' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Filtrare


Sortare
Traffic 24 Jul
IP's: 2, Clicks: 2
1240 turnee H2H
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
Nr.
games
Clasament (link pagina turneu)
1
2548
01 Aug
2021
B
Ploiesti
Trofeul Ploiestean `Paleta de la Bloc` - Etapa a II-a

Elite

Open

Avansati

Hobby

... Waiting ...
2
2543
24 Jul
( +1 )
2021
B
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Luna lui Cuptor`
1st day - A, H
2nd day - E+O

E+O

Avansati

Hobby

... Waiting ...
3
2530
10 Jul
( +1 )
2021
B
138
Ploiesti (Tel George Jr)
Cupa Ploiesteana `Paleta de la Bloc` - Etapa I-a
1st day - E, O
2nd day - A, H

23

Elite

43

Open

39

Avansati

33

Hobby

90

117

107

89

1. Durdun George
2. Fratila Robert
1. Raileanu Raissa
2. Sorescu Mircea
1. Tigau Aurelia
2. Barbu Daniel
1. Badescu Andrei
2. Varzaru Vivi
4
2533
04 Jul
2021
B
40
Targoviste (Tineretului)
`Cupa ODIN`

20

E+O

20

A+H

55

55

1. Grigore Alexandru
2. Avram Nicolae
1. Vaireanu Danut Ionel
2. Ene Florin
5
2524
26 Jun
( +1 )
2021
B
56
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Ciresar`
1st day - O
2nd day - A, H

18

Open

20

Avansati

18

Hobby

47

55

47

1. Raileanu Raissa
2. Catana Claudiu
1. Bivolaru Marius
2. Vrasti Iulian
1. Tigau Aurelia
2. Enache Ciprian
6
2520
19 Jun
( +1 )
2021
B
80
Targoviste
`Cupa IHR`
1st day - E, O
2nd day - A, H
2

20

Elite

22

Open

20

Avansati

18

Hobby

55

57

55

47

1. Stingaciu Alexandru
2. Andone Claudiu
1. Ivan Sorin Ioan
2. Tuca Cristi
1. Mocanu Adrian
2. Caranda Alexandru
1. Vrasti Iulian
2. Popovici Andrei
7
2512
05 Jun
( +1 )
2021
B
84
Targoviste (Tineretului)
`Cupa ODIN`
1st day - A, H
2nd day - E, O

22

Elite

20

Open

20

Avansati

22

Hobby

65

55

55

65

1. Fratila Robert
2. Pribeagu Sebastian
1. Avram Nicolae
2. Gheorghe Nicolae
1. Nuta Mario
2. Tataru Tiberiu
1. Badea Mihai
2. Ionita Gabriel Constantin
8
2509
25 Jul
( +1 )
2020
B
50
Targoviste (Tineretului)
`Cupa ODIN`
1st day - E, O
2nd day - A, H
2

10

Elite

20

Open

12

Avansati

8

Hobby

27

55

29

19

1. Secu Valeriu
2. Stefan Patrick
1. Catana Claudiu
2. Istrate Cristian
1. Gheorghita Vasile
2. Tataru Tiberiu
1. Souca Liviu
2. Lungu Mihai
9
2500
11 Jul
2020
B
49
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`
12

25

E+O

24

A+H

70

66

1. Secu Valeriu
2. Lazaroiu Adrian
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Baluta Silviu
10
2494
27 Jun
( +1 )
2020
B
61
Targoviste
`Pandemic Cup`
1st day - A, H
2nd day - E, O
25

10

Elite

14

Open

20

Avansati

17

Hobby

45

37

55

43

1. Govoreanu Florin
2. Buzatu Vasile
1. Darmaz Ion
2. Trocan Nicolae
1. Bivolaru Marius
2. Stoica Mihai
1. Nicolae Sorinel
2. Alexe Dan
11
2481
07 Mar
( +1 )
2020
A
142
Fieni
`Cupa Orasului Fieni`
1st day - E, O
2nd day - A, H
7

16

Elite

45

Open

38

Avansati

43

Hobby

54

149

140

117

1. Dumitru Gheorghe
2. Pavunev Dan
1. Ciortescu Cristi
2. Voin Doru
1. Codreanu Laurentiu
2. Baltatu Marius
1. Apopei Rares Gabriel
2. Vrasti Iulian
12
2477
29 Feb
( +1 )
2020
A
230
Ploiesti (Tel George Jr)
1st day - E, O
2nd day - A, H

