' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Filtrare


Sortare
Traffic 21 Jun
IP's: 51, Clicks: 111
1223 turnee H2H
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
Nr.
games
Clasament (link pagina turneu)
1
2516
12 Jun
2021
B
30
Piatra Neamt (Colegiul Tehnic Forestier)
`Cupa Kamarad`

10

E+O

10

Avansati

10

Hobby

26

26

26

1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
2. Pristavu Bogdan Constantin
1. Borcila Alexandru
2. Heja Zoltan
1. Bustiuc Razvan
2. Vaculisteanu Ionut
2
2511
05 Jun
2021
B
15
Botosani (Ardex)
`Gold Cup Premier Hosting` - editia I-a

15

A+H

42

1. Donisan Costel
2. Bilt Catalin
3
2501
11 Jul
( +1 )
2020
B
34
Botosani (Ardex)
`Cupa Angelica Rozeanu` - Editia I-a
1st day - A+H
2nd day - E+O
7

9

E+O

25

A+H

24

70

1. Polocoser Cristian
2. Ciortescu Cristi
1. Orban Alexandru
2. Borcila Alexandru
4
2498
04 Jul
2020
B
20
Piatra Neamt
`Cupa Kamarad`

5

E+O

10

Avansati

5

Hobby

14

35

14

1. Grapina Florin
2. Bubulac Cristi
1. Farkas Bence
2. Burghelea Florin
1. Ungureanu Adrian
2. Ciocoiu Costel
5
2495
27 Jun
2020
B
18
Turturesti
`Aerobic TT Arena`

8

E+O

10

A+H

28

34

1. Opincaru Marius
2. Atomei Armand
1. Burghelea Florin
2. Simon Gheorghe
6
2490
26 Jun
( +1 )
2020
Friday
B
18
Botosani (Ardex)
`Cupa de Vara` - Editia a IV-a
1st day - H
2nd day - A

6

Avansati

12

Hobby

15

30

1. Mita Augustin
2. Lucic Corneliu
1. Stefan Narcis
2. Scantei Ioan
7
2485
07 Mar
2020
B
48
Comanesti
`Cupa 44 de pahare` - editia a II-a

18

E+O

30

A+H

56

94

1. Ciubotariu Andrei
2. Barsa Ioan
1. Burghelea Florin
2. Apostu Laurentiu
8
2483
07 Mar
2020
B
37
Botosani (Ardex)
`Cupa Martisorului`

10

E+O

27

A+H

28

80

1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
2. Polocoser Cristian
1. Balau Laurentiu
2. Rogin Florin
9
2459
08 Feb
( +1 )
2020
B
33
Botosani (Ardex)
`Cupa Remember Angelica Rozeanu`
1st day - A+H
2nd day - E+O
2

8

E+O

25

A+H

28

82

1. Ciortescu Cristi
2. Duceac Catalin
1. Burghelea Florin
2. Mesinschi Radu
10
2450
25 Jan
2020
A
108
Putna
`Cupa de Iarna` - editia I-a
14

10

Elite

30

Open

36

Avansati

32

Hobby

27

94

137

111

1. Hasna Cosmin
2. Albu Vlad
1. Georgiu Dragos
2. Rosca Niculai
1. Balau Laurentiu
2. Ilie Aurelian
1. Bilt Cristian
2. Paduret Catalin Dan
11
2448
25 Jan
2020
B
53
Bacau
`Cupa ACS Vasile Lepadatu`
15

18

E+O

35

A+H

64

133

1. Valeanu Cosmin
2. Grapina Florin
1. Halbedel Marcel
2. Dimitriu Vasile
12
2453
18 Jan
2020
B
35
Falticeni
`Cupa Mihai Bacescu` - editia a IV-a

