' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Filtrare


Sortare
Traffic 19 Oct
IP's: 12, Clicks: 25
1044 turnee H2H
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
Nr.
games
Clasament (link pagina turneu)
1
2437
18 Jan
2020
B
43
Brasov (Energetic)
`Memorialul Ionut Nica`

22

E+O

21

A+H

3

2

80

76

1. Roman Iulian
2. Bondoc Alexandru
1. Ciobanu Adrian
2. Loghin Florin
2
2439
11 Jan
2020
A
124
Victoria
`Paleta Veche` - editia a X-a
3

18

Elite

30

Open

36

Avansati

40

Hobby

3

56

94

113

127

1. Moldovan Daniel
2. Roman Iulian
1. Marcu Vasile
2. Petho Mihaly
1. Botea Fabian
2. Vlad Maria Victoria
1. Pietraru Dorian
2. Szilagyi Bence
3
2340
14 Sep
2019
B
44
Brasov (Energetic)

15

E+O

29

A+I

49

108

1. Bondoc Alexandru
2. Stefan Patrick
1. Nitu Serban
2. Sterczer Sandor
4
2308
03 Aug
2019
A
257
Brasov
`Cupa de la Poalele Tampei`
1st day - E, O
2nd day - A, I

31

Elite

76

Open

100

Avansati

50

Incepatori

88

273

359

179

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Enciu Alexandru
1. Bondoc Alexandru
2. Motorga Dorin
1. Ilie Octavian Marius
2. Ene Florin
1. Croitoru Alin
2. Butunoiu Dorin
5
2261
01 Jun
2019
A+
310
Cheile Gradistei
Memorialul `Ionut Nica`
1st day - E, O
2nd day - A, I
21330

55

Elite

100

Open

100

Avansati

55

Incepatori

184

334

334

184

1. Simon Csaba
2. Durdun George
1. Barsa Ioan
2. Bozga Razvan
1. Dumitru Florin
2. Tintas Adrian
1. Tamas Vivien
2. Avramescu Bogdan
6
2193
06 Apr
2019
B+
39
Brasov (Energetic)
WTTD 2019

11

E+O

28

A+I

0

104

1. Bondoc Alexandru
2. Galiu Mihai
1. Lazar Catalin
2. Tobosaru Gheorghe
7
2178
04 Apr
2019
Thursday
B+
8
Brasov (Gry Club)
WTTD 2019

8

E+O

28

1. Hutanu Alin
2. Vladoiu Gelu
8
2177
04 Apr
2019
Thursday
B+
12
Brasov
WTTD 2019

12

ALL

37

1. Padurariu Costel
2. Toma Adrian
9
2111
05 Jan
2019
B
48
Brasov (Energetic)

24

E+O

24

A+I

91

91

1. Fratila Robert
2. Bardocz Szilard
1. Darjan Daniel
2. Loghin Florin
10
2068
17 Nov
2018
B
48
Brasov

18

E+O

30

Amatori

64

114

1. Sufletel Radu
2. Mike Boroka
1. Loghin Florin
2. Ciobanu Adrian
11
2023
06 Oct
2018
A
157
Brasov
`Cupa de la Poalele Tampei`
156

24

Elite

36

Open

53

Avansati

44

Incepatori

75

137

193

162

1. Roman Iulian
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Persa Florin
2. Finna Gabor
1. Canea Kocsis Andras Jr
2. Gavrila Aurel
1. Iancu Marius
2. Bucsoiu Vlad
12
1946
23 Jun
2018
A
168
Brasov
`Cupa de la Poalele Tampei`

59

E+O

109

Amatori

214

380

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Balla Peter
2. Szanto Lajos
13
1931
26 May
2018
B
37
Brasov (Energetic)

