' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Filtrare


Sortare
Traffic 16 Aug
IP's: 26, Clicks: 36
1649 turnee H2H
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
Nr. meciuri Clasament (link pagina turneu)
GIGSEL
1
2814
20 Aug
2022
B
Deva
`Cupa TT Cool Sport`
1st day - E, O
2nd day - A, H

Elite

Open

Avansati

Hobby

... Waiting ...
2
2819
18 Aug
2022
Thursday
B
Oradea (King Pong)
Turneu `Foresta King Pong`
1st day - A+H
2nd day - E+O

E+O

A+H

... Waiting ...
3
2797
23 Jul
2022
A
128
Arad (Sala Sporturilor)
Turneu inaugural `Academia Daniela Dodean`
1st day - E, O
2nd day - A, H

23

Elite

38

Open

37

Avansati

30

Hobby

55

72

81

75

24

44

42

30

7

15

13

9

1. Cristanus Cristian
2. Mutrescu Eugen
1. Meszar Razvan
2. Morosan Marian
1. Mates Flavius
2. Herteg Dorinel
1. Forton Nicusor
2. Popovici Dumitru
4
2779
01 Jul
2022
Friday
B
43
Timisoara (Vest)
`Cupa Blitzkrieg 9`
1st day - A+H, O
2nd day - E

11

Elite

16

Open

16

A+H

25

24

24

12

7

7

11

1. Cristanus Cristian
2. Mutrescu Eugen
1. Neag Ioan
2. Muresan Florin
1. Melnicenco Beniamin
2. Dobinda Dinu
5
2774
25 Jun
2022
A
114
Ilia
`Cupa Bastionul Rosu` - editia a II-a
1st day - E, O
2nd day - A, H

17

Elite

40

Open

34

Avansati

23

Hobby

40

95

80

55

12

42

24

24

7

13

15

7

1. Mandru Bogdan
2. Roman Bogdan
1. Colda Dorin
2. Muresan Ovidiu
1. Naghi Vlad
2. Oprean Andrei
1. Danila Florin
2. Gherghel Cristian
6
2766
11 Jun
2022
B
23
Timisoara (Rocketspin)
`Cupa Rocketspin` Un An de activitate

7

E+O

2

Avansati

14

Hobby

21

1

26

17

5

1. Fieraru George
2. Manea Adrian
1. Bozga Dan
2. Buie Laurentiu
1. Vilculescu Vlad
2. Gutulescu Marian
7
2752
28 May
2022
A
125
Arad
Cupa B.I.R.R.A.

20

Elite

42

Open

38

Avansati

25

Hobby

40

105

85

50

18

26

28

21

11

19

19

13

1. Iana Remus
2. Mitrache Simion
1. Leric David
2. Husa Gelu
1. Popescu Radu
2. Orban Marius
1. Poenariu Darius
2. Baltat Sebastian
8
2745
15 May
2022
B
12
Deva
`Cupa TT Aurius`

12

ALL

30

8

1. Triff Raul
2. Bogdan Raul
9
2720
06 Apr
2022
Wednesday
B+
40
Arad (CSM)
`WTTD 2022` - Cupa `B.I.R.R.A.`

20

E+O

20

A+H

40

40

15

15

1. Verdet Adrian
2. Spatariu Daniel
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Dobinda Dinu
10
2711
03 Apr
2022
B+
33
Resita
`WTTD 2022`

33

ALL

75

36

12

1. Verdet Adrian
2. Drinceanu Lilian
11
2696
02 Apr
2022
B+
40
Deva (Moisil)
`WTTD 2022`

20

E+O

20

A+H

40

40

15

15

1. Mandru Bogdan
2. Pavel Calin
1. Diaconu Dan
2. Naghi Vlad
12
2687
01 Apr
2022
Friday
B+
53
Oradea (King Pong)
`WTTD 2022`
1st day - E+O
2nd day - A+H

39

E+O

14

A+H

76

26

48

12

16

8

1. Jurje Alex Doru
2. Savu Cristian
1. Ceuca Gavrila
2. Moldovan Andrei
13
2685
31 Mar
2022
Thursday
B+
50
Timisoara (Vest)
`WTTD 2022` - `Cupa Blitzkrieg 8`
1st day - A+H
2nd day - O
3rd day - E

