AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Exact search
Cautare jucator
Cautare turneu


2017
counter turnee
Nr
(ID)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. jucatori
Sistem
Clasament (link pagina turneu)Photo / Video
1
1685
07 Oct 2017
B
Onesti
Cupa Stejarul din Borzesti
... Waiting ...
2
1684
07 Oct 2017
A
Botosani
Cupa de Toamna
... Waiting ...
3
1683
07 Oct 2017
A
Dumbraveni
Cupa Orasului Dumbraveni
... Waiting ...
4
1682
30 Sep 2017
B
Timisoara (Club 11)
Cupa Smiley 36
... Waiting ...
5
1681
30 Sep 2017
B
Vatra Dornei
Cupa Dornelor
... Waiting ...
6
1680
30 Sep 2017
A
Odorheiu Secuiesc
Cupa Fit.Feel
... Waiting ...
7
1677
30 Sep 2017
A
Fieni
Cupa Orasului Fieni
... Waiting ...
8
1679
24 Sep 2017
B
Pitesti
... Waiting ...
9
1676
23 Sep 2017
A
Arad
Cupa Aradului
... Waiting ...
10
1675
23 Sep 2017
A
Focsani
`Cupa PRO AKTIV` - editia a VIII-a
... Waiting ...
11
1678
16 Sep 2017
B
Miercurea Ciuc
Turneu B Inaugural `Cupa Silo`
... Waiting ...
12
1674
16 Sep 2017
A
Teregova CS
`Cupa Teregovana` - editia I-a

1

7

4

... Waiting ...
13
1673
16 Sep 2017
A
Bucuresti (Top Tenis)
Aniversare 7 ani cu Top Tenis Arena
... Waiting ...
14
1672
16 Sep 2017
A
Targu Mures
Cupa TT Concept Adial - editia a VII-a
... Waiting ...
15
1671
09 Sep 2017
B
Ploiesti (Indoor)
... Waiting ...
16
1670
09 Sep 2017
B
Brasov
... Waiting ...
17
1669
09 Sep 2017
B
Botosani
`Asii Paletei`
... Waiting ...
18
1667
02 Sep 2017
R+
42
Topoloveni
Turneu A+ Regional Zona 5

20

E+O

22

Amatori

1. Petrescu Liviu
2. Thouzard Adrian
1. Valcea Daniel
2. Barca George
19
1665
02 Sep 2017
R+
147
Bucuresti
Turneu A+ Regional Zona 3

26

Elite

25

Open

57

Avansati

39

Incepatori

1. Petcu Marius
2. Ursut Horia
1. Badulescu Mario
2. Buta Radu
1. Sandu Stefan
2. Udrea Valentin
1. Nicolae Alin
2. Ionescu Alexandru
20
1659
02 Sep 2017
R+
83
Aiud
Turneu A+ Regional Zona 8

24

E+O

59

Amatori

1. Gogu Gabriel
2. Nistor Dorel
1. Blaga Marius
2. Bumbu Pavel
21
1658
02 Sep 2017
R+
83
Oradea
Turneu A+ Regional Zona 7
King Pong (O+E)
PingPongMania (Avansati)
Era Park Tibclau (Incepatori)

24

Elite

33

Open

18

Avansati

8

Incepatori

3

5

8

1. Mandru Bogdan
2. Gergely Anton
1. Popa Octavian
2. Parus Lilian
1. Sferlea Alesia
2. Jichici Svetozar
1. Roatis Gheorghe
2. Cotca Rares
22
1657
02 Sep 2017
R+
135
Ditrau
Turneu A+ Regional Zona 6

60

E+O

51

Avansati

24

Incepatori

1. Jozsa Zoltan
2. Farkas Gabor
1. Tokos Pal
2. Decean Darian
1. Kovaci Richard
2. Vaszi Denes
23
1656
02 Sep 2017
R+
85
Baicoi
Turneu A+ Regional Zona 4

15

Elite

18

Open

52

Amatori

1. Iancu George
2. Vlase Gheorghe
1. Marian Bogdan
2. Ivan Valentin
1. Concea Alin
2. Ionita Fabian
24
1655
02 Sep 2017
R+
72
Tulcea
Turneu A+ Regional Zona 2

25

E+O

47

Amatori

1. Wischegg Robert
2. Manu Daniel
1. Ghizdavescu Adrian
2. Baschir Cristian
25
1654
02 Sep 2017
R+
104
Comanesti
Turneu A+ Regional Zona 1

14

Elite

28

Open

35

Avansati

27

Incepatori

1. Onufrei Ciprian
2. Valeanu Vlad
1. Buruiana Petru
2. Zanescu Cristian
1. Avram Gabriel
2. Laic Mihai
1. Darie Daniel
2. Mireuta Darius
26
1668
27 Aug 2017
B
23
Timisoara
Cupa Smiley 35

23

O+A

1. Verdet Adrian
2. Mutrescu Eugen
27
1666
27 Aug 2017
B
19
Tulcea
Cupa Iberom - editia a V-a

13

Open

6

Amatori

1. Neagu Mircea
2. Pavunev Dan
1. Carata Catalin
2. Chereches Sergiu
28
1664
27 Aug 2017
B
51
Iasi
`Cupa Mr. Pong` - editia I-a

19

Open

32

Amatori

1. Hogas Flaviu Alexandru
2. Vilcu Adrian
1. Anton Cristian
2. Nenestean Raul
29
1663
26 Aug 2017
B
36
Ploiesti (Indoor)
`Cupa 23 August`

18

Open

18

Amatori

1. Enciu Alexandru
2. Neagu Mircea
1. Iorgoiu Constantin
2. Dospinescu George
30
1662
26 Aug 2017
B
47
Cluj Napoca

24

Open

23

Amatori

3

1. Mocean Dan
2. Bauer Lajos
1. Tintas Adrian
2. Matei Dumitru
31
1661
26 Aug 2017
B
49
Piatra Neamt
`Cupa Petrodava`

29

Open

20

Amatori

1. Marola Mihai
2. Grosan Nicu
1. Bubulac Cristi
2. Burghelea Florin
32
1660
20 Aug 2017
B
40
Targoviste
`Cupa Libera` I.H.R.

