' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Photo/Video/H2H


Traffic 26 Jan
IP's: 53, Clicks: 101
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
Nr.
games
Clasament (link pagina turneu)
1
2452
08 - 09
Feb
2020
A+
Slobozia
`Cupa CSM` - Turneu A+ Zona 4
1st day - E, O
2nd day - A, H

Elite

Open

Avansati

Hobby

... Waiting ...
2
2457
01 - 02
Feb
2020
A
Topoloveni
`Cupa Top Arena`
1st day - A+H
2nd day - E+O

Elite

Open

Avansati

Hobby

... Waiting ...
3
2456
01 Feb 2020
A
Aiud
`Cupa Eu si Paleta de Tenis` - editia a VIII-a

Elite

Open

Avansati

Hobby

... Waiting ...
4
2458
26 Jan 2020
B
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

E+O

A+H

... Waiting ...
5
2455
25 Jan 2020
A
Arad
`Memorial Emil Prokopecz`

Elite

Open

Avansati

Hobby

55

103

131

151

... Waiting ...
6
2451
25 - 26
Jan
2020
B
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XI-a
1st day - A+H
2nd day - E+O
3

E+O

A+H

0

91

... Waiting ...
7
2450
25 Jan 2020
A
Putna
`Cupa de Iarna` - editia I-a
14

Elite

Open

Avansati

Hobby

2

27

94

137

111

... Waiting ...
8
2449
25 - 26
Jan
2020
A
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa Unirii`
1st day - O, A
2nd day - E, H

Elite

Open

Avansati

Hobby

1

0

333

263

0

... Waiting ...
9
2448
25 Jan 2020
B
Bacau
`Cupa ACS Vasile Lepadatu`
2

E+O

A+H

4

64

133

... Waiting ...
10
2454
19 Jan 2020
B
50
Ocna Sibiului
`Lacul Fara Fund`
1

15

E+O

35

A+H

41

108

1. Daneliuc Gabi
2. Radu Constantin
1. Manitiu Florin
2. Ciobanu Cosmin
11
2445
19 Jan 2020
B
48
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Carindar`

18

E+O

30

A+H

56

83

1. Caloianu Iuliana
2. Retegan Cosmin
1. Raileanu Raissa
2. Sdranca Mircea
12
2442
19 Jan 2020
B
62
Pitesti
`Cupa Mihai Eminescu`

27

E+O

35

A+H

92

124

1. Pribeagu Sebastian
2. Corbu Mihai Cosmin
1. Orosanu Alexandru
2. Bradusca Cornel
13
2453
18 Jan 2020
B
35
Falticeni
`Cupa Mihai Bacescu` - editia a IV-a

14

E+O

21

A+H

4

49

76

1. Ursulean Florin
2. Hasna Cosmin
1. Burghelea Florin
2. Balau Laurentiu
14
2447
18 Jan 2020
B
79
Dej
1

27

E+O

29

Avansati

23

Hobby

79

109

86

1. Pop Sorin
2. Ticala Vasile Jr
1. Beica Florin
2. Tofeni Ovidiu
1. Pascalau Cristian
2. Dan Radu
15
2443
18 - 19
Jan
2020
B
60
Galati
`Cupa ACTIV` - editia a IX-a
1st day - A+H
2nd day - E+O

24

E+O

36

A+H

1

91

129

1. Alexeev Alexandru
2. Constantinescu Rares
1. Portase Raluca
2. Grigore Dumitru Valentin
16
2441
18 Jan 2020
A
196
Dumbravita
`EMi-TT` & GEWO-TT`

30

Elite

60

Open

56

Avansati

50

Hobby

94

189

169

162

1. Sorescu Deian
2. Mutrescu Eugen
1. Kaposta Victor
2. Nagy Iosif
1. Neag Ioan
2. Borcsi Jozsef
1. Sedda Stefano
2. Dobinda Dinu
17
2440
18 Jan 2020
A
150
Lazarea (HR)
`Cupa Bastionul`

18

Elite

36

Open

44

Avansati

52

Hobby

59

119

153

181

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Molnar Tihamer
1. Orosz Attila
2. Olah Oliver
1. Lorincz Zoltan
2. Strugar Ioan
1. Bilt Cristian
2. Pap Gyula
18
2437
18 Jan 2020
B
43
Brasov (Energetic)
`Memorialul Ionut Nica`

