' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Filtrare


Sortare
Traffic 16 Aug
IP's: 25, Clicks: 29
1649 turnee H2H
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
Nr. meciuri Clasament (link pagina turneu)
GIGSEL
1
2813
20 Aug
2022
B
Bucuresti (Antilopa)
`Cupa TSP Vibe`
1st day - A, H
2nd day - E, O

Elite

Open

Avansati

Hobby

... Waiting ...
2
2811
13 Aug
2022
B
60
Videle
1st day - A, H
2nd day - E+O

23

E+O

14

Avansati

23

Hobby

55

26

55

24

12

24

7

7

7

1. Neculai Alexandru
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Baluta Silviu
2. Bobosila Nelu
1. Danaricu Adrian
2. Dinu George
3
2788
09 Jul
2022
B
119
Bucuresti (Antilopa)
Cupa TSP Vibe
1st day - A, H
2nd day - E, O

29

Elite

40

Open

30

Avansati

20

Hobby

56

80

60

40

24

48

24

24

15

15

15

7

1. Boaca Valentin
2. Neagoe Costin
1. Radu Aurel
2. Ionescu Mihai
1. State Malin
2. Alexandroaie Emanuel
1. Mihalcea Stefan Tiberiu
2. Necsoiu Georgiana
4
2778
25 Jun
2022
B
104
Bucuresti (Antilopa)
`Cupa TSP Vibe`
1st day - A, H
2nd day - E, O

24

Elite

19

Open

33

Avansati

28

Hobby

46

36

75

52

30

24

36

36

9

7

11

11

1. Neculai Alexandru
2. Boaca Valentin
1. Cretu Ionut
2. Parvu Matei
1. Ileanu Bogdan
2. Bonciu Daniel
1. Georgescu Robert Stefan
2. Caranfilian Migo
5
2764
11 Jun
2022
B
67
Bucuresti
`Cupa CSTA`
1st day - A+H
2nd day - E+O

36

E+O

31

A+H

90

65

36

36

11

11

1. Buzatu Vasile
2. Megan Alexandra
1. Bonciu Daniel
2. Podlovschi Bogdan
6
2759
04 Jun
2022
A
186
Bucuresti (Gimnaziala 195 Hamburg)
`Cupa ACS Ping Pong Academy`
1st day - E, O, A
2nd day - H

54

Elite

51

Open

51

Avansati

30

Hobby

135

105

120

75

54

60

54

30

17

19

17

9

1. Neculai Alexandru
2. Boaca Valentin
1. Istrate Cristian
2. Dascalasu Viorel
1. Mihai Andrei
2. Corneanu Sorin
1. Caranfilian Migo
2. Pirvanescu Daniel
7
2735
30 Apr
2022
B
62
Bucuresti (Top Spin by Laura)
1st day - A, H
2nd day - E+O

23

E+O

20

Avansati

19

Hobby

1. Neculai Alexandru
2. Prundaru Horia
1. Mihai Andrei
2. Curelea Petre
1. Georgescu Robert Stefan
2. Jinga Vlad
8
2732
16 Apr
2022
B
49
Bucuresti (Top Tenis Arena)
`Cupa CSTA`
1st day - A+H
2nd day - E+O

23

E+O

26

A+H

42

55

30

30

9

9

1. Neagoe Costin
2. Balan Mihai
1. Varzaru Vivi
2. Vasile Victor
9
2719
05 Apr
2022
Tuesday
B+
71
Bucuresti (Antilopa)
`WTTD 2022` - Cupa TTA
1st day - A
2nd day - H
3rd day - E+O

28

E+O

22

Avansati

21

Hobby

52

50

34

23

15

19

1. Neculai Alexandru
2. Prundaru Horia
1. Mihai Andrei
2. Paraschiv Claudiu
1. Batrinu Valentin
2. Popescu Stefan Ionut
10
2700
02 Apr
2022
B+
127
Bucuresti (Antilopa)
`WTTD 2022` - Cupa TSP Vibe
1st day - A, H
2nd day - E, O

19

Elite

44

Open

33

Avansati

31

Hobby

36

86

75

65

24

54

24

24

7

17

15

15

1. Neculai Alexandru
2. Buzatu Vasile
1. Iordan Alexandru Constantin
2. Stoica Patricia
1. Dinu Gheorghe
2. Varzaru Vivi
1. Bogdan Andrei
2. Serban Kariss
11
2686
31 Mar
2022
Thursday
B+
65
Bucuresti (Top Spin by Laura)
`WTTD 2022` - Cupa Laura
1st day - H
2nd day - A
3rd day - E+O

22

E+O

21

Avansati

22

Hobby

50

45

50

24

24

24

7

7

7

1. Dumitrescu Cornel
2. Prundaru Horia
1. Neagu George Adrian
2. Burcea Daniel
1. Stoicescu Gheorghe
2. Ionescu Ioana
12
2679
26 Mar
2022
B
79
Bucuresti (Ping Pong Shop)
`Cupa Ping Pong Shop`
1st day - A, H
2nd day - E, O

