' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Filtrare


Sortare
Traffic 16 Aug
IP's: 21, Clicks: 24
1649 turnee H2H
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
Nr. meciuri Clasament (link pagina turneu)
GIGSEL
1
2816
27 Aug
2022
A
Brazi
Trofeul PRAHOVEAN `Paleta de la Bloc` - Etapa a III-a
1st day - E, O
2nd day - A, H

Elite

Open

Avansati

Hobby

... Waiting ...
2
2812
20 Aug
2022
B
Ploiesti (Indoor Table Tennis)
Cupa lui `Gustar`
1st day - E+O
2nd day - A, H

E+O

Avansati

Hobby

... Waiting ...
3
2809
03 Aug
2022
Wednesday
B
28
Ploiesti (Tel George Jr)
Cupa `TelGeorge Jr`

28

ALL

65

19

1. Popescu Apreotesei Mihai
2. Corbu Darius
4
2794
23 Jul
2022
B
42
Ploiesti (Indoor Table Tennis)
Cupa Lui `Cuptor`
1st day - E+O
2nd day - A, H

15

E+O

12

Avansati

15

Hobby

30

30

30

14

11

14

1. Gheorghe Dragos
2. Mihaila Nicolae
1. Dumitru George
2. Dinu Gheorghe
1. Drapac Gheorghe
2. Mihalcea Stefan Tiberiu
5
2775
25 Jun
2022
B
30
Ploiesti (Indoor Table Tennis)
`Cupa Ciresar`
1st day - E+O
2nd day - A, H

11

E+O

10

Avansati

9

Hobby

25

45

36

10

1. Retegan Cosmin
2. Voicu Ionut
1. Enache Ciprian
2. Banu Dan
1. Ungureanu Stefan Radu
2. Caranfilian Migo
6
2748
21 May
2022
A
157
Brazi
Trofeul PRAHOVEAN `Paleta de la Bloc` - Etapa a II-a
1st day - E, O
2nd day - A, H

29

Elite

51

Open

37

Avansati

40

Hobby

70

120

81

95

30

36

42

42

9

23

13

13

1. Neculai Alexandru
2. Fratila Robert
1. Iorgoiu Constantin
2. Gheorghe Nicu
1. Varzaru Vivi
2. Enache Ciprian
1. Georgescu Robert Stefan
2. Jinga Vlad
7
2738
07 May
2022
A
176
Valenii de Munte
`Zilele Orasului`
1st day - E, O
2nd day - A, H

29

Elite

57

Open

59

Avansati

31

Hobby

70

135

145

66

21

42

42

24

13

27

27

15

1. Durdun George
2. Petrescu Liviu
1. Campean Adrian
2. Nicolae Alyn
1. Lenart Kendi Istvan
2. Ene Florin
1. Stanciu Constantin
2. Constantin Daniel
8
2737
30 Apr
2022
B
12
Ploiesti (Indoor Table Tennis)
`Cupa Prier`

12

A+H

30

11

1. Barbatel Eduard
2. Farkas Bence
9
2721
06 Apr
2022
Wednesday
B+
30
Ploiesti (Tel George Jr)
`WTTD 2022` - Cupa `Tel George Junior`

30

ALL

60

29

1. Totpal Marius
2. Corbu Darius
10
2716
04 Apr
2022
Monday
B+
36
Ploiesti (Indoor)
`WTTD 2022`
1st day - H
3rd day - A
5th day - E+O

12

E+O

12

Avansati

12

Hobby

30

30

30

12

12

12

1. Fratila Robert
2. Balan Mihai
1. Manolache Florin
2. Petculescu Giani Cristian
1. Anghel Liviu
2. Mihalcea Stefan Tiberiu
11
2714
03 Apr
2022
B+
8
Nedelea
`WTTD 2022` - Cupa `Play4Fun`

8

ALL

28

1. Fratila Robert
2. Avram Nicolae
12
2680
26 Mar
2022
B
32
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Primaverii`
1st day - A, H
2nd day - E+O

13

E+O

10

Avansati

9

Hobby

22

45

36

12

8

1. Balan Mihai
2. Prundaru Horia
1. Lazar Dumitru
2. Dumitru George
1. Caranfilian Migo
2. Petculescu Giani Cristian
13
2674
19 Mar
2022
A
183
Ploiesti (Grigore Moisil)
Trofeul Prahovean `Paleta de la Bloc` - editia I-a
1st day - E, O
2nd day - A, H

