' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Filtrare


Sortare
Traffic 27 Jul
IP's: 3, Clicks: 3
1240 turnee H2H
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
Nr.
games
Clasament (link pagina turneu)
1
2535
07 Aug
( +1 )
2021
A+
Cheile Gradistei
Turneu A+ Amatur Romania
1st day - E, O
2nd day - A, H

Elite

Open

Avansati

Hobby

... Waiting ...
2
2548
01 Aug
2021
B
Ploiesti
Trofeul Ploiestean `Paleta de la Bloc` - Etapa a II-a

Elite

Open

Avansati

Hobby

... Waiting ...
3
2547
31 Jul
( +1 )
2021
B
Dej
1st day - A, H
2nd day - E, O

Elite

Open

Avansati

Hobby

... Waiting ...
4
2546
31 Jul
( +1 )
2021
B
Galati
`Cupa Activ` - editia a X-a
1st day - A+H
2nd day - E+O

E+O

A+H

... Waiting ...
5
2545
31 Jul
( +1 )
2021
B
Videle
`Cupa Neveu`
1st day - E, O
2nd day - A, H

Elite

Open

Avansati

Hobby

... Waiting ...
6
2544
31 Jul
2021
A
Piatra Neamt
`Cupa Kamarad` - editia a II-a

Elite

Open

Avansati

Hobby

... Waiting ...
7
3001
24 Jul
( +1 )
2021
A
Targu Mures
`BUTTERFLY Romanian Table Tennis Team Cup 2021`
1st day - grupe
2nd day - eliminatorii

Elite

Open

Avansati

Hobby

Echipe

... Waiting ...
8
2543
24 Jul
( +1 )
2021
B
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Luna lui Cuptor`
1st day - A, H
2nd day - E+O

E+O

Avansati

Hobby

... Waiting ...
9
2539
18 Jul
2021
B
67
Constanta
`Cupa Eden` - editia a X-a

32

E+O

35

A+H

85

97

1. Manea Mihaita
2. Taranu Nicusor
1. Lascau Ramon
2. Rausche Valentin
10
2540
17 Jul
( +1 )
2021
B
80
Bucuresti
`Cupa Ping Pong Shop`
1st day - A, H
2nd day - E, O

20

Elite

20

Open

20

Avansati

20

Hobby

55

55

55

55

1. Badea Ionut
2. Ionascu Gabriel
1. Pascu Razvan
2. Bejan Alexandru
1. Caranda Alexandru
2. Constantin Cristina
1. Badescu Andrei
2. Ionescu Mihai
11
2538
17 Jul
2021
B
36
Cluj Napoca
`Cupa Aripescu si Lot TT`

18

Avansati

18

Hobby

56

54

1. Orban Marc Adrian
2. Kiss Attila
1. Cserei Stefan
2. Oprean Andrei
12
2536
17 Jul
2021
A
137
Falticeni
`Ziua Orasului` - editia a XIII-a

13

Elite

47

Open

45

Avansati

32

Hobby

43

146

136

117

1. Hasna Cosmin
2. Albu Vlad
1. Ciortescu Cristi
2. Capus Giani
1. Popescu Radu
2. Aparaschivei Bogdan
1. Ochian Andrei
2. Daraba Gabriel
13
2541
15 Jul
( +2 )
2021
Thursday
B
39
Timisoara (Vest)
`Cupa Blitzkrieg 5`
1st day - A+H
2nd day - O
3rd day - E

11

Elite

12

Open

16

A+H

32

37

31

1. Cristanus Cristian
2. Mutrescu Eugen
1. Grubacichi Marius
2. Neag Ioan
1. Jicarean David
2. Fekete Istvan
14
2542
11 Jul
2021
B
15
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XV-a

15

ALL

41

1. Fratea Aurel
2. Peiu Cosmin
15
2537
10 Jul
2021
A
102
Ditrau
`Cupa Ditroit` - editia a V-a
3

8

Elite

28

Open

36

Avansati

30

Hobby

28

84

129

109

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Molnar Tihamer
1. Janosi Attila
2. Tamas Szilard
1. Boariu Timofte Danut
2. Makszem Szabolcs
1. Sisca Nicusor
2. Vioreanu Cristian
16
2530
10 Jul
( +1 )
2021
B
138
Ploiesti (Tel George Jr)
Cupa Ploiesteana `Paleta de la Bloc` - Etapa I-a
1st day - E, O
2nd day - A, H