19

Elite

20

Open

20

Avansati

20

Hobby

40

36

40

40

15

15

15

15

1. Burlacel Ionut
2. Dumitru Gheorghe
1. Iordan Alexandru Constantin
2. Dumitrescu Cornel
1. Galos Alexandru
2. Burcea Daniel
1. Toader Petru
2. Dumitrache Ionut
13
2670
12 Mar
2022
A+
392
Bucuresti (Gimnaziala 195 Hamburg)
`Cupa TSP Vibe`
1st day - A, H
2nd day - E, O

79

Elite

119

Open

118

Avansati

76

Hobby

156

236

232

144

66

144

144

66

41

47

47

41

1. Boaca Valentin
2. Neculai Alexandru
1. Istrate Cristian
2. Craiu Catalin
1. Aparaschivei Bogdan
2. Galos Alexandru
1. Matsumoto Paul
2. Bustiuc Razvan
14
2666
05 Mar
2022
B
117
Bucuresti (Antilopa)
`Cupa Martisor`
1st day - A, H
2nd day - E, O

30

Elite

23

Open

31

Avansati

33

Hobby

60

55

65

62

24

24

24

36

15

7

15

15

1. Neculai Alexandru
2. Petcu Marius
1. Popescu Eugen
2. Guluta Florin
1. Bruma Ovidiu
2. Boteanu Nicu
1. Tonciu Costin
2. Minca Liviu
15
2664
26 Feb
2022
B
74
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`
1st day - E+O, A
2nd day - H

28

E+O

27

Avansati

19

Hobby

52

48

36

23

23

15

1. Neagoe Costin
2. Marandici Vasile
1. Bruma Ovidiu
2. Baicu Claudiu
1. Boroica Gheorghe
2. Stamate Cristian
16
2658
19 Feb
2022
A
235
Bucuresti (Apollo)
`Cupa TSP Vibe`
1st day - A, H
2nd day - E, O

38

Elite

77

Open

62

Avansati

58

Hobby

76

148

118

116

48

96

78

48

15

31

25

31

1. Boaca Valentin
2. Dinca Dorinel
1. Catana Claudiu
2. Zamfir Ionel
1. Visan Daniel
2. Bruma Ovidiu
1. Botosneanu Ion
2. Cocan Mircea
17
2656
12 Feb
2022
B
66
Bucuresti (Top Spin by Laura)
1st day - A, H
2nd day - E+O

21

E+O

22

Avansati

23

Hobby

45

50

55

24

24

24

7

7

7

1. Badulescu Teodor
2. Neagoe Costin
1. Tataru Tiberiu
2. Zaharia Puiu
1. Souca Liviu
2. Teodoru Matei
18
2653
12 Feb
2022
B
78
Bucuresti (Ping Pong Shop)
`Cupa Ping Pong Shop`
1st day - E, O
2nd day - A, H

20

Elite

21

Open

20

Avansati

17

Hobby

40

45

40

28

15

15

15

15

1. Boaca Valentin
2. Rogoz Nicoleta
1. Badea Mihai
2. Campean Adrian
1. Baican Alexandru
2. Baicu Claudiu
1. Bogdan Andrei
2. Caranfilian Migo
19
2644
29 Jan
2022
B
54
Bucuresti (Top Spin by Laura)
1st day - A, H
2nd day - E+O

18

E+O

17

Avansati

19

Hobby

32

28

36

24

24

24

7

7

7

1. Prundaru Horia
2. Mocanu Marius
1. Macelaru Eugen
2. Boteanu Nicu
1. Rosoga Ana
2. Stoicescu Gheorghe
20
2640
22 Jan
2022
A
244
Bucuresti (Apollo)
`Cupa Unirii`
1st day - A, H
2nd day - E, O

48

Elite

77

Open

76

Avansati

43

Hobby

92

148

144

72

60

96

96

60

19

31

31

19

1. Boaca Valentin
2. Neculai Alexandru
1. Bejan Alexandru
2. Lazaroiu Adrian
1. Enache Ciprian
2. Badescu Andrei
1. Mihai Andrei
2. Staicu Vasile
21
2626
08 Jan
2022
B
145
Bucuresti (TSP Vibe)
`Cupa TSP Vibe`
1st day - A, H
2nd day - E, O

29

Elite

43

Open

45

Avansati

28

Hobby

56

82

90

56

24

54

54

24

15

17

17

15

1. Dinca Dorinel
2. Petrescu Liviu
1. Neculcea Alexandru
2. Bejan Alexandru
1. Dinu Gheorghe
2. Baciu Stefan
1. Mazilu Dumitru
2. Galca Andrei
22
2616
12 Dec
2021
A
164
Bucuresti (Ping Pong Shop)
`Cupa Ping Pong Academy`

34

Elite

36

Open

48

Avansati

46

Hobby

66

75

92

84

42

42

60

60

13

13

19

19

1. Boaca Valentin
2. Macarenco Andrei
1. Truta Andrei
2. Paul Cosmin Sebastian
1. Chiraches Eric Stefan
2. Barbu Daniel
1. Pelcea Alexandru
2. Toth Narcis
23
2609
04 Dec
2021
B
50
Bucuresti (TSP Vibe)
`Top Sport Players Vibe`
1st day - A, H
2nd day - E, O
4

