' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
YouTube/Facebook


... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. jucatori
Sistem
Clasament (link pagina turneu)
1
2250
21 Apr 2019
B
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Aprilie 2019`

ALL

... Waiting ...
2
2239
07 Apr 2019
B+
103
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD 2019
182

29

E+O

35

Avansati

39

Incepatori

1. Fratila Robert
2. Suditu A.
3. Ivan V.
3. Sorescu M.
1. Margarit Toto
2. Simion S.
3. Coman Emil
3. Lazar D.
1. Mocanu Luca
2. Matei G.
3. Radu S.
3. David S.
3
2188
06 Apr 2019
B+
31
Baicoi
WTTD 2019
1

15

E+O

16

A+I

1. Fratila Robert
2. Avram N.
3. Totpal M.
3. Bolea C.
1. Dinu Cristian
2. Panait C.
3. Botoc O.
3. Nitu S.
4
2181
05 Apr 2019
B+
22
Ploiesti (Indoor)
WTTD 2019
1

11

E+O

11

A+I

1. Panait Genu
2. Istrate C.
3. Mihaila N.
3. Marian B.
1. Nitu Serban
2. Dinu G.
3. Botoc O.
3. Matei M.
5
2171
02 Apr 2019
B+
28
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD 2019
131

28

ALL

1. Fratila Robert
2. Bozga R.
3. Istrate C.
3. Sorescu M.
6
2170
01 Apr 2019
B+
25
Ploiesti (Indoor)
WTTD 2019
13

15

E+O

10

A+I

1. Caloianu Iuliana
2. Bruchiu D.
3. Istrate C.
3. Voicu I.
1. Ene Florin
2. Nitu S.
3. Botoc O.
3. Dinu G.
7
2156
16 - 17
Mar
2019
A
195
Baicoi
Cupa `Paralela 45`
Day1 - A, I
Day2 - E, O
272

14

Elite

60

Open

75

Avansati

46

Incepatori

1. Fratila Robert
2. Caloianu I.
3. Neculai A.
3. Petrescu L.
1. Bozga Razvan
2. Finna G.
3. Bozga L.
3. Voin Doru
1. Tudor Florian
2. Popescu A.
3. Loghin F.
3. Ilie O.
1. Chirica Alexandru
2. Podlovschi B.
3. Mocanu L.
3. Boboc V.
8
2147
10 Mar 2019
B
41
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Martie 2019`
161

21

E+O

20

A+I

1. Caloianu Iuliana
2. Bozga R.
3. Voicu I.
3. Dracea G.
1. Ene Florin
2. Constantin F.
3. Banuta D.
3. Vasile G.
9
2134
16 - 17
Feb
2019
A
250
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
Day1 - E, O
Day2 - A, I
11223

30

Elite

96

Open

65

Avansati

59

Incepatori

2

1. Chiscop Bogdan
2. Kocsis B.
3. Fratila R.
3. Ropotan I.
1. Bozga Razvan
2. Panaitescu S.
3. Dima C.
3. Voicu I.
1. Margescu Bogdan
2. Cucu C.
3. Enculescu M.
3. Todi D.
1. Podlovschi Bogdan
2. Radu A.
3. Ciobanu A.
3. Costache L.
10
2130
09 Feb 2019
B
32
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Februarie 2019`
151

14

E+O

18

A+I

1. Caloianu Iuliana
2. Neagoe C.
3. Cudalbu C.
3. Istrate C.
1. Serban Leonard
2. Enculescu M.
3. Constantin F.
3. Dinu G.
11
2119
19 Jan 2019
B
38
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Ianuarie 2019`
41

22

E+O

16

A+I

1. Neagoe Costin
2. Dumitrescu C.
3. Gheorghe D.
3. Sencu V.
1. Ene Florin
2. Dinu C.
3. Cojocaru I.
3. Bonciu D.
12
2098
22 Dec 2018
B
38
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Decembrie 2018`

12

E+O

26

Amatori

1. Neagoe Costin
2. Gheorghe D.
3. Panait G.
3. Sorescu M.
1. Sdranca Mircea
2. Dumitru G.
3. Kis Istvan
3. Mihaila G.
13
2081
08 Dec 2018
A
200
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
8210

