' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Filtrare


Sortare
Traffic 19 Oct
IP's: 4, Clicks: 8
1415 turnee H2H
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
GIGSEL Clasament (link pagina turneu)
1
2588
09 Oct
( +1 )
2021
A
71
Oradea (King Pong)
`Toamna Oradeana`
1st day - A, H
2nd day - E, O

11

Elite

26

Open

18

Avansati

16

Hobby

55

55

45

35

30

12

12

10

8

8

1. Mutrescu Eugen
2. Parus Lilian
1. Vonhaz Stefan
2. Vaida Sorin
1. Leric David
2. Herteg Dorinel
1. Dusan Marcel
2. Rakosi Istvan
2
2569
12 Sep
2021
R+
149
Dumbravita
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 7

28

Elite

46

Open

43

Avansati

32

Hobby

65

110

95

69

30

48

48

36

9

15

15

11

1. Moldovan Daniel
2. Sorescu Deian
1. Szakacs Raul
2. Szalay Liviu
1. Moldovan Dora
2. Leric David
1. Chivaran Alin
2. Lascu Mihai
3
2571
04 Sep
( +1 )
2021
A
65
Oradea (King Pong)
`King Pong`
1st day - E, O
2nd day - A, H

11

Elite

23

Open

31

A+H

25

55

65

24

8

8

15

1. Mutrescu Eugen
2. Gergely Anton
1. Vaida Sorin
2. Maxim Alexandru
1. Sorin Inu Moise
2. Toma Cristian
4
2554
13 Aug
2021
Friday
B
38
Oradea (King Pong)
`Foresta King Pong`

20

E+O

18

A+H

40

45

24

12

8

8

1. Prundaru Horia
2. Parus Lilian
1. Vonhaz Stefan
2. Mitar Marius Tiberiu
5
2541
15 Jul
( +2 )
2021
Thursday
B
39
Timisoara (Vest)
`Cupa Blitzkrieg 5`
1st day - A+H
2nd day - O
3rd day - E

11

Elite

12

Open

16

A+H

25

30

24

7

7

7

1. Cristanus Cristian
2. Mutrescu Eugen
1. Grubacichi Marius
2. Neag Ioan
1. Jicarean David
2. Fekete Istvan
6
2522
19 Jun
2021
B
38
Arad

12

O+E

14

Avansati

12

Hobby

18

26

18

8

8

8

1. Mutrescu Eugen
2. Roman Bogdan
1. Neamt Doru
2. Szivery Adrian
1. Orban Marius
2. Effler Stefan
7
2521
19 Jun
2021
B
20
Deva

20

ALL

40

24

7

1. Mandru Bogdan
2. Pavel Calin
8
2514
10 Jun
( +2 )
2021
Thursday
B
45
Timisoara (Vest)
`Cupa Blitzkrieg 4`
1st day - A+H
2nd day - O
3rd day - E

10

Elite

19

Open

16

A+H

20

36

24

5

11

7

1. Iana Remus
2. Mitrache Simion
1. Bielunkiewicz Pawel
2. Marta Marcel
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Lulciuc Dumitru
9
2510
25 Jul
( +1 )
2020
B
68
Oradea (King Pong)
`Back to King Pong PLUS`
1st day - E+O
2nd day - A, H
23

30

E+O

21

Avansati

17

Hobby

60

34

28

23

19

15

1. Hancig Mircea
2. Craciun Calin
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Almajanu Sergiu
1. Trip Darius
2. Chivaran Alin
10
2497
04 Jul
2020
B
48
Timisoara (Vest)
`Cupa Blitzkrieg 3`

16

Elite

16

Open

16

A+H

24

24

24

7

7

7

1. Cristanus Cristian
2. Mutrescu Eugen
1. Grubacichi Marius
2. Ispas Dan
1. Almajanu Sergiu
2. Mitar Marius Tiberiu
11
2491
26 Jun
( +1 )
2020
Friday
B
69
Oradea (King Pong)
`Back to King Pong`
1st day - E, O
2nd day - A, H