14

E+O

21

A+H

49

76

1. Ursulean Florin
2. Hasna Cosmin
1. Burghelea Florin
2. Balau Laurentiu
13
2446
11 Jan
2020
B
57
Suceava
`Cupa 2020`
2

18

E+O

39

A+H

65

146

1. Cojocaru Stefan
2. Vlaisan Vasile
1. Plamada Iulian
2. Vornicu Adrian
14
2434
04 Jan
( +1 )
2020
B
34
Botosani (Ardex)
`Cupa Anului Nou` - editia a IV-a
1st day - A, H
2nd day - E+O
2

11

Avansati

14

Hobby

9

E+O

33

50

36

1. Donisan Costel
2. Istrate Ghiorghita
1. Bilt Cristian
2. Rusu Tudor
1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
2. Valcu Alin
15
2431
28 Dec
2019
B
30
Vatra Dornei
`Cupa Anului Nou`
6

30

ALL

107

1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
2. Lacatus Samuel
16
2417
14 Dec
2019
A
156
Falticeni
`Cupa Mos Craciun`

18

Elite

42

Open

45

Avansati

51

Incepatori

64

132

167

191

1. Welker Ivan
2. Mosneagu Marius
1. Zamfiroaia Sorin
2. Lovin Eusebiu
1. Aldea Nelu
2. Cervicescu Laurentiu
1. Ciobanu Sabin
2. Grusca Narcis
17
2414
07 Dec
( +1 )
2019
B
20
Botosani (Ardex)
`Cupa Mos Nicolae`
1st day - A, I
2nd day - E+O

5

E+O

15

A+I

10

41

1. Ciortescu Cristi
2. Chiriac Marius
1. Rauh Andrei
2. Ureche Ioan
18
2407
30 Nov
( +1 )
2019
A
178
Suceava
`Cupa Bucovinei` - editia a IV-a
1st day - E, O, A
2nd day - I

18

Elite

35

Open

52

Avansati

73

Incepatori

56

124

184

261

1. Brinza Natalina
2. Hasna Cosmin
1. Ursulean Vasile
2. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
1. Popescu Apreotesei Mihai
2. Mihailova Victoria
1. Tataru Tiberiu
2. Vlaisan Georgica
19
2397
23 Nov
2019
B
73
Bacau
`Cupa ACS Vasile Lepadatu`

28

E+O

45

A+I

84

161

1. Valeanu Cosmin
2. Barsa Ioan
1. Popescu Apreotesei Mihai
2. Simon Gheorghe
20
2388
09 Nov
2019
B
36
Botosani (Ardex)
`Cupa Pro Activ` - editia a IV-a

10

E+O

26

A+I

28

75

1. Albu Catalin
2. Morosan Marian
1. Rauh Andrei
2. Donisan Costel
21
2381
26 Oct
2019
B
85
Suceava
`Cupa S-SUCCES`

18

E+O

29

Avansati

38

Incepatori

64

110

141

1. Cojocaru Stefan
2. Ursulean Vasile
1. Kovtun Nadia
2. Tanase Gabi
1. Grusca Narcis
2. Scutaru Marius
22
2384
17 Oct
2019
Thursday
B
29
Comanesti
`Cupa Brumarel`

10

E+O

19

A+I

27

51

1. Rosu Gabriel
2. Serban Liviu
1. Sterczer Sandor
2. Socaci Sorin
23
2374
14 Oct
( +2 )
2019
Monday
B
51
Iasi (Club Viper)
`Cupa Prieteniei` - editia a VII-a
1st day - E, O
2nd day - I
3rd day - A

10

Elite

10

Open

13

Avansati

18

Incepatori

27

27

43

56

1. Albu Vlad
2. Coroiu Andrei
1. Ciortescu Cristi
2. Istrate Cristian
1. Paval Mihai
2. Bacalu Valentin
1. Boureanu Constantin
2. Dascalu Marian
24
2371
13 Oct
2019
B
22
Botosani (Ardex)
`Cupa ADMIR - 26 de ani`

