' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Filtrare


Sortare
Traffic 26 Sep
IP's: 51, Clicks: 110
1300 turnee H2H
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
Nr.
games
Clasament (link pagina turneu)
1
2580
16 Oct
( +1 )
2021
TF
Cheile Gradistei
Turneul Campionilor - Memorialul `Marcel Giosan`
1st day - E, O
2nd day - A, H

Elite

Open

Avansati

Hobby

... Waiting ...
2
2588
09 Oct
( +1 )
2021
A
Oradea (King Pong)
`Toamna Oradeana`
1st day - A, H
2nd day - E, O

Elite

Open

Avansati

Hobby

... Waiting ...
3
2587
09 Oct
2021
A
Ploiesti (Tel George Jr)

Elite

Open

Avansati

Hobby

... Waiting ...
4
2586
09 Oct
2021
A
Comanesti
`Memorialul Nicusor Bulubasa` - editia a II-a

Elite

Open

Avansati

Hobby

... Waiting ...
5
2585
02 Oct
( +1 )
2021
B
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`
1st day - E+O
2nd day - A, H

E+O

Avansati

Hobby

... Waiting ...
6
2584
02 Oct
( +1 )
2021
B
Targoviste (Tineretului)
`Cupa ODIN`
1st day - A, H
2nd day - E+O

E+O

Avansati

Hobby

... Waiting ...
7
2583
02 Oct
( +1 )
2021
B
Galati
`Cupa ACTIV` - editia a XI-a
1st day - A, H
2nd day - E, O

E+O

A+H

... Waiting ...
8
2582
02 Oct
2021
A
Lazarea
`Cupa de Toamna`

Elite

Open

Avansati

Hobby

... Waiting ...
9
2581
02 Oct
( +1 )
2021
B
Botosani (Ardex)
Gold Cup Premier Hosting
1st day - A, H
2nd day - E+O

E+O

Avansati

Hobby

... Waiting ...
10
2579
26 Sep
2021
B
Ploiesti (Indoor)
Cupa `Septembrie`

E+O

A+H

40

55

... Waiting ...
11
2578
25 Sep
2021
B
Brasov
`Cupa de sub Tampa`

E+O

A+H

75

91

... Waiting ...
12
2577
25 Sep
2021
B
Pitesti

E+O

A+H

46

88

... Waiting ...
13
2576
25 Sep
( +1 )
2021
A
Pericei
`Cupa Cepei`
1st day - A, H
2nd day - E, O

Elite

Open

Avansati

Hobby

0

0

137

160

... Waiting ...
14
2575
25 Sep
2021
A
Siret
`Cupa Latcu Voda` - editia I-a

Elite

Open

Avansati

Hobby

37

69

85

84

... Waiting ...
15
2574
18 Sep
( +1 )
2021
A
177
Ocna Mures
1st day - E, O
2nd day - A, H

27

Elite

59

Open

49

Avansati

42

Hobby

99

217

181

160

1. Marchis Maximilian
2. Mutrescu Eugen
1. Miclos Andrei
2. Szakacs Raul
1. Anca Valentin
2. Sovea Sorin
1. Dranca David
2. Triff Raul
16
2573
18 Sep
2021
B
49
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

24

E+O

25

A+H

65

69

1. Secu Valeriu
2. Ivan Sorin Ioan
1. Patrascu Dorin
2. Baicu Claudiu
17
2572
18 Sep
2021
A
97
Putna
`Cupa Putnei` - editia a IV-a

8

Elite

23

Open

33

Avansati

33

Hobby

28

70

122

122

1. Ursulean Florin
2. Boeriu Cezara
1. Georgiu Dragos
2. Carpaci Alexandru
1. Acriva Marian
2. Mita Augustin
1. Gavrilei Constantin
2. Aparaschive Paul
18
2569
12 Sep
2021
R+
149
Dumbravita
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 7

28

Elite

46

Open

43

Avansati

32

Hobby

104

173

158

116

1. Moldovan Daniel
2. Sorescu Deian
1. Szakacs Raul
2. Szalay Liviu
1. Moldovan Dora
2. Leric David
1. Chivaran Alin
2. Lascu Mihai
19
2570
11 Sep
2021
R+
104
Dej
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 8

