' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Filtrare


Sortare
Traffic 20 Oct
IP's: 0, Clicks: 0
1044 turnee H2H
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
Nr.
games
Clasament (link pagina turneu)
1
2510
25 Jul
2020
B
68
Oradea (King Pong)
`Back to King Pong PLUS`
1st day - E+O
2nd day - A, H
23

30

E+O

21

Avansati

17

Hobby

7

83

53

43

1. Hancig Mircea
2. Craciun Calin
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Almajanu Sergiu
1. Trip Darius
2. Chivaran Alin
2
2509
25 Jul
2020
B
50
Targoviste
`Cupa ODIN`
1st day - E, O
2nd day - A, H
2

10

Elite

20

Open

12

Avansati

8

Hobby

27

55

29

19

1. Secu Valeriu
2. Stefan Patrick
1. Catana Claudiu
2. Istrate Cristian
1. Gheorghita Vasile
2. Tataru Tiberiu
1. Souca Liviu
2. Lungu Mihai
3
2508
20 Jul
2020
Monday
B
73
Bucuresti (Body & Mind)
`Cupa Covid 19 Reloaded`
1st day - H
2nd day - A
3rd day - O
4th day - E

20

Elite

19

Open

18

Avansati

16

Hobby

2

55

50

47

40

1. Ropotan Iulian
2. Secu Valeriu
1. Pascu Razvan
2. Istrate Cristian
1. Baltatu Eduard Laurentiu
2. Podlovschi Bogdan
1. Iordache Vlad
2. Chiron Adrian
4
2507
18 Jul
2020
B
21
Campulung Muscel
`Cupa Muscelului`
1st day - A+H
2nd day - E+O

4

E+O

17

A+H

10

59

1. Govoreanu Florin
2. Ciopaca Doru
1. Stoica Mihai
2. Iordache Vlad
5
2506
18 Jul
2020
B
52
Constanta (Club Eden)
`Cupa Eden Club` - editia a IX-a
1st day - A+H
2nd day - E+O
4

27

E+O

25

A+H

1

95

79

1. Neculai Alexandru
2. Luca Octavian
1. Visan Victor
2. Aihan Velula
6
2505
18 Jul
2020
B
34
Sighetu Marmatiei
`Memorialul Ioan Antohi` - Editia I-a

15

E+O

19

A+H

41

51

1. Ticala Vasile Jr
2. Petrus Florin
1. Farkas Bence
2. Maran Petru
7
2504
18 Jul
2020
B
60
Ditrau
`Cupa Ditroit

20

E+O

40

A+H

3

71

143

1. Molnar Tihamer
2. Apian Florin
1. Heja Zoltan
2. Vaszi Denes
8
2503
11 Jul
2020
B
34
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XIV-a
1st day - E+O
2nd day - A+H

16

E+O

18

A+H

1

55

64

1. Neculai Alexandru
2. Istrate Cristian
1. Zbant Mihai
2. Ciocirlan Mircea
9
2502
11 Jul
2020
B
37
Galati
`Memorialul Costel Lefter` - Editia a V-a
1st day - A+H
2nd day - E+O
45

17

E+O

20

A+H

1

59

69

1. Dinca Dorinel
2. Istrate Cristian
1. Panait Adrian
2. Ceobotaru Daniel
10
2501
11 Jul
2020
B
34
Botosani (Ardex)
`Cupa Angelica Rozeanu` - Editia I-a
1st day - A+H
2nd day - E+O
7

9

E+O

25

A+H

2

24

70

1. Polocoser Cristian
2. Ciortescu Cristi
1. Orban Alexandru
2. Borcila Alexandru
11
2500
11 Jul
2020
B
49
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`
12

25

E+O

24

A+H

2

70

66

1. Secu Valeriu
2. Lazaroiu Adrian
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Baluta Silviu
12
2499
05 Jul
2020
B
46
Campulung Muscel
`Ping Pong Campulung`

20

E+O

26

A+H

3

55

67

1. Govoreanu Florin
2. Istrate Cristian
1. Orban Alexandru
2. Stoica Mihai
13
2498
04 Jul
2020
B
20
Piatra Neamt
`Cupa Kamarad`

