Jan
9
Feb
9 (1 A+)
Mar
16 (1 A+)
Apr
13
May
13 (1 A+)
Jun
14 (1 A+)
Jul
12 (1 A+)
Aug
13 (2 A+)
Sep
16
Oct
10 (1 A+)
Nov
17
Dec
7
counter turnee
22 - 23
Jun
București (Sun Plaza)
CUPA Sun Plaza
1st day - O,A
2nd day - E,H
Macarenco Ion
Bodeanu Dan (T)
22 - 23
Jun
Sântămăria-Orlea
1st day - E,O
2nd day - A,H
Muntean Atila
Popovici Ciprian
Hoancea Eugen (T)
Pavel Calin (T)
22 - 23
Jun
Suceava (Sala de sport CN “Ştefan cel Mare”)
Cupa "SUCEVEI", Ediția a VI-a
1st day - E,O
2nd day - A,H
A.S. "Ştefan cel Mare"
Adrian Cojocaru (T)
29 - 30
Jun
A+
Târgu Mureș (Sala Polivalentă - E,O / LPS “Szasz Adalbert” - A,H)
"Cupa TT Concept Adial"
1st day - E,A
2nd day - O,H
Sarcani Andrei
Kantor Imre Zoltan
Erdély Noémi (T)
Apian Florin (T)
Neluțu Pelaghie
Man Cristina
06 Jul
Borsec
Boariu Timofte Danut
06 - 07
Jul
A+
M
Jurilovca (Sala de sport „Vasile Dîba”)
"Cupa In MEMORIAM Vasile Diba"
1st day - E,O
2nd day - A,H
Bran Florin
Gherasim Iulian (T)
13 Jul
Fălticeni
Cozma Catalin
13 - 14
Jul
Sibiu
1st day - E,O
2nd day - A,H
ACS Perpetuum Activ
Barac Marius
Daneliuc Gabriel
Filea Adonis (T)
13 Jul
Arad
Dodean Cristian
Fekete Istvan (T)
13 Jul
Buzău (Sala Sporturilor „Romeo Iamandi”)
Codreanu Laurentiu
Vrasti iulian (T)
20 Jul
E
Călărași (Sala Polivalenta)
Turneu Top Team - Turneu pe echipe
Dinca Dorinel
Gherasim Iulian (T)
Avram Nicolae (T)
20 Jul
Vaslui
Dicu Vlad
Cozma Catalin (T)
20 Jul
Deda
Marian Florin
Apian Florin (T)
20 Jul
Sebeș
Dirlea Ioan
Apian Florin (T)
27 Jul
Tecuci
Stanga Ovidiu
Gherasim Iulian (T)
27 Jul
Dej (Dan TT)
Pop Danut
Apian Florin (T)
03 Aug
A+
Comănești
Turneu A+ Zona 1
Darie Gabriel
Cozma Catalin (T)
10 Aug
Bârlad
Zugravu Mircea
Bularda Iulian
Gherasim Iulian (T)
10 Aug
Gherla
Onofrei Petru
Apian Florin (T)
17 Aug
București (Viva Sport)
Tanase Tiberiu
Bodeanu Dan (T)
17 Aug
Mihai Viteazu
Dirlea Ioan
Apian Florin (T)
17 Aug
Iași (Sala Polivalenta)
Berescu Gigi
Gotca Adrian (T)
17 Aug
Oradea (King Pong Club)
Balogh Gergő
24 Aug
Reghin
Kantor Imre Zoltan
Apian Florin (T)
24 Aug
Pecica
Roman Bogdan
Fekete Istvan (T)
24 Aug
Năvodari
Mitrea Silviu
24 Aug
Cugir
Dirlea Ioan
Apian Florin (T)
31 Aug
A+
Târgu Jiu
Turneu A+ Zona 5
Cruceru Sergiu
Toma Florin (T)
31 Aug
Rădăuți
Tiganas Mihai
Cozma Catalin (T)
07 Sep
Focșani
Corcoz Costin
Popescu Apreotesei Mihai (T)
07 Sep
Florești
David Zoltan
Miron Mihai (T)
07 Sep
