' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Filtrare


Sortare
Traffic 16 Aug
IP's: 21, Clicks: 24
1649 turnee H2H
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
Nr. meciuri Clasament (link pagina turneu)
GIGSEL
1
2812
20 Aug
2022
B
Ploiesti (Indoor Table Tennis)
Cupa lui `Gustar`
1st day - E+O
2nd day - A, H

E+O

Avansati

Hobby

... Waiting ...
2
2809
03 Aug
2022
Wednesday
B
28
Ploiesti (Tel George Jr)
Cupa `TelGeorge Jr`

28

ALL

65

19

1. Popescu Apreotesei Mihai
2. Corbu Darius
3
2794
23 Jul
2022
B
42
Ploiesti (Indoor Table Tennis)
Cupa Lui `Cuptor`
1st day - E+O
2nd day - A, H

15

E+O

12

Avansati

15

Hobby

30

30

30

14

11

14

1. Gheorghe Dragos
2. Mihaila Nicolae
1. Dumitru George
2. Dinu Gheorghe
1. Drapac Gheorghe
2. Mihalcea Stefan Tiberiu
4
2775
25 Jun
2022
B
30
Ploiesti (Indoor Table Tennis)
`Cupa Ciresar`
1st day - E+O
2nd day - A, H

11

E+O

10

Avansati

9

Hobby

25

45

36

10

1. Retegan Cosmin
2. Voicu Ionut
1. Enache Ciprian
2. Banu Dan
1. Ungureanu Stefan Radu
2. Caranfilian Migo
5
2737
30 Apr
2022
B
12
Ploiesti (Indoor Table Tennis)
`Cupa Prier`

12

A+H

30

11

1. Barbatel Eduard
2. Farkas Bence
6
2721
06 Apr
2022
Wednesday
B+
30
Ploiesti (Tel George Jr)
`WTTD 2022` - Cupa `Tel George Junior`

30

ALL

60

29

1. Totpal Marius
2. Corbu Darius
7
2716
04 Apr
2022
Monday
B+
36
Ploiesti (Indoor)
`WTTD 2022`
1st day - H
3rd day - A
5th day - E+O

12

E+O

12

Avansati

12

Hobby

30

30

30

12

12

12

1. Fratila Robert
2. Balan Mihai
1. Manolache Florin
2. Petculescu Giani Cristian
1. Anghel Liviu
2. Mihalcea Stefan Tiberiu
8
2680
26 Mar
2022
B
32
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Primaverii`
1st day - A, H
2nd day - E+O

13

E+O

10

Avansati

9

Hobby

22

45

36

12

8

1. Balan Mihai
2. Prundaru Horia
1. Lazar Dumitru
2. Dumitru George
1. Caranfilian Migo
2. Petculescu Giani Cristian
9
2674
19 Mar
2022
A
183
Ploiesti (Grigore Moisil)
Trofeul Prahovean `Paleta de la Bloc` - editia I-a
1st day - E, O
2nd day - A, H

25

Elite

60

Open

50

Avansati

48

Hobby

51

150

115

105

30

60

54

54

9

19

17

17

1. Neculai Alexandru
2. Neagoe Costin
1. Visan Daniel
2. Craiu Catalin
1. Enculescu Mihaita
2. Stoica Dragos
1. Cruceru Ion
2. Untea Costel
10
2646
05 Feb
2022
A
238
Ploiesti (Tel George Jr)
1st day - E, O
2nd day - A, H

38

Elite

73

Open

80

Avansati

47

Hobby

85

170

190

115

42

78

84

48

13

25

27

15

1. Roman Iulian
2. Neculai Alexandru
1. Nicoara Ovidiu
2. Mihaila Nicolae
1. Visan Daniel
2. Stoica Patricia
1. Dumitrescu Robert Nicolae
2. Ontoiu Catalin
11
2622
19 Dec
2021
A
158
Ploiesti (Tel George Jr)
Trofeul Ploiestean `Paleta de la Bloc` - Etapa a IV-a

