' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Filtrare


Sortare
Traffic 24 Jul
IP's: 2, Clicks: 2
1240 turnee H2H
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
Nr.
games
Clasament (link pagina turneu)
1
2535
07 Aug
( +1 )
2021
A+
Cheile Gradistei
Turneu A+ Amatur Romania
1st day - E, O
2nd day - A, H

Elite

Open

Avansati

Hobby

... Waiting ...
2
3001
24 Jul
( +1 )
2021
A
Targu Mures
`BUTTERFLY Romanian Table Tennis Team Cup 2021`
1st day - grupe
2nd day - eliminatorii

Elite

Open

Avansati

Hobby

Echipe

... Waiting ...
3
2537
10 Jul
2021
A
102
Ditrau
`Cupa Ditroit` - editia a V-a
3

8

Elite

28

Open

36

Avansati

30

Hobby

28

84

129

109

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Molnar Tihamer
1. Janosi Attila
2. Tamas Szilard
1. Boariu Timofte Danut
2. Makszem Szabolcs
1. Sisca Nicusor
2. Vioreanu Cristian
4
2534
27 Jun
2021
B
47
Targu Mures
`Cupa TT Concept Adial`

20

E+O

27

A+H

1. Simon Csaba
2. Anca Octavian
1. Dragomir Marius
2. Marin Florin Cornel
5
2527
26 Jun
( +1 )
2021
B
79
Sibiu
`Cupa Sibiului` - editia a III-a
1st day - A, H
2nd day - E, O

10

Elite

24

Open

25

Avansati

20

Hobby

36

86

90

72

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Govoreanu Florin
1. Irimia Sorin Jr
2. Barac Marius
1. Bal Adrian
2. Marginean Mihai
1. Naghi Vlad
2. Osan Remus
6
2526
26 Jun
( +1 )
2021
B
57
Brasov
`Cupa de sub Tampa`
1st day - E, O
2nd day - A, H

8

Elite

9

Open

20

Avansati

20

Hobby

28

36

71

71

1. Bokor Zoltan Jr
2. Grigore Alexandru
1. Padurariu Costel
2. Vladoiu Gelu
1. Nitu Serban
2. Loghin Florin
1. Croitoru Nicusor
2. Croitoru Alin
7
2525
26 Jun
2021
B
65
Lazarea
`Cupa Ditroit`

20

E+O

45

A+H

55

125

1. Polotca Stefan
2. Kovacs Istvan
1. Orban Alexandru
2. Lorincz Zoltan
8
2504
18 Jul
2020
B
60
Ditrau
`Cupa Ditroit

20

E+O

40

A+H

71

143

1. Molnar Tihamer
2. Apian Florin
1. Heja Zoltan
2. Vaszi Denes
9
2486
07 Mar
2020
B
46
Gheorgheni
`Cupa Gheorgheni` - editia a IV-a

18

E+O

28

A+H

71

97

1. Farkas Gabor
2. Lovasz Vilmos
1. Farkas Bence
2. Heja Zoltan
10
2479
29 Feb
2020
B
54
Sfantu Gheorghe
`Cupa Topspin Saint George`

18

E+O

36

A+H

60

137

1. Marton Adam
2. Bokor Zoltan Jr
1. Toma Dan
2. Kovacs Eduard
11
2478
29 Feb
2020
A
122
Sibiu
Cupa Sibiului - editia a II-a

18

Elite

36

Open

38

Avansati

30

Hobby

56

113

102

94

1. Pinzar Andrei
2. Bleoca Marius
1. Buciu Catalin
2. Toader George
1. Kovaci Richard
2. Sabau Gheorghe
1. Orban Marius
2. Pralea Constantin
12
2469
22 Feb
2020
A
222
Medias
`Mini Tabara`
2

42

Elite

59

Open

69

Avansati

52

Hobby

132

184

231

165

1. Simon Csaba
2. Marchis Maximilian
1. Chibulcutean Bogdan
2. Miclos Andrei
1. Cir Florin
2. Isar Stefanel
1. Leric David
2. Ivan Claudiu
13
2468
16 Feb
2020
B
68
Ocna Sibiului
`Cupa Lacul fara fund` - editia a II-a

