AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Exact search
Cautare jucator
Cautare turneu


Last 100
counter turnee
Nr
(ID)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. jucatori
Sistem
Clasament (link pagina turneu)Photo / Video
1
1685
07 Oct 2017
B
Onesti
Cupa Stejarul din Borzesti
... Waiting ...
2
1684
07 Oct 2017
A
Botosani
Cupa de Toamna
... Waiting ...
3
1683
07 Oct 2017
A
Dumbraveni
Cupa Orasului Dumbraveni
... Waiting ...
4
1682
30 Sep 2017
B
Timisoara (Club 11)
Cupa Smiley 36
... Waiting ...
5
1681
30 Sep 2017
B
Vatra Dornei
Cupa Dornelor
... Waiting ...
6
1680
30 Sep 2017
A
Odorheiu Secuiesc
Cupa Fit.Feel
... Waiting ...
7
1677
30 Sep 2017
A
Fieni
Cupa Orasului Fieni
... Waiting ...
8
1679
24 Sep 2017
B
Pitesti
... Waiting ...
9
1676
23 Sep 2017
A
Arad
Cupa Aradului
... Waiting ...
10
1675
23 Sep 2017
A
Focsani
`Cupa PRO AKTIV` - editia a VIII-a
... Waiting ...
11
1678
16 Sep 2017
B
Miercurea Ciuc
Turneu B Inaugural `Cupa Silo`
... Waiting ...
12
1674
16 Sep 2017
A
Teregova CS
`Cupa Teregovana` - editia I-a

1

7

4

... Waiting ...
13
1673
16 Sep 2017
A
Bucuresti (Top Tenis)
Aniversare 7 ani cu Top Tenis Arena
... Waiting ...
14
1672
16 Sep 2017
A
Targu Mures
Cupa TT Concept Adial - editia a VII-a
... Waiting ...
15
1671
09 Sep 2017
B
Ploiesti (Indoor)
... Waiting ...
16
1670
09 Sep 2017
B
Brasov
... Waiting ...
17
1669
09 Sep 2017
B
Botosani
`Asii Paletei`
... Waiting ...
18
1667
02 Sep 2017
R+
42
Topoloveni
Turneu A+ Regional Zona 5

20

E+O

22

Amatori

1. Petrescu Liviu
2. Thouzard Adrian
1. Valcea Daniel
2. Barca George
19
1665
02 Sep 2017
R+
147
Bucuresti
Turneu A+ Regional Zona 3

26

Elite

25

Open

57

Avansati

39

Incepatori

1. Petcu Marius
2. Ursut Horia
1. Badulescu Mario
2. Buta Radu
1. Sandu Stefan
2. Udrea Valentin
1. Nicolae Alin
2. Ionescu Alexandru
20
1659
02 Sep 2017
R+
83
Aiud
Turneu A+ Regional Zona 8

24

E+O

59

Amatori

1. Gogu Gabriel
2. Nistor Dorel
1. Blaga Marius
2. Bumbu Pavel
21
1658
02 Sep 2017
R+
83
Oradea
Turneu A+ Regional Zona 7
King Pong (O+E)
PingPongMania (Avansati)
Era Park Tibclau (Incepatori)

24

Elite

33

Open

18

Avansati

8

Incepatori

3

5

8

1. Mandru Bogdan
2. Gergely Anton
1. Popa Octavian
2. Parus Lilian
1. Sferlea Alesia
2. Jichici Svetozar
1. Roatis Gheorghe
2. Cotca Rares
22
1657
02 Sep 2017
R+
135
Ditrau
Turneu A+ Regional Zona 6

60

E+O

51

Avansati

24

Incepatori

1. Jozsa Zoltan
2. Farkas Gabor
1. Tokos Pal
2. Decean Darian
1. Kovaci Richard
2. Vaszi Denes
23
1656
02 Sep 2017
R+
85
Baicoi
Turneu A+ Regional Zona 4

15

Elite

18

Open

52

Amatori

1. Iancu George
2. Vlase Gheorghe
1. Marian Bogdan
2. Ivan Valentin
1. Concea Alin
2. Ionita Fabian
24
1655
02 Sep 2017
R+
72
Tulcea
Turneu A+ Regional Zona 2