22

E+O

21

A+H

5

80

76

1. Roman Iulian
2. Bondoc Alexandru
1. Ciobanu Adrian
2. Loghin Florin
19
2436
18 Jan 2020
A
100
Giurgiu
`Cupa Dunarii`
5

18

Elite

24

Open

36

Avansati

22

Hobby

56

75

113

65

1. Petrescu Liviu
2. Durdun George
1. Dascalasu Viorel
2. Stanescu Maria
1. Iordan Alexandru Constantin
2. Raileanu Raissa
1. Vitan Victor
2. Ciobanu Marius
20
2446
11 Jan 2020
B
57
Suceava
`Cupa 2020`
2

18

E+O

39

A+H

3

65

146

1. Cojocaru Stefan
2. Vlaisan Vasile
1. Plamada Iulian
2. Vornicu Adrian
21
2444
11 Jan 2020
B
60
Bucuresti
`Cupa Anului Nou 2020`

30

E+O

30

A+H

3

77

77

1. Constantin Teodor
2. Badea Ionut
1. Dramba Daniel Dumitru
2. Stoica Mihai
22
2439
11 Jan 2020
A
124
Victoria
`Paleta Veche` - editia a X-a
3

18

Elite

30

Open

36

Avansati

40

Hobby

3

56

94

113

127

1. Moldovan Daniel
2. Roman Iulian
1. Marcu Vasile
2. Petho Mihaly
1. Botea Fabian
2. Vlad Maria Victoria
1. Pietraru Dorian
2. Szilagyi Bence
23
2438
04 - 05
Jan
2020
B
32
Targoviste
`Cupa 20-20`
1st day - A+H
2nd day - E+O
11

16

A+H

16

E+O

2

39

39

1. Raileanu Raissa
2. Marinescu Nelu
1. Pascal Raul
2. Stefan Patrick
24
2434
04 - 05
Jan
2020
B
34
Botosani (Ardex)
`Cupa Anului Nou` - editia a IV-a
1st day - A, H
2nd day - E+O

11

Avansati

14

Hobby

9

E+O

33

50

36

1. Donisan Costel
2. Istrate Ghiorghita
1. Bilt Cristian
2. Rusu Tudor
1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
2. Valcu Alin
25
2435
02 Jan 2020
Thursday
B
71
Oradea (King Pong)
`LMA 2020`
2

24

E+O

47

A+H

2

92

179

1. Savu Cristian
2. Gergely Anton
1. Farkas Bence
2. Maxim Alexandru
26
2433
28 Dec 2019
B
58
Slobozia
`Cupa Revelionului`

17

E+O

17

Avansati

24

Incepatori

59

59

89

1. Stanciu Alin
2. Enciu Alexandru
1. Visan Victor
2. Vasilescu Emil
1. Ghita Dobre
2. Dontu Ionut
27
2431
28 Dec 2019
B
30
Vatra Dornei
`Cupa Anului Nou`
6

30

ALL

107

1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
2. Lacatus Samuel
28
2419
28 Dec 2019
B
49
Targoviste (IHR)

24

E+O

25

A+I

1. Buzatu Vasile
2. Neagoe Costin
1. Musat Irina
2. Matei Mircea
29
2429
22 Dec 2019
B
60
Pitesti

24

E+O

36

A+I

2

1. Toma Florin
2. Corbu Mihai Cosmin
1. Tataru Tiberiu
2. Dumitru George
30
2432
21 Dec 2019
B
48
Gheorgheni
`Cupa Prieteniei`

12

E+O

36

A+I

1. Farkas Gabor
2. Laszlo Levente
1. Farkas Bence
2. Heja Zoltan
31
2430
21 Dec 2019
B
25
Calarasi
`Cupa Mos Craciun`

17

E+O

8

A+I

1. Stanciu Alin
2. Nitu Victor
1. Visan Victor
2. Vasilescu Emil
32
2428
21 Dec 2019
B
47
Timisoara (Vest)

15

Elite

16

Open

16

A+I

2

1. Cristanus Cristian
2. Beca Iliesen
1. Ispas Dan
2. Jichici Svetozar
1. Neag Ioan
2. Dumbrava Marius
33
2427
21 Dec 2019
B
45
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Decembrie 2019`

15

E+O

30

A+I

1. Caloianu Iuliana
2. Gheorghe Dragos
1. Raileanu Raissa
2. Codreanu Laurentiu
34
2426
14 Dec 2019
B
53
Arad
`Cupa Mos Craciun`

