' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Filtrare


Sortare
Traffic 09 Mar
IP's: 1, Clicks: 2
1210 turnee H2H
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
Nr.
games
Clasament (link pagina turneu)
1
2506
18 Jul
2020
B
52
Constanta (Club Eden)
`Cupa Eden Club` - editia a IX-a
1st day - A+H
2nd day - E+O
4

27

E+O

25

A+H

95

79

1. Neculai Alexandru
2. Luca Octavian
1. Visan Victor
2. Aihan Velula
2
2503
11 Jul
2020
B
34
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XIV-a
1st day - E+O
2nd day - A+H

16

E+O

18

A+H

55

64

1. Neculai Alexandru
2. Istrate Cristian
1. Zbant Mihai
2. Ciocirlan Mircea
3
2502
11 Jul
2020
B
37
Galati
`Memorialul Costel Lefter` - Editia a V-a
1st day - A+H
2nd day - E+O
45

17

E+O

20

A+H

59

69

1. Dinca Dorinel
2. Istrate Cristian
1. Panait Adrian
2. Ceobotaru Daniel
4
2493
27 Jun
2020
B
49
Constanta (Club Eden)
`Memorialul Dan Staicu` - editia I-a
1st day - A+H
2nd day - E+O

26

E+O

23

A+H

83

74

1. Neagoe Costin
2. Tiganisteanu Adrian
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Aihan Velula
5
2492
27 Jun
2020
B
29
Galati
`Cupa Pand-Exit`
33

14

E+O

15

A+H

45

49

1. Botezatu Onelus
2. Zarinschi Catalin
1. Ceobotaru Daniel
2. Socaci Marian
6
2488
20 Jun
2020
B
33
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XIII-a
1st day - A+H
2nd day - E+O

20

E+O

13

A+H

71

41

1. Manea Mihaita
2. Gherasim Iulian
1. Stoli Nicu
2. Rausche Valentin
7
2484
07 Mar
2020
B
50
Constanta
`Cupa Eden Club` - editia a VIII-a

19

E+O

31

A+H

51

88

1. Rasid Aihan
2. Nicula Florin
1. Aihan Velula
2. Barbu Mircea
8
2473
22 Feb
2020
B
40
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XII-a
1st day - A+H
2nd day - E+O

20

E+O

20

A+H

71

71

1. Capus Giani
2. Gherasim Iulian
1. Pancrat Cristian
2. Zbant Mihai
9
2465
15 Feb
2020
B
59
Galati
`Cupa Dragobete`

19

E+O

40

A+H

65

134

1. Neculai Alexandru
2. Botezatu Onelus
1. Stoica Maxim
2. Baluta Silviu
10
2451
25 Jan
2020
B
36
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XI-a
1st day - A+H
2nd day - E+O
24

12

E+O

24

A+H

37

91

1. Neculai Alexandru
2. Manea Mihaita
1. Pancrat Cristian
2. Fedot Valentin
11
2443
18 Jan
2020
B
60
Galati
`Cupa ACTIV` - editia a IX-a
1st day - A+H
2nd day - E+O

24

E+O

36

A+H

91

129

1. Alexeev Alexandru
2. Constantinescu Rares
1. Portase Raluca
2. Grigore Dumitru Valentin
12
2418
14 Dec
2019
A
86
Luncavita
`Cupa Iernii`

8

Elite

18

Open

32

Avansati

28

Incepatori

28

56

93

89

1. Durdun George
2. Alexeev Alexandru
1. Mitrea Silviu
2. Ghizdavescu Adrian
1. Malai Stanislav
2. Pancrat Cristian
1. Flaut Liviu
2. Serban Adi Iulian
13
2413
07 Dec
2019
B
48
Galati
`Cupa Mos Nicolae`
8

10

E+O

38

A+I

34

126

1. Constantinescu Rares
2. Botezatu Onelus
1. Cotet Nicolae
2. Amarinei Sorin
14
2409
01 Dec
2019
B
35
Braila
`Traiasca Romania`

15

E+O

20

A+I

41

69

1. Constantinescu Rares
2. Gherasim Iulian
1. Manole Dan
2. Bujoi Emanuel
15
2403
23 Nov
2019
B
32
Galati
`Campionatul Judetean Galati`

17

E+O+A

15

Incepatori

51

41

1. Botezatu Onelus
2. Arion Costel
1. Dorofte Costel
2. Gaiu Jan
16
2398
23 Nov
2019
B
52
Constanta
`Cupa Eden Club` - editia a VII-a