25

Elite

84

Open

64

Avansati

57

Hobby

89

321

242

214

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Trocaru Remus
2. Rada Florin
1. Raileanu Raissa
2. Codreanu Laurentiu
1. Enache Puiu Adrian
2. Ianculovici Svetozar
13
2470
22 Feb
2020
B
45
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Faurar`

15

E+O

30

A+H

41

83

1. Gheorghe Dragos
2. Caloianu Iuliana
1. Floarea Adrian
2. Vlasceanu Valentin
14
2462
15 Feb
( +1 )
2020
A
177
Targoviste
`Cupa Muntenia`
1st day - E, O
2nd day - A, H
2

29

Elite

53

Open

54

Avansati

41

Hobby

104

189

194

149

1. Fratila Robert
2. Lukasz Klimas
1. Vasilescu Remus
2. Gavrila Aurel
1. Gaman Carmina
2. Raileanu Raissa
1. Musat Irina
2. Patrascu Dorin
15
2452
08 Feb
( +1 )
2020
A+
331
Slobozia
`Cupa CSM` - Turneu A+ Zona 4
1st day - E, O
2nd day - A, H
338

57

Elite

109

Open

105

Avansati

60

Hobby

188

365

350

199

1. Simon Csaba
2. Durdun George
1. Micuda Mihai
2. Craciunica Gabriel
1. Dramba Daniel Dumitru
2. Codreanu Laurentiu
1. Carciag Adrian
2. Dimache Marian
16
2458
26 Jan
2020
B
34
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`
11

12

E+O

22

A+H

11

58

1. Sencu Victor
2. Gorum Adrian
1. Stoica Mihai
2. Delimart Alexiana
17
2445
19 Jan
2020
B
48
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Carindar`

18

E+O

30

A+H

56

83

1. Caloianu Iuliana
2. Retegan Cosmin
1. Raileanu Raissa
2. Sdranca Mircea
18
2438
04 Jan
( +1 )
2020
B
32
Targoviste
`Cupa 20-20`
1st day - A+H
2nd day - E+O
211

16

A+H

16

E+O

39

39

1. Raileanu Raissa
2. Marinescu Nelu
1. Pascal Raul
2. Stefan Patrick
19
2433
28 Dec
2019
B
58
Slobozia
`Cupa Revelionului`

17

E+O

17

Avansati

24

Incepatori

59

59

89

1. Stanciu Alin
2. Enciu Alexandru
1. Visan Victor
2. Vasilescu Emil
1. Ghita Dobre
2. Dontu Ionut
20
2419
28 Dec
2019
B
49
Targoviste (IHR)

24

E+O

25

A+I

75

69

1. Buzatu Vasile
2. Neagoe Costin
1. Musat Irina
2. Matei Mircea
21
2430
21 Dec
2019
B
25
Calarasi
`Cupa Mos Craciun`

17

E+O

8

A+I

43

28

1. Stanciu Alin
2. Nitu Victor
1. Visan Victor
2. Vasilescu Emil
22
2427
21 Dec
2019
B
45
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Decembrie 2019`

15

E+O

30

A+I

41

83

1. Caloianu Iuliana
2. Gheorghe Dragos
1. Raileanu Raissa
2. Codreanu Laurentiu
23
2412
07 Dec
( +1 )
2019
A
223
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
1st day - E, O
2nd day - A, I
4

23

Elite

78

Open

64

Avansati

58

Incepatori

86

298

242

219

1. Lukasz Klimas
2. Petcu Marius
1. Stanciulescu Bogdan
2. Catana Claudiu
1. Botoc Ovidiu
2. Grigore Marian
1. Ionita Cristian
2. Voicu Ovidiu
24
2404
24 Nov
2019
B
14
Ploiesti (Indoor)
`Campion Judetean Open AJTM Prahova & ITT`

14

Open

49

1. Mihaila Nicolae
2. Voicu Ionut
25
2401
23 Nov
2019
B
35
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

14

E+O

21

A+I

45

60

1. Ionescu Mihai
2. Trocan Nicolae
1. Delimart Alexiana
2. Floarea Adrian
26
2383
09 Nov
( +1 )
2019
A
151
Fieni
`Cupa Orasului Fieni`
1st day - E, O
2nd day - A, I

