' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Filtrare


Sortare
Traffic 19 Oct
IP's: 4, Clicks: 8
1415 turnee H2H
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
GIGSEL Clasament (link pagina turneu)
1
2577
25 Sep
2021
B
47
Pitesti

16

E+O

31

A+H

35

65

11

23

1. Pribeagu Sebastian
2. Gorum Adrian
1. Farkas Bence
2. Botanel Grigore
2
2567
11 Sep
( +1 )
2021
R+
70
Pitesti
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 5
1st day - A, H
2nd day - E, O

9

Elite

22

Open

22

Avansati

17

Hobby

16

50

50

40

12

24

24

12

3

7

7

7

1. Pribeagu Sebastian
2. Petrescu Liviu
1. Nicoara Ovidiu
2. Gheorghe Nicu
1. Dumitru Rares
2. Simion Cristi
1. Mares Cristian
2. Ontoiu Catalin
3
2529
03 Jul
2021
B
63
Pitesti

26

E+O

37

A+H

44

68

23

31

1. Pantelimon Andi
2. Corbu Mihai Cosmin
1. Caranda Alexandru
2. Craiu Catalin
4
2507
18 Jul
( +1 )
2020
B
21
Campulung Muscel
`Cupa Muscelului`
1st day - A+H
2nd day - E+O

4

E+O

17

A+H

6

28

24

4

7

1. Govoreanu Florin
2. Ciopaca Doru
1. Stoica Mihai
2. Iordache Vlad
5
2499
05 Jul
2020
B
46
Campulung Muscel
`Ping Pong Campulung`

20

E+O

26

A+H

40

44

15

23

1. Govoreanu Florin
2. Istrate Cristian
1. Orban Alexandru
2. Stoica Mihai
6
2474
23 Feb
2020
B
48
Pitesti
`Cupa Dragobete`

18

E+O

30

A+H

45

75

11

19

1. Toma Florin
2. Pribeagu Sebastian
1. Nuta Mario
2. Mihu Florin
7
2457
01 Feb
( +1 )
2020
A
197
Topoloveni
`Cupa Top Arena`
1st day - A,H
2nd day - E,O

26

Elite

76

Open

53

Avansati

42

Hobby

55

170

115

90

30

84

60

48

14

27

29

15

1. Simon Csaba
2. Petrescu Liviu
1. Cinca Daniel
2. Dascalasu Viorel
1. Nuta Mario
2. Stanciu Marian
1. Sfrenti Cosmin
2. Varzaru Liviu
8
2442
19 Jan
2020
B
62
Pitesti
`Cupa Mihai Eminescu`

27

E+O

35

A+H

77

105

15

19

1. Pribeagu Sebastian
2. Corbu Mihai Cosmin
1. Orosanu Alexandru
2. Bradusca Cornel
9
2429
22 Dec
2019
B
60
Pitesti

24

E+O

36

A+I

60

90

15

23

1. Toma Florin
2. Corbu Mihai Cosmin
1. Tataru Tiberiu
2. Dumitru George
10
2422
14 Dec
( +1 )
2019
A
110
Topoloveni
`Cupa Top Arena`
1st day - A, I
2nd day - E+O

7

Elite

62

Open

15

Avansati

26

Incepatori

21

130

30

72

72

12

24

23

7

7

1. Banescu Dragos
2. Neagoe Costin
1. Retegan Cosmin
2. Catana Claudiu
1. Lupsa Bogdan
2. Sursilov Constantin
1. Baciu Stefan
2. Vilcu Dragos
11
2406
30 Nov
2019
B
63
Pitesti

21

E+O

42

A+I

63

126

11

23

1. Toma Florin
2. Pavunev Dan
1. Stoica Mihai
2. Stoian Sorin
12
2399
17 Nov
2019
B
48
Ramnicu Valcea

16

E+O

32

A+I

24

48

15

31

1. Barbu Dan
2. Gorum Adrian
1. Stoica Mihai
2. Stoian Sorin
13
2368
02 Nov
2019
TF
360
Targu Jiu
`Coloana Infinitului` - Turneul Campionilor 2019
558