7

Elite

23

Open

21

Avansati

18

Hobby

21

42

34

32

19

19

15

1. Craciun Calin
2. Savu Cristian
1. Negrea Olimpiu
2. Lacatis Ghita
1. Dobinda Alexandru
2. Popescu Radu
1. Leric David
2. Trip Darius
12
2480
29 Feb
2020
B
31
Resita
`Cupa Carasului` - editia a IV-a

31

ALL

65

24

15

1. Parvu Nicolae
2. Cioveie Bogdan
13
2476
29 Feb
( +1 )
2020
A
123
Oradea (King Pong)
`7Y - King Pong`
1st day - E, O
2nd day - A, H
5

23

Elite

34

Open

33

Avansati

33

Hobby

55

80

75

75

24

24

24

24

8

16

16

16

1. Iana Remus
2. Savu Cristian
1. Husa Gelu
2. Vaida Sorin
1. Gherman Romulus
2. Maxim Alexandru
1. Kovacs Levente
2. Leric David
14
2472
22 Feb
2020
B
46
Timisoara (Vest)
`Cupa Blietzkrieg II`

14

Elite

16

Open

16

A+H

18

24

24

7

7

7

1. Cristanus Cristian
2. Mutrescu Eugen
1. Shehabi Amer
2. Hancig Mircea
1. Lascu Marius
2. Szekeres Zoltan
15
2467
15 Feb
2020
B
34
Deva

14

E+O

20

A+H

26

40

11

15

1. Szakacs Raul
2. Mandru Bogdan
1. Stoica Mihai
2. Tedi Ioja
16
2464
15 Feb
2020
B
74
Arad
`Cupa B.I.R.R.`

21

E+O

24

Avansati

29

Hobby

45

60

70

15

15

19

1. Roman Bogdan
2. Avram Victor
1. Dumbrava Marius
2. Mitar Marius Tiberiu
1. Tasedan Adrian
2. Effler Stefan
17
2460
08 Feb
2020
B
50
Timisoara (Club 11)
`Cupa Smiley 44`

20

E+O

30

A+H

40

60

24

24

8

16

1. Verdet Adrian
2. Mitrache Simion
1. Iliuta Adrian
2. Popescu Radu
18
2455
25 Jan
2020
A
146
Arad
`Memorial Emil Prokopecz`

20

Elite

34

Open

44

Avansati

48

Hobby

40

80

100

120

15

23

31

31

1. Mutrescu Eugen
2. Iana Remus
1. Fieraru George
2. Jichici Svetozar
1. Neag Ioan
2. Koromi Carol
1. Mortasifu Ionut
2. Pirv Ovidiu
19
2441
18 Jan
2020
A
196
Dumbravita
`EMi-TT` & GEWO-TT`

30

Elite

60

Open

56

Avansati

50

Hobby

75

150

130

80

51

19

39

39

31

1. Sorescu Deian
2. Mutrescu Eugen
1. Kaposta Victor
2. Nagy Iosif
1. Neag Ioan
2. Borcsi Jozsef
1. Sedda Stefano
2. Dobinda Dinu
20
2435
02 Jan
2020
Thursday
B
71
Oradea (King Pong)
`LMA 2020`
2

24

E+O

47

A+H

60

115

24

48

8

16

1. Savu Cristian
2. Gergely Anton
1. Farkas Bence
2. Maxim Alexandru
21
2428
21 Dec
2019
B
47
Timisoara (Vest)

15

Elite

16

Open

16

A+I

21

24

24

7

7

7

1. Cristanus Cristian
2. Beca Iliesen
1. Ispas Dan
2. Jichici Svetozar
1. Neag Ioan
2. Dumbrava Marius
22
2426
14 Dec
2019
B
53
Arad
`Cupa Mos Craciun`

17

E+O

36

A+I

40

90

12

24

7

15

1. Avram Victor
2. Roman Bogdan
1. Daroti Florin
2. Mitar Marius Tiberiu
23
2425
14 Dec
2019
B
30
Deva
`Cupa TT Cool Sport`