10

E+O

12

A+I

28

38

1. Valcu Alin
2. Polocoser Cristian
1. Ilie Aurelian
2. Alexandru Liviu
25
2363
12 Oct
2019
A
125
Comanesti
`Memorialul Nicusor Bulubasa` - editia I-a

12

Elite

35

Open

57

Avansati

21

Incepatori

37

81

139

56

1. Chelmus Ionut
2. Rojnita Sebastian
1. Pizlaru Ionel
2. Laszlo Levente
1. Canea Kocsis Andras
2. Iordachi Adrian
1. Miklos Botond
2. Pirvu Cornel
26
2361
05 Oct
2019
A
109
Vorona
`Toamna la Vorona`

17

Elite

23

Open

36

Avansati

33

Incepatori

59

86

137

122

1. Albu Catalin
2. Ciubotariu Andrei
1. Zamfiroaia Sorin
2. Duceac Catalin
1. Constantinica Silviu
2. Chiriac Marius
1. Spircu Alexandru
2. Vaculisteanu Ionut
27
2347
28 Sep
2019
A
104
Putna
`Cupa Putnei` - editia a III-a
15

17

Elite

21

Open

34

Avansati

32

Incepatori

51

60

119

93

1. Hasna Cosmin
2. Albu Vlad
1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
2. Polocoser Cristian
1. Tanase Gabi
2. Morosan Ionel
1. Kovtun Nadia
2. Vlaisan Georgica
28
2346
21 Sep
( +1 )
2019
B
19
Botosani (Ardex)
`Cupa Asii Paletei` - editia a IV-a
1st day - A, I
2nd day - E+O

6

Open

13

A+I

15

44

1. Ciortescu Cristi
2. Popescu Doru Viorel
1. Stefan Narcis
2. Aluculesa Radu
29
2338
12 Sep
2019
Thursday
B
12
Piatra Neamt
`Cupa de Toamna Kamarad`

12

O+A+I

37

1. Bubulac Cristi
2. Duceac Catalin
30
2336
08 Sep
2019
B
42
Moinesti
`Zilele Orasului`

15

E+O

27

A+I

49

94

1. Ciobotaru Gigi
2. Stelian Nicolae
1. Gheorghitoi Alexandra
2. Cristofor Razvan
31
2324
07 Sep
2019
R+
123
Botosani
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 1
Cupa Portas

20

Elite

39

Open

36

Avansati

28

Incepatori

55

137

122

104

1. Ursulean Florin
2. Coroiu Andrei
1. Bulubasa Nicusor
2. Polocoser Cristian
1. Andrei Radu Alexandru
2. Cazacu Florin
1. Rogin Florin
2. Marin Doru
32
2322
24 Aug
2019
A
83
Piatra Neamt
`Cupa Kamarad` - editia I-a
2

12

Elite

24

Open

28

Avansati

19

Incepatori

45

91

104

70

1. Cojocaru Stefan
2. Hasna Cosmin
1. Ciortescu Cristi
2. Leteanu Marius
1. Fotia Iulian
2. Burghelea Florin
1. Istrate Ghiorghita
2. Ojog Petrisor
33
2311
17 Aug
( +1 )
2019
A+
292
Bacau
`Cupa TT Bacau` - editia a X-a
1st day - E, O
2nd day - A, I
21019

46

Elite

96

Open

90

Avansati

60

Incepatori

173

367

344

229

1. Simon Csaba
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Fratea Aurel
2. Denes Ferenc
1. Socaci Sorin
2. Popescu Apreotesei Mihai
1. Butacu Daniel
2. Ambrus Zoltan
34
2310
10 Aug
( +1 )
2019
A
130
Vatra Dornei
`Cupa Dornelor`
1st day - E, O, A
2nd day - I