25

E+O

47

Amatori

1. Wischegg Robert
2. Manu Daniel
1. Ghizdavescu Adrian
2. Baschir Cristian
25
1654
02 Sep 2017
R+
104
Comanesti
Turneu A+ Regional Zona 1

14

Elite

28

Open

35

Avansati

27

Incepatori

1. Onufrei Ciprian
2. Valeanu Vlad
1. Buruiana Petru
2. Zanescu Cristian
1. Avram Gabriel
2. Laic Mihai
1. Darie Daniel
2. Mireuta Darius
26
1668
27 Aug 2017
B
23
Timisoara
Cupa Smiley 35

23

O+A

1. Verdet Adrian
2. Mutrescu Eugen
27
1666
27 Aug 2017
B
19
Tulcea
Cupa Iberom - editia a V-a

13

Open

6

Amatori

1. Neagu Mircea
2. Pavunev Dan
1. Carata Catalin
2. Chereches Sergiu
28
1664
27 Aug 2017
B
51
Iasi
`Cupa Mr. Pong` - editia I-a

19

Open

32

Amatori

1. Hogas Flaviu Alexandru
2. Vilcu Adrian
1. Anton Cristian
2. Nenestean Raul
29
1663
26 Aug 2017
B
36
Ploiesti (Indoor)
`Cupa 23 August`

18

Open

18

Amatori

1. Enciu Alexandru
2. Neagu Mircea
1. Iorgoiu Constantin
2. Dospinescu George
30
1662
26 Aug 2017
B
47
Cluj Napoca

24

Open

23

Amatori

3

1. Mocean Dan
2. Bauer Lajos
1. Tintas Adrian
2. Matei Dumitru
31
1661
26 Aug 2017
B
49
Piatra Neamt
`Cupa Petrodava`

29

Open

20

Amatori

1. Marola Mihai
2. Grosan Nicu
1. Bubulac Cristi
2. Burghelea Florin
32
1660
20 Aug 2017
B
40
Targoviste
`Cupa Libera` I.H.R.

20

Open

20

Amatori

1. Fratila Robert
2. Ivan Sorin Ioan
1. Dospinescu George
2. Cucu Cristin
33
1653
19 Aug 2017
B
49
Varset (Serbia)
Turneu B `Inaugural`

25

Open

24

Amatori

1

2

9

1. Gajta Jonel
2. Cristanus Cristian
1. Grubacichi Marius
2. Petar Mohan
34
1650
19 Aug 2017
A
147
Reghin
Memorialul Koos Gyula - Editia a IX-a

57

E+O

67

Avansati

23

Incepatori

3

4

29

1. Nistor Dorel
2. Avram Victor
1. Nastase Florin
2. Bumbu Pavel
1. Rus Tiberiu
2. Beke Hunor
35
1652
13 Aug 2017
B
30
Ploiesti (Indoor)
`Campion INDOOR Table Tennis 2017 - Elite`

15

Open

15

Avansati

1

6

1. Lukasz Klimas
2. Dumitrescu Cornel
1. Trocan Nicolae
2. Plaiasu Ion
36
1649
12 Aug 2017
A
95
Gura Humorului
`Turneu de Vara`

16

Elite

23

Open

36

Avansati

20

Incepatori

2

2

1. Onufrei Ciprian
2. Toma Florin
1. Berila Radu
2. Hrituleac Claudiu
1. Lazar Vasile
2. Vieru Costica
1. Pintescu Teodora
2. Vieru Teodora
37
1646
12 Aug 2017
A
66
Tulcea
Cupa Delta Dunarii

24

E+O

42

A+I

2

4

8

1. Ion Marius
2. Enciu Alexandru
1. Baiburi Levent
2. Luca Octavian
38
1651
11 Aug 2017
B
36
Oradea (King Pong)
`Foresta Special`