12

E+O

18

A+I

30

45

7

12

1. Mandru Bogdan
2. Szemciuk Istvan
1. Gipsy King
2. Starcz Adrian
24
2411
07 Dec
( +1 )
2019
A
108
Oradea (King Pong)
Turneu `Wi-King`
1st day - E, O
2nd day - A, I
42

18

Elite

21

Open

33

Avansati

36

Incepatori

45

63

75

90

12

12

24

24

8

8

16

16

1. Farcas Dan
2. Mutrescu Eugen
1. Lacatis Ghita
2. Husa Gelu
1. Negrea Olimpiu
2. Daroti Florin
1. Margin Florin
2. Badiu Gavril
25
2421
29 Nov
2019
Friday
B
40
Oradea (King Pong)
`Foresta #250`

17

E+O

23

A+I

40

55

12

24

8

7

1. Parus Lilian
2. Jurje Alex Doru
1. Sabau Liviu
2. Moka Iuliu
26
2396
23 Nov
2019
A
142
Ilia
`Cupa Bastionul Rosu`

19

Elite

34

Open

53

Avansati

36

Incepatori

51

80

130

90

24

36

24

11

15

23

15

1. Roman Bogdan
2. Mutrescu Eugen
1. Jichici Svetozar
2. Frunza Alexandru
1. Valcica Paul Luca
2. Piper Petru
1. Furca Alexandru
2. Almajanu Sergiu
27
2394
16 Nov
2019
B
55
Arad
`Memorialul Emil Prokopecz`

16

E+O

39

A+I

24

76

24

33

7

21

1. Iana Remus
2. Roman Bogdan
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Ignuta Sebastian
28
2393
16 Nov
2019
B
41
Deva
`Cupa Maestro`

18

E+O

23

A+I

45

55

12

16

1. Mandru Bogdan
2. Negrea Olimpiu
1. Valcica Raul Ginno
2. Stanciu Dumitru
29
2386
25 Oct
2019
Friday
B
51
Oradea (King Pong)
`Foresta B`

24

E+O

27

A+I

60

78

24

24

8

8

1. Gergely Anton
2. Savu Cristian
1. Antal Cornel
2. Fritea Raul
30
2360
19 Oct
2019
A
123
Resita
`Cupa Banatului Montan` - editia a V-a

12

Elite

29

Open

43

Avansati

39

Incepatori

30

56

95

76

24

48

48

7

15

15

15

1. Sorescu Deian
2. Roman Bogdan
1. Geamanu Robert
2. Nagy Iosif
1. Daroti Florin
2. Iliuta Adrian
1. Curaciuc Claudiu
2. Pirvu Constantin
31
2373
13 Oct
2019
B
24
Deva

24

ALL

60

24

7

1. Szakacs Raul
2. Neiconi Sabin
32
2364
12 Oct
( +1 )
2019
A
116
Oradea (King Pong)
`Toamna Oradeana`
1st day - E+O
2nd day - A, I
6

18

Elite

36

Open

26

Avansati

36

Incepatori

45

90

55

90

12

29

24

8

16

10

15

1. Gergely Anton
2. Petrus Florin
1. Codau Vlad
2. Jichici Svetozar
1. Herteg Dorinel
2. Chiscan Bogdan
1. Popescu Radu
2. Rakosi Istvan
33
2359
05 Oct
2019
A
81
Oravita
`Cupa Vaii Carasului` - editia a V-a

15

Elite

29

Open

21

Avansati

16

Incepatori

30

70

63

35

21

12

12

11

14

8

8

1. Sorescu Deian
2. Verdet Adrian
1. Cioveie Bogdan
2. Balmez Dorel
1. Vuca Adrian
2. Bozosan Petre
1. Tataru Tiberiu
2. Pirvu Constantin
34
2348
28 Sep
( +1 )
2019
A
142
Simeria
`Cupa CFR Simeria`
1st day - A, I
2nd day - E, O

