' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Filtrare


Sortare
Traffic 24 Jul
IP's: 3, Clicks: 3
1240 turnee H2H
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
Nr.
games
Clasament (link pagina turneu)
1
2548
01 Aug
2021
B
Ploiesti
Trofeul Ploiestean `Paleta de la Bloc` - Etapa a II-a

Elite

Open

Avansati

Hobby

... Waiting ...
2
2543
24 Jul
( +1 )
2021
B
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Luna lui Cuptor`
1st day - A, H
2nd day - E+O

E+O

Avansati

Hobby

... Waiting ...
3
2530
10 Jul
( +1 )
2021
B
138
Ploiesti (Tel George Jr)
Cupa Ploiesteana `Paleta de la Bloc` - Etapa I-a
1st day - E, O
2nd day - A, H

23

Elite

43

Open

39

Avansati

33

Hobby

90

117

107

89

1. Durdun George
2. Fratila Robert
1. Raileanu Raissa
2. Sorescu Mircea
1. Tigau Aurelia
2. Barbu Daniel
1. Badescu Andrei
2. Varzaru Vivi
4
2524
26 Jun
( +1 )
2021
B
56
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Ciresar`
1st day - O
2nd day - A, H

18

Open

20

Avansati

18

Hobby

47

55

47

1. Raileanu Raissa
2. Catana Claudiu
1. Bivolaru Marius
2. Vrasti Iulian
1. Tigau Aurelia
2. Enache Ciprian
5
2477
29 Feb
( +1 )
2020
A
230
Ploiesti (Tel George Jr)
1st day - E, O
2nd day - A, H

25

Elite

84

Open

64

Avansati

57

Hobby

89

321

242

214

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Trocaru Remus
2. Rada Florin
1. Raileanu Raissa
2. Codreanu Laurentiu
1. Enache Puiu Adrian
2. Ianculovici Svetozar
6
2470
22 Feb
2020
B
45
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Faurar`

15

E+O

30

A+H

41

83

1. Gheorghe Dragos
2. Caloianu Iuliana
1. Floarea Adrian
2. Vlasceanu Valentin
7
2445
19 Jan
2020
B
48
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Carindar`

18

E+O

30

A+H

56

83

1. Caloianu Iuliana
2. Retegan Cosmin
1. Raileanu Raissa
2. Sdranca Mircea
8
2427
21 Dec
2019
B
45
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Decembrie 2019`

15

E+O

30

A+I

41

83

1. Caloianu Iuliana
2. Gheorghe Dragos
1. Raileanu Raissa
2. Codreanu Laurentiu
9
2412
07 Dec
( +1 )
2019
A
223
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
1st day - E, O
2nd day - A, I
4

23

Elite

78

Open

64

Avansati

58

Incepatori

86

298

242

219

1. Lukasz Klimas
2. Petcu Marius
1. Stanciulescu Bogdan
2. Catana Claudiu
1. Botoc Ovidiu
2. Grigore Marian
1. Ionita Cristian
2. Voicu Ovidiu
10
2404
24 Nov
2019
B
14
Ploiesti (Indoor)
`Campion Judetean Open AJTM Prahova & ITT`

14

Open

49

1. Mihaila Nicolae
2. Voicu Ionut
11
2379
27 Oct
2019
B
20
Ploiesti (Indoor)
`Campion Judetean AJTM Prahova & ITT`

20

Avansati

55

1. Nitu Serban
2. Botoc Ovidiu
12
2353
22 Sep
2019
B
30
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Septembrie 2019`

10

E+O

20

A+I

27

55

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu Iuliana
1. Sterczer Sandor
2. Dumitru George
13
2326
07 Sep
2019
R+
110
Ploiesti (Tel George Jr)
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 4
Cupa TelGeorge Jr
4

15

Elite

27

Open

31

Avansati

37

Incepatori

49

99

104

135

1. Lukasz Klimas
2. Fratila Robert
1. Dracea Gabriel
2. Iorgoiu Constantin
1. Botoc Ovidiu
2. Mos Florin
1. Calinescu Bogdan
2. Negulescu Cristi
14
2320
24 Aug
2019
B
41
Ploiesti (Indoor)
`Cupa August 2019`

