AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Lideri Judeteni 2018
Clasament: 2019-apr-01
Judet - nr. jucatori punctati - Linkuri Clasamente (eventual, apoi, click pe Afisare:Puncte - pentru comparatii)
Photo (link pagina personala)
Nume si prenume
Loc - Cat - Puncte (MP) - Nr. turnee A & A+ punctate
Sortare
Categorie
Clasament:
Enciu Alexandru Slobozia 1 - EL - 763.1p (42.78) - 17
Orac Teodor Slobozia 110 - O - 476p (26.32) - 15
Visan Victor Slobozia 507 - A - 220p (17.83) - 13
Boboc Viorel Slobozia 832 - I - 129.4p (8.59) - 11
Mutrescu Eugen Timisoara 2 - E - 744.3p (42.15) - 16
Jichici Svetozar Timisoara 102 - OW - 481.8p (28.31) - 16
Hancig Mircea Timisoara 271 - A - 339.6p (19.38) - 15
Vela Gabriel Timisoara 1192 - I - 79p (7.08) - 6
Toma Florin Pitesti 3 - EW - 732.6p (41.3) - 16
Ciuca Dan Pitesti 42 - OW - 582.9p (32.65) - 17
Barca George Pitesti 250 - A - 349.3p (18.67) - 16
Ontoiu Catalin Pitesti 778 - IW - 141.6p (7.12) - 15
Fratila Robert Baicoi 5 - E - 705.5p (43.17) - 14
Panaitescu Stefan Izvoarele 67 - OW - 529.6p (31.75) - 15
Ene Florin Ploiesti 252 - A - 349p (18.53) - 16
Lambru Iustinian Ploiesti 853 - I - 125.2p (8.36) - 10
Albu Vlad Iasi 6 - EM - 694.9p (41.68) - 14
Ciortescu Cristi Iasi 59 - O - 553p (30.56) - 18
Dior Dorin Iasi 317 - A - 307.9p (17.72) - 14
Barabancea Lili Iasi 809 - IF - 134.7p (8.11) - 13
Buzatu Vasile Buftea 7 - EW - 690.2p (38.6) - 16
Salariu Adrian Buftea 450 - O - 248.5p (29.42) - 7
Enculescu Mihaita Dobroesti 433 - A - 255.9p (16.31) - 12
Dobre Florin Buftea 3216 - I - 9.8p (9.8) - 1
Dinca Daniel Bucuresti 8 - ELH - 687.4p (38.81) - 16
Jimmy Lu Bucuresti 61 - O - 547.9p (31.37) - 16
Docan Cristian Bucuresti 275 - A - 337.9p (19) - 17
Enciu Marcel Bucuresti 724 - IW - 154p (7.97) - 13
Sufletel Radu Alba Iulia 10 - EW - 682.9p (37.8) - 18
Dirlea Ioan Aiud 106 - OH - 477.2p (28.01) - 14
Fulop Attila Aiud 248 - AW - 350.6p (18.88) - 16
Pralea Constantin Alba Iulia 804 - IW - 135.5p (6.77) - 17
Govoreanu Florin Cisnadie 11 - EW - 681.8p (37.38) - 18
Migea Cornel Sibiu 70 - OW - 521.8p (29.48) - 16
Bozosan Petre Sibiu 261 - A - 343.4p (18.6) - 18
Govoreanu Cendana Cisnadie 1033 - IF - 99.6p (9.57) - 5
Marola Mihai Bacau 14 - E - 672.4p (37.67) - 17
Bulubasa Nicusor Comanesti 80 - OW - 508.8p (28.6) - 16
Fotia Iulian Bacau 270 - A - 339.7p (19.22) - 15
Olaru Miruna Andreea Comanesti 797 - IF - 138p (8.72) - 10
Cozma Catalin Falticeni 16 - EW - 668.8p (38.35) - 15
Ursulean Vasile Straja 157 - O - 416.6p (28.03) - 12
Lucic Corneliu Suceava 340 - AWH - 299.2p (17.89) - 13
Grusca Narcis Gura Humorului 856 - IW - 124.6p (8.26) - 11
Welker Ivan Sfantu Gheorghe 17 - E - 657.6p (36.75) - 15
Petho Mihaly Racosu de Sus 150 - O - 422.1p (28.26) - 12
Canea Kocsis Andras Targu Secuiesc 269 - A - 340.1p (18) - 15
Gita Dan Sfantu Gheorghe 854 - I - 124.9p (8.63) - 10
Jozsa Zoltan Odorheiu Secuiesc 21 - E - 646p (36.79) - 16
Tokos Pal Odorheiu Secuiesc 73 - O - 517.3p (28.11) - 17
Bedo Jozsef Suseni 314 - A - 312.7p (17.21) - 16
Angi Zoltan Gheorgheni 700 - I - 161.3p (8.26) - 16