20

Elite

42

Open

54

Avansati

26

Incepatori

40

90

136

72

48

24

15

15

23

7

1. Sorescu Deian
2. Mutrescu Eugen
1. Grubacichi Marius
2. Turburan Ion
1. Bumbu Pavel
2. Dinu Gheorghe
1. Negru Marius
2. Oprean Andrei
35
2343
21 Sep
2019
A
132
Arad
`Cupa Aradului` - editia a III-a

17

Elite

29

Open

41

Avansati

45

Incepatori

40

70

100

105

21

30

48

11

13

19

15

1. Beca Iliesen
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Grubacichi Marius
2. Codau Vlad
1. Daroti Florin
2. Balaj Roland
1. Simon Razvan
2. Popescu Radu
36
2341
15 Sep
2019
B
26
Resita
`Campion Judetean Amatur - Caras Severin 2019`

26

ALL

72

24

7

1. Sorescu Deian
2. Turburan Ion
37
2352
13 Sep
2019
Friday
B
43
Oradea (King Pong)
`Foresta B`
2

26

E+O

17

A+I

72

40

24

12

8

8

1. Prundaru Horia
2. Gergely Anton
1. Simu Marius
2. Andre Andrea
38
2327
07 Sep
2019
R+
152
Resita
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 7

25

Elite

49

Open

49

Avansati

29

Incepatori

66

110

110

70

36

36

21

15

23

23

13

1. Sorescu Deian
2. Iana Remus
1. Frunza Alexandru
2. Ciochina Gabriel
1. Ankar Wasim
2. Cocias Gheorghe
1. Faur Claudiu
2. Moldoveanu Sorin Florian
39
2319
11 Aug
2019
B
35
Resita
`Cupa Carasului`

35

ALL

85

24

15

1. Sorescu Deian
2. Mutrescu Eugen
40
2318
10 Aug
2019
B
40
Santamaria-Orlea

16

E+O

24

A+I

35

46

12

20

1. Zbancu Leo
2. Pavel Calin
1. Ispas Emil
2. Tatar Dorel
41
2329
02 Aug
2019
Friday
B
37
Oradea (King Pong)
`Foresta B`
2

20

E+O

17

A+I

40

40

24

12

8

7

1. Gergely Anton
2. Parus Lilian
1. Maxim Alexandru
2. Culda Andrei
42
2307
27 Jul
2019
A
106
Oradea (PingPongMania)
`Cupa Pingpongmania` - editia a XXXII-a

12

Elite

28

Open

31

Avansati

35

Incepatori

30

65

65

85

30

24

24

7

10

16

16

1. Anca Vladimir
2. Avram Victor
1. Frunza Alexandru
2. Husa Gelu
1. Blaga Mircea
2. Horotan Catalin
1. Varkonyi Amalia
2. Cristea Silviu
43
2288
22 Jun
2019
B
37
Deva

17

E+O

20

A+I

28

40

15

15

1. Mandru Bogdan
2. Zbancu Leo
1. Starcz Adrian
2. Moldovean Valer
44
2286
15 Jun
2019
B
49
Arad (CSM)

6

Open

43

A+I

21

111

42

13

1. Frunza Alexandru
2. Lacatis Ghita
1. Hancig Mircea
2. Simon Razvan
45
2262
11 May
2019
A
67
Oravita
`Cupa Vaii Carasului` - editia a IV-a

11

Elite

27

Open

29

A+I

25

60

70

30

30

7

9

9

1. Sorescu Deian
2. Mutrescu Eugen
1. Costache Rosioru Cristian
2. Creinicean Liviu
1. Cioveie Bogdan
2. Zsok Arcadie
46
2264
10 May
2019
Friday
B
39
Oradea (King Pong)
`Foresta B`
2

12

E+O

27

A+I

30

78

24

8

8

1. Codau Vlad
2. Tailbot Francois
1. Lup Silviu
2. Costea Constantin
47
2251
04 May
2019
A
114
Lugoj
`Lugoj Open 2019`

21

Elite

36

Open

33

Avansati

24

Incepatori

45

90

75

60

24

24

24

16

16

16

8

1. Mutrescu Eugen
2. Iana Remus
1. Costache Rosioru Cristian
2. Veres Adrian
1. Hancig Mircea
2. Dumitru Florin
1. Socaci Silviu
2. Konstantinov Marko
48
2247
20 Apr
2019
B
31
Varset (Serbia)