8

E+O

33

A+I

28

98

1. Gheorghe Dragos
2. Mihaila Nicolae
1. Iordan Alexandru Constantin
2. Ene Florin
15
2306
27 Jul
2019
A
161
Ploiesti
`Cupa Olimpia` - editia a II-a

23

Elite

52

Open

56

Avansati

30

Incepatori

70

160

200

114

1. Roman Iulian
2. Chiscop Bogdan
1. Pizlaru Ionel
2. Dumbrava Doru
1. Ilie Octavian Marius
2. Sterczer Sandor
1. Mocanu Luca
2. Lambru Iustinian
16
2300
13 Jul
2019
B
34
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Iulie 2019`
2

10

E+O

24

A+I

45

75

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu Iuliana
1. Botoc Ovidiu
2. Nitu Serban
17
2281
16 Jun
2019
B
32
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Iunie 2019`

17

E+O

15

A+I

51

41

1. Caloianu Iuliana
2. Voicu Ionut
1. Dumitru George
2. Matei Mircea
18
2258
12 May
2019
B
28
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Mai 2019`

10

E+O

18

A+I

45

64

1. Caloianu Iuliana
2. Gheorghe Dragos
1. Olareanu Madalina
2. Bivolaru Stelian
19
2250
21 Apr
2019
B
14
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Aprilie 2019`

14

ALL

49

1. Caloianu Iuliana
2. Cudalbu Ciprian
20
2239
07 Apr
2019
B+
103
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD 2019
82

29

E+O

35

Avansati

39

Incepatori

109

132

145

1. Fratila Robert
2. Suditu Andrei
1. Margarit Toto
2. Simion Silviu
1. Mocanu Luca
2. Matei Gabriel
21
2181
05 Apr
2019
Friday
B+
22
Ploiesti (Indoor)
WTTD 2019

11

E+O

11

A+I

32

32

1. Panait Genu
2. Istrate Cristian
1. Nitu Serban
2. Dinu Gheorghe
22
2171
02 Apr
2019
Tuesday
B+
28
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD 2019
3

28

ALL

97

1. Fratila Robert
2. Bozga Razvan
23
2170
01 Apr
2019
Monday
B+
25
Ploiesti (Indoor)
WTTD 2019
3

15

E+O

10

A+I

41

27

1. Caloianu Iuliana
2. Bruchiu Doru
1. Ene Florin
2. Nitu Serban
24
2147
10 Mar
2019
B
41
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Martie 2019`
6

21

E+O

20

A+I

59

55

1. Caloianu Iuliana
2. Bozga Razvan
1. Ene Florin
2. Constantin Filip
25
2134
16 Feb
( +1 )
2019
A
250
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
1st day - E, O
2nd day - A, I
1223

30

Elite

96

Open

65

Avansati

59

Incepatori

114

367

247

224

1. Chiscop Bogdan
2. Kocsis Balazs
1. Bozga Razvan
2. Panaitescu Stefan
1. Margescu Bogdan
2. Cucu Cristin
1. Podlovschi Bogdan
2. Radu Adrian
26
2130
09 Feb
2019
B
32
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Februarie 2019`
45

14

E+O

18

A+I

51

56

1. Caloianu Iuliana
2. Neagoe Costin
1. Serban Leonard
2. Enculescu Mihaita
27
2119
19 Jan
2019
B
38
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Ianuarie 2019`
4

22

E+O

16

A+I

65

55

1. Neagoe Costin
2. Dumitrescu Cornel
1. Ene Florin
2. Dinu Cristian
28
2098
22 Dec
2018
B
38
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Decembrie 2018`

12

E+O

26

Amatori

37

74

1. Neagoe Costin
2. Gheorghe Dragos
1. Sdranca Mircea
2. Dumitru George
29
2081
08 Dec
2018
A
200
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
8210

35

Elite

59

Open

58

Avansati

48

Incepatori

132

224

219

183

1. Fratila Robert
2. Enciu Alexandru
1. Gheorghe Dragos
2. Bondoc Alexandru
1. Presura Eugen
2. Delimart Alexiana
1. Ionescu Victor
2. Dragu Fanel
30
2075
25 Nov
2018
B
22
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Noiembrie 2018`

22

ALL

81

1. Gheorghe Dragos
2. Cudalbu Ciprian
31
2039
21 Oct
2018
B
23
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Octombrie 2018`