5

E+O

10

Avansati

5

Hobby

14

35

14

1. Grapina Florin
2. Bubulac Cristi
1. Farkas Bence
2. Burghelea Florin
1. Ungureanu Adrian
2. Ciocoiu Costel
14
2497
04 Jul
2020
B
48
Timisoara (Vest)
`Cupa Blitzkrieg 3`

16

Elite

16

Open

16

A+H

5

31

31

31

1. Cristanus Cristian
2. Mutrescu Eugen
1. Grubacichi Marius
2. Ispas Dan
1. Almajanu Sergiu
2. Mitar Marius Tiberiu
15
2496
01 Jul
2020
Wednesday
B
70
Bucuresti (Body & Mind)
`Cupa Covid 19 +` - editia a IV-a
1st day - H
2nd day - O
3rd day - A
4th day - E

14

Elite

20

Open

20

Avansati

16

Hobby

1

2

37

55

55

39

1. Boaca Valentin
2. Ursu Teodor
1. Pascu Razvan
2. Gheorghe Nicolae
1. Avadanoaei Petuel
2. Bivolaru Marius
1. Radoi Alin
2. Iordache Vlad
16
2495
27 Jun
2020
B
18
Turturesti (NT)
`Aerobic TT Arena`

8

E+O

10

A+H

28

34

1. Opincaru Marius
2. Atomei Armand
1. Burghelea Florin
2. Simon Gheorghe
17
2494
27 Jun
2020
B
61
Targoviste
`Pandemic Cup`
1st day - A, H
2nd day - E, O
25

10

Elite

14

Open

20

Avansati

17

Hobby

3

45

37

55

43

1. Govoreanu Florin
2. Buzatu Vasile
1. Darmaz Ion
2. Trocan Nicolae
1. Bivolaru Marius
2. Stoica Mihai
1. Nicolae Sorinel
2. Alexe Dan
18
2493
27 Jun
2020
B
49
Constanta (Club Eden)
`Memorialul Dan Staicu` - editia I-a
1st day - A+H
2nd day - E+O

26

E+O

23

A+H

1

83

74

1. Neagoe Costin
2. Tiganisteanu Adrian
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Aihan Velula
19
2492
27 Jun
2020
B
29
Galati
`Cupa Pand-Exit`
33

14

E+O

15

A+H

45

49

1. Botezatu Onelus
2. Zarinschi Catalin
1. Ceobotaru Daniel
2. Socaci Marian
20
2491
26 Jun
2020
Friday
B
69
Oradea (King Pong)
`Back to King Pong`
1st day - E, O
2nd day - A, H

7

Elite

23

Open

21

Avansati

18

Hobby

3

21

61

53

47

1. Craciun Calin
2. Savu Cristian
1. Negrea Olimpiu
2. Lacatis Ghita
1. Dobinda Alexandru
2. Popescu Radu
1. Leric David
2. Trip Darius
21
2490
26 Jun
2020
Friday
B
18
Botosani (Ardex)
`Cupa de Vara` - Editia a IV-a
1st day - H
2nd day - A

6

Avansati

12

Hobby

3

15

30

1. Mita Augustin
2. Lucic Corneliu
1. Stefan Narcis
2. Scantei Ioan
22
2489
22 Jun
2020
Monday
B
67
Bucuresti (Body & Mind)
`Cupa Top Spin Body & Mind` - editia a III-a
1st day - H
2nd day - A
3rd day - O
4th day - E
4

16

Elite

20

Open

19

Avansati

12

Hobby

1

2

39

55

51

29

1. Boaca Valentin
2. Ursu Teodor
1. Istrate Cristian
2. Catana Claudiu
1. Ipate Virgil
2. Avadanoaei Petuel
1. Vaduva Laurentiu
2. Boteanu Nicu
23
2488
20 Jun
2020
B
33
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XIII-a
1st day - A+H
2nd day - E+O

20

E+O

13

A+H

71

41

1. Manea Mihaita
2. Gherasim Iulian
1. Stoli Nicu
2. Rausche Valentin
24
2487
10 Mar
2020
Tuesday
B
43
Bucuresti (Body & Mind)
`Cupa Top Spin Body & Mind` - editia a II-a
1st day - A, H
2nd day - E, O
2

