' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Photo/Video/H2H


Traffic 27 May
IP's: 3, Clicks: 4
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
Nr.
games
Clasament (link pagina turneu)
1
2487
10 Mar
2020
Tuesday
B
43
Bucuresti
`Cupa Top Spin Body & Mind` - editia a II-a
1st day - A, H
2nd day - E, O

9

Elite

12

Open

12

Avansati

10

Hobby

23

37

37

27

1. Stoica Laura
2. Secu Valeriu
1. Gheorghe Nicolae
2. Dinca Raducu
1. Bonciu Daniel
2. Viezure Daniel
1. Olaru Dragos
2. Enciu Marcel
2
2475
25 Feb
2020
Tuesday
B
46
Bucuresti
`Cupa Top Spin Body & Mind`
1st day - A+H
2nd day - E+O

10

Elite

12

Open

12

Avansati

12

Hobby

27

37

37

37

1. Secu Valeriu
2. Rosioara Razvan
1. Istrate Cristian
2. Pantelimon Andi
1. Baluta Silviu
2. Dragos Marian
1. Moraru Marius
2. Enciu Marcel
3
2471
22 Feb
2020
B
151
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`
1st day - O, A
2nd day - E, H

27

Elite

30

Open

37

Avansati

57

Hobby

4

2

99

107

135

214

1. Cionoiu Cristian
2. Filip Gabriel
1. Pantelimon Andi
2. Catana Claudiu
1. Avadanoaei Petuel
2. Ianos Vlad
1. Chiraches Andrei Rares
2. Chiraches Eric Stefan
4
2449
25 Jan
2020
A
282
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa Unirii`
1st day - O, A
2nd day - E, H
11

51

Elite

92

Open

73

Avansati

66

Hobby

5

7

184

333

263

220

1. Caminschi Mihai
2. Boaca Valentin
1. Dumitru Bogdan
2. Rasid Aihan
1. Durac Viorel
2. Baluta Silviu
1. Holbia Cosmin
2. Dicu Razvan
5
2444
11 Jan 2020
B
60
Bucuresti
`Cupa Anului Nou 2020`

30

E+O

30

A+H

1

2

77

77

1. Constantin Teodor
2. Badea Ionut
1. Dramba Daniel Dumitru
2. Stoica Mihai
6
2400
23 Nov
2019
A
228
Bucuresti (Top Tenis)
`Memorialul George Vaduva`
1st day - O, A
2nd day - E, I

35

Elite

46

Open

75

Avansati

72

Incepatori

4

124

167

267

252

1. Calin Mihai
2. Ursu Teodor
1. Grigore Alexandru
2. Jimmy Lu
1. Filip Gabriel
2. Codreanu Laurentiu
1. Tataru Tiberiu
2. Dobre Alexandru
7
2376
19 Oct
2019
B
113
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`
1st day - O, A
2nd day - E, I

19

Elite

17

Open

24

Avansati

53

Incepatori

1. Macarenco Andrei
2. Ursu Teodor
1. Traista Andrei
2. Balaban Catalin
1. Serban Bogdan
2. Plop Adrian
1. Constantin Filip
2. Patrascu Dorin
8
2344
14 Sep
2019
A
121
Bucuresti (Top Tenis)
Turneu A-niversar - 9 ani
`A New Beginning`
1st day - O, A
2nd day - E, I

22

Elite

29

Open

37

Avansati

33

Incepatori

4

81

109

135

86

1. Calin Mihai
2. Rogoz Nicoleta
1. Istrate Cristian
2. Gheorghe Nicolae
1. Chirica Alexandru
2. Guluta Florin
1. Constantin Mihaela
2. Avramescu Bogdan
9
2334
07 Sep
2019
R+
153
Bucuresti (Top Tenis)
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 3
1st day - O, A
2nd day - E, I

26

Elite

31

Open

43

Avansati

53

Incepatori

9

1. Trohonel Daniel
2. Boaca Valentin
1. Rosioara Razvan
2. Catana Claudiu
1. Alexandru Marius
2. Acu Paul
1. Constantin Eduard
2. Moraru Marius
10
2313
03 Aug
2019
B
134
Bucuresti (Top Tenis)
`The End - TTA`
1st day - O, A
2nd day - E, I