17

E+O

36

A+I

5

1. Avram Victor
2. Roman Bogdan
1. Daroti Florin
2. Mitar Marius Tiberiu
35
2425
14 Dec 2019
B
30
Deva
`Cupa TT Cool Sport`

12

E+O

18

A+I

1

1. Mandru Bogdan
2. Szemciuk Istvan
1. Gipsy King
2. Starcz Adrian
36
2424
14 Dec 2019
B
83
Aiud

10

Elite

11

Open

33

Avansati

29

Incepatori

1

1. Baciu Gabriel
2. Carpaci Alexandru
1. Butura Vasile
2. Ambrus Szilard
1. Farkas Bence
2. Fulop Attila
1. Anca Valentin
2. Prodan Daniel
37
2423
14 Dec 2019
B
80
Dej

29

E+O

26

Avansati

25

Incepatori

6

1. Marchis Maximilian
2. Petrus Florin
1. Bal Adrian
2. Tocaciu Septimiu
1. Tigoan Alex
2. Badiu Gavril
38
2422
14 - 15
Dec
2019
A
110
Topoloveni
`Cupa Top Arena`
1st day - A, I
2nd day - E+O

7

Elite

62

Open

15

Avansati

26

Incepatori

1

21

225

49

103

1. Banescu Dragos
2. Neagoe Costin
1. Retegan Cosmin
2. Catana Claudiu
1. Lupsa Bogdan
2. Sursilov Constantin
1. Baciu Stefan
2. Vilcu Dragos
39
2418
14 Dec 2019
A
86
Luncavita
`Cupa Iernii`
1

8

Elite

18

Open

32

Avansati

28

Incepatori

8

28

56

93

89

1. Durdun George
2. Alexeev Alexandru
1. Mitrea Silviu
2. Ghizdavescu Adrian
1. Malai Stanislav
2. Pancrat Cristian
1. Flaut Liviu
2. Serban Adi Iulian
40
2417
14 Dec 2019
A
156
Falticeni
`Cupa Mos Craciun`

18

Elite

42

Open

45

Avansati

51

Incepatori

11

64

132

167

191

1. Welker Ivan
2. Mosneagu Marius
1. Zamfiroaia Sorin
2. Lovin Eusebiu
1. Aldea Nelu
2. Cervicescu Laurentiu
1. Ciobanu Sabin
2. Grusca Narcis
41
2420
07 Dec 2019
A
100
Lazarea (HR)
`Cupa Mos Craciun`

11

Elite

24

Open

35

Avansati

30

Incepatori

0

79

114

89

1. Orha Andrei
2. Chelmus Ionut
1. Petho Mihaly
2. Ciortescu Cristi
1. Raduly Ovidiu
2. Csurulya Gyula
1. Cotfas Gabriel
2. Ambrus Zoltan
42
2416
07 Dec 2019
B
37
Viseu de Sus
`Cupa Mos Nicolae`

10

E+O

16

A+I

11

Juniori

1. Galban Calin
2. Mihalca Mihai
1. Ivascu Cosmin
2. Modarco Daniel
1. Curtea Lucas
2. Grigor Fabian
43
2415
07 Dec 2019
B
73
Floresti
`Campionatul Judetean Cluj`
2

24

E+O

49

A+I

1. Marchis Maximilian
2. Simion Boby
1. Radu Serban
2. Sicoe Ioan
44
2414
07 - 08
Dec
2019
B
20
Botosani (Ardex)
`Cupa Mos Nicolae`
1st day - A, I
2nd day - E+O

5

E+O

15

A+I

1. Ciortescu Cristi
2. Chiriac Marius
1. Rauh Andrei
2. Ureche Ioan
45
2413
07 Dec 2019
B
48
Galati
`Cupa Mos Nicolae`
8

10

E+O

38

A+I

2

34

126

1. Constantinescu Rares
2. Botezatu Onelus
1. Cotet Nicolae
2. Amarinei Sorin
46
2412
07 - 08
Dec
2019
A
223
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
1st day - E, O
2nd day - A, I
4

23

Elite

78

Open

64

Avansati

58

Incepatori

2

86

298

242

219

1. Lukasz Klimas
2. Petcu Marius
1. Stanciulescu Bogdan
2. Catana Claudiu
1. Botoc Ovidiu
2. Grigore Marian
1. Ionita Cristian
2. Voicu Ovidiu
47
2411
07 - 08
Dec
2019
A
108
Oradea (King Pong)
Turneu `Wi-King`
1st day - E, O
2nd day - A, I
42