9

Elite

12

Open

12

Avansati

10

Hobby

23

37

37

27

1. Stoica Laura
2. Secu Valeriu
1. Gheorghe Nicolae
2. Dinca Raducu
1. Bonciu Daniel
2. Viezure Daniel
1. Olaru Dragos
2. Enciu Marcel
25
2486
07 Mar
2020
B
46
Gheorgheni
`Cupa Gheorgheni` - editia a IV-a

18

E+O

28

A+H

71

97

1. Farkas Gabor
2. Lovasz Vilmos
1. Farkas Bence
2. Heja Zoltan
26
2485
07 Mar
2020
B
48
Comanesti
`Cupa 44 de pahare` - editia a II-a

18

E+O

30

A+H

56

94

1. Ciubotariu Andrei
2. Barsa Ioan
1. Burghelea Florin
2. Apostu Laurentiu
27
2484
07 Mar
2020
B
50
Constanta
`Cupa Eden Club` - editia a VIII-a

19

E+O

31

A+H

51

88

1. Rasid Aihan
2. Nicula Florin
1. Aihan Velula
2. Barbu Mircea
28
2483
07 Mar
2020
B
37
Botosani (Ardex)
`Cupa Martisorului`

10

E+O

27

A+H

28

80

1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
2. Polocoser Cristian
1. Balau Laurentiu
2. Rogin Florin
29
2482
07 Mar
2020
A
255
Apahida
Memorialul `Dorin Giurgiuca` - editia I-a
1st day - A, H
2nd day - E, O
8

36

Elite

60

Open

82

Avansati

77

Hobby

113

189

311

293

1. Simon Csaba
2. Farcas Dan
1. Rusu Stefan
2. Miron Mihai
1. Orban Alexandru
2. Joldes Adrian
1. Anca Valentin
2. Dranca David
30
2481
07 Mar
2020
A
142
Fieni
`Cupa Orasului Fieni`
1st day - E, O
2nd day - A, H
7

16

Elite

45

Open

38

Avansati

43

Hobby

54

149

140

117

1. Dumitru Gheorghe
2. Pavunev Dan
1. Ciortescu Cristi
2. Voin Doru
1. Codreanu Laurentiu
2. Baltatu Marius
1. Apopei Rares Gabriel
2. Vrasti Iulian
31
2480
29 Feb
2020
B
31
Resita
`Cupa Carasului` - editia a IV-a

31

ALL

104

1. Parvu Nicolae
2. Cioveie Bogdan
32
2479
29 Feb
2020
B
54
Sfantu Gheorghe
`Cupa Topspin Saint George`

18

E+O

36

A+H

60

137

1. Marton Adam
2. Bokor Zoltan Jr
1. Toma Dan
2. Kovacs Eduard
33
2478
29 Feb
2020
A
122
Sibiu
Cupa Sibiului - editia a II-a

18

Elite

36

Open

38

Avansati

30

Hobby

56

113

102

94

1. Pinzar Andrei
2. Bleoca Marius
1. Buciu Catalin
2. Toader George
1. Kovaci Richard
2. Sabau Gheorghe
1. Orban Marius
2. Pralea Constantin
34
2477
29 Feb
2020
A
230
Ploiesti (Tel George Jr)
1st day - E, O
2nd day - A, H

25

Elite

84

Open

64

Avansati

57

Hobby

89

321

242

214

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Trocaru Remus
2. Rada Florin
1. Raileanu Raissa
2. Codreanu Laurentiu
1. Enache Puiu Adrian
2. Ianculovici Svetozar
35
2476
29 Feb
2020
A
123
Oradea (King Pong)
`7Y - King Pong`
1st day - E, O
2nd day - A, H
5

23

Elite

34

Open

33

Avansati

33

Hobby

87

120

115

115

1. Iana Remus
2. Savu Cristian
1. Husa Gelu
2. Vaida Sorin
1. Gherman Romulus
2. Maxim Alexandru
1. Kovacs Levente
2. Leric David
36
2475
25 Feb
2020
Tuesday
B
46
Bucuresti (Body & Mind)
`Cupa Top Spin Body & Mind`
1st day - A,H
2nd day - E,O
2