29

E+O

39

A+H

89

116

1. Aron Darie
2. Daneliuc Gabi
1. Farkas Bence
2. Cir Florin
14
2463
15 Feb
2020
A
173
Lazarea
`Cupa Ditroit`

18

Elite

42

Open

54

Avansati

59

Hobby

56

132

194

214

1. Simon Csaba
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Georgiu Dragos
2. Farkas Lorant
1. Burghelea Florin
2. Vaszi Denes
1. Peter Laszlo
2. Oravecz Csaba
15
2454
19 Jan
2020
B
50
Ocna Sibiului
`Lacul Fara Fund`

15

E+O

35

A+H

41

108

1. Daneliuc Gabi
2. Radu Constantin
1. Manitiu Florin
2. Ciobanu Cosmin
16
2440
18 Jan
2020
A
150
Lazarea
`Cupa Bastionul`

18

Elite

36

Open

44

Avansati

52

Hobby

59

119

153

181

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Molnar Tihamer
1. Orosz Attila
2. Olah Oliver
1. Lorincz Zoltan
2. Strugar Ioan
1. Bilt Cristian
2. Pap Gyula
17
2437
18 Jan
2020
B
43
Brasov (Energetic)
`Memorialul Ionut Nica`

22

E+O

21

A+H

80

76

1. Roman Iulian
2. Bondoc Alexandru
1. Ciobanu Adrian
2. Loghin Florin
18
2439
11 Jan
2020
A
124
Victoria
`Paleta Veche` - editia a X-a
3

18

Elite

30

Open

36

Avansati

40

Hobby

56

94

113

127

1. Moldovan Daniel
2. Roman Iulian
1. Marcu Vasile
2. Petho Mihaly
1. Botea Fabian
2. Vlad Maria Victoria
1. Pietraru Dorian
2. Szilagyi Bence
19
2432
21 Dec
2019
B
48
Gheorgheni
`Cupa Prieteniei`

12

E+O

36

A+I

29

125

1. Farkas Gabor
2. Laszlo Levente
1. Farkas Bence
2. Heja Zoltan
20
2420
07 Dec
2019
A
100
Lazarea
`Cupa Mos Craciun`

11

Elite

24

Open

35

Avansati

30

Incepatori

0

79

114

89

1. Orha Andrei
2. Chelmus Ionut
1. Petho Mihaly
2. Ciortescu Cristi
1. Raduly Ovidiu
2. Csurulya Gyula
1. Cotfas Gabriel
2. Ambrus Zoltan
21
2410
07 Dec
2019
A
126
Sibiu
`Cupa Iernii` - editia a VI-a

14

Elite

47

Open

36

Avansati

29

Incepatori

0

0

0

0

1. Durdun George
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Groza Alexandru
2. Dirlea Ioan
1. Negrea Olimpiu
2. Morariu Marius
1. Malene Petru
2. Fratila Dan
22
2405
30 Nov
2019
B
57
Santimbru
`Cupa Santimbru`

17

E+O

40

A+I

59

139

1. Stefan Patrick
2. Orosz Attila
1. Loghin Florin
2. Tirlea Gheorghe
23
2402
23 Nov
2019
B
58
Suseni
`Cupa Suseni` - editia a III-a

18

E+O

40

A+I

64

139

1. Bauer Lajos
2. Welker Ivan
1. Farkas Bence
2. Lorincz Zoltan
24
2392
16 Nov
2019
B
48
Ocna Sibiului
`Campionatul Judetean Sibiu - Top 8`

23

E+O

25

A+I

0

0

1. Daneliuc Gabi
2. Cindea Cristian
1. Duca Marius
2. Benyovski Bela
25
2391
16 Nov
2019
A
124
Miercurea Ciuc
`Cupa Miercurea Ciuc`

16

Elite

30

Open

42

Avansati

36

Incepatori

55

114

160

137

1. Chelmus Ionut
2. Neagoe Costin
1. Laszlo Levente
2. Lakatos Zsolt
1. Popescu Apreotesei Mihai
2. Urus Kristof
1. Rogin Florin
2. Antal Daszkel Jozsef
26
2387
09 Nov
2019
A
98
Sovata
`Cupa Sovata`