25

Elite

60

Open

50

Avansati

48

Hobby

51

150

115

105

30

60

54

54

9

19

17

17

1. Neculai Alexandru
2. Neagoe Costin
1. Visan Daniel
2. Craiu Catalin
1. Enculescu Mihaita
2. Stoica Dragos
1. Cruceru Ion
2. Untea Costel
14
2646
05 Feb
2022
A
238
Ploiesti (Tel George Jr)
1st day - E, O
2nd day - A, H

38

Elite

73

Open

80

Avansati

47

Hobby

85

170

190

115

42

78

84

48

13

25

27

15

1. Roman Iulian
2. Neculai Alexandru
1. Nicoara Ovidiu
2. Mihaila Nicolae
1. Visan Daniel
2. Stoica Patricia
1. Dumitrescu Robert Nicolae
2. Ontoiu Catalin
15
2622
19 Dec
2021
A
158
Ploiesti (Tel George Jr)
Trofeul Ploiestean `Paleta de la Bloc` - Etapa a IV-a

20

Elite

52

Open

52

Avansati

34

Hobby

40

110

110

80

24

60

60

36

7

19

19

11

1. Fratila Robert
2. Neagoe Costin
1. Orosanu Alexandru
2. Raileanu Raissa
1. Barbu Daniel
2. Ionescu Mihai
1. Olareanu Madalina
2. Gita Dan
16
2605
28 Nov
2021
B
27
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Brumar`

12

E+O

15

A+H

30

30

7

14

1. Brulea Petre
2. Ivan Valentin
1. Dinu Gheorghe
2. Vrasti Iulian
17
2599
21 Nov
2021
A
161
Ploiesti (Tel George Jr)
Trofeul Ploiestean `Paleta de la Bloc` - Etapa a III-a
4

11

Elite

55

Open

52

Avansati

43

Hobby

25

110

98

82

20

66

65

54

7

21

21

17

1. Fratila Robert
2. Neculai Alexandru
1. Marandici Vasile
2. Avram Nicolae
1. Nicolae Ionut
2. Stoica Mihai
1. Vasile Victor
2. Minca Gabriel
18
2579
26 Sep
2021
B
35
Ploiesti (Indoor)
Cupa `Septembrie`

15

E+O

20

A+H

29

40

11

15

1. Cudalbu Ciprian
2. Avram Nicolae
1. Dumitru George
2. Cojocaru Ion
19
2566
11 Sep
2021
R+
93
Ploiesti (Tel George Jr)
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 4

16

Elite

26

Open

29

Avansati

22

Hobby

35

55

70

12

21

21

7

13

13

7

1. Fratila Robert
2. Enciu Alexandru
1. Costache Laurentiu
2. Marian Bogdan
1. Dragu Fanel
2. Acriva Marian
1. Adam Teodor
2. Negulescu Cristi
20
2553
21 Aug
2021
B
40
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Gustar`
1st day - E, O
2nd day - A, H

18

E+O

22

A+H

32

50

15

15

1. Balan Mihai
2. Marian Bogdan
1. Barbu Daniel
2. Farkas Bence
21
2548
01 Aug
2021
B
93
Ploiesti
Trofeul Ploiestean `Paleta de la Bloc` - Etapa a II-a
4

12

Elite

36

Open

24

Avansati

21

Hobby

30

75

46

45

9

27

19

15

1. Boaca Valentin
2. Fratila Robert
1. Stancescu Sebastian
2. Codreanu Laurentiu
1. Moise Bianca
2. Nicolae Ionut
1. Badescu Andrei
2. Ionescu Cristi
22
2543
24 Jul
2021
B
44
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Luna lui Cuptor`
1st day - A, H
2nd day - E+O

14

E+O

20

Avansati

10

Hobby

26

40

45

11

15

1. Bejan Alexandru
2. Papacu Bejoli
1. Farkas Bence
2. Moise Bianca
1. Ionescu Cristi
2. Georgescu Robert Stefan
23
2530
10 Jul
2021
B
138
Ploiesti (Tel George Jr)
Cupa Ploiesteana `Paleta de la Bloc` - Etapa I-a
1st day - E, O
2nd day - A, H