22

E+O

30

A+I

65

94

1. Caminschi Mihai
2. Neculai Alexandru
1. Zbant Mihai
2. Pascu Mugurel
17
2395
16 Nov
2019
B
39
Tulcea
`Campionatul Judetean Tulcea`
1st day - E+O
2nd day - A, I

17

E+O

6

Avansati

16

Incepatori

51

15

46

1. Neculai Alexandru
2. Manea Mihaita
1. Zbant Mihai
2. Timofei Valentin
1. Serbanovici Milen
2. Iordan Andrei
18
2358
12 Oct
2019
A
118
Luncavita
`Cupa Borsului de Peste` - editia I-a

12

Elite

26

Open

26

Avansati

54

Incepatori

37

19

74

170

1. Neculai Alexandru
2. Chiscop Bogdan
1. Rasid Aihan
2. Baiburi Levent
1. Pancrat Cristian
2. Serban Marin
1. Pavel Nicolae
2. Mardale Radu
19
2335
21 Sep
2019
A
159
Focsani
Cupa de toamna - TT Focsani - editia a XIII-a

27

Elite

53

Open

50

Avansati

29

Incepatori

79

165

150

89

1. Constantinescu Rares
2. Roman Iulian
1. Stefan Patrick
2. Avram Nicolae
1. Pintilie Vlad
2. Grigore Marian
1. Avramescu Bogdan
2. Portase Raluca
20
2339
14 Sep
2019
B
49
Constanta
`Cupa Eden Club` - editia a VI-a

23

E+O

26

A+I

70

69

1. Caminschi Mihai
2. Enciu Alexandru
1. Durac Viorel
2. Dumitru Silviu
21
2325
07 Sep
2019
R+
114
Luncavita
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 2
Cupa AEGYSSUS
4

12

Elite

33

Open

29

Avansati

40

Incepatori

44

114

103

144

1. Neculai Alexandru
2. Wischegg Robert
1. Rasid Aihan
2. Firica Lucian
1. Bejan Alexandru
2. Istrate Lucretiu
1. Bujoi Emanuel
2. Ciocirlan Mircea
22
2317
10 Aug
2019
B
19
Tulcea (Iberom)

9

Open

10

A+I

30

14

1. Manea Mihaita
2. Baiburi Levent
1. Pancrat Cristian
2. Gheorghe Daniel
23
2312
03 Aug
2019
B
46
Constanta
`Cupa Eden Club` - editia a V-a

15

E+O

31

A+I

41

88

1. Tiganisteanu Adrian
2. Neagoe Costin
1. Carata Catalin
2. Ispas Emil
24
2303
20 Jul
2019
B
57
Luncavita
`Cupa Calea Verde`

18

E+O

39

A+I

64

139

1. Tihi Aurelian
2. Constantinescu Rares
1. Carata Catalin
2. Stancu Marian
25
2301
13 Jul
2019
B
58
Constanta
`Cupa Eden Club` - editia a IV-a

22

E+O

36

A+I

65

113

1. Enciu Alexandru
2. Dumitrescu Adrian
1. Ivan Adrian
2. Durac Viorel
26
2296
06 Jul
2019
B
51
Galati
`Memorialul Costel Lefter` - editia a IV-a
1st day - E, I
2nd day - O, A

8

Elite

9

Open

15

Avansati

19

Incepatori

19

30

49

70

1. Constantinescu Rares
2. Neculai Alexandru
1. Dumbrava Daniel
2. Pizlaru Ionel
1. Amarinei Sorin
2. Istrate Lucretiu
1. Mardale Radu
2. Marin Ionut
27
2290
29 Jun
2019
A
144
Constanta
4

14

Elite

46

Open

84

A+I

37

141

264

1. Albu Vlad
2. Caminschi Mihai
1. Ciortescu Cristi
2. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
1. Bozosan Petre
2. Danalache Daniel
28
2275
15 Jun
2019
A
134
Luncavita
`Cupa Delta Dunarii` - editia a III-a
1st day - E, O
2nd day - A, I
2

15

Elite

34

Open

38

Avansati

47

Incepatori

41

119

139

174

1. Enciu Alexandru
2. Radu Costica
1. Alexeev Alexandru
2. Iordache Eugen
1. Carata Catalin
2. Visan Victor
1. Popa Sandu
2. Budea Andra
29
2259
04 May
2019
B
27
Tulcea (Iberom)
`Cupa IBEROM` - Editia a IX-a
1st day - A+I
2nd day - E+O