18

E+O

32

A+H

45

70

12

36

7

11

1. Dinca Nicolae
2. Dumitrescu Cornel
1. Ionescu Mihai
2. Barbu Alexandru
24
2602
27 Nov
2021
B
48
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`
1st day - A
2nd day - E+O, H

13

E+O

17

Avansati

18

Hobby

22

28

32

11

15

15

1. Rogoz Nicoleta
2. Acsinte Oana
1. Bruma Ovidiu
2. Vaireanu Danut Ionel
1. Minca Gabriel
2. Galca Andrei
25
2596
13 Nov
2021
B
37
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`

18

Avansati

19

Hobby

32

36

24

24

7

7

1. Tataru Tiberiu
2. Bruma Ovidiu
1. Anghel Liviu
2. Stamate Cristian
26
2593
06 Nov
2021
B
64
Bucuresti (Ping Pong Shop)
`Cupa Ping Pong Shop`
1st day - A, H
2nd day - E, O

13

Elite

11

Open

20

Avansati

20

Hobby

22

15

40

40

12

15

7

5

15

15

1. Dumitru Gheorghe
2. Badea Ionut
1. Cazacu Valentin
2. Dumitrescu Cornel
1. Bruma Ovidiu
2. Tanase Adelina
1. Minca Gabriel
2. Souca Liviu
27
2585
02 Oct
2021
B
17
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`

17

E+O

28

24

7

1. Dumitru Gheorghe
2. Nicolae Alyn
28
2565
11 Sep
2021
R+
145
Bucuresti
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 3
1st day - A, H
2nd day - E, O

25

Elite

39

Open

45

Avansati

36

Hobby

50

90

105

90

30

42

48

36

9

13

15

11

1. Ciobanu Alex
2. Boaca Valentin
1. Istrate Cristian
2. Boromiza Marian
1. Avadanoaei Petuel
2. Badescu Andrei
1. Pasoveanu Silvian
2. Varzaru Vivi
29
2562
04 Sep
2021
B
96
Bucuresti (Ping Pong Shop)
`Cupa Ping Pong Shop`
1st day - A, H
2nd day - E, O

24

Elite

24

Open

24

Avansati

24

Hobby

60

60

60

60

15

15

15

15

1. Boaca Valentin
2. Govoreanu Florin
1. Zamfir Ionel
2. Craiu Catalin
1. Marandici Vasile
2. Marandici Ion
1. Pasoveanu Silvian
2. Galos Alexandru
30
2555
26 Aug
2021
Thursday
B
56
Bucuresti (Body & Mind)
`Cupa Covid 19 Revolutii`
1st day - E+O
3rd day - A
4th day - H

23

Open

22

Avansati

11

Hobby

55

50

25

15

15

7

1. Paul Cosmin Sebastian
2. Catana Claudiu
1. Boteanu Nicu
2. Popescu Radu
1. Dragomir Dan
2. Mavrodin Cristian
31
2545
31 Jul
2021
B
55
Videle
`Cupa Neveu`
1st day - E, O
2nd day - A, H

20

Open

15

Avansati

20

Hobby

40

30

40

15

11

15

1. Gavrila Aurel
2. Istrate Cristian
1. Bruma Ovidiu
2. Tataru Tiberiu
1. Varzaru Vivi
2. Mihaila Mihai
32
2540
17 Jul
2021
B
80
Bucuresti
`Cupa Ping Pong Shop`
1st day - A, H
2nd day - E, O

20

Elite

20

Open

20

Avansati

20

Hobby

40

40

40

40

15

15

15

15

1. Badea Ionut
2. Ionascu Gabriel
1. Pascu Razvan
2. Bejan Alexandru
1. Caranda Alexandru
2. Constantin Cristina
1. Badescu Andrei
2. Ionescu Mihai
33
2523
20 Jun
2021
B
40
Bucuresti (Ping Pong Shop)
`Cupa Ping Pong Shop`

20

Elite

20

Open

40

40

15

15

1. Badea Ionut
2. Ropotan Iulian
1. Raileanu Raissa
2. Chirila Robert
34
2517
13 Jun
2021
B
40
Bucuresti (Ping Pong Shop)
`Cupa Ping Pong Shop`

20

Avansati

20

Hobby

40

40

15

15

1. Baltatu Marius
2. Visan Victor
1. State Orlando
2. Cretu Ionut
35
2508
20 Jul
2020
Monday
B
73
Bucuresti (Body & Mind)
`Cupa Covid 19 Reloaded`
1st day - H
2nd day - A
3rd day - O
4th day - E

20

Elite

19

Open

18

Avansati

16

Hobby

40

35

32

25

15

15

15

15

1. Ropotan Iulian
2. Secu Valeriu
1. Pascu Razvan
2. Istrate Cristian
1. Baltatu Eduard Laurentiu
2. Podlovschi Bogdan
1. Iordache Vlad
2. Chiron Adrian
36
2496
01 Jul
2020
Wednesday
B
70
Bucuresti (Body & Mind)
`Cupa Covid 19 +` - editia a IV-a
1st day - H
2nd day - O
3rd day - A
4th day - E