20

Open

20

Amatori

1. Fratila Robert
2. Ivan Sorin Ioan
1. Dospinescu George
2. Cucu Cristin
33
1653
19 Aug 2017
B
49
Varset (Serbia)
Turneu B `Inaugural`

25

Open

24

Amatori

1

2

9

1. Gajta Jonel
2. Cristanus Cristian
1. Grubacichi Marius
2. Petar Mohan
34
1650
19 Aug 2017
A
147
Reghin
Memorialul Koos Gyula - Editia a IX-a

57

E+O

67

Avansati

23

Incepatori

3

4

29

1. Nistor Dorel
2. Avram Victor
1. Nastase Florin
2. Bumbu Pavel
1. Rus Tiberiu
2. Beke Hunor
35
1652
13 Aug 2017
B
30
Ploiesti (Indoor)
`Campion INDOOR Table Tennis 2017 - Elite`

15

Open

15

Avansati

1

6

1. Lukasz Klimas
2. Dumitrescu Cornel
1. Trocan Nicolae
2. Plaiasu Ion
36
1649
12 Aug 2017
A
95
Gura Humorului
`Turneu de Vara`

16

Elite

23

Open

36

Avansati

20

Incepatori

2

2

1. Onufrei Ciprian
2. Toma Florin
1. Berila Radu
2. Hrituleac Claudiu
1. Lazar Vasile
2. Vieru Costica
1. Pintescu Teodora
2. Vieru Teodora
37
1646
12 Aug 2017
A
66
Tulcea
Cupa Delta Dunarii

24

E+O

42

A+I

2

4

8

1. Ion Marius
2. Enciu Alexandru
1. Baiburi Levent
2. Luca Octavian
38
1651
11 Aug 2017
B
36
Oradea (King Pong)
`Foresta Special`

36

O+A

1. Prundaru Horia
2. Hidvegi Csaba
39
1648
05 Aug 2017
B
42
Comanesti
Zilele Orasului

42

O+A

2

1. Ciubotariu Andrei
2. Irimia Sorin Jr
40
1647
05 Aug 2017
B
16
Botosani
Cupa de Vara

16

Amatori

1

1. Chiriac Marius
2. Macovei Cristi
41
1645
05 Aug 2017
A
106
Braila
Valurile Dunarii

20

Elite

23

Open

63

Amatori

2

2

17

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Mitrea Silviu
2. Toader Nicolae
1. Baceanu Constantin
2. Miculescu Alexandru
42
1627
31 Jul 2017
B
27
Braila
`Cupa Magenta`

12

Open

15

Amatori

2

2

1. Miculescu Alexandru
2. Wischegg Robert
1. Patap Vladimir
2. Vasile Razvan
43
1644
29 Jul 2017
B
24
Amarastii de Sus
Cupa Amarastii de Sus - 2017

24

O+A

1. Cruceru Sergiu
2. Puiu Andreea
44
1643
29 Jul 2017
A
56
Oradea (PingPongMania)
Cupa PingPongMania - editia a XXII-a

17

E+O

39

Amatori

3

1. Govoreanu Florin
2. Sferlea Marius
1. Andrasi Zoltan
2. Koteles Antonio
45
1642
29 Jul 2017
A
133
Iasi
`RotaCup Iasi` - Turneu Caritabil

30

Elite

36

Open

56

Avansati

11

Incepatori

1. Vasilache Sebastian
2. Enciu Alexandru
1. Parascuta Daniel
2. Dabija Razvan
1. Butnaru Madalina
2. Mihai Cristian
1. Dascalu Marian
2. Foca Melania
46
1641
23 Jul 2017
B
12
Tulcea
Cupa Iberom - editia a IV-a

8

Open

4

Amatori

1. Peiu Cosmin
2. Silivestru Nicu
1. Ivan Adrian
2. Carata Catalin
47
1640
22 Jul 2017
B
65
Ditrau
`Cupa Ditroit`

18

Open

47

Amatori

1. Farkas Gabor
2. Incze Levente
1. Adorjani Csilla
2. Imecs Attila
48
1639
22 Jul 2017
A
154
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`

29

Elite

33

Open

58

Avansati

34

Incepatori

1. Roman Iulian
2. Stanciu Alin
1. Pavunev Dan
2. Amran Akerim
1. Jimmy Lu
2. Stanciu Stelian
1. Concea Alin
2. Moca Vasile
49
1638
22 Jul 2017
A
82
Dej
`Cupa Somes` - editia a VII-a

35

E+O

34

Avansati

13

Incepatori

5

20

1. Galban Calin
2. Moldovan Ovidiu
1. Vass Sandor
2. Coroian Claudiu
1. Grosan Cristina
2. Cinebuji Attila
50
1637
22 Jul 2017
A
72
Oravita

31

E+O

41

Amatori

2

6

16

1. Sorescu Deian
2. Avram Victor
1. Florea Radu
2. Orban Madalina
51
1636
22 Jul 2017
A
138
Falticeni
`Zilele Orasului Falticeni`

22

Elite

30

Open

59

Avansati

27

Incepatori

2

1

1. Rosca Mihai
2. Mosneagu Marius
1. Ticu Dorin
2. Ciubotariu Ioan
1. Mahu Bogdan
2. Corneanu Sorin
1. Cracana Lucian
2. Mirt Alexandru
52
1635
16 Jul 2017
B
20
Ploiesti (Indoor)
`Campion Judetean Prahova - Open`

20

Open

1. Marian Bogdan
2. Nitescu Horia
53
1634
15 Jul 2017
B
38
Iasi (Club Viper)
`Cupa Prieteniei` - editia a II-a

19

Open

19

Amatori

1. Albu Vlad
2. Sumanaru Catalin
1. Macovei Cristi
2. Bogza Dragos
54
1633
15 Jul 2017
B
36
Techirghiol

36

O+A

1. Neagu Mircea
2. Mitrea Silviu
55
1632
15 Jul 2017
B
30
Targoviste
`Cupa Vacanta` I.H.R.

30

O+A

1. Dobrin Adrian
2. Istrate Cristian
56
1631
15 Jul 2017
A
96
Dumbraveni
Cupa Orasului Dumbraveni

36

E+O

60

Amatori

1. Govoreanu Florin
2. Daneliuc Gabi
1. Toader Valentin
2. Decean Darian
57
1628
15 Jul 2017
A
82
Vatra Dornei
Cupa Dornelor

23

E+O

31

Avansati

28

Incepatori

1. Farkas Gabor
2. Tipu Vlad
1. Lacatus Samuel
2. Pralea Marius Dan
1. Kurennoi Andrei
2. Cracana Lucian
58
1630
08 Jul 2017
B
34
Galati
`Memorialul Costel Lefter`

34

O+A

1

2

1. Chiscop Bogdan
2. Radu Costica
59
1629
08 Jul 2017
B
44
Roman
`Cupa Prieteniei - Miron Costin`

32

O+A

12

Incepatori

4

4

4

1. Valeanu Cosmin
2. Berila Radu
1. Mirt Alexandru
2. Roman Florin
60
1626
08 Jul 2017
A
134
Deda
Cupa Vaii Muresului - editia a VII-a

59

E+O

46

Avansati

29

Incepatori

3

8

32

1. Nistor Dorel
2. Mocean Dan
1. Iovdi Vasile
2. Teglas Andreea
1. Cuesdean Rares
2. Bereszki Robert
61
1621
08 Jul 2017
A+
230
Topoloveni / Pitesti
Turneu A+ Topoloveni/Pitesti