18

Elite

21

Open

33

Avansati

36

Incepatori

65

83

115

130

1. Farcas Dan
2. Mutrescu Eugen
1. Lacatis Ghita
2. Husa Gelu
1. Negrea Olimpiu
2. Daroti Florin
1. Margin Florin
2. Badiu Gavril
48
2410
07 Dec 2019
A
126
Sibiu
`Cupa Iernii` - editia a VI-a

14

Elite

47

Open

36

Avansati

29

Incepatori

1. Durdun George
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Groza Alexandru
2. Dirlea Ioan
1. Negrea Olimpiu
2. Morariu Marius
1. Malene Petru
2. Fratila Dan
49
2409
01 Dec 2019
B
35
Braila
`Traiasca Romania`

15

E+O

20

A+I

41

69

1. Constantinescu Rares
2. Gherasim Iulian
1. Manole Dan
2. Bujoi Emanuel
50
2408
30 Nov 2019
A
149
Alba Iulia
`Cupa Unirii 101`
4

29

Elite

48

Open

42

Avansati

30

Incepatori

2

89

151

154

109

1. Marchis Maximilian
2. Sorescu Deian
1. Motorga Dorin
2. Cindea Cristian
1. Susan Mircea
2. Sterczer Sandor
1. Almajanu Sergiu
2. Dobinda Dinu
51
2407
30 - 31
Nov
2019
A
178
Suceava
`Cupa Bucovinei` - editia a IV-a
1st day - E, O, A
2nd day - I

18

Elite

35

Open

52

Avansati

73

Incepatori

2

56

124

184

261

1. Brinza Natalina
2. Hasna Cosmin
1. Ursulean Vasile
2. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
1. Popescu Apreotesei Mihai
2. Mihailova Victoria
1. Tataru Tiberiu
2. Vlaisan Georgica
52
2406
30 Nov 2019
B
63
Pitesti

21

E+O

42

A+I

3

1. Toma Florin
2. Pavunev Dan
1. Stoica Mihai
2. Stoian Sorin
53
2405
30 Nov 2019
B
57
Santimbru
`Cupa Santimbru`

17

E+O

40

A+I

3

1. Stefan Patrick
2. Orosz Attila
1. Loghin Florin
2. Tirlea Gheorghe
54
2421
29 Nov 2019
Friday
B
40
Oradea (King Pong)
`Foresta #250`

17

E+O

23

A+I

1. Parus Lilian
2. Jurje Alex Doru
1. Sabau Liviu
2. Moka Iuliu
55
2404
24 Nov 2019
B
14
Ploiesti (Indoor)
`Campion Judetean Open AJTM Prahova & ITT`

14

Open

1. Mihaila Nicolae
2. Voicu Ionut
56
2403
23 Nov 2019
B
32
Galati
`Campionatul Judetean Galati`

17

E+O+A

15

Incepatori

1. Botezatu Onelus
2. Arion Costel
1. Dorofte Costel
2. Gaiu Jan
57
2402
23 Nov 2019
B
58
Suseni
`Cupa Suseni` - editia a III-a

18

E+O

40

A+I

1

1. Bauer Lajos
2. Welker Ivan
1. Farkas Bence
2. Lorincz Zoltan
58
2401
23 Nov 2019
B
35
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

14

E+O

21

A+I

1. Ionescu Mihai
2. Trocan Nicolae
1. Delimart Alexiana
2. Floarea Adrian
59
2400
23 - 24
Nov
2019
A
228
Bucuresti (Top Tenis)
`Memorialul George Vaduva`
1st day - O, A
2nd day - E, I

35

Elite

46

Open

75

Avansati

72

Incepatori

4

124

167

267

252

1. Calin Mihai
2. Ursu Teodor
1. Grigore Alexandru
2. Jimmy Lu
1. Filip Gabriel
2. Codreanu Laurentiu
1. Tataru Tiberiu
2. Dobre Alexandru
60
2398
23 Nov 2019
B
52
Constanta
`Cupa Eden Club` - editia a VII-a

22

E+O

30

A+I

1

1. Caminschi Mihai
2. Neculai Alexandru
1. Zbant Mihai
2. Pascu Mugurel
61
2397
23 Nov 2019
B
73
Bacau
`Cupa ACS Vasile Lepadatu`