11

E+O

26

Amatori

0

9

1. Bondoc Alexandru
2. Hutanu Alin
1. Loghin Florin
2. Sterczer Sandor
14
1852
14 Apr
2018
B+
12
Brasov
WTTD 2018 - ALL

12

ALL

0

1. Szekeres Levente
2. Demeny Zoltan
15
1837
14 Apr
2018
B+
11
Brasov (Gry Club)
WTTD 2018 - E/O

11

E+O

0

1. Hutanu Alin
2. Galiu Mihai
16
1835
14 Apr
2018
B+
18
Brasov (Arena)
WTTD 2018 - A

18

Amatori

64

1. Deak Sandor
2. Tutoveanu Razvan
17
1836
12 Apr
2018
Thursday
B+
24
Brasov (Energetic)
WTTD 2018 - I

24

Incepatori

91

1. Henegar Gabriel
2. Ianovici Florin
18
1933
11 Apr
2018
Wednesday
B+
11
Brasov (CFR)
WTTD 2018

11

O+A

0

1. Popa Mircea
2. Marin Floricel
19
1838
10 Apr
2018
Tuesday
B+
14
Brasov (Gry Club)
WTTD 2018 - E/O

14

E+O

0

1. Macovei Liviu
2. Hutanu Alin
20
1802
03 Mar
2018
B
43
Brasov (Energetic)

19

E+O

24

Amatori

70

91

1. Marola Mihai
2. Galiu Mihai
1. Stefan Patrick
2. Tamas Szilard
21
1771
20 Jan
2018
B
45
Brasov

21

E+O

24

Amatori

76

91

1. Hutanu Alin
2. Vladoiu Gelu
1. Stefan Patrick
2. Veris Dumitru
22
1751
09 Dec
2017
B
40
Brasov

20

E+O

20

Amatori

71

71

1. Galiu Mihai
2. Vladoiu Gelu
1. Loghin Florin
2. Pica Horia
23
1706
04 Nov
2017
B
48
Brasov

24

E+O

24

Amatori

91

91

1. Hutanu Alin
2. Daneliuc Gabi
1. Loghin Florin
2. Ilie Octavian Marius
24
1670
09 Sep
2017
B
46
Brasov

30

O+A

16

Incepatori

113

58

1. Bardocz Szilard
2. Temelie Dragos
1. Ciobanu Adrian
2. Baiu Teodor
25
1577
08 Apr
2017
B+
22
Victoria
WTTD

6

Amatori

11

Incepatori

5

Copii

15

41

10

1. Beltechi Paul
2. Pietraru Dorian
1. Pietraru Sorin
2. Vasu Alexandru
1. Popa Mara
2. Stoian Maia
26
1520
08 Apr
2017
B+
21
Brasov (Energetic)
WTTD

21

Incepatori

76

1. Stefan Patrick
2. Ciobanu Adrian
27
1519
08 Apr
2017
B+
16
Brasov (Arena)
WTTD

16

Avansati

75

1. Demeny Zoltan
2. Szeles Ioan
28
1518
08 Apr
2017
B+
14
Brasov (Gry Club)
WTTD

14

O+A

0

1. Marin Floricel
2. Popa Mircea
29
1517
08 Apr
2017
B+
15
Brasov (Gry Club)
WTTD

15

Open

12

1. Macovei Liviu
2. Hutanu Alin
30
1506
01 Apr
2017
A
142
Brasov
Cupa `Emi-TT` & Memorialul `Viorica Borzos`

23

Elite

47

Open

48

Avansati

24

Incepatori

62

177

183

91

1. Enciu Alexandru
2. Tudorache Viorel
1. Bardocz Szilard
2. Lorincz Jozsef
1. Olteanu Mihai
2. Toma Adrian
1. Deak Sandor
2. Stefan Patrick
31
1480
18 Feb
2017
B
41
Brasov
Memorialul Viorica Borzos - ed. a III-a

23

O+A

18

Incepatori

86

64

1. Macovei Liviu
2. Vladoiu Gelu
1. Deak Sandor
2. Henegar Gabriel
32
1461
21 Jan
2017
B
39
Brasov
Cupa de Iarna

21

O+A

18

Incepatori

77

65

1. Bondoc Alexandru
2. Hutanu Alin
1. Toma Adrian
2. Deak Sandor
33
1409
05 Nov
2016
B
41
Brasov
Memorialul Viorica Borzos - Ed. a II-a