16

Elite

18

Open

16

A+H

24

32

24

11

15

11

1. Cristanus Cristian
2. Ignat Alexandru
1. Lacatis Ghita
2. Hancig Mircea
1. Ankar Wasim
2. Herteg Dorinel
14
2676
19 Mar
2022
A
129
Arad (LPS)
`Memorialul Eugen Roman` - editia a VIII-a
1st day - E, O
2nd day - A, H

25

Elite

47

Open

33

Avansati

24

Hobby

50

100

75

60

30

54

36

21

9

17

11

7

1. Mutrescu Eugen
2. Roman Bogdan
1. Mirza Sorin
2. Szekeres Zoltan
1. Iliuta Adrian
2. Dusan Marcel
1. Moldoveanu Sorin Florian
2. Belgun Ionut
15
2659
19 Feb
2022
B
47
Deva
`Cupa TT Astoria`
1st day - A, H
2nd day - E, O

18

E+O

16

Avansati

13

Hobby

45

35

36

12

12

8

1. Pavel Calin
2. Szemciuk Istvan
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Triff Raul
1. Luca Ioan
2. Bogdan Raul
16
2641
22 Jan
2022
B
37
Deva (Moisil)

19

E+O

18

A+H

36

32

15

15

1. Stoica Mihai
2. Popa Radu
1. Tatar Dorel
2. Stanescu Romeo
17
2643
15 Jan
2022
B
10
Deva (Electrica)

10

ALL

20

7

1. Mandru Bogdan
2. Burza Ovidiu
18
2632
13 Jan
2022
Thursday
B
50
Timisoara (Vest)
`Cupa Blitzkrieg 7`
1st day - A+H
2nd day - O
3rd day - E

14

Elite

20

Open

16

A+H

26

40

24

7

11

7

1. Cristanus Cristian
2. Mutrescu Eugen
1. Spatariu Daniel
2. Demian Daniel
1. Ilie Gheorghe Eugen
2. Chivaran Alin
19
2627
08 Jan
2022
B
79
Arad (CSM)
`Cupa Ianuarius`

11

Elite

25

Open

24

Avansati

19

Hobby

25

50

60

36

7

19

15

15

1. Bielunkiewicz Pawel
2. Roman Bogdan
1. Spatariu Daniel
2. Dumitru Florin
1. Popescu Radu
2. Orban Marius
1. Kreitler Zoltan
2. Sonoc Cristian
20
2621
19 Dec
2021
B
71
Arad (CSM)
`Cupa Iarna Martiana`

24

E+O

24

Avansati

23

Hobby

60

60

55

16

16

16

1. Daroti Florin
2. Kaposta Victor
1. Leric David
2. Tasedan Adrian
1. Bozga Dan
2. Merca Remus
21
2624
17 Dec
2021
Friday
B
38
Oradea (King Pong)
`Foresta King Pong`

23

E+O

15

A+H

55

30

24

12

8

8

1. Savu Cristian
2. Gergely Anton
1. Costea Constantin
2. Moka Iuliu
22
2617
16 Dec
2021
Thursday
B
43
Timisoara (Vest)
`Cupa Blitzkrieg 6`
1st day - A+H
2nd day - O
3rd day - E

11

Elite

17

Open

15

A+H

25

28

21

7

11

7

1. Iana Remus
2. Cristanus Cristian
1. Hancig Mircea
2. Fekete Istvan
1. Leric David
2. Lascu Marius
23
2611
11 Dec
2021
A
139
Dumbravita
`Cupa de Iarna`

27

Elite

53

Open

29

Avansati

30

Hobby

60

115

70

60

30

60

30

24

9

19

10

16

1. Moldovan Daniel
2. Badea Bogdan
1. Daroti Florin
2. Orban Alexandru
1. Stanciu Dumitru
2. Cobzaru Radu
1. Andreievici Vuk
2. Vrinceanu Vladut
24
2594
06 Nov
2021
A
94
Dumbravita