14

Elite

20

Open

20

Avansati

16

Hobby

26

40

40

24

11

15

15

15

1. Boaca Valentin
2. Ursu Teodor
1. Pascu Razvan
2. Gheorghe Nicolae
1. Avadanoaei Petuel
2. Bivolaru Marius
1. Radoi Alin
2. Iordache Vlad
37
2489
22 Jun
2020
Monday
B
67
Bucuresti (Body & Mind)
`Cupa Top Spin Body & Mind` - editia a III-a
1st day - H
2nd day - A
3rd day - O
4th day - E
4

16

Elite

20

Open

19

Avansati

12

Hobby

24

40

36

18

15

15

15

11

1. Boaca Valentin
2. Ursu Teodor
1. Istrate Cristian
2. Catana Claudiu
1. Ipate Virgil
2. Avadanoaei Petuel
1. Vaduva Laurentiu
2. Boteanu Nicu
38
2487
10 Mar
2020
Tuesday
B
43
Bucuresti (Body & Mind)
`Cupa Top Spin Body & Mind` - editia a II-a
1st day - A, H
2nd day - E, O
2

9

Elite

12

Open

12

Avansati

10

Hobby

16

30

30

20

7

7

7

7

1. Stoica Laura
2. Secu Valeriu
1. Gheorghe Nicolae
2. Dinca Raducu
1. Bonciu Daniel
2. Viezure Daniel
1. Olaru Dragos
2. Enciu Marcel
39
2475
25 Feb
2020
Tuesday
B
46
Bucuresti (Body & Mind)
`Cupa Top Spin Body & Mind`
1st day - A,H
2nd day - E,O
2

10

Elite

12

Open

12

Avansati

12

Hobby

20

30

30

30

7

7

7

7

1. Secu Valeriu
2. Rosioara Razvan
1. Istrate Cristian
2. Pantelimon Andi
1. Baluta Silviu
2. Dragos Marian
1. Moraru Marius
2. Enciu Marcel
40
2471
22 Feb
2020
B
151
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`
1st day - O, A
2nd day - E, H

27

Elite

30

Open

37

Avansati

57

Hobby

60

60

80

135

30

36

42

60

9

11

13

19

1. Cionoiu Cristian
2. Filip Gabriel
1. Pantelimon Andi
2. Catana Claudiu
1. Avadanoaei Petuel
2. Ianos Vlad
1. Chiraches Andrei Rares
2. Chiraches Eric Stefan
41
2449
25 Jan
2020
A
282
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa Unirii`
1st day - O, A
2nd day - E, H
211

51

Elite

92

Open

73

Avansati

66

Hobby

105

190

155

135

60

108

81

54

19

35

27

31

1. Caminschi Mihai
2. Boaca Valentin
1. Dumitru Bogdan
2. Rasid Aihan
1. Durac Viorel
2. Baluta Silviu
1. Holbia Cosmin
2. Dicu Razvan
42
2436
18 Jan
2020
A
100
Giurgiu
`Cupa Dunarii`
5

18

Elite

24

Open

36

Avansati

22

Hobby

45

60

90

50

11

15

23

15

1. Petrescu Liviu
2. Durdun George
1. Dascalasu Viorel
2. Stanescu Maria
1. Iordan Alexandru Constantin
2. Raileanu Raissa
1. Vitan Victor
2. Ciobanu Marius
43
2444
11 Jan
2020
B
60
Bucuresti
`Cupa Anului Nou 2020`
2

30

E+O

30

A+H

60

60

17

17

1. Constantin Teodor
2. Badea Ionut
1. Dramba Daniel Dumitru
2. Stoica Mihai
44
2400
23 Nov
2019
A
228
Bucuresti (Top Tenis)
`Memorialul George Vaduva`
1st day - O, A
2nd day - E, I

35

Elite

46

Open

75

Avansati

72

Incepatori

85

110

180

165

24

42

54

54

15

15

33

33

1. Calin Mihai
2. Ursu Teodor
1. Grigore Alexandru
2. Jimmy Lu
1. Filip Gabriel
2. Codreanu Laurentiu
1. Tataru Tiberiu
2. Dobre Alexandru
45
2376
19 Oct
2019
B
113
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`
1st day - O, A
2nd day - E, I

19

Elite

17

Open

24

Avansati

53

Incepatori

28

36

130

23

24

36

53

7

7

11

17

1. Macarenco Andrei
2. Ursu Teodor
1. Traista Andrei
2. Balaban Catalin
1. Serban Bogdan
2. Plop Adrian
1. Constantin Filip
2. Patrascu Dorin
46
2344
14 Sep
2019
A
121
Bucuresti (Top Tenis)
Turneu A-niversar - 9 ani
`A New Beginning`
1st day - O, A
2nd day - E, I

22

Elite

29

Open

37

Avansati

33

Incepatori

50

70

80

75

24

30

42

7

9

13

11

1. Calin Mihai
2. Rogoz Nicoleta
1. Istrate Cristian
2. Gheorghe Nicolae
1. Chirica Alexandru
2. Guluta Florin
1. Constantin Mihaela
2. Avramescu Bogdan
47
2334
07 Sep
2019
R+
153
Bucuresti (Top Tenis)
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 3
1st day - O, A
2nd day - E, I

