' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Filtrare


Sortare
Traffic 23 Apr
IP's: 0, Clicks: 0
1210 turnee H2H
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
Nr.
games
Clasament (link pagina turneu)
1
2450
25 Jan
2020
A
108
Putna
`Cupa de Iarna` - editia I-a
14

10

Elite

30

Open

36

Avansati

32

Hobby

27

94

137

111

1. Hasna Cosmin
2. Albu Vlad
1. Georgiu Dragos
2. Rosca Niculai
1. Balau Laurentiu
2. Ilie Aurelian
1. Bilt Cristian
2. Paduret Catalin Dan
2
2453
18 Jan
2020
B
35
Falticeni
`Cupa Mihai Bacescu` - editia a IV-a

14

E+O

21

A+H

49

76

1. Ursulean Florin
2. Hasna Cosmin
1. Burghelea Florin
2. Balau Laurentiu
3
2446
11 Jan
2020
B
57
Suceava
`Cupa 2020`
2

18

E+O

39

A+H

65

146

1. Cojocaru Stefan
2. Vlaisan Vasile
1. Plamada Iulian
2. Vornicu Adrian
4
2431
28 Dec
2019
B
30
Vatra Dornei
`Cupa Anului Nou`
6

30

ALL

107

1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
2. Lacatus Samuel
5
2417
14 Dec
2019
A
156
Falticeni
`Cupa Mos Craciun`

18

Elite

42

Open

45

Avansati

51

Incepatori

64

132

167

191

1. Welker Ivan
2. Mosneagu Marius
1. Zamfiroaia Sorin
2. Lovin Eusebiu
1. Aldea Nelu
2. Cervicescu Laurentiu
1. Ciobanu Sabin
2. Grusca Narcis
6
2407
30 Nov
2019
A
178
Suceava
`Cupa Bucovinei` - editia a IV-a
1st day - E, O, A
2nd day - I

18

Elite

35

Open

52

Avansati

73

Incepatori

56

124

184

261

1. Brinza Natalina
2. Hasna Cosmin
1. Ursulean Vasile
2. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
1. Popescu Apreotesei Mihai
2. Mihailova Victoria
1. Tataru Tiberiu
2. Vlaisan Georgica
7
2381
26 Oct
2019
B
85
Suceava
`Cupa S-SUCCES`

18

E+O

29

Avansati

38

Incepatori

64

110

141

1. Cojocaru Stefan
2. Ursulean Vasile
1. Kovtun Nadia
2. Tanase Gabi
1. Grusca Narcis
2. Scutaru Marius
8
2347
28 Sep
2019
A
104
Putna
`Cupa Putnei` - editia a III-a
15

17

Elite

21

Open

34

Avansati

32

Incepatori

51

60

119

93

1. Hasna Cosmin
2. Albu Vlad
1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
2. Polocoser Cristian
1. Tanase Gabi
2. Morosan Ionel
1. Kovtun Nadia
2. Vlaisan Georgica
9
2310
10 Aug
2019
A
130
Vatra Dornei
`Cupa Dornelor`
1st day - E, O, A
2nd day - I

21

Elite

32

Open

46

Avansati

31

Incepatori

77

118

136

113

1. Hasna Cosmin
2. Roman Bogdan
1. Stelian Nicolae
2. Polocoser Cristian
1. Dinu Gheorghe
2. Mirauta Darius
1. Baciu Stefan
2. Vaideanu Fabiana
10
2297
13 Jul
2019
A
155
Falticeni
`Ziua Orasului` - editia a XII-a
7

21

Elite

45

Open

44

Avansati

45

Incepatori

76

136

157

168

1. Hasna Cosmin
2. Ursulean Florin
1. Karp Victor
2. Bulubasa Nicusor
1. Fotia Iulian
2. Gagea Marian
1. Miron Sara
2. Nistor Andreea
11
2294
29 Jun
2019
A
79
Gura Humorului
`Tabara Tenis de masa in Bucovina` - editia a VII-a
1st day - E, O, A
2nd day - I
2

6

Elite

16

Open

34

Avansati

23

Incepatori

15

31

91

62

1. Muntean Diana
2. Cojocaru Stefan
1. Ursulean Vasile
2. Gheorghe Nicolae
1. Iacob Gabriel
2. Kurennoi Andrei
1. Grusca Narcis
2. Nistor Andreea
12
2284
15 Jun
2019
A
152
Suceava
`Cupa Sucevei` - editia a IV-a
1st day - E, O, A
2nd day - I