Chiscop Bogdan Galati 22 - E - 640.3p (41.23) - 13
Capus Giani Galati 99 - O - 484.8p (28.49) - 14
Bejan Alexandru Tecuci 305 - A - 320.9p (18.43) - 14
Bizga Romeo Galati 802 - I - 136p (8.14) - 11
Farkas Gabor Targu Mures 25 - EW - 636.9p (42.56) - 13
Polotca Stefan Sangeorgiu de Padure 63 - O - 538.6p (31.89) - 14
Fulop Laszlo Targu Mures 363 - A - 288.5p (15.76) - 16
Sarcani Andrei Targu Mures 1050 - IW - 96.4p (9.36) - 9
Corcoz Costin Focsani 26 - EM - 632.9p (40.09) - 15
Dumbrava Daniel Focsani 71 - OLW - 519.9p (31.12) - 17
Socaci Sorin Panciu 423 - AW - 261.2p (17.81) - 13
Milea Severin Panciu 1824 - I - 37.1p (6.67) - 3
Ion Marius Braila 28 - E - 627p (43.69) - 11
Gaitan Tiberiu Braila 290 - OW - 329.6p (24.71) - 11
Panait Adrian Braila 413 - AW - 266p (16.2) - 15
Pascu Gabriel Braila 708 - IW - 159.9p (8.49) - 13
Apian Florin Bistrita 31 - E - 616.5p (35.98) - 14
Parcalab Mihai Bistrita 695 - OW - 162.5p (28.75) - 4
Damian Mircea Bistrita 370 - A - 282.5p (18.03) - 12
Sticlet Doru Bistrita 1170 - IW - 81.5p (6.86) - 9
Lazaroiu Adrian Targoviste 32 - EW - 615.2p (35.04) - 16
Darmaz Ion Targoviste 85 - OW - 501.9p (27.64) - 18
Bivolaru Stelian Targoviste 303 - A - 323.3p (17.43) - 17
Matei Mircea Targoviste 635 - IW - 175.9p (8.65) - 15
Savu Cristian Oradea 37 - E - 598.7p (38.5) - 14
Vaida Sorin Oradea 54 - OW - 559.6p (31.48) - 17
Pop Alexandru Oradea 510 - A - 219.1p (18.5) - 9
Seica Gheorghe Oradea 1245 - I - 75p (7.17) - 5
Put Gabriel Oravita 41 - E - 589.2p (41.01) - 11
Drinceanu Lilian Oravita 140 - O - 429.3p (29.89) - 11
Cioveie Bogdan Oravita 426 - A - 259.9p (18.07) - 10
Simion Dan Resita 1279 - I - 72p (8.5) - 6
Neculai Alexandru Tulcea 43 - E - 582.3p (39.02) - 14
Gherasim Iulian Tulcea 77 - O - 513.2p (28.52) - 15
Carata Catalin Tulcea 414 - AW - 264.6p (19.54) - 11
Bran Florin Tulcea 928 - I - 113.4p (9.88) - 7
Neagu Mircea Constanta 45 - EL - 580p (43.69) - 13
Fratea Aurel Constanta 48 - OW - 576.2p (31.32) - 17
Durac Viorel Constanta 291 - AW - 328.9p (19.94) - 13
Rosoga Ana Constanta 852 - IF - 125.6p (7.71) - 11
Roman Bogdan Arad 49 - E - 574.3p (41.83) - 11
Kaposta Victor Arad 57 - O - 553.6p (31.37) - 16
Dumitru Florin Arad 341 - A - 297.8p (18.97) - 14
Dobinda Alexandru Arad 571 - IW - 193.4p (9.73) - 12
Galban Calin Viseu 51 - E - 569p (41.27) - 11
Catricicau Adrian Baia Mare 401 - O - 270.3p (30.74) - 7
Tintas Adrian Sighetu Marmatiei 488 - A - 229.8p (19.24) - 9
Drimus Mihai Sighetu Marmatiei 1537 - I - 51.7p (6.35) - 2
Roman Iulian Brasov 56 - EMW - 556.8p (46.86) - 12
Stefan Patrick Brasov 65 - O - 537.1p (30.7) - 16
Loghin Florin Brasov 266 - A - 341.7p (17.38) - 16
Malene Petru Fagaras 729 - I - 152.8p (8.99) - 13
Cruceru Sergiu Targu Jiu 64 - E - 537.3p (42.8) - 10
Gatman Laurentiu Targu Jiu 367 - O - 286.4p (31.25) - 8
Bradusca Cornel Targu Jiu 335 - AW - 300p (19.53) - 12
Martoiu Gabriel Targu Jiu 1055 - I - 95.9p (7.09) - 10
Blaga Marius Cluj Napoca 74 - EMH - 515.3p (33.02) - 13
Ciobanu Gabriel Cluj Napoca 182 - OW - 398.6p (29.69) - 11