28

E+O

45

A+I

1

1. Valeanu Cosmin
2. Barsa Ioan
1. Popescu Apreotesei Mihai
2. Simon Gheorghe
62
2396
23 Nov 2019
A
142
Ilia (HD)
`Cupa Bastionul Rosu`

19

Elite

34

Open

53

Avansati

36

Incepatori

1

62

119

189

129

1. Roman Bogdan
2. Mutrescu Eugen
1. Jichici Svetozar
2. Frunza Alexandru
1. Valcica Paul Luca
2. Piper Petru
1. Furca Alexandru
2. Almajanu Sergiu
63
2399
17 Nov 2019
B
48
Ramnicu Valcea

16

E+O

32

A+I

1. Barbu Dan
2. Gorum Adrian
1. Stoica Mihai
2. Stoian Sorin
64
2395
16 - 17
Nov
2019
B
39
Tulcea
`Campionatul Judetean Tulcea`
1st day - E+O
2nd day - A, I

17

E+O

6

Avansati

16

Incepatori

1. Neculai Alexandru
2. Manea Mihaita
1. Zbant Mihai
2. Timofei Valentin
1. Serbanovici Milen
2. Iordan Andrei
65
2394
16 Nov 2019
B
55
Arad
`Memorialul Emil Prokopecz`

16

E+O

39

A+I

3

1. Iana Remus
2. Roman Bogdan
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Ignuta Sebastian
66
2393
16 Nov 2019
B
41
Deva
`Cupa Maestro`

18

E+O

23

A+I

1

1. Mandru Bogdan
2. Negrea Olimpiu
1. Valcica Raul Ginno
2. Stanciu Dumitru
67
2392
16 Nov 2019
B
48
Ocna Sibiului
`Campionatul Judetean Sibiu - Top 8`

23

E+O

25

A+I

1. Daneliuc Gabi
2. Cindea Cristian
1. Duca Marius
2. Benyovski Bela
68
2391
16 Nov 2019
A
124
Miercurea Ciuc
`Cupa Miercurea Ciuc`

16

Elite

30

Open

42

Avansati

36

Incepatori

1

55

114

160

137

1. Chelmus Ionut
2. Neagoe Costin
1. Laszlo Levente
2. Lakatos Zsolt
1. Popescu Apreotesei Mihai
2. Urus Kristof
1. Rogin Florin
2. Antal Daszkel Jozsef
69
2390
16 - 17
Nov
2019
A
230
Apahida
`Memorialul Paneth Farkas` - editia a VII-a
1st day - A, I
2nd day - E, O
3

36

Elite

59

Open

81

Avansati

54

Incepatori

2

113

184

305

0

1. Farcas Dan
2. Marchis Maximilian
1. Szanto Gyula
2. Bothazan Florin
1. Hodis Andrei
2. David Zoltan
1. Creta Petru
2. Coldea David
70
2389
09 Nov 2019
B
76
Dej

25

E+O

29

Avansati

22

Incepatori

3

1. Marchis Maximilian
2. Mican Nicolae
1. Beica Florin
2. Hodis Andrei
1. Uglea Mihai
2. Cristea Samuel
71
2388
09 Nov 2019
B
36
Botosani (Ardex)
`Cupa Pro Activ` - editia a IV-a

10

E+O

26

A+I

1. Albu Catalin
2. Morosan Marian
1. Rauh Andrei
2. Donisan Costel
72
2387
09 Nov 2019
A
98
Sovata
`Cupa Sovata`

14

Elite

24

Open

36

Avansati

24

Incepatori

49

29

39

89

1. Daneliuc Gabi
2. Boeriu Cezara
1. Ambrus Szilard
2. Laszlo Levente
1. Szakacs Attila
2. Bedo Jozsef
1. Beke Hunor
2. Bartos Csongor
73
2383
09 - 10
Nov
2019
A
151
Fieni
`Cupa Orasului Fieni`
1st day - E, O
2nd day - A, I

15

Elite

34

Open

51

Avansati

51

Incepatori

3

49

120

172

190

1. Neagoe Costin
2. Govoreanu Florin
1. Stanciulescu Bogdan
2. Iorgoiu Constantin
1. Stoian Sorin
2. Baltatu Eduard Laurentiu
1. Sterczer Zalan
2. Tatulea Calin
74
2368
02 Nov 2019
TF
360
Targu Jiu
`Coloana Infinitului` - Turneul Campionilor 2019
56