21

Elite

26

Open

28

Avansati

19

Hobby

45

55

65

36

24

30

30

24

7

9

9

7

1. Badea Bogdan
2. Roman Bogdanel
1. Daroti Florin
2. Shehabi Amer
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Balaj Roland
1. Popescu Adrian
2. Vlad Florin
25
2591
30 Oct
2021
B
33
Deva
`Cupa TT Maestro`
1st day - A, H
2nd day - E+O

11

E+O

11

Avansati

11

Hobby

25

25

25

8

8

8

1. Burza Ovidiu
2. Szakacs Raul
1. Leric David
2. Fulop Attila
1. Schiau Dan
2. Negru Marius
26
2588
09 Oct
2021
A
71
Oradea (King Pong)
`Toamna Oradeana`
1st day - A, H
2nd day - E, O

11

Elite

26

Open

18

Avansati

16

Hobby

55

55

45

35

30

12

12

10

8

8

1. Mutrescu Eugen
2. Parus Lilian
1. Vonhaz Stefan
2. Vaida Sorin
1. Leric David
2. Herteg Dorinel
1. Dusan Marcel
2. Rakosi Istvan
27
2569
12 Sep
2021
R+
149
Dumbravita
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 7

28

Elite

46

Open

43

Avansati

32

Hobby

65

110

95

69

30

48

48

36

9

15

15

11

1. Moldovan Daniel
2. Sorescu Deian
1. Szakacs Raul
2. Szalay Liviu
1. Moldovan Dora
2. Leric David
1. Chivaran Alin
2. Lascu Mihai
28
2571
04 Sep
2021
A
65
Oradea (King Pong)
`King Pong`
1st day - E, O
2nd day - A, H

11

Elite

23

Open

31

A+H

25

55

65

24

8

8

15

1. Mutrescu Eugen
2. Gergely Anton
1. Vaida Sorin
2. Maxim Alexandru
1. Sorin Inu Moise
2. Toma Cristian
29
2554
13 Aug
2021
Friday
B
38
Oradea (King Pong)
`Foresta King Pong`

20

E+O

18

A+H

40

45

24

12

8

8

1. Prundaru Horia
2. Parus Lilian
1. Vonhaz Stefan
2. Mitar Marius Tiberiu
30
2541
15 Jul
2021
Thursday
B
39
Timisoara (Vest)
`Cupa Blitzkrieg 5`
1st day - A+H
2nd day - O
3rd day - E

11

Elite

12

Open

16

A+H

25

30

24

7

7

7

1. Cristanus Cristian
2. Mutrescu Eugen
1. Grubacichi Marius
2. Neag Ioan
1. Jicarean David
2. Fekete Istvan
31
2522
19 Jun
2021
B
38
Arad

12

O+E

14

Avansati

12

Hobby

18

26

18

8

8

8

1. Mutrescu Eugen
2. Roman Bogdan
1. Neamt Doru
2. Szivery Adrian
1. Orban Marius
2. Effler Stefan
32
2521
19 Jun
2021
B
20
Deva

20

ALL

40

24

7

1. Mandru Bogdan
2. Pavel Calin
33
2514
10 Jun
2021
Thursday
B
45
Timisoara (Vest)
`Cupa Blitzkrieg 4`
1st day - A+H
2nd day - O
3rd day - E

10

Elite

19

Open

16

A+H

20

36

24

5

11

7

1. Iana Remus
2. Mitrache Simion
1. Bielunkiewicz Pawel
2. Marta Marcel
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Lulciuc Dumitru
34
2510
25 Jul
2020
B
68
Oradea (King Pong)
`Back to King Pong PLUS`
1st day - E+O
2nd day - A, H
23

30

E+O

21

Avansati

17

Hobby

60

34

28

23

19

15

1. Hancig Mircea
2. Craciun Calin
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Almajanu Sergiu
1. Trip Darius
2. Chivaran Alin
35
2497
04 Jul
2020
B
48
Timisoara (Vest)
`Cupa Blitzkrieg 3`

