' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Filtrare


Sortare
Traffic 24 Jul
IP's: 1, Clicks: 1
1240 turnee H2H
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
Nr.
games
Clasament (link pagina turneu)
1
2548
01 Aug
2021
B
Ploiesti
Trofeul Ploiestean `Paleta de la Bloc` - Etapa a II-a

Elite

Open

Avansati

Hobby

... Waiting ...
2
2543
24 Jul
( +1 )
2021
B
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Luna lui Cuptor`
1st day - A, H
2nd day - E+O

E+O

Avansati

Hobby

... Waiting ...
3
2530
10 Jul
( +1 )
2021
B
138
Ploiesti (Tel George Jr)
Cupa Ploiesteana `Paleta de la Bloc` - Etapa I-a
1st day - E, O
2nd day - A, H

23

Elite

43

Open

39

Avansati

33

Hobby

90

117

107

89

1. Durdun George
2. Fratila Robert
1. Raileanu Raissa
2. Sorescu Mircea
1. Tigau Aurelia
2. Barbu Daniel
1. Badescu Andrei
2. Varzaru Vivi
4
2524
26 Jun
( +1 )
2021
B
56
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Ciresar`
1st day - O
2nd day - A, H

18

Open

20

Avansati

18

Hobby

47

55

47

1. Raileanu Raissa
2. Catana Claudiu
1. Bivolaru Marius
2. Vrasti Iulian
1. Tigau Aurelia
2. Enache Ciprian
5
2477
29 Feb
( +1 )
2020
A
230
Ploiesti (Tel George Jr)
1st day - E, O
2nd day - A, H

25

Elite

84

Open

64

Avansati

57

Hobby

89

321

242

214

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Trocaru Remus
2. Rada Florin
1. Raileanu Raissa
2. Codreanu Laurentiu
1. Enache Puiu Adrian
2. Ianculovici Svetozar
6
2470
22 Feb
2020
B
45
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Faurar`

15

E+O

30

A+H

41

83

1. Gheorghe Dragos
2. Caloianu Iuliana
1. Floarea Adrian
2. Vlasceanu Valentin
7
2445
19 Jan
2020
B
48
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Carindar`

18

E+O

30

A+H

56

83

1. Caloianu Iuliana
2. Retegan Cosmin
1. Raileanu Raissa
2. Sdranca Mircea
8
2427
21 Dec
2019
B
45
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Decembrie 2019`

15

E+O

30

A+I

41

83

1. Caloianu Iuliana
2. Gheorghe Dragos
1. Raileanu Raissa
2. Codreanu Laurentiu
9
2412
07 Dec
( +1 )
2019
A
223
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
1st day - E, O
2nd day - A, I
4

23

Elite

78

Open

64

Avansati

58

Incepatori

86

298

242

219

1. Lukasz Klimas
2. Petcu Marius
1. Stanciulescu Bogdan
2. Catana Claudiu
1. Botoc Ovidiu
2. Grigore Marian
1. Ionita Cristian
2. Voicu Ovidiu
10
2404
24 Nov
2019
B
14
Ploiesti (Indoor)
`Campion Judetean Open AJTM Prahova & ITT`

14

Open

49

1. Mihaila Nicolae
2. Voicu Ionut
11
2379
27 Oct
2019
B
20
Ploiesti (Indoor)
`Campion Judetean AJTM Prahova & ITT`

20

Avansati

55

1. Nitu Serban
2. Botoc Ovidiu
12
2377
26 Oct
2019
A
110
Valenii de Munte
`Serbarile Toamnei`

35

E+O

51

Avansati

24

Incepatori

108

179

91

1. Fratila Robert
2. Galiu Mihai
1. Alexandru Marius
2. Gheorghita Vasile
1. Sterczer Zalan
2. Constantin Filip
13
2357
05 Oct
2019
A
121
Baicoi
`Cupa Old School`
2

48

E+O

73

A+I

174

268

1. Fratila Robert
2. Enciu Alexandru
1. Costache Laurentiu
2. Loghin Florin
14
2353
22 Sep
2019
B
30
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Septembrie 2019`

10

E+O

20

A+I

27

55

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu Iuliana
1. Sterczer Sandor
2. Dumitru George
15
2326
07 Sep
2019
R+
110
Ploiesti (Tel George Jr)
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 4
Cupa TelGeorge Jr
4