10

Elite

12

Open

12

Avansati

12

Hobby

27

37

37

37

1. Secu Valeriu
2. Rosioara Razvan
1. Istrate Cristian
2. Pantelimon Andi
1. Baluta Silviu
2. Dragos Marian
1. Moraru Marius
2. Enciu Marcel
37
2474
23 Feb
2020
B
48
Pitesti
`Cupa Dragobete`

18

E+O

30

A+H

1

56

94

1. Toma Florin
2. Pribeagu Sebastian
1. Nuta Mario
2. Mihu Florin
38
2473
22 Feb
2020
B
40
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XII-a
1st day - A+H
2nd day - E+O

20

E+O

20

A+H

71

71

1. Capus Giani
2. Gherasim Iulian
1. Pancrat Cristian
2. Zbant Mihai
39
2472
22 Feb
2020
B
46
Timisoara (Vest)
`Cupa Blietzkrieg II`

14

Elite

16

Open

16

A+H

3

1

25

31

31

1. Cristanus Cristian
2. Mutrescu Eugen
1. Shehabi Amer
2. Hancig Mircea
1. Lascu Marius
2. Szekeres Zoltan
40
2471
22 Feb
2020
B
151
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`
1st day - O, A
2nd day - E, H

27

Elite

30

Open

37

Avansati

57

Hobby

4

2

99

107

135

214

1. Cionoiu Cristian
2. Filip Gabriel
1. Pantelimon Andi
2. Catana Claudiu
1. Avadanoaei Petuel
2. Ianos Vlad
1. Chiraches Andrei Rares
2. Chiraches Eric Stefan
41
2470
22 Feb
2020
B
45
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Faurar`

15

E+O

30

A+H

41

83

1. Gheorghe Dragos
2. Caloianu Iuliana
1. Floarea Adrian
2. Vlasceanu Valentin
42
2469
22 Feb
2020
A
222
Medias
`Mini Tabara`
2

42

Elite

59

Open

69

Avansati

52

Hobby

5

132

184

231

165

1. Simon Csaba
2. Marchis Maximilian
1. Chibulcutean Bogdan
2. Miclos Andrei
1. Cir Florin
2. Isar Stefanel
1. Leric David
2. Ivan Claudiu
43
2468
16 Feb
2020
B
68
Ocna Sibiului
`Cupa Lacul fara fund` - editia a II-a

29

E+O

39

A+H

89

116

1. Aron Darie
2. Daneliuc Gabi
1. Farkas Bence
2. Cir Florin
44
2467
15 Feb
2020
B
34
Deva

14

E+O

20

A+H

4

37

55

1. Szakacs Raul
2. Mandru Bogdan
1. Stoica Mihai
2. Tedi Ioja
45
2466
15 Feb
2020
B
90
Dej

30

E+O

36

Avansati

24

Hobby

1

94

137

91

1. Mican Nicolae
2. Mocean Dan
1. Bal Adrian
2. Vale Nelu
1. Cristea Samuel
2. Schuller Claudiu
46
2465
15 Feb
2020
B
59
Galati
`Cupa Dragobete`

19

E+O

40

A+H

2

1

65

134

1. Neculai Alexandru
2. Botezatu Onelus
1. Stoica Maxim
2. Baluta Silviu
47
2464
15 Feb
2020
B
74
Arad
`Cupa B.I.R.R.`

21

E+O

24

Avansati

29

Hobby

3

1

60

75

89

1. Roman Bogdan
2. Avram Victor
1. Dumbrava Marius
2. Mitar Marius Tiberiu
1. Tasedan Adrian
2. Effler Stefan
48
2463
15 Feb
2020
A
173
Lazarea (HR)
`Cupa Ditroit`

18

Elite

42

Open

54

Avansati

59

Hobby

6

56

132

194

214

1. Simon Csaba
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Georgiu Dragos
2. Farkas Lorant
1. Burghelea Florin
2. Vaszi Denes
1. Peter Laszlo
2. Oravecz Csaba
49
2462
15 Feb
2020
A
177
Targoviste
`Cupa Muntenia`
1st day - E, O
2nd day - A, H
2

