' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Filtrare


Sortare
Traffic 16 Aug
IP's: 23, Clicks: 27
1649 turnee H2H
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
Nr. meciuri Clasament (link pagina turneu)
GIGSEL
1
2817
03 Sep
2022
A
Targoviste (Polivalenta)
Cupa `Chindia`
1st day - E, O
2nd day - A, H

Elite

Open

Avansati

Hobby

... Waiting ...
2
2816
27 Aug
2022
A
Brazi
Trofeul PRAHOVEAN `Paleta de la Bloc` - Etapa a III-a
1st day - E, O
2nd day - A, H

Elite

Open

Avansati

Hobby

... Waiting ...
3
2812
20 Aug
2022
B
Ploiesti (Indoor Table Tennis)
Cupa lui `Gustar`
1st day - E+O
2nd day - A, H

E+O

Avansati

Hobby

... Waiting ...
4
2803
06 Aug
2022
B
67
Targoviste (Tineretului)
`Cupa Odin`
1st day - E, A
2nd day - O, H

10

Elite

20

Open

20

Avansati

17

Hobby

20

40

40

28

7

15

15

15

1. Neagoe Costin
2. Catana Claudiu
1. Patrascu Dorin
2. Badescu Stefan
1. Burcea Daniel
2. Chirtoaca Sergiu
1. Radu Tica
2. Radu Dragos
5
2809
03 Aug
2022
Wednesday
B
28
Ploiesti (Tel George Jr)
Cupa `TelGeorge Jr`

28

ALL

65

19

1. Popescu Apreotesei Mihai
2. Corbu Darius
6
2794
23 Jul
2022
B
42
Ploiesti (Indoor Table Tennis)
Cupa Lui `Cuptor`
1st day - E+O
2nd day - A, H

15

E+O

12

Avansati

15

Hobby

30

30

30

14

11

14

1. Gheorghe Dragos
2. Mihaila Nicolae
1. Dumitru George
2. Dinu Gheorghe
1. Drapac Gheorghe
2. Mihalcea Stefan Tiberiu
7
2792
17 Jul
2022
B
45
Targoviste (IHR)
Cupa IHR

20

E+O

25

A+H

40

50

15

19

1. Grigore Cosmin
2. Badea Mihai
1. Bistreanu Armand
2. Enache Ciprian
8
2782
02 Jul
2022
B
56
Targoviste (Tineretului)
`Cupa Odin`
1st day - E, H
2nd day - O, A

10

Elite

15

Open

16

Avansati

15

Hobby

20

30

24

30

12

24

7

7

7

11

1. Neagoe Costin
2. Ivan Sorin Ioan
1. Parvu Matei
2. Noragiu Paul
1. Vasile Victor
2. Vlasceanu Valentin
1. Preda Leo
2. Adam Florin
9
2775
25 Jun
2022
B
30
Ploiesti (Indoor Table Tennis)
`Cupa Ciresar`
1st day - E+O
2nd day - A, H

11

E+O

10

Avansati

9

Hobby

25

45

36

10

1. Retegan Cosmin
2. Voicu Ionut
1. Enache Ciprian
2. Banu Dan
1. Ungureanu Stefan Radu
2. Caranfilian Migo
10
2772
19 Jun
2022
B
45
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

24

E+O

21

A+H

46

34

19

19

1. Neculai Alexandru
2. Badea Mihai
1. Enache Puiu Adrian
2. Farkas Bence
11
2761
04 Jun
2022
B
45
Targoviste (Tineretului)
`Cupa Odin`
1st day - A, H
2nd day - E, O

6

Elite

10

Open

10

Avansati

19

Hobby

15

20

20

36

12

12

3

3

15

1. Grigore Cosmin
2. Totpal Marius
1. Barca George
2. Trocan Nicolae
1. Dumitru George
2. Topsaneanu Valentin
1. Stoicescu Gheorghe
2. Mihalcea Stefan Tiberiu
12
2751
28 May
2022
A
106
Fieni
`Cupa Orasului Fieni`
1st day - E, O
2nd day - A, H