11

E+O

20

A+I

15

40

9

12

6

8

1. Ardeljan Marinel
2. Beca Iliesen
1. Hancig Mircea
2. Mohan Petar
49
2167
13 Apr
( +1 )
2019
A
113
Oradea (King Pong)
Cupa `Spring Pong`
1st day - O, E
2nd day - A, I
24

15

Elite

29

Open

35

Avansati

34

Incepatori

30

70

85

80

12

30

24

24

7

10

15

15

1. Glisa Valentin
2. Mutrescu Eugen
1. Costache Rosioru Cristian
2. Cotca Dacian
1. Ispas Dan
2. Bondar Leontin
1. Zifceac Ludovic
2. Gligor Paul
50
2241
07 Apr
2019
B+
32
Resita
WTTD 2019

17

E+O

15

A+I

40

30

12

12

7

7

1. Sorescu Deian
2. Put Gabriel
1. Neag Ioan
2. Tamsa Titus
51
2226
06 Apr
2019
B+
32
Timisoara (Club 11)
WTTD 2019

15

E+O

17

A+I

30

40

12

12

7

7

1. Beca Iliesen
2. Verdet Adrian
1. Ciurca Sorin
2. Ispas Dan
52
2208
06 Apr
2019
B+
24
Oravita
WTTD 2019

17

E+O

7

A+I

40

21

12

7

1. Sorescu Deian
2. Parvu Nicolae
1. Cioveie Bogdan
2. Tamsa Titus
53
2207
06 Apr
2019
B+
8
Oradea (PingPongMania)
WTTD 2019

8

ALL

28

1. Sferlea Alesia
2. Sferlea Marius
54
2199
06 Apr
2019
B+
36
Deva
WTTD 2019

16

E+O

20

A+I

24

40

15

15

1. Crainic Adrian
2. Mandru Bogdan
1. Barbu Tiberiu
2. Varadi Tudor Calin
55
2186
06 Apr
2019
B+
51
Arad
WTTD 2019

13

E+O

11

Avansati

27

Incepatori

22

25

60

9

12

30

5

3

9

1. Avram Victor
2. Ciochina Gabriel
1. Dumitru Florin
2. Szivery Adrian
1. Dobinda Alexandru
2. Simon Razvan
56
2182
05 Apr
2019
Friday
B+
20
Timisoara (Vest)
WTTD 2019

20

E+O

24

11

1. Iana Remus
2. Boru Lucian
57
2180
05 Apr
2019
Friday
B+
50
Oradea (King Pong)
WTTD 2019
2

22

E+O

28

A+I

50

65

24

30

8

10

1. Gergely Anton
2. Savu Cristian
1. Antal Cornel
2. Pop Alexandru
58
2179
04 Apr
2019
Thursday
B+
16
Timisoara (Vest)
WTTD 2019

16

A+I

24

7

1. Ispas Dan
2. Ankar Wasim
59
2172
03 Apr
2019
Wednesday
B+
36
Arad
WTTD 2019

14

E+O

22

A+I

26

49

12

7

15

1. Mutrescu Eugen
2. Avram Victor
1. Dumitru Florin
2. Daroti Florin
60
2174
02 Apr
2019
Tuesday
B+
18
Oradea (Pingpongmania)
WTTD 2019

18

A+I

45

12

7

1. Halasz Peter
2. Maxim Alexandru
61
2152
30 Mar
2019
A+
201
Arad
`Memorialul Eugen Roman`
22

48

Elite

54

Open

60

Avansati

39

Incepatori

120

135

120

76

36

36

24

31

23

23

15

1. Simon Csaba
2. Roman Iulian
1. Ciobanu Gabriel
2. Creinicean Liviu
1. Cioveie Bogdan
2. Ispas Dan
1. Dobinda Alexandru
2. Schiau Dan
62
2161
23 Mar
2019
B
55
Dumbravita
`Cupa Dumbravitei