29

Elite

30

Open

34

Avansati

41

Incepatori

2

1. Boaca Valentin
2. Buzatu Vasile
1. Rosioara Razvan
2. Udrea Valentin
1. Baceanu Constantin
2. Dobre Titus
1. Baltatu Eduard Laurentiu
2. Holbia Cosmin
11
2305
21 Jul 2019
A
153
Bucuresti (Sun Plaza)
1

24

Elite

45

Open

48

Avansati

36

Incepatori

1. Fratila Robert
2. Sumanaru Catalin
1. Stefan Patrick
2. Mitrea Silviu
1. Stoian Sorin
2. Teodorescu Radu
1. Baltatu Eduard Laurentiu
2. Mocanu Luca
12
2299
13 Jul
2019
B
178
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`
1st day - O
2nd day - E, A, I

29

Elite

39

Open

54

Avansati

56

Incepatori

4

1. Macarenco Andrei
2. Panea Ovidiu
1. Rosioara Razvan
2. Stefan Patrick
1. Calancea Corneliu
2. Acu Paul
1. Raileanu Raissa
2. Fusca Georgian
13
2287
15 Jun
2019
B
107
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`
1st day - E, O
2nd day - A, I

18

Elite

31

Open

24

Avansati

34

Incepatori

1. Murat Eris
2. Panea Ovidiu
1. Micuda Mihai
2. Sandu Stefan
1. Catana Claudiu
2. Sterczer Sandor
1. Podlovschi Bogdan
2. Fusca Georgian
14
2267
18 May
2019
A
182
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`
1st day - E, O
2nd day - A, I

23

Elite

57

Open

49

Avansati

53

Incepatori

1. Petcu Marius
2. Macarenco Andrei
1. Vranceanu Mihai
2. Miron Mihai
1. Docan Cristian
2. Barca George
1. Boboc Viorel
2. Serbanica Valentin
15
2248
20 Apr
2019
B
143
Bucuresti (Top Tenis)
1st day - A, I
2nd day - E, O

24

Elite

41

Open

34

Avansati

44

Incepatori

1. Macarenco Andrei
2. Banescu Dragos
1. Buta Radu
2. Dascalasu Viorel
1. Dramba Daniel Dumitru
2. Plop Adrian
1. Podlovschi Bogdan
2. Zisu Cristian
16
2231
07 Apr 2019
B+
70
Bucuresti (Top Tenis)
WTTD 2019

22

Elite

48

Open

1. Ropotan Iulian
2. Cristache George
1. Voin Doru
2. Dascalasu Viorel
17
2194
06 Apr 2019
B+
64
Bucuresti (Top Tenis)
WTTD 2019

36

Avansati

28

Incepatori

1. Plop Adrian
2. Bejan Alexandru
1. Zisu Cristian
2. Tanasov Marius
18
2160
23 Mar
2019
A
221
Bucuresti (Chiajna)
`Cupa Doamna Chiajna`
1st day - O, E
2nd day - A, I
2

30

Elite

77

Open

62

Avansati

52

Incepatori

1. Neagu Mircea
2. Constantinescu Rares
1. Pribeagu Sebastian
2. Jimmy Lu
1. Ankar Wasim
2. Todi Dumitru
1. Pancrat Cristian
2. Popescu Eugen
19
2142
23 Feb
2019
B
169
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`
1st day - A, I
2nd day - E, O

27

Elite

44

Open

41

Avansati

57

Incepatori

1. Alexandrescu Marius
2. Petcu Marius
1. Belinsca Romeo
2. Sima Vlad
1. Avadanoaei Petuel
2. Sursilov Constantin
1. Podlovschi Bogdan
2. Chirica Alexandru
20
2122
26 Jan
2019
A
219
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa Unirii`
1st day - A, I
2nd day - E, O

29

Elite

59

Open

83

Avansati

48

Incepatori

1. Enciu Alexandru
2. Tudorache Viorel
1. Rogoz Nicoleta
2. Voin Doru
1. Vitan Andrei
2. Teodorescu Andu
1. Marcosanu Dan
2. Vlasie Ionut
21
2112
05 Jan 2019
B
168
Bucuresti (Top Tenis)

29

Elite

57

Open

43

Avansati

39

Incepatori

1. Barbu Ana Maria
2. Dinca Daniel
1. Pantelimon Andi
2. Voin Doru
1. Vitan Andrei
2. Guluta Florin
1. Marinescu Irineu
2. Avramescu Bogdan
22
2066
17 Nov 2018
A
213
Bucuresti (Top Tenis)
`Memorialul George Vaduva`