23

Elite

43

Open

39

Avansati

33

Hobby

55

82

76

62

24

11

35

31

27

1. Durdun George
2. Fratila Robert
1. Raileanu Raissa
2. Sorescu Mircea
1. Tigau Aurelia
2. Barbu Daniel
1. Badescu Andrei
2. Varzaru Vivi
24
2524
26 Jun
2021
B
56
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Ciresar`
1st day - O
2nd day - A, H

18

Open

20

Avansati

18

Hobby

32

40

32

15

15

15

1. Raileanu Raissa
2. Catana Claudiu
1. Bivolaru Marius
2. Vrasti Iulian
1. Tigau Aurelia
2. Enache Ciprian
25
2477
29 Feb
2020
A
230
Ploiesti (Tel George Jr)
1st day - E, O
2nd day - A, H

25

Elite

84

Open

64

Avansati

57

Hobby

50

210

155

135

30

84

66

60

9

27

21

19

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Trocaru Remus
2. Rada Florin
1. Raileanu Raissa
2. Codreanu Laurentiu
1. Enache Puiu Adrian
2. Ianculovici Svetozar
26
2470
22 Feb
2020
B
45
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Faurar`

15

E+O

30

A+H

30

60

11

23

1. Gheorghe Dragos
2. Caloianu Iuliana
1. Floarea Adrian
2. Vlasceanu Valentin
27
2445
19 Jan
2020
B
48
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Carindar`

18

E+O

30

A+H

45

60

11

23

1. Caloianu Iuliana
2. Retegan Cosmin
1. Raileanu Raissa
2. Sdranca Mircea
28
2427
21 Dec
2019
B
45
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Decembrie 2019`

15

E+O

30

A+I

30

60

11

23

1. Caloianu Iuliana
2. Gheorghe Dragos
1. Raileanu Raissa
2. Codreanu Laurentiu
29
2412
07 Dec
2019
A
223
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
1st day - E, O
2nd day - A, I
4

23

Elite

78

Open

64

Avansati

58

Incepatori

55

195

155

140

24

78

66

60

7

25

21

19

1. Lukasz Klimas
2. Petcu Marius
1. Stanciulescu Bogdan
2. Catana Claudiu
1. Botoc Ovidiu
2. Grigore Marian
1. Ionita Cristian
2. Voicu Ovidiu
30
2404
24 Nov
2019
B
14
Ploiesti (Indoor)
`Campion Judetean Open AJTM Prahova & ITT`

14

Open

42

7

1. Mihaila Nicolae
2. Voicu Ionut
31
2379
27 Oct
2019
B
20
Ploiesti (Indoor)
`Campion Judetean AJTM Prahova & ITT`

20

Avansati

40

15

1. Nitu Serban
2. Botoc Ovidiu
32
2377
26 Oct
2019
A
110
Valenii de Munte
`Serbarile Toamnei`

35

E+O

51

Avansati

24

Incepatori

85

120

60

36

24

23

23

7

1. Fratila Robert
2. Galiu Mihai
1. Alexandru Marius
2. Gheorghita Vasile
1. Sterczer Zalan
2. Constantin Filip
33
2357
05 Oct
2019
A
121
Baicoi
`Cupa Old School`
2

48

E+O

73

A+I

120

189

33

48

21

31

1. Fratila Robert
2. Enciu Alexandru
1. Costache Laurentiu
2. Loghin Florin
34
2353
22 Sep
2019
B
30
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Septembrie 2019`

10

E+O

20

A+I

20

40

7

15

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu Iuliana
1. Sterczer Sandor
2. Dumitru George
35
2326
07 Sep
2019
R+
110
Ploiesti (Tel George Jr)
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 4
Cupa TelGeorge Jr
4

15

Elite

27

Open

31

Avansati

37

Incepatori

30

60

65

80

12

30

24

42

7

9

15

13

1. Lukasz Klimas
2. Fratila Robert
1. Dracea Gabriel
2. Iorgoiu Constantin
1. Botoc Ovidiu
2. Mos Florin
1. Calinescu Bogdan
2. Negulescu Cristi
36
2320
24 Aug
2019
B
41
Ploiesti (Indoor)
`Cupa August 2019`

8

E+O

33

A+I

28

75

23

1. Gheorghe Dragos
2. Mihaila Nicolae
1. Iordan Alexandru Constantin
2. Ene Florin
37
2306
27 Jul
2019
A
161
Ploiesti
`Cupa Olimpia` - editia a II-a

