' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Filtrare


Sortare
Traffic 12 Aug
IP's: 0, Clicks: 0
1044 turnee H2H
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
Nr.
games
Clasament (link pagina turneu)
1
2505
18 Jul
2020
B
34
Sighetu Marmatiei
`Memorialul Ioan Antohi` - Editia I-a

15

E+O

19

A+H

41

51

1. Ticala Vasile Jr
2. Petrus Florin
1. Farkas Bence
2. Maran Petru
2
2482
07 Mar
2020
A
255
Apahida
Memorialul `Dorin Giurgiuca` - editia I-a
1st day - A, H
2nd day - E, O
8

36

Elite

60

Open

82

Avansati

77

Hobby

113

189

311

293

1. Simon Csaba
2. Farcas Dan
1. Rusu Stefan
2. Miron Mihai
1. Orban Alexandru
2. Joldes Adrian
1. Anca Valentin
2. Dranca David
3
2466
15 Feb
2020
B
90
Dej

30

E+O

36

Avansati

24

Hobby

1

94

137

91

1. Mican Nicolae
2. Mocean Dan
1. Bal Adrian
2. Vale Nelu
1. Cristea Samuel
2. Schuller Claudiu
4
2461
08 Feb
2020
B
46
Viseu

16

E+O

30

A+H

39

83

1. Nistor Dorel
2. Moldovan Cristian
1. Vaduva Dan
2. Curtea Marcel
5
2456
01 Feb
2020
A
143
Aiud
`Cupa Eu si Paleta de Tenis` - editia a VIII-a

24

Elite

42

Open

53

Avansati

24

Hobby

1

6

75

132

201

91

1. Marchis Maximilian
2. Blaga Marius
1. Mal Denis
2. Mal Calin
1. Ifrosa Petru
2. Mitar Marius Tiberiu
1. Hagea Andra
2. Aron Valentin
6
2447
18 Jan
2020
B
79
Dej

27

E+O

29

Avansati

23

Hobby

4

4

79

109

86

1. Pop Sorin
2. Ticala Vasile Jr
1. Beica Florin
2. Tofeni Ovidiu
1. Pascalau Cristian
2. Dan Radu
7
2424
14 Dec
2019
B
83
Aiud

10

Elite

11

Open

33

Avansati

29

Incepatori

1

45

40

122

111

1. Baciu Gabriel
2. Carpaci Alexandru
1. Butura Vasile
2. Ambrus Szilard
1. Farkas Bence
2. Fulop Attila
1. Anca Valentin
2. Prodan Daniel
8
2423
14 Dec
2019
B
80
Dej

29

E+O

26

Avansati

25

Incepatori

5

103

94

90

1. Marchis Maximilian
2. Petrus Florin
1. Bal Adrian
2. Tocaciu Septimiu
1. Tigoan Alex
2. Badiu Gavril
9
2416
07 Dec
2019
B
37
Viseu de Sus
`Cupa Mos Nicolae`

10

E+O

16

A+I

11

Juniori

7

11

0

1. Galban Calin
2. Mihalca Mihai
1. Ivascu Cosmin
2. Modarco Daniel
1. Curtea Lucas
2. Grigor Fabian
10
2415
07 Dec
2019
B
73
Floresti
`Campionatul Judetean Cluj`
2

24

E+O

49

A+I

91

189

1. Marchis Maximilian
2. Simion Boby
1. Radu Serban
2. Sicoe Ioan
11
2408
30 Nov
2019
A
149
Alba Iulia
`Cupa Unirii 101`
4

29

Elite

48

Open

42

Avansati

30

Incepatori

2

89

151

154

109

1. Marchis Maximilian
2. Sorescu Deian
1. Motorga Dorin
2. Cindea Cristian
1. Susan Mircea
2. Sterczer Sandor
1. Almajanu Sergiu
2. Dobinda Dinu
12
2390
16 Nov
2019
A
230
Apahida
`Memorialul Paneth Farkas` - editia a VII-a
1st day - A, I
2nd day - E, O
3

36

Elite

59

Open

81

Avansati

54

Incepatori

1

113

184

305

205

1. Farcas Dan
2. Marchis Maximilian
1. Szanto Gyula
2. Bothazan Florin
1. Hodis Andrei
2. David Zoltan
1. Creta Petru
2. Coldea David
13
2389
09 Nov
2019
B
76
Dej