16

Elite

16

Open

16

A+H

24

24

24

7

7

7

1. Cristanus Cristian
2. Mutrescu Eugen
1. Grubacichi Marius
2. Ispas Dan
1. Almajanu Sergiu
2. Mitar Marius Tiberiu
36
2491
26 Jun
2020
Friday
B
69
Oradea (King Pong)
`Back to King Pong`
1st day - E, O
2nd day - A, H

7

Elite

23

Open

21

Avansati

18

Hobby

21

42

34

32

19

19

15

1. Craciun Calin
2. Savu Cristian
1. Negrea Olimpiu
2. Lacatis Ghita
1. Dobinda Alexandru
2. Popescu Radu
1. Leric David
2. Trip Darius
37
2480
29 Feb
2020
B
31
Resita
`Cupa Carasului` - editia a IV-a

31

ALL

65

24

15

1. Parvu Nicolae
2. Cioveie Bogdan
38
2476
29 Feb
2020
A
123
Oradea (King Pong)
`7Y - King Pong`
1st day - E, O
2nd day - A, H
5

23

Elite

34

Open

33

Avansati

33

Hobby

55

80

75

75

24

24

24

24

8

16

16

16

1. Iana Remus
2. Savu Cristian
1. Husa Gelu
2. Vaida Sorin
1. Gherman Romulus
2. Maxim Alexandru
1. Kovacs Levente
2. Leric David
39
2472
22 Feb
2020
B
46
Timisoara (Vest)
`Cupa Blietzkrieg II`

14

Elite

16

Open

16

A+H

18

24

24

7

7

7

1. Cristanus Cristian
2. Mutrescu Eugen
1. Shehabi Amer
2. Hancig Mircea
1. Lascu Marius
2. Szekeres Zoltan
40
2467
15 Feb
2020
B
34
Deva

14

E+O

20

A+H

26

40

11

15

1. Szakacs Raul
2. Mandru Bogdan
1. Stoica Mihai
2. Tedi Ioja
41
2464
15 Feb
2020
B
74
Arad
`Cupa B.I.R.R.`

21

E+O

24

Avansati

29

Hobby

45

60

70

15

15

19

1. Roman Bogdan
2. Avram Victor
1. Dumbrava Marius
2. Mitar Marius Tiberiu
1. Tasedan Adrian
2. Effler Stefan
42
2460
08 Feb
2020
B
50
Timisoara (Club 11)
`Cupa Smiley 44`

20

E+O

30

A+H

40

60

24

24

8

16

1. Verdet Adrian
2. Mitrache Simion
1. Iliuta Adrian
2. Popescu Radu
43
2455
25 Jan
2020
A
146
Arad
`Memorial Emil Prokopecz`

20

Elite

34

Open

44

Avansati

48

Hobby

40

80

100

120

15

23

31

31

1. Mutrescu Eugen
2. Iana Remus
1. Fieraru George
2. Jichici Svetozar
1. Neag Ioan
2. Koromi Carol
1. Mortasifu Ionut
2. Pirv Ovidiu
44
2441
18 Jan
2020
A
196
Dumbravita
`EMi-TT` & GEWO-TT`

30

Elite

60

Open

56

Avansati

50

Hobby

75

150

130

80

51

19

39

39

31

1. Sorescu Deian
2. Mutrescu Eugen
1. Kaposta Victor
2. Nagy Iosif
1. Neag Ioan
2. Borcsi Jozsef
1. Sedda Stefano
2. Dobinda Dinu
45
2435
02 Jan
2020
Thursday
B
71
Oradea (King Pong)
`LMA 2020`
2

24

E+O

47

A+H

60

115

24

48

8

16

1. Savu Cristian
2. Gergely Anton
1. Farkas Bence
2. Maxim Alexandru
46
2428
21 Dec
2019
B
47
Timisoara (Vest)

15

Elite

16

Open

16

A+I

21

24

24

7

7

7

1. Cristanus Cristian
2. Beca Iliesen
1. Ispas Dan
2. Jichici Svetozar
1. Neag Ioan
2. Dumbrava Marius
47
2426
14 Dec
2019
B
53
Arad
`Cupa Mos Craciun`