100

Elite

100

Open

100

Avansati

60

Incepatori

200

200

200

120

81

81

81

48

53

53

53

31

1. Sorescu Deian
2. Lukasz Klimas
1. Corbu Darius
2. Mitrea Silviu
1. Barbu Tiberiu
2. Botanel Eduard
1. Tataru Tiberiu
2. Simion Cristi
14
2375
20 Oct
2019
B
47
Pitesti

20

E+O

27

A+I

40

60

15

19

1. Toma Florin
2. Pribeagu Sebastian
1. Barca George
2. Bivolaru Stelian
15
2385
19 Oct
2019
B
24
Craiova

24

ALL

60

15

1. Raducan Bogdan
2. Negrila Cristian
16
2362
12 Oct
( +1 )
2019
A
172
Topoloveni
`Cupa Top Arena`
1st day - A, I
2nd day - E+O

21

Elite

65

Open

47

Avansati

39

Incepatori

45

145

115

80

24

72

48

48

7

23

15

15

1. Fratila Robert
2. Macarenco Andrei
1. Rosioara Razvan
2. Badea Ionut
1. Hrehoret Adrian
2. Mihu Florin
1. Patrascu Dorin
2. Pirvu Nicusor
17
2355
28 Sep
2019
B
25
Craiova

25

ALL

66

15

1. Raducan Bogdan
2. Grigore Cosmin
18
2342
15 Sep
2019
B
44
Pitesti

19

E+O

25

A+I

51

66

11

15

1. Toma Florin
2. Pribeagu Sebastian
1. Stoica Mihai
2. Grigore Marian
19
2331
07 Sep
2019
R+
83
Ramnicu Valcea
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 5

12

Elite

24

Open

28

Avansati

19

Incepatori

29

60

65

36

12

24

30

24

3

7

9

7

1. Petrescu Liviu
2. Cruceru Sergiu
1. Gorum Adrian
2. Gheorghe Nicu
1. Nicoara Ovidiu
2. Vijaica Paul
1. Popa Vali
2. Orosanu Alexandru
20
2280
22 Jun
2019
A+
337
Topoloveni
Turneu A+ Zona 5
2

58

Elite

114

Open

108

Avansati

57

Incepatori

140

270

240

135

60

120

119

60

19

39

39

19

1. Simon Csaba
2. Fratila Robert
1. Panaitescu Stefan
2. Bulubasa Nicusor
1. Catana Claudiu
2. Stoian Sorin
1. Lazar Eva
2. Dobinda Alexandru
21
2273
25 May
2019
A
115
Ramnicu Valcea

15

Elite

38

Open

32

Avansati

30

Incepatori

30

85

70

60

12

42

24

24

7

13

15

15

1. Petrescu Liviu
2. Lukasz Klimas
1. Badulescu Teodor
2. Gheorghe Nicu
1. Nedescu Adrian
2. Cazacu Valentin
1. Bucureanu Matei
2. Cirstea Toni
22
2269
19 May
2019
B
36
Pitesti
`Zilele Orasului`

18

E+O

18

A+I

45

45

11

11

1. Ciuca Dan
2. Pribeagu Sebastian
1. Mihaescu Nicola
2. Bivolaru Stelian
23
2260
18 May
2019
A
74
Drobeta Tr Severin

10

Elite

29

Open

23

Avansati

12

Incepatori

20

70

55

30

12

30

3

9

7

3

1. Avram Victor
2. Mutrescu Eugen
1. Cinca Daniel
2. Geamanu Robert
1. Petcu Daniel Florin
2. Cioveie Bogdan
1. Dedyszyn Cristian
2. Marinescu Marius
24
2245
20 Apr
2019
A
84
Targu Jiu
`Coloana Infinitului`

11

Elite

33

Open

21

Avansati

19

Incepatori

25

75

45

51

12

24

24

12

1. Petrescu Liviu
2. Saceleanu Bogdan
1. Barbu Dan
2. Boznea Daniel
1. Nedescu Adrian
2. Tuca Cristi
1. Olaru Miruna Andreea
2. Gutulescu Marian
25
2240
07 Apr
2019
B+
48
Ramnicu Valcea
WTTD 2019