100

Elite

100

Open

100

Avansati

60

Incepatori

334

0

0

0

1. Sorescu Deian
2. Lukasz Klimas
1. Corbu Darius
2. Mitrea Silviu
1. Barbu Tiberiu
2. Botanel Eduard
1. Tataru Tiberiu
2. Simion Cristi
75
2382
27 Oct 2019
B
32
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

12

E+O

20

A+I

1. Sencu Victor
2. Istrate Cristian
1. Sterczer Sandor
2. Vasile Gica
76
2379
27 Oct 2019
B
20
Ploiesti (Indoor)
`Campion Judetean AJTM Prahova & ITT`

20

Avansati

1. Nitu Serban
2. Botoc Ovidiu
77
2381
26 Oct 2019
B
85
Suceava
`Cupa S-SUCCES`

18

E+O

29

Avansati

38

Incepatori

1. Cojocaru Stefan
2. Ursulean Vasile
1. Kovtun Nadia
2. Tanase Gabi
1. Grusca Narcis
2. Scutaru Marius
78
2378
26 Oct 2019
A
136
Aiud
`Eu si Paleta de Tenis` - editia a VII-a

21

Elite

38

Open

53

Avansati

24

Incepatori

1

60

112

201

91

1. Blaga Marius
2. Bardocz Szilard
1. Preda Ionut
2. Husa Gelu
1. Barbuta Ioan
2. Gipsy King
1. Todoran Gabriel
2. Pop Mihai
79
2377
26 Oct 2019
A
110
Valenii de Munte
`Serbarile Toamnei`

35

E+O

51

Avansati

24

Incepatori

2

108

179

91

1. Fratila Robert
2. Galiu Mihai
1. Alexandru Marius
2. Gheorghita Vasile
1. Sterczer Zalan
2. Constantin Filip
80
2386
25 Oct 2019
Friday
B
51
Oradea (King Pong)
`Foresta B`

24

E+O

27

A+I

1. Gergely Anton
2. Savu Cristian
1. Antal Cornel
2. Fritea Raul
81
2375
20 Oct 2019
B
47
Pitesti

20

E+O

27

A+I

1. Toma Florin
2. Pribeagu Sebastian
1. Barca George
2. Bivolaru Stelian
82
2385
19 Oct 2019
B
24
Craiova

24

ALL

1. Raducan Bogdan
2. Negrila Cristian
83
2376
19 - 20
Oct
2019
B
113
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`
1st day - O, A
2nd day - E, I

19

Elite

17

Open

24

Avansati

53

Incepatori

1. Macarenco Andrei
2. Ursu Teodor
1. Traista Andrei
2. Balaban Catalin
1. Serban Bogdan
2. Plop Adrian
1. Constantin Filip
2. Patrascu Dorin
84
2372
19 Oct 2019
B
44
Ocna Sibiului
`Cupa de Sare` - editia I-a

18

E+O

26

A+I

1. Farkas Gabor
2. Mitzea Alexandru
1. Farkas Bence
2. Benyovski Bela
85
2367
19 Oct 2019
A
103
Viseu de Sus
`Cupa Vaser` - editia a II-a

18

Elite

17

Open

68

A+I

25

65

255

1. Marchis Maximilian
2. Nistor Dorel
1. Dirlea Ioan
2. Andreica Iulian
1. Strugar Ioan
2. Pop Danut
86
2366
19 Oct 2019
A
140
Targu Secuiesc
Editia a IV-a

18

Elite

43

Open

49

Avansati

30

Incepatori

3

64

141

165

99

1. Simon Csaba
2. Medves Antal
1. Orha Andrei
2. Bokor Zoltan Jr
1. Kovacs Eduard
2. Toma Dan
1. Modoran Marian
2. Korodi Csaba
87
2365
19 Oct 2019
A
180
Slobozia
`Cupa CSM` - editia a III-a

24

Elite

53

Open

53

Avansati

50

Incepatori

4

74

165

187

174

1. Macarenco Andrei
2. Fratila Robert
1. Fratea Aurel
2. Vasiliev Stanislav
1. Rasnoveanu Daniel
2. Ivan Adrian
1. Budea Andra
2. Dimache Maria
88
2360
19 Oct 2019
A
123
Resita
`Cupa Banatului Montan` - editia a V-a