30

Elite

56

Open

79

Avansati

48

Incepatori

1. Macarenco Andrei
2. Boraciu Claudiu
1. Dena Corneliu
2. Acatrinei Lucian Marian
1. Gavrila Aurel
2. Gheorghe Florin
1. Palaloga Sebastian
2. Boaca Danut
23
2013
29 Sep 2018
A+
277
Bucuresti (Chiajna)
`Turneu A+` - Chiajna

72

Elite

98

Open

71

Avansati

36

Incepatori

1. Istrate Andrei
2. Enciu Alexandru
1. Voicu Ionut
2. Corbu Mihai Cosmin
1. Barca George
2. Ciocau Viorel
1. Dumitru George
2. Radu Dragos
24
2006
15 Sep 2018
A
179
Bucuresti (Top Tenis)
`Turneu A-niversar TTA - 8 ani`

41

Elite

28

Open

67

Avansati

43

Incepatori

1. Lukasz Klimas
2. Istrate Andrei
1. Bradatan Lenuta
2. Retegan Cosmin
1. Jurescu Sorin
2. Gavrila Aurel
1. Ianos Vlad
2. Bucur Mario
25
1997
01 Sep 2018
R+
152
Bucuresti (Top Tenis)
`Ziua Nationala AmaTur` - zona 3
4

21

Elite

44

Open

51

Avansati

36

Incepatori

1. Tudorache Viorel
2. Boaca Valentin
1. Paun Daniel
2. Belinsca Romeo
1. Sima Vlad
2. Acu Paul
1. Boroica Alex
2. Popa Vlad
26
1986
18 Aug 2018
A
175
Bucuresti (Sun Plaza)
`Cupa Table Tennis Team`

32

Elite

26

Incepatori

66

Avansati

51

Open

1. Panea Ovidiu
2. Boraciu Claudiu
1. Tanase Claudiu
2. Ficleanu Gabriel
1. Sima Vlad
2. Nitu Serban
1. Tofan Marius
2. Retegan Cosmin
27
1960
14 Jul 2018
A
189
Bucuresti (Chiajna)
`Domnita Chiajna`
1

39

Elite

54

Open

66

Avansati

30

Incepatori

1. Lukasz Klimas
2. Istrate Andrei
1. Retegan Cosmin
2. Bivolaru Marius
1. Campean Adrian
2. Bucuroiu Alin
1. Badea Ionut
2. Bistreanu Armand
28
1944
16 Jun 2018
A
196
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`

27

Elite

53

Open

68

Avansati

48

Incepatori

1. Cristache George
2. Petcu Marius
1. Sandu Bogdan Gabriel
2. Pascu Razvan
1. Bucuroiu Alin
2. Poenaru Adrian
1. Barbu Daniel
2. Sasu Bogdan
29
1909
29 Apr 2018
B
106
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa TTA

12

Elite

32

Open

33

Avansati

29

Incepatori

1. Dumitru Gheorghe
2. Leorda Rares
1. Lita Gabriel
2. Acsinte Oana
1. Traista Andrei
2. Sima Vlad
1. Barbu Daniel
2. Guluta Florin
30
1840
15 Apr 2018
B+
65
Bucuresti (Top Tenis)
WTTD 2018 - E/O

19

Elite

46

Open

1. Boraciu Claudiu
2. Paun Daniel
1. Nicolae Alyn
2. Jimmy Lu
31
1839
14 Apr 2018
B+
63
Bucuresti (Top Tenis)
WTTD 2018 - A/I

36

Avansati

27

Incepatori

1. Dobre Titus
2. Campean Adrian
1. Barbu Daniel
2. Bonciu Daniel
32
1795
03 Mar 2018
A
184
Bucuresti (Chiajna)
Turneu A `VIVA SPORT`

35

Elite

45

Open

69

Avansati

35

Incepatori

1. Enciu Alexandru
2. Oprea Luca
1. Vranceanu Mihai
2. Boraciu Claudiu
1. Hana Radu
2. Lita Gabriel
1. Dinca Raducu
2. Iordan Alexandru Constantin
33
1785
11 Feb 2018
B
152
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa TTA