20

Elite

52

Open

52

Avansati

34

Hobby

40

110

110

80

24

60

60

36

7

19

19

11

1. Fratila Robert
2. Neagoe Costin
1. Orosanu Alexandru
2. Raileanu Raissa
1. Barbu Daniel
2. Ionescu Mihai
1. Olareanu Madalina
2. Gita Dan
12
2605
28 Nov
2021
B
27
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Brumar`

12

E+O

15

A+H

30

30

7

14

1. Brulea Petre
2. Ivan Valentin
1. Dinu Gheorghe
2. Vrasti Iulian
13
2599
21 Nov
2021
A
161
Ploiesti (Tel George Jr)
Trofeul Ploiestean `Paleta de la Bloc` - Etapa a III-a
4

11

Elite

55

Open

52

Avansati

43

Hobby

25

110

98

82

20

66

65

54

7

21

21

17

1. Fratila Robert
2. Neculai Alexandru
1. Marandici Vasile
2. Avram Nicolae
1. Nicolae Ionut
2. Stoica Mihai
1. Vasile Victor
2. Minca Gabriel
14
2579
26 Sep
2021
B
35
Ploiesti (Indoor)
Cupa `Septembrie`

15

E+O

20

A+H

29

40

11

15

1. Cudalbu Ciprian
2. Avram Nicolae
1. Dumitru George
2. Cojocaru Ion
15
2566
11 Sep
2021
R+
93
Ploiesti (Tel George Jr)
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 4

16

Elite

26

Open

29

Avansati

22

Hobby

35

55

70

12

21

21

7

13

13

7

1. Fratila Robert
2. Enciu Alexandru
1. Costache Laurentiu
2. Marian Bogdan
1. Dragu Fanel
2. Acriva Marian
1. Adam Teodor
2. Negulescu Cristi
16
2553
21 Aug
2021
B
40
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Gustar`
1st day - E, O
2nd day - A, H

18

E+O

22

A+H

32

50

15

15

1. Balan Mihai
2. Marian Bogdan
1. Barbu Daniel
2. Farkas Bence
17
2548
01 Aug
2021
B
93
Ploiesti
Trofeul Ploiestean `Paleta de la Bloc` - Etapa a II-a
4

12

Elite

36

Open

24

Avansati

21

Hobby

30

75

46

45

9

27

19

15

1. Boaca Valentin
2. Fratila Robert
1. Stancescu Sebastian
2. Codreanu Laurentiu
1. Moise Bianca
2. Nicolae Ionut
1. Badescu Andrei
2. Ionescu Cristi
18
2543
24 Jul
2021
B
44
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Luna lui Cuptor`
1st day - A, H
2nd day - E+O

14

E+O

20

Avansati

10

Hobby

26

40

45

11

15

1. Bejan Alexandru
2. Papacu Bejoli
1. Farkas Bence
2. Moise Bianca
1. Ionescu Cristi
2. Georgescu Robert Stefan
19
2530
10 Jul
2021
B
138
Ploiesti (Tel George Jr)
Cupa Ploiesteana `Paleta de la Bloc` - Etapa I-a
1st day - E, O
2nd day - A, H

23

Elite

43

Open

39

Avansati

33

Hobby

55

82

76

62

24

11

35

31

27

1. Durdun George
2. Fratila Robert
1. Raileanu Raissa
2. Sorescu Mircea
1. Tigau Aurelia
2. Barbu Daniel
1. Badescu Andrei
2. Varzaru Vivi
20
2524
26 Jun
2021
B
56
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Ciresar`
1st day - O
2nd day - A, H

18

Open

20

Avansati

18

Hobby

32

40

32

15

15

15

1. Raileanu Raissa
2. Catana Claudiu
1. Bivolaru Marius
2. Vrasti Iulian
1. Tigau Aurelia
2. Enache Ciprian
21
2477
29 Feb
2020
A
230
Ploiesti (Tel George Jr)
1st day - E, O
2nd day - A, H