18

Elite

20

Open

36

Avansati

30

Hobby

64

71

137

114

1. Marchis Maximilian
2. Olahut Rares
1. Ploscaru Bogdan
2. Husa Gelu
1. Tofeni Ovidiu
2. Piper Petru
1. Gaciu Gabriel
2. Curtea Lucas
20
2568
11 Sep
( +1 )
2021
R+
181
Targu Mures
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 6
1st day - E, O
2nd day - A, H

30

Elite

58

Open

48

Avansati

45

Hobby

107

207

171

168

1. Simon Csaba
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Chibulcutean Bogdan
2. Toader George
1. Anca Valentin
2. Birtalan Bence
1. Tanase Stefan
2. Bordas Zsolt
21
2567
11 Sep
( +1 )
2021
R+
70
Pitesti
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 5
1st day - A, H
2nd day - E, O

9

Elite

22

Open

22

Avansati

17

Hobby

31

81

81

59

1. Pribeagu Sebastian
2. Petrescu Liviu
1. Nicoara Ovidiu
2. Gheorghe Nicu
1. Dumitru Rares
2. Simion Cristi
1. Mares Cristian
2. Ontoiu Catalin
22
2566
11 Sep
2021
R+
93
Ploiesti (Tel George Jr)
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 4

16

Elite

26

Open

29

Avansati

22

Hobby

54

89

104

7

1. Fratila Robert
2. Enciu Alexandru
1. Costache Laurentiu
2. Marian Bogdan
1. Dragu Fanel
2. Acriva Marian
1. Adam Teodor
2. Negulescu Cristi
23
2565
11 Sep
( +1 )
2021
R+
145
Bucuresti
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 3
1st day - A, H
2nd day - E, O

25

Elite

39

Open

45

Avansati

36

Hobby

89

145

168

137

1. Ciobanu Alex
2. Boaca Valentin
1. Istrate Cristian
2. Boromiza Marian
1. Avadanoaei Petuel
2. Badescu Andrei
1. Pasoveanu Silvian
2. Varzaru Vivi
24
2564
11 Sep
( +1 )
2021
R+
98
Luncavita
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 2
1st day - A, H
2nd day - E, O

12

Elite

29

Open

27

Avansati

30

Hobby

37

103

99

107

1. Neculai Alexandru
2. Manea Mihaita
1. Botezatu Onelus
2. Luca Octavian
1. Manea Dorinel
2. Niculache Chirica
1. Peiciu Vasile
2. Florea Cristian
25
2563
11 Sep
2021
R+
173
Vorona
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 1

12

Elite

41

Open

54

Avansati

66

Hobby

37

117

195

245

1. Ciortescu Cristi
2. Albu Catalin
1. Matcovschi Andrei
2. Hariuc Costica
1. Vlaisan Georgica
2. Ianos Valentin
1. Tap Maia
2. Lescinscaia Ina
26
2571
04 Sep
( +1 )
2021
A
65
Oradea (King Pong)
`King Pong`
1st day - E, O
2nd day - A, H

11

Elite

23

Open

31

A+H

33

63

104

1. Mutrescu Eugen
2. Gergely Anton
1. Vaida Sorin
2. Maxim Alexandru
1. Sorin Inu Moise
2. Toma Cristian
27
2562
04 Sep
( +1 )
2021
B
96
Bucuresti (Ping Pong Shop)
`Cupa Ping Pong Shop`
1st day - A, H
2nd day - E, O

24

Elite

24

Open

24

Avansati

24

Hobby

75

75

75

75

1. Boaca Valentin
2. Govoreanu Florin
1. Zamfir Ionel
2. Craiu Catalin
1. Marandici Vasile
2. Marandici Ion
1. Pasoveanu Silvian
2. Galos Alexandru
28
2561
04 Sep
2021
A
113
Viseu de Sus
`Cupa Mocanita` - Editia a III-a

20

Elite

24

Open

42

Avansati

27

Hobby

71

91

153

96

1. Marchis Maximilian
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Istrate Cristian
2. Mal Calin
1. Uglea Mihai
2. Fulop Attila
1. Hagea Andra
2. Cristea Daniel
29
2560
04 Sep
( +1 )
2021
B
27
Botosani (Ardex)
`Cupa Asii Paletei` - Editia a V-a
1st day - A, H
2nd day - E+O