20

E+O

28

A+I

30

42

19

27

1. Petrescu Liviu
2. Toma Florin
1. Nedescu Adrian
2. Grigore Marian
26
2238
07 Apr
2019
B+
26
Mioveni
WTTD 2019

6

E+O

20

A+I

15

40

15

1. Petrescu Liviu
2. Sultana Denis
1. Petre Cristian
2. Melnerovici Daniel
27
2219
06 Apr
2019
B+
16
Targu Jiu
WTTD 2019

5

E+O

11

A+I

10

25

12

3

1. Saceleanu Bogdan
2. Cruceru Sergiu
1. Botanel Eduard
2. Dumitrescu Florin
28
2211
06 Apr
2019
B+
30
Pitesti
WTTD 2019

11

E+O

19

A+I

25

51

7

11

1. Petrescu Liviu
2. Toma Florin
1. Nuta Mario
2. Baltatu Marius
29
2201
06 Apr
2019
B+
21
Drobeta Tr Severin
WTTD 2019

4

E+O

17

A+I

6

40

12

7

1. Thouzard Adrian
2. Geamanu Robert
1. Floarea Marian Catalin
2. Vijaica Paul
30
2197
06 Apr
2019
B+
17
Curtea de Arges
WTTD 2019

12

Open

5

A+I

30

10

12

3

1. Rada Florin
2. Zavricescu George
1. Bulancea Victor
2. Preda Adrian
31
2196
06 Apr
2019
B+
21
Craiova
WTTD 2019

21

ALL

45

15

1. Cinca Daniel
2. Raducan Bogdan
32
2157
17 Mar
2019
B
59
Pitesti

18

E+O

41

A+I

44

100

11

27

1. Banescu Dragos
2. Vasiliu Remus
1. Hrehoret Adrian
2. Tuca Cristi
33
2139
23 Feb
( +1 )
2019
A
191
Topoloveni
`Cupa Top Arena`
1st day - E, O
2nd day - A, I
25

28

Elite

57

Open

59

Avansati

47

Incepatori

84

140

145

120

24

60

60

48

7

29

29

15

1. Mutrescu Eugen
2. Wischegg Robert
1. Macelaru Eugen
2. Ciortescu Cristi
1. Iordache Eugen
2. Bradusca Cornel
1. Popa Cezar Andrei
2. Nuta Mario
34
2124
27 Jan
2019
B
48
Ramnicu Valcea

16

E+O

32

A+I

24

48

15

31

1. Toma Florin
2. Badulescu Teodor
1. Negulescu Ioan
2. Simion Cristi
35
2113
12 Jan
2019
A
171
Topoloveni
`Cupa Top Arena`

24

Elite

45

Open

66

Avansati

36

Incepatori

60

105

150

90

24

48

48

24

7

15

31

15

1. Enciu Alexandru
2. Neagu Mircea
1. Pribeagu Sebastian
2. Corbu Mihai Cosmin
1. Nicula Florin
2. Tuca Cristi
1. Nedescu Adrian
2. Tudor Florian
36
2100
15 Dec
2018
B
20
Craiova
`Campionatul Judetean Dolj`

20

ALL

40

24

7

1. Raducan Bogdan
2. Cinca Daniel
37
2085
08 Dec
2018
B
27
Pitesti
`Cupa Mos Nicolae`

10

E+O

17

Amatori

45

40

15

1. Toma Florin
2. Ciuca Dan
1. Mihaescu Nicola
2. Nuta Mario
38
2074
25 Nov
2018
B
64
Pitesti

15

E+O

49

Amatori

30

147

14

27

1. Toma Florin
2. Pavunev Dan
1. Trocan Nicolae
2. Burca Valentin
39
2063
11 Nov
2018
B
48
Ramnicu Valcea

16

E+O

32

Amatori

24

48

15

23

1. Cruceru Sergiu
2. Toma Florin
1. Stoian Sorin
2. Preda Nicolae
40
2054
28 Oct
2018
B
18
Drobeta Tr Severin

6

Open

12

Amatori

15

30

12

3

1. Istrate Cristian
2. Thouzard Adrian
1. Stoian Sorin
2. Vijaica Florin
41
2042
27 Oct
2018
B
24
Craiova

24

ALL

60

24

8

1. Raducan Bogdan
2. Cinca Daniel
42
2038
21 Oct
2018
B
58
Pitesti

16

E+O

42

Amatori

35

126

11

23

1. Corburean Ioana
2. Toma Florin
1. Trocan Alexa
2. Trocan Nicolae
43
2026
13 Oct
2018
A
90
Targu Jiu
`Coloana Infinitului`

