' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Filtrare


Sortare
Traffic 01 Feb
IP's: 104, Clicks: 178
1775 turnee H2H
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate
(link forum)
Categorii
(Nr. juc.)
Nr. meciuri Clasament
(link pagina turneu)
GIGSEL
1
2940
04 Feb
2023
A
Greci
`Cupa Greci`

Elite

Open

Avansati

Hobby

... Waiting ...
2
2933
21 Jan
2023
B
25
Tulcea
Cupa Iberom
1st day - A+H
2nd day - E+O

16

E+O

9

A+H

35

36

12

7

1. Manea Mihaita
2. Gherasim Iulian
1. Stepanov Petre
2. Bran Florin
3
2917
17 Dec
2022
B
28
Tulcea
`Campion Judetean`
1st day - E, O
2nd day - A+H

11

Elite

7

Open

10

A+H

25

21

20

7

7

1. Gherasim Iulian
2. Manea Mihaita
1. Ivan Adrian
2. Anton Cristian
1. Schimbeschi Marian
2. Petcu Liviu
4
2879
05 Nov
2022
B
19
Tulcea
`Cupa IBEROM`

13

E+O

6

A+H

22

15

12

7

1. Manea Mihaita
2. Taranu Nicusor
1. Raicu Nicolae
2. Tanasov Marius
5
2848
25 Sep
2022
A
58
Greci
`Cupa Valea Fagilor`, editia I-a

12

Elite

12

Open

16

Avansati

18

Hobby

18

18

35

45

12

12

12

12

7

7

7

7

1. Zarinschi Catalin
2. Grosu Robert
1. Ghizdavescu Adrian
2. Rausche Valentin
1. Portase Raluca
2. Stirbu Daniel
1. Mihalcea Stefan Tiberiu
2. Stoicescu Gheorghe
6
2827
10 Sep
2022
R+
91
Isaccea
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 2
1st day - A, H
2nd day - E, O

17

Elite

25

Open

25

Avansati

24

Hobby

40

50

50

46

12

21

21

21

7

13

13

13

1. Neculai Alexandru
2. Giol Mihai
1. Popescu Apreotesei Mihai
2. Niculache Chirica
1. Danalache Daniel
2. Portase Raluca
1. Nistor Costel
2. Stinga Ovidiu
7
2817
27 Aug
2022
B
19
Greci
`Cupa Muntii Macinului`

9

E+O

10

A+H

36

45

3

3

1. Pancrat Cristian
2. Trocaru Remus
1. Bozuc Paul
2. Florea Cristian
8
2799
30 Jul
2022
A
84
Isaccea
Cupa Noviodunum
1st day - E, O
2nd day - A, H

12

Elite

33

Open

14

Avansati

25

Hobby

18

75

26

50

12

36

12

30

7

11

7

9

1. Giol Mihai
2. Toma Iulian
1. Ciurusnuc Costel
2. Iordache Eugen
1. Dinu Gheorghe
2. Tanasov Marius
1. Magura Larian
2. Savin Alexandru
9
2760
04 Jun
2022
A
75
Isaccea
`Cupa Verii`
1st day - A, H
2nd day - E, O

12

Elite

21

Open

23

Avansati

19

Hobby

18

34

42

36

12

21

30

24

7

13

9

7

1. Zarinschi Catalin
2. Mitrea Silviu
1. Ciurusnuc Costel
2. Silivestru Nicu
1. Manea Dorinel
2. Bujoi Emanuel
1. Enache Adrian
2. Bacain Alexandru
10
2743
14 May
2022
A+
207
Isaccea
`Cupa Aegyssus`
1st day - A, H
2nd day - E, O

40

Elite

74

Open

47

Avansati

46

Hobby

95

175

100

110

42

48

54

48

13

35

17

15

1. Fratila Robert
2. Mutrescu Eugen
1. Samoila Ion
2. Gheorghita Vasile
1. Dimache Maria
2. Visan Victor
1. Enache Adrian
2. Munteanu Corneliu
11
2693
02 Apr
2022
B+
30
Tulcea (Iberom)
`WTTD 2022`