9

E+O

18

A+H

24

57

1. Polocoser Cristian
2. Grosu Alexandru
1. Daraba Gabriel
2. Buzila Adrian
30
2557
04 Sep
( +1 )
2021
B
65
Targoviste
`Cupa Odin`
1st day - E, O
2nd day - A, H

9

Elite

20

Open

20

Avansati

16

Hobby

23

55

55

46

1. Mitrea Silviu
2. Dobrin Adrian
1. Catana Claudiu
2. Radu Aurel
1. Farkas Bence
2. Baluta Silviu
1. Varzaru Vivi
2. Stan Constantin
31
2559
28 Aug
( +1 )
2021
B
54
Cluj Napoca
`Cupa Verii LOT TT`
1st day - A, H
2nd day - E+O

18

E+O

18

Avansati

18

Hobby

56

56

56

1. Marchis Maximilian
2. Galban Calin
1. Bal Adrian
2. Rebrisorean Daniel
1. Konti Florin
2. Bobos Marius
32
2556
28 Aug
( +1 )
2021
A
144
Fieni
`Cupa Orasului Fieni`
1st day - E, O
2nd day - A, H

18

Elite

57

Open

39

Avansati

30

Hobby

56

207

139

83

1. Caminschi Mihai
2. Durdun George
1. Gavrila Aurel
2. Bivolaru Marius
1. Tataru Tiberiu
2. Apopei Rares Gabriel
1. Badea Mihai
2. Caranfilian Migo
33
2555
26 Aug
( +3 )
2021
Thursday
B
56
Bucuresti (Body & Mind)
`Cupa Covid 19 Revolutii`
1st day - E+O
2nd day - -
3rd day - A
4th day - H

23

Open

22

Avansati

11

Hobby

70

65

32

1. Paul Cosmin Sebastian
2. Catana Claudiu
1. Boteanu Nicu
2. Popescu Radu
1. Dragomir Dan
2. Mavrodin Cristian
34
2558
21 Aug
2021
B
64
Suceava
`Cupa de Vara`

15

E+O

15

Avansati

34

Hobby

49

49

126

1. Cojocaru Stefan
2. Grosu Alexandru
1. Vlaisan Georgica
2. Albu Constantin
1. Vieriu Tudorel
2. Matea Aurelian
35
2553
21 Aug
( +1 )
2021
B
40
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Gustar`
1st day - E, O
2nd day - A, H

18

E+O

22

A+H

47

65

1. Balan Mihai
2. Marian Bogdan
1. Barbu Daniel
2. Farkas Bence
36
2552
21 Aug
( +1 )
2021
A
184
Fagaras
`Turnirul Cetatii Fagarasului`
1st day - E, O
2nd day - A, H

21

Elite

69

Open

53

Avansati

41

Hobby

76

254

189

155

1. Iana Remus
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Istrate Cristian
2. Gecse Alpar
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Lazar Catalin
1. Luca Ioan
2. Varzaru Vivi
37
2551
21 Aug
( +1 )
2021
A
119
Luncavita
`Cupa Aegyssus`
1st day - A, H
2nd day - E, O

17

Elite

33

Open

39

Avansati

30

Hobby

51

89

107

83

1. Caminschi Mihai
2. Durdun George
1. Fratea Aurel
2. Raileanu Raissa
1. Orban Alexandru
2. Dimache Maria
1. Peiciu Vasile
2. Mihai Gabriel
38
2550
14 Aug
( +1 )
2021
B
93
Miercurea Ciuc
`Cupa Miercurea Ciuc`
1st day - E, O
2nd day - A, H

12

Elite

37

Open

25

Avansati

19

Hobby

45

143

97

67

1. Mitrea Silviu
2. Toma Adrian
1. Orosz Attila
2. Laszlo Levente
1. Farkas Bence
2. Birtalan Bence
1. Birtalan Hunor
2. Gal Arpad
39
2554
13 Aug
2021
Friday
B
38
Oradea (King Pong)
`Foresta King Pong`

20

E+O

18

A+H

72

65

1. Prundaru Horia
2. Parus Lilian
1. Vonhaz Stefan
2. Mitar Marius Tiberiu
40
2549
07 Aug
( +1 )
2021
B
34
Botosani (Ardex)
`Cupa de vara` - editia a III-a
1st day - A, H
2nd day - E+O