17

E+O

36

A+I

40

90

12

24

7

15

1. Avram Victor
2. Roman Bogdan
1. Daroti Florin
2. Mitar Marius Tiberiu
48
2425
14 Dec
2019
B
30
Deva
`Cupa TT Cool Sport`

12

E+O

18

A+I

30

45

7

12

1. Mandru Bogdan
2. Szemciuk Istvan
1. Gipsy King
2. Starcz Adrian
49
2411
07 Dec
2019
A
108
Oradea (King Pong)
Turneu `Wi-King`
1st day - E, O
2nd day - A, I
42

18

Elite

21

Open

33

Avansati

36

Incepatori

45

63

75

90

12

12

24

24

8

8

16

16

1. Farcas Dan
2. Mutrescu Eugen
1. Lacatis Ghita
2. Husa Gelu
1. Negrea Olimpiu
2. Daroti Florin
1. Margin Florin
2. Badiu Gavril
50
2421
29 Nov
2019
Friday
B
40
Oradea (King Pong)
`Foresta #250`

17

E+O

23

A+I

40

55

12

24

8

7

1. Parus Lilian
2. Jurje Alex Doru
1. Sabau Liviu
2. Moka Iuliu
51
2396
23 Nov
2019
A
142
Ilia
`Cupa Bastionul Rosu`

19

Elite

34

Open

53

Avansati

36

Incepatori

51

80

130

90

24

36

24

11

15

23

15

1. Roman Bogdan
2. Mutrescu Eugen
1. Jichici Svetozar
2. Frunza Alexandru
1. Valcica Paul Luca
2. Piper Petru
1. Furca Alexandru
2. Almajanu Sergiu
52
2394
16 Nov
2019
B
55
Arad
`Memorialul Emil Prokopecz`

16

E+O

39

A+I

24

76

24

33

7

21

1. Iana Remus
2. Roman Bogdan
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Ignuta Sebastian
53
2393
16 Nov
2019
B
41
Deva
`Cupa Maestro`

18

E+O

23

A+I

45

55

12

16

1. Mandru Bogdan
2. Negrea Olimpiu
1. Valcica Raul Ginno
2. Stanciu Dumitru
54
2386
25 Oct
2019
Friday
B
51
Oradea (King Pong)
`Foresta B`

24

E+O

27

A+I

60

78

24

24

8

8

1. Gergely Anton
2. Savu Cristian
1. Antal Cornel
2. Fritea Raul
55
2360
19 Oct
2019
A
123
Resita
`Cupa Banatului Montan` - editia a V-a

12

Elite

29

Open

43

Avansati

39

Incepatori

30

56

95

76

24

48

48

7

15

15

15

1. Sorescu Deian
2. Roman Bogdan
1. Geamanu Robert
2. Nagy Iosif
1. Daroti Florin
2. Iliuta Adrian
1. Curaciuc Claudiu
2. Pirvu Constantin
56
2373
13 Oct
2019
B
24
Deva

24

ALL

60

24

7

1. Szakacs Raul
2. Neiconi Sabin
57
2364
12 Oct
2019
A
116
Oradea (King Pong)
`Toamna Oradeana`
1st day - E+O
2nd day - A, I
6

18

Elite

36

Open

26

Avansati

36

Incepatori

45

90

55

90

12

29

24

8

16

10

15

1. Gergely Anton
2. Petrus Florin
1. Codau Vlad
2. Jichici Svetozar
1. Herteg Dorinel
2. Chiscan Bogdan
1. Popescu Radu
2. Rakosi Istvan
58
2359
05 Oct
2019
A
81
Oravita
`Cupa Vaii Carasului` - editia a V-a

15

Elite

29

Open

21

Avansati

16

Incepatori

30

70

63

35

21

12

12

11

14

8

8

1. Sorescu Deian
2. Verdet Adrian
1. Cioveie Bogdan
2. Balmez Dorel
1. Vuca Adrian
2. Bozosan Petre
1. Tataru Tiberiu
2. Pirvu Constantin
59
2348
28 Sep
2019
A
142
Simeria
`Cupa CFR Simeria`
1st day - A, I
2nd day - E, O

