2018
A
140
Aiud
`Cupa Eu si Paleta de Tenis` - editia a V-a

48

E+O

92

Amatori

4

1. Simon Csaba
2. Gogu G.
3. Moldovan H.
3. Roman B.
1. Miclos Andrei
2. Dumitru F.
3. Mucsi R.
3. Oniga Paul
55
2072
24 Nov 2018
B
31
Sibiu
`Campionatul Judetean Sibiu - Top 8`

17

E+O

14

Amatori

1. Govoreanu Florin
2. Temelie D.
3. Aron Darie
3. Mitzea A.
1. Minzat Mircea
2. Benyovski B.
3. Banu N.
3. Vrancea M.
56
2071
24 Nov 2018
B
20
Botosani
`Cupa ADMIR - 25 de ani`

20

Amatori

1. Burghelea Florin
2. Ilie A.
3. Aluculesa R.
3. Spircu A.
57
2070
24 Nov 2018
A
100
Fieni
`Cupa Orasului Fieni`

6

Elite

26

Open

38

Avansati

30

Incepatori

1. Lazaroiu Adrian
2. Pascal R.
3. Dobrin A.
3. Neagoe C.
1. Avram Nicolae
2. Mihaila N.
3. Pascu R.
3. Laur Boro
1. Dragos Marian
2. Dinu A.
3. Petre C.
3. Campean A.
1. Marinescu Nelu
2. Melnerovici D.
3. Constantin F.
3. Eftimie G.
58
2069
18 Nov 2018
B
45
Targoviste
`Cupa IHR`

15

E+O

30

Amatori

1. Fratila Robert
2. Pascal R.
3. Sencu V.
3. Panaitescu S.
1. Trocan Nicolae
2. Stoica M.
3. Matei M.
3. Negrea B.
59
2068
17 Nov 2018
B
48
Brasov

18

E+O

30

Amatori

1. Sufletel Radu
2. Mike B.
3. Neagoe C.
3. Macovei L.
1. Loghin Florin
2. Ciobanu A.
3. Sterczer S.
3. Kis Istvan
60
2067
17 Nov 2018
B
56
Suseni
`Cupa Suseni`

15

E+O

41

Amatori

1. Boeriu Cezara
2. Jozsa Z.
3. Welker I.
3. Colcer N.
1. Szanto Lajos
2. Gered F.
3. Demeter A.
3. Canea K.
61
2066
17 Nov 2018
A
213
Bucuresti (Top Tenis)
`Memorialul George Vaduva`

30

Elite

56

Open

79

Avansati

48

Incepatori

4

1. Macarenco Andrei
2. Boraciu C.
3. Burlacel I.
3. Neculai A.
1. Dena Corneliu
2. Acatrinei L.
3. Niculae D.
3. Cinca D.
1. Gavrila Aurel
2. Gheorghe F.
3. Paul C.
3. Docan C.
1. Palaloga Sebastian
2. Boaca D.
3. Teodorescu A.
3. Fusca G.
62
2065
17 Nov 2018
A
80
Oradea (Era Park)
`Cupa de Toamna - Carrefour`

11

Elite

18

Open

25

Avansati

26

Incepatori

1. Roman Bogdan
2. Tailbot F.
3. Savu C.
3. Tic Ioan
1. Bondar Octavian
2. Catricicau A.
3. Kramarsic M.
3. Lacatis G.
1. Chibulcutean Bogdan
2. Bumbu P.
3. Szivery A.
3. Borcsi J.
1. Kaszta Harrald
2. Dobanda A.
3. Maxim A.
3. Cotrau A.
63
2064
17 Nov 2018
A
88
Viseu de Sus
`Cupa Vaser` - editia I-a

31

E+O

57

Amatori

1. Gogu Gabriel
2. Butko T.
3. Galban C.
3. Banek A.
1. Singeorzan Cornel
2. Rozenfeld R.
3. Miclos A.
3. Barbos F.
64
2063
11 Nov 2018
B
48
Ramnicu Valcea