Curtea de Argeș
Stoian Sorin
Toma Florin (T)
07 Sep
Vârșeț
"Cupa Millennium-Vršac" ed. a II-a
Branislav Djan
Una Radak
Claudiu Vela (T)
07 Sep
Vorona
Zamfirache Ioan
Lupu Cristian
Corneanu Sorin (T)
14 Sep
Bălți
Rauh Victor
Corneanu Sorin (T)
14 Sep
Galați
Petrin Mitica
14 Sep
Aiud
Dirlea Ioan
Apian Florin (T)
21 Sep
Fieni
Manoiu Claudiu
21 Sep
Lugoj
Ignat Cristian
Vela Claudiu (T)
21 Sep
Pericei
Ciupe Alin
Miron Mihai (T)
21 Sep
Pașcani
Draganescu Stefan
Cozma Catalin (T)
28 Sep
Vatra Dornei
Marcu Vasile
Apian Florin (T)
28 Sep
Urlați
Iancu George
Vrasti Iulian (T)
28 Sep
Ditrău
Györfy Szabolcs
Héja Zsolt (T)
28 Sep
Deva
Boznea Daniel
Caraus Sorin
Vela Claudiu (T)
05 Oct
Comănești
Darie Gabriel
Cozma Catalin (T)
05 Oct
Ocna Sibiului
Baltes Ovidiu
Fratila Dan
Filea Adonis (T)
12 Oct
TC
Arad
Turneul Campionilor 2024
Academia Dodean & ...
Fekete Istvan (T)
19 Oct
București (TSP Vibe)
Bucur Mario
19 Oct
Uriu
Pop Danut
Apian Florin (T)
19 Oct
Făgăraș
Malene Petru
Dimache Maria (T)
26 Oct
Vălenii de Munte
Soare Valentin
Visan Bogdan (T)
26 Oct
Hunedoara
Pavel Calin
Hoancea Eugen (T)
26 Oct
Vișeu
Ivascu Cosmin
Apian Florin (T)
26 Oct
Avdarma
Rauh Victor
Corneanu Sorin (T)
02 Nov
Pașcani
Draganescu Stefan
Cozma Catalin (T)
02 Nov
Slobozia
Vlase Gheorghe
Avram Nicolae (T)
02 Nov
Luduș
Aizner Imre
Apian Florin (T)
09 Nov
Mogoșești
Robu Mihai
Cozma Catalin (T)
09 Nov
Ileanda
Pop Danut
Camarasiu Tiberiu
Apian Florin (T)
09 Nov
Pitești
Toma Florin
09 Nov
Ocna Sibiului
Daneliuc Gabriel
Barac Marius
Filea Adonis (T)
16 Nov
Sovata
Birtalan Levente
Héja Zsolt (T)
16 Nov
Apahida
Asteleanu Lucian
Badescu Tudor (T)
16 Nov
Topoloveni
Botirca Sorin
23 Nov
Ploiești (Tel George)
Marian Bogdan
Avram Nicolae (T)
23 Nov
Simeria
Hoancea Eugen
23 Nov
Avdarma
Rauh Victor
Corneanu Sorin (T)
30 Nov
Suceava
Cojocaru Adrian
30 Nov
Dumbrăvița
Husar Nicoleta
Popescu Radu (T)
30 Nov
Craiova
Ghica Marius
Toma Florin (T)
30 Nov
Teiuș
Dirlea Ioan
Apian Florin (T)
07 Dec
Iași
Berescu Gigi
Gotca Adrian (T)
07 Dec
Alba Iulia
Pralea Constantin
Apian Florin (T)
14 Dec
Fălticeni
Cozma Catalin
14 Dec
Blejoi
Vrasti Iulian
14 Dec
Sânpaul AR
Tasedan Adrian
Herteg Dorinel
Popescu Radu (T)
21 Dec
Buhuși
Ursulescu Ioan
Cozma Catalin (T)
21 Dec
Ocna Mureș
Dirlea Ioan
Apian Florin (T)
13 Jan
Lăzarea
"Cupa Anul Nou"
Héja Zoltán
Héja Zsolt (T)
13 Jan
Florești
David Zoltan