17

E+O

13

A+H

40

22

12

11

7

1. Gherasim Iulian
2. Baiburi Levent
1. Tanasov Marius
2. Stoli Nicu
12
2677
19 Mar
2022
B
31
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XIX-a
1st day - A+H
2nd day - E+O

18

E+O

13

A+H

45

22

12

12

7

7

1. Manea Mihaita
2. Taranu Nicusor
1. Ciocirlan Mircea
2. Stoli Nicu
13
2657
12 Feb
2022
B
42
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom`
1st day - A+H
2nd day - E+O

20

E+O

22

A+H

40

50

24

24

7

7

1. Manea Mihaita
2. Taranu Nicusor
1. Stoli Nicu
2. Fedot Valentin
14
2629
08 Jan
2022
B
32
Tulcea (Iberom)
`Campion Judetean`
1st day - E+O
2nd day - A+H

15

E+O

17

A+H

30

40

12

11

7

1. Neculai Alexandru
2. Manea Mihaita
1. Sirbu Iulian
2. Stoli Nicu
15
2614
11 Dec
2021
B
29
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom`
1st day - E+O
2nd day - A+H

14

E+O

15

A+H

26

30

12

12

7

7

1. Giol Mihai
2. Gherasim Iulian
1. Stoli Nicu
2. Anton Cristian
16
2597
13 Nov
2021
B
45
Tulcea
`Cupa IBEROM`
1st day - E+O
2nd day - A+H

22

E+O

23

A+H

50

55

24

24

7

7

1. Neculai Alexandru
2. Manea Mihaita
1. Stoli Nicu
2. Rausche Valentin
17
2564
11 Sep
2021
R+
98
Luncavita
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 2
1st day - A, H
2nd day - E, O

12

Elite

29

Open

27

Avansati

30

Hobby

18

56

60

60

12

36

30

36

7

11

9

11

1. Neculai Alexandru
2. Manea Mihaita
1. Botezatu Onelus
2. Luca Octavian
1. Manea Dorinel
2. Niculache Chirica
1. Peiciu Vasile
2. Florea Cristian
18
2551
21 Aug
2021
A
119
Luncavita
`Cupa Aegyssus`
1st day - A, H
2nd day - E, O

17

Elite

33

Open

39

Avansati

30

Hobby

40

62

76

60

11

27

31

23

1. Caminschi Mihai
2. Durdun George
1. Fratea Aurel
2. Raileanu Raissa
1. Orban Alexandru
2. Dimache Maria
1. Peiciu Vasile
2. Mihai Gabriel
19
2542
11 Jul
2021
B
15
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XV-a

15

ALL

30

11

1. Fratea Aurel
2. Peiu Cosmin
20
2519
19 Jun
2021
B
50
Luncavita
`Cupa Verii`

50

A+H

100

60

19

1. Costache Laurentiu
2. Gheorghita Vasile
21
2503
11 Jul
2020
B
34
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XIV-a
1st day - E+O
2nd day - A+H

16

E+O

18

A+H

24

33

24

24

7

7

1. Neculai Alexandru
2. Istrate Cristian
1. Zbant Mihai
2. Ciocirlan Mircea
22
2488
20 Jun
2020
B
33
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XIII-a
1st day - A+H
2nd day - E+O

20

E+O

13

A+H

40

22

24

12

7

7

1. Manea Mihaita
2. Gherasim Iulian
1. Stoli Nicu
2. Rausche Valentin
23
2473
22 Feb
2020
B
40
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XII-a
1st day - A+H
2nd day - E+O

20

E+O

20

A+H

40

40

24

24

7

7

1. Capus Giani
2. Gherasim Iulian
1. Pancrat Cristian
2. Zbant Mihai
24
2451
25 Jan
2020
B
36
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XI-a
1st day - A+H
2nd day - E+O
24