23

ALL

61

1. Micuda Mihai
2. Iancu George
32
2043
17 Oct
2018
Wednesday
B
20
Ploiesti (Tel George Jr)

20

ALL

69

1. Fratila Robert
2. Voicu Ionut
33
2003
09 Sep
2018
B
27
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Septembrie 2018`

27

ALL

79

1. Neagoe Costin
2. Cudalbu Ciprian
34
1990
25 Aug
2018
A
136
Ploiesti (Tel George Jr)
`Tel George Junior`

22

Elite

36

Open

78

Amatori

81

129

298

1. Neagu Mircea
2. Fratila Robert
1. Dobrin Adrian
2. Micuda Mihai
1. Trocan Nicolae
2. Mocanu Adrian
35
1982
11 Aug
2018
B
38
Ploiesti (Indoor)
`Cupa August 2018`

38

ALL

125

1. Caloianu Iuliana
2. Dumitrescu Cornel
36
1971
22 Jul
2018
B
27
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Iulie 2018`

27

ALL

79

1. Caloianu Iuliana
2. Motoroi Costin
37
1951
24 Jun
2018
B
30
Ploiesti (Indoor)
Cupa `Iunie 2018`

30

ALL

94

1. Buzatu Vasile
2. Caloianu Iuliana
38
1927
26 May
2018
B
28
Ploiesti (Indoor)

28

ALL

84

1. Caloianu Iuliana
2. Buzatu Vasile
39
1923
19 May
2018
A
172
Ploiesti (Tel George Jr)
Cupa Tel George Junior

24

Elite

54

Open

64

Avansati

30

Incepatori

91

194

229

109

1. Tudorache Viorel
2. Enciu Alexandru
1. Dena Corneliu
2. Ionescu Mihai
1. Corbu Darius
2. Gheorghe Dragos
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Sterczer Sandor
40
1873
15 Apr
2018
B+
75
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD 2018 - E/O + A/I

29

E+O

46

Amatori

107

173

1. Fratila Robert
2. Buzatu Vasile
1. Corbu Darius
2. Oancea Vasile
41
1872
14 Apr
2018
B+
38
Ploiesti (Indoor)
WTTD 2018 - E/O + A/I

18

E+O

20

Amatori

64

59

1. Lukasz Klimas
2. Sorescu Mircea
1. Gheorghe Dragos
2. Corbu Darius
42
1810
17 Mar
2018
B
44
Ploiesti (Indoor)
Cupa Martie 2018

16

E+O

28

Amatori

55

84

1. Lukasz Klimas
2. Bruchiu Doru
1. Cojocaru Ion
2. Tudor Valeriu
43
1787
17 Feb
2018
B
39
Ploiesti (Indoor)
Cupa Februarie 2018

17

Open

22

Amatori

59

65

1. Caloianu Iuliana
2. Pascal Raul
1. Dinu Gheorghe
2. Popescu Sorin
44
1766
14 Jan
2018
B
48
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Ianuarie 2018`

22

E+O

26

Amatori

65

74

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu Iuliana
1. Corbu Darius
2. Vlasceanu Valentin
45
1759
23 Dec
2017
B
48
Ploiesti (Indoor)
`Vine Craciunul`

24

E+O

24

Amatori

75

75

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu Iuliana
1. Corbu Darius
2. Trocan Nicolae
46
1754
09 Dec
2017
B
37
Ploiesti (Indoor)
Cupa Prieteniei

20

E+O

17

Amatori

71

59

1. Tudorache Viorel
2. Caloianu Iuliana
1. Iorgoiu Constantin
2. Dinu Gheorghe
47
1727
25 Nov
2017
B
38
Ploiesti (Indoor)
Cupa Indoor Table Tennis

22

E+O

16

Amatori

65

54

1. Caloianu Iuliana
2. Fratila Robert
48
1714
30 Oct
2017
Monday
B
24
Ploiesti
`Puncte pentru Turneul Final`

24

O+A

75

1. Navacioiu Marian
2. Iancu George
49
1701
22 Oct
2017
B
36
Ploiesti

20

E+O

16

Amatori

71

55

1. Macovei Liviu
2. Buzatu Vasile
1. Dinu Gheorghe
2. Corbu Darius
50
1671
09 Sep
2017
B
25
Ploiesti (Indoor)

10

Open

15

Amatori

67

24

1. Iancu George
2. Sorescu Mircea
1. Dinu Gheorghe
2. Radu Ion
51
1663
26 Aug
2017
B
36
Ploiesti (Indoor)
`Cupa 23 August`