29

Elite

53

Open

54

Avansati

41

Hobby

1

4

104

189

194

149

1. Fratila Robert
2. Lukasz Klimas
1. Vasilescu Remus
2. Gavrila Aurel
1. Gaman Carmina
2. Raileanu Raissa
1. Musat Irina
2. Patrascu Dorin
50
2461
08 Feb
2020
B
46
Viseu

16

E+O

30

A+H

39

83

1. Nistor Dorel
2. Moldovan Cristian
1. Vaduva Dan
2. Curtea Marcel
51
2460
08 Feb
2020
B
50
Timisoara (Club 11)
`Cupa Smiley 44`

20

E+O

30

A+H

1

72

100

1. Verdet Adrian
2. Mitrache Simion
1. Iliuta Adrian
2. Popescu Radu
52
2459
08 Feb
2020
B
33
Botosani (Ardex)
`Cupa Remember Angelica Rozeanu`
1st day - A+H
2nd day - E+O
2

8

E+O

25

A+H

1

28

82

1. Ciortescu Cristi
2. Duceac Catalin
1. Burghelea Florin
2. Mesinschi Radu
53
2452
08 Feb
2020
A+
331
Slobozia
`Cupa CSM` - Turneu A+ Zona 4
1st day - E, O
2nd day - A, H
338

57

Elite

109

Open

105

Avansati

60

Hobby

3

3

188

365

350

199

1. Simon Csaba
2. Durdun George
1. Micuda Mihai
2. Craciunica Gabriel
1. Dramba Daniel Dumitru
2. Codreanu Laurentiu
1. Carciag Adrian
2. Dimache Marian
54
2457
01 Feb
2020
A
197
Topoloveni
`Cupa Top Arena`
1st day - A,H
2nd day - E,O

26

Elite

76

Open

53

Avansati

42

Hobby

5

99

281

204

153

1. Simon Csaba
2. Petrescu Liviu
1. Cinca Daniel
2. Dascalasu Viorel
1. Nuta Mario
2. Stanciu Marian
1. Sfrenti Cosmin
2. Varzaru Liviu
55
2456
01 Feb
2020
A
143
Aiud
`Cupa Eu si Paleta de Tenis` - editia a VIII-a

24

Elite

42

Open

53

Avansati

24

Hobby

1

6

75

132

201

91

1. Marchis Maximilian
2. Blaga Marius
1. Mal Denis
2. Mal Calin
1. Ifrosa Petru
2. Mitar Marius Tiberiu
1. Hagea Andra
2. Aron Valentin
56
2458
26 Jan
2020
B
34
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`
11

12

E+O

22

A+H

11

58

1. Sencu Victor
2. Gorum Adrian
1. Stoica Mihai
2. Delimart Alexiana
57
2455
25 Jan
2020
A
146
Arad
`Memorial Emil Prokopecz`

20

Elite

34

Open

44

Avansati

48

Hobby

6

6

55

103

131

151

1. Mutrescu Eugen
2. Iana Remus
1. Fieraru George
2. Jichici Svetozar
1. Neag Ioan
2. Koromi Carol
1. Mortasifu Ionut
2. Pirv Ovidiu
58
2451
25 Jan
2020
B
36
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XI-a
1st day - A+H
2nd day - E+O
24

12

E+O

24

A+H

2

37

91

1. Neculai Alexandru
2. Manea Mihaita
1. Pancrat Cristian
2. Fedot Valentin
59
2450
25 Jan
2020
A
108
Putna
`Cupa de Iarna` - editia I-a
14

10

Elite

30

Open

36

Avansati

32

Hobby

1

3

27

94

137

111

1. Hasna Cosmin
2. Albu Vlad
1. Georgiu Dragos
2. Rosca Niculai
1. Balau Laurentiu
2. Ilie Aurelian
1. Bilt Cristian
2. Paduret Catalin Dan
60
2449
25 Jan
2020
A
282
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa Unirii`
1st day - O, A
2nd day - E, H
211

51

Elite

92

Open

73

Avansati

66

Hobby

5

7

184

333

263

220

1. Caminschi Mihai
2. Boaca Valentin
1. Dumitru Bogdan
2. Rasid Aihan
1. Durac Viorel
2. Baluta Silviu
1. Holbia Cosmin
2. Dicu Razvan
61
2448
25 Jan
2020
B
53
Bacau
`Cupa ACS Vasile Lepadatu`
15