26

Elite

31

Open

43

Avansati

53

Incepatori

55

65

94

115

24

48

60

9

15

15

19

1. Trohonel Daniel
2. Boaca Valentin
1. Rosioara Razvan
2. Catana Claudiu
1. Alexandru Marius
2. Acu Paul
1. Constantin Eduard
2. Moraru Marius
48
2313
03 Aug
2019
B
134
Bucuresti (Top Tenis)
`The End - TTA`
1st day - O, A
2nd day - E, I

29

Elite

30

Open

34

Avansati

41

Incepatori

70

60

80

85

30

24

24

48

9

15

15

15

1. Boaca Valentin
2. Buzatu Vasile
1. Rosioara Razvan
2. Udrea Valentin
1. Baceanu Constantin
2. Dobre Titus
1. Baltatu Eduard Laurentiu
2. Holbia Cosmin
49
2305
21 Jul
2019
A
153
Bucuresti (Sun Plaza)

24

Elite

45

Open

48

Avansati

36

Incepatori

60

105

120

90

24

48

43

24

7

15

15

15

1. Fratila Robert
2. Sumanaru Catalin
1. Stefan Patrick
2. Mitrea Silviu
1. Stoian Sorin
2. Teodorescu Radu
1. Baltatu Eduard Laurentiu
2. Mocanu Luca
50
2299
13 Jul
2019
B
178
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`
1st day - O
2nd day - E, A, I

29

Elite

39

Open

54

Avansati

56

Incepatori

69

90

120

24

42

48

60

11

13

23

19

1. Macarenco Andrei
2. Panea Ovidiu
1. Rosioara Razvan
2. Stefan Patrick
1. Calancea Corneliu
2. Acu Paul
1. Raileanu Raissa
2. Fusca Georgian
51
2287
15 Jun
2019
B
107
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`
1st day - E, O
2nd day - A, I

18

Elite

31

Open

24

Avansati

34

Incepatori

45

65

60

80

12

24

24

24

7

15

7

15

1. Murat Eris
2. Panea Ovidiu
1. Micuda Mihai
2. Sandu Stefan
1. Catana Claudiu
2. Sterczer Sandor
1. Podlovschi Bogdan
2. Fusca Georgian
52
2278
08 Jun
2019
A
102
Ruse
`Cupa Dunav`
1st day - E, I
2nd day - O, A
4

17

Elite

29

Open

23

Avansati

33

Incepatori

40

70

55

75

12

24

24

7

11

7

15

1. Pavel Tsolov
2. Macarenco Andrei
1. Nicolae Alyn
2. Mitrea Silviu
1. Mustafa Mustafov
2. Reihan Ismailov
1. Kamarashev Yordan
2. Djaner Bekirov
53
2267
18 May
2019
A
182
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`
1st day - E, O
2nd day - A, I

23

Elite

57

Open

49

Avansati

53

Incepatori

55

119

115

130

23

66

36

36

7

21

23

23

1. Petcu Marius
2. Macarenco Andrei
1. Vranceanu Mihai
2. Miron Mihai
1. Docan Cristian
2. Barca George
1. Boboc Viorel
2. Serbanica Valentin
54
2248
20 Apr
2019
B
143
Bucuresti (Top Tenis)
1st day - A, I
2nd day - E, O

24

Elite

41

Open

34

Avansati

44

Incepatori

85

80

100

48

24

47

7

15

15

15

1. Macarenco Andrei
2. Banescu Dragos
1. Buta Radu
2. Dascalasu Viorel
1. Dramba Daniel Dumitru
2. Plop Adrian
1. Podlovschi Bogdan
2. Zisu Cristian
55
2231
07 Apr
2019
B+
70
Bucuresti (Top Tenis)
WTTD 2019

22

Elite

48

Open

50

120

48

7

15

1. Ropotan Iulian
2. Cristache George
1. Voin Doru
2. Dascalasu Viorel
56
2194
06 Apr
2019
B+
64
Bucuresti (Top Tenis)
WTTD 2019

36

Avansati

28

Incepatori

75

65

42

30

13

9

1. Plop Adrian
2. Bejan Alexandru
1. Zisu Cristian
2. Tanasov Marius
57
2160
23 Mar
2019
A
221
Bucuresti (Chiajna)
`Cupa Doamna Chiajna`
1st day - O, E
2nd day - A, I
2

30

Elite

77

Open

62

Avansati

52

Incepatori

60

174

145

125

24

84

66

36

15

27

21

23

1. Neagu Mircea
2. Constantinescu Rares
1. Pribeagu Sebastian
2. Jimmy Lu
1. Ankar Wasim
2. Todi Dumitru
1. Pancrat Cristian
2. Popescu Eugen
58
2145
09 Mar
2019
A
139
Giurgiu
`Cupa PRO TM`
1st day - E, O
2nd day - A, I
92

23

Elite

45

Open

35

Avansati

36

Incepatori

55

105

85

90

24

48

36

36

7

15

11

11

1. Stefan Lavchiev
2. Durdun George
1. Sima Vlad
2. Voin Doru
1. Durac Viorel
2. Tudor Florian
1. Popescu Eugen
2. Asmarandei Petru
59
2142
23 Feb
2019
B
169
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`
1st day - A, I
2nd day - E, O