25

E+O

29

Avansati

22

Incepatori

3

69

110

81

1. Marchis Maximilian
2. Mican Nicolae
1. Beica Florin
2. Hodis Andrei
1. Uglea Mihai
2. Cristea Samuel
14
2378
26 Oct
2019
A
136
Aiud
`Eu si Paleta de Tenis` - editia a VII-a

21

Elite

38

Open

53

Avansati

24

Incepatori

1

60

112

201

91

1. Blaga Marius
2. Bardocz Szilard
1. Preda Ionut
2. Husa Gelu
1. Barbuta Ioan
2. Gipsy King
1. Todoran Gabriel
2. Pop Mihai
15
2367
19 Oct
2019
A
103
Viseu de Sus
`Cupa Vaser` - editia a II-a

18

Elite

17

Open

68

A+I

25

65

255

1. Marchis Maximilian
2. Nistor Dorel
1. Dirlea Ioan
2. Andreica Iulian
1. Strugar Ioan
2. Pop Danut
16
2380
16 Oct
2019
Wednesday
B
49
Bistrita

16

E+O

33

A+I

31

65

1. Marchis Maximilian
2. Nistor Dorel
1. Farkas Bence
2. Tocaciu Septimiu
17
2356
05 Oct
2019
A
128
Dej
`Cupa de Toamna`
2

26

Elite

24

Open

48

Avansati

30

Incepatori

96

91

183

114

1. Marchis Maximilian
2. Simon Csaba
1. Orha Andrei
2. Singeorzan Cornel
1. Damian Mircea
2. Dunka Dacian
1. Curtea Marcel
2. Buraciuc Cornel
18
2350
28 Sep
2019
B
39
Turda
`Olimpia Turda Trophy`

39

ALL

119

1. Marchis Maximilian
2. Preda Ionut
19
2349
18 Sep
2019
Wednesday
B
39
Bistrita
`Campionatul Judetean BN 2019`

10

E+O

29

A+I

27

59

1. Tira Viorel
2. Apian Florin
1. Garaz Mircea
2. Vaduva Dan
20
2328
07 Sep
2019
R+
98
Aiud
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 8
4

16

Elite

21

Open

37

Avansati

24

Incepatori

4

54

51

143

91

1. Marchis Maximilian
2. Petrus Florin
1. Catricicau Adrian
2. Irimia Sorin Jr
1. Vass Alexander
2. Vass Sandor
1. Dunka Dacian
2. Sirbu Vlad
21
3000
31 Aug
2019
A
169
Bistrita
`BUTTERFLY Romanian Table Tennis Team Cup 2019`
399

42

Elite

42

Open

42

Avansati

43

Incepatori

42

Echipe

0

0

0

0

1. Simon Csaba
2. Macarenco Andrei
1. Motorga Dorin
2. Jimmy Lu
1. Losonczi Denes
2. Docan Cristian
1. Sarcani Andrei
2. Constantin Eduard
1. Mures
2. Bucuresti 2
22
2323
24 Aug
2019
B
49
Dej
`Memorialul Marcel Motoroiu`

19

E+O

30

A+I

67

114

1. Irimia Sorin Jr
2. Mican Nicolae
1. Fulop Attila
2. Vass Sandor
23
2330
17 Aug
2019
B
19
Zalau

19

ALL

48

1. Petrus Florin
2. Husa Gelu
24
2304
20 Jul
2019
A
120
Teius

18

Elite

30

Open

72

A+I

56

94

227

1. Moldovan Cristian
2. Avram Victor
1. Denes Ferenc
2. Fancsali Kalman
1. Feher Robert
2. Faraian Alexandru
25
2293
29 Jun
2019
A
100
Dej
`Cupa Somes` - editia a IX-a
42

18

Elite

20

Open

40

Avansati

22

Incepatori

64

71

150

81

1. Simon Csaba
2. Marchis Maximilian
1. Mal Denis
2. Motorga Dorin
1. Husa Gelu
2. Tofeni Ovidiu
1. Bote Tudor
2. Hales Teodor
26
2289
22 Jun
2019
B
32
Zalau

32

ALL

64

1. Petrus Florin
2. Zamblau Ionut
27
2279
08 Jun
2019
A
153
Aiud
`Cupa Eu si Paleta de Tenis` - editia a VI-a

23

Elite

36

Open

72

Avansati

22

Incepatori

70

113

207

65

1. Simon Csaba
2. Durdun George
1. Turburan Ion
2. Ambrus Szilard
1. Chibulcutean Bogdan
2. Chira Camelia
1. Gligor Paul
2. Pralea Constantin
28
2274
25 May
2019
B
29
Zalau