15

Elite

34

Open

51

Avansati

51

Incepatori

49

120

172

190

1. Neagoe Costin
2. Govoreanu Florin
1. Stanciulescu Bogdan
2. Iorgoiu Constantin
1. Stoian Sorin
2. Baltatu Eduard Laurentiu
1. Sterczer Zalan
2. Tatulea Calin
27
2382
27 Oct
2019
B
32
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

12

E+O

20

A+I

37

55

1. Sencu Victor
2. Istrate Cristian
1. Sterczer Sandor
2. Vasile Gica
28
2379
27 Oct
2019
B
20
Ploiesti (Indoor)
`Campion Judetean AJTM Prahova & ITT`

20

Avansati

55

1. Nitu Serban
2. Botoc Ovidiu
29
2377
26 Oct
2019
A
110
Valenii de Munte
`Serbarile Toamnei`

35

E+O

51

Avansati

24

Incepatori

108

179

91

1. Fratila Robert
2. Galiu Mihai
1. Alexandru Marius
2. Gheorghita Vasile
1. Sterczer Zalan
2. Constantin Filip
30
2365
19 Oct
2019
A
180
Slobozia
`Cupa CSM` - editia a III-a

24

Elite

53

Open

53

Avansati

50

Incepatori

74

165

187

174

1. Macarenco Andrei
2. Fratila Robert
1. Fratea Aurel
2. Vasiliev Stanislav
1. Rasnoveanu Daniel
2. Ivan Adrian
1. Budea Andra
2. Dimache Maria
31
2357
05 Oct
2019
A
121
Baicoi
`Cupa Old School`
2

48

E+O

73

A+I

174

268

1. Fratila Robert
2. Enciu Alexandru
1. Costache Laurentiu
2. Loghin Florin
32
2353
22 Sep
2019
B
30
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Septembrie 2019`

10

E+O

20

A+I

27

55

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu Iuliana
1. Sterczer Sandor
2. Dumitru George
33
2345
14 Sep
2019
B
24
Targoviste
`Cupa de Toamna`

10

E+O

14

A+I

27

49

1. Lazaroiu Adrian
2. Sencu Victor
1. Marinescu Nelu
2. Dumitru George
34
2326
07 Sep
2019
R+
110
Ploiesti (Tel George Jr)
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 4
Cupa TelGeorge Jr
4

15

Elite

27

Open

31

Avansati

37

Incepatori

49

99

104

135

1. Lukasz Klimas
2. Fratila Robert
1. Dracea Gabriel
2. Iorgoiu Constantin
1. Botoc Ovidiu
2. Mos Florin
1. Calinescu Bogdan
2. Negulescu Cristi
35
2320
24 Aug
2019
B
41
Ploiesti (Indoor)
`Cupa August 2019`

8

E+O

33

A+I

28

98

1. Gheorghe Dragos
2. Mihaila Nicolae
1. Iordan Alexandru Constantin
2. Ene Florin
36
2314
10 Aug
2019
B
45
Targoviste
`Cupa de Vara`

15

E+O

30

A+I

41

94

1. Lukasz Klimas
2. Buzatu Vasile
1. Petre Cristian
2. Enculescu Mihaita
37
2306
27 Jul
2019
A
161
Ploiesti
`Cupa Olimpia` - editia a II-a

23

Elite

52

Open

56

Avansati

30

Incepatori

70

160

200

114

1. Roman Iulian
2. Chiscop Bogdan
1. Pizlaru Ionel
2. Dumbrava Doru
1. Ilie Octavian Marius
2. Sterczer Sandor
1. Mocanu Luca
2. Lambru Iustinian
38
2300
13 Jul
2019
B
34
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Iulie 2019`
2

10

E+O

24

A+I

45

75

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu Iuliana
1. Botoc Ovidiu
2. Nitu Serban
39
2292
06 Jul
2019
A
142
Targoviste
`Cupa Munteniei`

48

E+O

58

Avansati

36

Incepatori

151

220

137

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Sterczer Sandor
2. Ilie Octavian Marius
1. Bondila Adrian
2. Pralea Constantin
40
2281
16 Jun
2019
B
32
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Iunie 2019`

