' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Filtrare


Sortare
Traffic 19 Oct
IP's: 4, Clicks: 8
1415 turnee H2H
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
GIGSEL Clasament (link pagina turneu)
1
2522
19 Jun
2021
B
38
Arad

12

O+E

14

Avansati

12

Hobby

18

26

18

8

8

8

1. Mutrescu Eugen
2. Roman Bogdan
1. Neamt Doru
2. Szivery Adrian
1. Orban Marius
2. Effler Stefan
2
2464
15 Feb
2020
B
74
Arad
`Cupa B.I.R.R.`

21

E+O

24

Avansati

29

Hobby

45

60

70

15

15

19

1. Roman Bogdan
2. Avram Victor
1. Dumbrava Marius
2. Mitar Marius Tiberiu
1. Tasedan Adrian
2. Effler Stefan
3
2455
25 Jan
2020
A
146
Arad
`Memorial Emil Prokopecz`

20

Elite

34

Open

44

Avansati

48

Hobby

40

80

100

120

15

23

31

31

1. Mutrescu Eugen
2. Iana Remus
1. Fieraru George
2. Jichici Svetozar
1. Neag Ioan
2. Koromi Carol
1. Mortasifu Ionut
2. Pirv Ovidiu
4
2426
14 Dec
2019
B
53
Arad
`Cupa Mos Craciun`

17

E+O

36

A+I

40

90

12

24

7

15

1. Avram Victor
2. Roman Bogdan
1. Daroti Florin
2. Mitar Marius Tiberiu
5
2394
16 Nov
2019
B
55
Arad
`Memorialul Emil Prokopecz`

16

E+O

39

A+I

24

76

24

33

7

21

1. Iana Remus
2. Roman Bogdan
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Ignuta Sebastian
6
2343
21 Sep
2019
A
132
Arad
`Cupa Aradului` - editia a III-a

17

Elite

29

Open

41

Avansati

45

Incepatori

40

70

100

105

21

30

48

11

13

19

15

1. Beca Iliesen
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Grubacichi Marius
2. Codau Vlad
1. Daroti Florin
2. Balaj Roland
1. Simon Razvan
2. Popescu Radu
7
2286
15 Jun
2019
B
49
Arad (CSM)

6

Open

43

A+I

21

111

42

13

1. Frunza Alexandru
2. Lacatis Ghita
1. Hancig Mircea
2. Simon Razvan
8
2186
06 Apr
2019
B+
51
Arad
WTTD 2019

13

E+O

11

Avansati

27

Incepatori

22

25

60

9

12

30

5

3

9

1. Avram Victor
2. Ciochina Gabriel
1. Dumitru Florin
2. Szivery Adrian
1. Dobinda Alexandru
2. Simon Razvan
9
2172
03 Apr
2019
Wednesday
B+
36
Arad
WTTD 2019

14

E+O

22

A+I

26

49

12

7

15

1. Mutrescu Eugen
2. Avram Victor
1. Dumitru Florin
2. Daroti Florin
10
2152
30 Mar
2019
A+
201
Arad
`Memorialul Eugen Roman`
22

48

Elite

54

Open

60

Avansati

39

Incepatori

120

135

120

76

36

36

24

31

23

23

15

1. Simon Csaba
2. Roman Iulian
1. Ciobanu Gabriel
2. Creinicean Liviu
1. Cioveie Bogdan
2. Ispas Dan
1. Dobinda Alexandru
2. Schiau Dan
11
2114
12 Jan
2019
B
72
Arad
`Cupa Prietenilor`

30

E+O

18

Avansati

24

Incepatori

60

45

60

18

12

18

11

7

11

1. Avram Victor
2. Iana Remus
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Dumitru Florin
1. Simon Razvan
2. Gligor Paul
12
2102
12 Dec
2018
Wednesday
B
43
Arad (CSM)
`Cupa Aradeana`

14

E+O

29

Amatori

70

7

19

1. Roman Bogdan
2. Spatariu Daniel
1. Neamt Doru
2. Mitar Marius Tiberiu
13
2086
08 Dec
2018
B
52
Arad
`Cupa Mos Craciun`

18

E+O

34

Amatori

80

12

24

8

16

1. Roman Bogdan
2. Grubacichi Marius
1. Szivery Adrian
2. Craiovan Victor
14
2052
24 Oct
2018
Wednesday
B
42
Arad (CSM)
`Cupa Aradeana` - editia II-a