25

Elite

84

Open

64

Avansati

57

Hobby

50

210

155

135

30

84

66

60

9

27

21

19

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Trocaru Remus
2. Rada Florin
1. Raileanu Raissa
2. Codreanu Laurentiu
1. Enache Puiu Adrian
2. Ianculovici Svetozar
22
2470
22 Feb
2020
B
45
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Faurar`

15

E+O

30

A+H

30

60

11

23

1. Gheorghe Dragos
2. Caloianu Iuliana
1. Floarea Adrian
2. Vlasceanu Valentin
23
2445
19 Jan
2020
B
48
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Carindar`

18

E+O

30

A+H

45

60

11

23

1. Caloianu Iuliana
2. Retegan Cosmin
1. Raileanu Raissa
2. Sdranca Mircea
24
2427
21 Dec
2019
B
45
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Decembrie 2019`

15

E+O

30

A+I

30

60

11

23

1. Caloianu Iuliana
2. Gheorghe Dragos
1. Raileanu Raissa
2. Codreanu Laurentiu
25
2412
07 Dec
2019
A
223
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
1st day - E, O
2nd day - A, I
4

23

Elite

78

Open

64

Avansati

58

Incepatori

55

195

155

140

24

78

66

60

7

25

21

19

1. Lukasz Klimas
2. Petcu Marius
1. Stanciulescu Bogdan
2. Catana Claudiu
1. Botoc Ovidiu
2. Grigore Marian
1. Ionita Cristian
2. Voicu Ovidiu
26
2404
24 Nov
2019
B
14
Ploiesti (Indoor)
`Campion Judetean Open AJTM Prahova & ITT`

14

Open

42

7

1. Mihaila Nicolae
2. Voicu Ionut
27
2379
27 Oct
2019
B
20
Ploiesti (Indoor)
`Campion Judetean AJTM Prahova & ITT`

20

Avansati

40

15

1. Nitu Serban
2. Botoc Ovidiu
28
2353
22 Sep
2019
B
30
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Septembrie 2019`

10

E+O

20

A+I

20

40

7

15

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu Iuliana
1. Sterczer Sandor
2. Dumitru George
29
2326
07 Sep
2019
R+
110
Ploiesti (Tel George Jr)
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 4
Cupa TelGeorge Jr
4

15

Elite

27

Open

31

Avansati

37

Incepatori

30

60

65

80

12

30

24

42

7

9

15

13

1. Lukasz Klimas
2. Fratila Robert
1. Dracea Gabriel
2. Iorgoiu Constantin
1. Botoc Ovidiu
2. Mos Florin
1. Calinescu Bogdan
2. Negulescu Cristi
30
2320
24 Aug
2019
B
41
Ploiesti (Indoor)
`Cupa August 2019`

8

E+O

33

A+I

28

75

23

1. Gheorghe Dragos
2. Mihaila Nicolae
1. Iordan Alexandru Constantin
2. Ene Florin
31
2306
27 Jul
2019
A
161
Ploiesti
`Cupa Olimpia` - editia a II-a

23

Elite

52

Open

56

Avansati

30

Incepatori

55

125

131

75

42

30

15

35

27

9

1. Roman Iulian
2. Chiscop Bogdan
1. Pizlaru Ionel
2. Dumbrava Doru
1. Ilie Octavian Marius
2. Sterczer Sandor
1. Mocanu Luca
2. Lambru Iustinian
32
2300
13 Jul
2019
B
34
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Iulie 2019`
2

10

E+O

24

A+I

45

60

15

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu Iuliana
1. Botoc Ovidiu
2. Nitu Serban
33
2281
16 Jun
2019
B
32
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Iunie 2019`

17

E+O

15

A+I

40

30

11

11

1. Caloianu Iuliana
2. Voicu Ionut
1. Dumitru George
2. Matei Mircea
34
2258
12 May
2019
B
28
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Mai 2019`

10

E+O

18

A+I

45

45

12

7

1. Caloianu Iuliana
2. Gheorghe Dragos
1. Olareanu Madalina
2. Bivolaru Stelian
35
2250
21 Apr
2019
B
14
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Aprilie 2019`