62

Elite

48

Open

87

Avansati

33

Incepatori

2

35

1. Roman Iulian
2. Enciu Alexandru
1. Creinicean Liviu
2. Vaida Sorin
1. Doba Vasile
2. Stan Catalin
1. Postole Luca
2. Popa Sorin
62
1625
01 Jul 2017
A
72
Gura Humorului
Cupa `Tabara Tenis de masa in Bucovina`

10

Elite

11

Open

20

Avansati

31

Incepatori

3

2

1. Ion Marius
2. Sterea Viorel
1. Polocoser Cristian
2. Chiscop Bogdan
1. Volostiuc Catalin
2. Vieru Carmen
1. Boboc Cosmin
2. Stoian Nicolae
63
1624
01 Jul 2017
A
77
Arad

28

E+O

28

Avansati

21

Incepatori

4

6

7

1. Gajta Jonel
2. Roman Bogdan
1. Schiopulescu Ion
2. Dani Leo
1. Bartha Attila
2. Unc Marcel
64
1623
01 Jul 2017
A
136
Ocna Sibiului
Cupa Ocna Sibiului

47

E+O

89

Amatori

1. Hudusan Andreea
2. Toma Florin
1. Teglas Andreea
2. Imecs Attila
65
1622
01 Jul 2017
A
50
Giurgiu
`Cupa PRO TM`

16

E+O

34

Amatori

1

9

1. Enciu Alexandru
2. Varbanescu Petre
1. Dospinescu George
2. Musat Catalin
66
1620
24 Jun 2017
B
35
Timisoara
Cupa Smiley 34

12

Open

23

Amatori

1

1

1. Mutrescu Eugen
2. Kalman Csaba
1. Dani Leo
2. Stoica Ioan Florin
67
1619
24 Jun 2017
A
130
Suceava
Cupa Sucevei

18

Elite

23

Open

57

Avansati

32

Incepatori

1

8

1. Hasna Cosmin
2. Onufrei Ciprian
1. Valeanu Cosmin
2. Valcu Alin
1. Mahu Bogdan
2. Pinzar Alin
1. Robciuc Doru
2. Mita Augustin
68
1618
24 Jun 2017
A
106
Constanta

34

E+O

72

Amatori

1. Stanciu Alin
2. Mocean Dan
1. Trocaru Remus
2. Zedler Csaba
69
1617
24 Jun 2017
A
162
Ploiesti
`Cupa Olimpia`

36

Elite

30

Open

96

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Pascal Raul
2. Dima Cristi
1. Petenchi Edmond
2. Ionita Fabian
70
1604
17 Jun 2017
A+
228
Medias
`Cupa Medias`

72

Elite

54

Open

102

Amatori

1

16

1. Roman Iulian
2. Lukasz Klimas
1. Munteanu Octavian
2. Drinceanu Lilian
1. Ambrus Szilard
2. Muresan Dorel

6

71
1616
11 Jun 2017
B
15
Ploiesti
Campionatul Judetean Prahova - Avansati

15

Avansati

3

1

1. Mos Florin
2. Popescu Sorin
72
1615
10 Jun 2017
B
35
Sfantu Gheorghe
`Cupa Zilele Sportive Sfantu Gheorghe`

35

O+A

1. Balazs Gergo
2. Stanciulescu Bogdan
73
1614
10 Jun 2017
B
27
Tulcea
Cupa Iberom

15

Open

12

Amatori

3

1. Manea Mihaita
2. Taranu Nicusor
1. Ivan Adrian
2. Pancrat Cristian
74
1613
10 Jun 2017
A
142
Targu Neamt
`Cupa Cetatii Neamtului` - ed. a II-a

43

E+O

59

Avansati

40

Incepatori

5

2

15

1. Hasna Cosmin
2. Corcoz Costin
1. Dragan Petru Ioan
2. Cebotari Alexandru
1. Tabacaru Constantin
2. Boboc Cosmin
75
1612
10 Jun 2017
A
133
Aiud
Cupa `Eu si Paleta de Tenis` - ed. a II-a

45

E+O

88

Amatori

5

5

37

1. Mocean Dan
2. Pinzar Andrei
1. Makszin Dacian
2. Miclos Andrei
76
1611
10 Jun 2017
A
92
Targoviste

38

E+O

54

Amatori

4

20

1. Enciu Alexandru
2. Toma Florin
1. Railean Vlad
2. Cuna Gheorghe
77
1610
05 Jun 2017
B
55
Comanesti

55

O+A

1

3

1. Corcoz Costin
2. Duceac Catalin
78
1609
03 Jun 2017
B
30
Cluj Napoca
Cupa Bamboo Table Tennis

30

O+A

1

2

1. Farcas Vlad
2. Gogu Gabriel
79
1608
03 Jun 2017
B
20
Botosani
Cupa ACS Ardex

20

Amatori

1. Petenchi Edmond
2. Ignatescu Bogdan Ionut
80
1606
03 Jun 2017
A
100
Dumbravita
Cupa de Vara

20

Elite

18

Open

42

Avansati

20

Incepatori

1. Sorescu Deian
2. Mutrescu Eugen
1. Jurje Alex Doru
2. Creinicean Liviu
1. Tarhuna Alin
2. Georgescu Constantin
1. Szekeres Zoltan
2. Dehelean Octavian
81
1605
03 Jun 2017
A
107
Galati
`Danuvius Nostri`, Galatiensis, Editio III

17

Elite

28

Open

38

Avansati

24

Incepatori

5

2

18

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Chiscop Bogdan
2. Munteanu Octavian
1. Baiburi Levent
2. Colesniuc Romeo
1. Lazar Tiberiu
2. Balbarau Razvan
82
1601
03 Jun 2017
A
113
Targu Secuiesc

27

Elite

27

Open

29

Avansati

30

Incepatori

1. Farkas Gabor
2. Medves Antal
1. Trandafir Vasile
2. Bondoc Alexandru
1. Papp Rebeka
2. Elekes Hunor
1. Bartha Laszlo
2. Moca Vasile
83
1607
27 May 2017
B
32
Braila
`Magic Night`

16

Open

16

Amatori

1

1. Enciu Alexandru
2. Radu Costica
1. Mitrea Silviu
2. Gherasim Iulian

12

84
1602
27 May 2017
A
197
Bucuresti (Top Tenis)

36

Elite

42

Open

79

Avansati

40

Incepatori

1. Istrate Andrei
2. Oprea Luca
1. Arabagiu Marius
2. Ursu Teodor
1. Boraciu Claudiu
2. Gheorghiu Laura
1. Moasa Gabriel
2. Pascu Razvan
85
1600
27 May 2017
A
108
Sibiu
Cupa Aria - Editia a IV-a

36

E+O

48

Avansati

24

Incepatori

1. Sicoe Rodica
2. Sufletel Radu
1. Cojocaru Didi
2. Busu Romulus
1. Susan Mircea
2. Bardas Ioan
86
1597
27 May 2017
A
99
Ditrau
Cupa Ditroit