19

E+O

23

Amatori

36

55

15

15

1. Sorescu Deian
2. Spatariu Daniel
1. Avasilcai Marcel
2. Szivery Adrian
15
2015
26 Sep
2018
Wednesday
B
42
Arad
`Cupa Aradeana` - editia I-a

16

E+O

26

Amatori

8

20

1. Roman Bogdan
2. Verdet Adrian
1. Jurescu Sorin
2. Campean Adrian
16
2008
22 Sep
2018
A
132
Arad
`Cupa Aradului` - editia a II-a

24

Elite

29

Open

33

Avansati

46

Incepatori

60

70

75

110

24

21

24

48

7

13

15

15

1. Sorescu Deian
2. Iana Remus
1. Fieraru George
2. Schiopulescu Ion
1. Avasilcai Marcel
2. Iliuta Adrian
1. Daroti Florin
2. Dobinda Alexandru
17
1996
01 Sep
2018
R+
129
Arad
`Ziua Nationala AmaTur` - zona 7

24

Elite

35

Open

36

Avansati

34

Incepatori

60

85

90

80

24

24

24

24

8

16

16

16

1. Mandru Bogdan
2. Mutrescu Eugen
1. Ilia Ionicut
2. Veres Francisc
1. Jurescu Sorin
2. Dehelean Octavian
1. Midvichi Alexandru
2. Gligor Paul
18
1948
23 Jun
2018
A
77
Arad (CSM)

20

E+O

21

Avansati

36

Incepatori

30

34

54

30

30

54

10

10

18

1. Avram Victor
2. Iana Remus
1. Borcsi Jozsef
2. Neamt Doru
1. Chiscan Bogdan
2. Daroti Florin
19
1827
14 Apr
2018
B+
52
Arad (CSM)
WTTD 2018 - E/O + A/I

16

E+O

36

Amatori

35

90

12

24

7

15

1. Avram Victor
2. Prundaru Horia
1. Dobinda Alexandru
2. Balaj Roland
20
1828
11 Apr
2018
Wednesday
B+
35
Arad (CSM)
WTTD 2018 - E/O + A/I

16

E+O

19

Amatori

35

51

11

11

1. Roman Bogdan
2. Prundaru Horia
1. Dumitru Florin
2. Mitar Marius Tiberiu
21
1806
10 Mar
2018
B
15
Arad
Cupa Ziridava (Sandpaper)

15

ALL

21

21

8

1. Avram Victor
2. Lacatis Ghita
22
1796
03 Mar
2018
A
106
Arad
Memorialul Eugen Roman - editia a VII-a

13

Elite

24

Open

30

Avansati

39

Incepatori

36

60

75

57

12

24

30

57

3

7

9

19

1. Avram Victor
2. Verdet Adrian
1. Bulz Ovidiu
2. Orban Madalina
1. Pop Claudiu
2. Nagy Iosif
1. Iancu Marinel
2. Deme Dan
23
1763
13 Jan
2018
B
80
Arad
`13 norocos`

24

E+O

23

Avansati

33

Incepatori

60

55

75

24

24

36

7

7

11

1. Avram Victor
2. Roman Bogdan
1. Pop Claudiu
2. Frunza Alexandru
1. Botas Constantin
2. Sabau Victor
24
1757
16 Dec
2017
B
56
Arad
Cupa `Mos Craciun`

10

E+O

16

Avansati

30

Incepatori

45

24

75

23

30

7

10

1. Mutrescu Eugen
2. Prundaru Horia
1. Neamt Doru
2. Ticu Sorin
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Guttman Gabriel
25
1709
04 Nov
2017
A
79
Arad
Cupa Victoria

20

E+O

28

Avansati

31

Incepatori

30

41

45

30

42

45

16

16

31

1. Beca Iliesen
2. Avram Victor
1. Lacatis Ghita
2. Grubacichi Marius
1. Kramarsic Milos
2. Frunza Alexandru
26
1676
23 Sep
2017
A
145
Arad
Cupa Aradului

33

Elite

29

Open

41

Avansati

42

Incepatori

75

70

100

106

24

21

42

30

16

14

14

20

1. Gajta Jonel
2. Butnariu Daniel
1. Georgescu Constantin
2. Tanc Florin
1. Struna Adela
2. Jichici Svetozar
1. Leszay Zsolt
2. Florescu Marius
27
1624
01 Jul
2017
A
77
Arad