20

Elite

42

Open

54

Avansati

26

Incepatori

40

90

136

72

48

24

15

15

23

7

1. Sorescu Deian
2. Mutrescu Eugen
1. Grubacichi Marius
2. Turburan Ion
1. Bumbu Pavel
2. Dinu Gheorghe
1. Negru Marius
2. Oprean Andrei
60
2343
21 Sep
2019
A
132
Arad
`Cupa Aradului` - editia a III-a

17

Elite

29

Open

41

Avansati

45

Incepatori

40

70

100

105

21

30

48

11

13

19

15

1. Beca Iliesen
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Grubacichi Marius
2. Codau Vlad
1. Daroti Florin
2. Balaj Roland
1. Simon Razvan
2. Popescu Radu
61
2341
15 Sep
2019
B
26
Resita
`Campion Judetean Amatur - Caras Severin 2019`

26

ALL

72

24

7

1. Sorescu Deian
2. Turburan Ion
62
2352
13 Sep
2019
Friday
B
43
Oradea (King Pong)
`Foresta B`
2

26

E+O

17

A+I

72

40

24

12

8

8

1. Prundaru Horia
2. Gergely Anton
1. Simu Marius
2. Andre Andrea
63
2327
07 Sep
2019
R+
152
Resita
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 7

25

Elite

49

Open

49

Avansati

29

Incepatori

66

110

110

70

36

36

21

15

23

23

13

1. Sorescu Deian
2. Iana Remus
1. Frunza Alexandru
2. Ciochina Gabriel
1. Ankar Wasim
2. Cocias Gheorghe
1. Faur Claudiu
2. Moldoveanu Sorin Florian
64
2319
11 Aug
2019
B
35
Resita
`Cupa Carasului`

35

ALL

85

24

15

1. Sorescu Deian
2. Mutrescu Eugen
65
2318
10 Aug
2019
B
40
Santamaria-Orlea

16

E+O

24

A+I

35

46

12

20

1. Zbancu Leo
2. Pavel Calin
1. Ispas Emil
2. Tatar Dorel
66
2329
02 Aug
2019
Friday
B
37
Oradea (King Pong)
`Foresta B`
2

20

E+O

17

A+I

40

40

24

12

8

7

1. Gergely Anton
2. Parus Lilian
1. Maxim Alexandru
2. Culda Andrei
67
2307
27 Jul
2019
A
106
Oradea (PingPongMania)
`Cupa Pingpongmania` - editia a XXXII-a

12

Elite

28

Open

31

Avansati

35

Incepatori

30

65

65

85

30

24

24

7

10

16

16

1. Anca Vladimir
2. Avram Victor
1. Frunza Alexandru
2. Husa Gelu
1. Blaga Mircea
2. Horotan Catalin
1. Varkonyi Amalia
2. Cristea Silviu
68
2288
22 Jun
2019
B
37
Deva

17

E+O

20

A+I

28

40

15

15

1. Mandru Bogdan
2. Zbancu Leo
1. Starcz Adrian
2. Moldovean Valer
69
2286
15 Jun
2019
B
49
Arad (CSM)

6

Open

43

A+I

21

111

42

13

1. Frunza Alexandru
2. Lacatis Ghita
1. Hancig Mircea
2. Simon Razvan
70
2262
11 May
2019
A
67
Oravita
`Cupa Vaii Carasului` - editia a IV-a

11

Elite

27

Open

29

A+I

25

60

70

30

30

7

9

9

1. Sorescu Deian
2. Mutrescu Eugen
1. Costache Rosioru Cristian
2. Creinicean Liviu
1. Cioveie Bogdan
2. Zsok Arcadie
71
2264
10 May
2019
Friday
B
39
Oradea (King Pong)
`Foresta B`
2