23

Elite

43

Open

39

Avansati

33

Hobby

90

117

107

89

1. Durdun George
2. Fratila Robert
1. Raileanu Raissa
2. Sorescu Mircea
1. Tigau Aurelia
2. Barbu Daniel
1. Badescu Andrei
2. Varzaru Vivi
17
2533
04 Jul
2021
B
40
Targoviste (Tineretului)
`Cupa ODIN`

20

E+O

20

A+H

55

55

1. Grigore Alexandru
2. Avram Nicolae
1. Vaireanu Danut Ionel
2. Ene Florin
18
2532
03 Jul
2021
A
138
Dej
`Cupa Somes` - editia a X-a
4

30

Elite

26

Open

48

Avansati

34

Hobby

116

103

184

124

1. Mocean Dan
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Husa Gelu
2. Vass Alexander
1. Neamt Doru
2. Dimeny Sandor
1. Cserei Stefan
2. Filip Ioan
19
2531
03 Jul
( +1 )
2021
B
34
Botosani (Ardex)
`Cupa ARLECHIN BEST TEAM`
1st day - A, H
2nd day - E+O

8

E+O

14

Avansati

12

Hobby

20

38

38

1. Albu Catalin
2. Mahu Bogdan
1. Baciu Adrian
2. Draganescu Stefan
1. Leahu Ana
2. Ochian Andrei
20
2529
03 Jul
2021
B
63
Pitesti

26

E+O

37

A+H

67

99

1. Pantelimon Andi
2. Corbu Mihai Cosmin
1. Caranda Alexandru
2. Craiu Catalin
21
2534
27 Jun
2021
B
47
Targu Mures
`Cupa TT Concept Adial`

20

E+O

27

A+H

1. Simon Csaba
2. Anca Octavian
1. Dragomir Marius
2. Marin Florin Cornel
22
2528
27 Jun
2021
B
72
Navodari
`Memorialul Dan Staicu` - editia a II-a

37

E+O

35

A+H

99

97

1. Rasid Aihan
2. Manea Mihaita
1. Craiu Catalin
2. Caranda Alexandru
23
2527
26 Jun
( +1 )
2021
B
79
Sibiu
`Cupa Sibiului` - editia a III-a
1st day - A, H
2nd day - E, O

10

Elite

24

Open

25

Avansati

20

Hobby

36

86

90

72

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Govoreanu Florin
1. Irimia Sorin Jr
2. Barac Marius
1. Bal Adrian
2. Marginean Mihai
1. Naghi Vlad
2. Osan Remus
24
2526
26 Jun
( +1 )
2021
B
57
Brasov
`Cupa de sub Tampa`
1st day - E, O
2nd day - A, H

8

Elite

9

Open

20

Avansati

20

Hobby

28

36

71

71

1. Bokor Zoltan Jr
2. Grigore Alexandru
1. Padurariu Costel
2. Vladoiu Gelu
1. Nitu Serban
2. Loghin Florin
1. Croitoru Nicusor
2. Croitoru Alin
25
2525
26 Jun
2021
B
65
Lazarea
`Cupa Ditroit`

20

E+O

45

A+H

55

125

1. Polotca Stefan
2. Kovacs Istvan
1. Orban Alexandru
2. Lorincz Zoltan
26
2524
26 Jun
( +1 )
2021
B
56
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Ciresar`
1st day - O
2nd day - A, H

18

Open

20

Avansati

18

Hobby

47

55

47

1. Raileanu Raissa
2. Catana Claudiu
1. Bivolaru Marius
2. Vrasti Iulian
1. Tigau Aurelia
2. Enache Ciprian
27
2523
20 Jun
2021
B
40
Bucuresti (Ping Pong Shop)
`Cupa Ping Pong Shop`