15

Elite

27

Open

31

Avansati

37

Incepatori

49

99

104

135

1. Lukasz Klimas
2. Fratila Robert
1. Dracea Gabriel
2. Iorgoiu Constantin
1. Botoc Ovidiu
2. Mos Florin
1. Calinescu Bogdan
2. Negulescu Cristi
16
2320
24 Aug
2019
B
41
Ploiesti (Indoor)
`Cupa August 2019`

8

E+O

33

A+I

28

98

1. Gheorghe Dragos
2. Mihaila Nicolae
1. Iordan Alexandru Constantin
2. Ene Florin
17
2306
27 Jul
2019
A
161
Ploiesti
`Cupa Olimpia` - editia a II-a

23

Elite

52

Open

56

Avansati

30

Incepatori

70

160

200

114

1. Roman Iulian
2. Chiscop Bogdan
1. Pizlaru Ionel
2. Dumbrava Doru
1. Ilie Octavian Marius
2. Sterczer Sandor
1. Mocanu Luca
2. Lambru Iustinian
18
2300
13 Jul
2019
B
34
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Iulie 2019`
2

10

E+O

24

A+I

45

75

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu Iuliana
1. Botoc Ovidiu
2. Nitu Serban
19
2281
16 Jun
2019
B
32
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Iunie 2019`

17

E+O

15

A+I

51

41

1. Caloianu Iuliana
2. Voicu Ionut
1. Dumitru George
2. Matei Mircea
20
2263
25 May
2019
B
31
Cocorastii Mislii
`Cupa Stejarul` - editia a VIII-a

10

E+O

21

A+I

37

76

1. Caloianu Iuliana
2. Dumitrescu Cornel
1. Simion Silviu
2. Sursilov Constantin
21
2258
12 May
2019
B
28
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Mai 2019`

10

E+O

18

A+I

45

64

1. Caloianu Iuliana
2. Gheorghe Dragos
1. Olareanu Madalina
2. Bivolaru Stelian
22
2254
04 May
2019
A
131
Valenii de Munte
`Zilele Orasului`
4129

48

E+O

59

Avansati

24

Incepatori

151

214

91

1. Fratila Robert
2. Radu Costica
1. Popescu Apreotesei Mihai
2. Mihu Florin
1. Mocanu Luca
2. Lambru Iustinian
23
2250
21 Apr
2019
B
14
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Aprilie 2019`

14

ALL

49

1. Caloianu Iuliana
2. Cudalbu Ciprian
24
2239
07 Apr
2019
B+
103
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD 2019
82

29

E+O

35

Avansati

39

Incepatori

109

132

145

1. Fratila Robert
2. Suditu Andrei
1. Margarit Toto
2. Simion Silviu
1. Mocanu Luca
2. Matei Gabriel
25
2188
06 Apr
2019
B+
31
Baicoi
WTTD 2019

15

E+O

16

A+I

54

54

1. Fratila Robert
2. Avram Nicolae
1. Dinu Cristian
2. Panait Constantin
26
2181
05 Apr
2019
Friday
B+
22
Ploiesti (Indoor)
WTTD 2019

11

E+O

11

A+I

32

32

1. Panait Genu
2. Istrate Cristian
1. Nitu Serban
2. Dinu Gheorghe
27
2171
02 Apr
2019
Tuesday
B+
28
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD 2019
3

28

ALL

97

1. Fratila Robert
2. Bozga Razvan
28
2170
01 Apr
2019
Monday
B+
25
Ploiesti (Indoor)
WTTD 2019
3

15

E+O

10

A+I

41

27

1. Caloianu Iuliana
2. Bruchiu Doru
1. Ene Florin
2. Nitu Serban
29
2156
16 Mar
( +1 )
2019
A
195
Baicoi
Cupa `Paralela 45`
1st day - A, I
2nd day - E, O
272

14

Elite

60

Open

75

Avansati

46

Incepatori

49

189

277

164

1. Fratila Robert
2. Caloianu Iuliana
1. Bozga Razvan
2. Finna Gabor
1. Tudor Florian
2. Popescu Apreotesei Mihai
1. Chirica Alexandru
2. Podlovschi Bogdan
30
2147
10 Mar
2019
B
41
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Martie 2019`
6

21

E+O

20

A+I

59

55

1. Caloianu Iuliana
2. Bozga Razvan
1. Ene Florin
2. Constantin Filip
31
2134
16 Feb
( +1 )
2019
A
250
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
1st day - E, O
2nd day - A, I
1223