16

E+O

32

Amatori

1. Cruceru Sergiu
2. Toma F.
3. Badulescu T.
3. Teica Radu
1. Stoian Sorin
2. Preda N.
3. Dica Danut
3. Burlan C.
65
2062
10 Nov 2018
B
57
Santimbru
`Cupa Santimbru`

13

E+O

44

Amatori

1. Kiss Janos
2. Lakatos Z.
3. Canea K.
3. Chelmus I.
1. Kovacs Istvan
2. Kis Istvan
3. Kolbai G.
3. Tamas S.
66
2061
10 Nov 2018
B
42
Galati
`Cupa Activ` - editia a VII-a

14

E+O

12

Avansati

16

Incepatori

1. Chiscop Bogdan
2. Neculai A.
3. Constantinescu R.
3. Wischegg R.
1. Iordache Eugen
2. Budescu M.
3. Amarinei S.
3. Hulpan C.
1. Blefoianu Laurentiu
2. Dumitrache M.
3. Dumitrache M.
3. Mihai G.
67
2060
10 Nov 2018
B
39
Bacau
`Club Tenis 60`

20

E+O

19

Amatori

1. Corcoz Costin
2. Marola M.
3. Braniste G.
3. Bubulac C.
1. Dimitriu Vasile
2. Burghelea F.
3. Tabacaru C.
3. Iordachi A.
68
2059
10 Nov 2018
A
92
Giurgiu
`Cupa PRO TM`

38

E+O

30

Avansati

24

Incepatori

1. Macarenco Andrei
2. Dumitrescu C.
3. Voin Doru
3. Campean A.
1. Gavrila Aurel
2. Catana C.
3. Caldararu M.
3. Barca G.
1. Marinescu Nelu
2. Dobra A.
3. Sezciuc C.
3. Melnerovici D.
69
2053
06 Nov 2018
B
12
Iasi
`Topspin Arena`

12

Amatori

1. Britting Stanny
2. Dior Dorin
3. Bobeica A.
3. Gasner P.
70
2030
03 Nov 2018
TF
264
Alba Iulia
`Cupa Centenar`
Turneul Campionilor 2018

96

Elite

72

Open

72

Avansati

24

Incepatori

1. Lukasz Klimas
2. Sorescu D.
3. Iana Remus
3. Roman I.
1. Corbu Darius
2. Ciortescu C.
3. Gherasim I.
3. Polotca S.
1. Cioveie Bogdan
2. Trocan N.
3. Hancig M.
3. Losonczi D.
1. Popescu Apreotesei Mihai
2. Dobanda A.
3. Ceobotaru D.
3. Grusca N.
71
2058
28 Oct 2018
B
12
Teius

12

O+A

1. Bumbu Pavel
2. Iepure T.
3. Sirbu Vlad
3. Cristea A.
72
2054
28 Oct 2018
B
18
Drobeta Tr Severin

6

Open

12

Amatori

1. Istrate Cristian
2. Thouzard A.
3. Geamanu R.
3. Draghici D.
1. Stoian Sorin
2. Vijaica F.
3. Gutulescu M.
3. Vijaica P.
73
2055
27 Oct 2018
B
42
Medias
`Cupa Prieteniei`

25

E+O

17

Amatori

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Pinzar A.
3. Teglas A.
3. Bauer L.
1. Zalar Marian
2. Chibulcutean I.
3. Bucur Dan
3. Fratila D.
74
2048
27 Oct 2018
B
54
Bacau
`Cupa ACS Vasile Lepadatu`

22

E+O

32

Amatori

1. Surmei Boby
2. Corcoz C.
3. Valeanu C.
3. Marola M.
1. Dimitriu Vasile
2. Dirlau I.
3. Socaci S.
3. Halbedel M.
75
2047
27 Oct 2018
B
38
Tulcea
`Cupa Danubius`

18

E+O

20

Amatori

1. Enciu Alexandru
2. Neculai A.
3. Ceacarescu C.
3. Wischegg R.
1. Pana Remus
2. Zbant M.
3. Timofei V.
3. Ivan A.
76
2046
27 Oct 2018
B
58
Dej
`Cupa de Toamna`