27

E+O

41

Avansati

31

Incepatori

1. Irsai Istvan
2. Bedo Norbert
1. Fazakas Gergely
2. Lovasz Vilmos
1. Canea Kocsis Andras Jr
2. Szabo Zoltan
87
1603
26 May 2017
B
29
Oradea (King Pong)
Turneu B `Foresta Special`

29

O+A

3

1. Mandru Bogdan
2. Gergely Anton
88
1599
21 May 2017
B
14
Ploiesti
Campionatul Judetean Prahova - Incepatori

14

Incepatori

1

1. Pascu Razvan
2. Eparu Leontin
89
1598
20 May 2017
B
27
Pitesti
Zilele Municipiului Pitesti

7

Open

20

Amatori

1

1. Petrescu Liviu
2. Banescu Dragos
1. Doba Vasile
2. Bucuroiu Alin
90
1596
20 May 2017
A
144
Vintu de Jos
`Cupa Muresul` - editia a II-a

29

Elite

40

Open

75

Amatori

5

27

1. Avram Victor
2. Put Gabriel
1. Szakacs Bela
2. Murgu Ioan
1. Petrus Florin
2. Busu Romulus
91
1592
20 May 2017
A
69
Calarasi
Cupa Dunarii

29

E+O

40

Amatori

2

3

10

1. Stanciu Alin
2. Enciu Alexandru
1. Mitrea Silviu
2. Gherasim Iulian
92
1595
13 May 2017
B
36
Cocorastii Mislii
`Cupa Stejarul`

18

Open

18

Amatori

2

11

1. Fratila Robert
2. Panaitescu Stefan
1. Marian Bogdan
2. Mos Florin
93
1594
13 May 2017
B
29
Timisoara
`Cupa Smiley 33`

10

Open

19

Amatori

2

1

1. Roman Bogdan
2. Mutrescu Eugen
1. Jichici Svetozar
2. Nicola Gabriela
94
1591
13 May 2017
A
69
Dej
Cupa Primaverii

23

E+O

46

Amatori

1

2

20

1. Nistor Dorel
2. Gogu Gabriel
1. Bothazan Florin
2. Ambrus Szilard
95
1587
13 May 2017
A
136
Ramnicu Valcea

18

Elite

22

Open

60

Avansati

36

Incepatori

2

27

1. Cruceru Sergiu
2. Toma Florin
1. Badulescu Teodor
2. Mitzea Alexandru
1. Budurascu Marius
2. Hrehoret Adrian
1. Badulescu Gheorghe
2. Tompi Gabriel
96
1586
13 May 2017
A
163
Focsani
Cupa Pro Aktiv

21

Elite

46

Open

96

Amatori

3

10

24

1. Roman Iulian
2. Lukasz Klimas
1. Pizlaru Ionel
2. Nistor Florin
1. Dirdala Catalin
2. Gherasim Iulian
97
1589
06 May 2017
B
19
Botosani
Cupa Topspin Magic

19

Amatori

1. Ignatescu Bogdan Ionut
2. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
98
1585
06 May 2017
A
158
Reghin
Memorialul Dan Leorda

26

Elite

39

Open

93

Amatori

9

49

1. Gogu Gabriel
2. Nistor Dorel
1. Bardocz Szilard
2. Denes Ferenc
1. Tipser Gabriel
2. Kantor Imre Zoltan

1

99
1584
06 May 2017
A
110
Lugoj
Turneu `Open 2017`

40

E+O

46

Avansati

24

Incepatori

4

12

1. Sorescu Deian
2. Ignat Alexandru
1. Schiopulescu Ion
2. Busu Romulus
1. Popa Cristian
2. Stoica Ioan Florin
100
1583
06 May 2017
A
136
Valenii de Munte
Zilele Orasului

53

E+O

60

Avansati

23

Incepatori

1

1. Fratila Robert
2. Enciu Alexandru
1. Marian Bogdan
2. Petrov Dan
1. Cudalbu Ciprian
2. Darjan Daniel
101
1588
01 May 2017
B
21
Ploiesti
`Tenis, gratare si mici!`

10

Open

11

Amatori

1

3

1. Iancu George
2. Neagoe Costin
1. Popescu Sorin
2. Potarniche Bianca
102
1582
29 Apr 2017
A+
245
Gura Humorului

32

Elite

60

Open

93

Avansati

60

Incepatori

2

29

1. Roman Bogdan
2. Vasilache Sebastian
1. Orza Catalin
2. Fratea Aurel
1. Cojocaru Stefan
2. Corocaescu Cristian
1. Petrescu Claudel
2. Barbuta Ioan
103
1593
22 Apr 2017
B
33
Ciumani (HR)
`Cupa Delhegy Kupa`

33

Amatori

1. Tokos Pal
2. Simon Robert
104
1581
22 Apr 2017
A
119
Botosani
Cupa Maxim - Editia a IV-a

27

E+O

60

Amatori

32

Incepatori

4

7

1. Hasna Cosmin
2. Cozma Catalin
1. Hrituleac Claudiu
2. Vaculisteanu Ionut
1. Petrescu Claudel
2. Mihaila Gabriel

2

105
1580
22 Apr 2017
A
132
Pitesti
Simfonia Lalelelor

18

Elite

38

Open

45

Avansati

31

Incepatori

1. Enciu Alexandru
2. Dinca Daniel
1. Micuda Mihai
2. Secu Valeriu
1. Apostol Cerasela
2. Iordache Marian
1. Barca George
2. Baltatu Marius
106
1579
22 Apr 2017
A
114
Simeria
Cupa `CFR Simeria`

41

E+O

73

Amatori

1

4

13

1. Roman Bogdan
2. Put Gabriel
1. Barbulescu Dan
2. Botea Fabian

1

107
1571
09 Apr 2017
B
11
Timisoara (Spiru Haret)
WTTD

11

O+A

1. Popa Bogdan
2. Mihalescu Dinu
108
1555
09 Apr 2017
B
24
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD

12

Open

12

Amatori

1. Fratila Robert
2. Nitescu Horia
1. Marian Bogdan
2. Ionita Fabian
109
1551
09 Apr 2017
B
16
Oravita
WTTD

16

O+A

1. Put Gabriel
2. Verdet Adrian
110
1545
09 Apr 2017
B
28
Marghita
WTTD

28

O+A

1. Jurje Alex Doru
2. Cotca Dacian
111
1535
09 Apr 2017
B
38
Dumbravita
WTTD

14

Open

24

Amatori

1. Gajta Jonel
2. Mutrescu Eugen
1. Tarhuna Alin
2. Hancig Mircea
112
1590
08 Apr 2017
B
20
Zalau
WTTD

20

O+A

1. Iosif Patriciu
2. Ciupe Cristian
113
1578
08 Apr 2017
B
28
Vintu de Jos
WTTD

6

Open

22

Amatori

1. Sicoe Rodica
2. Sufletel Radu
1. Bora Nicolae
2. Tokos Pal
114
1577
08 Apr 2017
B
22
Victoria
WTTD

6

Amatori

11

Incepatori

5

Copii

1. Beltechi Paul
2. Pietraru Dorian
1. Pietraru Sorin
2. Vasu Alexandru
1. Popa Mara
2. Stoian Maia
115
1576
08 Apr 2017
B
22
Vatra Dornei
WTTD