30

Elite

96

Open

65

Avansati

59

Incepatori

114

367

247

224

1. Chiscop Bogdan
2. Kocsis Balazs
1. Bozga Razvan
2. Panaitescu Stefan
1. Margescu Bogdan
2. Cucu Cristin
1. Podlovschi Bogdan
2. Radu Adrian
32
2130
09 Feb
2019
B
32
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Februarie 2019`
45

14

E+O

18

A+I

51

56

1. Caloianu Iuliana
2. Neagoe Costin
1. Serban Leonard
2. Enculescu Mihaita
33
2119
19 Jan
2019
B
38
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Ianuarie 2019`
4

22

E+O

16

A+I

65

55

1. Neagoe Costin
2. Dumitrescu Cornel
1. Ene Florin
2. Dinu Cristian
34
2098
22 Dec
2018
B
38
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Decembrie 2018`

12

E+O

26

Amatori

37

74

1. Neagoe Costin
2. Gheorghe Dragos
1. Sdranca Mircea
2. Dumitru George
35
2081
08 Dec
2018
A
200
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
8210

35

Elite

59

Open

58

Avansati

48

Incepatori

132

224

219

183

1. Fratila Robert
2. Enciu Alexandru
1. Gheorghe Dragos
2. Bondoc Alexandru
1. Presura Eugen
2. Delimart Alexiana
1. Ionescu Victor
2. Dragu Fanel
36
2075
25 Nov
2018
B
22
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Noiembrie 2018`

22

ALL

81

1. Gheorghe Dragos
2. Cudalbu Ciprian
37
2040
27 Oct
2018
A
112
Valenii de Munte
`Serbarile Toamnei - Festivalul Tuicii`

24

Elite

30

Open

58

Amatori

75

94

179

1. Fratila Robert
2. Macarenco Andrei
1. Macelaru Eugen
2. Silivestru Nicu
1. Panait Genu
2. Pop Alexandru
38
2039
21 Oct
2018
B
23
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Octombrie 2018`

23

ALL

61

1. Micuda Mihai
2. Iancu George
39
2043
17 Oct
2018
Wednesday
B
20
Ploiesti (Tel George Jr)

20

ALL

69

1. Fratila Robert
2. Voicu Ionut
40
2027
13 Oct
2018
A
135
Baicoi
`Cupa Orasului Baicoi`

52

E+O

52

Avansati

31

Incepatori

160

162

0

1. Enciu Alexandru
2. Fratila Robert
1. Panait Genu
2. Gavrila Aurel
1. Radu Dragos
2. Fusca Georgian
41
2003
09 Sep
2018
B
27
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Septembrie 2018`

27

ALL

79

1. Neagoe Costin
2. Cudalbu Ciprian
42
1991
01 Sep
2018
R+
91
Baicoi
`Ziua Nationala AmaTur` - zona 4

11

Elite

26

Open

29

Avansati

25

Incepatori

39

103

104

97

1. Lukasz Klimas
2. Fratila Robert
1. Sorescu Mircea
2. Gheorghe Nicolae
1. Bozga Razvan
2. Coman Emil
1. Dumitru George
2. Dragu Fanel
43
1990
25 Aug
2018
A
136
Ploiesti (Tel George Jr)
`Tel George Junior`

22

Elite

36

Open

78

Amatori

81

129

298

1. Neagu Mircea
2. Fratila Robert
1. Dobrin Adrian
2. Micuda Mihai
1. Trocan Nicolae
2. Mocanu Adrian
44
1982
11 Aug
2018
B
38
Ploiesti (Indoor)
`Cupa August 2018`

38

ALL

125

1. Caloianu Iuliana
2. Dumitrescu Cornel
45
1971
22 Jul
2018
B
27
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Iulie 2018`

27

ALL

79

1. Caloianu Iuliana
2. Motoroi Costin
46
1951
24 Jun
2018
B
30
Ploiesti (Indoor)
Cupa `Iunie 2018`

30

ALL

94

1. Buzatu Vasile
2. Caloianu Iuliana
47
1926
03 Jun
2018
A+
351
Blejoi
Cupa Prahova
34

66

Elite

116

Open

109

Avansati

60

Incepatori

239

414

411

229

1. Roman Iulian
2. Petrescu Liviu
1. Bivolaru Marius
2. Voicu Ionut
1. Pribeagu Sebastian
2. Codreanu Laurentiu
1. Grigore Marian
2. Gavrila Aurel
48
1927
26 May
2018
B
28
Ploiesti (Indoor)