23

Elite

52

Open

56

Avansati

30

Incepatori

55

125

131

75

42

30

15

35

27

9

1. Roman Iulian
2. Chiscop Bogdan
1. Pizlaru Ionel
2. Dumbrava Doru
1. Ilie Octavian Marius
2. Sterczer Sandor
1. Mocanu Luca
2. Lambru Iustinian
38
2300
13 Jul
2019
B
34
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Iulie 2019`
2

10

E+O

24

A+I

45

60

15

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu Iuliana
1. Botoc Ovidiu
2. Nitu Serban
39
2281
16 Jun
2019
B
32
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Iunie 2019`

17

E+O

15

A+I

40

30

11

11

1. Caloianu Iuliana
2. Voicu Ionut
1. Dumitru George
2. Matei Mircea
40
2263
25 May
2019
B
31
Cocorastii Mislii
`Cupa Stejarul` - editia a VIII-a

10

E+O

21

A+I

20

45

12

24

5

7

1. Caloianu Iuliana
2. Dumitrescu Cornel
1. Simion Silviu
2. Sursilov Constantin
41
2258
12 May
2019
B
28
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Mai 2019`

10

E+O

18

A+I

45

45

12

7

1. Caloianu Iuliana
2. Gheorghe Dragos
1. Olareanu Madalina
2. Bivolaru Stelian
42
2254
04 May
2019
A
131
Valenii de Munte
`Zilele Orasului`
4129

48

E+O

59

Avansati

24

Incepatori

120

145

60

42

24

31

27

7

1. Fratila Robert
2. Radu Costica
1. Popescu Apreotesei Mihai
2. Mihu Florin
1. Mocanu Luca
2. Lambru Iustinian
43
2250
21 Apr
2019
B
14
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Aprilie 2019`

14

ALL

42

7

1. Caloianu Iuliana
2. Cudalbu Ciprian
44
2239
07 Apr
2019
B+
103
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD 2019
82

29

E+O

35

Avansati

39

Incepatori

70

85

90

30

36

42

9

11

13

1. Fratila Robert
2. Suditu Andrei
1. Margarit Toto
2. Simion Silviu
1. Mocanu Luca
2. Matei Gabriel
45
2188
06 Apr
2019
B+
31
Baicoi
WTTD 2019

15

E+O

16

A+I

30

24

15

23

9

7

1. Fratila Robert
2. Avram Nicolae
1. Dinu Cristian
2. Panait Constantin
46
2181
05 Apr
2019
Friday
B+
22
Ploiesti (Indoor)
WTTD 2019

11

E+O

11

A+I

25

25

7

7

1. Panait Genu
2. Istrate Cristian
1. Nitu Serban
2. Dinu Gheorghe
47
2171
02 Apr
2019
Tuesday
B+
28
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD 2019
3

28

ALL

42

42

13

1. Fratila Robert
2. Bozga Razvan
48
2170
01 Apr
2019
Monday
B+
25
Ploiesti (Indoor)
WTTD 2019
3

15

E+O

10

A+I

30

20

11

7

1. Caloianu Iuliana
2. Bruchiu Doru
1. Ene Florin
2. Nitu Serban
49
2156
16 Mar
2019
A
195
Baicoi
Cupa `Paralela 45`
1st day - A, I
2nd day - E, O
272

14

Elite

60

Open

75

Avansati

46

Incepatori

42

150

198

110

48

33

7

39

31

21

1. Fratila Robert
2. Caloianu Iuliana
1. Bozga Razvan
2. Finna Gabor
1. Tudor Florian
2. Popescu Apreotesei Mihai
1. Chirica Alexandru
2. Podlovschi Bogdan
50
2147
10 Mar
2019
B
41
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Martie 2019`
6

21

E+O

20

A+I

44

40

15

15

1. Caloianu Iuliana
2. Bozga Razvan
1. Ene Florin
2. Constantin Filip
51
2134
16 Feb
2019
A
250
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
1st day - E, O
2nd day - A, I
1223

30

Elite

96

Open

65

Avansati

59

Incepatori

75

240

160

145

30

96

66

60

9

31

21

19

1. Chiscop Bogdan
2. Kocsis Balazs
1. Bozga Razvan
2. Panaitescu Stefan
1. Margescu Bogdan
2. Cucu Cristin
1. Podlovschi Bogdan
2. Radu Adrian
52
2130
09 Feb
2019
B
32
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Februarie 2019`
45

14

E+O

18

A+I

26

45

18

7

11

1. Caloianu Iuliana
2. Neagoe Costin
1. Serban Leonard
2. Enculescu Mihaita
53
2119
19 Jan
2019
B
38
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Ianuarie 2019`
4

