' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Filtrare


Sortare
Traffic 19 Oct
IP's: 4, Clicks: 8
1415 turnee H2H
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
GIGSEL Clasament (link pagina turneu)
1
2583
02 Oct
( +1 )
2021
B
41
Galati
`Cupa ACTIV` - editia a XI-a
1st day - A, H
2nd day - E, O

12

E+O

29

A+H

18

56

12

24

7

15

1. Manea Mihaita
2. Baiburi Levent
1. Cotet Nicolae
2. Niculache Chirica
2
2564
11 Sep
( +1 )
2021
R+
98
Luncavita
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 2
1st day - A, H
2nd day - E, O

12

Elite

29

Open

27

Avansati

30

Hobby

18

56

60

60

12

36

30

36

7

11

9

11

1. Neculai Alexandru
2. Manea Mihaita
1. Botezatu Onelus
2. Luca Octavian
1. Manea Dorinel
2. Niculache Chirica
1. Peiciu Vasile
2. Florea Cristian
3
2551
21 Aug
( +1 )
2021
A
119
Luncavita
`Cupa Aegyssus`
1st day - A, H
2nd day - E, O

17

Elite

33

Open

39

Avansati

30

Hobby

40

62

76

60

11

27

31

23

1. Caminschi Mihai
2. Durdun George
1. Fratea Aurel
2. Raileanu Raissa
1. Orban Alexandru
2. Dimache Maria
1. Peiciu Vasile
2. Mihai Gabriel
4
2546
31 Jul
( +1 )
2021
B
49
Galati
`Cupa Activ` - editia a X-a
1st day - A+H
2nd day - E+O

22

E+O

27

A+H

50

48

24

24

7

15

1. Capus Giani
2. Baiburi Levent
1. Cotet Nicolae
2. Ceobotaru Daniel
5
2539
18 Jul
2021
B
67
Constanta
`Cupa Eden` - editia a X-a

32

E+O

35

A+H

58

70

27

27

1. Manea Mihaita
2. Taranu Nicusor
1. Lascau Ramon
2. Rausche Valentin
6
2542
11 Jul
2021
B
15
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XV-a

15

ALL

30

11

1. Fratea Aurel
2. Peiu Cosmin
7
2528
27 Jun
2021
B
72
Navodari
`Memorialul Dan Staicu` - editia a II-a

37

E+O

35

A+H

68

70

31

27

1. Rasid Aihan
2. Manea Mihaita
1. Craiu Catalin
2. Caranda Alexandru
8
2519
19 Jun
2021
B
50
Luncavita
`Cupa Verii`

50

A+H

100

60

19

1. Costache Laurentiu
2. Gheorghita Vasile
9
2515
12 Jun
( +1 )
2021
B
46
Galati (ACS Activ)
`Memorialul Costel Lefter` - editia a VI-a
1st day - A, H
2nd day - E+O

20

E+O

12

Avansati

14

Hobby

40

18

26

24

12

12

7

7

7

1. Toma Iulian
2. Pascal Igor
1. Anghele Cristinel
2. Niculache Chirica
1. Matei Marius
2. Stoli Nicu
10
2506
18 Jul
( +1 )
2020
B
52
Constanta (Club Eden)
`Cupa Eden Club` - editia a IX-a
1st day - A+H
2nd day - E+O
4

27

E+O

25

A+H

48

40

36

24

11

15

1. Neculai Alexandru
2. Luca Octavian
1. Visan Victor
2. Aihan Velula
11
2503
11 Jul
( +1 )
2020
B
34
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XIV-a
1st day - E+O
2nd day - A+H

16

E+O

18

A+H

24

33

24

24

7

7

1. Neculai Alexandru
2. Istrate Cristian
1. Zbant Mihai
2. Ciocirlan Mircea
12
2502
11 Jul
( +1 )
2020
B
37
Galati
`Memorialul Costel Lefter` - Editia a V-a
1st day - A+H
2nd day - E+O
45

17

E+O

20

A+H

28

40

24

18

7

11

1. Dinca Dorinel
2. Istrate Cristian
1. Panait Adrian
2. Ceobotaru Daniel
13
2493
27 Jun
( +1 )
2020
B
49
Constanta (Club Eden)
`Memorialul Dan Staicu` - editia I-a
1st day - A+H
2nd day - E+O