Miron Mihai (T)
13 Jan
București (Sc.Gimnaziala 195 Hamburg)
"Cupa TTA"
Dutu Catalin
20 Jan
Bârlad (Sc. „Episcop Iacov Antonovici”)
"Cupa Barlad" editia a II-a
Zugravu Mircea
Gherasim Iulian (T)
20 Jan
Sântămăria-Orlea
Pavel Calin
Muntean Atila
Hoancea Eugen (T)
20 Jan
Topoloveni
Cupa Top Arena
Botirca Sorin
27 Jan
Ploiești (Tel George)
Marian Bogdan
Avram Nicolae (T)
27 Jan
Luduș
Cupa Mureșului
Aizner Imre
Săcădat Marcel
Radu Cosmin
Apian Florin (T)
27 Jan
Dumbrăvița (Sala Polivalenta)
Cupa Dumbrăvița
Husar Nicoleta
Popescu Radu (T)
03 Feb
Lăzarea
Cupa Ditroit
Héja Zoltán
Héja Zsolt (T)
03 Feb
Hunedoara (Facultatea de Inginerie)
Pavel Calin
Hoancea Eugen (T)
04 Feb
Slobozia (Sala Sporturilor "Andreea Nică")
Cupa CSM
Vlase Gheorghe
Avram Nicolae (T)
10 Feb
Fundeni (Sala Nastase)
Cupa Valea Calnaului
Codreanu Laurentiu
Holban Dumitru
Gherasim Iulian (T)
10 Feb
Teiuș / Aiud (Teius O, H / Aiud E, A)
Dirlea Ioan
Fulop Attila
Apian Florin (T)
Badescu Tudor (T)
17 Feb
A+
Târgoviște / Ploiești (O,A,H - Sala Sporturilor TGV / Elite - Tel George Jr Ploiesti)
Cupa Valahia
Darmaz Ioan
Visan Bogdan (T)
Avram Nicolae (T)
24 Feb
București (Viva Sport Club)
Cupa VIVA SPORT
Tanase Tiberiu
Bodeanu Dan (T)
24 Feb
M
Apahida / Florești (Apahida E, O / Floresti A, H)
"Memorialul Dorin Giurgiucă"- ediția a IV-a
Asteleanu Lucian
Miron Mihai
Badescu Tudor (T)
24 Feb
Suceava (Sala CN “Ştefan cel Mare”)
"Cupa S-SUCCES"
AS “Ştefan cel Mare”
Cojocaru Adrian (T)
02 Mar
Jurilovca (Sala Sporturilor „Vasile Dîba”)
”Cupa Mărțișor”
Bran Florin
Gherasim Iulian (T)
02 Mar
Aiud / Teiuș (Aiud - E,A / Teius - O,H)
Dirlea Ioan
Fulop Attila
Apian Florin (T)
02 Mar
Moinești (Sala Magiresti)
Ursulescu Ioan (T)
03 Mar
Pitești (Sala Sporturilor)
Toma Florin
Pribeagu Claudiu (T)
09 - 10
Mar
A+
București (Sc.Gimnaziala 195 - Hamburg)
Turneu A+ "Cupa TTA"
1st day - E,A
2nd day - O,H
Dutu Catalin
Bodeanu Dan
Gherasim Iulian
16 - 17
Mar
Isaccea (Sala de sport Vasile Munteanu)
"Cupa Primaverii"
1st day - E,O
2nd day - A,H
Luca Octavian
Manea Mihaita (T)
16 - 17
Mar
Sovata (Sala de Sport Gara Mica)
"Cupa Sovata"
1st day - E,O
2nd day - A,H
Birtalan Levente
Héja Zsolt (T)
16 Mar
M
Sânpaul AR (Centrul Verba Docent Arad Excelsior)
„Memorial H.D. - Herțeg Doru Mircea” ed. II
Tasedan Adrian
Herteg Dorinel
Popescu Radu (T)
16 - 17
Mar
Topoloveni (Liceul Ion Mihalache)