21

Elite

40

Open

53

Avansati

38

Incepatori

1. Boaca Valentin
2. Arabagiu Marius
1. Bradatan Lenuta
2. Belinsca Romeo
1. Dobre Titus
2. Dumitrache Gabriel
1. Constantin Eduard
2. Ianos Vlad
34
1775
28 Jan 2018
A
269
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Unirii

40

Elite

70

Open

93

Avansati

66

Incepatori

1. Istrate Andrei
2. Boaca Valentin
1. Rizea Andrei
2. Rosioara Razvan
1. Ionescu Mihai
2. Iorgoiu Constantin
1. Dramba Daniel Dumitru
2. Florea Cristian
35
1739
02 Dec 2017
B
133
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Nationala

54

E+O

43

Avansati

36

Incepatori

1. Tigau Dan
2. Dinca Daniel
1. Lita Gabriel
2. Ionescu Mihai
1. Slusarciuc Vladut Stefan
2. Milos Gianni
36
1722
19 Nov 2017
A
220
Bucuresti (Top Tenis)
Memorialul George Vaduva

48

Elite

53

Open

77

Avansati

42

Incepatori

1. Dragan Valentin
2. Istrate Andrei
1. Rosioara Razvan
2. Stefan Mihai
1. Craciun David Mihai
2. Gheorghe Florin
1. Milos Cristian
2. Moca Vasile
37
1700
21 Oct 2017
A
156
Bucuresti (Chiajna)

36

Elite

36

Open

60

Avansati

24

Incepatori

1. Enciu Alexandru
2. Frasineanu Adrian
1. Macelaru Eugen
2. Salariu Adrian
1. Stefan Mihai
2. Lita Gabriel
1. Moca Vasile
2. Ana George
38
1673
16 Sep 2017
A
223
Bucuresti (Top Tenis)
Aniversare 7 ani cu Top Tenis Arena

41

Elite

52

Open

81

Avansati

49

Incepatori

1. Enciu Alexandru
2. Oprea Luca
1. Badulescu Mario
2. Rosioara Razvan
1. Lazar Ion
2. Belinsca Romeo
1. Valcica Antonio
2. Hana Radu
39
1665
02 Sep 2017
R+
147
Bucuresti
Turneu A+ Regional Zona 3

26

Elite

25

Open

57

Avansati

39

Incepatori

1. Petcu Marius
2. Ursut Horia
1. Badulescu Mario
2. Buta Radu
1. Sandu Stefan
2. Udrea Valentin
1. Nicolae Alyn
2. Ionescu Alexandru
40
1602
27 May 2017
A
197
Bucuresti (Top Tenis)

36

Elite

42

Open

79

Avansati

40

Incepatori

1. Istrate Andrei
2. Oprea Luca
1. Arabagiu Marius
2. Ursu Teodor
1. Boraciu Claudiu
2. Stoica Laura
1. Moasa Gabriel
2. Pascu Razvan
41
1522
08 Apr 2017
B+
120
Bucuresti (Top Tenis)
WTTD

48

Open

72

Amatori

1. Tudorache Viorel
2. Neculcea Alexandru
1. Stoica Laura
2. Sandu Bogdan Gabriel
42
1492
04 Mar 2017
B
84
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Iernii

36

Open

48

Amatori

1. Bujor Dragos
2. Dinca Daniel
1. Sandu Bogdan Gabriel
2. Stoica Laura
43
1476
18 Feb 2017
A
212
Bucuresti (Top Tenis)
Pinguinul Vesel

36

Elite

48

Open

81

Avansati

47

Incepatori

1. Bujor Dragos
2. Radu Costica
1. Sultana Denis
2. Constantin Teodor
1. Bucsan Romeo
2. Voicu Ionut
1. Acu Paul
2. Ileanu Bogdan
44
1467
04 Feb 2017
B
84
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Iernii

30

Open

54

Amatori

1. Tudorache Viorel
2. Leorda Rares
1. Jimmy Lu
2. Negoita Edward
45
1454
21 Jan 2017
A
210
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Unirii

30

Elite

48

Open

84

Avansati

48

Incepatori

1. Cionoiu Cristian
2. Bujor Dragos
1. Panea Ovidiu
2. Fratila Robert
1. Barbatel Eduard
2. Burca Valentin
1. Marinescu Irineu
2. Dumitrescu Catalin
46
1430
03 Dec 2016
B
60
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa 1 Decembrie