13

E+O

14

A+I

43

49

1. Neculai Alexandru
2. Manea Mihaita
1. Schimbeschi Marian
2. Carata Catalin
30
2168
20 Apr
2019
A
157
Focsani
Cupa Pro Aktiv - editia a XII-a
153

20

Elite

50

Open

57

Avansati

30

Incepatori

55

150

174

114

1. Terna Denis
2. Vasilache Sebastian
1. Rosu Gabriel
2. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
1. Popescu Apreotesei Mihai
2. Iacob Gabriel
1. Bizga Romeo
2. David Marian
31
2234
07 Apr
2019
B+
21
Galati
WTTD 2019

21

ALL

74

1. Chiscop Bogdan
2. Arion Costel
32
2233
07 Apr
2019
B+
40
Constanta
WTTD 2019

12

E+O

28

A+I

7

13

1. Orazali Sedan
2. Rasid Aihan
1. Chodan Tiberiu
2. Nechifor Constantin
33
2227
06 Apr
2019
B+
35
Tulcea
WTTD 2019

18

E+O

17

A+I

56

51

1. Ceacarescu Cristian
2. Neculai Alexandru
1. Sirbu Iulian
2. Zbant Mihai
34
2225
06 Apr
2019
B+
24
Tecuci
WTTD 2019

24

ALL

91

1. Chetronie Liviu
2. Bodin Ion
35
2224
06 Apr
2019
B+
32
Techirghiol
WTTD 2019

16

E+O

16

A+I

55

55

1. Rasid Aihan
2. Mitrea Silviu
1. Gheorghiu Cristian
2. Valeanu Viorel
36
2203
06 Apr
2019
B+
19
Galati
WTTD 2019

19

Incepatori

67

1. Eliade Adrian
2. David Marian
37
2202
06 Apr
2019
B+
29
Focsani
WTTD 2019

29

O+A+I

89

1. Buruiana Mihai
2. Maresi Ion
38
2192
06 Apr
2019
B+
28
Braila
WTTD 2019
3

8

E+O

20

A+I

24

69

1. Ion Marius
2. Radu Costica
1. Socaci Sorin
2. Popescu Apreotesei Mihai
39
2163
23 Mar
2019
B
24
Braila
`Spring is just around the corner`

4

E+O

20

A+I

9

59

1. Ilie Octavel
2. Cojocaru Mitica
1. Popescu Apreotesei Mihai
2. Amarinei Sorin
40
2150
09 Mar
2019
B
62
Galati
`Cupa Activ` - editia a VIII-a
1st day - A, I
2nd day - E, O
2

11

Elite

15

Open

18

Avansati

18

Incepatori

39

49

64

64

1. Constantinescu Rares
2. Radu Costica
1. Florent Mathe
2. Buruiana Mihai
1. Mitu Manuel
2. Popescu Apreotesei Mihai
1. Botea Mihai
2. Pancrat Cristian
41
2148
02 Mar
2019
B
37
Tulcea (Iberom)
`Cupa Primaverii`
1st day - A+I
2nd day - E+O

21

E+O

16

A+I

60

31

1. Neculai Alexandru
2. Zarinschi Catalin
1. Danalache Daniel
2. Timofei Valentin
42
2136
10 Feb
2019
B
36
Braila
`Winter Tennis Lipan`
3

16

E+O

20

A+I

35

44

1. Zarinschi Catalin
2. Gherasim Iulian
1. Popescu Apreotesei Mihai
2. Socaci Sorin
43
2118
19 Jan
2019
B
40
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a VIII-a

23

E+O

17

A+I

70

51

1. Neagu Mircea
2. Constantinescu Rares
1. Baschir Cristian
2. Anton Cristian
44
2107
23 Dec
2018
B
30
Braila
`Secret Santa`

10

E+O

20

Amatori

27

55

1. Constantinescu Rares
2. Neculai Alexandru
1. Carata Catalin
2. Panait Adrian
45
2101
15 Dec
2018
B
16
Braila
`Campionatul Judetean Braila`

4

E+O

12

Amatori

6

37

1. Ion Marius
2. Constantinescu Rares
1. Dobrila Petru
2. Manole Dan
46
2090
08 Dec
2018
B
26
Tulcea
`Campionatul Judetean Tulcea`