18

Open

18

Amatori

107

17

1. Enciu Alexandru
2. Neagu Mircea
1. Iorgoiu Constantin
2. Dospinescu George
52
1652
13 Aug
2017
B
30
Ploiesti (Indoor)
`Campion INDOOR Table Tennis 2017 - Elite`

15

Open

15

Avansati

49

49

1. Lukasz Klimas
2. Dumitrescu Cornel
1. Trocan Nicolae
2. Plaiasu Ion
53
1639
22 Jul
2017
A
154
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
3

29

Elite

33

Open

58

Avansati

34

Incepatori

109

114

219

80

1. Roman Iulian
2. Stanciu Alin
1. Pavunev Dan
2. Amran Akerim
1. Jimmy Lu
2. Stanciu Stelian
1. Concea Alin
2. Moca Vasile
54
1635
16 Jul
2017
B
20
Ploiesti (Indoor)
`Campion Judetean Prahova - Open`

20

Open

69

1. Marian Bogdan
2. Nitescu Horia
55
1617
24 Jun
2017
A
162
Ploiesti
`Cupa Olimpia`

36

Elite

30

Open

96

Amatori

129

114

367

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Pascal Raul
2. Dima Cristi
1. Petenchi Edmond
2. Ionita Fabian
56
1616
11 Jun
2017
B
15
Ploiesti
Campionatul Judetean Prahova - Avansati

15

Avansati

49

1. Mos Florin
2. Popescu Sorin
57
1599
21 May
2017
B
14
Ploiesti
Campionatul Judetean Prahova - Incepatori

14

Incepatori

43

1. Pascu Razvan
2. Eparu Leontin
58
1588
01 May
2017
Monday
B
21
Ploiesti
`Tenis, gratare si mici!`

10

Open

11

Amatori

51

17

1. Iancu George
2. Neagoe Costin
1. Popescu Sorin
2. Potarniche Bianca
59
1555
09 Apr
2017
B+
24
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD

12

Open

12

Amatori

79

19

1. Fratila Robert
2. Nitescu Horia
1. Marian Bogdan
2. Ionita Fabian
60
1554
08 Apr
2017
B+
41
Ploiesti (Indoor)
WTTD

19

Open

22

Amatori

67

71

1. Lukasz Klimas
2. Fratila Robert
1. Visan Bogdan
2. Marian Bogdan
61
1490
12 Mar
2017
B
41
Ploiesti
`Turneu de testare`

16

Open

25

Amatori

55

97

1. Fratila Robert
2. Teodorescu Sandica
1. Craciun David Mihai
2. Babus Liviu
62
1483
25 Feb
2017
B
35
Ploiesti
Cupa `Primul Turneu` - Indoor Table Tennis

14

Open

21

Amatori

104

19

1. Lukasz Klimas
2. Fratila Robert
1. Voicu Ionut
2. Sorescu Mircea
63
1457
22 Jan
2017
B
38
Ploiesti
Cupa `Sport for Health, Health for Life`

14

Open

24

Amatori

122

49

1. Mostovoi Andrei
2. Fratila Robert
1. Sarbu Dan
2. Popa Ion
64
1435
10 Dec
2016
B
29
Ploiesti
Cupa Mos Craciun

14

Open

15

Amatori

1. Caloianu Iuliana
2. Iancu George
1. Barbatel Eduard
2. Poteca Luiza
65
1415
14 Nov
2016
Monday
B
24
Ploiesti

24

O+A

1. Mihaila Nicolae
2. Iancu George
66
1396
15 Oct
2016
B
32
Ploiesti

16

Open

16

Amatori

1. Caloianu Iuliana
2. Neagu Mircea
1. Manta Viorel
2. Nicula Florin
67
1356
27 Aug
2016
B
29
Ploiesti

14

Open

15

Amatori

1. Uta Adrian
2. Iancu George
1. Ivan Sorin Ioan
2. Bivolaru Marius
68
1333
02 Jul
2016
B
44
Ploiesti

22

Open

22

Amatori

1. Uta Adrian
2. Lukasz Klimas
1. Chiru Sorin
2. Dima Cristi
69
1308
28 May
2016
B
31
Ploiesti

12

Open

12

Amatori

7

Incepatori

1. Caloianu Iuliana
2. Constantin Teodor
1. Marian Bogdan
2. Pavunev Dan
1. Constantin Cristina
2. Enciu Marcel
70
1294
23 Apr
2016
B
30
Ploiesti