14

ALL

42

7

1. Caloianu Iuliana
2. Cudalbu Ciprian
36
2239
07 Apr
2019
B+
103
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD 2019
82

29

E+O

35

Avansati

39

Incepatori

70

85

90

30

36

42

9

11

13

1. Fratila Robert
2. Suditu Andrei
1. Margarit Toto
2. Simion Silviu
1. Mocanu Luca
2. Matei Gabriel
37
2181
05 Apr
2019
Friday
B+
22
Ploiesti (Indoor)
WTTD 2019

11

E+O

11

A+I

25

25

7

7

1. Panait Genu
2. Istrate Cristian
1. Nitu Serban
2. Dinu Gheorghe
38
2171
02 Apr
2019
Tuesday
B+
28
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD 2019
3

28

ALL

42

42

13

1. Fratila Robert
2. Bozga Razvan
39
2170
01 Apr
2019
Monday
B+
25
Ploiesti (Indoor)
WTTD 2019
3

15

E+O

10

A+I

30

20

11

7

1. Caloianu Iuliana
2. Bruchiu Doru
1. Ene Florin
2. Nitu Serban
40
2147
10 Mar
2019
B
41
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Martie 2019`
6

21

E+O

20

A+I

44

40

15

15

1. Caloianu Iuliana
2. Bozga Razvan
1. Ene Florin
2. Constantin Filip
41
2134
16 Feb
2019
A
250
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
1st day - E, O
2nd day - A, I
1223

30

Elite

96

Open

65

Avansati

59

Incepatori

75

240

160

145

30

96

66

60

9

31

21

19

1. Chiscop Bogdan
2. Kocsis Balazs
1. Bozga Razvan
2. Panaitescu Stefan
1. Margescu Bogdan
2. Cucu Cristin
1. Podlovschi Bogdan
2. Radu Adrian
42
2130
09 Feb
2019
B
32
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Februarie 2019`
45

14

E+O

18

A+I

26

45

18

7

11

1. Caloianu Iuliana
2. Neagoe Costin
1. Serban Leonard
2. Enculescu Mihaita
43
2119
19 Jan
2019
B
38
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Ianuarie 2019`
4

22

E+O

16

A+I

50

24

24

15

7

1. Neagoe Costin
2. Dumitrescu Cornel
1. Ene Florin
2. Dinu Cristian
44
2098
22 Dec
2018
B
38
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Decembrie 2018`

12

E+O

26

Amatori

18

55

12

7

19

1. Neagoe Costin
2. Gheorghe Dragos
1. Sdranca Mircea
2. Dumitru George
45
2081
08 Dec
2018
A
200
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
8210

35

Elite

59

Open

58

Avansati

48

Incepatori

85

145

140

120

36

60

60

48

11

19

19

15

1. Fratila Robert
2. Enciu Alexandru
1. Gheorghe Dragos
2. Bondoc Alexandru
1. Presura Eugen
2. Delimart Alexiana
1. Ionescu Victor
2. Dragu Fanel
46
2075
25 Nov
2018
B
22
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Noiembrie 2018`

22

ALL

50

24

7

1. Gheorghe Dragos
2. Cudalbu Ciprian
47
2039
21 Oct
2018
B
23
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Octombrie 2018`

23

ALL

55

6

1. Micuda Mihai
2. Iancu George
48
2043
17 Oct
2018
Wednesday
B
20
Ploiesti (Tel George Jr)

20

ALL

30

30

9

1. Fratila Robert
2. Voicu Ionut
49
2003
09 Sep
2018
B
27
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Septembrie 2018`

27

ALL

60

19

1. Neagoe Costin
2. Cudalbu Ciprian
50
1990
25 Aug
2018
A
136
Ploiesti (Tel George Jr)
`Tel George Junior`

22

Elite

36

Open

78

Amatori

50

90

195

24

24

78

7

15

25

1. Neagu Mircea
2. Fratila Robert
1. Dobrin Adrian
2. Micuda Mihai
1. Trocan Nicolae
2. Mocanu Adrian
51
1982
11 Aug
2018
B
38
Ploiesti (Indoor)
`Cupa August 2018`