18

E+O

35

A+H

4

2

64

133

1. Valeanu Cosmin
2. Grapina Florin
1. Halbedel Marcel
2. Dimitriu Vasile
62
2454
19 Jan
2020
B
50
Ocna Sibiului
`Lacul Fara Fund`

15

E+O

35

A+H

2

1

41

108

1. Daneliuc Gabi
2. Radu Constantin
1. Manitiu Florin
2. Ciobanu Cosmin
63
2445
19 Jan
2020
B
48
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Carindar`

18

E+O

30

A+H

56

83

1. Caloianu Iuliana
2. Retegan Cosmin
1. Raileanu Raissa
2. Sdranca Mircea
64
2442
19 Jan
2020
B
62
Pitesti
`Cupa Mihai Eminescu`

27

E+O

35

A+H

1

92

124

1. Pribeagu Sebastian
2. Corbu Mihai Cosmin
1. Orosanu Alexandru
2. Bradusca Cornel
65
2453
18 Jan
2020
B
35
Falticeni
`Cupa Mihai Bacescu` - editia a IV-a

14

E+O

21

A+H

3

49

76

1. Ursulean Florin
2. Hasna Cosmin
1. Burghelea Florin
2. Balau Laurentiu
66
2447
18 Jan
2020
B
79
Dej

27

E+O

29

Avansati

23

Hobby

4

4

79

109

86

1. Pop Sorin
2. Ticala Vasile Jr
1. Beica Florin
2. Tofeni Ovidiu
1. Pascalau Cristian
2. Dan Radu
67
2443
18 Jan
2020
B
60
Galati
`Cupa ACTIV` - editia a IX-a
1st day - A+H
2nd day - E+O

24

E+O

36

A+H

1

91

129

1. Alexeev Alexandru
2. Constantinescu Rares
1. Portase Raluca
2. Grigore Dumitru Valentin
68
2441
18 Jan
2020
A
196
Dumbravita
`EMi-TT` & GEWO-TT`

30

Elite

60

Open

56

Avansati

50

Hobby

5

94

189

169

162

1. Sorescu Deian
2. Mutrescu Eugen
1. Kaposta Victor
2. Nagy Iosif
1. Neag Ioan
2. Borcsi Jozsef
1. Sedda Stefano
2. Dobinda Dinu
69
2440
18 Jan
2020
A
150
Lazarea (HR)
`Cupa Bastionul`

18

Elite

36

Open

44

Avansati

52

Hobby

10

59

119

153

181

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Molnar Tihamer
1. Orosz Attila
2. Olah Oliver
1. Lorincz Zoltan
2. Strugar Ioan
1. Bilt Cristian
2. Pap Gyula
70
2437
18 Jan
2020
B
43
Brasov (Energetic)
`Memorialul Ionut Nica`

22

E+O

21

A+H

3

2

80

76

1. Roman Iulian
2. Bondoc Alexandru
1. Ciobanu Adrian
2. Loghin Florin
71
2436
18 Jan
2020
A
100
Giurgiu
`Cupa Dunarii`
5

18

Elite

24

Open

36

Avansati

22

Hobby

1

56

75

113

65

1. Petrescu Liviu
2. Durdun George
1. Dascalasu Viorel
2. Stanescu Maria
1. Iordan Alexandru Constantin
2. Raileanu Raissa
1. Vitan Victor
2. Ciobanu Marius
72
2446
11 Jan
2020
B
57
Suceava
`Cupa 2020`
2

18

E+O

39

A+H

3

65

146

1. Cojocaru Stefan
2. Vlaisan Vasile
1. Plamada Iulian
2. Vornicu Adrian
73
2444
11 Jan
2020
B
60
Bucuresti
`Cupa Anului Nou 2020`
2

30

E+O

30

A+H

1

2

77

77

1. Constantin Teodor
2. Badea Ionut
1. Dramba Daniel Dumitru
2. Stoica Mihai
74
2439
11 Jan
2020
A
124
Victoria
`Paleta Veche` - editia a X-a
3