17

E+O

15

A+I

51

41

1. Caloianu Iuliana
2. Voicu Ionut
1. Dumitru George
2. Matei Mircea
41
2276
26 May
2019
B
32
Targoviste
`Cupa Ion Heliade Radulescu`

13

E+O

19

A+I

11

51

1. Lazaroiu Adrian
2. Istrate Cristian
1. Popa Cezar Andrei
2. Bistreanu Armand
42
2271
25 May
2019
B
21
Calarasi

9

E+O

12

A+I

16

0

1. Stanciu Alin
2. Stanciu Silviu
1. Visan Victor
2. Hutanu Adrian
43
2263
25 May
2019
B
31
Cocorastii Mislii
`Cupa Stejarul` - editia a VIII-a

10

E+O

21

A+I

37

76

1. Caloianu Iuliana
2. Dumitrescu Cornel
1. Simion Silviu
2. Sursilov Constantin
44
2258
12 May
2019
B
28
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Mai 2019`

10

E+O

18

A+I

45

64

1. Caloianu Iuliana
2. Gheorghe Dragos
1. Olareanu Madalina
2. Bivolaru Stelian
45
2256
11 May
2019
A
174
Slobozia
`Cupa CSM` - editia a II-a
83

22

Elite

53

Open

53

Avansati

46

Incepatori

65

165

189

164

1. Chiscop Bogdan
2. Enciu Alexandru
1. Mitrea Silviu
2. Samoila Ion
1. Sursilov Constantin
2. Ivan Adrian
1. Bizga Romeo
2. Zisu Cristian
46
2254
04 May
2019
A
131
Valenii de Munte
`Zilele Orasului`
4129

48

E+O

59

Avansati

24

Incepatori

151

214

91

1. Fratila Robert
2. Radu Costica
1. Popescu Apreotesei Mihai
2. Mihu Florin
1. Mocanu Luca
2. Lambru Iustinian
47
2250
21 Apr
2019
B
14
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Aprilie 2019`

14

ALL

49

1. Caloianu Iuliana
2. Cudalbu Ciprian
48
2164
13 Apr
( +1 )
2019
A
141
Fieni
`Cupa Orasului Fieni`
1st day - O, E
2nd day - A, I
5

12

Elite

41

Open

40

Avansati

48

Incepatori

37

148

143

131

1. Enciu Alexandru
2. Ilie Marian
1. Ivan Sorin Ioan
2. Campean Adrian
1. Pop Alexandru
2. Popescu Eugen
1. Zisu Cristian
2. Popa Andrei Mihai
49
2239
07 Apr
2019
B+
103
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD 2019
82

29

E+O

35

Avansati

39

Incepatori

109

132

145

1. Fratila Robert
2. Suditu Andrei
1. Margarit Toto
2. Simion Silviu
1. Mocanu Luca
2. Matei Gabriel
50
2218
06 Apr
2019
B+
36
Targoviste
WTTD 2019
3

14

E+O

22

A+I

49

65

1. Buzatu Vasile
2. Lazaroiu Adrian
1. Ene Florin
2. Dinu Gheorghe
51
2188
06 Apr
2019
B+
31
Baicoi
WTTD 2019

15

E+O

16

A+I

54

54

1. Fratila Robert
2. Avram Nicolae
1. Dinu Cristian
2. Panait Constantin
52
2181
05 Apr
2019
Friday
B+
22
Ploiesti (Indoor)
WTTD 2019

11

E+O

11

A+I

32

32

1. Panait Genu
2. Istrate Cristian
1. Nitu Serban
2. Dinu Gheorghe
53
2176
03 Apr
2019
Wednesday
B+
81
Slobozia
WTTD 2019
4

12

Elite

19

Open

19

Avansati

31

Incepatori

37

51

51

88

1. Mirea George
2. Durdun George
1. Leolea Andrei
2. Raportaru Viorel
1. Rasnoveanu Daniel
2. Durac Viorel
1. Boboc Viorel
2. Dima Paul
54
2171
02 Apr
2019
Tuesday
B+
28
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD 2019
3

28

ALL

97

1. Fratila Robert
2. Bozga Razvan
55
2170
01 Apr
2019
Monday
B+
25
Ploiesti (Indoor)
WTTD 2019
3

15

E+O

10

A+I

41

27

1. Caloianu Iuliana
2. Bruchiu Doru
1. Ene Florin
2. Nitu Serban
56
2156
16 Mar
( +1 )
2019
A
195
Baicoi
Cupa `Paralela 45`
1st day - A, I
2nd day - E, O
272