36

O+A

1. Prundaru Horia
2. Hidvegi Csaba
39
1648
05 Aug 2017
B
42
Comanesti
Zilele Orasului

42

O+A

2

1. Ciubotariu Andrei
2. Irimia Sorin Jr
40
1647
05 Aug 2017
B
16
Botosani
Cupa de Vara

16

Amatori

1

1. Chiriac Marius
2. Macovei Cristi
41
1645
05 Aug 2017
A
106
Braila
Valurile Dunarii

20

Elite

23

Open

63

Amatori

2

2

17

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Mitrea Silviu
2. Toader Nicolae
1. Baceanu Constantin
2. Miculescu Alexandru
42
1627
31 Jul 2017
B
27
Braila
`Cupa Magenta`

12

Open

15

Amatori

2

2

1. Miculescu Alexandru
2. Wischegg Robert
1. Patap Vladimir
2. Vasile Razvan
43
1644
29 Jul 2017
B
24
Amarastii de Sus
Cupa Amarastii de Sus - 2017

24

O+A

1. Cruceru Sergiu
2. Puiu Andreea
44
1643
29 Jul 2017
A
56
Oradea (PingPongMania)
Cupa PingPongMania - editia a XXII-a

17

E+O

39

Amatori

3

1. Govoreanu Florin
2. Sferlea Marius
1. Andrasi Zoltan
2. Koteles Antonio
45
1642
29 Jul 2017
A
133
Iasi
`RotaCup Iasi` - Turneu Caritabil

30

Elite

36

Open

56

Avansati

11

Incepatori

1. Vasilache Sebastian
2. Enciu Alexandru
1. Parascuta Daniel
2. Dabija Razvan
1. Butnaru Madalina
2. Mihai Cristian
1. Dascalu Marian
2. Foca Melania
46
1641
23 Jul 2017
B
12
Tulcea
Cupa Iberom - editia a IV-a

8

Open

4

Amatori

1. Peiu Cosmin
2. Silivestru Nicu
1. Ivan Adrian
2. Carata Catalin
47
1640
22 Jul 2017
B
65
Ditrau
`Cupa Ditroit`

18

Open

47

Amatori

1. Farkas Gabor
2. Incze Levente
1. Adorjani Csilla
2. Imecs Attila
48
1639
22 Jul 2017
A
154
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`

29

Elite

33

Open

58

Avansati

34

Incepatori

1. Roman Iulian
2. Stanciu Alin
1. Pavunev Dan
2. Amran Akerim
1. Jimmy Lu
2. Stanciu Stelian
1. Concea Alin
2. Moca Vasile
49
1638
22 Jul 2017
A
82
Dej
`Cupa Somes` - editia a VII-a

35

E+O

34

Avansati

13

Incepatori

5

20

1. Galban Calin
2. Moldovan Ovidiu
1. Vass Sandor
2. Coroian Claudiu
1. Grosan Cristina
2. Cinebuji Attila
50
1637
22 Jul 2017
A
72
Oravita

31

E+O

41

Amatori

2

6

16

1. Sorescu Deian
2. Avram Victor
1. Florea Radu
2. Orban Madalina
51
1636
22 Jul 2017
A
138
Falticeni
`Zilele Orasului Falticeni`

22

Elite

30

Open

59

Avansati

27

Incepatori

2

1

1. Rosca Mihai
2. Mosneagu Marius
1. Ticu Dorin
2. Ciubotariu Ioan
1. Mahu Bogdan
2. Corneanu Sorin
1. Cracana Lucian
2. Mirt Alexandru
52
1635
16 Jul 2017
B
20
Ploiesti (Indoor)
`Campion Judetean Prahova - Open`

20

Open

1. Marian Bogdan
2. Nitescu Horia
53
1634
15 Jul 2017
B
38
Iasi (Club Viper)
`Cupa Prieteniei` - editia a II-a

19

Open

19

Amatori

1. Albu Vlad
2. Sumanaru Catalin
1. Macovei Cristi
2. Bogza Dragos
54
1633
15 Jul 2017
B
36
Techirghiol

36

O+A

1. Neagu Mircea
2. Mitrea Silviu
55
1632
15 Jul 2017
B
30
Targoviste
`Cupa Vacanta` I.H.R.

30

O+A

1. Dobrin Adrian
2. Istrate Cristian
56
1631
15 Jul 2017
A
96
Dumbraveni
Cupa Orasului Dumbraveni

36

E+O

60

Amatori

1. Govoreanu Florin
2. Daneliuc Gabi
1. Toader Valentin
2. Decean Darian
57
1628
15 Jul 2017
A
82
Vatra Dornei
Cupa Dornelor