22

E+O

16

A+I

50

24

24

15

7

1. Neagoe Costin
2. Dumitrescu Cornel
1. Ene Florin
2. Dinu Cristian
54
2098
22 Dec
2018
B
38
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Decembrie 2018`

12

E+O

26

Amatori

18

55

12

7

19

1. Neagoe Costin
2. Gheorghe Dragos
1. Sdranca Mircea
2. Dumitru George
55
2081
08 Dec
2018
A
200
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
8210

35

Elite

59

Open

58

Avansati

48

Incepatori

85

145

140

120

36

60

60

48

11

19

19

15

1. Fratila Robert
2. Enciu Alexandru
1. Gheorghe Dragos
2. Bondoc Alexandru
1. Presura Eugen
2. Delimart Alexiana
1. Ionescu Victor
2. Dragu Fanel
56
2075
25 Nov
2018
B
22
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Noiembrie 2018`

22

ALL

50

24

7

1. Gheorghe Dragos
2. Cudalbu Ciprian
57
2040
27 Oct
2018
A
112
Valenii de Munte
`Serbarile Toamnei - Festivalul Tuicii`

24

Elite

30

Open

58

Amatori

60

75

140

15

19

39

1. Fratila Robert
2. Macarenco Andrei
1. Macelaru Eugen
2. Silivestru Nicu
1. Panait Genu
2. Pop Alexandru
58
2039
21 Oct
2018
B
23
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Octombrie 2018`

23

ALL

55

6

1. Micuda Mihai
2. Iancu George
59
2043
17 Oct
2018
Wednesday
B
20
Ploiesti (Tel George Jr)

20

ALL

30

30

9

1. Fratila Robert
2. Voicu Ionut
60
2027
13 Oct
2018
A
135
Baicoi
`Cupa Orasului Baicoi`

52

E+O

52

Avansati

31

Incepatori

125

127

35

35

1. Enciu Alexandru
2. Fratila Robert
1. Panait Genu
2. Gavrila Aurel
1. Radu Dragos
2. Fusca Georgian
61
2003
09 Sep
2018
B
27
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Septembrie 2018`

27

ALL

60

19

1. Neagoe Costin
2. Cudalbu Ciprian
62
1991
01 Sep
2018
R+
91
Baicoi
`Ziua Nationala AmaTur` - zona 4

11

Elite

26

Open

29

Avansati

25

Incepatori

25

72

70

66

9

24

21

24

5

7

13

7

1. Lukasz Klimas
2. Fratila Robert
1. Sorescu Mircea
2. Gheorghe Nicolae
1. Bozga Razvan
2. Coman Emil
1. Dumitru George
2. Dragu Fanel
63
1990
25 Aug
2018
A
136
Ploiesti (Tel George Jr)
`Tel George Junior`

22

Elite

36

Open

78

Amatori

50

90

195

24

24

78

7

15

25

1. Neagu Mircea
2. Fratila Robert
1. Dobrin Adrian
2. Micuda Mihai
1. Trocan Nicolae
2. Mocanu Adrian
64
1982
11 Aug
2018
B
38
Ploiesti (Indoor)
`Cupa August 2018`

38

ALL

102

23

1. Caloianu Iuliana
2. Dumitrescu Cornel
65
1971
22 Jul
2018
B
27
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Iulie 2018`

27

ALL

60

19

1. Caloianu Iuliana
2. Motoroi Costin
66
1951
24 Jun
2018
B
30
Ploiesti (Indoor)
Cupa `Iunie 2018`

30

ALL

75

19

1. Buzatu Vasile
2. Caloianu Iuliana
67
1926
03 Jun
2018
A+
351
Blejoi
Cupa Prahova
34

66

Elite

116

Open

109

Avansati

60

Incepatori

165

280

260

150

45

81

114

60

29

53

37

19

1. Roman Iulian
2. Petrescu Liviu
1. Bivolaru Marius
2. Voicu Ionut
1. Pribeagu Sebastian
2. Codreanu Laurentiu
1. Grigore Marian
2. Gavrila Aurel
68
1927
26 May
2018
B
28
Ploiesti (Indoor)