29

ALL

80

1. Chira Camelia
2. Farkas Bence
29
2252
04 May
2019
A
80
Viseu de Sus
`Cupa Mocanita` - editia a II-a

12

Elite

15

Open

53

A+I

37

49

189

1. Nistor Dorel
2. Gogu Gabriel
1. Korabian Tamas
2. Miclos Andrei
1. Rakoczi Patrick
2. Chira Camelia
30
2246
20 Apr
2019
A
115
Dej
`Cupa Primaverii`
4

21

Elite

24

Open

48

Avansati

22

Incepatori

76

92

183

82

1. Galban Calin
2. Simion Boby
1. Balogh Attila
2. Pop Zoltan
1. Hodis Andrei
2. Tsubera Ion
1. Vladescu Adrian
2. Drimus Mihai
31
2229
06 Apr
2019
B+
26
Viseu de Sus
WTTD 2019

7

E+O

19

A+I

21

67

1. Mihalca Mihai
2. Galban Calin
1. Modarco Daniel
2. Andreica Daniel
32
2228
06 Apr
2019
B+
36
Turda
WTTD 2019

36

ALL

137

1. Pop Cosmin
2. Zamblau Ionut
33
2198
06 Apr
2019
B+
41
Dej
WTTD 2019

9

E+O

22

Avansati

10

Incepatori

37

82

36

1. Petrus Florin
2. Mican Nicolae
1. Barbuta Ioan
2. Joldes Adrian
1. Pop Mihai
2. Puscas Iosif
34
2189
06 Apr
2019
B+
29
Blaj
WTTD 2019

29

ALL

104

1. Ciobanu Daniel
2. Roman Iulian
35
2185
06 Apr
2019
B+
29
Alba Iulia
WTTD 2019

7

E+O

22

A+I

27

81

1. Sufletel Radu
2. Bora Nicolae
1. Popa Radu
2. Cobzaru Radu
36
2184
06 Apr
2019
B+
30
Aiud
WTTD 2019

30

O+A

114

1. Dirlea Ioan
2. Bumbu Pavel
37
2173
03 Apr
2019
Wednesday
B+
35
Bistrita
WTTD 2019

9

E+O

26

A+I

14

49

1. Nistor Dorel
2. Mihalca Mihai
1. Spaller Tiberiu
2. Maerean Claudiu
38
2169
27 Mar
2019
Wednesday
B+
22
Zalau
WTTD 2019

22

A+I

66

1. Petrus Florin
2. Pop Cornel
39
2162
23 Mar
2019
B
28
Zalau

28

ALL

76

1. Petrus Florin
2. Ciupe Cristian
40
2146
27 Feb
2019
Wednesday
B
62
Bistrita

13

E+O

49

A+I

43

99

1. Nistor Dorel
2. Mihalca Mihai
1. Scurtu Nicolae
2. Maerean Claudiu
41
2138
16 Feb
2019
B
84
Dej
33

35

E+O

49

A+I

108

145

1. Nistor Dorel
2. Simon Csaba
1. Petrus Florin
2. Spaller Tiberiu
42
2128
09 Feb
2019
B
30
Zalau

30

ALL

83

1. Ciure Alin
2. Totos Ludovic
43
2120
19 Jan
2019
B
67
Dej
2

21

E+O

46

A+I

60

141

1. Nistor Dorel
2. Georgiu Dragos
1. Oltean Paul
2. Spaller Tiberiu
44
2083
22 Dec
2018
B
49
Bistrita
`Turneu Calificare WCPP` - editia a V-a
5

49

ALL

175

1. Filimon Lucian
2. Farcas Vlad
45
2093
15 Dec
2018
B
69
Dej
`Centenar Romania`
2

22

E+O

47

Amatori

65

146

1. Galban Calin
2. Muresan Iulian
1. Barbuta Ioan
2. Neamtu Adrian
46
2073
24 Nov
2018
A
140
Aiud
`Cupa Eu si Paleta de Tenis` - editia a V-a

48

E+O

92

Amatori

183

347

1. Simon Csaba
2. Gogu Gabriel
1. Miclos Andrei
2. Dumitru Florin
47
2064
17 Nov
2018
A
88
Viseu de Sus
`Cupa Vaser` - editia I-a