35

Elite

59

Open

58

Avansati

48

Incepatori

1

1. Fratila Robert
2. Enciu A.
3. Boraciu C.
3. Ropotan I.
1. Gheorghe Dragos
2. Bondoc A.
3. Macelaru E.
3. Ionascu G.
1. Presura Eugen
2. Delimart A.
3. Eparu M.
3. Margescu B.
1. Ionescu Victor
2. Dragu F.
3. Bucsoiu V.
3. Bolozan L.
14
2075
25 Nov 2018
B
22
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Noiembrie 2018`

22

ALL

1. Gheorghe Dragos
2. Cudalbu C.
3. Draganescu V.
3. Panait G.
15
2040
27 Oct 2018
A
112
Valenii de Munte
`Serbarile Toamnei - Festivalul Tuicii`

24

Elite

30

Open

58

Amatori

1. Fratila Robert
2. Macarenco A.
3. Constantinescu R.
3. Iancu G.
1. Macelaru Eugen
2. Silivestru N.
3. Plaiasu I.
3. Potarniche B.
1. Panait Genu
2. Pop A.
3. Nitu S.
3. Alexandru M.
16
2039
21 Oct 2018
B
23
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Octombrie 2018`
1

23

ALL

1. Micuda Mihai
2. Iancu G.
3. Grama M.
3. Stefan P.
17
2043
17 Oct 2018
B
20
Ploiesti (Tel George Jr)

20

ALL

1. Fratila Robert
2. Voicu I.
3. Panaitescu S.
3. Cudalbu C.
18
2027
13 Oct 2018
A
135
Baicoi
`Cupa Orasului Baicoi`

52

E+O

52

Avansati

31

Incepatori

1. Enciu Alexandru
2. Fratila R.
3. Dinca D.
3. Petcu M.
1. Panait Genu
2. Gavrila A.
3. Negrea B.
3. Stingaciu A.
1. Radu Dragos
2. Fusca G.
3. Boaca D.
3. Avramescu B.
19
2003
09 Sep 2018
B
27
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Septembrie 2018`

27

ALL

1. Neagoe Costin
2. Cudalbu C.
3. Bratescu A.
3. Stancescu S.
20
1991
01 Sep 2018
R+
91
Baicoi
`Ziua Nationala AmaTur` - zona 4

11

Elite

26

Open

29

Avansati

25

Incepatori

1. Lukasz Klimas
2. Fratila R.
3. Iancu G.
3. Boraciu C.
1. Sorescu Mircea
2. Gheorghe N.
3. Bivolaru M.
3. Dracea G.
1. Bozga Razvan
2. Coman Emil
3. Codreanu L.
3. Cucu C.
1. Dumitru George
2. Dragu F.
3. Marinescu N.
3. Nedelcu M.
21
1990
25 Aug 2018
A
136
Ploiesti (Tel George Jr)
`Tel George Junior`

22

Elite

36

Open

78

Amatori

1. Neagu Mircea
2. Fratila R.
3. Iancu G.
3. Lukasz K.
1. Dobrin Adrian
2. Micuda M.
3. Persa F.
3. Vladoiu G.
1. Trocan Nicolae
2. Mocanu A.
3. Loghin F.
3. Tobosaru G.
22
1982
11 Aug 2018
B
38
Ploiesti (Indoor)
`Cupa August 2018`

38

ALL

1. Caloianu Iuliana
2. Dumitrescu C.
3. Bratescu A.
3. Persa F.
23
1971
22 Jul 2018
B
27
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Iulie 2018`

27

ALL

1. Caloianu Iuliana
2. Motoroi C.
3. Mihaila N.
3. Istrate C.
24
1951
24 Jun 2018
B
30
Ploiesti (Indoor)
Cupa `Iunie 2018`
1