6

Open

16

Amatori

1. Georgiu Dragos
2. Hagatis Andrei
1. Butnaru Madalina
2. Badaluta Marian
116
1575
08 Apr 2017
B
27
Turda
WTTD

10

O+A

1. Pop Cosmin
2. Zamblau Ionut
117
1574
08 Apr 2017
B
14
Tulcea
WTTD

14

O+A

1. Luca Octavian
2. Trocaru Remus
118
1573
08 Apr 2017
B
18
Toplita
WTTD

18

O+A

1. Barabas Sandor
2. Fazakas Attila
119
1572
08 Apr 2017
B
19
Timisoara (Club 11)
WTTD

19

O+A

1. Mutrescu Eugen
2. Popa Bogdan
120
1569
08 Apr 2017
B
20
Tecuci
WTTD

20

O+A

1. Pascu Paul
2. Postelnicu Ciprian
121
1568
08 Apr 2017
B
19
Targu Jiu
WTTD

6

Open

13

Amatori

1. Cruceru Sergiu
2. Gatman Laurentiu
1. Parcalabu Ninel
2. Simion Cristi
122
1567
08 Apr 2017
B
18
Targoviste
WTTD

18

O+A

1. Rusu Geanini
2. Lazaroiu Adrian
123
1566
08 Apr 2017
B
25
Tarnaveni
WTTD

11

Open

14

Amatori

1. Moldovan Cristian
2. Vitan Vasile
1. Kovaci Richard
2. Chibulcutean Bogdan
124
1565
08 Apr 2017
B
21
Targu Neamt
WTTD

21

O+A

1. Mahu Bogdan
2. Pralea Marius Dan
125
1564
08 Apr 2017
B
33
Targu Mures
WTTD

33

O+A

1. Simon Csaba
2. Anca Octavian
126
1563
08 Apr 2017
B
40
Suceava
WTTD

20

O+A

20

Incepatori

1. Polocoser Cristian
2. Corocaescu Cristian
1. Robciuc Doru
2. Moncea Emilian
127
1562
08 Apr 2017
B
24
Sighisoara
WTTD

24

O+A

1. Farkas Bence
2. Denes Ferenc
128
1561
08 Apr 2017
B
34
Sighetu Marmatiei
WTTD

34

O+A

1. Hotico Ciprian
2. Moldovan Liviu
129
1560
08 Apr 2017
B
47
Sibiu
WTTD

47

O+A

1. Govoreanu Florin
2. Mitzea Alexandru
130
1559
08 Apr 2017
B
35
Sfantu Gheorghe
WTTD

35

O+A

1. Bardocz Szilard
2. Balazs Gergo
131
1558
08 Apr 2017
B
16
Roman
WTTD

16

O+A

1. Coroiu Andrei
2. Grapina Florin
132
1557
08 Apr 2017
B
19
Resita
WTTD

19

O+A

1. Parvu Nicolae
2. Verdet Adrian
133
1556
08 Apr 2017
B
24
Reghin
WTTD

24

O+A

1. Farkas Gabor
2. Marian Calin
134
1554
08 Apr 2017
B
41
Ploiesti (Indoor)
WTTD

19

Open

22

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Fratila Robert
1. Visan Bogdan
2. Marian Bogdan
135
1553
08 Apr 2017
B
39
Pitesti
WTTD

10

Open

29

Amatori

1. Petrescu Liviu
2. Banescu Dragos
1. Dobre Titus
2. Doba Vasile
136
1552
08 Apr 2017
B
15
Piatra Neamt
WTTD

15

O+A

1. Dumitrescu Dan
2. Buruiana Petru

4

137
1550
08 Apr 2017
B
21
Oradea (Era Park)
WTTD

21

O+A

1. Cotca Dacian
2. Savu Cristian
138
1547
08 Apr 2017
B
20
Nasaud
WTTD

20

O+A

1. Spaller Tiberiu
2. Singeorzan Traian
139
1546
08 Apr 2017
B
78
Miercurea Ciuc
WTTD

38

O+A

24

Incepatori

16

Copii

1. Kiss Janos
2. Incze Levente
140
1544
08 Apr 2017
B
38
Mangalia
WTTD

38

O+A

1. Barbu Mircea
2. Medeleanu Stefan
141
1543
08 Apr 2017
B
13
Lugoj
WTTD

13

O+A

1. Schiopulescu Ion
2. Pop Ioan Florin
142
1542
08 Apr 2017
B
18
Iasi (Valea Lupului)
WTTD

18

O+A

1. Dabija Razvan
2. Luntraru Andrei
143
1541
08 Apr 2017
B
23
Iasi (Club Viper)
WTTD

23

O+A

1. Tipu Vlad
2. Hogas Flaviu Alexandru
144
1540
08 Apr 2017
B
16
Iasi (TopSpin Arena)
WTTD

16

O+A

1. Axinte Bogdan
2. Dragan Petru Ioan
145
1539
08 Apr 2017
B
11
Gura Humorului
WTTD

11

Amatori

1. Pogorevici Mircea
2. Jitaru Sorin
146
1538
08 Apr 2017
B
34
Galati
WTTD

34

O+A

1. Zarinschi Catalin
2. Voinea Sorin
147
1537
08 Apr 2017
B
24
Focsani
WTTD

24

O+A

1. Pizlaru Ionel
2. Maresi Ion
148
1536
08 Apr 2017
B
26
Falticeni
WTTD

10

Open

16

Amatori

1. Hasna Cosmin
2. Mosneagu Marius
1. Vaculisteanu Ionut
2. Gugles Marius
149
1534
08 Apr 2017
B
14
Drobeta Tr Severin
WTTD