28

ALL

84

1. Caloianu Iuliana
2. Buzatu Vasile
49
1924
20 May
2018
B
27
Cocorastii Mislii
Cupa Stejarul

6

E+O

21

Amatori

15

76

1. Hutanu Alin
2. Istrate Cristian
1. Plaiasu Ion
2. Trif Florin
50
1923
19 May
2018
A
172
Ploiesti (Tel George Jr)
Cupa Tel George Junior

24

Elite

54

Open

64

Avansati

30

Incepatori

91

194

229

109

1. Tudorache Viorel
2. Enciu Alexandru
1. Dena Corneliu
2. Ionescu Mihai
1. Corbu Darius
2. Gheorghe Dragos
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Sterczer Sandor
51
1916
12 May
2018
A
149
Baicoi
`Cupa Orasului Baicoi`

35

Elite

36

Open

78

Amatori

124

129

311

1. Durdun George
2. Enciu Alexandru
1. Avram Nicolae
2. Vladoiu Gelu
1. Corbu Darius
2. Panait Genu
52
1911
05 May
2018
A
132
Valenii de Munte
`Zilele Orasului`

24

Elite

42

Open

66

Amatori

91

160

265

1. Durdun George
2. Lukasz Klimas
1. Stanciulescu Bogdan
2. Soare Valentin
1. Plaiasu Ion
2. Trocan Nicolae
53
1873
15 Apr
2018
B+
75
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD 2018 - E/O + A/I

29

E+O

46

Amatori

107

173

1. Fratila Robert
2. Buzatu Vasile
1. Corbu Darius
2. Oancea Vasile
54
1872
14 Apr
2018
B+
38
Ploiesti (Indoor)
WTTD 2018 - E/O + A/I

18

E+O

20

Amatori

64

59

1. Lukasz Klimas
2. Sorescu Mircea
1. Gheorghe Dragos
2. Corbu Darius
55
1810
17 Mar
2018
B
44
Ploiesti (Indoor)
Cupa Martie 2018

16

E+O

28

Amatori

55

84

1. Lukasz Klimas
2. Bruchiu Doru
1. Cojocaru Ion
2. Tudor Valeriu
56
1787
17 Feb
2018
B
39
Ploiesti (Indoor)
Cupa Februarie 2018

17

Open

22

Amatori

59

65

1. Caloianu Iuliana
2. Pascal Raul
1. Dinu Gheorghe
2. Popescu Sorin
57
1766
14 Jan
2018
B
48
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Ianuarie 2018`

22

E+O

26

Amatori

65

74

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu Iuliana
1. Corbu Darius
2. Vlasceanu Valentin
58
1759
23 Dec
2017
B
48
Ploiesti (Indoor)
`Vine Craciunul`

24

E+O

24

Amatori

75

75

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu Iuliana
1. Corbu Darius
2. Trocan Nicolae
59
1754
09 Dec
2017
B
37
Ploiesti (Indoor)
Cupa Prieteniei

20

E+O

17

Amatori

71

59

1. Tudorache Viorel
2. Caloianu Iuliana
1. Iorgoiu Constantin
2. Dinu Gheorghe
60
1727
25 Nov
2017
B
38
Ploiesti (Indoor)
Cupa Indoor Table Tennis

22

E+O

16

Amatori

65

54

1. Caloianu Iuliana
2. Fratila Robert
61
1714
30 Oct
2017
Monday
B
24
Ploiesti
`Puncte pentru Turneul Final`

24

O+A

75

1. Navacioiu Marian
2. Iancu George
62
1703
28 Oct
2017
A
118
Valenii de Munte
Serbarile Toamnei - Festivalul Tuicii

30

Elite

33

Open

55

Amatori

114

114

200

1. Caloianu Iuliana
2. Iancu George
1. Bratescu Adrian
2. Macelaru Eugen
1. Piperea Florin
2. Craciun David Mihai
63
1701
22 Oct
2017
B
36
Ploiesti

20

E+O

16

Amatori

71

55

1. Macovei Liviu
2. Buzatu Vasile
1. Dinu Gheorghe
2. Corbu Darius
64
1686
07 Oct
2017
A
117
Baicoi
Cupa Orasului Baicoi

36

Elite

25

Open

56

Amatori

129

89

205

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Bivolaru Marius
2. Voin Doru
1. Dospinescu George
2. Retegan Cosmin
65
1671
09 Sep
2017
B
25
Ploiesti (Indoor)