27

Elite

44

Open

41

Avansati

57

Incepatori

60

100

131

30

48

42

54

9

15

13

19

1. Alexandrescu Marius
2. Petcu Marius
1. Belinsca Romeo
2. Sima Vlad
1. Avadanoaei Petuel
2. Sursilov Constantin
1. Podlovschi Bogdan
2. Chirica Alexandru
60
2122
26 Jan
2019
A
219
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa Unirii`
1st day - A, I
2nd day - E, O

29

Elite

59

Open

83

Avansati

48

Incepatori

70

145

205

120

30

60

84

9

19

27

15

1. Enciu Alexandru
2. Tudorache Viorel
1. Rogoz Nicoleta
2. Voin Doru
1. Vitan Andrei
2. Teodorescu Andu
1. Marcosanu Dan
2. Vlasie Ionut
61
2112
05 Jan
2019
B
168
Bucuresti (Top Tenis)

29

Elite

57

Open

43

Avansati

39

Incepatori

70

135

95

90

30

57

45

36

9

19

15

15

1. Barbu Ana Maria
2. Dinca Daniel
1. Pantelimon Andi
2. Voin Doru
1. Vitan Andrei
2. Guluta Florin
1. Marinescu Irineu
2. Avramescu Bogdan
62
2091
15 Dec
2018
B
48
Giurgiu

28

E+O

20

Amatori

65

40

30

24

9

7

1. Varbanescu Petre
2. Dinca Daniel
1. Vitan Andrei
2. Palangeanu Iris
63
2066
17 Nov
2018
A
213
Bucuresti (Top Tenis)
`Memorialul George Vaduva`

30

Elite

56

Open

79

Avansati

48

Incepatori

75

130

202

120

60

77

48

9

19

25

15

1. Macarenco Andrei
2. Boraciu Claudiu
1. Dena Corneliu
2. Acatrinei Lucian Marian
1. Gavrila Aurel
2. Gheorghe Florin
1. Palaloga Sebastian
2. Boaca Danut
64
2059
10 Nov
2018
A
92
Giurgiu
`Cupa PRO TM`

38

E+O

30

Avansati

24

Incepatori

102

75

60

36

30

24

11

9

7

1. Macarenco Andrei
2. Dumitrescu Cornel
1. Gavrila Aurel
2. Catana Claudiu
1. Marinescu Nelu
2. Dobra Adrian
65
2013
29 Sep
2018
A+
277
Bucuresti (Chiajna)
`Turneu A+` - Chiajna

72

Elite

98

Open

71

Avansati

36

Incepatori

180

235

175

85

48

69

48

24

31

45

31

15

1. Istrate Andrei
2. Enciu Alexandru
1. Voicu Ionut
2. Corbu Mihai Cosmin
1. Barca George
2. Ciocau Viorel
1. Dumitru George
2. Radu Dragos
66
2006
15 Sep
2018
A
179
Bucuresti (Top Tenis)
`Turneu A-niversar TTA - 8 ani`

41

Elite

28

Open

67

Avansati

43

Incepatori

100

65

155

95

41

30

72

48

13

9

23

15

1. Lukasz Klimas
2. Istrate Andrei
1. Bradatan Lenuta
2. Retegan Cosmin
1. Jurescu Sorin
2. Gavrila Aurel
1. Ianos Vlad
2. Bucur Mario
67
2001
08 Sep
2018
B
38
Giurgiu

17

E+O

21

Amatori

40

45

12

24

7

7

1. Sima Vlad
2. Dinca Daniel
1. Gavrila Aurel
2. Stanescu Maria
68
1997
01 Sep
2018
R+
152
Bucuresti (Top Tenis)
`Ziua Nationala AmaTur` - zona 3
4

21

Elite

44

Open

51

Avansati

36

Incepatori

45

100

120

91

24

48

54

36

7

15

17

11

1. Tudorache Viorel
2. Boaca Valentin
1. Paun Daniel
2. Belinsca Romeo
1. Sima Vlad
2. Acu Paul
1. Boroica Alex
2. Popa Vlad
69
1986
18 Aug
2018
A
175
Bucuresti (Sun Plaza)
`Cupa Table Tennis Team`

32

Elite

26

Incepatori

66

Avansati

51

Open

70

55

151

120

24

30

47

36

15

9

31

23

1. Panea Ovidiu
2. Boraciu Claudiu
1. Tanase Claudiu
2. Ficleanu Gabriel
1. Sima Vlad
2. Nitu Serban
1. Tofan Marius
2. Retegan Cosmin
70
1967
21 Jul
2018
A
113
Giurgiu
`Cupa PRO TM`

42

E+O

42

Avansati

29

Incepatori

105

105

70

30

30

24

17

17

11

1. Neagu Mircea
2. Lukasz Klimas
1. Sima Vlad
2. Sabin Cristian
1. Stanescu Maria
2. Marinescu Nelu
71
1960
14 Jul
2018
A
189
Bucuresti (Chiajna)
`Domnita Chiajna`