28

ALL

65

19

1. Caloianu Iuliana
2. Buzatu Vasile
69
1924
20 May
2018
B
27
Cocorastii Mislii
Cupa Stejarul

6

E+O

21

Amatori

15

45

24

7

1. Hutanu Alin
2. Istrate Cristian
1. Plaiasu Ion
2. Trif Florin
70
1923
19 May
2018
A
172
Ploiesti (Tel George Jr)
Cupa Tel George Junior

24

Elite

54

Open

64

Avansati

30

Incepatori

60

135

155

75

24

36

45

21

7

23

29

13

1. Tudorache Viorel
2. Enciu Alexandru
1. Dena Corneliu
2. Ionescu Mihai
1. Corbu Darius
2. Gheorghe Dragos
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Sterczer Sandor
71
1916
12 May
2018
A
149
Baicoi
`Cupa Orasului Baicoi`

35

Elite

36

Open

78

Amatori

85

90

216

24

24

72

15

15

23

1. Durdun George
2. Enciu Alexandru
1. Avram Nicolae
2. Vladoiu Gelu
1. Corbu Darius
2. Panait Genu
72
1911
05 May
2018
A
132
Valenii de Munte
`Zilele Orasului`

24

Elite

42

Open

66

Amatori

60

105

186

24

42

60

7

13

19

1. Durdun George
2. Lukasz Klimas
1. Stanciulescu Bogdan
2. Soare Valentin
1. Plaiasu Ion
2. Trocan Nicolae
73
1873
15 Apr
2018
B+
75
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD 2018 - E/O + A/I

29

E+O

46

Amatori

73

110

21

48

13

15

1. Fratila Robert
2. Buzatu Vasile
1. Corbu Darius
2. Oancea Vasile
74
1872
14 Apr
2018
B+
38
Ploiesti (Indoor)
WTTD 2018 - E/O + A/I

18

E+O

20

Amatori

45

40

12

7

19

1. Lukasz Klimas
2. Sorescu Mircea
1. Gheorghe Dragos
2. Corbu Darius
75
1810
17 Mar
2018
B
44
Ploiesti (Indoor)
Cupa Martie 2018

16

E+O

28

Amatori

24

65

24

7

19

1. Lukasz Klimas
2. Bruchiu Doru
1. Cojocaru Ion
2. Tudor Valeriu
76
1787
17 Feb
2018
B
39
Ploiesti (Indoor)
Cupa Februarie 2018

17

Open

22

Amatori

40

50

12

7

15

1. Caloianu Iuliana
2. Pascal Raul
1. Dinu Gheorghe
2. Popescu Sorin
77
1766
14 Jan
2018
B
48
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Ianuarie 2018`

22

E+O

26

Amatori

50

55

15

19

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu Iuliana
1. Corbu Darius
2. Vlasceanu Valentin
78
1759
23 Dec
2017
B
48
Ploiesti (Indoor)
`Vine Craciunul`

24

E+O

24

Amatori

60

60

15

15

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu Iuliana
1. Corbu Darius
2. Trocan Nicolae
79
1754
09 Dec
2017
B
37
Ploiesti (Indoor)
Cupa Prieteniei

20

E+O

17

Amatori

40

28

24

24

7

7

1. Tudorache Viorel
2. Caloianu Iuliana
1. Iorgoiu Constantin
2. Dinu Gheorghe
80
1727
25 Nov
2017
B
38
Ploiesti (Indoor)
Cupa Indoor Table Tennis

22

E+O

16

Amatori

50

24

23

15

7

1. Caloianu Iuliana
2. Fratila Robert
81
1714
30 Oct
2017
Monday
B
24
Ploiesti
`Puncte pentru Turneul Final`

24

O+A

60

15

1. Navacioiu Marian
2. Iancu George
82
1703
28 Oct
2017
A
118
Valenii de Munte
Serbarile Toamnei - Festivalul Tuicii

30

Elite

33

Open

55

Amatori

75

75

141

30

24

36

9

15

23

1. Caloianu Iuliana
2. Iancu George
1. Bratescu Adrian
2. Macelaru Eugen
1. Piperea Florin
2. Craciun David Mihai
83
1701
22 Oct
2017
B
36
Ploiesti

20

E+O

16

Amatori

40

24

24

24

7

7

1. Macovei Liviu
2. Buzatu Vasile
1. Dinu Gheorghe
2. Corbu Darius
84
1686
07 Oct
2017
A
117
Baicoi
Cupa Orasului Baicoi

36

Elite

25

Open

56

Amatori

90

50

146

24

30

36

15

9

23

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Bivolaru Marius
2. Voin Doru
1. Dospinescu George
2. Retegan Cosmin
85
1671
09 Sep
2017
B
25
Ploiesti (Indoor)