23

E+O

31

Avansati

28

Incepatori

1. Farkas Gabor
2. Tipu Vlad
1. Lacatus Samuel
2. Pralea Marius Dan
1. Kurennoi Andrei
2. Cracana Lucian
58
1630
08 Jul 2017
B
34
Galati
`Memorialul Costel Lefter`

34

O+A

1

2

1. Chiscop Bogdan
2. Radu Costica
59
1629
08 Jul 2017
B
44
Roman
`Cupa Prieteniei - Miron Costin`

32

O+A

12

Incepatori

4

4

4

1. Valeanu Cosmin
2. Berila Radu
1. Mirt Alexandru
2. Roman Florin
60
1626
08 Jul 2017
A
134
Deda
Cupa Vaii Muresului - editia a VII-a

59

E+O

46

Avansati

29

Incepatori

3

8

32

1. Nistor Dorel
2. Mocean Dan
1. Iovdi Vasile
2. Teglas Andreea
1. Cuesdean Rares
2. Bereszki Robert
61
1621
08 Jul 2017
A+
230
Topoloveni / Pitesti
Turneu A+ Topoloveni/Pitesti

62

Elite

48

Open

87

Avansati

33

Incepatori

2

35

1. Roman Iulian
2. Enciu Alexandru
1. Creinicean Liviu
2. Vaida Sorin
1. Doba Vasile
2. Stan Catalin
1. Postole Luca
2. Popa Sorin
62
1625
01 Jul 2017
A
72
Gura Humorului
Cupa `Tabara Tenis de masa in Bucovina`

10

Elite

11

Open

20

Avansati

31

Incepatori

3

2

1. Ion Marius
2. Sterea Viorel
1. Polocoser Cristian
2. Chiscop Bogdan
1. Volostiuc Catalin
2. Vieru Carmen
1. Boboc Cosmin
2. Stoian Nicolae
63
1624
01 Jul 2017
A
77
Arad

28

E+O

28

Avansati

21

Incepatori

4

6

7

1. Gajta Jonel
2. Roman Bogdan
1. Schiopulescu Ion
2. Dani Leo
1. Bartha Attila
2. Unc Marcel
64
1623
01 Jul 2017
A
136
Ocna Sibiului
Cupa Ocna Sibiului

47

E+O

89

Amatori

1. Hudusan Andreea
2. Toma Florin
1. Teglas Andreea
2. Imecs Attila
65
1622
01 Jul 2017
A
50
Giurgiu
`Cupa PRO TM`

16

E+O

34

Amatori

1

9

1. Enciu Alexandru
2. Varbanescu Petre
1. Dospinescu George
2. Musat Catalin
66
1620
24 Jun 2017
B
35
Timisoara
Cupa Smiley 34

12

Open

23

Amatori

1

1

1. Mutrescu Eugen
2. Kalman Csaba
1. Dani Leo
2. Stoica Ioan Florin
67
1619
24 Jun 2017
A
130
Suceava
Cupa Sucevei

18

Elite

23

Open

57

Avansati

32

Incepatori

1

8

1. Hasna Cosmin
2. Onufrei Ciprian
1. Valeanu Cosmin
2. Valcu Alin
1. Mahu Bogdan
2. Pinzar Alin
1. Robciuc Doru
2. Mita Augustin
68
1618
24 Jun 2017
A
106
Constanta

34

E+O

72

Amatori

1. Stanciu Alin
2. Mocean Dan
1. Trocaru Remus
2. Zedler Csaba
69
1617
24 Jun 2017
A
162
Ploiesti
`Cupa Olimpia`

36

Elite

30

Open

96

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Pascal Raul
2. Dima Cristi
1. Petenchi Edmond
2. Ionita Fabian
70
1604
17 Jun 2017
A+
228
Medias
`Cupa Medias`