28

E+O

28

Avansati

21

Incepatori

42

42

45

42

42

24

15

15

7

1. Gajta Jonel
2. Roman Bogdan
1. Schiopulescu Ion
2. Dani Leo
1. Bartha Attila
2. Unc Marcel
28
1510
08 Apr
2017
B+
9
Arad (Victoria)
WTTD

9

Open

0

0

0

1. Avram Victor
2. Roman Bogdan
29
1509
08 Apr
2017
B+
49
Arad (CSM)
WTTD

22

Avansati

27

Incepatori

50

78

23

22

7

7

1. Struna Adela
2. Dani Leo
1. Marisca Darius
2. Bornea Valentin
30
1479
04 Mar
2017
A+
190
Arad
Memorialul `Eugen Roman`

40

Elite

39

Open

76

Avansati

35

Incepatori

60

57

114

54

60

57

114

54

24

24

38

18

1. Roman Iulian
2. Neagu Mircea
1. Birtalan Robert
2. Popet Doru
1. Fabian Wilhelm
2. Turburan Ion
1. Bradea Lucian
2. Faur Lucian
31
1473
11 Feb
2017
B
54
Arad

24

Open

30

Amatori

60

75

24

30

7

9

1. Roman Bogdan
2. Avram Victor
1. Dani Leo
2. Schiopulescu Ion
32
1440
18 Dec
2016
B
19
Arad
Cupa Mos Craciun

19

O+A

36

36

18

1. Avram Victor
2. Roman Bogdan
33
1384
22 Oct
2016
A
60
Arad

22

Open

20

Avansati

18

Incepatori

50

40

32

24

24

24

7

7

7

1. Roman Bogdan
2. Butnariu Daniel
1. Codau Vlad
2. Savu Cristian
1. Pop Claudiu
2. Sabau Victor
34
1365
03 Sep
2016
R+
93
Arad
Ziua Nationala Amatur - Zona 7

27

Open

42

Avansati

24

Incepatori

60

105

60

30

42

24

9

13

7

1. Sorescu Deian
2. Roman Bogdan
1. Struna Ionut
2. Mirza Sorin
1. Fekete Istvan
2. Horvath Mircea
35
1337
16 Jul
2016
B
27
Arad

9

Open

18

Amatori

32

24

15

1. Roman Bogdan
2. Avram Victor
1. Bulz Ovidiu
2. Lulciuc Dumitru
36
1313
04 Jun
2016
A
79
Arad

31

Open

30

Avansati

18

Incepatori

81

75

45

30

30

12

9

10

8

1. Sorescu Deian
2. Avram Victor
1. Melnicenco Beniamin
2. Birtalan Laszlo
1. Budiu Lorin
2. Tisza Iosif
37
1267
26 Mar
2016
A
99
Arad
Memorialul Eugen Roman

33

Open

47

Avansati

19

Incepatori

52

115

36

48

48

24

15

15

11

1. Avram Victor
2. Mandru Bogdan
1. Lacatis Ghita
2. Lungu Marius
1. Hancig Mircea
2. Tisza Iosif
38
1256
27 Feb
2016
B
32
Arad

