' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Filtrare


Sortare
Traffic 16 Aug
IP's: 26, Clicks: 33
1649 turnee H2H
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
Nr. meciuri Clasament (link pagina turneu)
GIGSEL
1
2817
03 Sep
2022
A
Targoviste (Polivalenta)
Cupa `Chindia`
1st day - E, O
2nd day - A, H

Elite

Open

Avansati

Hobby

... Waiting ...
2
2803
06 Aug
2022
B
67
Targoviste (Tineretului)
`Cupa Odin`
1st day - E, A
2nd day - O, H

10

Elite

20

Open

20

Avansati

17

Hobby

20

40

40

28

7

15

15

15

1. Neagoe Costin
2. Catana Claudiu
1. Patrascu Dorin
2. Badescu Stefan
1. Burcea Daniel
2. Chirtoaca Sergiu
1. Radu Tica
2. Radu Dragos
3
2792
17 Jul
2022
B
45
Targoviste (IHR)
Cupa IHR

20

E+O

25

A+H

40

50

15

19

1. Grigore Cosmin
2. Badea Mihai
1. Bistreanu Armand
2. Enache Ciprian
4
2782
02 Jul
2022
B
56
Targoviste (Tineretului)
`Cupa Odin`
1st day - E, H
2nd day - O, A

10

Elite

15

Open

16

Avansati

15

Hobby

20

30

24

30

12

24

7

7

7

11

1. Neagoe Costin
2. Ivan Sorin Ioan
1. Parvu Matei
2. Noragiu Paul
1. Vasile Victor
2. Vlasceanu Valentin
1. Preda Leo
2. Adam Florin
5
2772
19 Jun
2022
B
45
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

24

E+O

21

A+H

46

34

19

19

1. Neculai Alexandru
2. Badea Mihai
1. Enache Puiu Adrian
2. Farkas Bence
6
2761
04 Jun
2022
B
45
Targoviste (Tineretului)
`Cupa Odin`
1st day - A, H
2nd day - E, O

6

Elite

10

Open

10

Avansati

19

Hobby

15

20

20

36

12

12

3

3

15

1. Grigore Cosmin
2. Totpal Marius
1. Barca George
2. Trocan Nicolae
1. Dumitru George
2. Topsaneanu Valentin
1. Stoicescu Gheorghe
2. Mihalcea Stefan Tiberiu
7
2751
28 May
2022
A
106
Fieni
`Cupa Orasului Fieni`
1st day - E, O
2nd day - A, H

17

Elite

27

Open

29

Avansati

33

Hobby

28

48

56

62

24

24

42

15

15

15

13

1. Neculai Alexandru
2. Neagoe Costin
1. Badea Mihai
2. Stanciulescu Bogdan
1. Matsumoto Paul
2. Varzaru Vivi
1. Vaduva Ionut
2. Nicolae Sorinel
8
2736
30 Apr
2022
B
48
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

24

E+O

24

A+H

46

46

19

19

1. Retegan Cosmin
2. Ivan Sorin Ioan
1. Bucsan Romeo
2. Varzaru Vivi
9
2713
03 Apr
2022
B+
29
Targoviste (Odin Club)
`WTTD 2022`

8

E+O

21

A+H

28

45

15

1. Sencu Victor
2. Ivan Sorin Ioan
1. Dumitru George
2. Baciu Stefan
10
2678
26 Mar
2022
A
129
Fieni
Cupa `Orasului Fieni`
1st day - E, O
2nd day - A, H

16

Elite

45

Open

30

Avansati

38

Hobby

24

90

60

70

24

36

24

48

7

23

15

15

1. Roman Iulian
2. Dumitru Gheorghe
1. Grigore Cosmin
2. Ivan Sorin Ioan
1. Stoica Patricia
2. Stoica Dragos
1. Matsumoto Paul
2. Gihan Sefcati
11
2669
06 Mar
2022
B
37
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