72

Elite

54

Open

102

Amatori

1

16

1. Roman Iulian
2. Lukasz Klimas
1. Munteanu Octavian
2. Drinceanu Lilian
1. Ambrus Szilard
2. Muresan Dorel

6

71
1616
11 Jun 2017
B
15
Ploiesti
Campionatul Judetean Prahova - Avansati

15

Avansati

3

1

1. Mos Florin
2. Popescu Sorin
72
1615
10 Jun 2017
B
35
Sfantu Gheorghe
`Cupa Zilele Sportive Sfantu Gheorghe`

35

O+A

1. Balazs Gergo
2. Stanciulescu Bogdan
73
1614
10 Jun 2017
B
27
Tulcea
Cupa Iberom

15

Open

12

Amatori

3

1. Manea Mihaita
2. Taranu Nicusor
1. Ivan Adrian
2. Pancrat Cristian
74
1613
10 Jun 2017
A
142
Targu Neamt
`Cupa Cetatii Neamtului` - ed. a II-a

43

E+O

59

Avansati

40

Incepatori

5

2

15

1. Hasna Cosmin
2. Corcoz Costin
1. Dragan Petru Ioan
2. Cebotari Alexandru
1. Tabacaru Constantin
2. Boboc Cosmin
75
1612
10 Jun 2017
A
133
Aiud
Cupa `Eu si Paleta de Tenis` - ed. a II-a

45

E+O

88

Amatori

5

5

37

1. Mocean Dan
2. Pinzar Andrei
1. Makszin Dacian
2. Miclos Andrei
76
1611
10 Jun 2017
A
92
Targoviste

38

E+O

54

Amatori

4

20

1. Enciu Alexandru
2. Toma Florin
1. Railean Vlad
2. Cuna Gheorghe
77
1610
05 Jun 2017
B
55
Comanesti

55

O+A

1

3

1. Corcoz Costin
2. Duceac Catalin
78
1609
03 Jun 2017
B
30
Cluj Napoca
Cupa Bamboo Table Tennis

30

O+A

1

2

1. Farcas Vlad
2. Gogu Gabriel
79
1608
03 Jun 2017
B
20
Botosani
Cupa ACS Ardex

20

Amatori

1. Petenchi Edmond
2. Ignatescu Bogdan Ionut
80
1606
03 Jun 2017
A
100
Dumbravita
Cupa de Vara

20

Elite

18

Open

42

Avansati

20

Incepatori

1. Sorescu Deian
2. Mutrescu Eugen
1. Jurje Alex Doru
2. Creinicean Liviu
1. Tarhuna Alin
2. Georgescu Constantin
1. Szekeres Zoltan
2. Dehelean Octavian
81
1605
03 Jun 2017
A
107
Galati
`Danuvius Nostri`, Galatiensis, Editio III

17

Elite

28

Open

38

Avansati

24

Incepatori

5

2

18

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Chiscop Bogdan
2. Munteanu Octavian
1. Baiburi Levent
2. Colesniuc Romeo
1. Lazar Tiberiu
2. Balbarau Razvan
82
1601
03 Jun 2017
A
113
Targu Secuiesc

27

Elite

27

Open

29

Avansati

30

Incepatori

1. Farkas Gabor
2. Medves Antal
1. Trandafir Vasile
2. Bondoc Alexandru
1. Papp Rebeka
2. Elekes Hunor
1. Bartha Laszlo
2. Moca Vasile
83
1607
27 May 2017
B
32
Braila
`Magic Night`

16

Open

16

Amatori

1

1. Enciu Alexandru
2. Radu Costica
1. Mitrea Silviu
2. Gherasim Iulian

12

84
1602
27 May 2017
A
197
Bucuresti (Top Tenis)

36

Elite

42

Open

79

Avansati

40

Incepatori

1. Istrate Andrei
2. Oprea Luca
1. Arabagiu Marius
2. Ursu Teodor
1. Boraciu Claudiu
2. Gheorghiu Laura
1. Moasa Gabriel
2. Pascu Razvan
85
1600
27 May 2017
A
108
Sibiu
Cupa Aria - Editia a IV-a