20

Elite

20

Open

55

55

1. Badea Ionut
2. Ropotan Iulian
1. Raileanu Raissa
2. Chirila Robert
28
2522
19 Jun
2021
B
38
Arad

12

O+E

14

Avansati

12

Hobby

26

34

26

1. Mutrescu Eugen
2. Roman Bogdan
1. Neamt Doru
2. Szivery Adrian
1. Orban Marius
2. Effler Stefan
29
2521
19 Jun
2021
B
20
Deva

20

ALL

71

1. Mandru Bogdan
2. Pavel Calin
30
2520
19 Jun
( +1 )
2021
B
80
Targoviste
`Cupa IHR`
1st day - E, O
2nd day - A, H
2

20

Elite

22

Open

20

Avansati

18

Hobby

55

57

55

47

1. Stingaciu Alexandru
2. Andone Claudiu
1. Ivan Sorin Ioan
2. Tuca Cristi
1. Mocanu Adrian
2. Caranda Alexandru
1. Vrasti Iulian
2. Popovici Andrei
31
2519
19 Jun
2021
B
50
Luncavita
`Cupa Verii`

50

A+H

179

1. Costache Laurentiu
2. Gheorghita Vasile
32
2518
19 Jun
( +1 )
2021
B
54
Cluj Napoca (Lot TT)
Cupa `Aricescu & Lot TT`
1st day - A, H
2nd day - E, O

10

Elite

14

Open

15

Avansati

15

Hobby

27

37

41

41

1. Anca Octavian
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Toma Adrian
2. Irimia Sorin Jr
1. Almajanu Sergiu
2. Bal Adrian
1. Kiss Attila
2. Vigh Marton
33
2517
13 Jun
2021
B
40
Bucuresti (Ping Pong Shop)
`Cupa Ping Pong Shop`

20

Avansati

20

Hobby

55

55

1. Baltatu Marius
2. Visan Victor
1. State Orlando
2. Cretu Ionut
34
2516
12 Jun
2021
B
30
Piatra Neamt (Colegiul Tehnic Forestier)
`Cupa Kamarad`

10

E+O

10

Avansati

10

Hobby

26

26

26

1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
2. Pristavu Bogdan Constantin
1. Borcila Alexandru
2. Heja Zoltan
1. Bustiuc Razvan
2. Vaculisteanu Ionut
35
2515
12 Jun
( +1 )
2021
B
46
Galati (ACS Activ)
`Memorialul Costel Lefter` - editia a VI-a
1st day - A, H
2nd day - E+O

20

E+O

12

Avansati

14

Hobby

71

37

45

1. Toma Iulian
2. Pascal Igor
1. Anghele Cristinel
2. Niculache Chirica
1. Matei Marius
2. Stoli Nicu
36
2514
10 Jun
( +2 )
2021
Thursday
B
45
Timisoara (Vest)
`Cupa Blitzkrieg 4`
1st day - A+H
2nd day - O
3rd day - E

10

Elite

19

Open

16

A+H

25

47

31

1. Iana Remus
2. Mitrache Simion
1. Bielunkiewicz Pawel
2. Marta Marcel
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Lulciuc Dumitru
37
2513
05 Jun
2021
B
45
Viseu de Sus
`Cupa Bradul Relax`

15

E+O

30

A+H

49

107

1. Hurloi Vlad
2. Petrus Florin
1. Pop Danut
2. Orban Alexandru
38
2512
05 Jun
( +1 )
2021
B
84
Targoviste (Tineretului)
`Cupa ODIN`
1st day - A, H
2nd day - E, O

22

Elite

20

Open

20

Avansati

22

Hobby

65

55

55

65

1. Fratila Robert
2. Pribeagu Sebastian
1. Avram Nicolae
2. Gheorghe Nicolae
1. Nuta Mario
2. Tataru Tiberiu
1. Badea Mihai
2. Ionita Gabriel Constantin
39
2511
05 Jun
2021
B
15
Botosani (Ardex)
`Gold Cup Premier Hosting` - editia I-a

15

A+H

42

1. Donisan Costel
2. Bilt Catalin
40
2510
25 Jul
( +1 )
2020
B
68
Oradea (King Pong)
`Back to King Pong PLUS`
1st day - E+O
2nd day - A, H
23