Piper Petru Luna CJ 311 - AH - 313.6p (17.56) - 15
Creta Petru Luna CJ 816 - I - 132.7p (7.16) - 15
Raducan Bogdan Craiova 78 - E - 511.4p (38.14) - 11
Cinca Daniel Craiova 144 - O - 426.4p (27.49) - 12
Chivu Cornel Craiova 347 - A - 297p (17.15) - 15
Croitoru Carli Craiova 1418 - I - 59.5p (6.77) - 5
Varbanescu Petre Giurgiu 329 - EL - 302.8p (39.8) - 7
Dena Corneliu Giurgiu 90 - OW - 493.9p (28.53) - 15
Caldararu Mihai Florentin Giurgiu 656 - A - 171p (19.56) - 7
Ficleanu Gabriel Giurgiu 652 - I - 171.6p (9.55) - 15
Thouzard Adrian Drobeta Tr Severin 460 - E - 243.9p (36.57) - 5
Gheorghe Nicu Drobeta Tr Severin 103 - OW - 480.4p (27.56) - 14
Vijaica Florin Drobeta Tr Severin 520 - A - 215.9p (18.75) - 8
Gutulescu Marian Drobeta Tr Severin 1346 - I - 65.4p (8.47) - 5
Stanciu Alin Calarasi 1349 - EL - 65p (45) - 1
Gheorghe Nicolae Calarasi 104 - O - 480p (28.09) - 16
Curelea Petre Lehliu Gara 763 - A - 144.3p (18.33) - 6
Raducan Florian Calarasi 1629 - I - 46.5p (9.75) - 2
Onufrei Ciprian Botosani 139 - E - 432.2p (38.5) - 8
Pralea Marius Dan Botosani 127 - O - 450.3p (25.18) - 17
Vieru Costica Botosani 240 - AW - 352.9p (19.65) - 15
Zamfirache Ioan Botosani 669 - IW - 167.4p (8.08) - 16
Pavel Calin Hunedoara 142 - E - 428.6p (41.2) - 8
Boznea Daniel Deva 234 - O - 356.9p (28.14) - 11
Matei Dumitru Deva 282 - AW - 335.8p (18.06) - 17
Schiau Dan Hunedoara 1019 - I - 101.5p (9.38) - 7
Coroiu Andrei Roman 1395 - E - 61p (41) - 1
Dumitrescu Dan Piatra Neamt 162 - O - 411.3p (26.61) - 13
Burghelea Florin Piatra Neamt 244 - A - 351.4p (18.2) - 16
Bobu Stefan Minodor Targu Neamt 760 - I - 145.2p (8.52) - 13
Teodorescu Sandica Ramnicu Sarat 1482 - EF - 54.6p (34.6) - 1
Potarniche Bianca Buzau 197 - OLJF - 386p (27.37) - 11
Codreanu Laurentiu Buzau 343 - A - 297.5p (18.63) - 13
Gheorghita Vasile Buzau 1765 - I - 40p (8.7) - 5
Popescu Remus Ramnicu Valcea 397 - O - 272.4p (24.28) - 10
Lupsa Bogdan Ramnicu Valcea 262 - A - 343.2p (18.02) - 16
Tudose Ilariu Dragasani 1277 - I - 72.1p (6.48) - 6
Rosioara Razvan Alexandria 372 - O - 282.1p (28.3) - 9
Milos Gianni Alexandria 1689 - A - 43.4p (12.07) - 3
Avram Marian Alexandria 3218 - I - 9.7p (9.7) - 1
Gajta Jonel Varset 578 - EL - 192p (44) - 4
Kramarsic Milos Belgrad 435 - O - 254.9p (28.28) - 7
Kurennoi Andrei Moldova 519 - A - 216.5p (17.03) - 11
Caragut Igori Moldova 2210 - I - 23.9p (9.3) - 2
Butoi Aurel Caracal 1129 - O - 86p (20.5) - 2
Stanescu Tiberiu Slatina 547 - A - 206p (13.25) - 13
Popovici Mircea Caracal 774 - I - 142p (7.52) - 14
Calin Mihai Barlad 549 - EL - 204.2p (42.17) - 5
Hariuc Costica Vaslui 1103 - O - 89.5p (27.75) - 2
Olteanu Gabriel Vaslui 849 - A - 126.5p (13.08) - 8
Galan Ionut Barlad 3512 - I - 6p (6) - 1
Iosif Patriciu Zalau 2836 - EL - 13p (0) - 0
Petrus Florin Alin Zalau 1318 - O - 68p (0) - 0
Blaga Mircea Simleu Silvaniei 1272 - A - 72.7p (16.7) - 1
Husa Gelu Zalau 1436 - I - 58p (0) - 0
Zaha Vasile Satu Mare 2209 - OW - 23.9p (23.9) - 1
Crisan Viorel Satu Mare 2359 - A - 19.9p (19.9) - 1
Ciordas Bujor Tasnad 2884 - I - 13p (0) - 0
Lideri 2018