60

O+A

1. Bujor Dragos
2. Constantin Teodor
47
1418
26 Nov 2016
B
98
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Iernii

32

Open

66

Amatori

1. Neagu Mircea
2. Bujor Dragos
1. Trocaru Remus
2. Voin Doru
48
1411
12 Nov 2016
B
95
Bucuresti (Top Tenis)
Turneu T.T.Friends

30

Open

65

Amatori

1. Dumitrescu Matei
2. Bujor Dragos
1. Bradatan Lenuta
2. Istrate Cristian
49
1387
22 Oct 2016
A
158
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Pinguinul Vesel
1

42

Open

58

Avansati

58

Incepatori

1. Enciu Alexandru
2. Banescu Dragos
1. Dobrin Adrian
2. Petrov Dan
1. Trandafir Radu Catalin
2. Rosu Marius Lucian
50
1372
17 Sep 2016
A
156
Bucuresti (Top Tenis)
Turneu A-niversar - 6 ani
5

58

Open

55

Avansati

43

Incepatori

1. Uta Adrian
2. Tomica Andrei
1. Trocan Alexa
2. Brezae Vlad
1. Retegan Cosmin
2. Zaharia Puiu
51
1361
03 Sep 2016
R+
124
Bucuresti (Top Tenis)
Ziua Nationala Amatur - Zona 3
14

44

Open

80

Amatori

1. Tomica Andrei
2. Uta Adrian
1. Buzatu Vasile
2. Dena Corneliu
52
1346
20 Aug 2016
A
96
Bucuresti (Viva)
Jazz Pong Social Club

24

Open

72

Amatori

1. Farcas Vlad
2. Enciu Alexandru
1. Rosioara Razvan
2. Badulescu Mario
53
1314
04 Jun 2016
A
175
Bucuresti (Top Tenis)

16

Masters

54

Open

61

Avansati

44

Incepatori

1. Ciobanu Alex
2. Uta Adrian
1. Bordea Mihnea
2. Dumitrescu Matei
1. Tepelea Ioana
2. Constantinescu Rares
1. Brezae Vlad
2. Rosioara Razvan
54
1284
16 Apr 2016
A
108
Bucuresti (Viva)
JAZZ PONG Social Club

36

Open

72

Amatori

1. Uta Adrian
2. Enciu Alexandru
1. Istrate Andrei
2. Trocan Nicolae
55
1278
02 Apr 2016
A+
312
Bucuresti (Top Tenis)
Turneu A+

117

Open

123

Amatori

72

Incepatori

1. Enciu Alexandru
2. Lukasz Klimas
1. Istrate Andrei
2. Fratila Robert
1. Mitrea Silviu
2. Pribeagu Claudiu
56
1235
20 Feb 2016
A
116
Bucuresti (Viva)
Cupa Pinguinul Vesel

48

Open

68

Amatori

1. Stanciu Alin
2. Enciu Alexandru
1. Scraba Marius
2. Badulescu Mario
57
1229
23 Jan 2016
A
174
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Unirii

57

Open

60

Amatori

57

Incepatori

1. Petrescu Liviu
2. Iacob Bogdan
1. Bujor Dragos
2. Ursut Horia
1. Mitrea Silviu
2. Dragomir Iuliu Florin
58
1239
03 Jan 2016
B
45
Bucuresti
Cupa Gheorghe Teodor - turneu inaugural

45

O+A

1. Uta Adrian
2. Boaca Valentin
59
1092
19 Dec 2015
A
109
Bucuresti (Viva)

36

Open

73

Amatori

1. Enciu Alexandru
2. Radu Costica
1. Ursu Teodor
2. Presura Eugen
60
1087
28 Nov 2015
A
164
Bucuresti (Top Tenis)
Memorialul George Vaduva

71

Open

93

Amatori

1. Calin Mihai
2. Tomica Andrei
1. Pandele Ionel
2. Micuda Mihai
61
1186
14 Nov 2015
B
60
Bucuresti (Viva)

60

O+A

1. Boaca Valentin
2. Burlacel Ionut
62
1072
10 Oct 2015
A
114
Bucuresti (Viva)
JAZZ PONG Social Club

41

Open

73

Amatori

1. Boaca Valentin
2. Enciu Alexandru
1. Capponi Luigi
2. Ionescu Serban
63
1067
19 Sep 2015
A
165
Bucuresti (Top Tenis)
Turneu A-niversar 10 ani