26

E+O

23

A+H

44

42

24

19

15

13

1. Neagoe Costin
2. Tiganisteanu Adrian
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Aihan Velula
14
2492
27 Jun
2020
B
29
Galati
`Cupa Pand-Exit`
33

14

E+O

15

A+H

26

30

12

12

7

7

1. Botezatu Onelus
2. Zarinschi Catalin
1. Ceobotaru Daniel
2. Socaci Marian
15
2488
20 Jun
( +1 )
2020
B
33
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XIII-a
1st day - A+H
2nd day - E+O

20

E+O

13

A+H

40

22

24

12

7

7

1. Manea Mihaita
2. Gherasim Iulian
1. Stoli Nicu
2. Rausche Valentin
16
2484
07 Mar
2020
B
50
Constanta
`Cupa Eden Club` - editia a VIII-a

19

E+O

31

A+H

36

65

15

23

1. Rasid Aihan
2. Nicula Florin
1. Aihan Velula
2. Barbu Mircea
17
2473
22 Feb
( +1 )
2020
B
40
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XII-a
1st day - A+H
2nd day - E+O

20

E+O

20

A+H

40

40

24

24

7

7

1. Capus Giani
2. Gherasim Iulian
1. Pancrat Cristian
2. Zbant Mihai
18
2465
15 Feb
2020
B
59
Galati
`Cupa Dragobete`

19

E+O

40

A+H

36

80

18

33

11

21

1. Neculai Alexandru
2. Botezatu Onelus
1. Stoica Maxim
2. Baluta Silviu
19
2451
25 Jan
( +1 )
2020
B
36
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XI-a
1st day - A+H
2nd day - E+O
24

12

E+O

24

A+H

30

60

24

7

7

1. Neculai Alexandru
2. Manea Mihaita
1. Pancrat Cristian
2. Fedot Valentin
20
2443
18 Jan
( +1 )
2020
B
60
Galati
`Cupa ACTIV` - editia a IX-a
1st day - A+H
2nd day - E+O

24

E+O

36

A+H

60

90

24

24

7

15

1. Alexeev Alexandru
2. Constantinescu Rares
1. Portase Raluca
2. Grigore Dumitru Valentin
21
2418
14 Dec
2019
A
86
Luncavita
`Cupa Iernii`

8

Elite

18

Open

32

Avansati

28

Incepatori

28

45

70

70

11

23

19

1. Durdun George
2. Alexeev Alexandru
1. Mitrea Silviu
2. Ghizdavescu Adrian
1. Malai Stanislav
2. Pancrat Cristian
1. Flaut Liviu
2. Serban Adi Iulian
22
2413
07 Dec
2019
B
48
Galati
`Cupa Mos Nicolae`
8

10

E+O

38

A+I

20

72

9

33

5

21

1. Constantinescu Rares
2. Botezatu Onelus
1. Cotet Nicolae
2. Amarinei Sorin
23
2409
01 Dec
2019
B
35
Braila
`Traiasca Romania`

15

E+O

20

A+I

30

40

18

11

11

1. Constantinescu Rares
2. Gherasim Iulian
1. Manole Dan
2. Bujoi Emanuel
24
2403
23 Nov
2019
B
32
Galati
`Campionatul Judetean Galati`

17

E+O+A

15

Incepatori

40

30

11

11

1. Botezatu Onelus
2. Arion Costel
1. Dorofte Costel
2. Gaiu Jan
25
2398
23 Nov
2019
B
52
Constanta
`Cupa Eden Club` - editia a VII-a

22

E+O

30

A+I

50

75

15

19

1. Caminschi Mihai
2. Neculai Alexandru
1. Zbant Mihai
2. Pascu Mugurel
26
2395
16 Nov
( +1 )
2019
B
39
Tulcea
`Campionatul Judetean Tulcea`
1st day - E+O
2nd day - A, I