14

Elite

14

Open

27

A+I

26

26

44

9

9

18

5

5

11

1. Glisa Valentin
2. Cristanus Cristian
1. Grubacichi Marius
2. Costache Rosioru Cristian
1. Neag Ioan
2. Mitar Marius Tiberiu
63
2166
22 Mar
2019
Friday
B
47
Oradea (King Pong)
Turneul `Spring Pong`
2

16

E+O

31

A+I

24

65

24

24

8

16

1. Savu Cristian
2. Popa Octavian
1. Cheregi Nelu
2. Antal Cornel
64
2159
16 Mar
2019
B
24
Oradea (PingPongMania)
`Cupa PingPongMania` - editia 30

24

ALL

60

24

8

1. Petrus Florin
2. Sferlea Alesia
65
2153
16 Mar
2019
A
161
Resita
`Cupa Banatului Montan` - editia a IV-a

29

Elite

54

Open

51

Avansati

27

Incepatori

70

135

120

60

36

36

21

19

23

23

13

1. Cristanus Cristian
2. Sorescu Deian
1. Balogh Attila
2. Ciochina Gabriel
1. Ankar Wasim
2. Stoica Ioan Florin
1. Tataru Tiberiu
2. Oproi Eugen
66
2137
16 Feb
2019
B
55
Varset (Serbia)
`Cupa Varset`

25

E+O

30

A+I

50

60

15

18

9

11

1. Sorescu Deian
2. Radak Una
1. Todorovic Milovan
2. Debeljak Nenad
67
2132
09 Feb
2019
B
50
Timisoara (Club 11)
`Cupa Smiley 42`

20

E+O

30

A+I

40

60

12

18

8

12

1. Iana Remus
2. Mutrescu Eugen
1. Ciurca Sorin
2. Ignuta Sebastian
68
2135
08 Feb
2019
Friday
B
44
Oradea (King Pong)
`6Y King Pong`
2

44

ALL

100

48

16

1. Gergely Anton
2. Parus Lilian
69
2116
19 Jan
2019
A
101
Oradea (PingPongMania)
`Cupa PingPongMania` - editia a XXIX-a

28

E+O

46

Avansati

27

Incepatori

65

110

78

30

48

24

10

16

8

1. Iana Remus
2. Ciochina Gabriel
1. Totos Ludovic
2. Dumitru Florin
1. Neag Ioan
2. Bartha Attila
70
2114
12 Jan
2019
B
72
Arad
`Cupa Prietenilor`

30

E+O

18

Avansati

24

Incepatori

60

45

60

18

12

18

11

7

11

1. Avram Victor
2. Iana Remus
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Dumitru Florin
1. Simon Razvan
2. Gligor Paul
71
2110
02 Jan
2019
Wednesday
B
39
Oradea (King Pong)
`LMA 2019`

39

ALL

108

24

16

1. Gergely Anton
2. Savu Cristian
72
2104
22 Dec
2018
B
38
Timisoara (Club 11)
`Cupa Smiley 41`

18

E+O

20

Amatori

45

56

12

12

7

7

1. Put Gabriel
2. Beca Iliesen
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Lascu Marius
73
2106
21 Dec
2018
Friday
B
31
Oradea (King Pong)
`KING PONG X-MAS`

31

ALL

65

24

16

1. Gergely Anton
2. Savu Cristian
74
2102
12 Dec
2018
Wednesday
B
43
Arad (CSM)
`Cupa Aradeana`

14

E+O

29

Amatori

70

7

19

1. Roman Bogdan
2. Spatariu Daniel
1. Neamt Doru
2. Mitar Marius Tiberiu
75
2089
08 Dec
2018
B
38
Deva
`Campionatul Judetean - Hunedoara`

20

E+O

18

Amatori

40

32

15

15

1. Mandru Bogdan
2. Pavel Calin
1. Gipsy King
2. Stancu Tiberiu
76
2088
08 Dec
2018
B
18
Oradea (PingPongMania)
`Cupa PingPongMania - Centenar 2018`