18

Elite

30

Open

36

Avansati

40

Hobby

3

56

94

113

127

1. Moldovan Daniel
2. Roman Iulian
1. Marcu Vasile
2. Petho Mihaly
1. Botea Fabian
2. Vlad Maria Victoria
1. Pietraru Dorian
2. Szilagyi Bence
75
2438
04 Jan
2020
B
32
Targoviste
`Cupa 20-20`
1st day - A+H
2nd day - E+O
211

16

A+H

16

E+O

1

1

39

39

1. Raileanu Raissa
2. Marinescu Nelu
1. Pascal Raul
2. Stefan Patrick
76
2434
04 Jan
2020
B
34
Botosani (Ardex)
`Cupa Anului Nou` - editia a IV-a
1st day - A, H
2nd day - E+O
2

11

Avansati

14

Hobby

9

E+O

1

33

50

36

1. Donisan Costel
2. Istrate Ghiorghita
1. Bilt Cristian
2. Rusu Tudor
1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
2. Valcu Alin
77
2435
02 Jan
2020
Thursday
B
71
Oradea (King Pong)
`LMA 2020`
2

24

E+O

47

A+H

1

1

92

179

1. Savu Cristian
2. Gergely Anton
1. Farkas Bence
2. Maxim Alexandru
78
2433
28 Dec
2019
B
58
Slobozia
`Cupa Revelionului`

17

E+O

17

Avansati

24

Incepatori

59

59

89

1. Stanciu Alin
2. Enciu Alexandru
1. Visan Victor
2. Vasilescu Emil
1. Ghita Dobre
2. Dontu Ionut
79
2431
28 Dec
2019
B
30
Vatra Dornei
`Cupa Anului Nou`
6

30

ALL

107

1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
2. Lacatus Samuel
80
2419
28 Dec
2019
B
49
Targoviste (IHR)

24

E+O

25

A+I

75

69

1. Buzatu Vasile
2. Neagoe Costin
1. Musat Irina
2. Matei Mircea
81
2429
22 Dec
2019
B
60
Pitesti

24

E+O

36

A+I

75

113

1. Toma Florin
2. Corbu Mihai Cosmin
1. Tataru Tiberiu
2. Dumitru George
82
2432
21 Dec
2019
B
48
Gheorgheni
`Cupa Prieteniei`

12

E+O

36

A+I

29

125

1. Farkas Gabor
2. Laszlo Levente
1. Farkas Bence
2. Heja Zoltan
83
2430
21 Dec
2019
B
25
Calarasi
`Cupa Mos Craciun`

17

E+O

8

A+I

43

28

1. Stanciu Alin
2. Nitu Victor
1. Visan Victor
2. Vasilescu Emil
84
2428
21 Dec
2019
B
47
Timisoara (Vest)

15

Elite

16

Open

16

A+I

28

31

31

1. Cristanus Cristian
2. Beca Iliesen
1. Ispas Dan
2. Jichici Svetozar
1. Neag Ioan
2. Dumbrava Marius
85
2427
21 Dec
2019
B
45
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Decembrie 2019`

15

E+O

30

A+I

41

83

1. Caloianu Iuliana
2. Gheorghe Dragos
1. Raileanu Raissa
2. Codreanu Laurentiu
86
2426
14 Dec
2019
B
53
Arad
`Cupa Mos Craciun`

17

E+O

36

A+I

59

129

1. Avram Victor
2. Roman Bogdan
1. Daroti Florin
2. Mitar Marius Tiberiu
87
2425
14 Dec
2019
B
30
Deva
`Cupa TT Cool Sport`

12

E+O

18

A+I

37

57

1. Mandru Bogdan
2. Szemciuk Istvan
1. Gipsy King
2. Starcz Adrian
88
2424
14 Dec
2019
B
83
Aiud

10

Elite

11

Open

33

Avansati

29

Incepatori

45

40

122

111

1. Baciu Gabriel
2. Carpaci Alexandru
1. Butura Vasile
2. Ambrus Szilard
1. Farkas Bence
2. Fulop Attila
1. Anca Valentin
2. Prodan Daniel
89
2423
14 Dec
2019
B
80
Dej