21

Elite

32

Open

46

Avansati

31

Incepatori

77

118

136

113

1. Hasna Cosmin
2. Roman Bogdan
1. Stelian Nicolae
2. Polocoser Cristian
1. Dinu Gheorghe
2. Mirauta Darius
1. Baciu Stefan
2. Vaideanu Fabiana
35
2316
03 Aug
( +1 )
2019
B
25
Botosani (Ardex)
`Cupa Prieteniei` - editia a IV-a
1st day - A, I
2nd day - E+O

11

E+O

14

A+I

33

50

1. Valcu Alin
2. Onufrei Ciprian
1. Ilie Aurelian
2. Aparaschivei Marcel
36
2315
03 Aug
2019
B
65
Comanesti
`Zilele Orasului`

15

E+O

50

A+I

49

179

1. Ciubotariu Andrei
2. Marola Mihai
1. Nitu Serban
2. Lazar Dumitru
37
2298
20 Jul
( +1 )
2019
B
51
Botosani (Ardex)
`Cupa de Vara` - editia a II-a
1st day - A, I
2nd day - E+O

9

E+O

18

Avansati

24

Incepatori

36

56

75

1. Valcu Alin
2. Onufrei Ciprian
1. Vieru Costica
2. Gagea Marian
1. Alexandru Liviu
2. Aluculesa Radu
38
2297
13 Jul
2019
A
155
Falticeni
`Ziua Orasului` - editia a XII-a
7

21

Elite

45

Open

44

Avansati

45

Incepatori

76

136

157

168

1. Hasna Cosmin
2. Ursulean Florin
1. Karp Victor
2. Bulubasa Nicusor
1. Fotia Iulian
2. Gagea Marian
1. Miron Sara
2. Nistor Andreea
39
2294
29 Jun
( +1 )
2019
A
79
Gura Humorului
`Tabara Tenis de masa in Bucovina` - editia a VII-a
1st day - E, O, A
2nd day - I
2

6

Elite

16

Open

34

Avansati

23

Incepatori

15

31

91

62

1. Muntean Diana
2. Cojocaru Stefan
1. Ursulean Vasile
2. Gheorghe Nicolae
1. Iacob Gabriel
2. Kurennoi Andrei
1. Grusca Narcis
2. Nistor Andreea
40
2291
29 Jun
2019
B
48
Bacau
`Cupa ACS Vasile Lepadatu`

19

E+O

29

A+I

65

104

1. Valeanu Cosmin
2. Marola Mihai
1. Fotia Iulian
2. Dimitriu Vasile
41
2284
15 Jun
( +1 )
2019
A
152
Suceava
`Cupa Sucevei` - editia a IV-a
1st day - E, O, A
2nd day - I

22

Elite

38

Open

41

Avansati

51

Incepatori

65

140

155

192

1. Zvinko Andrii
2. Hasna Cosmin
1. Ungureanu Adrian
2. Tokos Pal
1. Pavlenko Iustina Cristina
2. Aldea Nelu
1. Spircu Alexandru
2. Aldea Iulian
42
2283
08 Jun
2019
B
39
Iasi
Cupa `FIE - Sport in Iasi`

9

E+O

30

A+I

24

95

1. Postudor Bogdan
2. Ghinda Mihai
1. Pristavu Bogdan Constantin
2. Brinza Daniel
43
2282
08 Jun
2019
B
33
Vatra Dornei
`Cupa Dornelor`

12

E+O

21

A+I

37

82

1. Hagatis Andrei
2. Ciubotariu Andrei
1. Arseniuc Alexandru
2. Petrescu Claudiu
44
2277
01 Jun
( +1 )
2019
B
22
Botosani (Ardex)
`Cupa Topspin Magic` - editia a II-a
1st day - A, I
2nd day - E+O