13

E+O

24

A+H

22

46

11

19

1. Badea Mihai
2. Sencu Victor
1. Varzaru Vivi
2. Baicu Claudiu
12
2671
04 Mar
2022
Friday
B
27
Targoviste (Tineretului)
`Cupa Aniversar 54 Night-All`

27

ALL

48

36

11

1. Badea Mihai
2. Catana Claudiu
13
2642
22 Jan
2022
B
49
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`
1st day - E+O
2nd day - A+H

24

E+O

25

A+H

46

50

19

19

1. Irimia Sorin Jr
2. Pascal Raul
1. Musat Irina
2. Tataru Tiberiu
14
2625
08 Jan
2022
B
72
Targoviste (Tineretului)
`Cupa Odin`
1st day - E, O
2nd day - A, H

16

Elite

20

Open

16

Avansati

20

Hobby

24

40

24

40

15

15

15

15

1. Balan Mihai
2. Neagoe Costin
1. Grigore Cosmin
2. Lazaroiu Adrian
1. Patrascu Dorin
2. Musat Irina
1. Stan Constantin
2. Marin Catalin
15
2606
04 Dec
2021
A
126
Fieni
`Cupa Orasului Fieni`
1st day - E, O
2nd day - A, H
9

12

Elite

47

Open

37

Avansati

30

Hobby

30

96

81

60

36

42

24

7

23

13

15

1. Roman Iulian
2. Petrescu Liviu
1. Catana Claudiu
2. Zamfir Ionel
1. Ionescu Mihai
2. Badea Mihai
1. Botosneanu Ion
2. Pelcea Alexandru
16
2601
27 Nov
2021
B
33
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

20

E+O

13

A+H

40

22

15

11

1. Ivan Sorin Ioan
2. Manoiu Claudiu
1. Baciu Stefan
2. Cretu Ionut
17
2584
02 Oct
2021
B
33
Targoviste (Tineretului)
`Cupa ODIN`
1st day - A, H
2nd day - E+O

20

E+O

13

A+H

40

22

15

11

1. Sencu Victor
2. Ivan Sorin Ioan
1. Badea Mihai
2. Baluta Silviu
18
2573
18 Sep
2021
B
49
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

24

E+O

25

A+H

46

50

19

19

1. Secu Valeriu
2. Ivan Sorin Ioan
1. Patrascu Dorin
2. Baicu Claudiu
19
2557
04 Sep
2021
B
65
Targoviste (Tineretului)
`Cupa Odin`
1st day - E, O
2nd day - A, H

9

Elite

20

Open

20

Avansati

16

Hobby

16

40

40

35

7

15

15

11

1. Mitrea Silviu
2. Dobrin Adrian
1. Catana Claudiu
2. Radu Aurel
1. Farkas Bence
2. Baluta Silviu
1. Varzaru Vivi
2. Stan Constantin
20
2556
28 Aug
2021
A
144
Fieni
`Cupa Orasului Fieni`
1st day - E, O
2nd day - A, H

18

Elite

57

Open

39

Avansati

30

Hobby

45

120

76

60

66

48

11

21

15

23

1. Caminschi Mihai
2. Durdun George
1. Gavrila Aurel
2. Bivolaru Marius
1. Tataru Tiberiu
2. Apopei Rares Gabriel
1. Badea Mihai
2. Caranfilian Migo
21
2533
04 Jul
2021
B
40
Targoviste (Tineretului)
`Cupa ODIN`

20

E+O

20

A+H

40

40

15

15

1. Grigore Alexandru
2. Avram Nicolae
1. Vaireanu Danut Ionel
2. Ene Florin
22
2520
19 Jun
2021
B
80
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`
1st day - E, O
2nd day - A, H
2

20

Elite

22

Open

20

Avansati

18

Hobby

40

38

40

32

15

19

15

15

1. Stingaciu Alexandru
2. Andone Claudiu
1. Ivan Sorin Ioan
2. Tuca Cristi
1. Mocanu Adrian
2. Caranda Alexandru
1. Vrasti Iulian
2. Popovici Andrei
23
2512
05 Jun
2021
B
84
Targoviste (Tineretului)
`Cupa ODIN`
1st day - A, H
2nd day - E, O