22

Elite

38

Open

41

Avansati

51

Incepatori

65

140

155

192

1. Zvinko Andrii
2. Hasna Cosmin
1. Ungureanu Adrian
2. Tokos Pal
1. Pavlenko Iustina Cristina
2. Aldea Nelu
1. Spircu Alexandru
2. Aldea Iulian
13
2282
08 Jun
2019
B
33
Vatra Dornei
`Cupa Dornelor`

12

E+O

21

A+I

37

82

1. Hagatis Andrei
2. Ciubotariu Andrei
1. Arseniuc Alexandru
2. Petrescu Claudiu
14
2242
07 Apr
2019
B+
65
Suceava
WTTD 2019

14

E+O

27

Avansati

24

Incepatori

49

99

90

1. Hasna Cosmin
2. Polocoser Cristian
1. Petrescu Claudiu
2. Vicovanu Petru
1. Pacuraru Cristian
2. Grimaliuc Alexandru
15
2214
06 Apr
2019
B+
20
Salcea
WTTD 2019

8

Open

12

A+I

17

26

1. Basamalerca Dan
2. Subcinski Alexandru
1. Majeru Adrian
2. Arseniuc Alexandru
16
2131
17 Feb
2019
B
37
Falticeni

7

Elite

12

Open

18

A+I

24

37

64

1. Hasna Cosmin
2. Mosneagu Marius
1. Vlaisan Vasile
2. Ursulean Vasile
1. Aldea Nelu
2. Hetriuc Petrica
17
2125
02 Feb
2019
A
151
Suceava
`Cupa UPGRADE Suceava`
15

18

Elite

41

Open

46

Avansati

46

Incepatori

64

155

173

173

1. Hasna Cosmin
2. Ursulean Florin
1. Duceac Catalin
2. Bulubasa Nicusor
1. Iacob Gabriel
2. Pintilie Vlad
1. Blanariu Ioan
2. Ghitu Liviu
18
2115
19 Jan
2019
B
42
Vatra Dornei
`Cupa Unirii`
1st day - E+O
2nd day - A+I
5

12

E+O

30

A+I

38

114

1. Hagatis Andrei
2. Morosan Marian
1. Kurennoi Andrei
2. Palamaru Emil
19
2084
22 Dec
2018
A
149
Falticeni
`Cupa Mos Craciun`
217

21

Elite

41

Open

47

Avansati

40

Incepatori

76

155

169

147

1. Aga Alexandru
2. Albu Vlad
1. Havris Rares
2. Polocoser Cristian
1. Puscasu Calin
2. Bacosca Catalin
1. Brandusan Lucian
2. Bobu Stefan Minodor
20
2077
01 Dec
2018
A
165
Suceava
`Cupa Bucovinei - Centenarul Unirii cu Tara`

22

Elite

29

Open

58

Avansati

56

Incepatori

65

89

219

209

1. Sumanaru Catalin
2. Albu Vlad
1. Havris Rares
2. Braniste George
1. Ignatescu Bogdan Ionut
2. Burghelea Florin
1. Panzariu Teodor
2. Daraba Gabriel
21
2041
27 Oct
2018
B
75
Suceava
`Cupa S-SUCCES`
3

24

E+O

24

Avansati

27

Incepatori

91

92

100

1. Albu Vlad
2. Albu Catalin
1. Constantinica Silviu
2. Simionese Sorin Gabriel
1. Ursulean Daniel
2. Daraba Gabriel
22
2016
29 Sep
2018
B
35
Radauti

11

E+O

24

Amatori

37

91

1. Hasna Cosmin
2. Tiganas Mihai
1. Pascu Marius
2. Arseniuc Alexandru
23
2004
15 Sep
2018
A
71
Putna
`Cupa Putnei` - editia a II-a

23

E+O

24

Avansati

24

Incepatori

86

91

91

1. Ion Marius
2. Hasna Cosmin
1. Pascu Marius
2. Vicovanu Petru
1. Sinpetrean Comsa Gheorghe
2. Vieriu Teodora
24
1968
21 Jul
2018
A
140
Falticeni
`Zilele Orasului` - editia a X-a