14

Elite

24

Open

36

Avansati

24

Incepatori

49

29

39

89

1. Daneliuc Gabi
2. Boeriu Cezara
1. Ambrus Szilard
2. Laszlo Levente
1. Szakacs Attila
2. Bedo Jozsef
1. Beke Hunor
2. Bartos Csongor
27
2372
19 Oct
2019
B
44
Ocna Sibiului
`Cupa de Sare` - editia I-a

18

E+O

26

A+I

0

0

1. Farkas Gabor
2. Mitzea Alexandru
1. Farkas Bence
2. Benyovski Bela
28
2366
19 Oct
2019
A
140
Targu Secuiesc
Editia a IV-a

18

Elite

43

Open

49

Avansati

30

Incepatori

64

141

165

99

1. Simon Csaba
2. Medves Antal
1. Orha Andrei
2. Bokor Zoltan Jr
1. Kovacs Eduard
2. Toma Dan
1. Modoran Marian
2. Korodi Csaba
29
2370
12 Oct
2019
B
35
Sibiu
`Cupa Transilvania` - editia a III-a

15

E+O

20

A+I

0

0

1. Temelie Dragos
2. Aron Darie
1. Fulop Attila
2. Manitiu Florin
30
2369
12 Oct
2019
B
24
Batos
`Memorialul Campean Ioan` - editia a VIII-a

24

ALL

91

1. Boeriu Cezara
2. Kantor Imre Zoltan
31
2351
28 Sep
2019
A
104
Odorheiu Secuiesc
`Cupa Fit.Feel`

46

E+O

58

A+I

149

191

1. Mozes Gyula
2. Bardocz Szilard
1. Vajda Erno
2. Canea Kocsis Andras
32
2354
21 Sep
2019
B
43
Sfantu Gheorghe
`Campion Judetean Amatur - Covasna 2019`

43

ALL

55

1. Bardocz Szilard
2. Finna Gabor
33
2340
14 Sep
2019
B
44
Brasov (Energetic)

15

E+O

29

A+I

49

108

1. Bondoc Alexandru
2. Stefan Patrick
1. Nitu Serban
2. Sterczer Sandor
34
2337
14 Sep
( +1 )
2019
A
227
Targu Mures
`Cupa TT Concept Adial` - editia a IX-a
1st day - E, O
2nd day - A, I
13

36

Elite

71

Open

72

Avansati

48

Incepatori

129

270

275

183

1. Simon Csaba
2. Marchis Maximilian
1. Kaposta Victor
2. Orha Andrei
1. Ciurca Sorin
2. Sandulescu Adrian
1. Marin Florin Cornel
2. Babes Razvan
35
2332
07 Sep
2019
R+
153
Lazarea
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 6
Cupa Ditroit

14

Elite

52

Open

52

Avansati

35

Incepatori

45

184

184

124

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Bardocz Szilard
1. Migea Cornel
2. Tamas Szilard
1. Ilie Octavian Marius
2. Balint Gabor
1. Sterczer Zalan
2. Miklos Botond
36
2333
31 Aug
2019
A
130
Deda
`Memorialul KOOS GYULA` - editia a XI-a
2

26

Elite

32

Open

72

A+I

74

93

216

1. Cuesdean Rares
2. Bauer Lajos
1. Medve Mihai
2. Laszlo Levente
1. Bartha Zsolt Attila
2. Bumbu Pavel
37
2321
24 Aug
2019
B
44
Gheorgheni
`Cupa Gheorgheni` - editia a III-a

16

E+O

28

A+I

55

97

1. Simon Csaba
2. Bauer Lajos
1. Majai Lehel
2. Veress Arpad
38
2309
10 Aug
2019
B
84
Corund
`Cupa AmaTur a comunei Corund`

84

ALL

347

1. Simon Csaba
2. Moldovan Horvath Csaba
39
2308
03 Aug
( +1 )
2019
A
257
Brasov
`Cupa de la Poalele Tampei`
1st day - E, O
2nd day - A, I

31

Elite

76

Open

100

Avansati

50

Incepatori

88

273

359

179

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Enciu Alexandru
1. Bondoc Alexandru
2. Motorga Dorin
1. Ilie Octavian Marius
2. Ene Florin
1. Croitoru Alin
2. Butunoiu Dorin
40
2302
13 Jul
2019
B
36
Targu Mures
`Cupa Adial`