18

ALL

45

12

7

1. Sferlea Alesia
2. Totos Ludovic
77
2086
08 Dec
2018
B
52
Arad
`Cupa Mos Craciun`

18

E+O

34

Amatori

80

12

24

8

16

1. Roman Bogdan
2. Grubacichi Marius
1. Szivery Adrian
2. Craiovan Victor
78
2076
01 Dec
2018
A
184
Dumbravita
`Emi-TT` & `Selgros` - Cupa Centenar

44

Elite

47

Open

55

Avansati

38

Incepatori

99

78

90

62

51

69

42

32

30

32

24

1. Cristanus Cristian
2. Mandru Bogdan
1. Mirza Sorin
2. Pop Ioan Florin
1. Szemciuk Istvan
2. Dumitru Florin
1. Berinde Luca
2. Purda Raul
79
2065
17 Nov
2018
A
80
Oradea (Era Park)
`Cupa de Toamna - Carrefour`
3

11

Elite

18

Open

25

Avansati

26

Incepatori

25

45

40

55

9

12

24

30

8

8

16

10

1. Roman Bogdan
2. Tailbot Francois
1. Bondar Octavian
2. Catricicau Adrian
1. Chibulcutean Bogdan
2. Bumbu Pavel
1. Kaszta Harrald
2. Dobinda Alexandru
80
2045
27 Oct
2018
A
121
Resita
`Cupa Banatului Montan` - editia a III-a

19

Elite

41

Open

39

Avansati

22

Incepatori

51

100

90

50

12

42

42

24

7

13

13

7

1. Sorescu Deian
2. Moldovan Daniel
1. Istrate Cristian
2. Ciochina Gabriel
1. Poenar Alin
2. Oneasa Silviu
1. Sorescu Velimir
2. Martoiu Gabriel
81
2057
26 Oct
2018
Friday
B
44
Oradea (King Pong)
`Foresta B`

44

ALL

100

48

16

1. Gergely Anton
2. Tascianu Cristian
82
2052
24 Oct
2018
Wednesday
B
42
Arad (CSM)
`Cupa Aradeana` - editia II-a

19

E+O

23

Amatori

36

55

15

15

1. Sorescu Deian
2. Spatariu Daniel
1. Avasilcai Marcel
2. Szivery Adrian
83
2044
21 Oct
2018
B
24
Deva
`Cupa de Toamna`

24

ALL

60

24

7

1. Szakacs Raul
2. Zbancu Leo
84
2034
20 Oct
2018
A
118
Oradea (King Pong)
`Toamna Oradeana`

18

Elite

30

Open

41

Avansati

29

Incepatori

45

75

100

70

42

30

7

10

14

10

1. Farkas Gabor
2. Craciun Calin
1. Costache Rosioru Cristian
2. Merai Janos
1. Zaha Vasile
2. Hancig Mircea
1. Papp Attila
2. Maxim Alexandru
85
2017
29 Sep
2018
B
16
Resita
`Cupa Carasului`

16

ALL

24

24

7

1. Sorescu Deian
2. Parvu Nicolae
86
2015
26 Sep
2018
Wednesday
B
42
Arad
`Cupa Aradeana` - editia I-a

16

E+O

26

Amatori

8

20

1. Roman Bogdan
2. Verdet Adrian
1. Jurescu Sorin
2. Campean Adrian
87
2008
22 Sep
2018
A
132
Arad
`Cupa Aradului` - editia a II-a

24

Elite

29

Open

33

Avansati

46

Incepatori

60

70

75

110

24

21

24

48

7

13

15

15

1. Sorescu Deian
2. Iana Remus
1. Fieraru George
2. Schiopulescu Ion
1. Avasilcai Marcel
2. Iliuta Adrian
1. Daroti Florin
2. Dobinda Alexandru
88
2007
15 Sep
2018
B
32
Timisoara (Club 11)
`Cupa Smiley 40`

