Sufletel Radu - Alba Iulia | 4-1 |
Kaposta Victor - Arad | 3-1 |
Daneliuc Gabi - Selimbar | 3-0 |
Baciu Gabriel - Tarnaveni | 2-1 |
Butura Vasile - Alba Iulia | 2-0 |
Moldovan Alexandru - Tarnaveni | 2-0 |
Ciure Alin - Baia Mare | 2-0 |
Dabacan Dorin - Tarnaveni | 2-0 |
Apian Florin - Bistrita | 1-1 |
Zamblau Ionut - Cluj Napoca | 1-1 |
Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc | 1-1 |
Lazaroiu Adrian - Lucieni | 1-1 |
Mitzea Alexandru - Sibiu | 1-1 |
Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc | 1-1 |
Radu Constantin - Sibiu | 1-1 |
Benyovski Bela - Sibiu | 1-1 |
Mocean Dan - Cluj Napoca | 1-1 |
Welker Ivan - Sfantu Gheorghe | 1-1 |
Boeriu Cezara - Targu Mures | 1-1 |
Rusu Calin - Cluj Napoca | 1-0 |
Hagatis Andrei - Vatra Dornei | 1-0 |
Incze Levente - Miercurea Ciuc | 1-0 |
Makszin Dacian - Cluj Napoca | 1-0 |
Ifrosa Petru - Cluj Napoca | 1-0 |
Bondoc Alexandru - Brasov | 1-0 |
Szakacs Raul - Deva | 1-0 |
Corcoz Costin - Focsani | 1-0 |
Bacanu Paulian - Brasov | 1-0 |
Iancu Sorin - Sibiu | 1-0 |
Antal Denes - Brasov | 1-0 |
Popa Mircea - Brasov | 1-0 |
Rada Florin - Pitesti | 1-0 |
Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc | 1-0 |
Colcer Nicolae - Toplita | 1-0 |
Daniel Zsombor - Targu Mures | 1-0 |
Cionoiu Cristian - Bucuresti | 1-0 |
Aron Darie - Sibiu | 1-0 |
Olteanu Mihai - Brasov | 1-0 |
Petho Mihaly - Racosu de Sus | 1-0 |
Olah Oliver - Sfantu Gheorghe | 1-0 |
Teleki Zsolt - Cluj Napoca | 1-0 |
Gradinaru Alin - Sibiu | 1-0 |
Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul | 1-0 |
Lorincz Ferenc Attila - Sanpaul | 1-0 |
Padurariu Costel - Brasov | 1-0 |
Sicoe Rodica - Cugir | 1-0 |
Nistor Iosif - Miercurea Ciuc | 1-0 |
Barac Marius - Sibiu | 1-0 |
Andone Claudiu - Cugir | 1-0 |
Cruceru Sergiu - Targu Jiu | 1-0 |
Stancalie Doru - Craiova | 1-0 |
Tanc Florin - Oradea | 1-0 |
Mican Nicolae - Dej | 1-0 |
Blaga Doru - Cluj Napoca | 1-0 |
Beches Andrei - Sibiu | 1-0 |
Blaga Marius - Cluj Napoca | 1-0 |
Matei Mirel - Brasov | 1-0 |
Serban Mircea - Brasov | 1-0 |
Ciobanu Daniel - Blaj | 1-0 |
Pelaghie Ioan - Targu Mures | 1-0 |
Bivolaru Marius - Ploiesti | 1-0 |
Movileanu Neculae - Brasov | 1-0 |
Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare | 1-0 |
Fulop Attila - Aiud | 1-0 |
Badulescu Teodor - Ramnicu Valcea | 1-0 |
Lunca Razvan - Tarnaveni | 1-0 |
Fratila Dan - Ocna Sibiului | 1-0 |
Balan Claudia - Brasov | 1-0 |
Bokor Zoltan Jr - Brasov | 1-0 |
Dragan Florin - Targu Mures | 1-0 |
Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc | 1-0 |
Veres Francisc - Oravita | 1-0 |
Ciobanu Cosmin - Cristian SB | 1-0 |
Ambrus Szilard - Ludus | 1-0 |
Rus Traian - Cluj Napoca | 1-0 |
Pavel Calin - Hunedoara | 1-0 |
Kreider Helmuth - Germania | 1-0 |
Morariu Marius - Sibiu | 1-0 |
Mateescu Florin - Hunedoara | 1-0 |
Deak Sandor - Brasov | 1-0 |
Nicula Bogdan - Bucuresti | 1-0 |
Catana Albert - Cisnadie | 1-0 |
Vaida Gheorghe - Sibiu | 1-0 |