22

E+O

36

Amatori

1. Moldovan Cristian
2. Mihalca B.
3. Nistor D.
3. Galban C.
1. Tintas Adrian
2. Neamtu A.
3. Damian M.
3. Grosan M.
77
2045
27 Oct 2018
A
121
Resita
`Cupa Banatului Montan` - editia a III-a

19

Elite

41

Open

39

Avansati

22

Incepatori

1. Sorescu Deian
2. Moldovan D.
3. Beca I.
3. Roman B.
1. Istrate Cristian
2. Ciochina G.
3. Cornianu S.
3. Deak V.
1. Poenar Alin
2. Oneasa S.
3. Fekete I.
3. Szemciuk I.
1. Sorescu Velimir
2. Martoiu G.
3. Orban A.
3. Pralea C.
78
2042
27 Oct 2018
B
24
Craiova

24

ALL

1. Raducan Bogdan
2. Cinca D.
3. Cruceru S.
3. Gheorghe N.
79
2041
27 Oct 2018
B
75
Suceava
`Cupa S-SUCCES`

24

E+O

24

Avansati

27

Incepatori

1. Albu Vlad
2. Albu C.
3. Ursulean F.
3. Cozma C.
1. Constantinica Silviu
2. Simionese S.
3. Simionese O.
3. Aanei C.
1. Ursulean Daniel
2. Daraba G.
3. Suciu A.
3. Aluculesa R.
80
2040
27 Oct 2018
A
112
Valenii de Munte
`Serbarile Toamnei - Festivalul Tuicii`

24

Elite

30

Open

58

Amatori

1. Fratila Robert
2. Macarenco A.
3. Constantinescu R.
3. Iancu G.
1. Macelaru Eugen
2. Silivestru N.
3. Plaiasu I.
3. Potarniche B.
1. Panait Genu
2. Pop A.
3. Nitu S.
3. Alexandru M.
81
2057
26 Oct 2018
B
44
Oradea (King Pong)
`Foresta B`

44

ALL

1. Gergely Anton
2. Tascianu C.
3. Jurje A.
3. Balogh A.
82
2056
25 Oct 2018
B
12
Blaj
`Cupa Blaj`

12

O+A

1. Ciobanu Daniel
2. Oniga Paul
3. Szekely G.
3. Marian I.
83
2051
25 Oct 2018
B
12
Aiud
`Cupa Prieteniei`

12

O+A

1. Dirlea Ioan
2. Cristea A.
3. Bumbu P.
3. Sirbu Vlad
84
2052
24 Oct 2018
B
42
Arad (CSM)
`Cupa Aradeana` - editia II-a

19

E+O

23

Amatori

1. Sorescu Deian
2. Spatariu D.
3. Verdet A.
3. Avram V.
1. Avasilcai Marcel
2. Szivery A.
3. Fekete I.
3. Dobanda A.
85
2050
22 Oct 2018
B
20
Iasi (Club Viper)
`Cupa Prieteniei`- editia a V-a

20

ALL

1. Sumanaru Catalin
2. Parascuta D.
3. Plamada L.
3. Morariu M.
86
2044
21 Oct 2018
B
24
Deva
`Cupa de Toamna`

24

ALL

1. Szakacs Raul
2. Zbancu Leo
3. Dirlea I.
3. Postelnicu M.
87
2039
21 Oct 2018
B
23
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Octombrie 2018`

23

ALL

1. Micuda Mihai
2. Iancu G.
3. Grama M.
3. Stefan P.
88
2038
21 Oct 2018
B
58
Pitesti

16

E+O

42

Amatori

1. Corburean Ioana
2. Toma F.
3. Pribeagu S.
3. Banescu D.
1. Trocan Alexa
2. Trocan N.
3. Campean A.
3. Grigore M.
89
2037
20 Oct 2018
B
38
Sibiu
`Cupa CENTENAR Transilvania`

38

ALL

1. Sufletel Radu
2. Boeriu C.
3. Todarcea I.
3. Daneliuc G.
90
2036
20 Oct 2018
B
22
Botosani (Ardex)
`Cupa Asii Paletei` - editia a III-a