22

Elite

20

Open

20

Avansati

22

Hobby

50

40

40

50

15

15

15

15

1. Fratila Robert
2. Pribeagu Sebastian
1. Avram Nicolae
2. Gheorghe Nicolae
1. Nuta Mario
2. Tataru Tiberiu
1. Badea Mihai
2. Ionita Gabriel Constantin
24
2509
25 Jul
2020
B
50
Targoviste (Tineretului)
`Cupa ODIN`
1st day - E, O
2nd day - A, H
2

10

Elite

20

Open

12

Avansati

8

Hobby

20

40

18

12

7

15

11

7

1. Secu Valeriu
2. Stefan Patrick
1. Catana Claudiu
2. Istrate Cristian
1. Gheorghita Vasile
2. Tataru Tiberiu
1. Souca Liviu
2. Lungu Mihai
25
2500
11 Jul
2020
B
49
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`
12

25

E+O

24

A+H

50

46

20

20

1. Secu Valeriu
2. Lazaroiu Adrian
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Baluta Silviu
26
2494
27 Jun
2020
B
61
Targoviste
`Pandemic Cup`
1st day - A, H
2nd day - E, O
25

10

Elite

14

Open

20

Avansati

17

Hobby

45

26

40

28

11

15

15

1. Govoreanu Florin
2. Buzatu Vasile
1. Darmaz Ion
2. Trocan Nicolae
1. Bivolaru Marius
2. Stoica Mihai
1. Nicolae Sorinel
2. Alexe Dan
27
2481
07 Mar
2020
A
142
Fieni
`Cupa Orasului Fieni`
1st day - E, O
2nd day - A, H
7

16

Elite

45

Open

38

Avansati

43

Hobby

35

90

85

82

12

36

42

7

23

13

35

1. Dumitru Gheorghe
2. Pavunev Dan
1. Ciortescu Cristi
2. Voin Doru
1. Codreanu Laurentiu
2. Baltatu Marius
1. Apopei Rares Gabriel
2. Vrasti Iulian
28
2462
15 Feb
2020
A
177
Targoviste
`Cupa Muntenia`
1st day - E, O
2nd day - A, H
2

29

Elite

53

Open

54

Avansati

41

Hobby

70

130

135

100

21

36

36

30

13

23

23

19

1. Fratila Robert
2. Lukasz Klimas
1. Vasilescu Remus
2. Gavrila Aurel
1. Gaman Carmina
2. Raileanu Raissa
1. Musat Irina
2. Patrascu Dorin
29
2458
26 Jan
2020
B
34
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`
11

12

E+O

22

A+H

37

11

21

1. Sencu Victor
2. Gorum Adrian
1. Stoica Mihai
2. Delimart Alexiana
30
2438
04 Jan
2020
B
32
Targoviste
`Cupa 20-20`
1st day - A+H
2nd day - E+O
211

16

A+H

16

E+O

24

24

15

15

1. Raileanu Raissa
2. Marinescu Nelu
1. Pascal Raul
2. Stefan Patrick
31
2419
28 Dec
2019
B
49
Targoviste (IHR)

24

E+O

25

A+I

60

50

15

19

1. Buzatu Vasile
2. Neagoe Costin
1. Musat Irina
2. Matei Mircea
32
2401
23 Nov
2019
B
35
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

14

E+O

21

A+I

26

45

12

7

15

1. Ionescu Mihai
2. Trocan Nicolae
1. Delimart Alexiana
2. Floarea Adrian
33
2383
09 Nov
2019
A
151
Fieni
`Cupa Orasului Fieni`
1st day - E, O
2nd day - A, I