8

E+O

12

Avansati

14

Hobby

20

38

38

1. Istrate Cristian
2. Tudose Petru
1. Ianos Valentin
2. Baciu Adrian
1. Buzila Adrian
2. Aparaschivei Paul
41
2535
07 Aug
( +1 )
2021
A+
240
Cheile Gradistei
Turneu A+ Amatur Romania
1st day - E, O
2nd day - A, H
52

60

Elite

60

Open

72

Avansati

48

Hobby

233

233

275

183

1. Simon Csaba
2. Boaca Valentin
1. Tamas Szilard
2. Jurescu Sorin
1. Stoica Mihai
2. Bardas Patrick
1. Apopei Rares Gabriel
2. Ciorasteanu Ionut
42
2548
01 Aug
2021
B
93
Ploiesti
Trofeul Ploiestean `Paleta de la Bloc` - Etapa a II-a
4

12

Elite

36

Open

24

Avansati

21

Hobby

39

102

65

60

1. Boaca Valentin
2. Fratila Robert
1. Stancescu Sebastian
2. Codreanu Laurentiu
1. Moise Bianca
2. Nicolae Ionut
1. Badescu Andrei
2. Ionescu Cristi
43
2547
31 Jul
( +1 )
2021
B
70
Dej
1st day - A, H
2nd day - E, O

21

E+O

28

Avansati

21

Hobby

76

107

77

1. Ticala Vasile Jr
2. Mocean Dan
1. Uglea Mihai
2. Tofeni Ovidiu
1. Vidrut Ioan
2. Dranca David
44
2546
31 Jul
( +1 )
2021
B
49
Galati
`Cupa Activ` - editia a X-a
1st day - A+H
2nd day - E+O

22

E+O

27

A+H

81

87

1. Capus Giani
2. Baiburi Levent
1. Cotet Nicolae
2. Ceobotaru Daniel
45
2545
31 Jul
( +1 )
2021
B
55
Videle
`Cupa Neveu`
1st day - E, O
2nd day - A, H

20

Open

15

Avansati

20

Hobby

55

41

55

1. Gavrila Aurel
2. Istrate Cristian
1. Bruma Ovidiu
2. Tataru Tiberiu
1. Varzaru Vivi
2. Mihaila Mihai
46
2544
31 Jul
2021
A
118
Piatra Neamt
`Cupa Kamarad` - editia II-a

12

Elite

28

Open

45

Avansati

33

Hobby

37

84

159

114

1. Cojocaru Stefan
2. Albu Vlad
1. Ciortescu Cristi
2. Grosu Alexandru
1. Borcila Alexandru
2. Orban Marius
1. Lungu Mihai
2. Nazaret Alexandru
47
3001
24 Jul
2021
A
173
Targu Mures
`BUTTERFLY Romanian Table Tennis Team Cup 2021`

42

Elite

44

Open

44

Avansati

43

Hobby

137

139

139

139

1. Marchis Maximilian
2. Corbu Mihai Cosmin
1. Irimia Sorin Jr
2. Tuta Radu Ionut
1. Tofeni Ovidiu
2. Orosanu Alexandru
1. Badescu Tudor
2. Dumitru Rares
1. Ariciu George
2.
48
2543
24 Jul
( +1 )
2021
B
44
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Luna lui Cuptor`
1st day - A, H
2nd day - E+O

14

E+O

20

Avansati

10

Hobby

37

55

45

1. Bejan Alexandru
2. Papacu Bejoli
1. Farkas Bence
2. Moise Bianca
1. Ionescu Cristi
2. Georgescu Robert Stefan
49
2539
18 Jul
2021
B
67
Constanta
`Cupa Eden` - editia a X-a

32

E+O

35

A+H

85

97

1. Manea Mihaita
2. Taranu Nicusor
1. Lascau Ramon
2. Rausche Valentin
50
2540
17 Jul
( +1 )
2021
B
80
Bucuresti
`Cupa Ping Pong Shop`
1st day - A, H
2nd day - E, O

20

Elite

20

Open

20

Avansati

20

Hobby

55

55

55

55

1. Badea Ionut
2. Ionascu Gabriel
1. Pascu Razvan
2. Bejan Alexandru
1. Caranda Alexandru
2. Constantin Cristina
1. Badescu Andrei
2. Ionescu Mihai
51
2538
17 Jul
2021
B
36
Cluj Napoca
`Cupa Aripescu si Lot TT`

