' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Photo/Video/H2H


Traffic 27 May
IP's: 3, Clicks: 4
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
Nr.
games
Clasament (link pagina turneu)
1
2487
10 Mar
2020
Tuesday
B
43
Bucuresti
`Cupa Top Spin Body & Mind` - editia a II-a
1st day - A, H
2nd day - E, O

9

Elite

12

Open

12

Avansati

10

Hobby

23

37

37

27

1. Stoica Laura
2. Secu Valeriu
1. Gheorghe Nicolae
2. Dinca Raducu
1. Bonciu Daniel
2. Viezure Daniel
1. Olaru Dragos
2. Enciu Marcel
2
2475
25 Feb
2020
Tuesday
B
46
Bucuresti
`Cupa Top Spin Body & Mind`
1st day - A+H
2nd day - E+O

10

Elite

12

Open

12

Avansati

12

Hobby

27

37

37

37

1. Secu Valeriu
2. Rosioara Razvan
1. Istrate Cristian
2. Pantelimon Andi
1. Baluta Silviu
2. Dragos Marian
1. Moraru Marius
2. Enciu Marcel
3
2471
22 Feb
2020
B
151
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`
1st day - O, A
2nd day - E, H

27

Elite

30

Open

37

Avansati

57

Hobby

4

2

99

107

135

214

1. Cionoiu Cristian
2. Filip Gabriel
1. Pantelimon Andi
2. Catana Claudiu
1. Avadanoaei Petuel
2. Ianos Vlad
1. Chiraches Andrei Rares
2. Chiraches Eric Stefan
4
2449
25 Jan
2020
A
282
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa Unirii`
1st day - O, A
2nd day - E, H
11

51

Elite

92

Open

73

Avansati

66

Hobby

5

7

184

333

263

220

1. Caminschi Mihai
2. Boaca Valentin
1. Dumitru Bogdan
2. Rasid Aihan
1. Durac Viorel
2. Baluta Silviu
1. Holbia Cosmin
2. Dicu Razvan
5
2436
18 Jan 2020
A
100
Giurgiu
`Cupa Dunarii`
5

18

Elite

24

Open

36

Avansati

22

Hobby

1

56

75

113

65

1. Petrescu Liviu
2. Durdun George
1. Dascalasu Viorel
2. Stanescu Maria
1. Iordan Alexandru Constantin
2. Raileanu Raissa
1. Vitan Victor
2. Ciobanu Marius
6
2444
11 Jan 2020
B
60
Bucuresti
`Cupa Anului Nou 2020`

30

E+O

30

A+H

1

2

77

77

1. Constantin Teodor
2. Badea Ionut
1. Dramba Daniel Dumitru
2. Stoica Mihai
7
2400
23 Nov
2019
A
228
Bucuresti (Top Tenis)
`Memorialul George Vaduva`
1st day - O, A
2nd day - E, I

35

Elite

46

Open

75

Avansati

72

Incepatori

4

124

167

267

252

1. Calin Mihai
2. Ursu Teodor
1. Grigore Alexandru
2. Jimmy Lu
1. Filip Gabriel
2. Codreanu Laurentiu
1. Tataru Tiberiu
2. Dobre Alexandru
8
2376
19 Oct
2019
B
113
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`
1st day - O, A
2nd day - E, I

19

Elite

17

Open

24

Avansati

53

Incepatori

1. Macarenco Andrei
2. Ursu Teodor
1. Traista Andrei
2. Balaban Catalin
1. Serban Bogdan
2. Plop Adrian
1. Constantin Filip
2. Patrascu Dorin
9
2344
14 Sep
2019
A
121
Bucuresti (Top Tenis)
Turneu A-niversar - 9 ani
`A New Beginning`
1st day - O, A
2nd day - E, I