12

Open

12

Amatori

6

Incepatori

1. Panaitescu Stefan
2. Puiu Dragos
1. Sorescu Mircea
2. Manta Viorel
1. Potarniche Bianca
2. Marin Iulian
71
1270
12 Mar
2016
B
41
Ploiesti

14

Open

27

Amatori

1. Caloianu Iuliana
2. Constantin Teodor
1. Sorescu Mircea
2. Pop Alexandru
72
1233
13 Feb
2016
A
165
Ploiesti
4

50

Open

55

Amatori

60

Incepatori

15

200

229

1. Uta Adrian
2. Enciu Alexandru
1. Micuda Mihai
2. Marandici Adrian
1. Manolache Simona
2. Mocanu Adrian
73
1247
30 Jan
2016
B
41
Ploiesti

12

Open

29

Amatori

1. Iancu George
2. Caloianu Iuliana
1. Chiru Sorin
2. Sorescu Mircea
74
1191
21 Nov
2015
B
42
Ploiesti

12

Open

30

Amatori

1. Mostovoi Andrei
2. Caloianu Iuliana
1. Nitescu Horia
2. Banuta Dumitru
75
1163
15 Aug
2015
B
35
Ploiesti

12

Open

23

Amatori

1. Boaca Valentin
2. Caloianu Iuliana
1. Manta Viorel
2. Marian Bogdan
76
1153
04 Jul
2015
B
42
Ploiesti

12

Open

30

Amatori

1. Caloianu Iuliana
2. Mihaila Nicolae
1. Laur Boro
2. Ionel Mircea
77
1047
20 Jun
2015
A
153
Ploiesti

50

Open

103

Amatori

0

0

1. Lukasz Klimas
2. Boaca Valentin
1. Neculcea Alexandru
2. Vasile Gelu Iulian
78
1119
14 Mar
2015
B
38
Ploiesti

12

Open

26

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Mos Florin
1. Postole Luca
2. Cuna Gheorghe
79
1100
31 Jan
2015
B
42
Ploiesti

12

Open

30

Amatori

1. Bozga Lucian
2. Miron Liviu
1. Pop Alexandru
2. Ivan Valentin
80
992
08 Nov
2014
B
40
Ploiesti

12

Open

28

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Postole Aurel
1. Dumitrescu Mircea
2. Mihaila Robert
81
957
21 Jun
2014
B
47
Ploiesti

14

Open

33

Amatori

1. Iancu George
2. Dracea Gabriel
1. Movileanu Darius
2. Iorgoiu Constantin
82
866
07 Jun
2014
A
99
Ploiesti

26

Open

73

Amatori

1. Postole Aurel
2. Uta Adrian
1. Puiu Dragos
2. Miron Andrei
83
782
31 Aug
2013
B
45
Ploiesti

45

O+A

1. Dumitra David
2. Panaitescu Stefan
84
740
12 May
2013
B
27
Ploiesti

27

O+A

1. Mostovoi Andrei
2. Bozga Lucian
85
617
24 Nov
2012
B
36
Ploiesti

36

O+A

1. Dumitra David
2. Lazaroiu Adrian
86
580
01 Sep
2012
B
46
Ploiesti

46

O+A

22

J

11

JF

1. Postole Aurel
2. Olaru Costin
1. Uta Adrian
2. Postole Luca
1. Moise Bianca
2. Sava Elena
87
562
14 Jul
2012
B
42
Ploiesti

42

O+A

1. Dumitra David
2. Panaitescu Stefan
88
232
30 Oct
2010
A
123
Ploiesti

123

O+A

1. Teodor Cristian
2. Navacioiu Marian
89
162
25 Jan
2009
B
37
Ploiesti

37

O+A

1. Iancu George
2. Draganescu Viorel