22

ALL

1. Onufrei Ciprian
2. Cojocaru S.
3. Polocoser C.
3. Aparaschivei M.
91
2035
20 Oct 2018
A
154
Slobozia
`Memorialul Mihai Transmim` - editia a III-a

35

Elite

40

Open

42

Avansati

37

Incepatori

1. Stanciu Alin
2. Ion Marius
3. Dumitru G.
3. Macarenco A.
1. Jimmy Lu
2. Mitrea S.
3. Gheorghe N.
3. Samoila I.
1. Visan Victor
2. Lupsa B.
3. Bejan A.
3. Vilcan M.
1. Comis Marian
2. Dragu F.
3. Pancrat C.
3. Plesoianu S.
92
2034
20 Oct 2018
A
118
Oradea (King Pong)
`Toamna Oradeana`

18

Elite

30

Open

41

Avansati

29

Incepatori

1. Farkas Gabor
2. Craciun C.
3. Roman B.
3. Tailbot F.
1. Costache Rosioru Cristian
2. Merai J.
3. Bondar O.
3. Lacatis G.
1. Zaha Vasile
2. Hancig M.
3. Sebeni C.
3. Crisan V.
1. Papp Attila
2. Maxim A.
3. Tana M.
3. Presecan D.
93
2033
20 Oct 2018
B
33
Sighetu Marmatiei

33

ALL

1. Galban Calin
2. Ticala V.
3. Mal Denis
3. Hotico C.
94
2029
20 Oct 2018
A
172
Targu Secuiesc

23

Elite

47

Open

68

Avansati

34

Incepatori

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Toma F.
3. Cuesdean R.
3. Medves A.
1. Mike Boroka
2. Chelmus I.
3. Pribeagu S.
3. Finna G.
1. Cristofor Razvan
2. Morariu M.
3. Kis Istvan
3. Tobosaru G.
1. Profiroiu Dorel
2. Modoran M.
3. Bartha F.
3. Sterczer Z.
95
2049
18 Oct 2018
B
12
Botosani
`Cupa de Toamna - A.J.T.M.`

12

ALL

1. Onufrei Ciprian
2. Nicolaiciuc O.
3. Pralea M.
3. Ciortescu C.
96
2043
17 Oct 2018
B
20
Ploiesti (Tel George Jr)

20

ALL

1. Fratila Robert
2. Voicu I.
3. Panaitescu S.
3. Cudalbu C.
97
2032
14 Oct 2018
B
24
Braila
`Cupa Ziua Recoltei`

8

E+O

16

A+I

1. Zarinschi Catalin
2. Orac T.
3. Samoila I.
3. Ciortescu C.
1. Ilie Octavel
2. Socaci S.
3. Hulpan C.
3. Carata C.
98
2031
13 Oct 2018
B
29
Batos
`Memorialul Campean Ioan` - editia a VII-a

29

ALL

1. Zidar Victor
2. Marian F.
3. Gecse A.
3. Motorga D.
99
2028
13 Oct 2018
A
132
Comanesti
`Cupa Brumarel` - editia a IV-a

18

Elite

36

Open

49

Avansati

29

Incepatori

1. Ion Marius
2. Ditu D.
3. Axinte B.
3. Onufrei C.
1. Barsa Ioan
2. Trandafir V.
3. Ciortescu C.
3. Macovei C.
1. Tamas Szilard
2. Aprodu L.
3. Acriva M.
3. Heja Z.
1. Darie Gabriel
2. Ursulean D.
3. Catana V.
3. Butacu D.
100
2027
13 Oct 2018
A
135
Baicoi
`Cupa Orasului Baicoi`

52

E+O

52

Avansati

31

Incepatori

1. Enciu Alexandru
2. Fratila R.
3. Dinca D.
3. Petcu M.
1. Panait Genu
2. Gavrila A.
3. Negrea B.
3. Stangaciu A.
1. Radu Dragos
2. Fusca G.
3. Boaca D.
3. Avramescu B.