29

E+O

26

Avansati

25

Incepatori

103

94

90

1. Marchis Maximilian
2. Petrus Florin
1. Bal Adrian
2. Tocaciu Septimiu
1. Tigoan Alex
2. Badiu Gavril
90
2422
14 Dec
2019
A
110
Topoloveni
`Cupa Top Arena`
1st day - A, I
2nd day - E+O

7

Elite

62

Open

15

Avansati

26

Incepatori

21

225

49

103

1. Banescu Dragos
2. Neagoe Costin
1. Retegan Cosmin
2. Catana Claudiu
1. Lupsa Bogdan
2. Sursilov Constantin
1. Baciu Stefan
2. Vilcu Dragos
91
2418
14 Dec
2019
A
86
Luncavita
`Cupa Iernii`

8

Elite

18

Open

32

Avansati

28

Incepatori

28

56

93

89

1. Durdun George
2. Alexeev Alexandru
1. Mitrea Silviu
2. Ghizdavescu Adrian
1. Malai Stanislav
2. Pancrat Cristian
1. Flaut Liviu
2. Serban Adi Iulian
92
2417
14 Dec
2019
A
156
Falticeni
`Cupa Mos Craciun`

18

Elite

42

Open

45

Avansati

51

Incepatori

64

132

167

191

1. Welker Ivan
2. Mosneagu Marius
1. Zamfiroaia Sorin
2. Lovin Eusebiu
1. Aldea Nelu
2. Cervicescu Laurentiu
1. Ciobanu Sabin
2. Grusca Narcis
93
2420
07 Dec
2019
A
100
Lazarea (HR)
`Cupa Mos Craciun`

11

Elite

24

Open

35

Avansati

30

Incepatori

0

79

114

89

1. Orha Andrei
2. Chelmus Ionut
1. Petho Mihaly
2. Ciortescu Cristi
1. Raduly Ovidiu
2. Csurulya Gyula
1. Cotfas Gabriel
2. Ambrus Zoltan
94
2416
07 Dec
2019
B
37
Viseu de Sus
`Cupa Mos Nicolae`

10

E+O

16

A+I

11

Juniori

7

11

0

1. Galban Calin
2. Mihalca Mihai
1. Ivascu Cosmin
2. Modarco Daniel
1. Curtea Lucas
2. Grigor Fabian
95
2415
07 Dec
2019
B
73
Floresti
`Campionatul Judetean Cluj`
2

24

E+O

49

A+I

91

189

1. Marchis Maximilian
2. Simion Boby
1. Radu Serban
2. Sicoe Ioan
96
2414
07 Dec
2019
B
20
Botosani (Ardex)
`Cupa Mos Nicolae`
1st day - A, I
2nd day - E+O

5

E+O

15

A+I

10

41

1. Ciortescu Cristi
2. Chiriac Marius
1. Rauh Andrei
2. Ureche Ioan
97
2413
07 Dec
2019
B
48
Galati
`Cupa Mos Nicolae`
8

10

E+O

38

A+I

34

126

1. Constantinescu Rares
2. Botezatu Onelus
1. Cotet Nicolae
2. Amarinei Sorin
98
2412
07 Dec
2019
A
223
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
1st day - E, O
2nd day - A, I
4

23

Elite

78

Open

64

Avansati

58

Incepatori

86

298

242

219

1. Lukasz Klimas
2. Petcu Marius
1. Stanciulescu Bogdan
2. Catana Claudiu
1. Botoc Ovidiu
2. Grigore Marian
1. Ionita Cristian
2. Voicu Ovidiu
99
2411
07 Dec
2019
A
108
Oradea (King Pong)
Turneu `Wi-King`
1st day - E, O
2nd day - A, I
42

18

Elite

21

Open

33

Avansati

36

Incepatori

65

83

115

130

1. Farcas Dan
2. Mutrescu Eugen
1. Lacatis Ghita
2. Husa Gelu
1. Negrea Olimpiu
2. Daroti Florin
1. Margin Florin
2. Badiu Gavril
100
2410
07 Dec
2019
A
126
Sibiu
`Cupa Iernii` - editia a VI-a

14

Elite

47

Open

36

Avansati

29

Incepatori

0

0

0

0

1. Durdun George
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Groza Alexandru
2. Dirlea Ioan
1. Negrea Olimpiu
2. Morariu Marius
1. Malene Petru
2. Fratila Dan