38

ALL

102

23

1. Caloianu Iuliana
2. Dumitrescu Cornel
52
1971
22 Jul
2018
B
27
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Iulie 2018`

27

ALL

60

19

1. Caloianu Iuliana
2. Motoroi Costin
53
1951
24 Jun
2018
B
30
Ploiesti (Indoor)
Cupa `Iunie 2018`

30

ALL

75

19

1. Buzatu Vasile
2. Caloianu Iuliana
54
1927
26 May
2018
B
28
Ploiesti (Indoor)

28

ALL

65

19

1. Caloianu Iuliana
2. Buzatu Vasile
55
1923
19 May
2018
A
172
Ploiesti (Tel George Jr)
Cupa Tel George Junior

24

Elite

54

Open

64

Avansati

30

Incepatori

60

135

155

75

24

36

45

21

7

23

29

13

1. Tudorache Viorel
2. Enciu Alexandru
1. Dena Corneliu
2. Ionescu Mihai
1. Corbu Darius
2. Gheorghe Dragos
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Sterczer Sandor
56
1873
15 Apr
2018
B+
75
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD 2018 - E/O + A/I

29

E+O

46

Amatori

73

110

21

48

13

15

1. Fratila Robert
2. Buzatu Vasile
1. Corbu Darius
2. Oancea Vasile
57
1872
14 Apr
2018
B+
38
Ploiesti (Indoor)
WTTD 2018 - E/O + A/I

18

E+O

20

Amatori

45

40

12

7

19

1. Lukasz Klimas
2. Sorescu Mircea
1. Gheorghe Dragos
2. Corbu Darius
58
1810
17 Mar
2018
B
44
Ploiesti (Indoor)
Cupa Martie 2018

16

E+O

28

Amatori

24

65

24

7

19

1. Lukasz Klimas
2. Bruchiu Doru
1. Cojocaru Ion
2. Tudor Valeriu
59
1787
17 Feb
2018
B
39
Ploiesti (Indoor)
Cupa Februarie 2018

17

Open

22

Amatori

40

50

12

7

15

1. Caloianu Iuliana
2. Pascal Raul
1. Dinu Gheorghe
2. Popescu Sorin
60
1766
14 Jan
2018
B
48
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Ianuarie 2018`

22

E+O

26

Amatori

50

55

15

19

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu Iuliana
1. Corbu Darius
2. Vlasceanu Valentin
61
1759
23 Dec
2017
B
48
Ploiesti (Indoor)
`Vine Craciunul`

24

E+O

24

Amatori

60

60

15

15

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu Iuliana
1. Corbu Darius
2. Trocan Nicolae
62
1754
09 Dec
2017
B
37
Ploiesti (Indoor)
Cupa Prieteniei

20

E+O

17

Amatori

40

28

24

24

7

7

1. Tudorache Viorel
2. Caloianu Iuliana
1. Iorgoiu Constantin
2. Dinu Gheorghe
63
1727
25 Nov
2017
B
38
Ploiesti (Indoor)
Cupa Indoor Table Tennis

22

E+O

16

Amatori

50

24

23

15

7

1. Caloianu Iuliana
2. Fratila Robert
64
1714
30 Oct
2017
Monday
B
24
Ploiesti
`Puncte pentru Turneul Final`

24

O+A

60

15

1. Navacioiu Marian
2. Iancu George
65
1701
22 Oct
2017
B
36
Ploiesti

20

E+O

16

Amatori

40

24

24

24

7

7

1. Macovei Liviu
2. Buzatu Vasile
1. Dinu Gheorghe
2. Corbu Darius
66
1671
09 Sep
2017
B
25
Ploiesti (Indoor)

10

Open

15

Amatori

50

12

15

5

9

1. Iancu George
2. Sorescu Mircea
1. Dinu Gheorghe
2. Radu Ion
67
1663
26 Aug
2017
B
36
Ploiesti (Indoor)
`Cupa 23 August`