14

O+A

1. Gheorghe Nicu
2. Secu Virgil
150
1533
08 Apr 2017
B
28
Ditrau
WTTD

28

O+A

1. Simon Robert
2. Heja Zoltan
151
1532
08 Apr 2017
B
34
Deva
WTTD

11

Open

23

Amatori

1. Crainic Adrian
2. Popa Radu
1. Serban Marian
2. Gasca Toader
152
1531
08 Apr 2017
B
27
Dej
WTTD

27

O+A

1. Beica Florin
2. Pop Zoltan
153
1530
08 Apr 2017
B
12
Curtea de Arges
WTTD

12

O+A

1. Iliescu Dan
2. Rada Florin
154
1528
08 Apr 2017
B
16
Craiova
WTTD

16

O+A

1. Raducan Bogdan
2. Slavoiu Cristian
155
1527
08 Apr 2017
B
36
Constanta
WTTD

36

O+A

1. Neagu Mircea
2. Fratea Aurel
156
1526
08 Apr 2017
B
45
Comanesti
WTTD

45

O+A

1. Parnica Leonid
2. Ciubotariu Mihaela
157
1525
08 Apr 2017
B
48
Cluj Napoca
WTTD

18

Open

30

Amatori

1. Farcas Vlad
2. Gogu Gabriel
1. Rozenfeld Cristian
2. Manzat Dan
158
1524
08 Apr 2017
B
22
Calarasi
WTTD

9

Open

13

Amatori

1. Stanciu Alin
2. Ceacarescu Cristian
1. Stanciu Stelian
2. Colceag Nicusor
159
1523
08 Apr 2017
B
20
Buzau
WTTD

20

O+A

1. Teodorescu Sandica
2. Concea Alin
160
1522
08 Apr 2017
B
120
Bucuresti (Top Tenis)
WTTD

48

Open

72

Amatori

1. Tudorache Viorel
2. Neculcea Alexandru
1. Gheorghiu Laura
2. Sandu Bogdan Gabriel
161
1521
08 Apr 2017
B
21
Braila
WTTD

10

Open

11

Amatori

1. Ion Marius
2. Enciu Alexandru
1. Apostu Ionel
2. Stoian Nicolae
162
1520
08 Apr 2017
B
21
Brasov (Energetic)
WTTD

21

Incepatori

1. Stefan Patrick
2. Ciobanu Adrian
163
1519
08 Apr 2017
B
16
Brasov (Arena)
WTTD

16

Avansati

1. Demeny Zoltan
2. Szeles Ioan
164
1518
08 Apr 2017
B
14
Brasov (Gry Club)
WTTD

14

O+A

1. Marin Floricel
2. Popa Mircea
165
1517
08 Apr 2017
B
15
Brasov (Gry Club)
WTTD

15

Open

1. Macovei Liviu
2. Hutanu Alin
166
1516
08 Apr 2017
B
64
Botosani
WTTD

64

O+A

1. Onufrei Ciprian
2. Valcu Alin
167
1515
08 Apr 2017
B
23
Blaj
WTTD

23

O+A

1. Ciobanu Daniel
2. Pacurar Cosmin
168
1513
08 Apr 2017
B
13
Baicoi
WTTD

13

Incepatori

1. Stoica Robert
2. Gutu Bogdan
169
1512
08 Apr 2017
B
35
Baia Mare
WTTD

35

O+A

1. Ciure Alin
2. Zaha Vasile
170
1511
08 Apr 2017
B
35
Bacau
WTTD

35

O+A

1. Capusa Bogdan
2. Valeanu Cosmin
171
1510
08 Apr 2017
B
9
Arad (Victoria)
WTTD

9

Open

1. Avram Victor
2. Roman Bogdan
172
1509
08 Apr 2017
B
49
Arad (CSM)
WTTD

22

Avansati

27

Incepatori

1. Struna Adela
2. Dani Leo
1. Marisca Darius
2. Bornea Valentin
173
1508
08 Apr 2017
B
37
Aiud
WTTD

37

O+A

1. Popa Gheorghe
2. Fulop Attila
174
1507
08 Apr 2017
B
6
Agnita
WTTD

6

O+A

1. Nechita Alexandru
2. Toader George
175
1548
07 Apr 2017
B
40
Oradea (King Pong)
WTTD

40

O+A

1. Birtalan Robert
2. Savu Cristian
176
1570
06 Apr 2017
B
24
Timisoara (Vest)
WTTD

24

O+A

1. Mutrescu Eugen
2. Avram Victor
177
1549
06 Apr 2017
B
35
Oradea (PingPongMania)
WTTD

35

O+A

1. Balogh Attila
2. Sferlea Marius
178
1529
06 Apr 2017
B
36
Cristian
WTTD

36

O+A

1. Govoreanu Florin
2. Barac Marius
179
1514
05 Apr 2017
B
35
Bistrita
WTTD

7

Open

28

Amatori

1. Nistor Dorel
2. Spaller Tiberiu
1. Singeorzan Cornel
2. Scurtu Nicolae
180
1506
01 Apr 2017
A
142
Brasov
Cupa `Emi-TT` & Memorialul `Viorica Borzos`

23

Elite

47

Open

48

Avansati

24

Incepatori

1. Enciu Alexandru
2. Tudorache Viorel
1. Bardocz Szilard
2. Lorincz Jozsef
1. Olteanu Mihai
2. Toma Adrian
1. Deak Sandor
2. Stefan Patrick

1

181
1505
01 Apr 2017
A
78
Oradea (Era Park)
`Cupa TibClau` Oradea

26

E+O

29

Avansati

23

Incepatori

1

8

1. Roman Bogdan
2. Verdet Adrian
1. Ardelean Raul
2. Georgescu Constantin
1. Koteles Antonio
2. Molnar Narcis
182
1504
25 Mar 2017
B
40
Cisnadie
`Cupa Cisnadie`

40

O+A

1. Temelie Dragos
2. Govoreanu Florin
183
1503
25 Mar 2017
B
45
Tulcea
Cupa Primaverii

45

O+A

1

5

1. Samoila Ion
2. Neculai Alexandru
184
1502
25 Mar 2017
B
20
Botosani
Cupa Primaverii

20

Amatori

1

3

1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
2. Lazar Vasile
185
1501
25 Mar 2017
A
169
Baicoi

53

E+O

74

Avansati

42

Incepatori

1. Bujor Dragos
2. Istrate Andrei
1. Panaitescu Stefan
2. Olteanu Mihai
1. Corbu Darius
2. Ion Cristian
186
1500
25 Mar 2017
A
75
Targu Jiu
Coloana Infinitului

17

E+O

22

Avansati

36

Incepatori

2

2

1. Toma Florin
2. Catinean Vasile
1. Orac Teodor
2. Cretu Marian
1. Valcica Raul Ginno
2. Coste Rafael
187
1499
25 Mar 2017
A
158
Reghin
Memorialul Mircea Toncean

60

E+O

73

Amatori

25

Incepatori

1

1. Farkas Gabor
2. Incze Levente
1. Keresztes Zoltan
2. Bothazan Florin
1. Gecse Alpar
2. Sava Andrei

6

188
1498
18 Mar 2017
B
31
Timisoara
Cupa Smiley 32

12

Open

19

Amatori

1

1

1. Mutrescu Eugen
2. Boru Lucian
1. Ticu Sorin
2. Danescu Radu
189
1497
18 Mar 2017
A
142
Bacau
Cupa TT Bacau - Editia a VII-a

18

Elite

30

Open

94

Amatori

2

8

16

1. Hasna Cosmin
2. Radu Costica
1. Tipu Vlad
2. Ursulean Vasile
1. Hogas Flaviu Alexandru
2. Ursulescu Ioan
190
1496
18 Mar 2017
A
146
Medias
Cupa `Romgaz & EMI-TT`