18

Avansati

18

Hobby

56

54

1. Orban Marc Adrian
2. Kiss Attila
1. Cserei Stefan
2. Oprean Andrei
52
2536
17 Jul
2021
A
137
Falticeni
`Ziua Orasului` - editia a XIII-a

13

Elite

47

Open

45

Avansati

32

Hobby

43

146

136

117

1. Hasna Cosmin
2. Albu Vlad
1. Ciortescu Cristi
2. Capus Giani
1. Popescu Radu
2. Aparaschivei Bogdan
1. Ochian Andrei
2. Daraba Gabriel
53
2541
15 Jul
( +2 )
2021
Thursday
B
39
Timisoara (Vest)
`Cupa Blitzkrieg 5`
1st day - A+H
2nd day - O
3rd day - E

11

Elite

12

Open

16

A+H

32

37

31

1. Cristanus Cristian
2. Mutrescu Eugen
1. Grubacichi Marius
2. Neag Ioan
1. Jicarean David
2. Fekete Istvan
54
2542
11 Jul
2021
B
15
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XV-a

15

ALL

41

1. Fratea Aurel
2. Peiu Cosmin
55
2537
10 Jul
2021
A
102
Ditrau
`Cupa Ditroit` - editia a V-a
3

8

Elite

28

Open

36

Avansati

30

Hobby

28

84

129

109

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Molnar Tihamer
1. Janosi Attila
2. Tamas Szilard
1. Boariu Timofte Danut
2. Makszem Szabolcs
1. Sisca Nicusor
2. Vioreanu Cristian
56
2530
10 Jul
( +1 )
2021
B
138
Ploiesti (Tel George Jr)
Cupa Ploiesteana `Paleta de la Bloc` - Etapa I-a
1st day - E, O
2nd day - A, H

23

Elite

43

Open

39

Avansati

33

Hobby

90

117

107

89

1. Durdun George
2. Fratila Robert
1. Raileanu Raissa
2. Sorescu Mircea
1. Tigau Aurelia
2. Barbu Daniel
1. Badescu Andrei
2. Varzaru Vivi
57
2533
04 Jul
2021
B
40
Targoviste (Tineretului)
`Cupa ODIN`

20

E+O

20

A+H

55

55

1. Grigore Alexandru
2. Avram Nicolae
1. Vaireanu Danut Ionel
2. Ene Florin
58
2532
03 Jul
2021
A
138
Dej
`Cupa Somes` - editia a X-a
4

30

Elite

26

Open

48

Avansati

34

Hobby

116

103

184

124

1. Mocean Dan
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Husa Gelu
2. Vass Alexander
1. Neamt Doru
2. Dimeny Sandor
1. Cserei Stefan
2. Filip Ioan
59
2531
03 Jul
( +1 )
2021
B
34
Botosani (Ardex)
`Cupa ARLECHIN BEST TEAM`
1st day - A, H
2nd day - E+O

8

E+O

14

Avansati

12

Hobby

20

38

38

1. Albu Catalin
2. Mahu Bogdan
1. Baciu Adrian
2. Draganescu Stefan
1. Leahu Ana
2. Ochian Andrei
60
2529
03 Jul
2021
B
63
Pitesti

26

E+O

37

A+H

67

99

1. Pantelimon Andi
2. Corbu Mihai Cosmin
1. Caranda Alexandru
2. Craiu Catalin
61
2534
27 Jun
2021
B
47
Targu Mures
`Cupa TT Concept Adial`

20

E+O

27

A+H

1. Simon Csaba
2. Anca Octavian
1. Dragomir Marius
2. Marin Florin Cornel
62
2528
27 Jun
2021
B
72
Navodari
`Memorialul Dan Staicu` - editia a II-a

37

E+O

35

A+H

99

97

1. Rasid Aihan
2. Manea Mihaita
1. Craiu Catalin
2. Caranda Alexandru
63
2527
26 Jun
( +1 )
2021
B
79
Sibiu
`Cupa Sibiului` - editia a III-a
1st day - A, H
2nd day - E, O