39

Elite

54

Open

66

Avansati

30

Incepatori

90

135

165

75

42

36

45

30

13

23

29

9

1. Lukasz Klimas
2. Istrate Andrei
1. Retegan Cosmin
2. Bivolaru Marius
1. Campean Adrian
2. Bucuroiu Alin
1. Badea Ionut
2. Bistreanu Armand
72
1944
16 Jun
2018
A
196
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`

27

Elite

53

Open

68

Avansati

48

Incepatori

60

130

160

120

30

54

72

48

9

17

23

15

1. Cristache George
2. Petcu Marius
1. Sandu Bogdan Gabriel
2. Pascu Razvan
1. Bucuroiu Alin
2. Poenaru Adrian
1. Barbu Daniel
2. Sasu Bogdan
73
1909
29 Apr
2018
B
106
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa TTA

12

Elite

32

Open

33

Avansati

29

Incepatori

30

70

75

70

24

24

7

15

15

9

1. Dumitru Gheorghe
2. Leorda Rares
1. Lita Gabriel
2. Acsinte Oana
1. Traista Andrei
2. Sima Vlad
1. Barbu Daniel
2. Guluta Florin
74
1840
15 Apr
2018
B+
65
Bucuresti (Top Tenis)
WTTD 2018 - E/O

19

Elite

46

Open

51

110

12

42

7

15

1. Boraciu Claudiu
2. Paun Daniel
1. Nicolae Alyn
2. Jimmy Lu
75
1839
14 Apr
2018
B+
63
Bucuresti (Top Tenis)
WTTD 2018 - A/I

36

Avansati

27

Incepatori

90

59

36

29

11

9

1. Dobre Titus
2. Campean Adrian
1. Barbu Daniel
2. Bonciu Daniel
76
1854
06 Apr
2018
Friday
B+
44
Giurgiu
WTTD 2018 - E/O + A/I

20

E+O

24

Amatori

40

60

18

18

9

9

1. Dinca Daniel
2. Chireceanu Denisa
1. Sima Vlad
2. Dumitrache Gabriel
77
1799
10 Mar
2018
A
101
Giurgiu
Cupa PRO TM Giurgiu

44

E+O

32

Avansati

25

Incepatori

100

87

66

48

24

18

15

11

9

1. Enciu Alexandru
2. Durdun George
1. Lita Gabriel
2. Toma Viorel
1. Vitan Andrei
2. Dinca Raducu
78
1795
03 Mar
2018
A
184
Bucuresti (Chiajna)
Turneu A `VIVA SPORT`

35

Elite

45

Open

69

Avansati

35

Incepatori

85

105

165

85

24

48

48

15

15

31

15

1. Enciu Alexandru
2. Oprea Luca
1. Vranceanu Mihai
2. Boraciu Claudiu
1. Hana Radu
2. Lita Gabriel
1. Dinca Raducu
2. Iordan Alexandru Constantin
79
1785
11 Feb
2018
B
152
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa TTA

21

Elite

40

Open

53

Avansati

38

Incepatori

46

95

130

102

24

42

54

36

7

13

17

11

1. Boaca Valentin
2. Arabagiu Marius
1. Bradatan Lenuta
2. Belinsca Romeo
1. Dobre Titus
2. Dumitrache Gabriel
1. Constantin Eduard
2. Ianos Vlad
80
1775
28 Jan
2018
A
269
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Unirii

40

Elite

70

Open

93

Avansati

66

Incepatori

95

170

165

42

72

66

48

13

23

41

27

1. Istrate Andrei
2. Boaca Valentin
1. Rizea Andrei
2. Rosioara Razvan
1. Ionescu Mihai
2. Iorgoiu Constantin
1. Dramba Daniel Dumitru
2. Florea Cristian
81
1739
02 Dec
2017
B
133
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Nationala

54

E+O

43

Avansati

36

Incepatori

135

110

90

54

48

42

17

15

13

1. Tigau Dan
2. Dinca Daniel
1. Lita Gabriel
2. Ionescu Mihai
1. Slusarciuc Vladut Stefan
2. Milos Gianni
82
1722
19 Nov
2017
A
220
Bucuresti (Top Tenis)
Memorialul George Vaduva

48

Elite

53

Open

77

Avansati

42

Incepatori

126

130

196

105

48

54

78

42

15

17

25

13

1. Dragan Valentin
2. Istrate Andrei
1. Rosioara Razvan
2. Stefan Mihai
1. Craciun David Mihai
2. Gheorghe Florin
1. Milos Cristian
2. Moca Vasile
83
1708
04 Nov
2017
A
88
Giurgiu
Cupa ProTM

37

E+O

30

Avansati

21

Incepatori

90

87

66

42

30

24

13

9

7

1. Enciu Alexandru
2. Varbanescu Petre
1. Trocan Alexa
2. Trocan Nicolae
1. Moca Vasile
2. Palangeanu Iris
84
1700
21 Oct
2017
A
156
Bucuresti (Chiajna)

36

Elite

36

Open

60

Avansati

24

Incepatori

90

90

150

60

24

24

60

24

15

15

19

7

1. Enciu Alexandru
2. Frasineanu Adrian
1. Macelaru Eugen
2. Salariu Adrian
1. Stefan Mihai
2. Lita Gabriel
1. Moca Vasile
2. Ana George
85
1673
16 Sep
2017
A
223
Bucuresti (Top Tenis)
Aniversare 7 ani cu Top Tenis Arena