15

Elite

34

Open

51

Avansati

51

Incepatori

30

65

105

116

12

42

42

45

7

13

25

29

1. Neagoe Costin
2. Govoreanu Florin
1. Stanciulescu Bogdan
2. Iorgoiu Constantin
1. Stoian Sorin
2. Baltatu Eduard Laurentiu
1. Sterczer Zalan
2. Tatulea Calin
34
2382
27 Oct
2019
B
32
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

12

E+O

20

A+I

18

40

12

7

15

1. Sencu Victor
2. Istrate Cristian
1. Sterczer Sandor
2. Vasile Gica
35
2345
14 Sep
2019
B
24
Targoviste
`Cupa de Toamna`

10

E+O

14

A+I

20

42

7

7

1. Lazaroiu Adrian
2. Sencu Victor
1. Marinescu Nelu
2. Dumitru George
36
2314
10 Aug
2019
B
45
Targoviste
`Cupa de Vara`

15

E+O

30

A+I

30

75

11

19

1. Lukasz Klimas
2. Buzatu Vasile
1. Petre Cristian
2. Enculescu Mihaita
37
2292
06 Jul
2019
A
142
Targoviste
`Cupa Munteniei`

48

E+O

58

Avansati

36

Incepatori

120

141

90

60

36

31

19

11

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Sterczer Sandor
2. Ilie Octavian Marius
1. Bondila Adrian
2. Pralea Constantin
38
2276
26 May
2019
B
32
Targoviste
`Cupa Ion Heliade Radulescu`

13

E+O

19

A+I

36

11

15

1. Lazaroiu Adrian
2. Istrate Cristian
1. Popa Cezar Andrei
2. Bistreanu Armand
39
2164
13 Apr
2019
A
141
Fieni
`Cupa Orasului Fieni`
1st day - O, E
2nd day - A, I
5

12

Elite

41

Open

40

Avansati

48

Incepatori

30

85

80

92

48

48

7

15

15

39

1. Enciu Alexandru
2. Ilie Marian
1. Ivan Sorin Ioan
2. Campean Adrian
1. Pop Alexandru
2. Popescu Eugen
1. Zisu Cristian
2. Popa Andrei Mihai
40
2218
06 Apr
2019
B+
36
Targoviste
WTTD 2019
3

14

E+O

22

A+I

42

50

7

15

1. Buzatu Vasile
2. Lazaroiu Adrian
1. Ene Florin
2. Dinu Gheorghe
41
2140
02 Mar
2019
A
214
Targoviste
`Cupa Muntenia`
1st day - A, I
2nd day - E, O
2124

30

Elite

66

Open

77

Avansati

41

Incepatori

75

165

189

100

54

42

19

43

35

13

1. Chiscop Bogdan
2. Fratila Robert
1. Gavrila Aurel
2. Avram Nicolae
1. Nitu Serban
2. Popescu Apreotesei Mihai
1. Hoinaru Mihai
2. Floarea Adrian
42
2133
10 Feb
2019
B
54
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`
8

25

E+O

29

A+I

50

56

19

23

1. Ropotan Iulian
2. Toma Florin
1. Mihaila George
2. Delimart Alexiana
43
2109
05 Jan
2019
B
55
Targoviste
Turneul `Softurilor`

25

E+O

30

A+I

50

60

19

23

1. Sufletel Radu
2. Sencu Victor
1. Ene Florin
2. Lazar Dumitru
44
2094
15 Dec
2018
B
34
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

10

E+O

24

Amatori

0

0

0

1. Movileanu Flavius
2. Bratescu Adrian
1. Negrea Bogdan
2. Bistreanu Armand
45
2070
24 Nov
2018
A
100
Fieni
`Cupa Orasului Fieni`

6

Elite

26

Open

38

Avansati

30

Incepatori

15

55

72

60

30

24

9

15

15

1. Lazaroiu Adrian
2. Pascal Raul
1. Avram Nicolae
2. Mihaila Nicolae
1. Dragos Marian
2. Dinu Adrian
1. Marinescu Nelu
2. Melnerovici Daniel
46
2069
18 Nov
2018
B
45
Targoviste
`Cupa IHR`