30

ALL

1. Buzatu Vasile
2. Caloianu I.
3. Marian B.
3. Cudalbu C.
25
1926
03 Jun 2018
A+
351
Blejoi
Cupa Prahova
34

66

Elite

116

Open

109

Avansati

60

Incepatori

7

1. Roman Iulian
2. Petrescu L.
3. Tudorache V.
3. Ion Marius
1. Bivolaru Marius
2. Voicu I.
3. Polotca S.
3. Dragan P.
1. Pribeagu Sebastian
2. Codreanu L.
3. Bozga R.
3. Trocan N.
1. Grigore Marian
2. Gavrila A.
3. Stanescu T.
3. Cotet N.
26
1927
26 May 2018
B
28
Ploiesti (Indoor)

28

ALL

1. Caloianu Iuliana
2. Buzatu V.
3. Tudor F.
3. Sorescu M.
27
1924
20 May 2018
B
27
Cocorastii Mislii
Cupa Stejarul
1

6

E+O

21

Amatori

1. Hutanu Alin
2. Istrate C.
3. Craciun D.
3. Jimmy Lu
1. Plaiasu Ion
2. Trif F.
3. Nitu S.
3. Botoc O.
28
1923
19 May 2018
A
172
Ploiesti (Tel George Jr)
Cupa Tel George Junior

24

Elite

54

Open

64

Avansati

30

Incepatori

2

1. Tudorache Viorel
2. Enciu A.
3. Ion Marius
3. Neagu M.
1. Dena Corneliu
2. Ionescu M.
3. Baceanu C.
3. Sorescu M.
1. Corbu Darius
2. Gheorghe D.
3. Panait G.
3. Dinca R.
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Sterczer S.
3. Radu A.
3. Huica P.
29
1916
12 May 2018
A
149
Baicoi
`Cupa Orasului Baicoi`

35

Elite

36

Open

78

Amatori

2

1. Durdun George
2. Enciu A.
3. Fratila R.
3. Macarenco A.
1. Avram Nicolae
2. Vladoiu G.
3. Migea C.
3. Stanciulescu B.
1. Corbu Darius
2. Panait G.
3. Ilie O.
3. Lupsa B.
30
1911
05 May 2018
A
132
Valenii de Munte
`Zilele Orasului`

24

Elite

42

Open

66

Amatori

2

1. Durdun George
2. Lukasz K.
3. Enciu A.
3. Buzatu V.
1. Stanciulescu Bogdan
2. Soare V.
3. Darmaz Ion
3. Retegan C.
1. Plaiasu Ion
2. Trocan N.
3. Ilie O.
3. Panait G.
31
1873
15 Apr 2018
B+
75
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD 2018 - E/O + A/I

29

E+O

46

Amatori

1. Fratila Robert
2. Buzatu V.
3. Avram N.
3. Dracea G.
1. Corbu Darius
2. Oancea V.
3. Piperea F.
3. Codreanu L.
32
1872
14 Apr 2018
B+
38
Ploiesti (Indoor)
WTTD 2018 - E/O + A/I

18

E+O

20

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Sorescu M.
3. Bruchiu D.
3. Teodorescu S.
1. Gheorghe Dragos
2. Corbu D.
3. Botoc O.
3. Banuta D.
33
1810
17 Mar 2018
B
44
Ploiesti (Indoor)
Cupa Martie 2018

16

E+O

28

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Bruchiu D.
3. Puiu D.
3. Panaitescu S.
1. Cojocaru Ion
2. Tudor V.
3. Gheorghe D.
3. Patrascu T.
34
1787
17 Feb 2018
B
39
Ploiesti (Indoor)
Cupa Februarie 2018

17

Open

22

Amatori

1. Caloianu Iuliana
2. Pascal R.
3. Nitescu H.
3. Ivan S.
1. Dinu Gheorghe
2. Popescu S.
3. Cojocaru I.
3. Gheorghe D.
35
1766
14 Jan 2018
B
48
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Ianuarie 2018`

22

E+O

26

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu I.
3. Teodorescu S.
3. Fratila R.
1. Corbu Darius
2. Vlasceanu V.
3. Balanescu B.
3. Ipate V.
36
1759
23 Dec 2017
B
48
Ploiesti (Indoor)
`Vine Craciunul`