12

Elite

29

Open

43

Avansati

39

Incepatori

37

95

158

139

1. Sorescu Deian
2. Roman Bogdan
1. Geamanu Robert
2. Nagy Iosif
1. Daroti Florin
2. Iliuta Adrian
1. Curaciuc Claudiu
2. Pirvu Constantin
89
2384
17 Oct 2019
Thursday
B
29
Comanesti
`Cupa Brumarel`

10

E+O

19

A+I

1. Rosu Gabriel
2. Serban Liviu
1. Sterczer Sandor
2. Socaci Sorin
90
2380
16 Oct 2019
Wednesday
B
49
Bistrita

16

E+O

33

A+I

1. Marchis Maximilian
2. Nistor Dorel
1. Farkas Bence
2. Tocaciu Septimiu
91
2374
14 - 16
Oct
2019
Monday
B
51
Iasi (Club Viper)
`Cupa Prieteniei` - editia a VII-a
1st day - E, O
2nd day - I
3rd day - A

10

Elite

10

Open

13

Avansati

18

Incepatori

1. Albu Vlad
2. Coroiu Andrei
1. Ciortescu Cristi
2. Istrate Cristian
1. Paval Mihai
2. Bacalu Valentin
1. Boureanu Constantin
2. Dascalu Marian
92
2373
13 Oct 2019
B
24
Deva

24

ALL

1. Szakacs Raul
2. Neiconi Sabin
93
2371
13 Oct 2019
B
22
Botosani (Ardex)
`Cupa ADMIR - 26 de ani`

10

E+O

12

A+I

1. Valcu Alin
2. Polocoser Cristian
1. Ilie Aurelian
2. Alexandru Liviu
94
2370
12 Oct 2019
B
35
Sibiu
`Cupa Transilvania` - editia a III-a

15

E+O

20

A+I

1. Temelie Dragos
2. Aron Darie
1. Fulop Attila
2. Manitiu Florin
95
2369
12 Oct 2019
B
24
Batos
`Memorialul Campean Ioan` - editia a VIII-a

24

ALL

1. Boeriu Cezara
2. Kantor Imre Zoltan
96
2364
12 - 13
Oct
2019
A
116
Oradea (King Pong)
`Toamna Oradeana`
1st day - E+O
2nd day - A, I
6

18

Elite

36

Open

26

Avansati

36

Incepatori

65

106

94

129

1. Gergely Anton
2. Petrus Florin
1. Codau Vlad
2. Jichici Svetozar
1. Herteg Dorinel
2. Chiscan Bogdan
1. Popescu Radu
2. Rakosi Istvan
97
2363
12 Oct 2019
A
125
Comanesti
`Memorialul Nicusor Bulubasa` - editia I-a

12

Elite

35

Open

57

Avansati

21

Incepatori

37

81

139

56

1. Chelmus Ionut
2. Rojnita Sebastian
1. Pizlaru Ionel
2. Laszlo Levente
1. Canea Kocsis Andras
2. Iordachi Adrian
1. Miklos Botond
2. Pirvu Cornel
98
2362
12 - 13
Oct
2019
A
172
Topoloveni
`Cupa Top Arena`
1st day - A, I
2nd day - E+O

21

Elite

65

Open

47

Avansati

39

Incepatori

1. Fratila Robert
2. Macarenco Andrei
1. Rosioara Razvan
2. Badea Ionut
1. Hrehoret Adrian
2. Mihu Florin
1. Patrascu Dorin
2. Pirvu Nicusor
99
2358
12 Oct 2019
A
118
Luncavita
`Cupa Borsului de Peste` - editia I-a

12

Elite

26

Open

26

Avansati

54

Incepatori

1. Neculai Alexandru
2. Chiscop Bogdan
1. Rasid Aihan
2. Baiburi Levent
1. Pancrat Cristian
2. Serban Marin
1. Pavel Nicolae
2. Mardale Radu
100
2361
05 Oct 2019
A
109
Vorona
`Toamna la Vorona`

17

Elite

23

Open

36

Avansati

33

Incepatori

1. Albu Catalin
2. Ciubotariu Andrei
1. Zamfiroaia Sorin
2. Duceac Catalin
1. Constantinica Silviu
2. Chiriac Marius
1. Spircu Alexandru
2. Vaculisteanu Ionut