15

E+O

30

Amatori

30

14

23

1. Fratila Robert
2. Pascal Raul
1. Trocan Nicolae
2. Stoica Mihai
47
2012
23 Sep
2018
B
31
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

8

E+O

23

Amatori

28

42

21

13

1. Sencu Victor
2. Lazaroiu Adrian
1. Stingaciu Alexandru
2. Trocan Nicolae
48
1976
04 Aug
2018
B
48
Targoviste
`Cupa IHR`

18

E+O

30

Amatori

45

60

11

23

1. Navacioiu Marian
2. Ropotan Iulian
1. Bozga Razvan
2. Delimart Alexiana
49
1939
09 Jun
2018
B
44
Targoviste
`Cupa IHR`

12

E+O

32

Amatori

30

48

7

31

1. Dobrin Adrian
2. Neagoe Costin
1. Plaiasu Ion
2. Campean Adrian
50
1884
15 Apr
2018
B+
24
Targoviste (Club Zoom)
WTTD 2018 - A/I

24

Incepatori

50

19

1. Negrea Bogdan
2. Craciun Laurentiu
51
1883
14 Apr
2018
B+
32
Targoviste (IHR)
WTTD 2018 - E/O + A/I

12

E+O

20

Amatori

30

40

7

15

1. Ropotan Iulian
2. Boraciu Claudiu
1. Cucu Cristin
2. Bivolaru Stelian
52
1811
24 Mar
2018
A
103
Fieni
Cupa Cimentul Fieni

17

Elite

22

Open

36

Avansati

28

Incepatori

40

50

75

52

12

18

41

36

7

7

13

11

1. Petrescu Liviu
2. Enciu Alexandru
1. Boraciu Claudiu
2. Rosioara Razvan
1. Stefan Patrick
2. Mocanu Adrian
1. Pop Alexandru
2. Constantin Mihaela
53
1808
11 Mar
2018
B
40
Targoviste
3

15

E+O

25

Amatori

35

50

11

19

1. Lazaroiu Adrian
2. Sencu Victor
1. Trocan Alexa
2. Cucu Cristin
54
1792
18 Feb
2018
B
49
Targoviste

24

E+O

25

Amatori

60

15

19

1. Petrescu Liviu
2. Sencu Victor
1. Burca Valentin
2. Tuta Radu Ionut
55
1765
20 Jan
2018
B
48
Targoviste
`Cupa I.H.Radulescu`

24

E+O

24

Amatori

60

50

15

19

1. Durdun George
2. Enciu Alexandru
1. Glavan Alexandru
2. Lazar Dumitru
56
1724
25 Nov
2017
B
25
Targoviste
Campionatul Judetean Dambovita - Top 8

13

E+O

12

Amatori

36

30

12

12

7

7

1. Dobrin Adrian
2. Sencu Victor
1. Ionescu Mihai
2. Glavan Alexandru
57
1677
30 Sep
2017
A
111
Fieni
Cupa Orasului Fieni

21

Elite

22

Open

48

Avansati

20

Incepatori

45

50

120

40

24

24

48

24

7

7

15

7

1. Enciu Alexandru
2. Toma Florin
1. Dracea Gabriel
2. Sarbu Dan
1. Stancescu Sebastian
2. Dospinescu George
1. Grigore Marian
2. Neferu Robert
58
1660
20 Aug
2017
B
40
Targoviste
`Cupa Libera` I.H.R.

20

Open

20

Amatori

0

0

0

1. Fratila Robert
2. Ivan Sorin Ioan
1. Dospinescu George
2. Cucu Cristin
59
1632
15 Jul
2017
B
30
Targoviste
`Cupa Vacanta` I.H.R.