10

Open

15

Amatori

67

24

1. Iancu George
2. Sorescu Mircea
1. Dinu Gheorghe
2. Radu Ion
66
1656
02 Sep
2017
R+
85
Baicoi
Turneu A+ Regional Zona 4

15

Elite

18

Open

52

Amatori

49

64

148

1. Iancu George
2. Vlase Gheorghe
1. Marian Bogdan
2. Ivan Valentin
1. Concea Alin
2. Ionita Fabian
67
1663
26 Aug
2017
B
36
Ploiesti (Indoor)
`Cupa 23 August`

18

Open

18

Amatori

107

17

1. Enciu Alexandru
2. Neagu Mircea
1. Iorgoiu Constantin
2. Dospinescu George
68
1652
13 Aug
2017
B
30
Ploiesti (Indoor)
`Campion INDOOR Table Tennis 2017 - Elite`

15

Open

15

Avansati

49

49

1. Lukasz Klimas
2. Dumitrescu Cornel
1. Trocan Nicolae
2. Plaiasu Ion
69
1639
22 Jul
2017
A
154
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
3

29

Elite

33

Open

58

Avansati

34

Incepatori

109

114

219

80

1. Roman Iulian
2. Stanciu Alin
1. Pavunev Dan
2. Amran Akerim
1. Jimmy Lu
2. Stanciu Stelian
1. Concea Alin
2. Moca Vasile
70
1635
16 Jul
2017
B
20
Ploiesti (Indoor)
`Campion Judetean Prahova - Open`

20

Open

69

1. Marian Bogdan
2. Nitescu Horia
71
1617
24 Jun
2017
A
162
Ploiesti
`Cupa Olimpia`

36

Elite

30

Open

96

Amatori

129

114

367

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Pascal Raul
2. Dima Cristi
1. Petenchi Edmond
2. Ionita Fabian
72
1616
11 Jun
2017
B
15
Ploiesti
Campionatul Judetean Prahova - Avansati

15

Avansati

49

1. Mos Florin
2. Popescu Sorin
73
1599
21 May
2017
B
14
Ploiesti
Campionatul Judetean Prahova - Incepatori

14

Incepatori

43

1. Pascu Razvan
2. Eparu Leontin
74
1595
13 May
2017
B
36
Cocorastii Mislii
`Cupa Stejarul`

18

Open

18

Amatori

64

64

1. Fratila Robert
2. Panaitescu Stefan
1. Marian Bogdan
2. Mos Florin
75
1583
06 May
2017
A
136
Valenii de Munte
Zilele Orasului

53

E+O

60

Avansati

23

Incepatori

153

229

86

1. Fratila Robert
2. Enciu Alexandru
1. Marian Bogdan
2. Petrov Dan
1. Cudalbu Ciprian
2. Darjan Daniel
76
1588
01 May
2017
Monday
B
21
Ploiesti
`Tenis, gratare si mici!`

10

Open

11

Amatori

51

17

1. Iancu George
2. Neagoe Costin
1. Popescu Sorin
2. Potarniche Bianca
77
1555
09 Apr
2017
B+
24
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD

12

Open

12

Amatori

79

19

1. Fratila Robert
2. Nitescu Horia
1. Marian Bogdan
2. Ionita Fabian
78
1554
08 Apr
2017
B+
41
Ploiesti (Indoor)
WTTD

19

Open

22

Amatori

67

71

1. Lukasz Klimas
2. Fratila Robert
1. Visan Bogdan
2. Marian Bogdan
79
1513
08 Apr
2017
B+
13
Baicoi
WTTD

13

Incepatori

27

1. Stoica Robert
2. Gutu Bogdan
80
1501
25 Mar
2017
A
169
Baicoi

53

E+O

74

Avansati

42

Incepatori

189

287

165

1. Bujor Dragos
2. Istrate Andrei
1. Panaitescu Stefan
2. Olteanu Mihai
1. Corbu Darius
2. Ion Cristian
81
1490
12 Mar
2017
B
41
Ploiesti
`Turneu de testare`

16

Open

25

Amatori

55

97

1. Fratila Robert
2. Teodorescu Sandica
1. Craciun David Mihai
2. Babus Liviu
82
1483
25 Feb
2017
B
35
Ploiesti
Cupa `Primul Turneu` - Indoor Table Tennis