10

Elite

24

Open

25

Avansati

20

Hobby

36

86

90

72

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Govoreanu Florin
1. Irimia Sorin Jr
2. Barac Marius
1. Bal Adrian
2. Marginean Mihai
1. Naghi Vlad
2. Osan Remus
64
2526
26 Jun
( +1 )
2021
B
57
Brasov
`Cupa de sub Tampa`
1st day - E, O
2nd day - A, H

8

Elite

9

Open

20

Avansati

20

Hobby

28

36

71

71

1. Bokor Zoltan Jr
2. Grigore Alexandru
1. Padurariu Costel
2. Vladoiu Gelu
1. Nitu Serban
2. Loghin Florin
1. Croitoru Nicusor
2. Croitoru Alin
65
2525
26 Jun
2021
B
65
Lazarea
`Cupa Ditroit`

20

E+O

45

A+H

55

125

1. Polotca Stefan
2. Kovacs Istvan
1. Orban Alexandru
2. Lorincz Zoltan
66
2524
26 Jun
( +1 )
2021
B
56
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Ciresar`
1st day - O
2nd day - A, H

18

Open

20

Avansati

18

Hobby

47

55

47

1. Raileanu Raissa
2. Catana Claudiu
1. Bivolaru Marius
2. Vrasti Iulian
1. Tigau Aurelia
2. Enache Ciprian
67
2523
20 Jun
2021
B
40
Bucuresti (Ping Pong Shop)
`Cupa Ping Pong Shop`

20

Elite

20

Open

55

55

1. Badea Ionut
2. Ropotan Iulian
1. Raileanu Raissa
2. Chirila Robert
68
2522
19 Jun
2021
B
38
Arad

12

O+E

14

Avansati

12

Hobby

26

34

26

1. Mutrescu Eugen
2. Roman Bogdan
1. Neamt Doru
2. Szivery Adrian
1. Orban Marius
2. Effler Stefan
69
2521
19 Jun
2021
B
20
Deva

20

ALL

71

1. Mandru Bogdan
2. Pavel Calin
70
2520
19 Jun
( +1 )
2021
B
80
Targoviste
`Cupa IHR`
1st day - E, O
2nd day - A, H
2

20

Elite

22

Open

20

Avansati

18

Hobby

55

57

55

47

1. Stingaciu Alexandru
2. Andone Claudiu
1. Ivan Sorin Ioan
2. Tuca Cristi
1. Mocanu Adrian
2. Caranda Alexandru
1. Vrasti Iulian
2. Popovici Andrei
71
2519
19 Jun
2021
B
50
Luncavita
`Cupa Verii`

50

A+H

179

1. Costache Laurentiu
2. Gheorghita Vasile
72
2518
19 Jun
( +1 )
2021
B
54
Cluj Napoca (Lot TT)
Cupa `Aricescu & Lot TT`
1st day - A, H
2nd day - E, O

10

Elite

14

Open

15

Avansati

15

Hobby

27

37

41

41

1. Anca Octavian
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Toma Adrian
2. Irimia Sorin Jr
1. Almajanu Sergiu
2. Bal Adrian
1. Kiss Attila
2. Vigh Marton
73
2517
13 Jun
2021
B
40
Bucuresti (Ping Pong Shop)
`Cupa Ping Pong Shop`

20

Avansati

20

Hobby

55

55

1. Baltatu Marius
2. Visan Victor
1. State Orlando
2. Cretu Ionut
74
2516
12 Jun
2021
B
30
Piatra Neamt (Colegiul Tehnic Forestier)
`Cupa Kamarad`

10

E+O

10

Avansati

10

Hobby

26

26

26

1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
2. Pristavu Bogdan Constantin
1. Borcila Alexandru
2. Heja Zoltan
1. Bustiuc Razvan
2. Vaculisteanu Ionut
75
2515
12 Jun
( +1 )
2021
B
46
Galati (ACS Activ)
`Memorialul Costel Lefter` - editia a VI-a
1st day - A, H
2nd day - E+O

20

E+O

12

Avansati

14

Hobby

71

37

45

1. Toma Iulian
2. Pascal Igor
1. Anghele Cristinel
2. Niculache Chirica
1. Matei Marius
2. Stoli Nicu
76
2514
10 Jun
( +2 )
2021
Thursday
B
45
Timisoara (Vest)
`Cupa Blitzkrieg 4`
1st day - A+H
2nd day - O
3rd day - E