17

E+O

6

Avansati

16

Incepatori

40

15

35

11

11

1. Neculai Alexandru
2. Manea Mihaita
1. Zbant Mihai
2. Timofei Valentin
1. Serbanovici Milen
2. Iordan Andrei
27
2358
12 Oct
2019
A
118
Luncavita
`Cupa Borsului de Peste` - editia I-a

12

Elite

26

Open

26

Avansati

54

Incepatori

30

55

135

7

19

19

35

1. Neculai Alexandru
2. Chiscop Bogdan
1. Rasid Aihan
2. Baiburi Levent
1. Pancrat Cristian
2. Serban Marin
1. Pavel Nicolae
2. Mardale Radu
28
2335
21 Sep
2019
A
159
Focsani
Cupa de toamna - TT Focsani - editia a XIII-a

27

Elite

53

Open

50

Avansati

29

Incepatori

60

130

115

70

19

35

35

19

1. Constantinescu Rares
2. Roman Iulian
1. Stefan Patrick
2. Avram Nicolae
1. Pintilie Vlad
2. Grigore Marian
1. Avramescu Bogdan
2. Portase Raluca
29
2339
14 Sep
2019
B
49
Constanta
`Cupa Eden Club` - editia a VI-a

23

E+O

26

A+I

55

44

15

25

1. Caminschi Mihai
2. Enciu Alexandru
1. Durac Viorel
2. Dumitru Silviu
30
2325
07 Sep
2019
R+
114
Luncavita
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 2
Cupa AEGYSSUS
4

12

Elite

33

Open

29

Avansati

40

Incepatori

30

75

69

95

9

24

21

30

5

15

13

19

1. Neculai Alexandru
2. Wischegg Robert
1. Rasid Aihan
2. Firica Lucian
1. Bejan Alexandru
2. Istrate Lucretiu
1. Bujoi Emanuel
2. Ciocirlan Mircea
31
2317
10 Aug
2019
B
19
Tulcea (Iberom)

9

Open

10

A+I

16

9

9

5

5

1. Manea Mihaita
2. Baiburi Levent
1. Pancrat Cristian
2. Gheorghe Daniel
32
2312
03 Aug
2019
B
46
Constanta
`Cupa Eden Club` - editia a V-a

15

E+O

31

A+I

30

65

11

23

1. Tiganisteanu Adrian
2. Neagoe Costin
1. Carata Catalin
2. Ispas Emil
33
2303
20 Jul
2019
B
57
Luncavita
`Cupa Calea Verde`

18

E+O

39

A+I

45

90

12

30

7

19

1. Tihi Aurelian
2. Constantinescu Rares
1. Carata Catalin
2. Stancu Marian
34
2301
13 Jul
2019
B
58
Constanta
`Cupa Eden Club` - editia a IV-a

22

E+O

36

A+I

50

90

15

23

1. Enciu Alexandru
2. Dumitrescu Adrian
1. Ivan Adrian
2. Durac Viorel
35
2296
06 Jul
( +1 )
2019
B
51
Galati
`Memorialul Costel Lefter` - editia a IV-a
1st day - E, I
2nd day - O, A

8

Elite

9

Open

15

Avansati

19

Incepatori

12

16

30

51

9

12

12

7

5

7

7

1. Constantinescu Rares
2. Neculai Alexandru
1. Dumbrava Daniel
2. Pizlaru Ionel
1. Amarinei Sorin
2. Istrate Lucretiu
1. Mardale Radu
2. Marin Ionut
36
2290
29 Jun
2019
A
144
Constanta
4

14

Elite

46

Open

84

A+I

26

110

209

11

31

55

1. Albu Vlad
2. Caminschi Mihai
1. Ciortescu Cristi
2. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
1. Bozosan Petre
2. Danalache Daniel
37
2275
15 Jun
( +1 )
2019
A
134
Luncavita
`Cupa Delta Dunarii` - editia a III-a
1st day - E, O
2nd day - A, I
2

15

Elite

34

Open

38

Avansati

47

Incepatori

30

80

90

120

24

30

33

11

15

19

21

1. Enciu Alexandru
2. Radu Costica
1. Alexeev Alexandru
2. Iordache Eugen
1. Carata Catalin
2. Visan Victor
1. Popa Sandu
2. Budea Andra
38
2259
04 May
( +1 )
2019
B
27
Tulcea (Iberom)
`Cupa IBEROM` - Editia a IX-a
1st day - A+I
2nd day - E+O