36

ALL

113

1. Simon Csaba
2. Barabas Zoltan
41
2295
06 Jul
2019
A
123
Deda
`Cupa Vaii Muresului` - editia a IX-a
3

30

Elite

41

Open

52

A+I

79

112

160

1. Marchis Maximilian
2. Cuesdean Rares
1. Korabian Tamas
2. Laszlo Levente
1. Strugar Ioan
2. Spaller Tiberiu
42
2285
15 Jun
2019
A
134
Ocna Sibiului
`Cupa Lacurilor Sarate` - editia I-a

18

Elite

42

Open

44

Avansati

30

Incepatori

0

0

0

0

1. Simon Csaba
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Mitzea Alexandru
2. Toader George
1. Fulop Attila
2. Vera Esteban
1. Susman Dan
2. Nandrean Dan
43
2261
01 Jun
( +1 )
2019
A+
310
Cheile Gradistei
Memorialul `Ionut Nica`
1st day - E, O
2nd day - A, I
21330

55

Elite

100

Open

100

Avansati

55

Incepatori

184

334

334

184

1. Simon Csaba
2. Durdun George
1. Barsa Ioan
2. Bozga Razvan
1. Dumitru Florin
2. Tintas Adrian
1. Tamas Vivien
2. Avramescu Bogdan
44
2270
25 May
2019
A
109
Ditrau
`Cupa Ditroit` - editia a IV-a

11

Elite

22

Open

40

Avansati

36

Incepatori

0

81

147

137

1. Simon Csaba
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Boeriu Cezara
2. Janosi Attila
1. Lovasz Vilmos
2. Piper Petru
1. Kelemen Miklos
2. Tirlea Gheorghe
45
2268
18 May
2019
B
36
Ciumani
`Cupa Delhegy Kupa`

6

E+O

30

A+I

28

113

1. Babics Tamas
2. Pelaghie Ioan
1. Lorincz Zoltan
2. Raduly Ovidiu
46
2266
18 May
2019
A
116
Sibiu
`Cupa Perpetuum Activ`

12

Elite

35

Open

46

Avansati

23

Incepatori

0

0

0

0

1. Simon Csaba
2. Oprea Adrian
1. Catricicau Adrian
2. Stefan Patrick
1. Hrehoret Adrian
2. Nedescu Adrian
1. Dumitru Ovidiu
2. Marginean Mihai
47
2257
11 May
2019
A
177
Reghin
Memorialul `Dan Leorda` - editia a XI-a

39

Elite

57

Open

81

A+I

117

174

250

1. Simon Csaba
2. Moldovan Cristian
1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
2. Denes Ferenc
1. Horotan Catalin
2. Chibulcutean Bogdan
48
2255
27 Apr
2019
B
54
Ditrau
`Cupa Prieteniei`

6

E+O

48

A+I

35

167

1. Babics Tamas
2. Nistor Iosif
1. Heja Zoltan
2. Vajda Erno
49
2244
08 Apr
2019
Monday
B+
16
Odorheiu Secuiesc
WTTD 2019

16

ALL

0

1. Farkas Gabor
2. Kiss Janos
50
2237
07 Apr
2019
B+
44
Miercurea Ciuc
WTTD 2019

14

E+O

30

A+I

49

99

1. Erdos Ferenc
2. Farkas Bence
1. Craciun Gheorghe
2. Kovacs Istvan
51
2236
07 Apr
2019
B+
30
Medias
WTTD 2019

9

E+O

21

A+I

21

65

1. Sterea Viorel
2. Cindea Cristian
1. Piper Petru
2. Sicoe Ioan
52
2232
07 Apr
2019
B+
18
Cisnadie
WTTD 2019

18

ALL

64

1. Farkas Gabor
2. Govoreanu Florin
53
2223
06 Apr
2019
B+
26
Tarnaveni
WTTD 2019
8

10

E+O

16

A+I

27

39

1. Pinzar Andrei
2. Molnar Tihamer
1. Chibulcutean Bogdan
2. Bleoca Lucas
54
2222
06 Apr
2019
B+
24
Targu Secuiesc
WTTD 2019