30

E+O

21

Avansati

17

Hobby

83

53

43

1. Hancig Mircea
2. Craciun Calin
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Almajanu Sergiu
1. Trip Darius
2. Chivaran Alin
41
2509
25 Jul
( +1 )
2020
B
50
Targoviste (Tineretului)
`Cupa ODIN`
1st day - E, O
2nd day - A, H
2

10

Elite

20

Open

12

Avansati

8

Hobby

27

55

29

19

1. Secu Valeriu
2. Stefan Patrick
1. Catana Claudiu
2. Istrate Cristian
1. Gheorghita Vasile
2. Tataru Tiberiu
1. Souca Liviu
2. Lungu Mihai
42
2508
20 Jul
( +3 )
2020
Monday
B
73
Bucuresti (Body & Mind)
`Cupa Covid 19 Reloaded`
1st day - H
2nd day - A
3rd day - O
4th day - E

20

Elite

19

Open

18

Avansati

16

Hobby

55

50

47

40

1. Ropotan Iulian
2. Secu Valeriu
1. Pascu Razvan
2. Istrate Cristian
1. Baltatu Eduard Laurentiu
2. Podlovschi Bogdan
1. Iordache Vlad
2. Chiron Adrian
43
2507
18 Jul
( +1 )
2020
B
21
Campulung Muscel
`Cupa Muscelului`
1st day - A+H
2nd day - E+O

4

E+O

17

A+H

10

59

1. Govoreanu Florin
2. Ciopaca Doru
1. Stoica Mihai
2. Iordache Vlad
44
2506
18 Jul
( +1 )
2020
B
52
Constanta (Club Eden)
`Cupa Eden Club` - editia a IX-a
1st day - A+H
2nd day - E+O
4

27

E+O

25

A+H

95

79

1. Neculai Alexandru
2. Luca Octavian
1. Visan Victor
2. Aihan Velula
45
2505
18 Jul
2020
B
34
Sighetu Marmatiei
`Memorialul Ioan Antohi` - Editia I-a

15

E+O

19

A+H

41

51

1. Ticala Vasile Jr
2. Petrus Florin
1. Farkas Bence
2. Maran Petru
46
2504
18 Jul
2020
B
60
Ditrau
`Cupa Ditroit

20

E+O

40

A+H

71

143

1. Molnar Tihamer
2. Apian Florin
1. Heja Zoltan
2. Vaszi Denes
47
2503
11 Jul
( +1 )
2020
B
34
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XIV-a
1st day - E+O
2nd day - A+H

16

E+O

18

A+H

55

64

1. Neculai Alexandru
2. Istrate Cristian
1. Zbant Mihai
2. Ciocirlan Mircea
48
2502
11 Jul
( +1 )
2020
B
37
Galati
`Memorialul Costel Lefter` - Editia a V-a
1st day - A+H
2nd day - E+O
45

17

E+O

20

A+H

59

69

1. Dinca Dorinel
2. Istrate Cristian
1. Panait Adrian
2. Ceobotaru Daniel
49
2501
11 Jul
( +1 )
2020
B
34
Botosani (Ardex)
`Cupa Angelica Rozeanu` - Editia I-a
1st day - A+H
2nd day - E+O
7

9

E+O

25

A+H

24

70

1. Polocoser Cristian
2. Ciortescu Cristi
1. Orban Alexandru
2. Borcila Alexandru
50
2500
11 Jul
2020
B
49
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`
12

25

E+O

24

A+H

70

66

1. Secu Valeriu
2. Lazaroiu Adrian
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Baluta Silviu
51
2499
05 Jul
2020
B
46
Campulung Muscel
`Ping Pong Campulung`

20

E+O

26

A+H

55

67

1. Govoreanu Florin
2. Istrate Cristian
1. Orban Alexandru
2. Stoica Mihai
52
2498
04 Jul
2020
B
20
Piatra Neamt
`Cupa Kamarad`

5

E+O

10

Avansati

5

Hobby

14

35

14

1. Grapina Florin
2. Bubulac Cristi
1. Farkas Bence
2. Burghelea Florin
1. Ungureanu Adrian
2. Ciocoiu Costel
53
2497
04 Jul
2020
B
48
Timisoara (Vest)
`Cupa Blitzkrieg 3`