22

Elite

29

Open

37

Avansati

33

Incepatori

4

81

109

135

86

1. Calin Mihai
2. Rogoz Nicoleta
1. Istrate Cristian
2. Gheorghe Nicolae
1. Chirica Alexandru
2. Guluta Florin
1. Constantin Mihaela
2. Avramescu Bogdan
10
2334
07 Sep
2019
R+
153
Bucuresti (Top Tenis)
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 3
1st day - O, A
2nd day - E, I

26

Elite

31

Open

43

Avansati

53

Incepatori

9

1. Trohonel Daniel
2. Boaca Valentin
1. Rosioara Razvan
2. Catana Claudiu
1. Alexandru Marius
2. Acu Paul
1. Constantin Eduard
2. Moraru Marius
11
2313
03 Aug
2019
B
134
Bucuresti (Top Tenis)
`The End - TTA`
1st day - O, A
2nd day - E, I

29

Elite

30

Open

34

Avansati

41

Incepatori

2

1. Boaca Valentin
2. Buzatu Vasile
1. Rosioara Razvan
2. Udrea Valentin
1. Baceanu Constantin
2. Dobre Titus
1. Baltatu Eduard Laurentiu
2. Holbia Cosmin
12
2305
21 Jul 2019
A
153
Bucuresti (Sun Plaza)
1

24

Elite

45

Open

48

Avansati

36

Incepatori

1. Fratila Robert
2. Sumanaru Catalin
1. Stefan Patrick
2. Mitrea Silviu
1. Stoian Sorin
2. Teodorescu Radu
1. Baltatu Eduard Laurentiu
2. Mocanu Luca
13
2299
13 Jul
2019
B
178
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`
1st day - O
2nd day - E, A, I

29

Elite

39

Open

54

Avansati

56

Incepatori

4

1. Macarenco Andrei
2. Panea Ovidiu
1. Rosioara Razvan
2. Stefan Patrick
1. Calancea Corneliu
2. Acu Paul
1. Raileanu Raissa
2. Fusca Georgian
14
2287
15 Jun
2019
B
107
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`
1st day - E, O
2nd day - A, I

18

Elite

31

Open

24

Avansati

34

Incepatori

1. Murat Eris
2. Panea Ovidiu
1. Micuda Mihai
2. Sandu Stefan
1. Catana Claudiu
2. Sterczer Sandor
1. Podlovschi Bogdan
2. Fusca Georgian
15
2278
08 Jun
2019
A
102
Ruse
`Cupa Dunav`
1st day - E, I
2nd day - O, A
4

17

Elite

29

Open

23

Avansati

33

Incepatori

1. Pavel Tsolov
2. Macarenco Andrei
1. Nicolae Alyn
2. Mitrea Silviu
1. Mustafa Mustafov
2. Reihan Ismailov
1. Yordan Kamarashev
2. Djaner Bekirov
16
2267
18 May
2019
A
182
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`
1st day - E, O
2nd day - A, I

23

Elite

57

Open

49

Avansati

53

Incepatori

1. Petcu Marius
2. Macarenco Andrei
1. Vranceanu Mihai
2. Miron Mihai
1. Docan Cristian
2. Barca George
1. Boboc Viorel
2. Serbanica Valentin
17
2248
20 Apr
2019
B
143
Bucuresti (Top Tenis)
1st day - A, I
2nd day - E, O

24

Elite

41

Open

34

Avansati

44

Incepatori

1. Macarenco Andrei
2. Banescu Dragos
1. Buta Radu
2. Dascalasu Viorel
1. Dramba Daniel Dumitru
2. Plop Adrian
1. Podlovschi Bogdan
2. Zisu Cristian
18
2231
07 Apr 2019
B+
70
Bucuresti (Top Tenis)
WTTD 2019

22

Elite

48

Open

1. Ropotan Iulian
2. Cristache George
1. Voin Doru
2. Dascalasu Viorel
19
2194
06 Apr 2019
B+
64
Bucuresti (Top Tenis)
WTTD 2019