14

Open

21

Amatori

104

19

1. Lukasz Klimas
2. Fratila Robert
1. Voicu Ionut
2. Sorescu Mircea
83
1457
22 Jan
2017
B
38
Ploiesti
Cupa `Sport for Health, Health for Life`

14

Open

24

Amatori

122

49

1. Mostovoi Andrei
2. Fratila Robert
1. Sarbu Dan
2. Popa Ion
84
1424
17 Dec
2016
A
115
Baicoi
Cupa Mos Craciun

43

Open

72

Amatori

10

J <10 ani

8

J 11-12 ani

55

259

0

0

1. Enciu Alexandru
2. Movileanu Darius
1. Ion Sebastian
2. Trocan Nicolae
1. Tapu Remus
2. Nastase Eduard
1. Stoian Rares
2. Eparu Matei
85
1435
10 Dec
2016
B
29
Ploiesti
Cupa Mos Craciun

14

Open

15

Amatori

1. Caloianu Iuliana
2. Iancu George
1. Barbatel Eduard
2. Poteca Luiza
86
1415
14 Nov
2016
Monday
B
24
Ploiesti

24

O+A

1. Mihaila Nicolae
2. Iancu George
87
1389
29 Oct
2016
A
122
Valenii de Munte
Serbarile de Toamna

41

Open

81

Amatori

113

227

1. Enciu Alexandru
2. Neagu Mircea
1. Panaitescu Stefan
2. Dobrin Adrian
88
1396
15 Oct
2016
B
32
Ploiesti

16

Open

16

Amatori

1. Caloianu Iuliana
2. Neagu Mircea
1. Manta Viorel
2. Nicula Florin
89
1362
03 Sep
2016
R+
77
Baicoi
Ziua Nationala Amatur - Zona 4
2

26

Open

51

Amatori

103

153

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Ivan Sorin Ioan
2. Chiru Sorin
90
1356
27 Aug
2016
B
29
Ploiesti

14

Open

15

Amatori

1. Uta Adrian
2. Iancu George
1. Ivan Sorin Ioan
2. Bivolaru Marius
91
1351
13 Aug
2016
B
67
Baicoi

22

Open

45

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu Iuliana
1. Chiru Sorin
2. Coman Emil
92
1333
02 Jul
2016
B
44
Ploiesti

22

Open

22

Amatori

1. Uta Adrian
2. Lukasz Klimas
1. Chiru Sorin
2. Dima Cristi
93
1316
11 Jun
2016
A
127
Baicoi

43

Open

84

Amatori

166

321

1. Uta Adrian
2. Lukasz Klimas
1. Niculae Dan
2. Secu Valeriu
94
1308
28 May
2016
B
31
Ploiesti

12

Open

12

Amatori

7

Incepatori

1. Caloianu Iuliana
2. Constantin Teodor
1. Marian Bogdan
2. Pavunev Dan
1. Constantin Cristina
2. Enciu Marcel
95
1305
14 May
2016
B
41
Cocorastii Mislii
Cupa Stejarul editia a V-a

20

Open

21

Amatori

1. Vladoiu Gelu
2. Hutanu Alin
1. Chiru Sorin
2. Sarbu Dan
96
1297
07 May
2016
A
134
Valenii de Munte
3

50

Open

84

Amatori

195

321

1. Uta Adrian
2. Enciu Alexandru
1. Pietris Nicusor
2. Dragoi Andrei
97
1294
23 Apr
2016
B
30
Ploiesti

12

Open

12

Amatori

6

Incepatori

1. Panaitescu Stefan
2. Puiu Dragos
1. Sorescu Mircea
2. Manta Viorel
1. Potarniche Bianca
2. Marin Iulian
98
1264
19 Mar
2016
A
150
Baicoi

45

Open

105

Amatori

119

389

1. Enciu Alexandru
2. Iancu George
1. Panaitescu Stefan
2. Avram Nicolae
99
1270
12 Mar
2016
B
41
Ploiesti

14

Open

27

Amatori

1. Caloianu Iuliana
2. Constantin Teodor
1. Sorescu Mircea
2. Pop Alexandru
100
1233
13 Feb
2016
A
165
Ploiesti
4

50

Open

55

Amatori

60

Incepatori

15

200

229

1. Uta Adrian
2. Enciu Alexandru
1. Micuda Mihai
2. Marandici Adrian
1. Manolache Simona
2. Mocanu Adrian