12

E+O

24

A+H

30

60

24

7

7

1. Neculai Alexandru
2. Manea Mihaita
1. Pancrat Cristian
2. Fedot Valentin
25
2418
14 Dec
2019
A
86
Luncavita
`Cupa Iernii`

8

Elite

18

Open

32

Avansati

28

Incepatori

28

45

70

70

11

23

19

1. Durdun George
2. Alexeev Alexandru
1. Mitrea Silviu
2. Ghizdavescu Adrian
1. Malai Stanislav
2. Pancrat Cristian
1. Flaut Liviu
2. Serban Adi Iulian
26
2395
16 Nov
2019
B
39
Tulcea
`Campionatul Judetean Tulcea`
1st day - E+O
2nd day - A, I

17

E+O

6

Avansati

16

Incepatori

40

15

35

11

11

1. Neculai Alexandru
2. Manea Mihaita
1. Zbant Mihai
2. Timofei Valentin
1. Serbanovici Milen
2. Iordan Andrei
27
2358
12 Oct
2019
A
118
Luncavita
`Cupa Borsului de Peste` - editia I-a

12

Elite

26

Open

26

Avansati

54

Incepatori

30

55

135

7

19

19

35

1. Neculai Alexandru
2. Chiscop Bogdan
1. Rasid Aihan
2. Baiburi Levent
1. Pancrat Cristian
2. Serban Marin
1. Pavel Nicolae
2. Mardale Radu
28
2325
07 Sep
2019
R+
114
Luncavita
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 2
Cupa AEGYSSUS
4

12

Elite

33

Open

29

Avansati

40

Incepatori

30

75

69

95

9

24

21

30

5

15

13

19

1. Neculai Alexandru
2. Wischegg Robert
1. Rasid Aihan
2. Firica Lucian
1. Bejan Alexandru
2. Istrate Lucretiu
1. Bujoi Emanuel
2. Ciocirlan Mircea
29
2317
10 Aug
2019
B
19
Tulcea (Iberom)

9

Open

10

A+I

16

9

9

5

5

1. Manea Mihaita
2. Baiburi Levent
1. Pancrat Cristian
2. Gheorghe Daniel
30
2303
20 Jul
2019
B
57
Luncavita
`Cupa Calea Verde`

18

E+O

39

A+I

45

90

12

30

7

19

1. Tihi Aurelian
2. Constantinescu Rares
1. Carata Catalin
2. Stancu Marian
31
2275
15 Jun
2019
A
134
Luncavita
`Cupa Delta Dunarii` - editia a III-a
1st day - E, O
2nd day - A, I
2

15

Elite

34

Open

38

Avansati

47

Incepatori

30

80

90

120

24

30

33

11

15

19

21

1. Enciu Alexandru
2. Radu Costica
1. Alexeev Alexandru
2. Iordache Eugen
1. Carata Catalin
2. Visan Victor
1. Popa Sandu
2. Budea Andra
32
2259
04 May
2019
B
27
Tulcea (Iberom)
`Cupa IBEROM` - Editia a IX-a
1st day - A+I
2nd day - E+O

13

E+O

14

A+I

36

42

7

7

1. Neculai Alexandru
2. Manea Mihaita
1. Schimbeschi Marian
2. Carata Catalin
33
2227
06 Apr
2019
B+
35
Tulcea
WTTD 2019

18

E+O

17

A+I

45

40

11

11

1. Ceacarescu Cristian
2. Neculai Alexandru
1. Sirbu Iulian
2. Zbant Mihai
34
2148
02 Mar
2019
B
37
Tulcea (Iberom)
`Cupa Primaverii`
1st day - A+I
2nd day - E+O

21

E+O

16

A+I

45

24

15

7

1. Neculai Alexandru
2. Zarinschi Catalin
1. Danalache Daniel
2. Timofei Valentin
35
2118
19 Jan
2019
B
40
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a VIII-a