36

Avansati

28

Incepatori

1. Plop Adrian
2. Bejan Alexandru
1. Zisu Cristian
2. Tanasov Marius
20
2160
23 Mar
2019
A
221
Bucuresti (Chiajna)
`Cupa Doamna Chiajna`
1st day - O, E
2nd day - A, I
2

30

Elite

77

Open

62

Avansati

52

Incepatori

1. Neagu Mircea
2. Constantinescu Rares
1. Pribeagu Sebastian
2. Jimmy Lu
1. Ankar Wasim
2. Todi Dumitru
1. Pancrat Cristian
2. Popescu Eugen
21
2145
09 Mar
2019
A
139
Giurgiu
`Cupa PRO TM`
1st day - E, O
2nd day - A, I
92

23

Elite

45

Open

35

Avansati

36

Incepatori

1. Stefan Lavchiev
2. Durdun George
1. Sima Vlad
2. Voin Doru
1. Durac Viorel
2. Tudor Florian
1. Popescu Eugen
2. Asmarandei Petru
22
2142
23 Feb
2019
B
169
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`
1st day - A, I
2nd day - E, O

27

Elite

44

Open

41

Avansati

57

Incepatori

1. Alexandrescu Marius
2. Petcu Marius
1. Belinsca Romeo
2. Sima Vlad
1. Avadanoaei Petuel
2. Sursilov Constantin
1. Podlovschi Bogdan
2. Chirica Alexandru
23
2122
26 Jan
2019
A
219
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa Unirii`
1st day - A, I
2nd day - E, O

29

Elite

59

Open

83

Avansati

48

Incepatori

1. Enciu Alexandru
2. Tudorache Viorel
1. Rogoz Nicoleta
2. Voin Doru
1. Vitan Andrei
2. Teodorescu Andu
1. Marcosanu Dan
2. Vlasie Ionut
24
2112
05 Jan 2019
B
168
Bucuresti (Top Tenis)

29

Elite

57

Open

43

Avansati

39

Incepatori

1. Barbu Ana Maria
2. Dinca Daniel
1. Pantelimon Andi
2. Voin Doru
1. Vitan Andrei
2. Guluta Florin
1. Marinescu Irineu
2. Avramescu Bogdan
25
2091
15 Dec 2018
B
48
Giurgiu

28

E+O

20

Amatori

1. Varbanescu Petre
2. Dinca Daniel
1. Vitan Andrei
2. Palangeanu Iris
26
2066
17 Nov 2018
A
213
Bucuresti (Top Tenis)
`Memorialul George Vaduva`

30

Elite

56

Open

79

Avansati

48

Incepatori

1. Macarenco Andrei
2. Boraciu Claudiu
1. Dena Corneliu
2. Acatrinei Lucian Marian
1. Gavrila Aurel
2. Gheorghe Florin
1. Palaloga Sebastian
2. Boaca Danut
27
2059
10 Nov 2018
A
92
Giurgiu
`Cupa PRO TM`
1

38

E+O

30

Avansati

24

Incepatori

1. Macarenco Andrei
2. Dumitrescu Cornel
1. Gavrila Aurel
2. Catana Claudiu
1. Marinescu Nelu
2. Dobra Adrian
28
2013
29 Sep 2018
A+
277
Bucuresti (Chiajna)
`Turneu A+` - Chiajna

72

Elite

98

Open

71

Avansati

36

Incepatori

1. Istrate Andrei
2. Enciu Alexandru
1. Voicu Ionut
2. Corbu Mihai Cosmin
1. Barca George
2. Ciocau Viorel
1. Dumitru George
2. Radu Dragos
29
2006
15 Sep 2018
A
179
Bucuresti (Top Tenis)
`Turneu A-niversar TTA - 8 ani`