30

O+A

75

27

15

1. Dobrin Adrian
2. Istrate Cristian
60
1611
10 Jun
2017
A
92
Targoviste

38

E+O

54

Amatori

85

135

42

54

13

17

1. Enciu Alexandru
2. Toma Florin
1. Railean Vlad
2. Cuna Gheorghe
61
1567
08 Apr
2017
B+
18
Targoviste
WTTD

18

O+A

45

11

7

1. Rusu Geanini
2. Lazaroiu Adrian
62
1494
18 Mar
2017
A
105
Fieni
Cupa `Cimentul Fieni` - ed. a II-a

31

E+O

33

Avansati

41

Incepatori

Incepatori

81

70

95

95

29

36

42

42

9

11

13

13

1. Enciu Alexandru
2. Banescu Dragos
1. Pitac Ovidiu
2. Demeny Zoltan
1. Petre Cristian
2. Petre Adelin
63
1485
23 Feb
2017
Thursday
B
24
Targoviste

10

Open

14

Amatori

46

20

3

13

1. Sencu Victor
2. Macelaru Eugen
1. Rusu Geanini
2. Cucu Cristin
64
1460
28 Jan
2017
A
138
Targoviste
Cupa Chindia - ed. a VII-a

24

Elite

24

Open

56

Avansati

34

Incepatori

60

60

147

80

24

24

36

24

8

8

24

16

1. Cristache George
2. Iancu George
1. Dumitrescu Cornel
2. Fratila Robert
1. Barbatel Eduard
2. Burca Valentin
1. Dogaru Bianca
2. Irimia Madalin
65
1433
10 Dec
2016
B
29
Targoviste
Campionatul Judetean Dambovita

29

O+A

70

9

1. Sencu Victor
2. Pascal Raul
66
1400
19 Nov
2016
TF
294
Targoviste
Turneu Final Amatur 2016
5

96

Open

144

Avansati

54

Incepatori

240

360

135

96

96

36

31

63

23

1. Roman Iulian
2. Movileanu Darius
1. Stanciulescu Bogdan
2. Istrate Cristian
1. Jaouir Khaled
2. Pralea Marius Dan
67
1412
12 Nov
2016
B
15
Targoviste

15

O+A

49

1. Movileanu Darius
2. Darmaz Ion
68
1395
15 Oct
2016
B
27
Targoviste

10

Open

17

Amatori

60

1. Movileanu Darius
2. Sencu Victor
1. Dobrin Adrian
2. Manoiu Claudiu
69
1374
24 Sep
2016
A
85
Targoviste

36

Open

24

Avansati

25

Incepatori

90

60

66

24

24

15

7

7

1. Uta Adrian
2. Enciu Alexandru
1. Chiru Sorin
2. Rosioara Razvan
1. Gheorghe Florin
2. Plaiasu Ion
70
1367
10 Sep
2016
A
49
Fieni
Cupa Orasului Fieni - Editia I-a

7

Open

42

Amatori

21

105

42

13

1. Movileanu Darius
2. Sencu Victor
1. Bacanu Paulian
2. Coman Emil
71
1329
23 Jul
2016
A
95
Targoviste

25

Open

70

Amatori

66

170

72

7

23

1. Dragan Valentin
2. Enciu Alexandru
1. Sencu Victor
2. Buzatu Vasile
72
1307
28 May
2016
B
24
Targoviste

9

Open

7

Amatori

8

Incepatori

60

1. Banescu Dragos
2. Ropotan Iulian
1. Darmaz Ion
2. Cucu Cristin
1. Zamfir Gabriel
2. Glavan Alexandru
73
1289
09 Apr
2016
B
29
Targoviste

11

Open

18

Amatori

0

0

0

1. Dragan Valentin
2. Petcu Marius
1. Bratescu Adrian
2. Cucu Cristin
74
1258
05 Mar
2016
A+
227
Targoviste
Turneu A+ `Cupa Chindia`
Editia a VI-a
13

76

Open

79

Avansati

72

Incepatori

185

201

180

78

78

72

25

25

23

1. Uta Adrian
2. Tomica Andrei
1. Badea Daniel
2. Smeureanu Nicolae
1. Comsa Dan
2. Pribeagu Claudiu
75
1181
07 Nov
2015
B
31
Targoviste