17

Elite

27

Open

29

Avansati

33

Hobby

28

48

56

62

24

24

42

15

15

15

13

1. Neculai Alexandru
2. Neagoe Costin
1. Badea Mihai
2. Stanciulescu Bogdan
1. Matsumoto Paul
2. Varzaru Vivi
1. Vaduva Ionut
2. Nicolae Sorinel
13
2748
21 May
2022
A
157
Brazi
Trofeul PRAHOVEAN `Paleta de la Bloc` - Etapa a II-a
1st day - E, O
2nd day - A, H

29

Elite

51

Open

37

Avansati

40

Hobby

70

120

81

95

30

36

42

42

9

23

13

13

1. Neculai Alexandru
2. Fratila Robert
1. Iorgoiu Constantin
2. Gheorghe Nicu
1. Varzaru Vivi
2. Enache Ciprian
1. Georgescu Robert Stefan
2. Jinga Vlad
14
2738
07 May
2022
A
176
Valenii de Munte
`Zilele Orasului`
1st day - E, O
2nd day - A, H

29

Elite

57

Open

59

Avansati

31

Hobby

70

135

145

66

21

42

42

24

13

27

27

15

1. Durdun George
2. Petrescu Liviu
1. Campean Adrian
2. Nicolae Alyn
1. Lenart Kendi Istvan
2. Ene Florin
1. Stanciu Constantin
2. Constantin Daniel
15
2737
30 Apr
2022
B
12
Ploiesti (Indoor Table Tennis)
`Cupa Prier`

12

A+H

30

11

1. Barbatel Eduard
2. Farkas Bence
16
2736
30 Apr
2022
B
48
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

24

E+O

24

A+H

46

46

19

19

1. Retegan Cosmin
2. Ivan Sorin Ioan
1. Bucsan Romeo
2. Varzaru Vivi
17
2721
06 Apr
2022
Wednesday
B+
30
Ploiesti (Tel George Jr)
`WTTD 2022` - Cupa `Tel George Junior`

30

ALL

60

29

1. Totpal Marius
2. Corbu Darius
18
2716
04 Apr
2022
Monday
B+
36
Ploiesti (Indoor)
`WTTD 2022`
1st day - H
3rd day - A
5th day - E+O

12

E+O

12

Avansati

12

Hobby

30

30

30

12

12

12

1. Fratila Robert
2. Balan Mihai
1. Manolache Florin
2. Petculescu Giani Cristian
1. Anghel Liviu
2. Mihalcea Stefan Tiberiu
19
2714
03 Apr
2022
B+
8
Nedelea
`WTTD 2022` - Cupa `Play4Fun`

8

ALL

28

1. Fratila Robert
2. Avram Nicolae
20
2713
03 Apr
2022
B+
29
Targoviste (Odin Club)
`WTTD 2022`

8

E+O

21

A+H

28

45

15

1. Sencu Victor
2. Ivan Sorin Ioan
1. Dumitru George
2. Baciu Stefan
21
2680
26 Mar
2022
B
32
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Primaverii`
1st day - A, H
2nd day - E+O

13

E+O

10

Avansati

9

Hobby

22

45

36

12

8

1. Balan Mihai
2. Prundaru Horia
1. Lazar Dumitru
2. Dumitru George
1. Caranfilian Migo
2. Petculescu Giani Cristian
22
2678
26 Mar
2022
A
129
Fieni
Cupa `Orasului Fieni`
1st day - E, O
2nd day - A, H

16

Elite

45

Open

30

Avansati

38

Hobby

24

90

60

70

24

36

24

48

7

23

15

15

1. Roman Iulian
2. Dumitru Gheorghe
1. Grigore Cosmin
2. Ivan Sorin Ioan
1. Stoica Patricia
2. Stoica Dragos
1. Matsumoto Paul
2. Gihan Sefcati
23
2674
19 Mar
2022
A
183
Ploiesti (Grigore Moisil)
Trofeul Prahovean `Paleta de la Bloc` - editia I-a
1st day - E, O
2nd day - A, H