23

E+O

17

A+I

55

40

15

11

1. Neagu Mircea
2. Constantinescu Rares
1. Baschir Cristian
2. Anton Cristian
36
2090
08 Dec
2018
B
26
Tulcea
`Campionatul Judetean Tulcea`

12

E+O

14

Amatori

0

0

0

1. Neculai Alexandru
2. Gherasim Iulian
1. Evtei Vasile
2. Carata Catalin
37
2079
02 Dec
2018
B
28
Tulcea (Iberom)
`Cupa Ziua Nationala`

13

E+O

15

Amatori

30

7

11

1. Neculai Alexandru
2. Manea Mihaita
1. Petcu Liviu
2. Baschir Cristian
38
2047
27 Oct
2018
B
38
Tulcea
`Cupa Danubius`

18

E+O

20

Amatori

45

40

11

15

1. Enciu Alexandru
2. Neculai Alexandru
1. Pana Remus
2. Zbant Mihai
39
2022
30 Sep
2018
B
18
Tulcea
`Cupa Aegyssus`

18

ALL

45

12

7

1. Neculai Alexandru
2. Gherasim Iulian
40
1977
04 Aug
2018
B
31
Tulcea
`Cupa Delta Dunarii`

16

E+O

15

Amatori

35

30

12

12

7

7

1. Macelaru Eugen
2. Trocaru Remus
1. Fedot Valentin
2. Pancrat Cristian
41
1959
07 Jul
2018
B
37
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a VII-a

18

E+O

19

Amatori

43

50

12

12

7

7

1. Neculai Alexandru
2. Silivestru Nicu
1. Evtei Vasile
2. Serban Marin
42
1936
16 Jun
2018
A
122
Tulcea
`Cupa Iberom` - editia I-a

20

Elite

28

Open

33

Avansati

41

Incepatori

40

65

75

85

24

21

24

33

7

13

15

21

1. Enciu Alexandru
2. Constantinescu Rares
1. Stoica Iuri
2. Jimmy Lu
1. Ghizdavescu Adrian
2. Budescu Marian
1. Negoita Valentin
2. Bran Florin
43
1934
26 May
2018
B
18
Tulcea
`Cupa DJTS` - editia a II-a

18

ALL

45

12

7

1. Manea Mihaita
2. Trocaru Remus
44
1897
14 Apr
2018
B+
28
Tulcea (Iberom)
WTTD 2018 - ALL

12

E+O

16

Amatori

30

24

7

15

1. Manea Mihaita
2. Neculai Alexandru
1. Evtei Vasile
2. Zbant Mihai
45
1905
06 Apr
2018
Friday
B+
12
Tulcea (Iberom)
WTTD 2018 - ALL