Cupa Top Arena
1st day - E,O
2nd day - A,H
Botirca Sorin
23 - 24
Mar
Urlați (Liceul Teoretic "Brancoveanu Voda")
Trofeul PRAHOVEAN "Paleta de la Bloc"
Etapa I-a
1st day - E,O
2nd day - A,H
Vrasti Iulian
23 Mar
Joseni
"Cupa Bucin"
Bege László
Heja Zoltán (T)
23 - 24
Mar
Oradea (King Pong)
Turneu "An11versar King Pong"
1st day - E,O
2nd day - A,H
Balogh Gergő
30 - 31
Mar
Focșani (Sala Sporturilor "Alin Moldoveanu")
Cupa Pro Aktiv
1st day - E,O
2nd day - A,H
Corcoz Costin
Popa Gelu
Popescu Apreotesei Mihai (T)
30 - 31
Mar
Ocna Sibiului (Sc. Gimnaziala)
”Cupa Perpetuum Activ ed IV”
1st day - E,O
2nd day - A,H
Baltes Ovidiu
Fratila Dan
Filea Adonis (T)
30 - 31
Mar
Alexandria (Colegiul Național "Alexandru Dimitrie Ghica")
"Cupa Alexandria"
1st day - E,A
2nd day - O,H
Dragomir Iuliu
Dutu Catalin (T)
30 - 31
Mar
Ileanda (Liceul Tehnologic "Ioachim Pop")
1st day - A,H
2nd day - E,O
Camarasiu Tiberiu
Pop Danut
Man Ionuț
Apian Florin (T)
06 - 07
Apr
Matca (Sc. nr. 3 "Dimitrie Cantemir")
"Cupa Matca"
1st day - E,O
2nd day - A,H
Stanga Ovidiu
Gherasim Iulian (T)
06 - 07
Apr
Uriu
1st day - E,H
2nd day - O,A
Pop Danut
Kertes Csaba
Man Ionuț
Apian Florin (T)
06 Apr
Curtea de Argeș
Stoian Sorin
Toma Florin (T)
06 - 07
Apr
Hațeg (Sc. Gimnaziala „Aron Densușianu”)
Cupa Retezatul
1st day - E,O
2nd day - A,H
Stoica Mihai
Pavel Calin
Hoancea Eugen (T)
13 - 14
Apr
Alba Iulia (Apullum)
1st day - E,O
2nd day - A,H
Dirlea Ana
Erdély Noémi (T)
Apian Florin (T)
13 Apr
Buhuși (Colegiul Ion Borcea)
Baluta Vlad
Ursulescu Ioan (T)
14 Apr
București (Sun Plaza)
Cupa TTT
Macarenco Ion
Bodeanu Dan (T)
20 - 21
Apr
Târgoviște (Sc. Gimnaziala "Profesor Paul Banica")
Cupa Muntenia
1st day - E,O
2nd day - A,H
Darmaz Ioan
Visan Bogdan (T)
20 - 21
Apr
Sighișoara (Sala Sporturilor Radu Voina)
1st day - E,O
2nd day - A,H
Tipser Gabriel
Onet Nicolae
Apian Florin (T)
20 Apr
Vaslui (Sala Polivalenta)
"Paleta de Safir" editia I-a
Dicu Vlad
Cozma Catalin (T)
Ursulescu Ioan-Puiu (T)
27 - 28
Apr
E
M
Botoșani (Sala Polivalenta Elizabeta Lipă)
BUTTERFLY Romanian Table Tennis Team Cup 2024
In memoriam Rocsana Șipoș
1st day - Grupe
2nd day - Eliminatorii
27 - 28
Apr
Fieni (Sala Orășenească)
Cupa Orașului Fieni
1st day - E,O
2nd day - A,H
Manoiu Claudiu
27 - 28
Apr
Aiud
1st day - E,O
2nd day - A,H
Dirlea Ioan
Apian Florin (T)
04 May
M
Reghin
Memorialul "Dan Leorda" - editia a XIII-a