12

E+O

14

Amatori

0

49

1. Neculai Alexandru
2. Gherasim Iulian
1. Evtei Vasile
2. Carata Catalin
47
2087
08 Dec
2018
B
34
Galati
`Campionatul Judetean - Galati`

10

E+O

24

Amatori

27

75

1. Chiscop Bogdan
2. Wischegg Robert
1. Amarinei Sorin
2. Mitu Manuel
48
2079
02 Dec
2018
B
28
Tulcea (Iberom)
`Cupa Ziua Nationala`

13

E+O

15

Amatori

7

41

1. Neculai Alexandru
2. Manea Mihaita
1. Petcu Liviu
2. Baschir Cristian
49
2078
01 Dec
2018
B
33
Constanta
`Cupa Eden`

8

E+O

25

Amatori

28

97

1. Rasid Aihan
2. Avram Nicolae
1. Stanescu Marian
2. Popescu Andrei
50
2061
10 Nov
2018
B
42
Galati
`Cupa Activ` - editia a VII-a

14

E+O

12

Avansati

16

Incepatori

39

29

50

1. Chiscop Bogdan
2. Neculai Alexandru
1. Iordache Eugen
2. Budescu Marian
1. Blehoianu Laurentiu
2. Dumitrache Marius Jr
51
2047
27 Oct
2018
B
38
Tulcea
`Cupa Danubius`

18

E+O

20

Amatori

56

55

1. Enciu Alexandru
2. Neculai Alexandru
1. Pana Remus
2. Zbant Mihai
52
2032
14 Oct
2018
B
24
Braila
`Cupa Ziua Recoltei`

8

E+O

16

A+I

21

43

1. Zarinschi Catalin
2. Orac Teodor
1. Ilie Octavel
2. Socaci Sorin
53
2021
06 Oct
2018
A
68
Constanta

20

E+O

48

Amatori

55

151

1. Enciu Alexandru
2. Neagu Mircea
1. Clapa Danut
2. Ilie Cristian
54
2020
06 Oct
2018
B
28
Braila
`Trofeul Fair Play`

28

ALL

104

1. Radu Costica
2. Ion Marius
55
2022
30 Sep
2018
B
18
Tulcea
`Cupa Aegyssus`

18

ALL

64

1. Neculai Alexandru
2. Gherasim Iulian
56
2009
22 Sep
2018
A
110
Focsani
`Cupa PRO AKTIV` - editia a XI-a

23

Elite

27

Open

41

Avansati

19

Incepatori

70

79

127

70

1. Postudor Bogdan
2. Neagu Mircea
1. Dumbrava Daniel
2. Jimmy Lu
1. Carata Catalin
2. Codreanu Laurentiu
1. Darie Gabriel
2. Sterczer Zalan
57
2002
08 Sep
2018
B
60
Constanta
`Cupa Eden Club` - editia a III-a

24

E+O

36

Amatori

75

77

1. Constantinescu Rares
2. Enciu Alexandru
1. Durac Viorel
2. Beltechi Razvan
58
1993
02 Sep
2018
R+
106
Braila
`Ziua Nationala AmaTur` - zona 2

18

Elite

24

Open

35

Avansati

29

Incepatori

64

74

124

104

1. Neagu Mircea
2. Ion Marius
1. Alexeev Alexandru
2. Pizlaru Ionel
1. Evtei Vasile
2. Carata Catalin
1. Florea Cristian
2. Popescu Apreotesei Mihai
59
1987
18 Aug
2018
B
43
Constanta
`Cupa Eden Club` - editia a II-a

20

E+O

23

Amatori

71

86

1. Diamandi Gherasim
2. Neagu Mircea
1. Stanescu Marian
2. Popescu Andrei
60
1983
11 Aug
2018
A
136
Braila
`Valurile Dunarii` - editia a VI-a

26

Elite

28

Open

59

Avansati

23

Incepatori

89

99

214

84

1. Durdun George
2. Enciu Alexandru
1. Dumbrava Daniel
2. Mitrea Silviu
1. Silivestru Nicu
2. Florea Gigi
1. Manole Dan
2. Calcic Adrian
61
1981
05 Aug
2018
B
48
Constanta
`Cupa Eden Club`
4

24

E+O

24

Amatori

90

79

1. Sterea Viorel
2. Nistor Dorel
1. Ilie Cristian
2. Carata Catalin
62
1977
04 Aug
2018
B
31
Tulcea
`Cupa Delta Dunarii`

16

E+O

15

Amatori

54

49

1. Macelaru Eugen
2. Trocaru Remus
1. Fedot Valentin
2. Pancrat Cristian
63
1965
21 Jul
2018
B
39
Galati
`Memorialul Costel Lefter` - editia a III-a