20

Elite

23

Open

71

Avansati

32

Incepatori

1. Sicoe Rodica
2. Moldovan Cristian
1. Bleoca Marius
2. Farkas Bence
1. Sabau Aurel
2. Cindea Cristian
1. Secera Andreas
2. Gecse Alpar
191
1494
18 Mar 2017
A
105
Fieni
Cupa `Cimentul Fieni` - ed. a II-a

31

E+O

33

Avansati

41

Incepatori

Incepatori

2

16

1. Enciu Alexandru
2. Banescu Dragos
1. Pitac Ovidiu
2. Demeny Zoltan
1. Petre Cristian
2. Petre Adelin
192
1490
12 Mar 2017
B
41
Ploiesti
`Turneu de testare`

16

Open

25

Amatori

1

1

3

1. Fratila Robert
2. Teodorescu Sandica
1. Craciun David Mihai
2. Babus Liviu
193
1495
11 Mar 2017
A
127
Dumbravita
Cupa `EMI-TT & Papa Sam`

19

Elite

31

Open

53

Avansati

24

Incepatori

4

4

13

1. Roman Bogdan
2. Mutrescu Eugen
1. Gajta Jonel
2. Crisanov Aurel
1. Cecan Vasile
2. Munteanu Constantin
1. Molnar Narcis
2. Grubacichi Marius
194
1493
11 Mar 2017
B
54
Turda
Cupa `Salina Turda` - editia a V-a

54

O+A

1

3

23

1. Pop Cosmin
2. Mocean Dan
195
1489
11 Mar 2017
A
130
Giurgiu
`Cupa PRO TM`

21

Elite

30

Open

48

Avansati

31

Incepatori

1

1. Enciu Alexandru
2. Rosu Alexandru
1. Buzatu Vasile
2. Vasile Gelu Iulian
1. Stanciu Stelian
2. Solcan Florin
1. Stoica Liviu Gabriel
2. Milea Alexandru
196
1492
04 Mar 2017
B
84
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Iernii

36

Open

48

Amatori

1

1

11

1. Bujor Dragos
2. Dinca Daniel
1. Sandu Bogdan Gabriel
2. Gheorghiu Laura
197
1491
04 Mar 2017
B
36
Constanta

36

O+A

1

1. Neagoe Costin
2. Leolea Andrei
198
1488
04 Mar 2017
B
30
Vatra Dornei
Cupa Primaverii

30

Amatori

1

4

4

1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
2. Donisan Costel
199
1479
04 Mar 2017
A+
190
Arad
Memorialul `Eugen Roman`

40

Elite

39

Open

76

Avansati

35

Incepatori

7

10

23

1. Roman Iulian
2. Neagu Mircea
1. Birtalan Robert
2. Popet Doru
1. Fabian Wilhelm
2. Turburan Ion
1. Bradea Lucian
2. Faur Lucian
200
1487
26 Feb 2017
B
77
Suceava
Cupa `Stefan cel Mare`

17

Open

60

Amatori

3

4

1

1. Hasna Cosmin
2. Tiganas Mihai
1. Corocaescu Cristian
2. Condur Iulian
201
1486
26 Feb 2017
B
67
Sibiu
`Cupa AAA`

19

Open

48

Amatori

1

1

7

1. Sicoe Rodica
2. Govoreanu Florin
1. Comsa Dan
2. Barac Marius

3

202
1484
26 Feb 2017
B
50
Pitesti
`Cupa Indragostitilor`

16

Open

34

Amatori

1. Traistaru Marius
2. Rosu Alexandru
1. Bobirica Alin
2. Stan Catalin
203
1483
25 Feb 2017
B
35
Ploiesti
Cupa `Primul Turneu` - Indoor Table Tennis

14

Open

21

Amatori

1

2

5

1. Lukasz Klimas
2. Fratila Robert
1. Voicu Ionut
2. Sorescu Mircea
204
1482
25 Feb 2017
A
153
Braila
Magic Spin - ed. a II-a

18

Elite

34

Open

101

Amatori

2

2

18

1. Neagu Mircea
2. Ion Marius
1. Zainescu Corneliu
2. Ionita Valentin
1. Neculai Alexandru
2. Firica Lucian
205
1481
25 Feb 2017
B
35
Resita

35

Open

4

1

1. Sorescu Deian
2. Put Gabriel
206
1477
25 Feb 2017
A
81
Oradea (King Pong)
Turneu `A`NIVERSARE #4

29

E+O

52

Amatori

1

14

1. Avram Victor
2. Roman Bogdan
1. Curpas Ioan
2. Zaha Vasile
207
1485
23 Feb 2017
B
24
Targoviste

10

Open

14

Amatori

1. Sencu Victor
2. Macelaru Eugen
1. Rusu Geanini
2. Cucu Cristin
208
1480
18 Feb 2017
B
41
Brasov
Memorialul Viorica Borzos - ed. a III-a

23

O+A

18

Incepatori

5

1

1. Macovei Liviu
2. Vladoiu Gelu
1. Deak Sandor
2. Henegar Gabriel
209
1478
18 Feb 2017
B
59
Moinesti
`Cupa Tristan Tzara`

20

Masters

15

Open

24

Amatori

2

1. Nicolae Stelian
2. Marola Mihai
1. Nicolae Stelian
2. Ciubotariu Andrei
1. Lazar Vasile
2. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
210
1476
18 Feb 2017
A
212
Bucuresti (Top Tenis)
Pinguinul Vesel

36

Elite

48

Open

81

Avansati

47

Incepatori

4

9

24

1. Bujor Dragos
2. Radu Costica
1. Sultana Denis
2. Constantin Teodor
1. Bucsan Romeo
2. Voicu Ionut
1. Acu Paul
2. Ileanu Bogdan
211
1475
18 Feb 2017
B
22
Tulcea
Cupa `Iberom` - ed. II-a

22

O+A

1. Tiganisteanu Adrian
2. Luca Octavian
212
1474
18 Feb 2017
A
160
Bistrita
Cupa `Snow Ball`

59

E+O

101

Amatori

1

1

26

1. Nistor Dorel
2. Farkas Gabor
1. Dumitru Ioan
2. Fulop Attila
213
1473
11 Feb 2017
B
54
Arad

24

Open

30

Amatori

1

1. Roman Bogdan
2. Avram Victor
1. Dani Leo
2. Schiopulescu Ion
214
1472
11 Feb 2017
B
16
Iasi
Turneu `TopSpin Arena`

16

O+A

2

1. Sumanaru Catalin
2. Tipu Vlad
215
1471
11 Feb 2017
A
143
Topoloveni

21

Elite

35

Open

87

Amatori

4

17

1. Enciu Alexandru
2. Petrescu Liviu
1. Buzatu Vasile
2. Sultana Denis
1. Padurariu Costel
2. Badulescu Teodor
216
1469
11 Feb 2017
B
45
Radauti