Kantor Imre Zoltan
Erdély Noémi (T)
11 - 12
May
Galați (Liceul Aurel Vlaicu)
Cupa "Galati" , Editia III
1st day - A,H
2nd day - E,O
Petrin Mitica (T)
ACS ACTIV GALATI
11 - 12
May
Vălenii de Munte (Sala de Sport Stelian Manolescu)
"Cupa 9 Mai - Ziua Orasului"
1st day - E,O
2nd day - A,H
Soare Valentin
Visan Bogdan (T)
11 - 12
May
Lugoj (Sala Sporturilor Lavinia Miloșovici)
"Cupa Primăverii"
1st day - E,O
2nd day - A,H
Ignat Cristian
Vela Claudiu (T)
11 May
Vișeu
Cupa Mocănița - ediția a V-a
Ivascu Cosmin
Apian Florin (T)
11 - 12
May
Târnăveni
1st day - E,O
2nd day - A,H
Bleoca Marius
Apian Florin (T)
18 - 19
May
București (TSP Vibe)
"Cupa TSP Vibe"
1st day - E,O
2nd day - A,H
Bucur Mario
18 - 19
May
Târgu Mureș (Liceul cu Program Sportiv Szász Adalbert)
"Cupa TT Concept Adial"
1st day - E,O
2nd day - A,H
Andrei Sarcani
Neluțu Pelaghie
Erdély Noémi (T)
18 May
Drobeta Tr Severin (Colegiul Economic Theodor Costescu)
Vijaica Florin
Toma Florin (T)
18 May
Putna (Sala Sporturilor)
"Cupa Putnei" - editia a VIII-a
Aanei Cristian
Cozma Catalin (T)
19 May
Arad (Sala Polivalenta)
"Cupa B.I.R.R.A."
B.I.R.R.A.
Fekete Istvan (T)
25 - 26
May
A+
Mihai Viteazu
Turneu A+
1st day - E,O
2nd day - A,H
Dirlea Ioan
Erdély Noémi (T)
Apian Florin (T)
25 - 26
May
Bălți
"Turneu inaugural Academia Tenis de masă BĂLȚI"
1st day - A,H
2nd day - E,O
Rauh Victor
Corneanu Sorin (T)
01 Jun
V
Cheile Grădiștei (Sala Polivalenta)
"tenisdemasa.ro Cheile Grădiștei", ediția I
01 - 02
Jun
Isaccea (Sala de sport Vasile Munteanu)
"Cupa Verii"
1st day - E,O
2nd day - A,H
Luca Octavian
Manea Mihaita (T)
01 Jun
Piatra Neamț (Sala Polivalenta)
"Cupa Kamarad"
Lefter Cristi
Corneanu Sorin (T)
08 - 09
Jun
Dej (Sala Sporturilor)
1st day - A,H
2nd day - E,O
Dezso Attila
Dezso Lorand
Apian Florin (T)
08 - 09
Jun
București (CSTA H,E / TSP Vibe O,A)
"Cupa București"
1st day - H,O
2nd day - E,A
Catalin Dutu (T)
Mario Bucur (T)
15 Jun
Craiova (Scoala Gimnaziala "Traian")
Cupa Baniei - Editia a III-a
Ghica Marius
Toma Florin (T)
15 Jun
Vatra Dornei
Marcu Vasile
Apian Florin (T)
15 - 16
Jun
Năvodari
"Cupa Litoralului" - Valul 4
1st day - E,H
2nd day - O,A
Mitrea Silviu (T)
Agache Sorin
Stoian Cezar
15 Jun
Ditrău
"Cupa Ditroit"
Györfy Szabolcs
Héja Zsolt (T)
15 - 16
Jun
Oradea (King Pong Club)
Turneu A "King Pong"
1st day - E,O
2nd day - A,H
Balogh Gergő