16

Elite

16

Open

16

A+H

31

31

31

1. Cristanus Cristian
2. Mutrescu Eugen
1. Grubacichi Marius
2. Ispas Dan
1. Almajanu Sergiu
2. Mitar Marius Tiberiu
54
2496
01 Jul
( +3 )
2020
Wednesday
B
70
Bucuresti (Body & Mind)
`Cupa Covid 19 +` - editia a IV-a
1st day - H
2nd day - O
3rd day - A
4th day - E

14

Elite

20

Open

20

Avansati

16

Hobby

37

55

55

39

1. Boaca Valentin
2. Ursu Teodor
1. Pascu Razvan
2. Gheorghe Nicolae
1. Avadanoaei Petuel
2. Bivolaru Marius
1. Radoi Alin
2. Iordache Vlad
55
2495
27 Jun
2020
B
18
Turturesti
`Aerobic TT Arena`

8

E+O

10

A+H

28

34

1. Opincaru Marius
2. Atomei Armand
1. Burghelea Florin
2. Simon Gheorghe
56
2494
27 Jun
( +1 )
2020
B
61
Targoviste
`Pandemic Cup`
1st day - A, H
2nd day - E, O
25

10

Elite

14

Open

20

Avansati

17

Hobby

45

37

55

43

1. Govoreanu Florin
2. Buzatu Vasile
1. Darmaz Ion
2. Trocan Nicolae
1. Bivolaru Marius
2. Stoica Mihai
1. Nicolae Sorinel
2. Alexe Dan
57
2493
27 Jun
( +1 )
2020
B
49
Constanta (Club Eden)
`Memorialul Dan Staicu` - editia I-a
1st day - A+H
2nd day - E+O

26

E+O

23

A+H

83

74

1. Neagoe Costin
2. Tiganisteanu Adrian
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Aihan Velula
58
2492
27 Jun
2020
B
29
Galati
`Cupa Pand-Exit`
33

14

E+O

15

A+H

45

49

1. Botezatu Onelus
2. Zarinschi Catalin
1. Ceobotaru Daniel
2. Socaci Marian
59
2491
26 Jun
( +1 )
2020
Friday
B
69
Oradea (King Pong)
`Back to King Pong`
1st day - E, O
2nd day - A, H

7

Elite

23

Open

21

Avansati

18

Hobby

21

61

53

47

1. Craciun Calin
2. Savu Cristian
1. Negrea Olimpiu
2. Lacatis Ghita
1. Dobinda Alexandru
2. Popescu Radu
1. Leric David
2. Trip Darius
60
2490
26 Jun
( +1 )
2020
Friday
B
18
Botosani (Ardex)
`Cupa de Vara` - Editia a IV-a
1st day - H
2nd day - A

6

Avansati

12

Hobby

15

30

1. Mita Augustin
2. Lucic Corneliu
1. Stefan Narcis
2. Scantei Ioan
61
2489
22 Jun
( +3 )
2020
Monday
B
67
Bucuresti (Body & Mind)
`Cupa Top Spin Body & Mind` - editia a III-a
1st day - H
2nd day - A
3rd day - O
4th day - E
4

16

Elite

20

Open

19

Avansati

12

Hobby

39

55

51

29

1. Boaca Valentin
2. Ursu Teodor
1. Istrate Cristian
2. Catana Claudiu
1. Ipate Virgil
2. Avadanoaei Petuel
1. Vaduva Laurentiu
2. Boteanu Nicu
62
2488
20 Jun
( +1 )
2020
B
33
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XIII-a
1st day - A+H
2nd day - E+O

20

E+O

13

A+H

71

41

1. Manea Mihaita
2. Gherasim Iulian
1. Stoli Nicu
2. Rausche Valentin
63
2487
10 Mar
( +1 )
2020
Tuesday
B
43
Bucuresti (Body & Mind)
`Cupa Top Spin Body & Mind` - editia a II-a
1st day - A, H
2nd day - E, O
2

9

Elite

12

Open

12

Avansati

10

Hobby

23

37

37

27

1. Stoica Laura
2. Secu Valeriu
1. Gheorghe Nicolae
2. Dinca Raducu
1. Bonciu Daniel
2. Viezure Daniel
1. Olaru Dragos
2. Enciu Marcel
64
2486
07 Mar
2020
B
46
Gheorgheni
`Cupa Gheorgheni` - editia a IV-a