41

Elite

28

Open

67

Avansati

43

Incepatori

1. Lukasz Klimas
2. Istrate Andrei
1. Bradatan Lenuta
2. Retegan Cosmin
1. Jurescu Sorin
2. Gavrila Aurel
1. Ianos Vlad
2. Bucur Mario
30
2001
08 Sep 2018
B
38
Giurgiu

17

E+O

21

Amatori

1. Sima Vlad
2. Dinca Daniel
1. Gavrila Aurel
2. Stanescu Maria
31
1997
01 Sep 2018
R+
152
Bucuresti (Top Tenis)
`Ziua Nationala AmaTur` - zona 3
4

21

Elite

44

Open

51

Avansati

36

Incepatori

1. Tudorache Viorel
2. Boaca Valentin
1. Paun Daniel
2. Belinsca Romeo
1. Sima Vlad
2. Acu Paul
1. Boroica Alex
2. Popa Vlad
32
1986
18 Aug 2018
A
175
Bucuresti (Sun Plaza)
`Cupa Table Tennis Team`

32

Elite

26

Incepatori

66

Avansati

51

Open

1. Panea Ovidiu
2. Boraciu Claudiu
1. Tanase Claudiu
2. Ficleanu Gabriel
1. Sima Vlad
2. Nitu Serban
1. Tofan Marius
2. Retegan Cosmin
33
1967
21 Jul 2018
A
113
Giurgiu
`Cupa PRO TM`

42

E+O

42

Avansati

29

Incepatori

1. Neagu Mircea
2. Lukasz Klimas
1. Sima Vlad
2. Sabin Cristian
1. Stanescu Maria
2. Marinescu Nelu
34
1960
14 Jul 2018
A
189
Bucuresti (Chiajna)
`Domnita Chiajna`
1

39

Elite

54

Open

66

Avansati

30

Incepatori

1. Lukasz Klimas
2. Istrate Andrei
1. Retegan Cosmin
2. Bivolaru Marius
1. Campean Adrian
2. Bucuroiu Alin
1. Badea Ionut
2. Bistreanu Armand
35
1944
16 Jun 2018
A
196
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`

27

Elite

53

Open

68

Avansati

48

Incepatori

1. Cristache George
2. Petcu Marius
1. Sandu Bogdan Gabriel
2. Pascu Razvan
1. Bucuroiu Alin
2. Poenaru Adrian
1. Barbu Daniel
2. Sasu Bogdan
36
1909
29 Apr 2018
B
106
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa TTA

12

Elite

32

Open

33

Avansati

29

Incepatori

1. Dumitru Gheorghe
2. Leorda Rares
1. Lita Gabriel
2. Acsinte Oana
1. Traista Andrei
2. Sima Vlad
1. Barbu Daniel
2. Guluta Florin
37
1840
15 Apr 2018
B+
65
Bucuresti (Top Tenis)
WTTD 2018 - E/O

19

Elite

46

Open

1. Boraciu Claudiu
2. Paun Daniel
1. Nicolae Alyn
2. Jimmy Lu
38
1839
14 Apr 2018
B+
63
Bucuresti (Top Tenis)
WTTD 2018 - A/I

36

Avansati

27

Incepatori

1. Dobre Titus
2. Campean Adrian
1. Barbu Daniel
2. Bonciu Daniel
39
1854
06 Apr 2018
Friday
B+
44
Giurgiu
WTTD 2018 - E/O + A/I

20

E+O

24

Amatori

1. Dinca Daniel
2. Chireceanu Denisa
1. Sima Vlad
2. Dumitrache Gabriel
40
1799
10 Mar 2018
A
101
Giurgiu
Cupa PRO TM Giurgiu

44

E+O

32

Avansati

25

Incepatori

1. Enciu Alexandru
2. Durdun George
1. Lita Gabriel
2. Toma Viorel
1. Vitan Andrei
2. Dinca Raducu
41
1795
03 Mar 2018
A
184
Bucuresti (Chiajna)
Turneu A `VIVA SPORT`