11

Open

21

Amatori

45

24

16

1. Roman Bogdan
2. Prundaru Horia
1. Bulz Ovidiu
2. Mirza Sorin
39
1208
19 Dec
2015
B
19
Arad

19

O+A

1. Spatariu Daniel
2. Roman Bogdan
40
1071
10 Oct
2015
A
48
Arad

17

Open

31

Amatori

28

81

24

30

8

12

1. Sorescu Deian
2. Avram Victor
1. Birtalan Laszlo
2. Istrate Samir
41
1162
15 Aug
2015
B
12
Arad

3

Open

9

Amatori

1. Roman Bogdan
2. Avram Victor
1. Istrate Samir
2. Nagy Iosif
42
1214
04 Jul
2015
A+
132
Arad

58

Open

74

Amatori

139

192

60

72

20

24

1. Roman Iulian
2. Roman Bogdan
1. Boata Edgar
2. Mihu Eugen
43
1140
16 May
2015
B
25
Arad

5

Open

20

Amatori

1. Spatariu Daniel
2. Curut Gabriel
1. Mirza Sorin
2. Mihu Eugen
44
1026
28 Mar
2015
A
94
Arad
Memorialul Eugen Roman

25

Open

69

Amatori

24

72

8

24

1. Sorescu Deian
2. Avram Victor
1. Bekesi Zsolt
2. Meszar Razvan
45
1101
31 Jan
2015
B
18
Arad

18

O+A

1. Prundaru Horia
2. Curut Gabriel
46
1003
21 Dec
2014
B
16
Arad

16

Amatori

1. Lacatis Ghita
2. Tisza Iosif
47
893
25 Oct
2014
A
64
Arad

19

Open

45

Amatori

1. Frant Nicusor
2. Sorescu Deian
1. Boata Edgar
2. Craciun Calin
48
979
13 Sep
2014
B
25
Arad

8

Open

17

Amatori

1. Roman Bogdan
2. Frant Nicusor
1. Boata Edgar
2. Neamt Doru
49
871
05 Jul
2014
A
80
Arad

29

Open

51

Amatori

1. Sorescu Deian
2. Mocean Dan
1. Bulz Ovidiu
2. Merai Janos
50
946
17 May
2014
B
16
Arad

4

Open

12

Amatori

1. Roman Bogdan
2. Prundaru Horia
1. Bulz Ovidiu
2. Mihu Eugen
51
851
29 Mar
2014
A
150
Arad
Memorialul Eugen Roman

51

Open

99

Amatori

1. Lungu Cosmin
2. Frant Nicusor
1. Szalay Liviu
2. Creinicean Liviu
52
919
15 Feb
2014
B
29
Arad

3

Open

26

Amatori

1. Roman Bogdan
2. Avram Victor
1. Spatariu Daniel
2. Istrate Samir
53
831
21 Dec
2013
B
25
Arad

25

O+A

1. Bekesi Zsolt
2. Neamt Doru
54
820
23 Nov
2013
B
25
Arad

25

O+A

1. Roman Bogdan
2. Craciun Calin
55
688
19 Oct
2013
A
71
Arad

26

Open

45

Amatori

1. Frant Nicusor
2. Roman Bogdan
1. Prundaru Horia
2. Andone Claudiu
56
666
06 Jul
2013
A
79
Arad

28

Open

51

Amatori

1. Ignat Alexandru
2. Frant Nicusor
1. Andrasi Zoltan
2. Bekesi Zsolt
57
833
23 Mar
2013
A+
206
Arad
Memorialul Eugen Roman - editia a II-a

63

Open

143

Amatori

23

48

1. Garduli Silviu
2. Nascu Serban
1. Catinean Vasile
2. Ursulean Vasile
58
716
23 Feb
2013
B
43
Arad

17

Open

26

Amatori

1. Roman Bogdan
2. Crisanov Aurel
1. Bekesi Zsolt
2. Boata Edgar
59
702
19 Jan
2013
B
49
Arad

20

Open

29

Amatori

1. Marta Gheorghe
2. Crisanov Aurel
1. Saceleanu Bogdan
2. Craciun Calin
60
496
20 Oct
2012
A
65
Arad

22

Open

43

Amatori

1. Garduli Silviu
2. Gogu Gabriel
1. Popa Radu
2. Curpas Ioan
61
583
08 Sep
2012
B
21
Arad

21

O+A

1. Avram Victor
2. Meszar Razvan
62
547
26 May
2012
B
31
Arad

31

O+A

1. Roman Bogdan
2. Avram Victor
63
469
24 Mar
2012
A
110
Arad
Memorialul Eugen Roman - editia I-a

27

Open

83

Amatori

1. Garduli Silviu
2. Sipos Renata
1. Avram Victor
2. Popa Radu
64
521
18 Feb
2012
B
30
Arad

30

O+A

1. Roman Bogdan
2. Gergely Anton
65
512
21 Jan
2012
B
29
Arad

29

O+A

1. Sicoe Rodica
2. Marta Gheorghe
66
444
26 Nov
2011
B
29
Arad

29

O+A

1. Farkas Gabor
2. Roman Bogdan
67
340
29 Oct
2011
A
52
Arad

16

Open

36

Amatori

1. Gogu Gabriel
2. Nascu Serban
1. Mihu Eugen
2. Pasare Mihnea
68
415
10 Sep
2011
B
21
Arad

21

O+A

1. Mirza Sorin
2. Ignuta Sebastian
69
364
19 Feb
2011
B
55
Arad

55

O+A

1. Florescu Eleodor
2. Roman Bogdan
70
206
23 Jan
2010
A
48
Arad

48

O+A

1. Farkas Gabor
2. Toth Laszlo
71
196
21 Nov
2009
B
39
Arad

39

O+A

1. Avram Nicolae
2. Gergely Anton