21

E+O

18

Amatori

70

64

1. Chiscop Bogdan
2. Constantinescu Rares
1. Florea Gigi
2. Coclea Ionel
64
1959
07 Jul
2018
B
37
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a VII-a

18

E+O

19

Amatori

62

69

1. Neculai Alexandru
2. Silivestru Nicu
1. Evtei Vasile
2. Serban Marin
65
1950
30 Jun
2018
A
115
Constanta

36

E+O

79

Amatori

95

219

1. Enciu Alexandru
2. Neagu Mircea
1. Capus Giani
2. Lovin Eusebiu
66
1956
24 Jun
2018
B
32
Braila
`Lipan Summer Cup`

12

E+O

20

Amatori

30

54

1. Pizlaru Ionel
2. Toma Iulian
1. Carata Catalin
2. Roscan Nicusor
67
1936
16 Jun
2018
A
122
Tulcea
`Cupa Iberom` - editia I-a

20

Elite

28

Open

33

Avansati

41

Incepatori

71

99

114

139

1. Enciu Alexandru
2. Constantinescu Rares
1. Stoica Iuri
2. Jimmy Lu
1. Ghizdavescu Adrian
2. Budescu Marian
1. Negoita Valentin
2. Bran Florin
68
1934
26 May
2018
B
18
Tulcea
`Cupa DJTS` - editia a II-a

18

ALL

64

1. Manea Mihaita
2. Trocaru Remus
69
1930
26 May
2018
B
25
Techirghiol

9

Open

16

Amatori

31

55

1. Firica Lucian
2. Mitrea Silviu
1. Ghizdavescu Adrian
2. Popescu Andrei
70
1903
21 Apr
2018
A
130
Focsani
Cupa Pro Aktiv - editia a X-a

22

Elite

42

Open

66

Amatori

15

132

208

1. Roman Iulian
2. Enciu Alexandru
1. Rosu Gabriel
2. Gaitan Tiberiu
1. Buruiana Mihai
2. Osman Metin
71
1897
14 Apr
2018
B+
28
Tulcea (Iberom)
WTTD 2018 - ALL

12

E+O

16

Amatori

37

39

1. Manea Mihaita
2. Neculai Alexandru
1. Evtei Vasile
2. Zbant Mihai
72
1890
14 Apr
2018
B+
24
Tecuci
WTTD 2018 - ALL

24

ALL

91

1. Bodin Ion
2. Stamate Eduard
73
1889
14 Apr
2018
B+
26
Techirghiol
WTTD 2018 - ALL

26

ALL

91

1. Nicola Marian
2. Rusu Lucian
74
1862
14 Apr
2018
B+
34
Mangalia
WTTD 2018 - ALL

34

ALL

127

1. Barbu Mircea
2. Balbarau Razvan
75
1853
14 Apr
2018
B+
25
Galati
WTTD 2018 - E/O + A/I

13

E+O

12

Amatori

36

32

1. Radu Costica
2. Wischegg Robert
1. Petrin Mitica
2. Capus Giani
76
1834
14 Apr
2018
B+
33
Braila
WTTD 2018 - E/O + A/I

6

E+O

27

Amatori

15

99

1. Ion Marius
2. Pizlaru Ionel
1. Dobrila Petru
2. Sandu Mihai
77
1905
06 Apr
2018
Friday
B+
12
Tulcea (Iberom)
WTTD 2018 - ALL

12

ALL

37

1. Taranu Nicusor
2. Silivestru Nicu
78
1820
25 Mar
2018
B
41
Galati
Cupa Activ - editia a VI-a

16

E+O

25

Amatori

55

89

1. Constantinescu Rares
2. Chiscop Bogdan
1. Capus Giani
2. Mitu Manuel
79
1822
24 Mar
2018
B
20
Tulcea

20

ALL

71

1. Gherasim Iulian
2. Taranu Nicusor
80
1779
25 Feb
2018
A+
312
Braila
`Magic Spin` - editia a III-a
24

54

Elite

98

Open

89

Avansati

71

Incepatori

194

349

319

254

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Istrate Cristian
2. Padurariu Costel
1. Voinea Emil
2. Rasid Aihan
1. Ionita Ion
2. Mihaila George
81
1790
17 Feb
2018
B
17
Tulcea
Cupa Iberom - editia a VI-a