7

E+O

17

A+I

21

59

1. Finna Gabor
2. Canea Kocsis Andras Jr
1. Canea Kocsis Andras
2. Kontzey Jozsef
55
2220
06 Apr
2019
B+
39
Targu Mures
WTTD 2019
4

20

E+O

19

A+I

73

55

1. Simon Csaba
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Weisz Zsofia
2. Szakacs Attila
56
2217
06 Apr
2019
B+
36
Sighisoara
WTTD 2019

36

ALL

137

1. Farkas Gabor
2. Denes Ferenc
57
2216
06 Apr
2019
B+
38
Sibiu (Constantin Noica)
WTTD 2019

16

E+O

15

Avansati

7

Incepatori

0

0

0

1. Retegan Cosmin
2. Aron Darie
1. Vera Esteban
2. Ciobanu Cosmin
1. Cuntan Ioan
2. Kondort Dan
58
2215
06 Apr
2019
B+
32
Sfantu Gheorghe
WTTD 2019

8

E+O

24

A+I

28

75

1. Bardocz Szilard
2. Nagy Magor Istvan
1. Loghin Florin
2. Toma Dan
59
2212
06 Apr
2019
B+
22
Reghin
WTTD 2019

6

E+O

16

A+I

21

31

1. Cuesdean Rares
2. Zidar Victor
1. Bendris Nicu
2. Ordog Zoltan
60
2200
06 Apr
2019
B+
70
Ditrau
WTTD 2019

14

E+O

56

A+I

49

194

1. Pal Zoltan
2. Kiss Janos
1. Craciun Gheorghe
2. Heja Zoltan
61
2193
06 Apr
2019
B+
39
Brasov (Energetic)
WTTD 2019

11

E+O

28

A+I

0

104

1. Bondoc Alexandru
2. Galiu Mihai
1. Lazar Catalin
2. Tobosaru Gheorghe
62
2183
06 Apr
2019
B+
10
Agnita
WTTD 2019

4

Open

6

A+I

6

6

1. Farkas Bence
2. Toader George
1. Toader Valentin
2. Dragoiu Catalin
63
2178
04 Apr
2019
Thursday
B+
8
Brasov (Gry Club)
WTTD 2019

8

E+O

28

1. Hutanu Alin
2. Vladoiu Gelu
64
2177
04 Apr
2019
Thursday
B+
12
Brasov
WTTD 2019

12

ALL

37

1. Padurariu Costel
2. Toma Adrian
65
2175
03 Apr
2019
Wednesday
B+
42
Sibiu (Transilvania)
WTTD 2019

42

ALL

0

1. Govoreanu Florin
2. Daneliuc Gabi
66
2158
23 Mar
( +1 )
2019
A
247
Miercurea Ciuc
`Cupa Miercurea Ciuc`
1st day - A, E
2nd day - I, O
4

37

Elite

52

Open

96

Avansati

62

Incepatori

107

196

367

232

1. Simon Csaba
2. Tamas Szabolcs
1. Bondoc Alexandru
2. Vida Attila
1. Vieru Costica
2. Nitu Serban
1. Simo Jozsef Tibor
2. Csurulya Gyula
67
2154
16 Mar
2019
A
184
Deda
`Cupa Primaverii` - editia I-a

30

Elite

62

Open

92

A+I

83

188

283

1. Simon Csaba
2. Nistor Dorel
1. Ambrus Szilard
2. Ciobanu Gabriel
1. Fulop Attila
2. Lovasz Vilmos
68
2149
09 Mar
2019
A
143
Sibiu
`A & A`
12

35

Elite

36

Open

48

Avansati

24

Incepatori

0

0

0

0

1. Simon Csaba
2. Put Gabriel
1. Mitzea Alexandru
2. Creinicean Liviu
1. Nedescu Adrian
2. Chibulcutean Bogdan
1. Suciu Florin
2. Malene Petru
69
2126
09 Feb
2019
A
181
Lazarea
7

72

E+O

109

A+I

259

404

1. Simon Csaba
2. Gogu Gabriel
1. Bumbu Pavel
2. Canea Kocsis Andras
70
2127
02 Feb
2019
B
40
Sibiu
`Cupa Transilvania` - editia a II-a