6

Avansati

16

Incepatori

15

47

1. Plamada Aurelian
2. Gagea Marian
1. Aluculesa Radu
2. Stefan Narcis
45
2272
25 May
2019
A
119
Roman
`Openul Romascan`

17

Elite

27

Open

38

Avansati

37

Incepatori

51

80

149

131

1. Enciu Alexandru
2. Hasna Cosmin
1. Ciortescu Cristi
2. Marola Dan
1. Dior Dorin
2. Pristavu Bogdan Constantin
1. Albu Iulian
2. Poturu Ioan
46
2265
18 May
2019
A
168
Comanesti
`Cupa Ionut Iftimoaie`
12

17

Elite

44

Open

67

Avansati

40

Incepatori

51

154

234

144

1. Enciu Alexandru
2. Hasna Cosmin
1. Corbu Darius
2. Ciobanu Gabriel
1. Vicovanu Petru
2. Burghelea Florin
1. Cervicescu Laurentiu
2. Albu Iulian
47
2253
04 May
2019
A
139
Vorona
`Cupa Portas` - editia I-a

21

Elite

24

Open

48

Avansati

46

Incepatori

45

75

151

141

1. Dubrovin Veniamin
2. Hasna Cosmin
1. Polocoser Cristian
2. Vieru Valeria
1. Patapi Alexandru
2. Vieru Costica
1. Cervicescu Laurentiu
2. Puiu Dumitru
48
2249
20 Apr
2019
B
21
Botosani (Ardex)
`Cupa Prieteniei` - editia a IV-a

21

A+I

75

1. Majeru Adrian
2. Grimaliuc Alexandru
49
2165
13 Apr
2019
A
130
Piatra Neamt
`Cupa Petrodava` - editia a IV-a

16

Elite

42

Open

39

Avansati

33

Incepatori

54

153

145

122

1. Simon Csaba
2. Albu Vlad
1. Opincaru Marius
2. Ursulean Vasile
1. Badaluta Marian
2. Burghelea Florin
1. Boariu Timofte Danut
2. Suciu Andrei
50
2243
08 Apr
2019
Monday
B+
24
Iasi (Club Viper)
WTTD 2019

24

E+O

75

1. Epure George
2. Coroiu Andrei
51
2242
07 Apr
2019
B+
65
Suceava
WTTD 2019

14

E+O

27

Avansati

24

Incepatori

49

99

90

1. Hasna Cosmin
2. Polocoser Cristian
1. Petrescu Claudiu
2. Vicovanu Petru
1. Pacuraru Cristian
2. Grimaliuc Alexandru
52
2235
07 Apr
2019
B+
14
Iasi (Club Viper)
WTTD 2019

14

A+I

50

1. Alupoaie Dumitru
2. Iacob Gabriel
53
2230
07 Apr
2019
B+
31
Bacau (ACS Tenis Club 60)
WTTD 2019

14

E+O

17

A+I

45

59

1. Bulubasa Nicusor
2. Barsa Ioan
1. Burghelea Florin
2. Fotia Iulian
54
2221
06 Apr
2019
B+
10
Targu Neamt
WTTD 2019

10

A+I

35

1. Boboc Cosmin
2. Nutu Catalin
55
2214
06 Apr
2019
B+
20
Salcea
WTTD 2019

8

Open

12

A+I

17

26

1. Basamalerca Dan
2. Subcinski Alexandru
1. Majeru Adrian
2. Arseniuc Alexandru
56
2213
06 Apr
2019
B+
16
Roman
WTTD 2019

16

O+A

55

1. Grapina Florin
2. Baisan Paul
57
2210
06 Apr
2019
B+
22
Piatra Neamt
WTTD 2019

7

E+O

15

A+I

21

49

1. Buruiana Petru
2. Opincaru Marius
1. Terente Catalin
2. Golai Gheorghe
58
2209
06 Apr
2019
B+
41
Pascani
WTTD 2019

25

E+O+A

16

Incepatori

89

58

1. Albu Catalin
2. Donisan Costel
1. Bartic Stefan
2. Ciurdea Danut
59
2206
06 Apr
2019
B+
18
Iasi (Petru Poni)
WTTD 2019