15

O+A

26

Incepatori

1. Bondoc Alexandru
2. Stanciulescu Bogdan
1. Pal Attila
2. Malene Petru
34
1391
08 Oct
2016
B
48
Brasov
Memorialul Viorica Borzos

24

O+A

24

Incepatori

1. Bondoc Alexandru
2. Incze Levente
1. Covataru Loredan
2. Malene Petru
35
1338
23 Jul
2016
B
49
Brasov
Cupa TT Energy Brasov

10

Open

12

Avansati

27

Incepatori

1. Roman Iulian
2. Marica Florin
1. Stanciulescu Bogdan
2. Matei Mirel
1. Lolea Toma
2. Toma Adrian
36
1286
23 Apr
2016
A
106
Victoria
Turneu EMI-TT

20

Open

32

Amatori

54

Incepatori

1. Dragoman Andreea
2. Toth Beatrice
1. Miklos Imre
2. Vladoiu Gelu
1. Anton Dragos
2. Pralea Marius Dan
37
1291
09 Apr
2016
B
49
Brasov
Cupa TT Energy Brasov

17

O+A

32

Incepatori

1. Galiu Mihai
2. Macovei Liviu
1. Baiu Teodor
2. Dediu Sorin
38
1254
20 Feb
2016
B
43
Brasov

15

O+A

28

Incepatori

1. Macovei Liviu
2. Galiu Mihai
1. Covataru Loredan
2. Ciky Cornel
39
1226
03 Jan
2016
A
79
Victoria
Paleta Veche

10

Open

33

Amatori

36

Incepatori

1. Sicoe Rodica
2. Govoreanu Florin
1. Avram Nicolae
2. Bardocz Szilard
1. Trandafir Vasile
2. Cazacu Valentin
40
1202
12 Dec
2015
B
48
Brasov

48

O+A

1. Tecuschi Dan
2. Galiu Mihai
41
1175
17 Sep
2015
Thursday
B
24
Brasov

24

O+A

1. Roman Iulian
2. Moldovan Liviu
42
1150
27 Jun
2015
B
36
Brasov

36

O+A

1. Macovei Liviu
2. Anita Dorel
43
1024
21 Mar
2015
A
160
Victoria
Turneu A - Emi-TT

30

Open

48

Avansati

82

Incepatori

15

J cls.5-8

11

J cls.1-4

1. Sorescu Deian
2. Roman Iulian
1. Bondoc Alexandru
2. Padurariu Costel
1. Popa Gheorghe
2. Banu Nicolae
1. Chibulcutean Bogdan
2. Toader Valentin
1. Iepure Teodor Calin
2. Cristea Andrei Cosmin
44
1094
03 Jan
2015
B
55
Victoria