40

ALL

0

1. Farkas Gabor
2. Sufletel Radu
71
2117
19 Jan
( +1 )
2019
A
208
Odorheiu Secuiesc
`Cupa Fit.Feel`
1st day - A, I
2nd day - E, O
2209

42

Elite

60

Open

72

Avansati

34

Incepatori

113

155

215

97

1. Simon Csaba
2. Roman Iulian
1. Marton Adam
2. Cuesdean Rares
1. Tamas Szilard
2. Kovacs Istvan
1. Kiss Bence
2. Tokes Szabolcs
72
2111
05 Jan
2019
B
48
Brasov (Energetic)

24

E+O

24

A+I

91

91

1. Fratila Robert
2. Bardocz Szilard
1. Darjan Daniel
2. Loghin Florin
73
2105
22 Dec
2018
B
46
Odorheiu Secuiesc
`Cupa Judetului Harghita`

46

ALL

149

1. Kiss Janos
2. Kincses Jozsef
74
2095
15 Dec
2018
A
120
Sibiu
`Cupa Iernii` - editia a V-a
3

48

E+O

72

Amatori

0

0

1. Simon Csaba
2. Grigore Alexandru
1. Dumitru Florin
2. Bleoca Lucas
75
2082
08 Dec
2018
A
101
Lazarea

12

Elite

23

Open

66

Amatori

37

70

250

1. Albu Vlad
2. Firu Marian
1. Polotca Stefan
2. Denes Ferenc
1. Lovasz Vilmos
2. Loghin Florin
76
2072
24 Nov
2018
B
31
Sibiu
`Campionatul Judetean Sibiu - Top 8`

17

E+O

14

Amatori

0

0

1. Govoreanu Florin
2. Temelie Dragos
1. Minzat Mircea
2. Benyovski Bela
77
2068
17 Nov
2018
B
48
Brasov

18

E+O

30

Amatori

64

114

1. Sufletel Radu
2. Mike Boroka
1. Loghin Florin
2. Ciobanu Adrian
78
2067
17 Nov
2018
B
56
Suseni
`Cupa Suseni`

15

E+O

41

Amatori

54

147

1. Boeriu Cezara
2. Jozsa Zoltan
1. Szanto Lajos
2. Gered Ferenc
79
2062
10 Nov
2018
B
57
Santimbru
`Cupa Santimbru`

13

E+O

44

Amatori

43

152

1. Kiss Janos
2. Lakatos Zsolt
1. Kovacs Istvan
2. Kis Istvan
80
2055
27 Oct
2018
B
42
Medias
`Cupa Prieteniei`

25

E+O

17

Amatori

91

60

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Pinzar Andrei
1. Zalar Marian
2. Chibulcutean Ioan
81
2037
20 Oct
2018
B
38
Sibiu
`Cupa CENTENAR Transilvania`

38

ALL

0

1. Sufletel Radu
2. Boeriu Cezara
82
2029
20 Oct
2018
A
172
Targu Secuiesc

23

Elite

47

Open

68

Avansati

34

Incepatori

70

146

239

119

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Toma Florin
1. Mike Boroka
2. Chelmus Ionut
1. Cristofor Razvan
2. Morariu Marius
1. Profiroiu Dorel
2. Modoran Marian
83
2031
13 Oct
2018
B
29
Batos
`Memorialul Campean Ioan` - editia a VII-a

29

ALL

79

1. Zidar Victor
2. Marian Florin
84
2023
06 Oct
2018
A
157
Brasov
`Cupa de la Poalele Tampei`
156

24

Elite

36

Open

53

Avansati

44

Incepatori

75

137

193

162

1. Roman Iulian
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Persa Florin
2. Finna Gabor
1. Canea Kocsis Andras Jr
2. Gavrila Aurel
1. Iancu Marius
2. Bucsoiu Vlad
85
2018
06 Oct
2018
B
20
Cisnadie
`Cupa de Toamna`