24

E+O

24

Amatori

1

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu I.
3. Dumitrescu C.
3. Buzatu V.
1. Corbu Darius
2. Trocan N.
3. Plaiasu I.
3. Ionescu M.
37
1754
09 Dec 2017
B
37
Ploiesti (Indoor)
Cupa Prieteniei

20

E+O

17

Amatori

1. Tudorache Viorel
2. Caloianu I.
3. Ionescu M.
3. Tigau Dan
1. Iorgoiu Constantin
2. Dinu G.
3. Sdranca M.
3. Lazar D.
38
1727
25 Nov 2017
B
38
Ploiesti (Indoor)
Cupa Indoor Table Tennis

22

E+O

16

Amatori

1. Caloianu Iuliana
2. Fratila R.
3. Retegan C.
3. Buzatu V.
39
1714
30 Oct 2017
B
24
Ploiesti
`Puncte pentru Turneul Final`

24

O+A

1. Navacioiu Marian
2. Iancu G.
3. Buzatu V.
3. Cobeanu M.
40
1703
28 Oct 2017
A
118
Valenii de Munte
Serbarile Toamnei - Festivalul Tuicii

30

Elite

33

Open

55

Amatori

1. Caloianu Iuliana
2. Iancu G.
3. Panaitescu S.
3. Neagoe C.
1. Bratescu Adrian
2. Macelaru E.
3. Ionita F.
3. Miron L.
1. Piperea Florin
2. Craciun D.
3. Iorgoiu C.
3. Sdranca M.
41
1701
22 Oct 2017
B
36
Ploiesti

20

E+O

16

Amatori

1. Macovei Liviu
2. Buzatu V.
3. Boraciu C.
3. Neagoe C.
1. Dinu Gheorghe
2. Corbu D.
3. Rusea G.
3. Moca V.
42
1686
07 Oct 2017
A
117
Baicoi
Cupa Orasului Baicoi

36

Elite

25

Open

56

Amatori

3

1. Lukasz Klimas
2. Enciu A.
3. Caloianu I.
3. Ropotan I.
1. Bivolaru Marius
2. Voin Doru
3. Babus L.
3. Sorescu M.
1. Dospinescu George
2. Retegan C.
3. Vlasceanu V.
3. Constantin C.
43
1671
09 Sep 2017
B
25
Ploiesti (Indoor)

10

Open

15

Amatori

1. Iancu George
2. Sorescu M.
3. Marian B.
3. Stancescu S.
1. Dinu Gheorghe
2. Radu Ion
3. Plaiasu I.
3. Panait C.
44
1656
02 Sep 2017
R+
85
Baicoi
Turneu A+ Regional Zona 4

15

Elite

18

Open

52

Amatori

1. Iancu George
2. Vlase G.
3. Caloianu I.
3. Fratila R.
1. Marian Bogdan
2. Ivan V.
3. Ivan S.
3. Dima V.
1. Concea Alin
2. Ionita F.
3. Grama M.
3. Babus L.
45
1663
26 Aug 2017
B
36
Ploiesti (Indoor)
`Cupa 23 August`

18

Open

18

Amatori

1. Enciu Alexandru
2. Neagu M.
3. Caloianu I.
3. Tigau Dan
1. Iorgoiu Constantin
2. Dospinescu G.
3. Baluta S.
3. Sdranca M.
46
1652
13 Aug 2017
B
30
Ploiesti (Indoor)
`Campion INDOOR Table Tennis 2017 - Elite`

15

Open

15

Avansati

1. Lukasz Klimas
2. Dumitrescu C.
3. Tigau Dan
3. Caloianu I.
1. Trocan Nicolae
2. Plaiasu I.
3. Lazar D.
3. Jaouir K.
47
1639
22 Jul 2017
A
154
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`

29

Elite

33

Open

58

Avansati

34

Incepatori

1. Roman Iulian
2. Stanciu A.
3. Postole A.
3. Panea O.
1. Pavunev Dan
2. Amran A.
3. Ivan V.
3. Bratescu A.
1. Jimmy Lu
2. Stanciu S.
3. Pascu R.
3. Musat C.
1. Concea Alin
2. Moca V.
3. Ghita D.
3. Felecan C.
48
1635
16 Jul 2017
B
20
Ploiesti (Indoor)
`Campion Judetean Prahova - Open`