18

Open

18

Amatori

90

17

17

1. Enciu Alexandru
2. Neagu Mircea
1. Iorgoiu Constantin
2. Dospinescu George
68
1652
13 Aug
2017
B
30
Ploiesti (Indoor)
`Campion INDOOR Table Tennis 2017 - Elite`

15

Open

15

Avansati

30

30

12

12

7

7

1. Lukasz Klimas
2. Dumitrescu Cornel
1. Trocan Nicolae
2. Plaiasu Ion
69
1639
22 Jul
2017
A
154
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
3

29

Elite

33

Open

58

Avansati

34

Incepatori

70

75

140

80

30

24

60

9

15

19

1. Roman Iulian
2. Stanciu Alin
1. Pavunev Dan
2. Amran Akerim
1. Jimmy Lu
2. Stanciu Stelian
1. Concea Alin
2. Moca Vasile
70
1635
16 Jul
2017
B
20
Ploiesti (Indoor)
`Campion Judetean Prahova - Open`

20

Open

30

30

9

1. Marian Bogdan
2. Nitescu Horia
71
1617
24 Jun
2017
A
162
Ploiesti
`Cupa Olimpia`

36

Elite

30

Open

96

Amatori

90

75

240

24

30

96

15

9

31

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Pascal Raul
2. Dima Cristi
1. Petenchi Edmond
2. Ionita Fabian
72
1616
11 Jun
2017
B
15
Ploiesti
Campionatul Judetean Prahova - Avansati

15

Avansati

21

21

7

1. Mos Florin
2. Popescu Sorin
73
1599
21 May
2017
B
14
Ploiesti
Campionatul Judetean Prahova - Incepatori

14

Incepatori

18

18

7

1. Pascu Razvan
2. Eparu Leontin
74
1588
01 May
2017
Monday
B
21
Ploiesti
`Tenis, gratare si mici!`

10

Open

11

Amatori

34

12

12

5

5

1. Iancu George
2. Neagoe Costin
1. Popescu Sorin
2. Potarniche Bianca
75
1555
09 Apr
2017
B+
24
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD

12

Open

12

Amatori

60

12

12

7

7

1. Fratila Robert
2. Nitescu Horia
1. Marian Bogdan
2. Ionita Fabian
76
1554
08 Apr
2017
B+
41
Ploiesti (Indoor)
WTTD

19

Open

22

Amatori

36

30

24

30

7

11

1. Lukasz Klimas
2. Fratila Robert
1. Visan Bogdan
2. Marian Bogdan
77
1490
12 Mar
2017
B
41
Ploiesti
`Turneu de testare`

16

Open

25

Amatori

24

66

24

24

7

7

1. Fratila Robert
2. Teodorescu Sandica
1. Craciun David Mihai
2. Babus Liviu
78
1483
25 Feb
2017
B
35
Ploiesti
Cupa `Primul Turneu` - Indoor Table Tennis

14

Open

21

Amatori

85

12

12

7

7

1. Lukasz Klimas
2. Fratila Robert
1. Voicu Ionut
2. Sorescu Mircea
79
1457
22 Jan
2017
B
38
Ploiesti
Cupa `Sport for Health, Health for Life`