12

Elite

42

Open

42

Avansati

44

Incepatori

37

160

160

163

1. Albu Vlad
2. Albu Catalin
1. Zamfiroaia Sorin
2. Ciortescu Cristi
1. Muraru Ioana
2. Dior Dorin
1. Butacu Daniel
2. Simon Gheorghe
25
1961
14 Jul
2018
A
67
Vatra Dornei
`Cupa Dornelor`
3

15

E+O

29

Avansati

23

Incepatori

65

109

86

1. Hagatis Andrei
2. Govoreanu Florin
1. Balla Peter
2. Muraru Ioana
1. Calancea Dragos
2. Creta Petru
26
1957
26 Jun
2018
Tuesday
B
21
Falticeni

12

E+O

9

Amatori

37

23

1. Carpovici Boris
2. Cozma Catalin
1. Aldea Nelu
2. Ursulean Daniel
27
1947
23 Jun
2018
A
87
Suceava
`Cupa Sucevei` - editia a III-a

24

E+O

31

Avansati

32

Incepatori

95

120

117

1. Sumanaru Catalin
2. Cozma Catalin
1. Grigoriu Vlad
2. Ignatescu Bogdan Ionut
1. Medvediuc Lucian
2. Vladianu Marian
28
1938
16 Jun
2018
A
93
Gura Humorului
`Cupa Hai Ai Nostri!`

24

E+O

32

Avansati

37

Incepatori

67

55

63

1. Sumanaru Catalin
2. Marola Mihai
1. Balau Laurentiu
2. Puscasu Calin
1. Vacariuc Mariana
2. Butacu Daniel
29
1937
02 Jun
2018
B
80
Suceava
Cupa `UPGRADE`

14

E+O

32

Avansati

34

Incepatori

49

111

127

1. Duceac Catalin
2. Polocoser Cristian
1. Pascu Marius
2. Petrescu Claudiu
1. Marin Doru
2. Tronciu Gabriel
30
1921
19 May
2018
A
82
Vatra Dornei

15

Elite

12

Open

32

Avansati

23

Incepatori

49

38

112

82

1. Mocean Dan
2. Farkas Gabor
1. Duceac Catalin
2. Farkas Bence
1. Grosu Alexandru
2. Vieru Costica
1. Olaru Miruna Andreea
2. Capra Arthur
31
1899
21 Apr
2018
B+
24
Vatra Dornei
WTTD 2018 - E/O + A/I

7

E+O

17

Amatori

21

60

1. Polocoser Cristian
2. Firu Marian
1. Muraru Ioana
2. Pascu Marius
32
1882
14 Apr
2018
B+
38
Suceava
WTTD 2018 - E/O + A/I

12

E+O

26

Amatori

38

95

1. Cojocaru Stefan
2. Firu Marian
1. Pascu Marius
2. Petrescu Claudiu
33
1878
14 Apr
2018
B+
18
Salcea
WTTD 2018 - ALL

7

O+A

11

Incepatori

21

35

1. Vaculisteanu Ionut
2. Lucic Corneliu
1. Majeru Adrian
2. Miron Sara
34
1821
31 Mar
2018
A
136
Gura Humorului
Turneu A `Dakiro Team`

17

Elite

32

Open

43

Avansati

44

Incepatori

59

117

158

164

1. Galban Calin
2. Tiganas Mihai
1. Atomei Armand
2. Pinzar Alin
1. Burghelea Florin
2. Muraru Ioana
1. Pintescu Teodora
2. Popescu Doru Viorel
35
1819
24 Mar
2018
B
57
Putna

12

E+O

16

Avansati

29

Incepatori

37

55

93

1. Hasna Cosmin
2. Tiganas Mihai
1. Donisan Costel
2. Plamada Iulian
1. Mihut Benone
2. Grusca Narcis
36
1804
10 Mar
2018
B
25
Vatra Dornei
Cupa Primaverii

9

Avansati

16

Incepatori

36

56

1. Boicu Gabriel
2. Kurennoi Andrei
1. Danila Anton
2. Vacariuc Mariana
37
1798
03 Mar
2018
A
141
Suceava
Cupa `Stefan cel Mare`
4