14

Elite

60

Open

75

Avansati

46

Incepatori

49

189

277

164

1. Fratila Robert
2. Caloianu Iuliana
1. Bozga Razvan
2. Finna Gabor
1. Tudor Florian
2. Popescu Apreotesei Mihai
1. Chirica Alexandru
2. Podlovschi Bogdan
57
2147
10 Mar
2019
B
41
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Martie 2019`
6

21

E+O

20

A+I

59

55

1. Caloianu Iuliana
2. Bozga Razvan
1. Ene Florin
2. Constantin Filip
58
2140
02 Mar
( +1 )
2019
A
214
Targoviste
`Cupa Muntenia`
1st day - A, I
2nd day - E, O
2124

30

Elite

66

Open

77

Avansati

41

Incepatori

94

208

278

155

1. Chiscop Bogdan
2. Fratila Robert
1. Gavrila Aurel
2. Avram Nicolae
1. Nitu Serban
2. Popescu Apreotesei Mihai
1. Hoinaru Mihai
2. Floarea Adrian
59
2134
16 Feb
( +1 )
2019
A
250
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
1st day - E, O
2nd day - A, I
1223

30

Elite

96

Open

65

Avansati

59

Incepatori

114

367

247

224

1. Chiscop Bogdan
2. Kocsis Balazs
1. Bozga Razvan
2. Panaitescu Stefan
1. Margescu Bogdan
2. Cucu Cristin
1. Podlovschi Bogdan
2. Radu Adrian
60
2133
10 Feb
2019
B
54
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`
8

25

E+O

29

A+I

69

79

1. Ropotan Iulian
2. Toma Florin
1. Mihaila George
2. Delimart Alexiana
61
2130
09 Feb
2019
B
32
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Februarie 2019`
45

14

E+O

18

A+I

51

56

1. Caloianu Iuliana
2. Neagoe Costin
1. Serban Leonard
2. Enculescu Mihaita
62
2121
02 Feb
2019
A
212
Slobozia
`Cupa CSM`
34

40

Elite

64

Open

54

Avansati

54

Incepatori

122

198

191

194

1. Neagu Mircea
2. Macarenco Andrei
1. Panaitescu Stefan
2. Wischegg Nela
1. Iordache Eugen
2. Stoian Sorin
1. Barbu Alexandru
2. Serban Nicolae
63
2119
19 Jan
2019
B
38
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Ianuarie 2019`
4

22

E+O

16

A+I

65

55

1. Neagoe Costin
2. Dumitrescu Cornel
1. Ene Florin
2. Dinu Cristian
64
2109
05 Jan
2019
B
55
Targoviste
Turneul `Softurilor`

25

E+O

30

A+I

69

83

1. Sufletel Radu
2. Sencu Victor
1. Ene Florin
2. Lazar Dumitru
65
2098
22 Dec
2018
B
38
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Decembrie 2018`

12

E+O

26

Amatori

37

74

1. Neagoe Costin
2. Gheorghe Dragos
1. Sdranca Mircea
2. Dumitru George
66
2099
15 Dec
2018
B
47
Slobozia
`Cupa Mos Craciun`

12

E+O

13

Avansati

22

Incepatori

44

50

81

1. Enciu Alexandru
2. Neagu Mircea
1. Nicula Florin
2. Comis Marian
1. Geanta Mihai
2. Stoian Sebastian
67
2094
15 Dec
2018
B
34
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

10

E+O

24

Amatori

0

60

1. Movileanu Flavius
2. Bratescu Adrian
1. Negrea Bogdan
2. Bistreanu Armand
68
2081
08 Dec
2018
A
200
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
8210

35

Elite

59

Open

58

Avansati

48

Incepatori

132

224

219

183

1. Fratila Robert
2. Enciu Alexandru
1. Gheorghe Dragos
2. Bondoc Alexandru
1. Presura Eugen
2. Delimart Alexiana
1. Ionescu Victor
2. Dragu Fanel
69
2075
25 Nov
2018
B
22
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Noiembrie 2018`