20

Open

1. Marian Bogdan
2. Nitescu H.
3. Bivolaru M.
3. Corbu D.
49
1617
24 Jun 2017
A
162
Ploiesti
`Cupa Olimpia`

36

Elite

30

Open

96

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Enciu A.
3. Buzatu V.
3. Rosu A.
1. Pascal Raul
2. Dima C.
3. Ion S.
3. Voicu I.
1. Petenchi Edmond
2. Ionita F.
3. Dima V.
3. Alexandru M.
50
1616
11 Jun 2017
B
15
Ploiesti
Campionatul Judetean Prahova - Avansati

15

Avansati

1. Mos Florin
2. Popescu S.
3. Nitescu H.
3. Grama M.
51
1599
21 May 2017
B
14
Ploiesti
Campionatul Judetean Prahova - Incepatori

14

Incepatori

1. Pascu Razvan
2. Eparu L.
3. Ghita D.
3. Nitu S.
52
1595
13 May 2017
B
36
Cocorastii Mislii
`Cupa Stejarul`

18

Open

18

Amatori

1. Fratila Robert
2. Panaitescu S.
3. Mostovoi A.
3. Suditu A.
1. Marian Bogdan
2. Mos Florin
3. Ion C.
3. Bozga R.
53
1583
06 May 2017
A
136
Valenii de Munte
Zilele Orasului

53

E+O

60

Avansati

23

Incepatori

1

1. Fratila Robert
2. Enciu A.
3. Corcoz C.
3. Tecuschi D.
1. Marian Bogdan
2. Petrov Dan
3. Nitescu H.
3. Loghin F.
1. Cudalbu Ciprian
2. Darjan D.
3. Dina A.
3. Moca V.
54
1588
01 May 2017
B
21
Ploiesti
`Tenis, gratare si mici!`

10

Open

11

Amatori

1. Iancu George
2. Neagoe C.
3. Istrate C.
3. Babus L.
1. Popescu Sorin
2. Potarniche B.
3. Sarbu R.
3. Ionita F.
55
1555
09 Apr 2017
B+
24
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD

12

Open

12

Amatori

1. Fratila Robert
2. Nitescu H.
3. Neagoe C.
3. Bivolaru M.
1. Marian Bogdan
2. Ionita F.
3. Dinu A.
3. Stancescu S.
56
1554
08 Apr 2017
B+
41
Ploiesti (Indoor)
WTTD

19

Open

22

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Fratila R.
3. Panaitescu S.
3. Ivan V.
1. Visan Bogdan
2. Marian B.
3. Panait C.
3. Popescu S.
57
1513
08 Apr 2017
B+
13
Baicoi
WTTD

13

Incepatori

1. Stoica Robert
2. Gutu B.
3. Nistor B.
3. Constantin M.
58
1501
25 Mar 2017
A
169
Baicoi

53

E+O

74

Avansati

42

Incepatori

1. Bujor Dragos
2. Istrate A.
3. Fratila R.
3. Cristache G.
1. Panaitescu Stefan
2. Olteanu M.
3. Cucu C.
3. Rusu G.
1. Corbu Darius
2. Ion C.
3. Bitoiu H.
3. Barbu V.
59
1490
12 Mar 2017
B
41
Ploiesti
`Turneu de testare`

16

Open

25

Amatori

1

1. Fratila Robert
2. Teodorescu S.
3. Ivan S.
3. Mihaila N.
1. Craciun David Mihai
2. Babus L.
3. Sarbu Dan
3. Voicu I.
60
1483
25 Feb 2017
B
35
Ploiesti
Cupa `Primul Turneu` - Indoor Table Tennis

14

Open

21

Amatori

1

1. Lukasz Klimas
2. Fratila R.
3. Mihaila N.
3. Bozga L.
1. Voicu Ionut
2. Sorescu M.
3. Calin C.
3. Nitescu H.
61
1457
22 Jan 2017
B
38
Ploiesti
Cupa `Sport for Health, Health for Life`