17

Elite

34

Open

58

Avansati

32

Incepatori

47

127

219

117

1. Basamalerca Dan
2. Valeanu Cosmin
1. Cojocaru Stefan
2. Zamfiroaia Sorin
1. Pacuraru Cristian
2. Vieru Costica
1. Puiu Dan
2. Times Andrei
38
1750
23 Dec
2017
A
156
Falticeni
Turneu A `Jubiliar` - editia a X-a

31

Elite

23

Open

51

Avansati

51

Incepatori

88

86

191

175

1. Hasna Cosmin
2. Corcoz Costin
1. Morari Artur
2. Istrate Cristian
1. Aldea Nelu
2. Munteanu Silviu
1. Hetriuc Petrica
2. Gherghel Petru
39
1733
02 Dec
2017
A
147
Suceava
Cupa Bucovinei
2

29

Elite

23

Open

52

Avansati

43

Incepatori

109

86

195

152

1. Enciu Alexandru
2. Blanariu Dionisie
1. Valcu Alin
2. Hariuc Costica
1. Grosu Alexandru
2. Vieru Costica
1. Dimitrov Claudiu Marian
2. Ilie Aurelian
40
1649
12 Aug
2017
A
95
Gura Humorului
`Turneu de Vara`

16

Elite

23

Open

36

Avansati

20

Incepatori

55

87

138

70

1. Onufrei Ciprian
2. Toma Florin
1. Berila Radu
2. Hrituleac Claudiu
1. Lazar Vasile
2. Vieru Costica
1. Pintescu Teodora
2. Vieriu Teodora
41
1636
22 Jul
2017
A
138
Falticeni
`Zilele Orasului Falticeni`

22

Elite

30

Open

59

Avansati

27

Incepatori

86

114

229

109

1. Rosca Mihai
2. Mosneagu Marius
1. Ticu Dorin
2. Ciubotariu Ioan
1. Mahu Bogdan
2. Corneanu Sorin
1. Cracana Lucian
2. Mirt Alexandru
42
1628
15 Jul
2017
A
82
Vatra Dornei
Cupa Dornelor

23

E+O

31

Avansati

28

Incepatori

86

112

104

1. Farkas Gabor
2. Tipu Vlad
1. Lacatus Samuel
2. Pralea Marius Dan
1. Kurennoi Andrei
2. Cracana Lucian
43
1625
01 Jul
2017
A
72
Gura Humorului
Cupa `Tabara Tenis de masa in Bucovina`

10

Elite

11

Open

20

Avansati

31

Incepatori

45

0

70

112

1. Ion Marius
2. Sterea Viorel
1. Polocoser Cristian
2. Chiscop Bogdan
1. Volostiuc Catalin
2. Vieriu Carmen
1. Boboc Cosmin
2. Stoian Nicolae
44
1619
24 Jun
2017
A
130
Suceava
Cupa Sucevei
3

18

Elite

23

Open

57

Avansati

32

Incepatori

64

86

214

118

1. Hasna Cosmin
2. Onufrei Ciprian
1. Valeanu Cosmin
2. Valcu Alin
1. Mahu Bogdan
2. Pinzar Alin
1. Robciuc Doru
2. Mita Augustin
45
1582
29 Apr
2017
A+
245
Gura Humorului

32

Elite

60

Open

93

Avansati

60

Incepatori

93

189

352

187

1. Roman Bogdan
2. Vasilache Sebastian
1. Orza Catalin
2. Fratea Aurel
1. Cojocaru Stefan
2. Corocaescu Cristian
1. Petrescu Claudiu
2. Barbuta Ioan
46
1576
08 Apr
2017
B+
22
Vatra Dornei
WTTD

6

Open

16

Amatori

60

32

1. Georgiu Dragos
2. Hagatis Andrei
1. Butnaru Madalina
2. Badaluta Marian
47
1563
08 Apr
2017
B+
40
Suceava
WTTD
4

20

O+A

20

Incepatori

71

72

1. Polocoser Cristian
2. Corocaescu Cristian
1. Robciuc Doru
2. Moncea Emilian
48
1539
08 Apr
2017
B+
11
Gura Humorului
WTTD

11

Amatori

0

1. Pogorevici Mircea
2. Jitaru Sorin
49
1536
08 Apr
2017
B+
26
Falticeni
WTTD

10

Open

16

Amatori

45

44

1. Hasna Cosmin
2. Mosneagu Marius
1. Vaculisteanu Ionut
2. Pascu Marius
50
1488
04 Mar
2017
B
30
Vatra Dornei
Cupa Primaverii