36

E+O

48

Avansati

24

Incepatori

1. Sicoe Rodica
2. Sufletel Radu
1. Cojocaru Didi
2. Busu Romulus
1. Susan Mircea
2. Bardas Ioan
86
1597
27 May 2017
A
99
Ditrau
Cupa Ditroit

27

E+O

41

Avansati

31

Incepatori

1. Irsai Istvan
2. Bedo Norbert
1. Fazakas Gergely
2. Lovasz Vilmos
1. Canea Kocsis Andras Jr
2. Szabo Zoltan
87
1603
26 May 2017
B
29
Oradea (King Pong)
Turneu B `Foresta Special`

29

O+A

3

1. Mandru Bogdan
2. Gergely Anton
88
1599
21 May 2017
B
14
Ploiesti
Campionatul Judetean Prahova - Incepatori

14

Incepatori

1

1. Pascu Razvan
2. Eparu Leontin
89
1598
20 May 2017
B
27
Pitesti
Zilele Municipiului Pitesti

7

Open

20

Amatori

1

1. Petrescu Liviu
2. Banescu Dragos
1. Doba Vasile
2. Bucuroiu Alin
90
1596
20 May 2017
A
144
Vintu de Jos
`Cupa Muresul` - editia a II-a

29

Elite

40

Open

75

Amatori

5

27

1. Avram Victor
2. Put Gabriel
1. Szakacs Bela
2. Murgu Ioan
1. Petrus Florin
2. Busu Romulus
91
1592
20 May 2017
A
69
Calarasi
Cupa Dunarii

29

E+O

40

Amatori

2

3

10

1. Stanciu Alin
2. Enciu Alexandru
1. Mitrea Silviu
2. Gherasim Iulian
92
1595
13 May 2017
B
36
Cocorastii Mislii
`Cupa Stejarul`

18

Open

18

Amatori

2

11

1. Fratila Robert
2. Panaitescu Stefan
1. Marian Bogdan
2. Mos Florin
93
1594
13 May 2017
B
29
Timisoara
`Cupa Smiley 33`

10

Open

19

Amatori

2

1

1. Roman Bogdan
2. Mutrescu Eugen
1. Jichici Svetozar
2. Nicola Gabriela
94
1591
13 May 2017
A
69
Dej
Cupa Primaverii

23

E+O

46

Amatori

1

2

20

1. Nistor Dorel
2. Gogu Gabriel
1. Bothazan Florin
2. Ambrus Szilard
95
1587
13 May 2017
A
136
Ramnicu Valcea

18

Elite

22

Open

60

Avansati

36

Incepatori

2

27

1. Cruceru Sergiu
2. Toma Florin
1. Badulescu Teodor
2. Mitzea Alexandru
1. Budurascu Marius
2. Hrehoret Adrian
1. Badulescu Gheorghe
2. Tompi Gabriel
96
1586
13 May 2017
A
163
Focsani
Cupa Pro Aktiv

21

Elite

46

Open

96

Amatori

3

10

24

1. Roman Iulian
2. Lukasz Klimas
1. Pizlaru Ionel
2. Nistor Florin
1. Dirdala Catalin
2. Gherasim Iulian
97
1589
06 May 2017
B
19
Botosani
Cupa Topspin Magic

19

Amatori

1. Ignatescu Bogdan Ionut
2. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
98
1585
06 May 2017
A
158
Reghin
Memorialul Dan Leorda

26

Elite

39

Open

93

Amatori

9

49

1. Gogu Gabriel
2. Nistor Dorel
1. Bardocz Szilard
2. Denes Ferenc
1. Tipser Gabriel
2. Kantor Imre Zoltan

1

99
1584
06 May 2017
A
110
Lugoj
Turneu `Open 2017`

40

E+O

46

Avansati

24

Incepatori

4

12

1. Sorescu Deian
2. Ignat Alexandru
1. Schiopulescu Ion
2. Busu Romulus
1. Popa Cristian
2. Stoica Ioan Florin
100
1583
06 May 2017
A
136
Valenii de Munte
Zilele Orasului

53

E+O

60

Avansati

23

Incepatori

1

1. Fratila Robert
2. Enciu Alexandru
1. Marian Bogdan
2. Petrov Dan
1. Cudalbu Ciprian
2. Darjan Daniel