10

Open

15

Amatori

50

12

15

5

9

1. Iancu George
2. Sorescu Mircea
1. Dinu Gheorghe
2. Radu Ion
86
1656
02 Sep
2017
R+
85
Baicoi
Turneu A+ Regional Zona 4

15

Elite

18

Open

52

Amatori

30

45

125

12

12

7

7

23

1. Iancu George
2. Vlase Gheorghe
1. Marian Bogdan
2. Ivan Valentin
1. Concea Alin
2. Ionita Fabian
87
1663
26 Aug
2017
B
36
Ploiesti (Indoor)
`Cupa 23 August`

18

Open

18

Amatori

90

17

17

1. Enciu Alexandru
2. Neagu Mircea
1. Iorgoiu Constantin
2. Dospinescu George
88
1652
13 Aug
2017
B
30
Ploiesti (Indoor)
`Campion INDOOR Table Tennis 2017 - Elite`

15

Open

15

Avansati

30

30

12

12

7

7

1. Lukasz Klimas
2. Dumitrescu Cornel
1. Trocan Nicolae
2. Plaiasu Ion
89
1639
22 Jul
2017
A
154
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
3

29

Elite

33

Open

58

Avansati

34

Incepatori

70

75

140

80

30

24

60

9

15

19

1. Roman Iulian
2. Stanciu Alin
1. Pavunev Dan
2. Amran Akerim
1. Jimmy Lu
2. Stanciu Stelian
1. Concea Alin
2. Moca Vasile
90
1635
16 Jul
2017
B
20
Ploiesti (Indoor)
`Campion Judetean Prahova - Open`

20

Open

30

30

9

1. Marian Bogdan
2. Nitescu Horia
91
1617
24 Jun
2017
A
162
Ploiesti
`Cupa Olimpia`

36

Elite

30

Open

96

Amatori

90

75

240

24

30

96

15

9

31

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Pascal Raul
2. Dima Cristi
1. Petenchi Edmond
2. Ionita Fabian
92
1616
11 Jun
2017
B
15
Ploiesti
Campionatul Judetean Prahova - Avansati

15

Avansati

21

21

7

1. Mos Florin
2. Popescu Sorin
93
1599
21 May
2017
B
14
Ploiesti
Campionatul Judetean Prahova - Incepatori

14

Incepatori

18

18

7

1. Pascu Razvan
2. Eparu Leontin
94
1595
13 May
2017
B
36
Cocorastii Mislii
`Cupa Stejarul`

18

Open

18

Amatori

45

45

12

12

7

7

1. Fratila Robert
2. Panaitescu Stefan
1. Marian Bogdan
2. Mos Florin
95
1583
06 May
2017
A
136
Valenii de Munte
Zilele Orasului

53

E+O

60

Avansati

23

Incepatori

130

150

55

60

24

23

19

7

1. Fratila Robert
2. Enciu Alexandru
1. Marian Bogdan
2. Petrov Dan
1. Cudalbu Ciprian
2. Darjan Daniel
96
1588
01 May
2017
Monday
B
21
Ploiesti
`Tenis, gratare si mici!`

10

Open

11

Amatori

34

12

12

5

5

1. Iancu George
2. Neagoe Costin
1. Popescu Sorin
2. Potarniche Bianca
97
1555
09 Apr
2017
B+
24
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD

12

Open

12

Amatori

60

12

12

7

7

1. Fratila Robert
2. Nitescu Horia
1. Marian Bogdan
2. Ionita Fabian
98
1554
08 Apr
2017
B+
41
Ploiesti (Indoor)
WTTD

19

Open

22

Amatori

36

30

24

30

7

11

1. Lukasz Klimas
2. Fratila Robert
1. Visan Bogdan
2. Marian Bogdan
99
1513
08 Apr
2017
B+
13
Baicoi
WTTD

13

Incepatori

22

5

1. Stoica Robert
2. Gutu Bogdan
100
1501
25 Mar
2017
A
169
Baicoi

53

E+O

74

Avansati

42

Incepatori

130

192

126

36

72

24

23

23

15

1. Bujor Dragos
2. Istrate Andrei
1. Panaitescu Stefan
2. Olteanu Mihai
1. Corbu Darius
2. Ion Cristian