22

ALL

81

1. Gheorghe Dragos
2. Cudalbu Ciprian
70
2070
24 Nov
2018
A
100
Fieni
`Cupa Orasului Fieni`

6

Elite

26

Open

38

Avansati

30

Incepatori

15

94

87

99

1. Lazaroiu Adrian
2. Pascal Raul
1. Avram Nicolae
2. Mihaila Nicolae
1. Dragos Marian
2. Dinu Adrian
1. Marinescu Nelu
2. Melnerovici Daniel
71
2069
18 Nov
2018
B
45
Targoviste
`Cupa IHR`

15

E+O

30

Amatori

44

23

1. Fratila Robert
2. Pascal Raul
1. Trocan Nicolae
2. Stoica Mihai
72
2040
27 Oct
2018
A
112
Valenii de Munte
`Serbarile Toamnei - Festivalul Tuicii`

24

Elite

30

Open

58

Amatori

75

94

179

1. Fratila Robert
2. Macarenco Andrei
1. Macelaru Eugen
2. Silivestru Nicu
1. Panait Genu
2. Pop Alexandru
73
2039
21 Oct
2018
B
23
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Octombrie 2018`

23

ALL

61

1. Micuda Mihai
2. Iancu George
74
2035
20 Oct
2018
A
154
Slobozia
`Memorialul Mihai Transmim` - editia a III-a
7

35

Elite

40

Open

42

Avansati

37

Incepatori

108

122

145

135

1. Stanciu Alin
2. Ion Marius
1. Jimmy Lu
2. Mitrea Silviu
1. Visan Victor
2. Lupsa Bogdan
1. Comis Marian
2. Dragu Fanel
75
2043
17 Oct
2018
Wednesday
B
20
Ploiesti (Tel George Jr)

20

ALL

69

1. Fratila Robert
2. Voicu Ionut
76
2027
13 Oct
2018
A
135
Baicoi
`Cupa Orasului Baicoi`

52

E+O

52

Avansati

31

Incepatori

160

162

0

1. Enciu Alexandru
2. Fratila Robert
1. Panait Genu
2. Gavrila Aurel
1. Radu Dragos
2. Fusca Georgian
77
2012
23 Sep
2018
B
31
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

8

E+O

23

Amatori

28

76

1. Sencu Victor
2. Lazaroiu Adrian
1. Stingaciu Alexandru
2. Trocan Nicolae
78
2003
09 Sep
2018
B
27
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Septembrie 2018`

27

ALL

79

1. Neagoe Costin
2. Cudalbu Ciprian
79
1991
01 Sep
2018
R+
91
Baicoi
`Ziua Nationala AmaTur` - zona 4

11

Elite

26

Open

29

Avansati

25

Incepatori

39

103

104

97

1. Lukasz Klimas
2. Fratila Robert
1. Sorescu Mircea
2. Gheorghe Nicolae
1. Bozga Razvan
2. Coman Emil
1. Dumitru George
2. Dragu Fanel
80
1990
25 Aug
2018
A
136
Ploiesti (Tel George Jr)
`Tel George Junior`

22

Elite

36

Open

78

Amatori

81

129

298

1. Neagu Mircea
2. Fratila Robert
1. Dobrin Adrian
2. Micuda Mihai
1. Trocan Nicolae
2. Mocanu Adrian
81
1982
11 Aug
2018
B
38
Ploiesti (Indoor)
`Cupa August 2018`

38

ALL

125

1. Caloianu Iuliana
2. Dumitrescu Cornel
82
1976
04 Aug
2018
B
48
Targoviste
`Cupa IHR`

18

E+O

30

Amatori

56

83

1. Navacioiu Marian
2. Ropotan Iulian
1. Bozga Razvan
2. Delimart Alexiana
83
1975
04 Aug
2018
B
24
Amarastii de Sus
`Cupa Amarastii de Sus`

24

ALL

91

1. Cruceru Sergiu
2. Thouzard Adrian
84
1971
22 Jul
2018
B
27
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Iulie 2018`