30

Amatori

108

1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
2. Donisan Costel
51
1487
26 Feb
2017
B
77
Suceava
Cupa `Stefan cel Mare`

17

Open

60

Amatori

60

229

1. Hasna Cosmin
2. Tiganas Mihai
1. Corocaescu Cristian
2. Condur Iulian
52
1469
11 Feb
2017
B
45
Radauti

13

Open

32

Amatori

51

122

1. Hasna Cosmin
2. Tiganas Mihai
1. Plamada Lucian
2. Cotoara Toader
53
1448
21 Jan
2017
B
32
Vatra Dornei
`Cupa Unirii` - ed. a III-a

32

O+A

11

J >10 av

11

J >10 inc

6

j 8-10 av

4

j 8-10 inc

111

0

0

0

1. Lacatus Samuel
2. Florea Ionut
1. Butnaru Madalina
2. Muraru Ioana
1. Pintescu Teodora
2. Vieriu Teodora
1. Ichim Magas Dragos
2. Melinceanu Denis
1. Ungureanu Adelia
2. Vrasmas Ilinca
54
1423
17 Dec
2016
A
132
Falticeni
Cupa Mos Craciun - ed. a IX-a
3

32

Open

40

Amatori

60

Incepatori

63

139

79

1. Ghinda Mihai
2. Vasilache Sebastian
1. Zamfiroaia Sorin
2. Sofian Corneliu
1. Nemaciuc Ovidiu
2. Cebotari Alexandru
55
1420
03 Dec
2016
A
100
Suceava
Cupa Bucovinei

21

Open

79

Amatori

76

317

1. Hasna Cosmin
2. Sumanaru Catalin
1. Cojocaru Stefan
2. Istrate Cristian
56
1403
05 Nov
2016
A
83
Gura Humorului
Hai ai nostri - Editia a III-a

11

Open

24

Avansati

48

Incepatori

0

8

184

1. Marola Mihai
2. Tiganas Mihai
1. Ciortescu Cristi
2. Dragan Mihai
1. Istrate Ghiorghita
2. Robu Mihai
57
1373
24 Sep
2016
A
79
Vatra Dornei
Cupa Dornelor

12

Open

25

Avansati

42

Incepatori

37

97

159

1. Ursulean Florin
2. Hasna Cosmin
1. Ursulean Vasile
2. Tipu Vlad
1. Ignatescu Bogdan Ionut
2. Badaluta Marian
58
1359
03 Sep
2016
R+
131
Gura Humorului
Ziua Nationala Amatur - Zona 1
3

30

Open

48

Avansati

53

Incepatori

106

178

176

1. Nemaciuc Mihai
2. Morosanu Vasile
1. Ursulean Vasile
2. Berila Radu
1. Burghelea Florin
2. Albu Constantin
59
1357
27 Aug
2016
B
39
Suceava
Cupa de Vara

10

Open

29

Amatori

1. Ungureanu Adrian
2. Valcu Alin
1. Morosan Marian
2. Robu Valentin
60
1331
30 Jul
2016
A
168
Gura Humorului
Cupa Tenis de masa in Bucovina
editia a IV-a

44

Open

47

Avansati

77

Incepatori

48

0

268

1. Dragoman Andreea
2. Nemaciuc Mihai
1. Toporas Cosmin
2. Blanariu Dionisie
1. Grosu Alexandru
2. Pintilie Vlad
61
1327
16 Jul
2016
A
142
Falticeni
Zilele orasului
Editia a V-a

24

Open

58

Avansati

60

Incepatori

91

220

209

1. Ungureanu Adrian
2. Marola Mihai
1. Paslaru Marian
2. Blanariu Dionisie
1. Majeru Adrian
2. Albu Constantin
62
1334
02 Jul
2016
B
84
Gura Humorului
Cupa Arinis

16

Open

68

Amatori

1. Onufrei Ciprian
2. Georgiu Dragos
1. Ursulean Vasile
2. Cojocaru Stefan
63
1318
25 Jun
2016
A
114
Suceava
Cupa Sucevei