8

Elite

24

Open

33

Avansati

25

Incepatori

28

75

66

24

36

24

7

11

7

1. Cruceru Sergiu
2. Toma Florin
1. Gatman Laurentiu
2. Istrate Cristian
1. Bradusca Cornel
2. Sultan Valentin
1. Coste Rafael
2. Tataru Tiberiu
44
2010
22 Sep
2018
A
113
Curtea de Arges
`Cupa Basarabilor`
3

18

Elite

27

Open

38

Avansati

30

Incepatori

45

60

85

75

12

30

42

29

9

13

9

1. Cruceru Sergiu
2. Toma Florin
1. Craciun David Mihai
2. Corbu Mihai Cosmin
1. Alexandru Marius
2. Chirita Nicolae
1. Dinescu Rares
2. Sinpetrean Comsa Gheorghe
45
1998
01 Sep
2018
R+
67
Topoloveni
`Ziua Nationala AmaTur` - zona 5

13

Elite

21

Open

24

Avansati

9

Incepatori

36

45

60

36

12

24

24

3

7

7

1. Petrescu Liviu
2. Cruceru Sergiu
1. Gheorghe Nicu
2. Gatman Laurentiu
1. Bradusca Cornel
2. Macarie Alexandru
1. Dinescu Rares
2. Tataru Tiberiu
46
1949
30 Jun
2018
A
131
Ramnicu Valcea

24

Elite

29

Open

51

Avansati

27

Incepatori

60

70

120

60

24

30

54

7

9

17

9

1. Durdun George
2. Tudorache Viorel
1. Bercea Alex
2. Gatman Laurentiu
1. Tuta Radu Ionut
2. Dicu Darius
1. Andrei Gheorghe
2. Huica Petre
47
1941
09 Jun
2018
A
63
Drobeta Tr Severin

12

Elite

23

Open

13

Avansati

15

Incepatori

30

55

36

30

12

24

12

3

7

3

7

1. Enciu Alexandru
2. Cruceru Sergiu
1. Chirea Laurentiu
2. Draghici Dumitru
1. Bercea Alex
2. Ankar Wasim
1. Andrei Gheorghe
2. Faur Claudiu
48
1935
26 May
2018
B
30
Mioveni

8

E+O

22

Amatori

28

50

15

1. Toma Florin
2. Corbu Mihai Cosmin
1. Bucuroiu Alin
2. Tuta Radu Ionut
49
1920
13 May
2018
B
41
Pitesti

19

E+O

22

Amatori

51

50

14

15

1. Toma Florin
2. Banescu Dragos
1. Trocan Nicolae
2. Tuta Radu Ionut
50
1904
21 Apr
2018
A
145
Pitesti
Simfonia Lalelelor

21

Elite

39

Open

43

Avansati

42

Incepatori

45

90

95

105

24

42

48

42

7

13

15

13

1. Petrescu Liviu
2. Durdun George
1. Istrate Cristian
2. Demeny Zoltan
1. Manoiu Claudiu
2. Corbu Darius
1. Bonciu Daniel
2. Mitar Marius Tiberiu
51
1896
15 Apr
2018
B+
22
Topoloveni
WTTD 2018 - E/O + A/I

10

E+O

12

Amatori

20

30

7

7

1. Petrescu Liviu
2. Banescu Dragos
1. Barca George
2. Stoica Mihai
52
1885
14 Apr
2018
B+
14
Targu Jiu
WTTD 2018 - E/O + A/I

5

E+O

9

Amatori

10

36

1. Dondera Marius
2. Cruceru Sergiu
1. Botanel Eduard
2. Dumitrescu Florin
53
1874
14 Apr
2018
B+
34
Ramnicu Valcea (Winmarkt Cozia)
WTTD 2018 - E/O + A/I

7

E+O

27

Amatori

21

60

30

9

1. Badulescu Teodor
2. Barbu Dan
1. Tuca Cristi
2. Grigore Marian
54
1871
14 Apr
2018
B+
17
Pitesti
WTTD 2018 - E/O + A/I

7

Open

10

Amatori

21

20

7

1. Petrescu Liviu
2. Toma Florin
1. Barca George
2. Trocan Nicolae
55
1851
14 Apr
2018
B+
18
Drobeta Tr Severin
WTTD 2018 - ALL