14

Open

24

Amatori

1. Mostovoi Andrei
2. Fratila R.
3. Manta V.
3. Ivan S.
1. Sarbu Dan
2. Popa Ion
3. Bivolaru M.
3. Babus L.
62
1424
17 Dec 2016
A
115
Baicoi
Cupa Mos Craciun
11

43

Open

72

Amatori

10

J <10 ani

8

J 11-12 ani

1. Enciu Alexandru
2. Movileanu D.
3. Vranceanu M.
3. Caloianu I.
1. Ion Sebastian
2. Trocan N.
3. Barbatel E.
3. Balan M.
1. Tapu Remus
2. Nastase E.
3. Chiritescu D.
3. Huidu S.
1. Stoian Rares
2. Eparu M.
3. Rizoiu C.
3. Mocanu L.
63
1435
10 Dec 2016
B
29
Ploiesti
Cupa Mos Craciun

14

Open

15

Amatori

1. Caloianu Iuliana
2. Iancu G.
3. Ropotan I.
3. Grosan N.
1. Barbatel Eduard
2. Poteca L.
3. Bivolaru M.
3. Ionita F.
64
1415
14 Nov 2016
B
24
Ploiesti

24

O+A

1. Mihaila Nicolae
2. Iancu G.
3. Rusea G.
3. Bozga R.
65
1389
29 Oct 2016
A
122
Valenii de Munte
Serbarile de Toamna

41

Open

81

Amatori

1. Enciu Alexandru
2. Neagu M.
3. Caloianu I.
3. Dragan V.
1. Panaitescu Stefan
2. Dobrin A.
3. Dena C.
3. Antal D.
66
1396
15 Oct 2016
B
32
Ploiesti

16

Open

16

Amatori

1. Caloianu Iuliana
2. Neagu M.
3. Radu C.
3. Iancu G.
1. Manta Viorel
2. Nicula F.
3. Sdranca M.
3. Stancescu S.
67
1362
03 Sep 2016
R+
77
Baicoi
Ziua Nationala Amatur - Zona 4
12

26

Open

51

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Enciu A.
3. Movileanu D.
3. Stanciu A.
1. Ivan Sorin Ioan
2. Chiru S.
3. Diaconescu L.
3. Avram N.
68
1356
27 Aug 2016
B
29
Ploiesti

14

Open

15

Amatori

1. Uta Adrian
2. Iancu G.
3. Sinita E.
3. Bocaniala N.
1. Ivan Sorin Ioan
2. Bivolaru M.
3. Sarbu Dan
3. Sorescu M.
69
1351
13 Aug 2016
B
67
Baicoi
1

22

Open

45

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu I.
3. Tigau Dan
3. Teodorescu S.
1. Chiru Sorin
2. Coman Emil
3. Sarbu Dan
3. Stoica M.
70
1333
02 Jul 2016
B
44
Ploiesti

22

Open

22

Amatori

1. Uta Adrian
2. Lukasz K.
3. Caloianu I.
3. Enciu A.
1. Chiru Sorin
2. Dima C.
3. Macarenco A.
3. Sarbu Dan
71
1316
11 Jun 2016
A
127
Baicoi
1

43

Open

84

Amatori

1. Uta Adrian
2. Lukasz K.
3. Neagu M.
3. Caloianu I.
1. Niculae Dan
2. Secu V.
3. Sencu V.
3. Brulea P.
72
1308
28 May 2016
B
31
Ploiesti

12

Open

12

Amatori

7

Incepatori

1. Caloianu Iuliana
2. Constantin T.
3. Manta V.
3. Ivan V.
1. Marian Bogdan
2. Pavunev D.
3. Balanescu B.
3. Bivolaru M.
1. Constantin Cristina
2. Enciu M.
3. Panait C.
3. Lazar D.
73
1305
14 May 2016
B
41
Cocorastii Mislii
Cupa Stejarul editia a V-a