24

Open

38

Amatori

52

Incepatori

7

13

197

1. Nemaciuc Mihai
2. Cozma Catalin
1. Zamfiroaia Sorin
2. Mazapa Gelu
1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
2. Ianos Valentin
64
1282
16 Apr
2016
A
147
Gura Humorului
Cupa ARINIS LIVE

30

Open

42

Amatori

75

Incepatori

114

160

284

1. Sterea Viorel
2. Onufrei Ciprian
1. Marola Dan
2. Balauca Cornel
1. Anton Dragos
2. Chiriac Marius
65
1269
05 Mar
2016
B
64
Falticeni

32

Open

32

Amatori

1. Nemaciuc Mihai
2. Hurloi Vlad
1. Valeanu Cosmin
2. Valeanu Vlad
66
1245
23 Jan
2016
B
32
Vatra Dornei

32

O+A

1. Morosanu Vasile
2. Rusti Catalin
67
1091
19 Dec
2015
A
206
Falticeni
Cupa Iernii - Mos Craciun

55

Open

75

Amatori

76

Incepatori

195

259

265

1. Aga Alexandru
2. Nemaciuc Mihai
1. Nistor Florin
2. Rosca Niculai
1. Miklos Imre
2. Anton Dragos
68
1083
07 Nov
2015
A
118
Gura Humorului

24

Open

59

Avansati

35

Incepatori

11

29

17

1. Vasilache Sebastian
2. Carpovici Boris
1. Ungureanu Adrian
2. Ipate Giovani
1. Mihai Alex
2. Cazacu Florin
69
1180
31 Oct
2015
B
46
Radauti

10

Open

36

Amatori

1. Hagatis Andrei
2. Tiganas Mihai
1. Firu Marian
2. Vlaisan Vasile
70
1066
19 Sep
2015
A
51
Vatra Dornei
Cupa Dornelor

17

Open

18

Amatori

16

Incepatori

12

J cls.5-8

11

J cls.1-4

6

72

32

0

1. Farkas Gabor
2. Moldovan Liviu
1. Vaculisteanu Ionut
2. Spaller Tiberiu
1. Capra Arthur
2. Badaluta Marian
1. Cocinschi Emanuel
2. Farkas Bence
1. Grosu Alexandru
2. Sandulean Rares
71
1215
05 Sep
2015
R+
131
Gura Humorului
Turneu A+ regional - Zona 1

32

Open

99

Amatori

0

0

1. Nemaciuc Mihai
2. Carpovici Boris
1. Marola Mihai
2. Sumanaru Catalin
72
1061
22 Aug
2015
A
92
Gura Humorului
Cupa Arinis

24

Open

68

Amatori

7

23

1. Aga Alexandru
2. Toma Florin
1. Ivanov Sorin
2. Volostiuc Marius
73
1155
18 Jul
2015
B
112
Falticeni

26

Open

54

Avansati

32

Incepatori

1. Nemaciuc Mihai
2. Aga Alexandru
1. Volostiuc Marius
2. Macari Ion
1. Vizitiu Iulian
2. Ujeniuc Dan
74
1152
04 Jul
2015
B
94
Gura Humorului

23

Open

71

Amatori

8

J cls.5-8

12

J cls.1-4

1. Aga Alexandru
2. Anghel Alexandru
1. Ungureanu Florin
2. Sumanaru Catalin
1. Sumanaru Catalin
2. Ungureanu Adrian
1. Constantinescu Rares
2. Cojocaru Stefan
75
1048
20 Jun
2015
A
86
Vatra Dornei
Cupa Dornelor
5

33

Open

31

Amatori

22

Incepatori

12

11

7

1. Farkas Gabor
2. Nemaciuc Mihai
1. Colesniuc Romeo
2. Odochean Razvan
1. Roseti Ionut
2. Boicu Liviu
76
1146
13 Jun
2015
B
30
Suceava

30

O+A

1. Rusti Catalin
2. Coroiu Andrei
77
1142
23 May
2015
B
67
Suceava

35

Open

32

Amatori

1. Nemaciuc Mihai
2. Aga Alexandru
1. Ungureanu Florin
2. Corocaescu Cristian
78
1134
02 May
2015
B
73
Gura Humorului

73

O+A

7

J cls.5-8

19

J cls.1-4

1. Tiganas Mihai
2. Hagatis Andrei
1. Blanariu Ioan
2. Stefanachi Bogdan
1. Cojocaru Stefan
2. Blanariu Dionisie
79
1130
10 Apr
2015
Friday
B
21
Suceava