18

Incepatori

62

1. Boureanu Constantin
2. Cernat Cristi
60
2205
06 Apr
2019
B+
14
Iasi (Club Viper)
WTTD 2019

14

O+A

49

1. Morariu Mircea
2. Plamada Lucian
61
2204
06 Apr
2019
B+
12
Iasi (TopSpin Arena)
WTTD 2019

12

ALL

38

1. Sumanaru Catalin
2. Axinte Bogdan
62
2195
06 Apr
2019
B+
40
Comanesti
WTTD 2019

10

E+O

30

A+I

28

94

1. Ciubotariu Andrei
2. Barsa Ioan
1. Iordachi Adrian
2. Cristofor Razvan
63
2191
06 Apr
2019
B+
52
Botosani (Polivalenta)
WTTD 2019

7

E+O

14

Avansati

31

Incepatori

7

25

60

1. Onufrei Ciprian
2. Havris Rares
1. Puscasu Calin
2. Pavlenko Iustina Cristina
1. Cervicescu Laurentiu
2. Zamfirache Ioan
64
2190
06 Apr
2019
B+
14
Botosani (Ardex)
WTTD 2019

14

O+A+I

50

1. Ilie Aurelian
2. Chiriac Marius
65
2187
06 Apr
2019
B+
48
Bacau (ACS Vasile Lepadatu)
WTTD 2019
8

12

Elite

11

Open

16

Avansati

9

Incepatori

25

30

42

19

1. Valeanu Cosmin
2. Marola Mihai
1. Braniste George
2. Leteanu Marius
1. Dimitriu Vasile
2. Fotia Iulian
1. Stan Stefan
2. Stan Alexandru
66
2155
16 Mar
2019
A
147
Botosani
`Campionii Suntem Noi`
3

18

Elite

35

Open

53

Avansati

41

Incepatori

56

108

163

127

1. Mosneagu Marius
2. Albu Catalin
1. Ursulean Vasile
2. Dragan Petru Ioan
1. Vieru Costica
2. Hetriuc Petrica
1. Stan Razvan
2. Panzariu Teodor
67
2151
09 Mar
2019
B
49
Comanesti
`Cupa 44 de pahare`

19

E+O

30

A+I

51

94

1. Rojnita Sebastian
2. Bulubasa Nicusor
1. Fotia Iulian
2. Burghelea Florin
68
2144
02 Mar
2019
B
46
Botosani (Ardex)
`Cupa Primaverii` - editia a III-a
7

12

E+O

34

A+I

37

118

1. Sumanaru Catalin
2. Ciortescu Cristi
1. Dior Dorin
2. Gagea Marian
69
2143
23 Feb
2019
B
36
Piatra Neamt
`Cupa Pietricica` - editia de primavara
14

14

E+O

10

Avansati

12

Incepatori

46

35

38

1. Albu Catalin
2. Marola Mihai
1. Fotia Iulian
2. Burghelea Florin
1. Simon Gheorghe
2. Dolis Narcis
70
2131
17 Feb
2019
B
37
Falticeni

7

Elite

12

Open

18

A+I

24

37

64

1. Hasna Cosmin
2. Mosneagu Marius
1. Vlaisan Vasile
2. Ursulean Vasile
1. Aldea Nelu
2. Hetriuc Petrica
71
2141
16 Feb
2019
B
12
Iasi
`Cupa TopSpin Arena`

12

ALL

38

1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
2. Plamada Lucian
72
2129
09 Feb
2019
B
22
Botosani (Ardex)
`Cupa Pro Aktiv` - editia a III-a

22

A+I

65

1. Balau Laurentiu
2. Mesinschi Radu
73
2125
02 Feb
2019
A
151
Suceava
`Cupa UPGRADE Suceava`
15

18

Elite

41

Open

46

Avansati

46

Incepatori

64

155

173

173

1. Hasna Cosmin
2. Ursulean Florin
1. Duceac Catalin
2. Bulubasa Nicusor
1. Iacob Gabriel
2. Pintilie Vlad
1. Blanariu Ioan
2. Ghitu Liviu
74
2123
20 Jan
2019
B
16
Botosani
`Prietenii stiu de ce` - editia a VII-a