7

E+O

11

Amatori

21

25

12

3

1. Thouzard Adrian
2. Cornianu Sebastian
1. Tanase Marian
2. Udrea Raluca
56
1847
14 Apr
2018
B+
24
Curtea de Arges
WTTD 2018 - ALL

24

ALL

36

17

1. Petrescu Liviu
2. Rada Florin
57
1846
14 Apr
2018
B+
22
Craiova
WTTD 2018 - E/O/A + I

15

E+O

7

Incepatori

30

21

12

1. Arsenie Stefania
2. Raducan Bogdan
1. Marinescu Marius
2. Stanescu Cezar
58
1864
06 Apr
2018
Friday
B+
40
Mioveni
WTTD 2018 - E/O + A/I

12

E+O

28

Amatori

30

84

7

15

1. Dragan Valentin
2. Sultana Denis
1. Trocan Alexa
2. Tuta Radu Ionut
59
1823
31 Mar
2018
A
76
Targu Jiu
Cupa `Coloana Infinitului`

10

Elite

17

Open

27

Avansati

22

Incepatori

20

40

78

50

12

12

24

24

3

7

7

7

1. Petrescu Liviu
2. Put Gabriel
1. Barac Marius
2. Geamanu Robert
1. Rosca Florin
2. Butoi Aurel
1. Campean Adrian
2. Simion Cristi
60
1818
25 Mar
2018
B
44
Pitesti

12

E+O

32

Amatori

30

69

7

23

1. Toma Florin
2. Istrate Cristian
1. Campean Adrian
2. Patrascu Traian
61
1809
18 Mar
2018
A
119
Topoloveni
Cupa Top Arena

22

Elite

36

Open

36

Avansati

25

Incepatori

50

90

90

65

24

36

36

23

7

11

11

7

1. Petrescu Liviu
2. Banescu Dragos
1. Rada Florin
2. Salariu Adrian
1. Cinca Daniel
2. Trocan Nicolae
1. Campean Adrian
2. Constantin Mihaela
62
1797
24 Feb
2018
B
23
Drobeta Tr Severin

23

ALL

55

24

7

1. Cruceru Sergiu
2. Raducan Bogdan
63
1784
11 Feb
2018
B
54
Pitesti

20

Open

34

Amatori

40

80

15

23

1. Petrescu Liviu
2. Toma Florin
1. Trocan Nicolae
2. Mocanu Adrian
64
1764
13 Jan
2018
B
64
Pitesti
`Cupa Mihai Eminescu`

18

E+O

46

Amatori

45

110

11

31

1. Petrescu Liviu
2. Toma Florin
1. Bucuroiu Alin
2. Trocan Alexa
65
1761
06 Jan
2018
A
192
Topoloveni

36

Elite

48

Open

72

Amatori

36

Incepatori

90

120

180

90

24

48

48

24

15

15

31

15

1. Enciu Alexandru
2. Petrescu Liviu
1. Sencu Victor
2. Rada Florin
1. Bobirica Alin
2. Ilie Octavian Marius
1. Marin Floricel
2. Tuta Radu Ionut
66
1741
10 Dec
2017
B
54
Pitesti

18

E+O

36

Amatori

45

90

11

23

1. Traistaru Marius
2. Toma Florin
1. Trocan Nicolae
2. Hana Radu
67
1748
02 Dec
2017
B
30
Craiova
Campionatul Judetean Dolj

21

O+A

9

Incepatori

63

36

12

7

1. Arsenie Stefania
2. Anghelescu Oana
1. Duta Ion
2. Padureanu Costi
68
1723
25 Nov
2017
A
57
Targu Jiu
Cupa `Coloana Infinitului`

9

Elite

8

Open

26

Avansati

14

Incepatori

36

28

72

42

24

12

7

3

1. Cruceru Sergiu
2. Govoreanu Florin
1. Chirea Laurentiu
2. Gheorghe Nicu
1. Postelnicu Mihai
2. Popescu Remus
1. Stoian Sorin
2. Pircalabu Ninel
69
1705
29 Oct
2017
B
53
Pitesti