12

E+O

20

Amatori

30

40

12

24

4

8

1. Roman Bogdan
2. Popa Bogdan
1. Lascu Marius
2. Jurescu Sorin
89
1996
01 Sep
2018
R+
129
Arad
`Ziua Nationala AmaTur` - zona 7

24

Elite

35

Open

36

Avansati

34

Incepatori

60

85

90

80

24

24

24

24

8

16

16

16

1. Mandru Bogdan
2. Mutrescu Eugen
1. Ilia Ionicut
2. Veres Francisc
1. Jurescu Sorin
2. Dehelean Octavian
1. Midvichi Alexandru
2. Gligor Paul
90
1973
04 Aug
2018
B
21
Resita
`Cupa Carasului`

21

ALL

45

24

8

1. Sorescu Deian
2. Put Gabriel
91
1970
28 Jul
2018
A
71
Oradea (PingPongMania)
`Cupa PingPongMania` - editia a XXVI-a

24

E+O

47

Amatori

60

115

24

48

7

15

1. Iana Remus
2. Savu Cristian
1. Nemaciuc Ovidiu
2. Jurescu Sorin
92
1958
30 Jun
2018
B
26
Timisoara (Club 11)
`Cupa SMILEY 39`

12

E+O

14

Amatori

30

42

12

12

4

4

1. Iana Remus
2. Verdet Adrian
1. Veres Adrian
2. Hancig Mircea
93
1955
23 Jun
2018
B
28
Oradea (King Pong)
`Zilele SZENT LASZLO`

28

ALL

84

24

8

1. Gergely Anton
2. Mandru Bogdan
94
1948
23 Jun
2018
A
77
Arad (CSM)

20

E+O

21

Avansati

36

Incepatori

30

34

54

30

30

54

10

10

18

1. Avram Victor
2. Iana Remus
1. Borcsi Jozsef
2. Neamt Doru
1. Chiscan Bogdan
2. Daroti Florin
95
1943
16 Jun
2018
A
135
Dumbravita
Cupa `Emi-TT` & `Selgros`

29

Elite

35

Open

36

Avansati

35

Incepatori

70

85

90

85

29

24

24

36

10

16

16

12

1. Mutrescu Eugen
2. Sorescu Deian
1. Murgu Ioan
2. Codau Vlad
1. Stanusila Oana
2. Hancig Mircea
1. Sabau Victor
2. Gherman Romulus
96
1925
26 May
2018
A
74
Oravita
Cupa Vaii Carasului

16

Elite

29

Open

29

Amatori

30

70

70

12

21

21

7

13

13

1. Sorescu Deian
2. Gajta Jonel
1. Boznea Daniel
2. Cornianu Sebastian
1. Veres Adrian
2. Poenar Alin
97
1913
05 May
2018
A
117
Lugoj
`Lugoj Open 2018`

25

Elite

31

Open

34

Avansati

27

Incepatori

66

81

48

39

18

20

48

39

10

13

18

14

1. Gajta Jonel
2. Sorescu Deian
1. Istrate Cristian
2. Migea Cornel
1. Borcsi Jozsef
2. Fekete Istvan
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Starcz Adrian
98
1908
28 Apr
2018
A
114
Baile Herculane
Cupa Hercules

23

Elite

35

Open

35

Avansati

21

Incepatori

55

85

85

63

24

24

24

12

7

15

15

7

1. Durdun George
2. Enciu Alexandru
1. Migea Cornel
2. Veres Francisc
1. Sandu Antonio
2. Secu Virgil
1. Serban Lucian Maricel
2. Simion Cristi
99
1901
15 Apr
2018
B+
23
Marghita
WTTD 2018 - ALL

23

ALL

55

24

8

1. Jurje Alex Doru
2. Moldvai Otto
100
1893
15 Apr
2018
B+
40
Timisoara (Club 11)
WTTD 2018 - E/O + A/I

27

E+O

13

Amatori

60

36

30

12

9

3

1. Mutrescu Eugen
2. Popa Bogdan
1. Veres Adrian
2. Borcsi Jozsef