16

O+A+I

56

1. Duceac Catalin
2. Istrate Cristian
75
2115
19 Jan
( +1 )
2019
B
42
Vatra Dornei
`Cupa Unirii`
1st day - E+O
2nd day - A+I
5

12

E+O

30

A+I

38

114

1. Hagatis Andrei
2. Morosan Marian
1. Kurennoi Andrei
2. Palamaru Emil
76
2108
05 Jan
2019
B
48
Botosani (Ardex)
`Cupa Anului Nou` - editia a II-a

14

E+O

34

A+I

49

119

1. Hasna Cosmin
2. Albu Catalin
1. Lucic Corneliu
2. Robu Mihai
77
2084
22 Dec
2018
A
149
Falticeni
`Cupa Mos Craciun`
217

21

Elite

41

Open

47

Avansati

40

Incepatori

76

155

169

147

1. Aga Alexandru
2. Albu Vlad
1. Havris Rares
2. Polocoser Cristian
1. Puscasu Calin
2. Bacosca Catalin
1. Brandusan Lucian
2. Bobu Stefan Minodor
78
2097
15 Dec
2018
B
44
iasi (Club Viper)
`Cupa Prieteniei` - editia a VI-a

10

Elite

10

Open

12

Avansati

12

Incepatori

29

29

41

41

1. Albu Vlad
2. Parascuta Daniel
1. Ciuca Sorin
2. Plamada Lucian
1. Andrei Radu Alexandru
2. Pintilie Vlad
1. Marin Doru
2. Stan Razvan
79
2096
15 Dec
2018
B
31
Botosani (Ardex)
`Cupa de Craciun`

9

E+O

22

Amatori

36

65

1. Onufrei Ciprian
2. Polocoser Cristian
1. Tanase Gabi
2. Ureche Ioan
80
2092
15 Dec
2018
B
23
Roman

23

ALL

86

1. Albu Catalin
2. Marola Mihai
81
2103
13 Dec
2018
Thursday
B
32
Comanesti
`Cupa Mos Craciun`

32

ALL

87

1. Finna Gabor
2. Ditu Daniel
82
2080
02 Dec
2018
B
16
Piatra Neamt
`Cupa Pietricica` - Editia de Iarna

16

ALL

54

1. Albu Catalin
2. Macelaru Eugen
83
2077
01 Dec
2018
A
165
Suceava
`Cupa Bucovinei - Centenarul Unirii cu Tara`

22

Elite

29

Open

58

Avansati

56

Incepatori

65

89

219

209

1. Sumanaru Catalin
2. Albu Vlad
1. Havris Rares
2. Braniste George
1. Ignatescu Bogdan Ionut
2. Burghelea Florin
1. Panzariu Teodor
2. Daraba Gabriel
84
2071
24 Nov
2018
B
20
Botosani
`Cupa ADMIR - 25 de ani`

20

Amatori

55

1. Burghelea Florin
2. Ilie Aurelian
85
2060
10 Nov
2018
B
39
Bacau
`Club Tenis 60`

20

E+O

19

Amatori

71

67

1. Corcoz Costin
2. Marola Mihai
1. Dimitriu Vasile
2. Burghelea Florin
86
2053
06 Nov
2018
Tuesday
B
12
Iasi
`Topspin Arena`