13

E+O

14

A+I

36

42

7

7

1. Neculai Alexandru
2. Manea Mihaita
1. Schimbeschi Marian
2. Carata Catalin
39
2168
20 Apr
2019
A
157
Focsani
Cupa Pro Aktiv - editia a XII-a
153

20

Elite

50

Open

57

Avansati

30

Incepatori

40

115

135

75

30

15

35

39

9

1. Terna Denis
2. Vasilache Sebastian
1. Rosu Gabriel
2. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
1. Popescu Apreotesei Mihai
2. Iacob Gabriel
1. Bizga Romeo
2. David Marian
40
2234
07 Apr
2019
B+
21
Galati
WTTD 2019

21

ALL

45

18

11

1. Chiscop Bogdan
2. Arion Costel
41
2233
07 Apr
2019
B+
40
Constanta
WTTD 2019

12

E+O

28

A+I

7

13

1. Orazali Sedan
2. Rasid Aihan
1. Chodan Tiberiu
2. Nechifor Constantin
42
2227
06 Apr
2019
B+
35
Tulcea
WTTD 2019

18

E+O

17

A+I

45

40

11

11

1. Ceacarescu Cristian
2. Neculai Alexandru
1. Sirbu Iulian
2. Zbant Mihai
43
2225
06 Apr
2019
B+
24
Tecuci
WTTD 2019

24

ALL

60

24

7

1. Chetronie Liviu
2. Bodin Ion
44
2224
06 Apr
2019
B+
32
Techirghiol
WTTD 2019

16

E+O

16

A+I

24

24

24

24

7

7

1. Rasid Aihan
2. Mitrea Silviu
1. Gheorghiu Cristian
2. Valeanu Viorel
45
2203
06 Apr
2019
B+
19
Galati
WTTD 2019

19

Incepatori

36

24

7

1. Eliade Adrian
2. David Marian
46
2202
06 Apr
2019
B+
29
Focsani
WTTD 2019

29

O+A+I

69

20

1. Buruiana Mihai
2. Maresi Ion
47
2192
06 Apr
2019
B+
28
Braila
WTTD 2019
3

8

E+O

20

A+I

12

40

7

18

5

11

1. Ion Marius
2. Radu Costica
1. Socaci Sorin
2. Popescu Apreotesei Mihai
48
2163
23 Mar
2019
B
24
Braila
`Spring is just around the corner`

4

E+O

20

A+I

6

40

12

3

7

1. Ilie Octavel
2. Cojocaru Mitica
1. Popescu Apreotesei Mihai
2. Amarinei Sorin
49
2150
09 Mar
( +1 )
2019
B
62
Galati
`Cupa Activ` - editia a VIII-a
1st day - A, I
2nd day - E, O
2

11

Elite

15

Open

18

Avansati

18

Incepatori

25

30

45

45

9

12

12

12

5

7

7

7

1. Constantinescu Rares
2. Radu Costica
1. Florent Mathe
2. Buruiana Mihai
1. Mitu Manuel
2. Popescu Apreotesei Mihai
1. Botea Mihai
2. Pancrat Cristian
50
2148
02 Mar
( +1 )
2019
B
37
Tulcea (Iberom)
`Cupa Primaverii`
1st day - A+I
2nd day - E+O

21

E+O

16

A+I

45

24

15

7

1. Neculai Alexandru
2. Zarinschi Catalin
1. Danalache Daniel
2. Timofei Valentin
51
2136
10 Feb
2019
B
36
Braila
`Winter Tennis Lipan`
3

16

E+O

20

A+I

24

30

11

14

1. Zarinschi Catalin
2. Gherasim Iulian
1. Popescu Apreotesei Mihai
2. Socaci Sorin
52
2118
19 Jan
2019
B
40
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a VIII-a

23

E+O

17

A+I

55

40

15

11

1. Neagu Mircea
2. Constantinescu Rares
1. Baschir Cristian
2. Anton Cristian
53
2107
23 Dec
2018
B
30
Braila
`Secret Santa`