12

ALL

30

7

1. Taranu Nicusor
2. Silivestru Nicu
46
1822
24 Mar
2018
B
20
Tulcea

20

ALL

40

24

7

1. Gherasim Iulian
2. Taranu Nicusor
47
1790
17 Feb
2018
B
17
Tulcea
Cupa Iberom - editia a VI-a

17

O+A

28

24

7

1. Tiganisteanu Adrian
2. Taranu Nicusor
48
1778
27 Jan
2018
B
25
Tulcea
Cupa Unirii

12

E+O

13

Amatori

30

36

7

7

1. Manea Mihaita
2. Taranu Nicusor
1. Samoila Ion
2. Ionita Ion
49
1758
17 Dec
2017
B
24
Tulcea
`Turneul Final` - Tulcea

24

O+A

60

24

7

1. Taranu Nicusor
2. Schimbeschi Marian
50
1755
09 Dec
2017
B
19
Tulcea
Campionatul Judetean Tulcea
2

19

O+A

51

12

7

1. Neculai Alexandru
2. Manea Mihaita
51
1731
25 Nov
2017
B
20
Tulcea
Ziua Nationala

12

E+O

8

Amatori

40

12

7

7

1. Neculai Alexandru
2. Samoila Ion
1. Dumitru Silviu
2. Peiciu Vasile
52
1689
07 Oct
2017
B
21
Tulcea
Cupa Iberom

21

E+O+A

45

24

7

1. Manea Mihaita
2. Gherasim Iulian
53
1655
02 Sep
2017
R+
72
Tulcea
Turneu A+ Regional Zona 2

25

E+O

47

Amatori

65

115

24

48

7

15

1. Wischegg Robert
2. Manu Daniel
1. Ghizdavescu Adrian
2. Baschir Cristian
54
1666
27 Aug
2017
B
19
Tulcea
Cupa Iberom - editia a V-a

13

Open

6

Amatori

35

12

6

7

3

1. Neagu Mircea
2. Pavunev Dan
1. Carata Catalin
2. Chereches Sergiu
55
1646
12 Aug
2017
A
66
Tulcea
Cupa Delta Dunarii

24

E+O

42

A+I

60

105

24

42

7

13

1. Ion Marius
2. Enciu Alexandru
1. Baiburi Levent
2. Luca Octavian
56
1641
23 Jul
2017
B
12
Tulcea
Cupa Iberom - editia a IV-a

8

Open

4

Amatori

30

12

7

1. Peiu Cosmin
2. Silivestru Nicu
1. Ivan Adrian
2. Carata Catalin
57
1614
10 Jun
2017
B
27
Tulcea
Cupa Iberom

15

Open

12

Amatori

39

15

12

9

7

1. Manea Mihaita
2. Taranu Nicusor
1. Ivan Adrian
2. Pancrat Cristian
58
1574
08 Apr
2017
B+
14
Tulcea
WTTD

14

O+A

42

12

3

1. Luca Octavian
2. Trocaru Remus
59
1503
25 Mar
2017
B
45
Tulcea
Cupa Primaverii
3

45

O+A

100

47

15

1. Samoila Ion
2. Neculai Alexandru
60
1475
18 Feb
2017
B
22
Tulcea
Cupa `Iberom` - ed. II-a

22

O+A

49

24

7

1. Tiganisteanu Adrian
2. Luca Octavian
61
1462
24 Jan
2017
Tuesday
B
28
Tulcea
Cupa Unirii

28

O+A

36

36

15

1. Taranu Nicusor
2. Trocaru Remus
62
1447
14 Jan
2017
B
24
Tulcea
Cupa `Iberom` - ed. I-a
2

24

O+A

60

24

7

1. Vana Narcis
2. Neculai Alexandru
63
1439
18 Dec
2016
B
25
Tulcea
Cupa Iernii

25

O+A

66

24

7

1. Neagu Mircea
2. Tiganisteanu Adrian
64
1425
01 Dec
2016
Thursday
B
27
Tulcea
Cupa Ziua Nationala (Campionat judetean)

27

O+A

60

1. Taranu Nicusor
2. Manea Mihaita
65
1410
06 Nov
2016
B
32
Tulcea
Cupa Toamnei

16

Open

16

Amatori

48

23

23

8

8

1. Manea Mihaita
2. Samoila Ion
1. Luca Octavian
2. Ivan Adrian
66
1344
13 Aug
2016
A
93
Tulcea
Turneul Delta Dunarii
12

17

Open

76

Amatori

45

190

12

78

7

1. Enciu Alexandru
2. Ion Marius
1. Gaitan Tiberiu
2. Pata Andrei
67
1309
28 May
2016
B
49
Tulcea
Cupa Aegyssus
2

49

O+A

126

48

15

1. Voinea Sorin
2. Taranu Nicusor
68
1277
26 Mar
2016
B
44
Tulcea
Cupa Primaverii
3

44

O+A

117

42

13

1. Leolea Andrei
2. Gherasim Iulian
69
1204
13 Dec
2015
B
37
Tulcea
Campionatul Judetean Tulcea
2

37

O+A

96

35

12

1. Manea Mihaita
2. Taranu Nicusor