22

E+O

31

Amatori

50

81

15

19

1. Toma Florin
2. Banescu Dragos
1. Bobirica Alin
2. Cinca Daniel
70
1679
24 Sep
2017
B
33
Pitesti

14

E+O

19

A+I

42

51

13

15

1. Dragan Valentin
2. Toma Florin
1. Trocan Nicolae
2. Tuta Radu Ionut
71
1667
02 Sep
2017
R+
42
Topoloveni
Turneu A+ Regional Zona 5

20

E+O

22

Amatori

57

70

12

12

7

7

1. Petrescu Liviu
2. Thouzard Adrian
1. Valcea Daniel
2. Barca George
72
1621
08 Jul
2017
A+
230
Topoloveni
Turneu A+ Topoloveni/Pitesti

62

Elite

48

Open

87

Avansati

33

Incepatori

145

120

228

75

66

48

84

36

21

15

27

11

1. Roman Iulian
2. Enciu Alexandru
1. Creinicean Liviu
2. Vaida Sorin
1. Doba Vasile
2. Stan Catalin
1. Postole Luca
2. Popa Sorin
73
1598
20 May
2017
B
27
Pitesti
Zilele Municipiului Pitesti

7

Open

20

Amatori

21

57

14

1. Petrescu Liviu
2. Banescu Dragos
1. Doba Vasile
2. Bucuroiu Alin
74
1587
13 May
2017
A
136
Ramnicu Valcea

18

Elite

22

Open

60

Avansati

36

Incepatori

45

50

150

90

12

24

60

36

7

7

19

11

1. Cruceru Sergiu
2. Toma Florin
1. Badulescu Teodor
2. Mitzea Alexandru
1. Budurascu Marius
2. Hrehoret Adrian
1. Badulescu Gheorghe
2. Tompi Gabriel
75
1580
22 Apr
2017
A
132
Pitesti
Simfonia Lalelelor

18

Elite

38

Open

45

Avansati

31

Incepatori

45

102

105

81

12

24

48

7

15

15

9

1. Enciu Alexandru
2. Dinca Daniel
1. Micuda Mihai
2. Secu Valeriu
1. Apostol Cerasela
2. Iordache Marian
1. Barca George
2. Baltatu Marius
76
1568
08 Apr
2017
B+
19
Targu Jiu
WTTD

6

Open

13

Amatori

0

0

0

1. Cruceru Sergiu
2. Gatman Laurentiu
1. Parcalabu Ninel
2. Simion Cristi
77
1553
08 Apr
2017
B+
39
Pitesti
WTTD

10

Open

29

Amatori

20

70

7

19

1. Petrescu Liviu
2. Banescu Dragos
1. Dobre Titus
2. Doba Vasile
78
1534
08 Apr
2017
B+
14
Drobeta Tr Severin
WTTD

14

O+A

42

20

3

1. Gheorghe Nicu
2. Secu Virgil
79
1530
08 Apr
2017
B+
12
Curtea de Arges
WTTD

12

O+A

30

12

3

1. Iliescu Dan
2. Rada Florin
80
1528
08 Apr
2017
B+
16
Craiova
WTTD

16

O+A

35

18

5

1. Raducan Bogdan
2. Slavoiu Cristian
81
1500
25 Mar
2017
A
75
Targu Jiu
Coloana Infinitului

17

E+O

22

Avansati

36

Incepatori

40

50

90

12

24

36

7

7

11

1. Toma Florin
2. Catinean Vasile
1. Orac Teodor
2. Cretu Marian
1. Valcica Raul Ginno
2. Coste Rafael
82
1484
26 Feb
2017
B
50
Pitesti
`Cupa Indragostitilor`

16

Open

34

Amatori

35

80

11

23

1. Traistaru Marius
2. Rosu Alexandru
1. Bobirica Alin
2. Stan Catalin
83
1471
11 Feb
2017
A
143
Topoloveni

21

Elite

35

Open

87

Amatori

45

90

228

24

36

84

7

11

27

1. Enciu Alexandru
2. Petrescu Liviu
1. Buzatu Vasile
2. Sultana Denis
1. Padurariu Costel
2. Badulescu Teodor
84
1453
15 Jan
2017
B
56
Pitesti
Cupa `Mihai Eminescu`