13

Open

32

Amatori

2

2

5

1. Hasna Cosmin
2. Tiganas Mihai
1. Plamada Lucian
2. Cotoara Toader
217
1470
04 Feb 2017
B
24
Calarasi

24

O+A

1. Enciu Alexandru
2. Stanciu Silviu
218
1468
04 Feb 2017
B
20
Buzau
Cupa Buzaului - ed. a II-a

20

O+A

1. Pizlaru Ionel
2. Gaitan Tiberiu
219
1467
04 Feb 2017
B
84
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Iernii

30

Open

54

Amatori

1

1

7

1. Tudorache Viorel
2. Leorda Rares
1. Jimmy Lu
2. Negoita Edward
220
1466
04 Feb 2017
B
75
Bacau
Cupa `ACS Vasile Lepadatu`

30

Open

45

Amatori

2

7

1. Mosneagu Marius
2. Ion Marius
1. Petenchi Edmond
2. Ursulescu Ioan
221
1465
04 Feb 2017
A
108
Sibiu
Cupa Aria & EMI-TT

36

E+O

72

Amatori

2

17

1. Roman Bogdan
2. Sicoe Rodica
1. Somlea Darian
2. Barac Marius
222
1464
28 Jan 2017
B
28
Braila
Magic Night

12

Open

16

Amatori

2

3

2

1. Ion Marius
2. Wischegg Robert
1. Barac Andreea
2. Dimache Marian
223
1460
28 Jan 2017
A
138
Targoviste
Cupa Chindia - ed. a VII-a

24

Elite

24

Open

56

Avansati

34

Incepatori

3

6

11

1. Cristache George
2. Iancu George
1. Dumitrescu Cornel
2. Fratila Robert
1. Barbatel Eduard
2. Burca Valentin
1. Dogaru Bianca
2. Irimia Madalin
224
1459
28 Jan 2017
A
74
Oradea (PingPongMania)
Cupa PingPongMania-Pegas
Editia a XXI-a

26

E+O

48

Amatori

2

1

7

1. Roman Bogdan
2. Gergely Anton
1. Manea Adrian
2. Kromek Iulian
225
1446
28 Jan 2017
B
66
Dej
Cupa `Anului Nou` 2017

22

Open

44

Amatori

3

2

1. Gogu Gabriel
2. Pop Cosmin
1. Rozenfeld Cristian
2. Koloman Todor
226
1463
24 Jan 2017
B
47
Comanesti
Cupa Unirii

47

O+A

1

1. Marola Mihai
2. Irimia Sorin Jr
227
1462
24 Jan 2017
B
28
Tulcea
Cupa Unirii

28

O+A

2

1

6

1. Taranu Nicusor
2. Trocaru Remus
228
1457
22 Jan 2017
B
38
Ploiesti
Cupa `Sport for Health, Health for Life`

14

Open

24

Amatori

3

1. Mostovoi Andrei
2. Fratila Robert
1. Sarbu Dan
2. Popa Ion
229
1461
21 Jan 2017
B
39
Brasov
Cupa de Iarna

21

O+A

18

Incepatori

6

5

1. Bondoc Alexandru
2. Hutanu Alin
1. Toma Adrian
2. Deak Sandor
230
1456
21 Jan 2017
B
29
Timisoara
Cupa Smiley 31

29

O+A

1

1

1. Boru Lucian
2. Prundaru Horia
231
1454
21 Jan 2017
A
210
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Unirii

30

Elite

48

Open

84

Avansati

48

Incepatori

5

8

21

1. Cionoiu Cristian
2. Bujor Dragos
1. Panea Ovidiu
2. Fratila Robert
1. Barbatel Eduard
2. Burca Valentin
1. Marinescu Irineu
2. Dumitrescu Catalin
232
1450
21 Jan 2017
A
110
Botosani
`Cupa Unirii`

9

Elite

19

Open

57

Avansati

25

Incepatori

8

1

8

1. Hasna Cosmin
2. Ursulean Florin
1. Duceac Catalin
2. Albu Catalin
1. Mihai Alex
2. Lazar Vasile
1. Puiu Andrei
2. Lupu Cristian
233
1448
21 Jan 2017
B
32
Vatra Dornei
`Cupa Unirii` - ed. a III-a

32

O+A

11

J >10 av

11

J >10 inc

6

j 8-10 av

4

j 8-10 inc

1

1. Lacatus Samuel
2. Florea Ionut
1. Butnaru Madalina
2. Muraru Ioana
1. Pintescu Teodora
2. Vieru Teodora
1. Ichim Magas Dragos
2. Melinceanu Denis
1. Ungureanu Adelia
2. Vrasmas Ilinca
234
1445
21 Jan 2017
A
50
Viseu de Sus
Cupa `Bradul Viseu de Sus` - turneu inaugural

17

E+O

33

Amatori

15

Juniori

7

3

1. Avram Victor
2. Hotico Ciprian
1. Dani Leo
2. Cont Cosmin
1. Sebi Bence
2. Scopet Kevin
235
1458
18 Jan 2017
B
28
Bistrita
Cupa `FlorinBN - 200`

8

Open

20

Amatori

1. Apian Florin
2. Nistor Dorel
1. Grecu Gheorghe
2. Sosdean Cosmin
236
1453
15 Jan 2017
B
56
Pitesti
Cupa `Mihai Eminescu`

18

Open

38

Amatori

1

1. Petrescu Liviu
2. Banescu Dragos
1. Bucsan Romeo
2. Pruna George
237
1455
14 Jan 2017
B
30
Drobeta Tr Severin
Cupa Drobeta

30

O+A

1

3

1. Raducan Bogdan
2. Chirea Laurentiu
238
1452
14 Jan 2017
B
25
Buzau
`Cupa de Iarna`

25

O+A

1

1. Ionescu Eduard
2. Ciubotaru George

1

239
1451
14 Jan 2017
B
33
Bacau
Campionatul Judetean Bacau

18

Open

15

Amatori

2

1. Ditu Daniel
2. Surmei Boby
1. Dimitriu Vasile
2. Stroe Ionel

19

240
1449
14 Jan 2017
A
160
Odorheiu Secuiesc
Cupa Fit.Feel

24

Elite

42

Open

70

Avansati

24

Incepatori

1

44

1. Gogu Gabriel
2. Farkas Gabor
1. Dumbrava Daniel
2. Tecuschi Dan
1. Babics Tamas
2. Padurariu Costel
1. Loghin Florin
2. Moldovan Flavia

12

241
1447
14 Jan 2017
B
24
Tulcea
Cupa `Iberom` - ed. I-a

24

O+A

4

1. Vana Narcis
2. Neculai Alexandru

2

242
1443
02 Jan 2017
B
40
Oradea (King Pong)
LMA 2017

40

O+A

1. Balogh Attila
2. Mandru Bogdan

7