18

E+O

28

A+H

71

97

1. Farkas Gabor
2. Lovasz Vilmos
1. Farkas Bence
2. Heja Zoltan
65
2485
07 Mar
2020
B
48
Comanesti
`Cupa 44 de pahare` - editia a II-a

18

E+O

30

A+H

56

94

1. Ciubotariu Andrei
2. Barsa Ioan
1. Burghelea Florin
2. Apostu Laurentiu
66
2484
07 Mar
2020
B
50
Constanta
`Cupa Eden Club` - editia a VIII-a

19

E+O

31

A+H

51

88

1. Rasid Aihan
2. Nicula Florin
1. Aihan Velula
2. Barbu Mircea
67
2483
07 Mar
2020
B
37
Botosani (Ardex)
`Cupa Martisorului`

10

E+O

27

A+H

28

80

1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
2. Polocoser Cristian
1. Balau Laurentiu
2. Rogin Florin
68
2482
07 Mar
( +1 )
2020
A
255
Apahida
Memorialul `Dorin Giurgiuca` - editia I-a
1st day - A, H
2nd day - E, O
8

36

Elite

60

Open

82

Avansati

77

Hobby

113

189

311

293

1. Simon Csaba
2. Farcas Dan
1. Rusu Stefan
2. Miron Mihai
1. Orban Alexandru
2. Joldes Adrian
1. Anca Valentin
2. Dranca David
69
2481
07 Mar
( +1 )
2020
A
142
Fieni
`Cupa Orasului Fieni`
1st day - E, O
2nd day - A, H
7

16

Elite

45

Open

38

Avansati

43

Hobby

54

149

140

117

1. Dumitru Gheorghe
2. Pavunev Dan
1. Ciortescu Cristi
2. Voin Doru
1. Codreanu Laurentiu
2. Baltatu Marius
1. Apopei Rares Gabriel
2. Vrasti Iulian
70
2480
29 Feb
2020
B
31
Resita
`Cupa Carasului` - editia a IV-a

31

ALL

104

1. Parvu Nicolae
2. Cioveie Bogdan
71
2479
29 Feb
2020
B
54
Sfantu Gheorghe
`Cupa Topspin Saint George`

18

E+O

36

A+H

60

137

1. Marton Adam
2. Bokor Zoltan Jr
1. Toma Dan
2. Kovacs Eduard
72
2478
29 Feb
2020
A
122
Sibiu
Cupa Sibiului - editia a II-a

18

Elite

36

Open

38

Avansati

30

Hobby

56

113

102

94

1. Pinzar Andrei
2. Bleoca Marius
1. Buciu Catalin
2. Toader George
1. Kovaci Richard
2. Sabau Gheorghe
1. Orban Marius
2. Pralea Constantin
73
2477
29 Feb
( +1 )
2020
A
230
Ploiesti (Tel George Jr)
1st day - E, O
2nd day - A, H

25

Elite

84

Open

64

Avansati

57

Hobby

89

321

242

214

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Trocaru Remus
2. Rada Florin
1. Raileanu Raissa
2. Codreanu Laurentiu
1. Enache Puiu Adrian
2. Ianculovici Svetozar
74
2476
29 Feb
( +1 )
2020
A
123
Oradea (King Pong)
`7Y - King Pong`
1st day - E, O
2nd day - A, H
5

23

Elite

34

Open

33

Avansati

33

Hobby

87

120

115

115

1. Iana Remus
2. Savu Cristian
1. Husa Gelu
2. Vaida Sorin
1. Gherman Romulus
2. Maxim Alexandru
1. Kovacs Levente
2. Leric David
75
2475
25 Feb
( +1 )
2020
Tuesday
B
46
Bucuresti (Body & Mind)
`Cupa Top Spin Body & Mind`
1st day - A,H
2nd day - E,O
2

10

Elite

12

Open

12

Avansati

12

Hobby

27

37

37

37

1. Secu Valeriu
2. Rosioara Razvan
1. Istrate Cristian
2. Pantelimon Andi
1. Baluta Silviu
2. Dragos Marian
1. Moraru Marius
2. Enciu Marcel
76
2474
23 Feb
2020
B
48
Pitesti
`Cupa Dragobete`