31

E+O

57

Amatori

112

214

1. Gogu Gabriel
2. Butko Tania
1. Singeorzan Cornel
2. Rozenfeld Robert
48
2030
03 Nov
2018
TF
264
Alba Iulia
`Cupa Centenar`
Turneul Campionilor 2018
198

96

Elite

72

Open

72

Avansati

24

Incepatori

303

227

227

75

1. Lukasz Klimas
2. Sorescu Deian
1. Corbu Darius
2. Ciortescu Cristi
1. Cioveie Bogdan
2. Trocan Nicolae
1. Popescu Apreotesei Mihai
2. Dobinda Alexandru
49
2058
28 Oct
2018
B
12
Teius

12

O+A

37

1. Bumbu Pavel
2. Iepure Teodor Calin
50
2046
27 Oct
2018
B
58
Dej
`Cupa de Toamna`

22

E+O

36

Amatori

65

113

1. Moldovan Cristian
2. Mihalca Mihai
1. Tintas Adrian
2. Neamtu Adrian
51
2056
25 Oct
2018
Thursday
B
12
Blaj
`Cupa Blaj`

12

O+A

37

1. Ciobanu Daniel
2. Oniga Paul
52
2051
25 Oct
2018
Thursday
B
12
Aiud
`Cupa Prieteniei`

12

O+A

37

1. Dirlea Ioan
2. Cristea Andrei Cosmin
53
2033
20 Oct
2018
B
33
Sighetu Marmatiei
5

33

ALL

114

1. Galban Calin
2. Ticala Vasile Jr
54
2011
22 Sep
2018
B
59
Dej
2

23

E+O

36

Amatori

86

136

1. Nistor Dorel
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Miclos Andrei
2. Grosan Mircea
55
1995
01 Sep
2018
R+
105
Aiud
`Ziua Nationala AmaTur` - zona 8

23

Elite

15

Open

36

Avansati

31

Incepatori

86

49

129

120

1. Moldovan Cristian
2. Gogu Gabriel
1. Catricicau Adrian
2. Mal Calin
1. Bumbu Pavel
2. Spaller Tiberiu
1. Miclos Andrei
2. Sinpetrean Comsa Gheorghe
56
1979
11 Aug
2018
A
162
Cluj Napoca
`Cupa Politehnica`

70

E+O

92

Amatori

217

288

1. Mocean Dan
2. Gogu Gabriel
1. Ploscaru Bogdan
2. Barbuta Ioan
57
1963
12 Jul
2018
Thursday
B
50
Bistrita

13

E+O

37

Amatori

29

75

1. Wollenhaupt Jonas
2. Wollenhaupt Jorg
1. Singeorzan Cornel
2. Maerean Claudiu
58
1954
07 Jul
2018
A+
216
Bistrita
`Cupa Ardealul`
9

66

Elite

60

Open

66

Avansati

24

Incepatori

208

189

208

75

1. Roman Iulian
2. Petrescu Liviu
1. Polotca Stefan
2. Dumbrava Daniel
1. Tamas Szilard
2. Jurescu Sorin
1. Weisz Zsofia
2. Garaz Mircea
59
1953
30 Jun
2018
A
104
Dej
Cupa Somes - editia a VIII-a

38

E+O

42

Avansati

24

Incepatori

112

132

75

1. Nistor Dorel
2. Galban Calin
1. Moldovan Horvath Csaba
2. Horotan Catalin
1. Weisz Zsofia
2. Onofrei Petru
60
1942
09 Jun
2018
A
135
Aiud
`Cupa Eu si Paleta de Tenis` - editia a IV-a

53

E+O

82

Amatori

189

310

1. Zbancu Leo
2. Sufletel Radu
1. Adorjani Csilla
2. Muresan Dorel
61
1912
05 May
2018
A
68
Viseu de Sus
`Cupa Mocanita` - editia I-a

8

Elite

9

Open

51

Amatori

28

36

179

1. Nistor Dorel
2. Farkas Gabor
1. Farkas Bence
2. Ticala Vasile Jr
1. Barabas Claudiu
2. Piper Petru
62
1844
15 Apr
2018
B+
22
Cluj Napoca (Vivo)
WTTD 2018 - ALL