20

ALL

0

1. Govoreanu Florin
2. Temelie Dragos
86
2014
29 Sep
2018
B
96
Ditrau
`Cupa Prieteniei` - editia a III-a

24

E+O

32

Avansati

40

Incepatori

91

111

139

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Irsai Istvan
1. Nistor Iosif
2. Vajda Erno
1. Kovacs Eduard
2. Tamas Csaba Karoly
87
2005
15 Sep
2018
A
140
Targu Mures
`Cupa TT Concept Adial` - editia a VIII-a
15

56

E+O

84

Amatori

199

299

1. Sorescu Deian
2. Bauer Lajos
1. Garaz Mircea
2. Miclos Andrei
88
1999
08 Sep
2018
A
117
Odorheiu Secuiesc
`Cupa Fit.Feel`

12

Elite

34

Open

47

Avansati

24

Incepatori

37

103

169

83

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Zidar Victor
1. Dumbrava Daniel
2. Stefan Patrick
1. Dinu Cristian
2. Kincses Jozsef
1. Sinpetrean Comsa Gheorghe
2. Vancsa Zoltan
89
1994
01 Sep
2018
R+
134
Medias
`Ziua Nationala AmaTur` - zona 6

25

Elite

34

Open

60

Avansati

15

Incepatori

84

119

219

49

1. Roman Iulian
2. Bardocz Szilard
1. Stefan Patrick
2. Petho Mihaly
1. Kincses Jozsef
2. Szakali Csaba
1. Malene Petru
2. Govoreanu Cendana
90
1989
25 Aug
2018
A
122
Reghin
`Memorialul KOOS GYULA` - editia a X-a

30

Elite

22

Open

70

Amatori

94

65

249

1. Farkas Gabor
2. Nistor Dorel
1. Cuesdean Rares
2. Marian Florin
1. Scurtu Nicolae
2. Tintas Adrian
91
1985
18 Aug
2018
A
146
Medias
`Cupa Prieteniei`

23

Elite

41

Open

55

Avansati

27

Incepatori

70

127

164

79

1. Dumitrescu Cristina
2. Pavel Calin
1. Moldovan Horvath Csaba
2. Nastase Florin
1. Mihalca Mihai
2. Morariu Marius
1. David Zoltan
2. Prodan Iosif Lucian
92
1980
11 Aug
2018
B
54
Corund
`Cupa AmaTur a comunei Corund`

54

ALL

170

1. Farkas Gabor
2. Bardocz Szilard
93
1978
05 Aug
2018
B
69
Miercurea Ciuc
`Zilele Orasului - Cupa KONZUL`

39

E+O+A

30

Incepatori

117

94

1. Finna Gabor
2. Welker Ivan
1. Vancsa Zoltan
2. Kolbai Gyula
94
1974
04 Aug
2018
A
97
Agnita
`Cupa Orasului Agnita`

36

E+O

61

Amatori

0

0

1. Farkas Gabor
2. Roman Bogdan
1. Toader George
2. Moldovan Flavia
95
1969
28 Jul
2018
A
149
Deda
`Cupa Vaii Muresului` - editia a VIII-a

62

E+O

60

Avansati

27

Incepatori

188

189

93

1. Teglas Andreea
2. Mocean Dan
1. Nistor Iosif
2. Fulop Attila
1. Orha Andrei
2. Faraian Alexandru
96
1964
14 Jul
2018
B
60
Sibiu

60

ALL

230

1. Molnar Tihamer
2. Sufletel Radu
97
1952
30 Jun
2018
A
106
Sfantu Gheorghe

38

E+O

68

Amatori

149

255

1. Roman Iulian
2. Ditu Daniel
1. Szanto Lajos
2. Balla Peter
98
1946
23 Jun
2018
A
168
Brasov
`Cupa de la Poalele Tampei`

59

E+O

109

Amatori

214

380

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Balla Peter
2. Szanto Lajos
99
1940
16 Jun
2018
A
95
Dumbraveni
`Cupa Orasului Dumbraveni` - editia a IV-a

45

E+O

50

Amatori

0

0

1. Farkas Gabor
2. Sufletel Radu
1. Bucur Dan
2. Seceta Andreas
100
1931
26 May
2018
B
37
Brasov (Energetic)

11

E+O

26

Amatori

0

9

1. Bondoc Alexandru
2. Hutanu Alin
1. Loghin Florin
2. Sterczer Sandor