12

E+O

27

A+I

30

78

24

8

8

1. Codau Vlad
2. Tailbot Francois
1. Lup Silviu
2. Costea Constantin
72
2251
04 May
2019
A
114
Lugoj
`Lugoj Open 2019`

21

Elite

36

Open

33

Avansati

24

Incepatori

45

90

75

60

24

24

24

16

16

16

8

1. Mutrescu Eugen
2. Iana Remus
1. Costache Rosioru Cristian
2. Veres Adrian
1. Hancig Mircea
2. Dumitru Florin
1. Socaci Silviu
2. Konstantinov Marko
73
2247
20 Apr
2019
B
31
Varset (Serbia)

11

E+O

20

A+I

15

40

9

12

6

8

1. Ardeljan Marinel
2. Beca Iliesen
1. Hancig Mircea
2. Mohan Petar
74
2167
13 Apr
2019
A
113
Oradea (King Pong)
Cupa `Spring Pong`
1st day - O, E
2nd day - A, I
24

15

Elite

29

Open

35

Avansati

34

Incepatori

30

70

85

80

12

30

24

24

7

10

15

15

1. Glisa Valentin
2. Mutrescu Eugen
1. Costache Rosioru Cristian
2. Cotca Dacian
1. Ispas Dan
2. Bondar Leontin
1. Zifceac Ludovic
2. Gligor Paul
75
2241
07 Apr
2019
B+
32
Resita
WTTD 2019

17

E+O

15

A+I

40

30

12

12

7

7

1. Sorescu Deian
2. Put Gabriel
1. Neag Ioan
2. Tamsa Titus
76
2226
06 Apr
2019
B+
32
Timisoara (Club 11)
WTTD 2019

15

E+O

17

A+I

30

40

12

12

7

7

1. Beca Iliesen
2. Verdet Adrian
1. Ciurca Sorin
2. Ispas Dan
77
2208
06 Apr
2019
B+
24
Oravita
WTTD 2019

17

E+O

7

A+I

40

21

12

7

1. Sorescu Deian
2. Parvu Nicolae
1. Cioveie Bogdan
2. Tamsa Titus
78
2207
06 Apr
2019
B+
8
Oradea (PingPongMania)
WTTD 2019

8

ALL

28

1. Sferlea Alesia
2. Sferlea Marius
79
2199
06 Apr
2019
B+
36
Deva
WTTD 2019

16

E+O

20

A+I

24

40

15

15

1. Crainic Adrian
2. Mandru Bogdan
1. Barbu Tiberiu
2. Varadi Tudor Calin
80
2186
06 Apr
2019
B+
51
Arad
WTTD 2019

13

E+O

11

Avansati

27

Incepatori

22

25

60

9

12

30

5

3

9

1. Avram Victor
2. Ciochina Gabriel
1. Dumitru Florin
2. Szivery Adrian
1. Dobinda Alexandru
2. Simon Razvan
81
2182
05 Apr
2019
Friday
B+
20
Timisoara (Vest)
WTTD 2019

20

E+O

24

11

1. Iana Remus
2. Boru Lucian
82
2180
05 Apr
2019
Friday
B+
50
Oradea (King Pong)
WTTD 2019
2

22

E+O

28

A+I

50

65

24

30

8

10

1. Gergely Anton
2. Savu Cristian
1. Antal Cornel
2. Pop Alexandru
83
2179
04 Apr
2019
Thursday
B+
16
Timisoara (Vest)
WTTD 2019

16

A+I

24

7

1. Ispas Dan
2. Ankar Wasim
84
2172
03 Apr
2019
Wednesday
B+
36
Arad
WTTD 2019

14

E+O

22

A+I

26

49

12

7

15

1. Mutrescu Eugen
2. Avram Victor
1. Dumitru Florin
2. Daroti Florin
85
2174
02 Apr
2019
Tuesday
B+
18
Oradea (Pingpongmania)
WTTD 2019

18

A+I

45

12

7

1. Halasz Peter
2. Maxim Alexandru
86
2152
30 Mar
2019
A+
201
Arad
`Memorialul Eugen Roman`
22

48

Elite

54

Open

60

Avansati

39

Incepatori

120

135

120

76

36

36

24

31

23

23

15

1. Simon Csaba
2. Roman Iulian
1. Ciobanu Gabriel
2. Creinicean Liviu
1. Cioveie Bogdan
2. Ispas Dan
1. Dobinda Alexandru
2. Schiau Dan
87
2161
23 Mar
2019
B
55
Dumbravita
`Cupa Dumbravitei