25

Elite

60

Open

50

Avansati

48

Hobby

51

150

115

105

30

60

54

54

9

19

17

17

1. Neculai Alexandru
2. Neagoe Costin
1. Visan Daniel
2. Craiu Catalin
1. Enculescu Mihaita
2. Stoica Dragos
1. Cruceru Ion
2. Untea Costel
24
2669
06 Mar
2022
B
37
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

13

E+O

24

A+H

22

46

11

19

1. Badea Mihai
2. Sencu Victor
1. Varzaru Vivi
2. Baicu Claudiu
25
2671
04 Mar
2022
Friday
B
27
Targoviste (Tineretului)
`Cupa Aniversar 54 Night-All`

27

ALL

48

36

11

1. Badea Mihai
2. Catana Claudiu
26
2646
05 Feb
2022
A
238
Ploiesti (Tel George Jr)
1st day - E, O
2nd day - A, H

38

Elite

73

Open

80

Avansati

47

Hobby

85

170

190

115

42

78

84

48

13

25

27

15

1. Roman Iulian
2. Neculai Alexandru
1. Nicoara Ovidiu
2. Mihaila Nicolae
1. Visan Daniel
2. Stoica Patricia
1. Dumitrescu Robert Nicolae
2. Ontoiu Catalin
27
2642
22 Jan
2022
B
49
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`
1st day - E+O
2nd day - A+H

24

E+O

25

A+H

46

50

19

19

1. Irimia Sorin Jr
2. Pascal Raul
1. Musat Irina
2. Tataru Tiberiu
28
2625
08 Jan
2022
B
72
Targoviste (Tineretului)
`Cupa Odin`
1st day - E, O
2nd day - A, H

16

Elite

20

Open

16

Avansati

20

Hobby

24

40

24

40

15

15

15

15

1. Balan Mihai
2. Neagoe Costin
1. Grigore Cosmin
2. Lazaroiu Adrian
1. Patrascu Dorin
2. Musat Irina
1. Stan Constantin
2. Marin Catalin
29
2622
19 Dec
2021
A
158
Ploiesti (Tel George Jr)
Trofeul Ploiestean `Paleta de la Bloc` - Etapa a IV-a

20

Elite

52

Open

52

Avansati

34

Hobby

40

110

110

80

24

60

60

36

7

19

19

11

1. Fratila Robert
2. Neagoe Costin
1. Orosanu Alexandru
2. Raileanu Raissa
1. Barbu Daniel
2. Ionescu Mihai
1. Olareanu Madalina
2. Gita Dan
30
2606
04 Dec
2021
A
126
Fieni
`Cupa Orasului Fieni`
1st day - E, O
2nd day - A, H
9

12

Elite

47

Open

37

Avansati

30

Hobby

30

96

81

60

36

42

24

7

23

13

15

1. Roman Iulian
2. Petrescu Liviu
1. Catana Claudiu
2. Zamfir Ionel
1. Ionescu Mihai
2. Badea Mihai
1. Botosneanu Ion
2. Pelcea Alexandru
31
2605
28 Nov
2021
B
27
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Brumar`

12

E+O

15

A+H

30

30

7

14

1. Brulea Petre
2. Ivan Valentin
1. Dinu Gheorghe
2. Vrasti Iulian
32
2601
27 Nov
2021
B
33
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

20

E+O

13

A+H

40

22

15

11

1. Ivan Sorin Ioan
2. Manoiu Claudiu
1. Baciu Stefan
2. Cretu Ionut
33
2599
21 Nov
2021
A
161
Ploiesti (Tel George Jr)
Trofeul Ploiestean `Paleta de la Bloc` - Etapa a III-a
4