14

Open

24

Amatori

85

42

26

11

7

1. Mostovoi Andrei
2. Fratila Robert
1. Sarbu Dan
2. Popa Ion
80
1435
10 Dec
2016
B
29
Ploiesti
Cupa Mos Craciun

14

Open

15

Amatori

46

18

21

7

7

1. Caloianu Iuliana
2. Iancu George
1. Barbatel Eduard
2. Poteca Luiza
81
1415
14 Nov
2016
Monday
B
24
Ploiesti

24

O+A

36

36

11

1. Mihaila Nicolae
2. Iancu George
82
1396
15 Oct
2016
B
32
Ploiesti

16

Open

16

Amatori

48

24

24

7

7

1. Caloianu Iuliana
2. Neagu Mircea
1. Manta Viorel
2. Nicula Florin
83
1356
27 Aug
2016
B
29
Ploiesti

14

Open

15

Amatori

18

21

7

7

1. Uta Adrian
2. Iancu George
1. Ivan Sorin Ioan
2. Bivolaru Marius
84
1333
02 Jul
2016
B
44
Ploiesti

22

Open

22

Amatori

66

24

24

13

13

1. Uta Adrian
2. Lukasz Klimas
1. Chiru Sorin
2. Dima Cristi
85
1308
28 May
2016
B
31
Ploiesti

12

Open

12

Amatori

7

Incepatori

70

12

12

7

7

1. Caloianu Iuliana
2. Constantin Teodor
1. Marian Bogdan
2. Pavunev Dan
1. Constantin Cristina
2. Enciu Marcel
86
1294
23 Apr
2016
B
30
Ploiesti

12

Open

12

Amatori

6

Incepatori

60

12

12

6

7

7

1. Panaitescu Stefan
2. Puiu Dragos
1. Sorescu Mircea
2. Manta Viorel
1. Potarniche Bianca
2. Marin Iulian
87
1270
12 Mar
2016
B
41
Ploiesti

14

Open

27

Amatori

120

12

12

7

7

1. Caloianu Iuliana
2. Constantin Teodor
1. Sorescu Mircea
2. Pop Alexandru
88
1233
13 Feb
2016
A
165
Ploiesti
4

50

Open

55

Amatori

60

Incepatori

141

150

36

60

15

23

19

1. Uta Adrian
2. Enciu Alexandru
1. Micuda Mihai
2. Marandici Adrian
1. Manolache Simona
2. Mocanu Adrian
89
1247
30 Jan
2016
B
41
Ploiesti

12

Open

29

Amatori

114

1. Iancu George
2. Caloianu Iuliana
1. Chiru Sorin
2. Sorescu Mircea
90
1191
21 Nov
2015
B
42
Ploiesti

12

Open

30

Amatori

0

0

0

1. Mostovoi Andrei
2. Caloianu Iuliana
1. Nitescu Horia
2. Banuta Dumitru
91
1163
15 Aug
2015
B
35
Ploiesti

12

Open

23

Amatori

1. Boaca Valentin
2. Caloianu Iuliana
1. Manta Viorel
2. Marian Bogdan
92
1153
04 Jul
2015
B
42
Ploiesti

12

Open

30

Amatori

1. Caloianu Iuliana
2. Mihaila Nicolae
1. Laur Boro
2. Ionel Mircea
93
1047
20 Jun
2015
A
153
Ploiesti

50

Open

103

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Boaca Valentin
1. Neculcea Alexandru
2. Vasile Gelu Iulian
94
1119
14 Mar
2015
B
38
Ploiesti

12

Open

26

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Mos Florin
1. Postole Luca
2. Cuna Gheorghe
95
1100
31 Jan
2015
B
42
Ploiesti

12

Open

30

Amatori

1. Bozga Lucian
2. Miron Liviu
1. Pop Alexandru
2. Ivan Valentin
96
992
08 Nov
2014
B
40
Ploiesti

12

Open

28

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Postole Aurel
1. Dumitrescu Mircea
2. Mihaila Robert
97
957
21 Jun
2014
B
47
Ploiesti

14

Open

33

Amatori

1. Iancu George
2. Dracea Gabriel
1. Movileanu Darius
2. Iorgoiu Constantin
98
866
07 Jun
2014
A
99
Ploiesti

26

Open

73

Amatori

1. Postole Aurel
2. Uta Adrian
1. Puiu Dragos
2. Miron Andrei
99
782
31 Aug
2013
B
45
Ploiesti

45

O+A

1. Dumitra David
2. Panaitescu Stefan
100
740
12 May
2013
B
27
Ploiesti

27

O+A

1. Mostovoi Andrei
2. Bozga Lucian