10

E+O

20

Amatori

20

40

7

15

1. Constantinescu Rares
2. Neculai Alexandru
1. Carata Catalin
2. Panait Adrian
54
2101
15 Dec
2018
B
16
Braila
`Campionatul Judetean Braila`

4

E+O

12

Amatori

6

30

7

1. Ion Marius
2. Constantinescu Rares
1. Dobrila Petru
2. Manole Dan
55
2090
08 Dec
2018
B
26
Tulcea
`Campionatul Judetean Tulcea`

12

E+O

14

Amatori

0

0

0

1. Neculai Alexandru
2. Gherasim Iulian
1. Evtei Vasile
2. Carata Catalin
56
2087
08 Dec
2018
B
34
Galati
`Campionatul Judetean - Galati`

10

E+O

24

Amatori

20

60

7

15

1. Chiscop Bogdan
2. Wischegg Robert
1. Amarinei Sorin
2. Mitu Manuel
57
2079
02 Dec
2018
B
28
Tulcea (Iberom)
`Cupa Ziua Nationala`

13

E+O

15

Amatori

30

7

11

1. Neculai Alexandru
2. Manea Mihaita
1. Petcu Liviu
2. Baschir Cristian
58
2078
01 Dec
2018
B
33
Constanta
`Cupa Eden`

8

E+O

25

Amatori

28

66

24

7

1. Rasid Aihan
2. Avram Nicolae
1. Stanescu Marian
2. Popescu Andrei
59
2061
10 Nov
2018
B
42
Galati
`Cupa Activ` - editia a VII-a

14

E+O

12

Avansati

16

Incepatori

26

18

35

13

11

15

1. Chiscop Bogdan
2. Neculai Alexandru
1. Iordache Eugen
2. Budescu Marian
1. Blehoianu Laurentiu
2. Dumitrache Marius Jr
60
2047
27 Oct
2018
B
38
Tulcea
`Cupa Danubius`

18

E+O

20

Amatori

45

40

11

15

1. Enciu Alexandru
2. Neculai Alexandru
1. Pana Remus
2. Zbant Mihai
61
2032
14 Oct
2018
B
24
Braila
`Cupa Ziua Recoltei`

8

E+O

16

A+I

12

24

6

12

3

7

1. Zarinschi Catalin
2. Orac Teodor
1. Ilie Octavel
2. Socaci Sorin
62
2021
06 Oct
2018
A
68
Constanta

20

E+O

48

Amatori

40

120

15

31

1. Enciu Alexandru
2. Neagu Mircea
1. Clapa Danut
2. Ilie Cristian
63
2020
06 Oct
2018
B
28
Braila
`Trofeul Fair Play`

28

ALL

65

30

9

1. Radu Costica
2. Ion Marius
64
2022
30 Sep
2018
B
18
Tulcea
`Cupa Aegyssus`

18

ALL

45

12

7

1. Neculai Alexandru
2. Gherasim Iulian
65
2009
22 Sep
2018
A
110
Focsani
`Cupa PRO AKTIV` - editia a XI-a

23

Elite

27

Open

41

Avansati

19

Incepatori

55

60

100

51

12

15

19

27

7

1. Postudor Bogdan
2. Neagu Mircea
1. Dumbrava Daniel
2. Jimmy Lu
1. Carata Catalin
2. Codreanu Laurentiu
1. Darie Gabriel
2. Sterczer Zalan
66
2002
08 Sep
2018
B
60
Constanta
`Cupa Eden Club` - editia a III-a

24

E+O

36

Amatori

60

54

15

23

1. Constantinescu Rares
2. Enciu Alexandru
1. Durac Viorel
2. Beltechi Razvan
67
1993
02 Sep
2018
R+
106
Braila
`Ziua Nationala AmaTur` - zona 2

18

Elite

24

Open

35

Avansati

29

Incepatori

45

45

85

70

12

18

24

21

7

11

15

13

1. Neagu Mircea
2. Ion Marius
1. Alexeev Alexandru
2. Pizlaru Ionel
1. Evtei Vasile
2. Carata Catalin
1. Florea Cristian
2. Popescu Apreotesei Mihai
68
1987
18 Aug
2018
B
43
Constanta
`Cupa Eden Club` - editia a II-a