12

Amatori

0

1. Britting Stanny
2. Dior Dorin
87
2048
27 Oct
2018
B
54
Bacau
`Cupa ACS Vasile Lepadatu`

22

E+O

32

Amatori

82

126

1. Surmei Boby
2. Corcoz Costin
1. Dimitriu Vasile
2. Dirlau Ionut
88
2041
27 Oct
2018
B
75
Suceava
`Cupa S-SUCCES`
3

24

E+O

24

Avansati

27

Incepatori

91

92

100

1. Albu Vlad
2. Albu Catalin
1. Constantinica Silviu
2. Simionese Sorin Gabriel
1. Ursulean Daniel
2. Daraba Gabriel
89
2050
22 Oct
2018
Monday
B
20
Iasi (Club Viper)
`Cupa Prieteniei`- editia a V-a

20

ALL

59

1. Sumanaru Catalin
2. Parascuta Daniel
90
2036
20 Oct
2018
B
22
Botosani (Ardex)
`Cupa Asii Paletei` - editia a III-a

22

ALL

66

1. Onufrei Ciprian
2. Cojocaru Stefan
91
2049
18 Oct
2018
Thursday
B
12
Botosani
`Cupa de Toamna - A.J.T.M.`

12

ALL

37

1. Onufrei Ciprian
2. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
92
2028
13 Oct
2018
A
132
Comanesti
`Cupa Brumarel` - editia a IV-a

18

Elite

36

Open

49

Avansati

29

Incepatori

56

124

170

15

1. Ion Marius
2. Ditu Daniel
1. Barsa Ioan
2. Trandafir Vasile
1. Tamas Szilard
2. Aprodu Lucian
1. Darie Gabriel
2. Ursulean Daniel
93
2019
06 Oct
2018
B
25
Piatra Neamt
`Cupa Pietricica` - editia de toamna

15

E+O+A

10

Incepatori

49

35

1. Bubulac Cristi
2. Marola Dan
1. Simon Gheorghe
2. Terente Catalin
94
2016
29 Sep
2018
B
35
Radauti

11

E+O

24

Amatori

37

91

1. Hasna Cosmin
2. Tiganas Mihai
1. Pascu Marius
2. Arseniuc Alexandru
95
2025
23 Sep
2018
B
45
Comanesti

45

ALL

116

1. Parnica Leonid
2. Bulubasa Nicusor
96
2024
22 Sep
2018
B
14
Botosani (Ardex)
`Cupa ADMIR-TDM`

14

Amatori

50

1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
2. Gagea Marian
97
2004
15 Sep
2018
A
71
Putna
`Cupa Putnei` - editia a II-a

23

E+O

24

Avansati

24

Incepatori

86

91

91

1. Ion Marius
2. Hasna Cosmin
1. Pascu Marius
2. Vicovanu Petru
1. Sinpetrean Comsa Gheorghe
2. Vieriu Teodora
98
2000
08 Sep
2018
A
90
Targu Neamt
`Cupa Cetatii Neamtului` - ed. a III-a
11

17

Elite

23

Open

28

Avansati

22

Incepatori

60

84

99

79

1. Calin Mihai
2. Albu Vlad
1. Macovei Cristi
2. Colcer Nicolae
1. Fotia Iulian
2. Andrei Radu Alexandru
1. Magdici Daniel
2. Tarcau Andrei
99
1992
01 Sep
2018
R+
145
Botosani
`Ziua Nationala AmaTur` - zona 1
2

24

Elite

39

Open

42

Avansati

40

Incepatori

91

133

153

139

1. Dubrovin Veniamin
2. Albu Vlad
1. Iacubenco Arsenii
2. Calenciuc Dumitru
1. Varzar Pavel
2. Ignatescu Bogdan Ionut
1. Ghitu Liviu
2. Vieriu Teodora
100
1988
25 Aug
2018
A
135
Iasi
`RotaCup Iasi` - editia a II-a
140

32

Elite

32

Open

40

Avansati

31

Incepatori

69

111

103

99

1. Postudor Bogdan
2. Marola Mihai
1. Ciortescu Cristi
2. Stefan Alex
1. Albu Gelu
2. Munteanu Florin
1. Mita Augustin
2. Spircu Alexandru