35

Elite

45

Open

69

Avansati

35

Incepatori

1. Enciu Alexandru
2. Oprea Luca
1. Vranceanu Mihai
2. Boraciu Claudiu
1. Hana Radu
2. Lita Gabriel
1. Dinca Raducu
2. Iordan Alexandru Constantin
42
1785
11 Feb 2018
B
152
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa TTA

21

Elite

40

Open

53

Avansati

38

Incepatori

1. Boaca Valentin
2. Arabagiu Marius
1. Bradatan Lenuta
2. Belinsca Romeo
1. Dobre Titus
2. Dumitrache Gabriel
1. Constantin Eduard
2. Ianos Vlad
43
1775
28 Jan 2018
A
269
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Unirii

40

Elite

70

Open

93

Avansati

66

Incepatori

1. Istrate Andrei
2. Boaca Valentin
1. Rizea Andrei
2. Rosioara Razvan
1. Ionescu Mihai
2. Iorgoiu Constantin
1. Dramba Daniel Dumitru
2. Florea Cristian
44
1739
02 Dec 2017
B
133
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Nationala

54

E+O

43

Avansati

36

Incepatori

1. Tigau Dan
2. Dinca Daniel
1. Lita Gabriel
2. Ionescu Mihai
1. Slusarciuc Vladut Stefan
2. Milos Gianni
45
1722
19 Nov 2017
A
220
Bucuresti (Top Tenis)
Memorialul George Vaduva

48

Elite

53

Open

77

Avansati

42

Incepatori

1. Dragan Valentin
2. Istrate Andrei
1. Rosioara Razvan
2. Stefan Mihai
1. Craciun David Mihai
2. Gheorghe Florin
1. Milos Cristian
2. Moca Vasile
46
1708
04 Nov 2017
A
88
Giurgiu
Cupa ProTM

37

E+O

30

Avansati

21

Incepatori

1. Enciu Alexandru
2. Varbanescu Petre
1. Trocan Alexa
2. Trocan Nicolae
1. Moca Vasile
2. Palangeanu Iris
47
1700
21 Oct 2017
A
156
Bucuresti (Chiajna)

36

Elite

36

Open

60

Avansati

24

Incepatori

1. Enciu Alexandru
2. Frasineanu Adrian
1. Macelaru Eugen
2. Salariu Adrian
1. Stefan Mihai
2. Lita Gabriel
1. Moca Vasile
2. Ana George
48
1673
16 Sep 2017
A
223
Bucuresti (Top Tenis)
Aniversare 7 ani cu Top Tenis Arena

41

Elite

52

Open

81

Avansati

49

Incepatori

1. Enciu Alexandru
2. Oprea Luca
1. Badulescu Mario
2. Rosioara Razvan
1. Lazar Ion
2. Belinsca Romeo
1. Valcica Antonio
2. Hana Radu
49
1665
02 Sep 2017
R+
147
Bucuresti
Turneu A+ Regional Zona 3

26

Elite

25

Open

57

Avansati

39

Incepatori

1. Petcu Marius
2. Ursut Horia
1. Badulescu Mario
2. Buta Radu
1. Sandu Stefan
2. Udrea Valentin
1. Nicolae Alyn
2. Ionescu Alexandru
50
1622
01 Jul 2017
A
50
Giurgiu
`Cupa PRO TM`

16

E+O

34

Amatori

1. Enciu Alexandru
2. Varbanescu Petre
1. Dospinescu George
2. Musat Catalin
51
1602
27 May 2017
A
197
Bucuresti (Top Tenis)

36

Elite

42

Open

79

Avansati

40

Incepatori

1. Istrate Andrei
2. Oprea Luca
1. Arabagiu Marius
2. Ursu Teodor
1. Boraciu Claudiu
2. Stoica Laura
1. Moasa Gabriel
2. Pascu Razvan
52
1522
08 Apr 2017
B+
120
Bucuresti (Top Tenis)
WTTD