17

O+A

59

1. Tiganisteanu Adrian
2. Taranu Nicusor
82
1778
27 Jan
2018
B
25
Tulcea
Cupa Unirii

12

E+O

13

Amatori

37

43

1. Manea Mihaita
2. Taranu Nicusor
1. Samoila Ion
2. Ionita Ion
83
1773
20 Jan
2018
B
44
Techirghiol

44

O+A

153

1. Tiganisteanu Adrian
2. Neculai Alexandru
84
1758
17 Dec
2017
B
24
Tulcea
`Turneul Final` - Tulcea

24

O+A

91

1. Taranu Nicusor
2. Schimbeschi Marian
85
1745
16 Dec
2017
A
115
Braila
Cupa `Pescarul Amatur` - editia a IV-a

40

E+O

75

Amatori

143

269

1. Petrescu Liviu
2. Enciu Alexandru
1. Trocan Nicolae
2. Buruiana Mihai
86
1756
09 Dec
2017
B
24
Galati
Campionatul Judetean Galati

13

E+O

11

Amatori

55

17

1. Radu Costica
2. Zarinschi Catalin
1. Petrin Mitica
2. Capus Giani
87
1755
09 Dec
2017
B
19
Tulcea
Campionatul Judetean Tulcea
2

19

O+A

70

1. Neculai Alexandru
2. Manea Mihaita
88
1731
25 Nov
2017
B
20
Tulcea
Ziua Nationala

12

E+O

8

Amatori

59

7

1. Neculai Alexandru
2. Samoila Ion
1. Dumitru Silviu
2. Peiciu Vasile
89
1729
25 Nov
2017
B
21
Braila
Trofeul Fair-Play

21

O+A

76

1. Ion Marius
2. Gaitan Tiberiu
90
1721
18 Nov
2017
B
39
Galati
Cupa Activ - ed. a V-a

39

O+A

155

1. Radu Costica
2. Chiscop Bogdan
91
1717
04 Nov
2017
B
30
Braila
Cupa Magenta

12

E+O

18

Amatori

84

19

1. Sterea Viorel
2. Giol Mihai
1. Capus Giani
2. Stoica Emanuel
92
1689
07 Oct
2017
B
21
Tulcea
Cupa Iberom

21

E+O+A

76

1. Manea Mihaita
2. Gherasim Iulian
93
1675
23 Sep
2017
A
163
Focsani
`Cupa PRO AKTIV` - editia a VIII-a
4

32

Elite

51

Open

80

A+I

93

155

245

1. Ion Marius
2. Enciu Alexandru
1. Dumbrava Daniel
2. Corocaescu Cristian
1. Bubulac Cristi
2. Ciurusnuc Costel
94
1655
02 Sep
2017
R+
72
Tulcea
Turneu A+ Regional Zona 2

25

E+O

47

Amatori

96

178

1. Wischegg Robert
2. Manu Daniel
1. Ghizdavescu Adrian
2. Baschir Cristian
95
1666
27 Aug
2017
B
19
Tulcea
Cupa Iberom - editia a V-a

13

Open

6

Amatori

54

9

1. Neagu Mircea
2. Pavunev Dan
1. Carata Catalin
2. Chereches Sergiu
96
1646
12 Aug
2017
A
66
Tulcea
Cupa Delta Dunarii

24

E+O

42

A+I

91

160

1. Ion Marius
2. Enciu Alexandru
1. Baiburi Levent
2. Luca Octavian
97
1645
05 Aug
2017
A
106
Braila
Valurile Dunarii

20

Elite

23

Open

63

Amatori

55

75

229

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Mitrea Silviu
2. Toader Nicolae
1. Baceanu Constantin
2. Miculescu Alexandru
98
1627
31 Jul
2017
Monday
B
27
Braila
`Cupa Magenta`

12

Open

15

Amatori

59

11

1. Miculescu Alexandru
2. Wischegg Robert
1. Patap Vladimir
2. Vasile Razvan
99
1641
23 Jul
2017
B
12
Tulcea
Cupa Iberom - editia a IV-a

8

Open

4

Amatori

49

0

1. Peiu Cosmin
2. Silivestru Nicu
1. Ivan Adrian
2. Carata Catalin
100
1633
15 Jul
2017
B
36
Techirghiol

36

O+A

127

1. Neagu Mircea
2. Mitrea Silviu