22

ALL

82

1. Irimia Sorin Jr
2. Camarasiu Tiberiu
63
1898
14 Apr
2018
B+
25
Turda
WTTD 2018 - ALL

25

ALL

89

1. Pop Cosmin
2. Nascu Serban
64
1865
14 Apr
2018
B+
24
Nasaud
WTTD 2018 - A/I

24

O+A+I

91

1. Spermezan Dorel
2. Spaller Tiberiu
65
1848
14 Apr
2018
B+
42
Dej
WTTD 2018 - E/O + A/I

19

E+O

23

Amatori

70

86

1. Nistor Dorel
2. Apian Florin
1. Dezso Attila
2. Andreica Daniel
66
1831
14 Apr
2018
B+
27
Blaj (I.M.Clain)
WTTD 2018 - ALL

27

ALL

110

1. Butura Vasile
2. Ciobanu Daniel
67
1826
14 Apr
2018
B+
40
Aiud
WTTD 2018 - ALL

40

ALL

150

1. Farkas Gabor
2. Farkas Bence
68
1843
12 Apr
2018
Thursday
B+
35
Cluj Napoca (Gheorgheni)
WTTD 2018 - ALL

35

ALL

132

1. Teleki Zsolt
2. Blaga Marius
69
1830
11 Apr
2018
Wednesday
B+
55
Bistrita
WTTD 2018 - E/O + A/I

19

E+O

36

Amatori

36

69

1. Nistor Dorel
2. Tira Viorel
1. Badaluta Marian
2. Sosdean Cosmin
70
1816
25 Mar
2018
B
55
Cluj Napoca
Turneu `Primavara`
2

12

Elite

12

Open

12

Avansati

12

Incepatori

7

Copii

0

33

36

36

1. Gogu Gabriel
2. Farcas Vlad
1. Miron Mihai
2. Iaru Horatiu
1. Prodan Daniel
2. Zavaski Ioan
1. Onofrei Petru
2. Pascu Gabriel
1. Cristea Andrei Cosmin
2. Faraian Alexandru
71
1805
10 Mar
2018
B
35
Turda
Cupa Salina Turda - ed. a VI-a

35

ALL

144

1. Moldovan Ovidiu
2. Farkas Bence
72
1789
17 Feb
2018
A
130
Cluj Napoca
Cupa Bamboo Table Tennis
4

24

Elite

24

Open

82

Amatori

90

91

311

1. Farcas Vlad
2. Mocean Dan
1. Ciobanu Gabriel
2. Camarasiu Tiberiu
1. Szabo Tamas
2. Cazacu Florin
73
1772
20 Jan
2018
A
87
Viseu de Sus
Cupa `Bradul Viseu de Sus` - editia a II-a

24

E+O

53

Amatori

10

Juniori

91

189

36

1. Nistor Dorel
2. Apian Florin
1. Spaller Tiberiu
2. Mal Denis
1. Cristea Samuel
2. Pasca Iulian
74
1753
23 Dec
2017
B
54
Bistrita
Turneul Calificare WCPP - editia a IV-a
4

54

O+A

188

1. Filimon Lucian
2. Marinescu Razvan
75
1744
09 Dec
2017
A
149
Alba Iulia
Cupa `Unirea 99`

37

Elite

34

Open

42

Avansati

36

Incepatori

142

127

160

129

1. Enciu Alexandru
2. Gogu Gabriel
1. Ciobanu Gabriel
2. Mateescu Florin
1. Kovaci Richard
2. Bumbu Pavel
1. Bardas Patrick
2. Ferencz Valentin
76
1740
09 Dec
2017
B
44
Cluj Napoca
4

16

E+O

28

Amatori

43

75

1. Mocean Dan
2. Teleki Zsolt
1. Manzat Dan
2. Ploscaru Bogdan
77
1725
25 Nov
2017
A
165
Bistrita
Cupa `Winter Is Coming`

41

Elite

28

Open

67

Avansati

29

Incepatori

127

84

258

109

1. Gogu Gabriel
2. Szilagyi Paul
1. Hencz Zoltan
2. Rusin Iaroslav
1. Groza Florin
2. Kovaci Richard
1. Campean Eugen
2. Bal Adrian
78
1710
04 Nov
2017
A
141
Aiud
Eu si paleta de tenis
4

60

E+O

81

Amatori

229

305

1. Gogu Gabriel
2. Nistor Dorel
1. Susan Mircea
2. Spaller Tiberiu
79
1715
28 Oct
2017
B
21
Cluj Napoca
Cupa Bamboo Table Tennis