20

Open

21

Amatori

1. Vladoiu Gelu
2. Hutanu A.
3. Bozga L.
3. Suditu A.
1. Chiru Sorin
2. Sarbu Dan
3. Bivolaru M.
3. Preda D.
74
1297
07 May 2016
A
134
Valenii de Munte

50

Open

84

Amatori

1. Uta Adrian
2. Enciu A.
3. Leorda R.
3. Corcoz C.
1. Pietris Nicusor
2. Dragoi A.
3. Ionel M.
3. Baceanu C.
75
1294
23 Apr 2016
B
30
Ploiesti

12

Open

12

Amatori

6

Incepatori

1. Panaitescu Stefan
2. Puiu D.
3. Miron L.
3. Chiru S.
1. Sorescu Mircea
2. Manta V.
3. Nitescu H.
3. Barbatel E.
1. Potarniche Bianca
2. Marin I.
3. Panait C.
3. Ilie S.
76
1264
19 Mar 2016
A
150
Baicoi
1

45

Open

105

Amatori

1. Enciu Alexandru
2. Iancu G.
3. Movileanu D.
3. Caloianu I.
1. Panaitescu Stefan
2. Avram N.
3. Fratila R.
3. Chiru S.
77
1270
12 Mar 2016
B
41
Ploiesti

14

Open

27

Amatori

1. Caloianu Iuliana
2. Constantin T.
3. Mostovoi A.
3. Bozga L.
1. Sorescu Mircea
2. Pop A.
3. Sarbu Dan
3. Nitescu H.
78
1233
13 Feb 2016
A
165
Ploiesti

50

Open

55

Amatori

60

Incepatori

1. Uta Adrian
2. Enciu A.
3. Lukasz K.
3. Zamfir I.
1. Micuda Mihai
2. Marandici A.
3. Nitescu H.
3. Fratila R.
1. Manolache Simona
2. Mocanu A.
3. Gheorghe F.
3. Balbaie M.
79
1247
30 Jan 2016
B
41
Ploiesti
1

12

Open

29

Amatori

1. Iancu George
2. Caloianu I.
3. Mostovoi A.
3. Bozga L.
1. Chiru Sorin
2. Sorescu M.
3. Manta V.
3. Bivolaru M.
80
1240
16 Jan 2016
B
98
Baicoi
1

32

Open

66

Amatori

1. Totpal Marius
2. Neculcea A.
3. Hutanu A.
3. Mostovoi A.
1. Padurariu Costel
2. Manta V.
3. Antal D.
3. Fratila R.
81
1191
21 Nov 2015
B
42
Ploiesti

12

Open

30

Amatori

1. Mostovoi Andrei
2. Caloianu I.
3. Radu Ion
3. Fratila R.
1. Nitescu Horia
2. Banuta D.
3. Postole L.
3. Popa Ion
82
1080
31 Oct 2015
A
137
Valenii de Munte
Serbarile de Toamna

42

Open

95

Amatori

1. Uta Adrian
2. Enciu A.
3. Movileanu D.
3. Caloianu I.
1. Neculcea Alexandru
2. Dragoi A.
3. Laur Boro
3. Hutanu A.
83
1074
17 Oct 2015
A
130
Baicoi

33

Open

97

Amatori

1. Boaca Valentin
2. Caloianu I.
3. Tomica A.
3. Aftenii D.
1. Neculcea Alexandru
2. Stanciulescu B.
3. Coman Emil
3. Trocan N.
84
1219
05 Sep 2015
R+
103
Baicoi
Turneu A+ regional - Zona 4

21

Open

82

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Enciu A.
3. Dinca D.
3. Ceacarescu C.
1. Tudorache Constantin
2. Grama M.
3. Panait G.
3. Puiu D.
85
1163
15 Aug 2015
B
35
Ploiesti

12

Open

23

Amatori

1. Boaca Valentin
2. Caloianu I.
3. Teodorescu S.
3. Panaitescu S.
1. Manta Viorel
2. Marian B.
3. Fratila R.
3. Stanciu V.
86
1153
04 Jul 2015
B
42
Ploiesti