27

ALL

79

1. Caloianu Iuliana
2. Motoroi Costin
85
1951
24 Jun
2018
B
30
Ploiesti (Indoor)
Cupa `Iunie 2018`

30

ALL

94

1. Buzatu Vasile
2. Caloianu Iuliana
86
1939
09 Jun
2018
B
44
Targoviste
`Cupa IHR`

12

E+O

32

Amatori

37

79

1. Dobrin Adrian
2. Neagoe Costin
1. Plaiasu Ion
2. Campean Adrian
87
1926
03 Jun
2018
A+
351
Blejoi
Cupa Prahova
34

66

Elite

116

Open

109

Avansati

60

Incepatori

239

414

411

229

1. Roman Iulian
2. Petrescu Liviu
1. Bivolaru Marius
2. Voicu Ionut
1. Pribeagu Sebastian
2. Codreanu Laurentiu
1. Grigore Marian
2. Gavrila Aurel
88
1927
26 May
2018
B
28
Ploiesti (Indoor)

28

ALL

84

1. Caloianu Iuliana
2. Buzatu Vasile
89
1924
20 May
2018
B
27
Cocorastii Mislii
Cupa Stejarul

6

E+O

21

Amatori

15

76

1. Hutanu Alin
2. Istrate Cristian
1. Plaiasu Ion
2. Trif Florin
90
1923
19 May
2018
A
172
Ploiesti (Tel George Jr)
Cupa Tel George Junior

24

Elite

54

Open

64

Avansati

30

Incepatori

91

194

229

109

1. Tudorache Viorel
2. Enciu Alexandru
1. Dena Corneliu
2. Ionescu Mihai
1. Corbu Darius
2. Gheorghe Dragos
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Sterczer Sandor
91
1916
12 May
2018
A
149
Baicoi
`Cupa Orasului Baicoi`

35

Elite

36

Open

78

Amatori

124

129

311

1. Durdun George
2. Enciu Alexandru
1. Avram Nicolae
2. Vladoiu Gelu
1. Corbu Darius
2. Panait Genu
92
1911
05 May
2018
A
132
Valenii de Munte
`Zilele Orasului`

24

Elite

42

Open

66

Amatori

91

160

265

1. Durdun George
2. Lukasz Klimas
1. Stanciulescu Bogdan
2. Soare Valentin
1. Plaiasu Ion
2. Trocan Nicolae
93
1884
15 Apr
2018
B+
24
Targoviste (Club Zoom)
WTTD 2018 - A/I

24

Incepatori

69

1. Negrea Bogdan
2. Craciun Laurentiu
94
1873
15 Apr
2018
B+
75
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD 2018 - E/O + A/I

29

E+O

46

Amatori

107

173

1. Fratila Robert
2. Buzatu Vasile
1. Corbu Darius
2. Oancea Vasile
95
1883
14 Apr
2018
B+
32
Targoviste (IHR)
WTTD 2018 - E/O + A/I

12

E+O

20

Amatori

37

55

1. Ropotan Iulian
2. Boraciu Claudiu
1. Cucu Cristin
2. Bivolaru Stelian
96
1872
14 Apr
2018
B+
38
Ploiesti (Indoor)
WTTD 2018 - E/O + A/I

18

E+O

20

Amatori

64

59

1. Lukasz Klimas
2. Sorescu Mircea
1. Gheorghe Dragos
2. Corbu Darius
97
1841
14 Apr
2018
B+
19
Calarasi
WTTD 2018 - ALL

12

E+O

7

Amatori

0

0

1. Enciu Alexandru
2. Stanciu Alin
1. Stoica Liviu Gabriel
2. Raducan Florian
98
1817
31 Mar
2018
A
183
Slobozia
Memorialul Mihai Transmim - editia a II-a

46

Elite

47

Open

48

Avansati

42

Incepatori

141

146

174

154

1. Ion Marius
2. Corcoz Costin
1. Baiburi Levent
2. Boraciu Claudiu
1. Samoila Ion
2. Lita Gabriel
1. Olareanu Madalina
2. Ion Radu
99
1811
24 Mar
2018
A
103
Fieni
Cupa Cimentul Fieni

17

Elite

22

Open

36

Avansati

28

Incepatori

59

75

129

99

1. Petrescu Liviu
2. Enciu Alexandru
1. Boraciu Claudiu
2. Rosioara Razvan
1. Stefan Patrick
2. Mocanu Adrian
1. Pop Alexandru
2. Constantin Mihaela
100
1810
17 Mar
2018
B
44
Ploiesti (Indoor)
Cupa Martie 2018

16

E+O

28

Amatori

55

84

1. Lukasz Klimas
2. Bruchiu Doru
1. Cojocaru Ion
2. Tudor Valeriu