78

Open

87

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Roman Iulian
1. Niculescu Gabriel
2. Bozga Razvan
64
1172
12 Sep 2015
B
55
Bucuresti (Viva)

55

O+A

1. Mereuta Rares
2. Dumitrescu Matei
65
1218
05 Sep 2015
R+
57
Bucuresti (Top Tenis)
Turneu A+ regional - Zona 3 - amatori

57

Amatori

1. Sinita Eugen
2. Acatrinei Lucian Marian
66
1217
05 Sep 2015
R+
38
Bucuresti (Viva)
Turneu A+ regional - Zona 3 - amatori

38

Open

1. Ciobanu Alex
2. Uta Adrian
67
1167
22 Aug 2015
B
53
Bucuresti (Viva)

53

O+A

1. Boaca Valentin
2. Bocaniala Norocel
68
1058
01 Aug 2015
A
166
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa de vara

71

Open

95

Amatori

1. Calin Mihai
2. Lukasz Klimas
1. Barbu Ana Maria
2. Makszin Dacian
69
1054
11 Jul 2015
A
120
Bucuresti (Viva)
JAZZ PONG Social Club

48

Open

72

Amatori

1. Boaca Valentin
2. Giol Mihai
1. Micuda Mihai
2. Bujor Dragos
70
1042
30 May 2015
A
155
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa www.tenisdemasa.ro

66

Open

89

Amatori

1. Craioveanu Mihai
2. Boaca Valentin
1. Miron Andrei
2. Damian Alin
71
1032
25 Apr 2015
A
86
Bucuresti (Viva)
Viva Ping Pong Social Club

20

Open

66

Amatori

1. Toma Florin
2. Zamfir Ionel
1. Mocanu Marius
2. Rosu Alexandru
72
1121
21 Mar 2015
B
57
Bucuresti (Top Tenis)

16

Open

26

Avansati

15

Incepatori

18

J 11-13 ani

21

J 9-10 ani

14

J 6-8 ani

1. Uta Adrian
2. Boaca Valentin
1. Secu Valeriu
2. Rosu Marius Lucian
1. Dima Nicu
2. Milos Cristian
1. Barbu Ana Maria
2. Muntoiu Theodor
1. Bujor Dragos
2. Stan Razvan
1. Garlea Mihai
2. Pantelimon Eric
73
1120
14 Mar 2015
B
48
Bucuresti (Viva)

48

O+A

1. Petrescu Liviu
2. Leorda Rares
74
1019
21 Feb 2015
A
143
Bucuresti (Viva)
Cupa Pinguinul Vesel

48

Open

95

Amatori

1. Petrescu Liviu
2. David Dorin
1. Movileanu Darius
2. Bucsan Romeo
75
1106
14 Feb 2015
B
54
Bucuresti (Top Tenis)

18

Open

36

Amatori

1. Boaca Valentin
2. Panea Ovidiu
1. Micuda Mihai
2. Niculae Dan
76
1014
24 Jan 2015
A
199
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Unirii

65

Open

134

Amatori

1. Enciu Alexandru
2. Radoi Marius
1. Panaitescu Stefan
2. Dascalasu Viorel
77
1096
17 Jan 2015
B
55
Bucuresti (Viva)

55

O+A

1. Dinca Daniel
2. Panea Ovidiu
78
903
20 Dec 2014
A
123
Bucuresti (Viva)
Cupa Mos Gerila

36

Open

87

Amatori

1. Dinca Nicolae
2. Fodoran Cosmin
1. Grigore Alexandru
2. Papacu Bejoli
79
901
29 Nov 2014
A
141
Bucuresti (Top Tenis)
Memorialul George Vaduva

48

Open

93

Amatori

1. Dinca Nicolae
2. Craioveanu Mihai
1. Luta Petre
2. Darmaz Ion
80
994
15 Nov 2014
B
44
Bucuresti (Viva)

20

Open

24

Amatori

1. Panea Ovidiu
2. Motoroi Costin
1. Moise Mihai
2. Bradatan Lenuta
81
985
04 Oct 2014
B
39
Bucuresti (Viva)

39

O+A

1. Zamfir Ionel
2. Cristache George
82
886
20 Sep 2014
A
149
Bucuresti (Top Tenis)
Turneu A-niversar Top Tenis Arena

55

Open

94

Amatori

1. Vardi Dan
2. Traistaru Marius
1. Constantin Teodor
2. ON HO
83
872
12 Jul 2014
A
132
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Bucurestiului