12

Open

30

Amatori

1. Caloianu Iuliana
2. Mihaila N.
3. Mos Florin
3. Miron L.
1. Laur Boro
2. Ionel M.
3. Sorescu M.
3. Dima V.
87
1047
20 Jun 2015
A
153
Ploiesti

50

Open

103

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Boaca V.
3. Enciu A.
3. Corcoz C.
1. Neculcea Alexandru
2. Vasile G.
3. Miron L.
3. Moise M.
88
1141
16 May 2015
B
37
Cocorastii Mislii

12

Open

25

Amatori

1. Soare Valentin
2. Bozga L.
3. Miron L.
3. Mostovoi A.
1. Panait Genu
2. Fratila R.
3. Dinu A.
3. Parvu N.
89
1137
09 May 2015
B
72
Valenii de Munte

24

Open

24

Amatori

24

Incepatori

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu I.
3. Iancu G.
3. Nitescu H.
1. Panait Genu
2. Bodeanu D.
3. Irimioiu B.
3. Iorgoiu C.
1. Ipate Virgil
2. Marin Ion
3. Carjan D.
3. Iamandei S.
90
1119
14 Mar 2015
B
38
Ploiesti

12

Open

26

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Mos Florin
3. Bozga L.
3. Miron A.
1. Postole Luca
2. Cuna G.
3. Sorescu M.
3. Bivolaru M.
91
1021
07 Mar 2015
A
156
Baicoi

48

Open

108

Amatori

1. Fodoran Cosmin
2. Roman I.
3. Uta Adrian
3. Iancu G.
1. Luta Petre
2. Pop A.
3. Marandici A.
3. Bacanu P.
92
1100
31 Jan 2015
B
42
Ploiesti

12

Open

30

Amatori

1. Bozga Lucian
2. Miron L.
3. Rusea G.
3. Panaitescu S.
1. Pop Alexandru
2. Ivan V.
3. Panait G.
3. Balanescu B.
93
899
22 Nov 2014
A
162
Baicoi

48

Open

114

Amatori

1. David Dorin
2. Boaca V.
3. Leorda R.
3. Petrescu L.
1. Movileanu Darius
2. Pascu Paul
3. ON HO
3. Dracea G.
94
992
08 Nov 2014
B
40
Ploiesti

12

Open

28

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Postole A.
3. Panaitescu S.
3. Motoroi C.
1. Dumitrescu Mircea
2. Mihaila R.
3. Manta V.
3. Balanescu B.
95
894
25 Oct 2014
A
114
Valenii de Munte
Cupa Serbarile Toamnei

18

Open

96

Amatori

1. Uta Adrian
2. Petrescu L.
3. Popa C.
3. Postole A.
1. Anita Dorel
2. Petho M.
3. Tutoveanu R.
3. Mos Florin
96
983
04 Oct 2014
B
54
Baicoi

16

Open

38

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Draganescu V.
3. Miron L.
3. Panaitescu S.
1. Totpal Marius
2. Dragoi A.
3. Avram N.
3. Ionel M.
97
957
21 Jun 2014
B
47
Ploiesti

14

Open

33

Amatori

1. Iancu George
2. Dracea G.
3. Miron A.
3. Badea D.
1. Movileanu Darius
2. Iorgoiu C.
3. Cucu C.
3. Manta V.
98
866
07 Jun 2014
A
99
Ploiesti

26

Open

73

Amatori

1. Postole Aurel
2. Uta Adrian
3. Dinca D.
3. Mostovoi A.
1. Puiu Dragos
2. Miron A.
3. Pitac O.
3. Mos Florin
99
948
17 May 2014
B
44
Cocorastii Mislii

44

O+A

1. Bozga Lucian
2. Miron L.
3. Suditu A.
3. Panaitescu S.
100
945
09 May 2014
B
38
Valenii de Munte

12

Open

26

Amatori

1. Panaitescu Stefan
2. Soare V.
3. Mostovoi A.
3. Bruchiu D.
1. Brulea Petre
2. Profirescu C.
3. Parvu N.
3. Iorgoiu C.