18

Open

38

Amatori

45

102

11

23

1. Petrescu Liviu
2. Banescu Dragos
1. Bucsan Romeo
2. Pruna George
85
1455
14 Jan
2017
B
30
Drobeta Tr Severin
Cupa Drobeta

30

O+A

75

20

1. Raducan Bogdan
2. Chirea Laurentiu
86
1438
18 Dec
2016
B
37
Pitesti

12

Open

25

Amatori

30

66

11

24

1. Petrescu Liviu
2. Banescu Dragos
1. Burca Valentin
2. Doba Vasile
87
1429
03 Dec
2016
B
35
Craiova
Cupa Judetului Dolj

35

O+A

85

24

1. Barzoi Daniela
2. Popescu Luiza
88
1381
08 Oct
2016
A
94
Topoloveni
7

26

Open

68

Amatori

72

198

24

7

29

1. Dragan Valentin
2. Enciu Alexandru
1. Muntoiu Theodor
2. Dobrin Adrian
89
1390
02 Oct
2016
B
47
Pitesti

12

Open

35

Amatori

30

85

11

23

1. Dondera Marius
2. Toma Florin
1. Trocan Nicolae
2. Bratescu Adrian
90
1363
03 Sep
2016
R+
71
Topoloveni
Ziua Nationala Amatur - Zona 5

16

Open

55

Amatori

56

162

12

48

3

15

1. Dragan Valentin
2. Toma Florin
1. Trocan Nicolae
2. Gatman Laurentiu
91
1324
02 Jul
2016
A
61
Targu Jiu

15

Open

21

Avansati

25

Incepatori

49

63

66

12

12

24

3

7

7

1. Govoreanu Florin
2. Cruceru Sergiu
1. Popescu Razvan
2. Dumitru Lazar
1. Cioboiu Dan
2. Dragan Alin
92
1303
21 May
2016
A
81
Pitesti
Zilele Municipiului Pitesti

15

Open

34

Amatori

32

Incepatori

49

80

70

24

24

14

15

15

1. Toma Florin
2. Cruceru Sergiu
1. Pietris Nicusor
2. Muntoiu Theodor
1. Muntoiu Gabriel
2. Matusescu Alin
93
1287
23 Apr
2016
A
102
Pitesti
Simfonia Lalelelor

20

Open

46

Amatori

36

Incepatori

57

110

96

12

48

7

15

15

1. Dragan Valentin
2. Petrescu Liviu
1. Secu Valeriu
2. Vladu Nicolae
1. Dobrin Adrian
2. Cioboiu Dan
94
1266
26 Mar
2016
A
134
Ramnicu Valcea

28

Open

49

Avansati

57

Incepatori

84

126

153

24

48

36

7

15

23

1. Dragan Valentin
2. Toma Florin
1. Burca Valentin
2. Rada Florin
1. Odagiu Ion
2. Gligor George
95
1272
20 Mar
2016
B
45
Pitesti

15

Open

30

Amatori

30

60

14

29

1. Petrescu Liviu
2. Dragan Valentin
1. Burca Valentin
2. Sultana Denis
96
1237
27 Feb
2016
A
82
Topoloveni

21

Open

35

Amatori

26

Incepatori

63

85

72

21

24

24

7

15

7

1. Enciu Alexandru
2. Dragan Valentin
1. Apostol Cerasela
2. Trocan Nicolae
1. Burca Valentin
2. Barbatel Eduard
97
1250
14 Feb
2016
B
34
Pitesti

12

Open

22

Amatori

30

50

11

21

1. Petrescu Liviu
2. Toma Florin
1. Burca Valentin
2. Stoica Mihai
98
1249
06 Feb
2016
B
31
Craiova

31

O+A

65

36

11

1. Toma Florin
2. Cruceru Sergiu
99
1242
16 Jan
2016
B
53
Pitesti

24

Open

29

Amatori

60

75

15

23

1. Petrescu Liviu
2. Dragan Valentin
1. Doba Vasile
2. Pribeagu Claudiu
100
1227
09 Jan
2016
A
93
Topoloveni

20

Open

36

Amatori

37

Incepatori

57

90

96

12

24

24

7

15

15

1. Petrescu Liviu
2. Dragan Valentin
1. Rosu Alexandru
2. Ivan Sorin Ioan
1. Rizea Cristina
2. Voinea Emil