Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Calendar propus - 2021
Zona
Localitate
counter turnee
Traffic 26 Sep
IP's: 21, Clicks: 27
... click on a pie-slice to change the zone ...
... click on a donut-slice to select a place ...
DataLocalitate (link forum)
Denumire turneu
OrganizatoriTelefon Turnee 2020
red-A, green-B, blue-A+
Competitii FRTM
03 Jul
Dej
`Cupa Somes` - editia a X-a
0748 352369
0748 195368
10 Jul
Ditrau
`Cupa Ditroit` - editia a V-a
0755 868386
0744 457583
17 Jul
Falticeni
`Ziua Orasului` - editia a XIII-a
0744 544610
---
24 - 25
Jul
Targu Mures
`BUTTERFLY Romanian Table Tennis Team Cup 2021`
1st day - grupe
2nd day - eliminatorii
0744 503789
---
    31 Jul
    Piatra Neamt
    `Cupa Kamarad` - editia II-a
    0740 697281
    0744 544610
    07 - 08
    Aug
    A+
    Cheile Gradistei
    Turneu A+ Amatur Romania
    1st day - E, O
    2nd day - A, H
    0722 315757
    0743 086313
      14 Aug
      -
        21 - 22
        Aug
        Fagaras
        `Turnirul Cetatii Fagarasului`
        1st day - E, O
        2nd day - A, H
        ---
        0722 315757
          21 - 22
          Aug
          Luncavita
          `Cupa Aegyssus`
          1st day - A, H
          2nd day - E ,O
          0744 482488
          0729 309155
            28 - 29
            Aug
            Fieni
            `Cupa Orasului Fieni`
            1st day - E, O
            2nd day - A, H
            0722 534596
            Concurs national calificare in Div. B
            28 - 29 augMoinesti
            04 Sep
            Viseu de Sus
            `Cupa Mocanita` - Editia a III-a
            0742 067108
              04 - 05
              Sep
              Oradea (King Pong)
              `King Pong`
              1st day - E, O
              2nd day - A+H
              0744 138520
              ---
              11 - 12
              Sep
              R+
              Targu Mures
              `Ziua Nationala Amatur` - Zona 6
              1st day - E, O
              2nd day - A, H
              0744 503789
              0722 315757
                11 Sep
                R+
                Vorona
                `Ziua Nationala Amatur` - Zona 1
                ---
                ---
                ---
                  11 Sep
                  R+
                  Dej
                  `Ziua Nationala Amatur` - Zona 8
                  0748 352369
                  0748 195368
                  11 Sep
                  R+
                  Luncavita
                  `Ziua Nationala Amatur` - Zona 2
                  0744 482488
                  ---
                  0729 309155
                    11 Sep
                    R+
                    Ploiesti (Tel George Jr)
                    `Ziua Nationala Amatur` - Zona 4
                    0729 096355
                    11 - 12
                    Sep
                    R+
                    Pitesti
                    `Ziua Nationala Amatur` - Zona 5
                    1st day - A, H
                    2nd day - E ,O
                    0748 204733
                    11 - 12
                    Sep
                    R+
                    Bucuresti
                    `Ziua Nationala Amatur` - Zona 3
                    1st day - A, H
                    2nd day - E ,O
                    ---
                    12 Sep
                    R+
                    Dumbravita
                    `Ziua Nationala Amatur` - Zona 7
                    ---
                    0747 630959
                    18 Sep
                    Putna
                    `Cupa Putnei` - editia a IV-a
                    ---
                    ---
                    18 - 19
                    Sep
                    Ocna Mures
                    1st day - E, O
                    2nd day - A, H
                    0755 057282
                      25 - 26
                      Sep
                      Pericei
                      `Cupa Cepei`
                      1st day - A, H
                      2nd day - E ,O
                      0745 776286
                      0744 110921
                      0740 264046
                        25 Sep
                        Siret
                        `Cupa Latcu Voda` - editia I-a
                        ---
                        0744 544610
                          02 Oct
                          Lazarea
                          0755 868386
                          0744 457583
                          09 Oct
                          Ploiesti (Tel George Jr)
                          0729 096355
                          09 Oct
                          M
                          Comanesti
                          Memorialul `BULUBAȘA NICUȘOR`
                          0745 361676
                          09 - 10
                          Oct
                          Oradea (King Pong)
                          Toamna Oradeana
                          1st day - 1
                          2nd day - 2
                          0744 138520
                          16 - 17
                          Oct
                          TC
                          M
                          Cheile Gradistei
                          Turneul Campionilor - Memorialul `Marcel Giosan`
                          1st day - E, O
                          2nd day - A, H
                          0722 315757
                          0743 086313
                            Camp. Nat. Echipe. Sen. SLG, A, B - tur
                            14 - 16 octBuzau, Bistrita, Dumbravita, Moinesti
                            23 Oct
                            Aiud
                            0755 057282
                            Campionat National (Tineret)
                            21 - 23 octCampulung
                            23 Oct
                            Botosani (Ardex)
                            0752 811368
                            30 Oct
                            Sovata
                            0744 457583
                            0755 868386
                            0747 115343
                              Cupa Romaniei
                              29 - 31 octArad
                              30 - 31
                              Oct
                              Suceava
                              Cupa S-Succes, editia a III-a
                              1st day - 1
                              2nd day - 2
                              31 Oct
                              Medias
                              Grand Turneu Emi-TT-Gewo
                              ---
                              0740 092077
                              06 Nov
                              Dumbravita
                              06 - 07
                              Nov
                              Bucuresti
                              Cupa Ping Pong Shop
                              1st day - A, H
                              2nd day - E ,O
                              ---
                              13 - 14
                              Nov
                              M
                              Cluj Napoca
                              Memorialul Paneth Farkas - editia a VIII-a
                              1st day - 1
                              2nd day - 2
                              0740 320255
                              0744 557647
                                20 Nov
                                Lazarea
                                0755 868386
                                0744 457583
                                27 - 28
                                Nov
                                Ocna Sibiului
                                `Cupa Iernii` - editia a V-a
                                1st day - 1
                                2nd day - 2
                                0773 986558
                                27 - 28
                                Nov
                                Suceava
                                Cupa Bucovinei, editia a V-a
                                1st day - 1
                                2nd day - 2
                                04 - 05
                                Dec
                                Fieni
                                1st day - 1
                                2nd day - 2
                                0722 534596
                                Top 16 Individual
                                04 - 05 decIzvorani
                                04 Dec
                                Botosani (Ardex)
                                0752 811368
                                04 Dec
                                Dumbravita
                                11 Dec
                                Gheorgheni
                                0744 457583
                                ---
                                11 - 12
                                Dec
                                Bucuresti
                                Cupa Ping Pong Academy
                                1st day - A, H
                                2nd day - E ,O
                                ---
                                18 Dec
                                Falticeni
                                0744 544610