20

E+O

23

Amatori

40

55

24

24

7

7

1. Diamandi Gherasim
2. Neagu Mircea
1. Stanescu Marian
2. Popescu Andrei
69
1983
11 Aug
2018
A
136
Braila
`Valurile Dunarii` - editia a VI-a

26

Elite

28

Open

59

Avansati

23

Incepatori

55

65

145

55

21

21

42

18

13

13

27

11

1. Durdun George
2. Enciu Alexandru
1. Dumbrava Daniel
2. Mitrea Silviu
1. Silivestru Nicu
2. Florea Gigi
1. Manole Dan
2. Calcic Adrian
70
1981
05 Aug
2018
B
48
Constanta
`Cupa Eden Club`
4

24

E+O

24

Amatori

59

60

24

12

7

7

1. Sterea Viorel
2. Nistor Dorel
1. Ilie Cristian
2. Carata Catalin
71
1977
04 Aug
2018
B
31
Tulcea
`Cupa Delta Dunarii`

16

E+O

15

Amatori

35

30

12

12

7

7

1. Macelaru Eugen
2. Trocaru Remus
1. Fedot Valentin
2. Pancrat Cristian
72
1965
21 Jul
2018
B
39
Galati
`Memorialul Costel Lefter` - editia a III-a

21

E+O

18

Amatori

63

45

12

7

7

1. Chiscop Bogdan
2. Constantinescu Rares
1. Florea Gigi
2. Coclea Ionel
73
1959
07 Jul
2018
B
37
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a VII-a

18

E+O

19

Amatori

43

50

12

12

7

7

1. Neculai Alexandru
2. Silivestru Nicu
1. Evtei Vasile
2. Serban Marin
74
1950
30 Jun
2018
A
115
Constanta

36

E+O

79

Amatori

64

156

31

63

1. Enciu Alexandru
2. Neagu Mircea
1. Capus Giani
2. Lovin Eusebiu
75
1956
24 Jun
2018
B
32
Braila
`Lipan Summer Cup`

12

E+O

20

Amatori

18

30

7

15

5

9

1. Pizlaru Ionel
2. Toma Iulian
1. Carata Catalin
2. Roscan Nicusor
76
1936
16 Jun
2018
A
122
Tulcea
`Cupa Iberom` - editia I-a

20

Elite

28

Open

33

Avansati

41

Incepatori

40

65

75

85

24

21

24

33

7

13

15

21

1. Enciu Alexandru
2. Constantinescu Rares
1. Stoica Iuri
2. Jimmy Lu
1. Ghizdavescu Adrian
2. Budescu Marian
1. Negoita Valentin
2. Bran Florin
77
1934
26 May
2018
B
18
Tulcea
`Cupa DJTS` - editia a II-a

18

ALL

45

12

7

1. Manea Mihaita
2. Trocaru Remus
78
1930
26 May
2018
B
25
Techirghiol

9

Open

16

Amatori

16

24

12

24

3

7

1. Firica Lucian
2. Mitrea Silviu
1. Ghizdavescu Adrian
2. Popescu Andrei
79
1903
21 Apr
2018
A
130
Focsani
Cupa Pro Aktiv - editia a X-a

22

Elite

42

Open

66

Amatori

105

165

15

27

43

1. Roman Iulian
2. Enciu Alexandru
1. Rosu Gabriel
2. Gaitan Tiberiu
1. Buruiana Mihai
2. Osman Metin
80
1897
14 Apr
2018
B+
28
Tulcea (Iberom)
WTTD 2018 - ALL