48

Open

72

Amatori

1. Tudorache Viorel
2. Neculcea Alexandru
1. Stoica Laura
2. Sandu Bogdan Gabriel
53
1489
11 Mar 2017
A
130
Giurgiu
`Cupa PRO TM`

21

Elite

30

Open

48

Avansati

31

Incepatori

1. Enciu Alexandru
2. Rosu Alexandru
1. Buzatu Vasile
2. Vasile Gelu Iulian
1. Stanciu Stelian
2. Solcan Florin
1. Stoica Liviu Gabriel
2. Milea Alexandru
54
1492
04 Mar 2017
B
84
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Iernii

36

Open

48

Amatori

1. Bujor Dragos
2. Dinca Daniel
1. Sandu Bogdan Gabriel
2. Stoica Laura
55
1476
18 Feb 2017
A
212
Bucuresti (Top Tenis)
Pinguinul Vesel

36

Elite

48

Open

81

Avansati

47

Incepatori

1. Bujor Dragos
2. Radu Costica
1. Sultana Denis
2. Constantin Teodor
1. Bucsan Romeo
2. Voicu Ionut
1. Acu Paul
2. Ileanu Bogdan
56
1467
04 Feb 2017
B
84
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Iernii

30

Open

54

Amatori

1. Tudorache Viorel
2. Leorda Rares
1. Jimmy Lu
2. Negoita Edward
57
1454
21 Jan 2017
A
210
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Unirii

30

Elite

48

Open

84

Avansati

48

Incepatori

1. Cionoiu Cristian
2. Bujor Dragos
1. Panea Ovidiu
2. Fratila Robert
1. Barbatel Eduard
2. Burca Valentin
1. Marinescu Irineu
2. Dumitrescu Catalin
58
1430
03 Dec 2016
B
60
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa 1 Decembrie

60

O+A

1. Bujor Dragos
2. Constantin Teodor
59
1418
26 Nov 2016
B
98
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Iernii

32

Open

66

Amatori

1. Neagu Mircea
2. Bujor Dragos
1. Trocaru Remus
2. Voin Doru
60
1411
12 Nov 2016
B
95
Bucuresti (Top Tenis)
Turneu T.T.Friends

30

Open

65

Amatori

1. Dumitrescu Matei
2. Bujor Dragos
1. Bradatan Lenuta
2. Istrate Cristian
61
1401
05 Nov 2016
A
96
Giurgiu
Cupa PRO TM Giurgiu

38

Open

58

Amatori

1. Neagu Mircea
2. Toma Florin
1. Rosioara Razvan
2. Dospinescu George
62
1387
22 Oct 2016
A
158
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Pinguinul Vesel
1

42

Open

58

Avansati

58

Incepatori

1. Enciu Alexandru
2. Banescu Dragos
1. Dobrin Adrian
2. Petrov Dan
1. Trandafir Radu Catalin
2. Rosu Marius Lucian
63
1375
24 Sep 2016
B
16
Giurgiu

16

O+A

1. Aftenii Daniel
2. Chireceanu Denisa
64
1372
17 Sep 2016
A
156
Bucuresti (Top Tenis)
Turneu A-niversar - 6 ani
5

58

Open

55

Avansati

43

Incepatori

1. Uta Adrian
2. Tomica Andrei
1. Trocan Alexa
2. Brezae Vlad
1. Retegan Cosmin
2. Zaharia Puiu
65
1361
03 Sep 2016
R+
124
Bucuresti (Top Tenis)
Ziua Nationala Amatur - Zona 3
14

44

Open

80

Amatori

1. Tomica Andrei
2. Uta Adrian
1. Buzatu Vasile
2. Dena Corneliu
66
1346
20 Aug 2016
A
96
Bucuresti (Viva)
Jazz Pong Social Club