11

Open

20

Amatori

1. Ilie Marian
2. Movileanu Darius
1. Dinu Adrian
2. Manoiu Claudiu
76
1154
18 Jul
2015
B
30
Targoviste

12

Open

18

Amatori

1. Valceanu Daniel
2. Toma Florin
1. Sencu Victor
2. Trocan Nicolae
77
1138
16 May
2015
B
36
Targoviste

8

Open

28

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Cionoiu Cristian
1. Ivan Sorin Ioan
2. Dobrin Adrian
78
1027
28 Mar
2015
A
136
Targoviste
Cupa Chindia - ed. a V-a

43

Open

93

Amatori

0

0

0

1. Toma Florin
2. Boaca Valentin
1. Niculae Dan
2. Neculcea Alexandru
79
1105
14 Feb
2015
B
34
Targoviste

10

Open

24

Amatori

1. Movileanu Darius
2. Mos Florin
1. Macelaru Eugen
2. Neculcea Alexandru
80
980
27 Sep
2014
B
23
Targoviste

11

Open

12

Amatori

1. Lazaroiu Adrian
2. Banescu Dragos
1. Dobre Titus
2. Darmaz Ion
81
943
03 May
2014
B
24
Targoviste

24

O+A

1. Neculcea Alexandru
2. Gorum Adrian
82
1006
22 Mar
2014
A+
256
Targoviste
Cupa Amatur Romania
7

81

Open

175

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Marinescu Razvan
1. Spatariu Daniel
2. Stanciu Alin
83
926
08 Mar
2014
B
29
Targoviste

29

Amatori

1. Tudorache Constantin
2. Neculcea Alexandru
84
912
08 Feb
2014
B
26
Targoviste

26

O+A

1. Ilie Marian
2. Gorum Adrian
85
804
19 Oct
2013
B
16
Targoviste

16

O+A

1. Micu Cosmin
2. Lazaroiu Adrian
86
758
15 Jun
2013
B
20
Targoviste

20

O+A

1. Dumitra David
2. Lazaroiu Adrian
87
648
02 Mar
2013
A
207
Targoviste
Cupa Chindia

45

Open

162

Amatori

18

J1

11

J2

1. Sterea Viorel
2. Roman Iulian
1. Balan Mihai
2. Pitac Ovidiu
1. Iordache Ioana
2. Ene Diana
1. Mihai Bianca
2. Muntoiu Theodor
88
708
09 Feb
2013
B
27
Targoviste

27

O+A

1. Badea Daniel
2. Bratescu Adrian
89
466
10 Mar
2012
A
179
Targoviste

52

Open

127

Amatori

1. Roman Iulian
2. Durdun George
1. Aftenii Daniel
2. Szasz Erno
90
523
18 Feb
2012
B
15
Targoviste

15

O+A

1. Ilie Marian
2. Lazaroiu Adrian
91
459
03 Dec
2011
TF
216
Targoviste
Turneul Final 2011

72

Open

144

Amatori

1. Rusu Cristian
2. Durdun George
1. Smeureanu Nicolae
2. Constantinovici Ciprian
92
394
18 Jun
2011
B
38
Moreni

17

Open

21

Amatori

1. Dumitra David
2. Bozga Lucian
1. Balan Mihai
2. Totpal Marius
93
311
26 Feb
2011
A
129
Targoviste

35

Open

94

Amatori

1. Trifu Bogdan
2. Roman Iulian
1. Mihaila Nicolae
2. Zavricescu George
94
355
29 Jan
2011
B
32
Targoviste

32

O+A

1. Banaru Ioan Andrei
2. Dumitra David
95
245
13 Mar
2010
B
61
Targoviste

61

O+A

1. Bodeanu Mihai
2. Toma Florin
96
142
04 Apr
2009
A
143
Moreni

143

O+A

1. Enciu Alexandru
2. Trifu Bogdan