12

E+O

16

Amatori

30

24

7

15

1. Manea Mihaita
2. Neculai Alexandru
1. Evtei Vasile
2. Zbant Mihai
81
1890
14 Apr
2018
B+
24
Tecuci
WTTD 2018 - ALL

24

ALL

60

24

7

1. Bodin Ion
2. Stamate Eduard
82
1889
14 Apr
2018
B+
26
Techirghiol
WTTD 2018 - ALL

26

ALL

44

36

11

1. Nicola Marian
2. Rusu Lucian
83
1862
14 Apr
2018
B+
34
Mangalia
WTTD 2018 - ALL

34

ALL

80

36

11

1. Barbu Mircea
2. Balbarau Razvan
84
1853
14 Apr
2018
B+
25
Galati
WTTD 2018 - E/O + A/I

13

E+O

12

Amatori

22

18

9

9

5

5

1. Radu Costica
2. Wischegg Robert
1. Petrin Mitica
2. Capus Giani
85
1834
14 Apr
2018
B+
33
Braila
WTTD 2018 - E/O + A/I

6

E+O

27

Amatori

15

60

30

9

1. Ion Marius
2. Pizlaru Ionel
1. Dobrila Petru
2. Sandu Mihai
86
1905
06 Apr
2018
Friday
B+
12
Tulcea (Iberom)
WTTD 2018 - ALL

12

ALL

30

7

1. Taranu Nicusor
2. Silivestru Nicu
87
1820
25 Mar
2018
B
41
Galati
Cupa Activ - editia a VI-a

16

E+O

25

Amatori

24

50

24

30

7

9

1. Constantinescu Rares
2. Chiscop Bogdan
1. Capus Giani
2. Mitu Manuel
88
1822
24 Mar
2018
B
20
Tulcea

20

ALL

40

24

7

1. Gherasim Iulian
2. Taranu Nicusor
89
1779
25 Feb
2018
A+
312
Braila
`Magic Spin` - editia a III-a
24

54

Elite

98

Open

89

Avansati

71

Incepatori

135

235

220

175

36

69

60

48

23

45

39

31

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Istrate Cristian
2. Padurariu Costel
1. Voinea Emil
2. Rasid Aihan
1. Ionita Ion
2. Mihaila George
90
1790
17 Feb
2018
B
17
Tulcea
Cupa Iberom - editia a VI-a

17

O+A

28

24

7

1. Tiganisteanu Adrian
2. Taranu Nicusor
91
1778
27 Jan
2018
B
25
Tulcea
Cupa Unirii

12

E+O

13

Amatori

30

36

7

7

1. Manea Mihaita
2. Taranu Nicusor
1. Samoila Ion
2. Ionita Ion
92
1773
20 Jan
2018
B
44
Techirghiol

44

O+A

66

66

21

1. Tiganisteanu Adrian
2. Neculai Alexandru
93
1758
17 Dec
2017
B
24
Tulcea
`Turneul Final` - Tulcea

24

O+A

60

24

7

1. Taranu Nicusor
2. Schimbeschi Marian
94
1745
16 Dec
2017
A
115
Braila
Cupa `Pescarul Amatur` - editia a IV-a

40

E+O

75

Amatori

94

180

30

54

19

35

1. Petrescu Liviu
2. Enciu Alexandru
1. Trocan Nicolae
2. Buruiana Mihai
95
1756
09 Dec
2017
B
24
Galati
Campionatul Judetean Galati

13

E+O

11

Amatori

36

12

10

7

7

1. Radu Costica
2. Zarinschi Catalin
1. Petrin Mitica
2. Capus Giani
96
1755
09 Dec
2017
B
19
Tulcea
Campionatul Judetean Tulcea
2

19

O+A

51

12

7

1. Neculai Alexandru
2. Manea Mihaita
97
1731
25 Nov
2017
B
20
Tulcea
Ziua Nationala

12

E+O

8

Amatori

40

12

7

7

1. Neculai Alexandru
2. Samoila Ion
1. Dumitru Silviu
2. Peiciu Vasile
98
1729
25 Nov
2017
B
21
Braila
Trofeul Fair-Play

21

O+A

45

24

7

1. Ion Marius
2. Gaitan Tiberiu
99
1721
18 Nov
2017
B
39
Galati
Cupa Activ - ed. a V-a

39

O+A

108

36

11

1. Radu Costica
2. Chiscop Bogdan
100
1717
04 Nov
2017
B
30
Braila
Cupa Magenta

12

E+O

18

Amatori

65

12

12

7

7

1. Sterea Viorel
2. Giol Mihai
1. Capus Giani
2. Stoica Emanuel