21

O+A

75

1. Gogu Gabriel
2. Zamblau Ionut
80
1712
25 Oct
2017
Wednesday
B
36
Bistrita

9

E+O

27

Amatori

14

52

1. Georgiu Dragos
2. Apian Florin
1. Antohi Horea
2. Spaller Tiberiu
81
1659
02 Sep
2017
R+
83
Aiud
Turneu A+ Regional Zona 8

24

E+O

59

Amatori

90

228

1. Gogu Gabriel
2. Nistor Dorel
1. Blaga Marius
2. Bumbu Pavel
82
1662
26 Aug
2017
B
47
Cluj Napoca

24

Open

23

Amatori

68

63

1. Mocean Dan
2. Bauer Lajos
1. Tintas Adrian
2. Matei Dumitru
83
1638
22 Jul
2017
A
82
Dej
`Cupa Somes` - editia a VII-a

35

E+O

34

Avansati

13

Incepatori

0

0

0

1. Galban Calin
2. Moldovan Ovidiu
1. Vass Sandor
2. Coroian Claudiu
1. Grosan Cristina
2. Cinebuji Attila
84
1612
10 Jun
2017
A
133
Aiud
Cupa `Eu si Paleta de Tenis` - ed. a II-a

45

E+O

88

Amatori

168

334

1. Mocean Dan
2. Pinzar Andrei
1. Makszin Dacian
2. Miclos Andrei
85
1609
03 Jun
2017
B
30
Cluj Napoca
Cupa Bamboo Table Tennis
2

30

O+A

119

1. Farcas Vlad
2. Gogu Gabriel
86
1596
20 May
2017
A
144
Vintu de Jos
`Cupa Muresul` - editia a II-a
2

29

Elite

40

Open

75

Amatori

112

151

283

1. Avram Victor
2. Put Gabriel
1. Szakacs Bela
2. Murgu Ioan
1. Petrus Florin
2. Busu Romulus
87
1591
13 May
2017
A
69
Dej
Cupa Primaverii
6

23

E+O

46

Amatori

86

173

1. Nistor Dorel
2. Gogu Gabriel
1. Bothazan Florin
2. Ambrus Szilard
88
1590
08 Apr
2017
B+
20
Zalau
WTTD

20

O+A

71

1. Iosif Patriciu
2. Ciupe Cristian
89
1578
08 Apr
2017
B+
28
Vintu de Jos
WTTD

6

Open

22

Amatori

10

107

1. Sicoe Rodica
2. Sufletel Radu
1. Bora Nicolae
2. Tokos Pal
90
1575
08 Apr
2017
B+
27
Turda
WTTD

10

O+A

0

1. Pop Cosmin
2. Zamblau Ionut
91
1561
08 Apr
2017
B+
34
Sighetu Marmatiei
WTTD

34

O+A

127

1. Hotico Ciprian
2. Moldovan Liviu
92
1547
08 Apr
2017
B+
20
Nasaud
WTTD

20

O+A

71

1. Spaller Tiberiu
2. Singeorzan Traian
93
1531
08 Apr
2017
B+
27
Dej
WTTD

27

O+A

95

1. Beica Florin
2. Pop Zoltan
94
1525
08 Apr
2017
B+
48
Cluj Napoca
WTTD

18

Open

30

Amatori

52

86

1. Farcas Vlad
2. Gogu Gabriel
1. Rozenfeld Cristian
2. Manzat Dan
95
1515
08 Apr
2017
B+
23
Blaj
WTTD

23

O+A

86

1. Ciobanu Daniel
2. Pacurar Cosmin
96
1512
08 Apr
2017
B+
35
Baia Mare
WTTD

35

O+A

131

1. Ciure Alin
2. Zaha Vasile
97
1508
08 Apr
2017
B+
37
Aiud
WTTD

37

O+A

143

1. Popa Gheorghe
2. Fulop Attila
98
1514
05 Apr
2017
Wednesday
B+
35
Bistrita
WTTD

7

Open

28

Amatori

21

55

1. Nistor Dorel
2. Spaller Tiberiu
1. Singeorzan Cornel
2. Scurtu Nicolae
99
1493
11 Mar
2017
B
54
Turda
Cupa `Salina Turda` - editia a V-a

54

O+A

172

1. Pop Cosmin
2. Mocean Dan
100
1474
18 Feb
2017
A
160
Bistrita
Cupa `Snow Ball`

59

E+O

101

Amatori

228

397

1. Nistor Dorel
2. Farkas Gabor
1. Dumitru Ioan
2. Fulop Attila