24

Open

72

Amatori

1. Farcas Vlad
2. Enciu Alexandru
1. Rosioara Razvan
2. Badulescu Mario
67
1314
04 Jun 2016
A
175
Bucuresti (Top Tenis)

16

Masters

54

Open

61

Avansati

44

Incepatori

1. Ciobanu Alex
2. Uta Adrian
1. Bordea Mihnea
2. Dumitrescu Matei
1. Tepelea Ioana
2. Constantinescu Rares
1. Brezae Vlad
2. Rosioara Razvan
68
1284
16 Apr 2016
A
108
Bucuresti (Viva)
JAZZ PONG Social Club

36

Open

72

Amatori

1. Uta Adrian
2. Enciu Alexandru
1. Istrate Andrei
2. Trocan Nicolae
69
1278
02 Apr 2016
A+
312
Bucuresti (Top Tenis)
Turneu A+

117

Open

123

Amatori

72

Incepatori

1. Enciu Alexandru
2. Lukasz Klimas
1. Istrate Andrei
2. Fratila Robert
1. Mitrea Silviu
2. Pribeagu Claudiu
70
1261
12 Mar 2016
A
76
Giurgiu
Cupa Prieteniei

30

Open

46

Amatori

1. Neagu Mircea
2. Aftenii Daniel
1. Pandele Ionel
2. Papacu Bejoli
71
1235
20 Feb 2016
A
116
Bucuresti (Viva)
Cupa Pinguinul Vesel

48

Open

68

Amatori

1. Stanciu Alin
2. Enciu Alexandru
1. Scraba Marius
2. Badulescu Mario
72
1229
23 Jan 2016
A
174
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Unirii

57

Open

60

Amatori

57

Incepatori

1. Petrescu Liviu
2. Iacob Bogdan
1. Bujor Dragos
2. Ursut Horia
1. Mitrea Silviu
2. Dragomir Iuliu Florin
73
1241
16 Jan 2016
B
19
Giurgiu

19

O+A

1. Aftenii Daniel
2. Vasile Gelu Iulian
74
1239
03 Jan 2016
B
45
Bucuresti
Cupa Gheorghe Teodor - turneu inaugural

45

O+A

1. Uta Adrian
2. Boaca Valentin
75
1092
19 Dec 2015
A
109
Bucuresti (Viva)

36

Open

73

Amatori

1. Enciu Alexandru
2. Radu Costica
1. Ursu Teodor
2. Presura Eugen
76
1087
28 Nov 2015
A
164
Bucuresti (Top Tenis)
Memorialul George Vaduva

71

Open

93

Amatori

1. Calin Mihai
2. Tomica Andrei
1. Pandele Ionel
2. Micuda Mihai
77
1186
14 Nov 2015
B
60
Bucuresti (Viva)

60

O+A

1. Boaca Valentin
2. Burlacel Ionut
78
1072
10 Oct 2015
A
114
Bucuresti (Viva)
JAZZ PONG Social Club

41

Open

73

Amatori

1. Boaca Valentin
2. Enciu Alexandru
1. Capponi Luigi
2. Ionescu Serban
79
1067
19 Sep 2015
A
165
Bucuresti (Top Tenis)
Turneu A-niversar 10 ani

78

Open

87

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Roman Iulian
1. Niculescu Gabriel
2. Bozga Razvan
80
1172
12 Sep 2015
B
55
Bucuresti (Viva)

55

O+A

1. Mereuta Rares
2. Dumitrescu Matei
81
1218
05 Sep 2015
R+
57
Bucuresti (Top Tenis)
Turneu A+ regional - Zona 3 - amatori

57

Amatori

1. Sinita Eugen
2. Acatrinei Lucian Marian
82
1217
05 Sep 2015
R+
38
Bucuresti (Viva)
Turneu A+ regional - Zona 3 - amatori