18

E+O

30

A+H

56

94

1. Toma Florin
2. Pribeagu Sebastian
1. Nuta Mario
2. Mihu Florin
77
2473
22 Feb
( +1 )
2020
B
40
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XII-a
1st day - A+H
2nd day - E+O

20

E+O

20

A+H

71

71

1. Capus Giani
2. Gherasim Iulian
1. Pancrat Cristian
2. Zbant Mihai
78
2472
22 Feb
2020
B
46
Timisoara (Vest)
`Cupa Blietzkrieg II`

14

Elite

16

Open

16

A+H

25

31

31

1. Cristanus Cristian
2. Mutrescu Eugen
1. Shehabi Amer
2. Hancig Mircea
1. Lascu Marius
2. Szekeres Zoltan
79
2471
22 Feb
( +1 )
2020
B
151
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`
1st day - O, A
2nd day - E, H

27

Elite

30

Open

37

Avansati

57

Hobby

99

107

135

214

1. Cionoiu Cristian
2. Filip Gabriel
1. Pantelimon Andi
2. Catana Claudiu
1. Avadanoaei Petuel
2. Ianos Vlad
1. Chiraches Andrei Rares
2. Chiraches Eric Stefan
80
2470
22 Feb
2020
B
45
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Faurar`

15

E+O

30

A+H

41

83

1. Gheorghe Dragos
2. Caloianu Iuliana
1. Floarea Adrian
2. Vlasceanu Valentin
81
2469
22 Feb
2020
A
222
Medias
`Mini Tabara`
2

42

Elite

59

Open

69

Avansati

52

Hobby

132

184

231

165

1. Simon Csaba
2. Marchis Maximilian
1. Chibulcutean Bogdan
2. Miclos Andrei
1. Cir Florin
2. Isar Stefanel
1. Leric David
2. Ivan Claudiu
82
2468
16 Feb
2020
B
68
Ocna Sibiului
`Cupa Lacul fara fund` - editia a II-a

29

E+O

39

A+H

89

116

1. Aron Darie
2. Daneliuc Gabi
1. Farkas Bence
2. Cir Florin
83
2467
15 Feb
2020
B
34
Deva

14

E+O

20

A+H

37

55

1. Szakacs Raul
2. Mandru Bogdan
1. Stoica Mihai
2. Tedi Ioja
84
2466
15 Feb
2020
B
90
Dej

30

E+O

36

Avansati

24

Hobby

94

137

91

1. Mican Nicolae
2. Mocean Dan
1. Bal Adrian
2. Vale Nelu
1. Cristea Samuel
2. Schuller Claudiu
85
2465
15 Feb
2020
B
59
Galati
`Cupa Dragobete`

19

E+O

40

A+H

65

134

1. Neculai Alexandru
2. Botezatu Onelus
1. Stoica Maxim
2. Baluta Silviu
86
2464
15 Feb
2020
B
74
Arad
`Cupa B.I.R.R.`

21

E+O

24

Avansati

29

Hobby

60

75

89

1. Roman Bogdan
2. Avram Victor
1. Dumbrava Marius
2. Mitar Marius Tiberiu
1. Tasedan Adrian
2. Effler Stefan
87
2463
15 Feb
2020
A
173
Lazarea
`Cupa Ditroit`

18

Elite

42

Open

54

Avansati

59

Hobby

56

132

194

214

1. Simon Csaba
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Georgiu Dragos
2. Farkas Lorant
1. Burghelea Florin
2. Vaszi Denes
1. Peter Laszlo
2. Oravecz Csaba
88
2462
15 Feb
( +1 )
2020
A
177
Targoviste
`Cupa Muntenia`
1st day - E, O
2nd day - A, H
2

29

Elite

53

Open

54

Avansati

41

Hobby

104

189

194

149

1. Fratila Robert
2. Lukasz Klimas
1. Vasilescu Remus
2. Gavrila Aurel
1. Gaman Carmina
2. Raileanu Raissa
1. Musat Irina
2. Patrascu Dorin
89
2461
08 Feb
2020
B
46
Viseu de Sus