21

O+A

1. Toporas Cosmin
2. Volostiuc Marius
80
1124
04 Apr
2015
B
64
Falticeni

32

Open

32

Amatori

1. Corcoz Costin
2. David Dorin
1. Volostiuc Marius
2. Aldea Iulian
81
1115
07 Mar
2015
B
25
Vatra Dornei

25

O+A

1. Georgiu Dragos
2. Hagatis Andrei
82
1017
14 Feb
2015
A
100
Gura Humorului
Cupa Partia Soimul - ed. a IV-a

26

Open

74

Amatori

7

0

1. Mosneagu Marius
2. Hagatis Andrei
1. Colesniuc Romeo
2. Valcu Alin
83
1104
07 Feb
2015
B
10
Suceava

10

Amatori

1. Ungureanu Florin
2. Grigoriu Vlad
84
1098
24 Jan
2015
B
32
Vatra Dornei

32

O+A

1. Hasna Cosmin
2. Ursulean Vasile
85
902
20 Dec
2014
A
129
Falticeni
Cupa Mos Craciun

33

Open

96

Amatori

1. David Dorin
2. Nemaciuc Mihai
1. Mironescu Adrian
2. Bobarnac Gheorghe
86
1002
01 Dec
2014
Monday
B
30
Suceava

30

O+A

1. Ursulean Vasile
2. Ursulean Florin
87
897
08 Nov
2014
A
127
Gura Humorului
Turneul Hai ai nostri!

33

Open

94

Amatori

1. Corcoz Costin
2. Romanenco Igor
1. Albu Catalin
2. Bobarnac Gheorghe
88
990
25 Oct
2014
B
17
Vatra Dornei
Cupa Dornei 2014

17

O+A

1. Marcu Vasile
2. Firu Marian
89
987
18 Oct
2014
B
75
Radauti
Cupa Medistom editia a IV-a

16

Open

59

Amatori

1. Roman Iulian
2. Tiganas Mihai
1. Duceac Catalin
2. Purdila Dan
90
977
06 Sep
2014
B
29
Gura Humorului

29

O+A

1. Chirap Dan
2. Rusti Catalin
91
875
26 Jul
2014
A
129
Gura Humorului
Tabara Tenis de masa in Bucovina ed. a II-a

29

Open

100

Amatori

1. Anghel Alexandru
2. Morosanu Vasile
1. Subcinski Alexandru
2. Pop Zoltan
92
969
20 Jul
2014
B
48
Falticeni

12

Open

36

Amatori

1. Mosneagu Marius
2. Grosan Nicu
1. Duceac Catalin
2. Polocoser Cristian
93
869
28 Jun
2014
A
72
Vatra Dornei

14

Open

58

Amatori

1. Hasna Cosmin
2. Onufrei Ciprian
1. Georgiu Dragos
2. Subcinski Alexandru
94
952
31 May
2014
B
48
Radauti

12

Open

36

Amatori

1. Tiganas Mihai
2. Hasna Cosmin
1. Vaculisteanu Ionut
2. Rosca Niculai
95
860
03 May
2014
A
64
Gura Humorului
Cupa Dakiro Editia a II-a

11

Open

53

Amatori

1. Aga Alexandru
2. Hasna Cosmin
1. Toporas Cosmin
2. Rosca Niculai
96
934
29 Mar
2014
B
40
Gura Humorului

40

O+A

1. Ursulean Florin
2. Onufrei Ciprian
97
925
08 Mar
2014
B
25
Vatra Dornei

25

O+A

1. Tiganas Mihai
2. Ursulean Florin
98
847
23 Feb
2014
A
62
Gura Humorului
Cupa Partia Soimul

20

Open

42

Amatori

1. Tiganas Mihai
2. Onufrei Ciprian
1. Grosan Nicu
2. Valcu Alin
99
907
11 Jan
2014
B
60
Gura Humorului

60

O+A

1. Aga Alexandru
2. Mosneagu Marius
100
829
21 Dec
2013
B
85
Falticeni
4

16

Open

69

Amatori

7

286

1. Ursulean Florin
2. Tiganas Mihai
1. Rojnita Sebastian
2. Berbece Bianca