55

O+A

1. Farcas Vlad
2. Roman Iulian
45
879
16 Aug
2014
A
179
Brasov
Cupa de la Poalele Tampei

43

Open

136

Amatori

1. Roman Iulian
2. Marinescu Razvan
1. Sobetkii Arcadii
2. Constantin Teodor
46
959
21 Jun
2014
B
24
Sacele

24

O+A

1. Hutanu Alin
2. Bacanu Paulian
47
940
26 Apr
2014
B
79
Victoria

79

O+A

1. Macovei Liviu
2. Lazaroiu Adrian
48
911
08 Feb
2014
B
48
Brasov

48

O+A

1. Roman Iulian
2. Macovei Liviu
49
837
07 Dec
2013
TF
298
Brasov
Turneul Final 2013
7

106

Open

192

Amatori

1. Sterea Viorel
2. Roman Bogdan
1. Tecuschi Dan
2. Tamas Nagy Jeno
50
817
21 Nov
2013
Thursday
B
24
Sacele

24

O+A

1. Roman Iulian
2. Grama Mihai
51
792
19 Sep
2013
Thursday
B
24
Sacele

24

O+A

1. Macovei Liviu
2. Anita Dorel
52
786
01 Sep
2013
B
28
Victoria

28

O+A

1. Zedler Csaba
2. Tutoveanu Razvan
53
678
31 Aug
2013
A
67
Victoria
Turneul Paleta Veche

67

O+A

24

J 14-18 ani

16

J 10-14 ani

6

J < 10 ani

1. Temelie Dragos
2. Migea Cornel
1. Groza Alexandru
2. Nechita Alexandru
1. Iordache Ioana
2. Ionica Maria
1. Gavrilovici Nicu
2. Stanescu Briana
54
675
17 Aug
2013
A
255
Brasov
Cupa de la Poalele Tampei
8

66

Open

189

Amatori

1. Sterea Viorel
2. Lungu Cosmin
1. Caliman Eduard
2. Farcas Vlad
55
698
05 Jan
2013
B
64
Victoria

64

O+A

8

J

1. Roman Iulian
2. Govoreanu Florin
1. Nechita Alexandru
2. Beltechi Paul
56
601
20 Oct
2012
B
48
Brasov

8

Open

40

Amatori

1. Roman Iulian
2. Macovei Liviu
1. Balazs Lorant
2. Rus Andrei
57
491
18 Aug
2012
A
68
Brasov

19

Open

49

Amatori

1. Roman Iulian
2. Gogu Gabriel
1. Voicu Corneliu
2. Pitac Ovidiu
58
565
21 Jul
2012
B
47
Brasov

47

O+A

1. Bedo Norbert
2. Voicu Corneliu
59
454
18 Dec
2011
B
24
Bod BV

24

O+A

4

J

1. Vasile Mircea
2. Antal Denes
1. Hulpoi Stefan
2. Aescht Otto Jr
60
332
06 Aug
2011
A
148
Brasov

45

Open

103

Amatori

16

J

1. Roman Iulian
2. Rusu Cristian
1. Lazaroiu Adrian
2. Galiu Mihai
1. Corodeanu Corneliu
2. Farkas Bence
61
386
21 May
2011
B
25
Brasov

25

O+A

1. Tecuschi Dan
2. Savin Gabriel
62
373
02 Apr
2011
B
21
Brasov

21

O+A

1. Savin Gabriel
2. Szasz Erno
63
309
05 Feb
2011
A
154
Brasov

36

Open

118

Amatori

1. Durdun George
2. Ilie Alexandru
1. Szasz Erno
2. Doncea Catalin
64
221
10 Jul
2010
A
96
Brasov

46

Open

50

Amatori

1. Ciobanu Alex
2. Erdos Ferenc
1. Ditu Daniel
2. Nistor Florin
65
211
27 Mar
2010
A
132
Brasov

132

O+A

1. Toth Laszlo
2. Rusu Stefan
66
237
09 Jan
2010
B
43
Brasov

43

O+A

1. Bondoc Alexandru
2. Mostovoi Andrei
67
146
23 May
2009
A
93
Brasov

93

O+A

1. Iusan Mircea
2. Farkas Gabor
68
136
31 Jan
2009
A
120
Brasov

120

O+A

1. Buruian Paul
2. Enciu Alexandru
69
128
20 Dec
2008
B
21
Brasov

21

O+A

1. Bondoc Alexandru
2. Pricop Marian
70
122
18 Oct
2008
B
16
Brasov

16

O+A

1. Bondoc Alexandru
2. Tecuschi Dan
71
118
08 Oct
2008
Wednesday
B
15
Brasov

15

O+A

1. Bondoc Alexandru
2. Pitac Ovidiu
72
81
12 Jul
2008
A
65
Brasov

65

O+A

1. Nistor Dorel
2. Apian Florin
73
46
24 Nov
2007
A
40
Brasov

40

O+A

1. Trifu Bogdan
2. Garaz Mircea