16

E+O

30

A+H

39

83

1. Nistor Dorel
2. Moldovan Cristian
1. Vaduva Dan
2. Curtea Marcel
90
2460
08 Feb
2020
B
50
Timisoara (Club 11)
`Cupa Smiley 44`

20

E+O

30

A+H

72

100

1. Verdet Adrian
2. Mitrache Simion
1. Iliuta Adrian
2. Popescu Radu
91
2459
08 Feb
( +1 )
2020
B
33
Botosani (Ardex)
`Cupa Remember Angelica Rozeanu`
1st day - A+H
2nd day - E+O
2

8

E+O

25

A+H

28

82

1. Ciortescu Cristi
2. Duceac Catalin
1. Burghelea Florin
2. Mesinschi Radu
92
2452
08 Feb
( +1 )
2020
A+
331
Slobozia
`Cupa CSM` - Turneu A+ Zona 4
1st day - E, O
2nd day - A, H
338

57

Elite

109

Open

105

Avansati

60

Hobby

188

365

350

199

1. Simon Csaba
2. Durdun George
1. Micuda Mihai
2. Craciunica Gabriel
1. Dramba Daniel Dumitru
2. Codreanu Laurentiu
1. Carciag Adrian
2. Dimache Marian
93
2457
01 Feb
( +1 )
2020
A
197
Topoloveni
`Cupa Top Arena`
1st day - A,H
2nd day - E,O

26

Elite

76

Open

53

Avansati

42

Hobby

99

281

204

153

1. Simon Csaba
2. Petrescu Liviu
1. Cinca Daniel
2. Dascalasu Viorel
1. Nuta Mario
2. Stanciu Marian
1. Sfrenti Cosmin
2. Varzaru Liviu
94
2456
01 Feb
2020
A
143
Aiud
`Cupa Eu si Paleta de Tenis` - editia a VIII-a

24

Elite

42

Open

53

Avansati

24

Hobby

75

132

201

91

1. Marchis Maximilian
2. Blaga Marius
1. Mal Denis
2. Mal Calin
1. Ifrosa Petru
2. Mitar Marius Tiberiu
1. Hagea Andra
2. Aron Valentin
95
2458
26 Jan
2020
B
34
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`
11

12

E+O

22

A+H

11

58

1. Sencu Victor
2. Gorum Adrian
1. Stoica Mihai
2. Delimart Alexiana
96
2455
25 Jan
2020
A
146
Arad
`Memorial Emil Prokopecz`

20

Elite

34

Open

44

Avansati

48

Hobby

55

103

131

151

1. Mutrescu Eugen
2. Iana Remus
1. Fieraru George
2. Jichici Svetozar
1. Neag Ioan
2. Koromi Carol
1. Mortasifu Ionut
2. Pirv Ovidiu
97
2451
25 Jan
( +1 )
2020
B
36
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XI-a
1st day - A+H
2nd day - E+O
24

12

E+O

24

A+H

37

91

1. Neculai Alexandru
2. Manea Mihaita
1. Pancrat Cristian
2. Fedot Valentin
98
2450
25 Jan
2020
A
108
Putna
`Cupa de Iarna` - editia I-a
14

10

Elite

30

Open

36

Avansati

32

Hobby

27

94

137

111

1. Hasna Cosmin
2. Albu Vlad
1. Georgiu Dragos
2. Rosca Niculai
1. Balau Laurentiu
2. Ilie Aurelian
1. Bilt Cristian
2. Paduret Catalin Dan
99
2449
25 Jan
( +1 )
2020
A
282
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa Unirii`
1st day - O, A
2nd day - E, H
211

51

Elite

92

Open

73

Avansati

66

Hobby

184

333

263

220

1. Caminschi Mihai
2. Boaca Valentin
1. Dumitru Bogdan
2. Rasid Aihan
1. Durac Viorel
2. Baluta Silviu
1. Holbia Cosmin
2. Dicu Razvan
100
2448
25 Jan
2020
B
53
Bacau
`Cupa ACS Vasile Lepadatu`
15

18

E+O

35

A+H

64

133

1. Valeanu Cosmin
2. Grapina Florin
1. Halbedel Marcel
2. Dimitriu Vasile