48

Open

84

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. David Adrian
2. Dinu Gheorghe Sanitaru
84
958
21 Jun 2014
B
57
Bucuresti (Viva)

18

Open

39

Amatori

1. Cionoiu Cristian
2. Panea Ovidiu
1. Tiosea Nicolae
2. Sandu Stefan
85
1007
31 May 2014
A+
211
Bucuresti (Viva)
Cupa AmaTur Muntenia

80

Open

131

Amatori

1. Lungu Cosmin
2. Tudorache Viorel
1. Marin Puiu
2. Avram Gabriel
86
858
26 Apr 2014
A
159
Bucuresti (Viva)
Cupa Viva Sport

50

Open

109

Amatori

1. Lungu Cosmin
2. Boaca Valentin
1. Miron Liviu
2. Popescu Ionut
87
936
29 Mar 2014
B
41
Bucuresti (Top Tenis)

41

O+A

1. Tomica Silviu
2. Chen Xue Jie
88
930
15 Mar 2014
B
63
Bucuresti (Viva)

21

Open

42

Amatori

1. Marinescu Razvan
2. Dumbrava Nicolae
1. Chen Xue Jie
2. Paun Daniel
89
845
15 Feb 2014
A
141
Bucuresti (SKT)
Cupa Sport Kombat

55

Open

86

Amatori

1. Lungu Cosmin
2. Boaca Valentin
1. Luta Petre
2. Ivan Sorin Ioan
90
914
09 Feb 2014
B
86
Bucuresti (Top Tenis)

26

Open

60

Amatori

1. Dragan Valentin
2. Nicolae Alexandru
1. Papacu Bejoli
2. Dinu Gheorghe
91
841
25 Jan 2014
A
166
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Unirii

52

Open

114

Amatori

1. Lungu Cosmin
2. Craioveanu Mihai
1. Clapa Danut
2. Jaouir Khaled
92
910
18 Jan 2014
B
54
Bucuresti (Viva)

18

Open

36

Amatori

1. Dumitra David
2. Popa Cristian
1. Sandu Stefan
2. Dinu Gheorghe
93
905
11 Jan 2014
B
94
Bucuresti (SKT)

28

Open

66

Amatori

1. Lungu Cosmin
2. Dumitra David
1. Radu Daniel
2. ON HO
94
832
21 Dec 2013
B
44
Bucuresti (Viva)

16

Open

28

Amatori

1. Uta Adrian
2. Rada Catalin
1. Nitu Victor
2. Niculae Dan
95
828
15 Dec 2013
B
30
Bucuresti (SKT)

12

Open

18

Amatori

1. Motoroi Costin
2. Navacioiu Marian
1. Nitu Victor
2. Jaouir Khaled
96
823
01 Dec 2013
B
40
Bucuresti (SKT)

8

Open

32

Amatori

1. Navacioiu Marian
2. Bocaniala Norocel
1. Nitu Victor
2. Jaouir Khaled
97
695
23 Nov 2013
A
132
Bucuresti (Top Tenis)
Memorialul George Vaduva

50

Open

82

Amatori

1. Craioveanu Mihai
2. Vardi Dan
1. Vlase Gheorghe
2. Miron Mihai
98
815
16 Nov 2013
B
66
Bucuresti (Viva)

22

Open

44

Amatori

1. Lungu Cosmin
2. Boaca Valentin
1. Dumitru Traian
2. Nitu Victor
99
689
19 Oct 2013
A
69
Bucuresti (SKT)

21

Open

48

Amatori

1. Sterea Viorel
2. Enciu Alexandru
1. Vranceanu Mihai
2. Dobre Titus
100
681
14 Sep 2013
A
156
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Top Tenis Arena III

40

Open

116

Amatori

23

J cls.5-8

16

J cls.1-4

1. Stanciu Silviu
2. Uta Adrian
1. Zamfir Ionel
2. Petrov Dan
1. Nicolae Alexandru
2. Frasineanu Adrian
1. Muntoiu Theodor
2. Mihai Bianca