41

Elite

52

Open

81

Avansati

49

Incepatori

100

130

200

42

54

84

54

13

17

27

17

1. Enciu Alexandru
2. Oprea Luca
1. Badulescu Mario
2. Rosioara Razvan
1. Lazar Ion
2. Belinsca Romeo
1. Valcica Antonio
2. Hana Radu
86
1665
02 Sep
2017
R+
147
Bucuresti
Turneu A+ Regional Zona 3

26

Elite

25

Open

57

Avansati

39

Incepatori

72

66

135

91

24

24

42

7

7

19

13

1. Petcu Marius
2. Ursut Horia
1. Badulescu Mario
2. Buta Radu
1. Sandu Stefan
2. Udrea Valentin
1. Nicolae Alyn
2. Ionescu Alexandru
87
1622
01 Jul
2017
A
50
Giurgiu
`Cupa PRO TM`

16

E+O

34

Amatori

35

80

12

36

7

11

1. Enciu Alexandru
2. Varbanescu Petre
1. Dospinescu George
2. Musat Catalin
88
1602
27 May
2017
A
197
Bucuresti (Top Tenis)

36

Elite

42

Open

79

Avansati

40

Incepatori

96

105

207

95

24

42

78

42

15

13

25

13

1. Istrate Andrei
2. Oprea Luca
1. Arabagiu Marius
2. Ursu Teodor
1. Boraciu Claudiu
2. Stoica Laura
1. Moasa Gabriel
2. Pascu Razvan
89
1522
08 Apr
2017
B+
120
Bucuresti (Top Tenis)
WTTD

48

Open

72

Amatori

15

31

1. Tudorache Viorel
2. Neculcea Alexandru
1. Stoica Laura
2. Sandu Bogdan Gabriel
90
1489
11 Mar
2017
A
130
Giurgiu
`Cupa PRO TM`

21

Elite

30

Open

48

Avansati

31

Incepatori

45

75

126

81

24

30

48

30

7

9

15

9

1. Enciu Alexandru
2. Rosu Alexandru
1. Buzatu Vasile
2. Vasile Gelu Iulian
1. Stanciu Stelian
2. Solcan Florin
1. Stoica Liviu Gabriel
2. Milea Alexandru
91
1492
04 Mar
2017
B
84
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Iernii

36

Open

48

Amatori

90

120

24

48

15

15

1. Bujor Dragos
2. Dinca Daniel
1. Sandu Bogdan Gabriel
2. Stoica Laura
92
1476
18 Feb
2017
A
212
Bucuresti (Top Tenis)
Pinguinul Vesel

36

Elite

48

Open

81

Avansati

47

Incepatori

90

120

195

115

24

47

84

48

15

15

27

15

1. Bujor Dragos
2. Radu Costica
1. Sultana Denis
2. Constantin Teodor
1. Bucsan Romeo
2. Voicu Ionut
1. Acu Paul
2. Ileanu Bogdan
93
1467
04 Feb
2017
B
84
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Iernii

30

Open

54

Amatori

60

135

24

36

15

23

1. Tudorache Viorel
2. Leorda Rares
1. Jimmy Lu
2. Negoita Edward
94
1454
21 Jan
2017
A
210
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Unirii
8

30

Elite

48

Open

84

Avansati

48

Incepatori

59

120

210

72

15

15

27

23

1. Cionoiu Cristian
2. Bujor Dragos
1. Panea Ovidiu
2. Fratila Robert
1. Barbatel Eduard
2. Burca Valentin
1. Marinescu Irineu
2. Dumitrescu Catalin
95
1430
03 Dec
2016
B
60
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa 1 Decembrie

60

O+A

19

1. Bujor Dragos
2. Constantin Teodor
96
1418
26 Nov
2016
B
98
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Iernii

32

Open

66

Amatori

70

165

24

72

15

23

1. Neagu Mircea
2. Bujor Dragos
1. Trocaru Remus
2. Voin Doru
97
1411
12 Nov
2016
B
95
Bucuresti (Top Tenis)
Turneu T.T.Friends

30

Open

65

Amatori

75

160

30

66

9

21

1. Dumitrescu Matei
2. Bujor Dragos
1. Bradatan Lenuta
2. Istrate Cristian
98
1401
05 Nov
2016
A
96
Giurgiu
Cupa PRO TM Giurgiu

38

Open

58

Amatori

102

150

36

60

11

19

1. Neagu Mircea
2. Toma Florin
1. Rosioara Razvan
2. Dospinescu George
99
1387
22 Oct
2016
A
158
Bucuresti (Top Tenis)
Cupa Pinguinul Vesel

42

Open

58

Avansati

58

Incepatori

105

150

145

42

60

60

13

19

19

1. Enciu Alexandru
2. Banescu Dragos
1. Dobrin Adrian
2. Petrov Dan
1. Trandafir Radu Catalin
2. Rosu Marius Lucian
100
1375
24 Sep
2016
B
16
Giurgiu

16

O+A

35

18

5

1. Aftenii Daniel
2. Chireceanu Denisa