10

Elite

19

Open

16

A+H

25

47

31

1. Iana Remus
2. Mitrache Simion
1. Bielunkiewicz Pawel
2. Marta Marcel
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Lulciuc Dumitru
77
2513
05 Jun
2021
B
45
Viseu de Sus
`Cupa Bradul Relax`

15

E+O

30

A+H

49

107

1. Hurloi Vlad
2. Petrus Florin
1. Pop Danut
2. Orban Alexandru
78
2512
05 Jun
( +1 )
2021
B
84
Targoviste (Tineretului)
`Cupa ODIN`
1st day - A, H
2nd day - E, O

22

Elite

20

Open

20

Avansati

22

Hobby

65

55

55

65

1. Fratila Robert
2. Pribeagu Sebastian
1. Avram Nicolae
2. Gheorghe Nicolae
1. Nuta Mario
2. Tataru Tiberiu
1. Badea Mihai
2. Ionita Gabriel Constantin
79
2511
05 Jun
2021
B
15
Botosani (Ardex)
`Gold Cup Premier Hosting` - editia I-a

15

A+H

42

1. Donisan Costel
2. Bilt Catalin
80
2510
25 Jul
( +1 )
2020
B
68
Oradea (King Pong)
`Back to King Pong PLUS`
1st day - E+O
2nd day - A, H
23

30

E+O

21

Avansati

17

Hobby

83

53

43

1. Hancig Mircea
2. Craciun Calin
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Almajanu Sergiu
1. Trip Darius
2. Chivaran Alin
81
2509
25 Jul
( +1 )
2020
B
50
Targoviste (Tineretului)
`Cupa ODIN`
1st day - E, O
2nd day - A, H
2

10

Elite

20

Open

12

Avansati

8

Hobby

27

55

29

19

1. Secu Valeriu
2. Stefan Patrick
1. Catana Claudiu
2. Istrate Cristian
1. Gheorghita Vasile
2. Tataru Tiberiu
1. Souca Liviu
2. Lungu Mihai
82
2508
20 Jul
( +3 )
2020
Monday
B
73
Bucuresti (Body & Mind)
`Cupa Covid 19 Reloaded`
1st day - H
2nd day - A
3rd day - O
4th day - E

20

Elite

19

Open

18

Avansati

16

Hobby

55

50

47

40

1. Ropotan Iulian
2. Secu Valeriu
1. Pascu Razvan
2. Istrate Cristian
1. Baltatu Eduard Laurentiu
2. Podlovschi Bogdan
1. Iordache Vlad
2. Chiron Adrian
83
2507
18 Jul
( +1 )
2020
B
21
Campulung Muscel
`Cupa Muscelului`
1st day - A+H
2nd day - E+O

4

E+O

17

A+H

10

59

1. Govoreanu Florin
2. Ciopaca Doru
1. Stoica Mihai
2. Iordache Vlad
84
2506
18 Jul
( +1 )
2020
B
52
Constanta (Club Eden)
`Cupa Eden Club` - editia a IX-a
1st day - A+H
2nd day - E+O
4

27

E+O

25

A+H

95

79

1. Neculai Alexandru
2. Luca Octavian
1. Visan Victor
2. Aihan Velula
85
2505
18 Jul
2020
B
34
Sighetu Marmatiei
`Memorialul Ioan Antohi` - Editia I-a

15

E+O

19

A+H

41

51

1. Ticala Vasile Jr
2. Petrus Florin
1. Farkas Bence
2. Maran Petru
86
2504
18 Jul
2020
B
60
Ditrau
`Cupa Ditroit

20

E+O

40

A+H

71

143

1. Molnar Tihamer
2. Apian Florin
1. Heja Zoltan
2. Vaszi Denes
87
2503
11 Jul
( +1 )
2020
B
34
Tulcea (Iberom)
`Cupa Iberom` - editia a XIV-a
1st day - E+O
2nd day - A+H

16

E+O

18

A+H

55

64

1. Neculai Alexandru
2. Istrate Cristian
1. Zbant Mihai
2. Ciocirlan Mircea
88
2502
11 Jul
( +1 )
2020
B
37
Galati
`Memorialul Costel Lefter` - Editia a V-a
1st day - A+H
2nd day - E+O
45