14

Elite

14

Open

27

A+I

26

26

44

9

9

18

5

5

11

1. Glisa Valentin
2. Cristanus Cristian
1. Grubacichi Marius
2. Costache Rosioru Cristian
1. Neag Ioan
2. Mitar Marius Tiberiu
88
2166
22 Mar
2019
Friday
B
47
Oradea (King Pong)
Turneul `Spring Pong`
2

16

E+O

31

A+I

24

65

24

24

8

16

1. Savu Cristian
2. Popa Octavian
1. Cheregi Nelu
2. Antal Cornel
89
2159
16 Mar
2019
B
24
Oradea (PingPongMania)
`Cupa PingPongMania` - editia 30

24

ALL

60

24

8

1. Petrus Florin
2. Sferlea Alesia
90
2153
16 Mar
2019
A
161
Resita
`Cupa Banatului Montan` - editia a IV-a

29

Elite

54

Open

51

Avansati

27

Incepatori

70

135

120

60

36

36

21

19

23

23

13

1. Cristanus Cristian
2. Sorescu Deian
1. Balogh Attila
2. Ciochina Gabriel
1. Ankar Wasim
2. Stoica Ioan Florin
1. Tataru Tiberiu
2. Oproi Eugen
91
2137
16 Feb
2019
B
55
Varset (Serbia)
`Cupa Varset`

25

E+O

30

A+I

50

60

15

18

9

11

1. Sorescu Deian
2. Radak Una
1. Todorovic Milovan
2. Debeljak Nenad
92
2132
09 Feb
2019
B
50
Timisoara (Club 11)
`Cupa Smiley 42`

20

E+O

30

A+I

40

60

12

18

8

12

1. Iana Remus
2. Mutrescu Eugen
1. Ciurca Sorin
2. Ignuta Sebastian
93
2135
08 Feb
2019
Friday
B
44
Oradea (King Pong)
`6Y King Pong`
2

44

ALL

100

48

16

1. Gergely Anton
2. Parus Lilian
94
2116
19 Jan
2019
A
101
Oradea (PingPongMania)
`Cupa PingPongMania` - editia a XXIX-a

28

E+O

46

Avansati

27

Incepatori

65

110

78

30

48

24

10

16

8

1. Iana Remus
2. Ciochina Gabriel
1. Totos Ludovic
2. Dumitru Florin
1. Neag Ioan
2. Bartha Attila
95
2114
12 Jan
2019
B
72
Arad
`Cupa Prietenilor`

30

E+O

18

Avansati

24

Incepatori

60

45

60

18

12

18

11

7

11

1. Avram Victor
2. Iana Remus
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Dumitru Florin
1. Simon Razvan
2. Gligor Paul
96
2110
02 Jan
2019
Wednesday
B
39
Oradea (King Pong)
`LMA 2019`

39

ALL

108

24

16

1. Gergely Anton
2. Savu Cristian
97
2104
22 Dec
2018
B
38
Timisoara (Club 11)
`Cupa Smiley 41`

18

E+O

20

Amatori

45

56

12

12

7

7

1. Put Gabriel
2. Beca Iliesen
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Lascu Marius
98
2106
21 Dec
2018
Friday
B
31
Oradea (King Pong)
`KING PONG X-MAS`

31

ALL

65

24

16

1. Gergely Anton
2. Savu Cristian
99
2102
12 Dec
2018
Wednesday
B
43
Arad (CSM)
`Cupa Aradeana`

14

E+O

29

Amatori

70

7

19

1. Roman Bogdan
2. Spatariu Daniel
1. Neamt Doru
2. Mitar Marius Tiberiu
100
2089
08 Dec
2018
B
38
Deva
`Campionatul Judetean - Hunedoara`

20

E+O

18

Amatori

40

32

15

15

1. Mandru Bogdan
2. Pavel Calin
1. Gipsy King
2. Stancu Tiberiu