38

Open

1. Ciobanu Alex
2. Uta Adrian
83
1171
30 Aug 2015
B
18
Alexandria

18

O+A

1. Moise Mihai
2. Ispas Victor
84
1167
22 Aug 2015
B
53
Bucuresti (Viva)

53

O+A

1. Boaca Valentin
2. Bocaniala Norocel
85
1058
01 Aug 2015
A
166
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa de vara

71

Open

95

Amatori

1. Calin Mihai
2. Lukasz Klimas
1. Barbu Ana Maria
2. Makszin Dacian
86
1054
11 Jul 2015
A
120
Bucuresti (Viva)
JAZZ PONG Social Club

48

Open

72

Amatori

1. Boaca Valentin
2. Giol Mihai
1. Micuda Mihai
2. Bujor Dragos
87
1042
30 May 2015
A
155
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa www.tenisdemasa.ro

66

Open

89

Amatori

1. Craioveanu Mihai
2. Boaca Valentin
1. Miron Andrei
2. Damian Alin
88
1032
25 Apr 2015
A
86
Bucuresti (Viva)
Viva Ping Pong Social Club

20

Open

66

Amatori

1. Toma Florin
2. Zamfir Ionel
1. Mocanu Marius
2. Rosu Alexandru
89
1121
21 Mar 2015
B
57
Bucuresti (Top Tenis)

16

Open

26

Avansati

15

Incepatori

18

J 11-13 ani

21

J 9-10 ani

14

J 6-8 ani

1. Uta Adrian
2. Boaca Valentin
1. Secu Valeriu
2. Rosu Marius Lucian
1. Dima Nicu
2. Milos Cristian
1. Barbu Ana Maria
2. Muntoiu Theodor
1. Bujor Dragos
2. Stan Razvan
1. Garlea Mihai
2. Pantelimon Eric
90
1120
14 Mar 2015
B
48
Bucuresti (Viva)

48

O+A

1. Petrescu Liviu
2. Leorda Rares
91
1019
21 Feb 2015
A
143
Bucuresti (Viva)
Cupa Pinguinul Vesel

48

Open

95

Amatori

1. Petrescu Liviu
2. David Dorin
1. Movileanu Darius
2. Bucsan Romeo
92
1106
14 Feb 2015
B
54
Bucuresti (Top Tenis)

18

Open

36

Amatori

1. Boaca Valentin
2. Panea Ovidiu
1. Micuda Mihai
2. Niculae Dan
93
1014
24 Jan 2015
A
199
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Unirii

65

Open

134

Amatori

1. Enciu Alexandru
2. Radoi Marius
1. Panaitescu Stefan
2. Dascalasu Viorel
94
1096
17 Jan 2015
B
55
Bucuresti (Viva)

55

O+A

1. Dinca Daniel
2. Panea Ovidiu
95
903
20 Dec 2014
A
123
Bucuresti (Viva)
Cupa Mos Gerila

36

Open

87

Amatori

1. Dinca Nicolae
2. Fodoran Cosmin
1. Grigore Alexandru
2. Papacu Bejoli
96
901
29 Nov 2014
A
141
Bucuresti (Top Tenis)
Memorialul George Vaduva

48

Open

93

Amatori

1. Dinca Nicolae
2. Craioveanu Mihai
1. Luta Petre
2. Darmaz Ion
97
994
15 Nov 2014
B
44
Bucuresti (Viva)

20

Open

24

Amatori

1. Panea Ovidiu
2. Motoroi Costin
1. Moise Mihai
2. Bradatan Lenuta
98
985
04 Oct 2014
B
39
Bucuresti (Viva)

39

O+A

1. Zamfir Ionel
2. Cristache George
99
886
20 Sep 2014
A
149
Bucuresti (Top Tenis)
Turneu A-niversar Top Tenis Arena

55

Open

94

Amatori

1. Vardi Dan
2. Traistaru Marius
1. Constantin Teodor
2. ON HO
100
976
30 Aug 2014
B
37
Alexandria

37

O+A

1. Dobre Titus
2. Avram Nicolae