17

E+O

20

A+H

59

69

1. Dinca Dorinel
2. Istrate Cristian
1. Panait Adrian
2. Ceobotaru Daniel
89
2501
11 Jul
( +1 )
2020
B
34
Botosani (Ardex)
`Cupa Angelica Rozeanu` - Editia I-a
1st day - A+H
2nd day - E+O
7

9

E+O

25

A+H

24

70

1. Polocoser Cristian
2. Ciortescu Cristi
1. Orban Alexandru
2. Borcila Alexandru
90
2500
11 Jul
2020
B
49
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`
12

25

E+O

24

A+H

70

66

1. Secu Valeriu
2. Lazaroiu Adrian
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Baluta Silviu
91
2499
05 Jul
2020
B
46
Campulung Muscel
`Ping Pong Campulung`

20

E+O

26

A+H

55

67

1. Govoreanu Florin
2. Istrate Cristian
1. Orban Alexandru
2. Stoica Mihai
92
2498
04 Jul
2020
B
20
Piatra Neamt
`Cupa Kamarad`

5

E+O

10

Avansati

5

Hobby

14

35

14

1. Grapina Florin
2. Bubulac Cristi
1. Farkas Bence
2. Burghelea Florin
1. Ungureanu Adrian
2. Ciocoiu Costel
93
2497
04 Jul
2020
B
48
Timisoara (Vest)
`Cupa Blitzkrieg 3`

16

Elite

16

Open

16

A+H

31

31

31

1. Cristanus Cristian
2. Mutrescu Eugen
1. Grubacichi Marius
2. Ispas Dan
1. Almajanu Sergiu
2. Mitar Marius Tiberiu
94
2496
01 Jul
( +3 )
2020
Wednesday
B
70
Bucuresti (Body & Mind)
`Cupa Covid 19 +` - editia a IV-a
1st day - H
2nd day - O
3rd day - A
4th day - E

14

Elite

20

Open

20

Avansati

16

Hobby

37

55

55

39

1. Boaca Valentin
2. Ursu Teodor
1. Pascu Razvan
2. Gheorghe Nicolae
1. Avadanoaei Petuel
2. Bivolaru Marius
1. Radoi Alin
2. Iordache Vlad
95
2495
27 Jun
2020
B
18
Turturesti
`Aerobic TT Arena`

8

E+O

10

A+H

28

34

1. Opincaru Marius
2. Atomei Armand
1. Burghelea Florin
2. Simon Gheorghe
96
2494
27 Jun
( +1 )
2020
B
61
Targoviste
`Pandemic Cup`
1st day - A, H
2nd day - E, O
25

10

Elite

14

Open

20

Avansati

17

Hobby

45

37

55

43

1. Govoreanu Florin
2. Buzatu Vasile
1. Darmaz Ion
2. Trocan Nicolae
1. Bivolaru Marius
2. Stoica Mihai
1. Nicolae Sorinel
2. Alexe Dan
97
2493
27 Jun
( +1 )
2020
B
49
Constanta (Club Eden)
`Memorialul Dan Staicu` - editia I-a
1st day - A+H
2nd day - E+O

26

E+O

23

A+H

83

74

1. Neagoe Costin
2. Tiganisteanu Adrian
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Aihan Velula
98
2492
27 Jun
2020
B
29
Galati
`Cupa Pand-Exit`
33

14

E+O

15

A+H

45

49

1. Botezatu Onelus
2. Zarinschi Catalin
1. Ceobotaru Daniel
2. Socaci Marian
99
2491
26 Jun
( +1 )
2020
Friday
B
69
Oradea (King Pong)
`Back to King Pong`
1st day - E, O
2nd day - A, H

7

Elite

23

Open

21

Avansati

18

Hobby

21

61

53

47

1. Craciun Calin
2. Savu Cristian
1. Negrea Olimpiu
2. Lacatis Ghita
1. Dobinda Alexandru
2. Popescu Radu
1. Leric David
2. Trip Darius
100
2490
26 Jun
( +1 )
2020
Friday
B
18
Botosani (Ardex)
`Cupa de Vara` - Editia a IV-a
1st day - H
2nd day - A

6

Avansati

12

Hobby

15

30

1. Mita Augustin
2. Lucic Corneliu
1. Stefan Narcis
2. Scantei Ioan