11

Elite

55

Open

52

Avansati

43

Hobby

25

110

98

82

20

66

65

54

7

21

21

17

1. Fratila Robert
2. Neculai Alexandru
1. Marandici Vasile
2. Avram Nicolae
1. Nicolae Ionut
2. Stoica Mihai
1. Vasile Victor
2. Minca Gabriel
34
2584
02 Oct
2021
B
33
Targoviste (Tineretului)
`Cupa ODIN`
1st day - A, H
2nd day - E+O

20

E+O

13

A+H

40

22

15

11

1. Sencu Victor
2. Ivan Sorin Ioan
1. Badea Mihai
2. Baluta Silviu
35
2579
26 Sep
2021
B
35
Ploiesti (Indoor)
Cupa `Septembrie`

15

E+O

20

A+H

29

40

11

15

1. Cudalbu Ciprian
2. Avram Nicolae
1. Dumitru George
2. Cojocaru Ion
36
2573
18 Sep
2021
B
49
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

24

E+O

25

A+H

46

50

19

19

1. Secu Valeriu
2. Ivan Sorin Ioan
1. Patrascu Dorin
2. Baicu Claudiu
37
2566
11 Sep
2021
R+
93
Ploiesti (Tel George Jr)
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 4

16

Elite

26

Open

29

Avansati

22

Hobby

35

55

70

12

21

21

7

13

13

7

1. Fratila Robert
2. Enciu Alexandru
1. Costache Laurentiu
2. Marian Bogdan
1. Dragu Fanel
2. Acriva Marian
1. Adam Teodor
2. Negulescu Cristi
38
2557
04 Sep
2021
B
65
Targoviste (Tineretului)
`Cupa Odin`
1st day - E, O
2nd day - A, H

9

Elite

20

Open

20

Avansati

16

Hobby

16

40

40

35

7

15

15

11

1. Mitrea Silviu
2. Dobrin Adrian
1. Catana Claudiu
2. Radu Aurel
1. Farkas Bence
2. Baluta Silviu
1. Varzaru Vivi
2. Stan Constantin
39
2556
28 Aug
2021
A
144
Fieni
`Cupa Orasului Fieni`
1st day - E, O
2nd day - A, H

18

Elite

57

Open

39

Avansati

30

Hobby

45

120

76

60

66

48

11

21

15

23

1. Caminschi Mihai
2. Durdun George
1. Gavrila Aurel
2. Bivolaru Marius
1. Tataru Tiberiu
2. Apopei Rares Gabriel
1. Badea Mihai
2. Caranfilian Migo
40
2553
21 Aug
2021
B
40
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Gustar`
1st day - E, O
2nd day - A, H

18

E+O

22

A+H

32

50

15

15

1. Balan Mihai
2. Marian Bogdan
1. Barbu Daniel
2. Farkas Bence
41
2548
01 Aug
2021
B
93
Ploiesti
Trofeul Ploiestean `Paleta de la Bloc` - Etapa a II-a
4

12

Elite

36

Open

24

Avansati

21

Hobby

30

75

46

45

9

27

19

15

1. Boaca Valentin
2. Fratila Robert
1. Stancescu Sebastian
2. Codreanu Laurentiu
1. Moise Bianca
2. Nicolae Ionut
1. Badescu Andrei
2. Ionescu Cristi
42
2543
24 Jul
2021
B
44
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Luna lui Cuptor`
1st day - A, H
2nd day - E+O

14

E+O

20

Avansati

10

Hobby

26

40

45

11

15

1. Bejan Alexandru
2. Papacu Bejoli
1. Farkas Bence
2. Moise Bianca
1. Ionescu Cristi
2. Georgescu Robert Stefan
43
2530
10 Jul
2021
B
138
Ploiesti (Tel George Jr)
Cupa Ploiesteana `Paleta de la Bloc` - Etapa I-a
1st day - E, O
2nd day - A, H

23

Elite

43

Open

39

Avansati

33

Hobby

55

82

76

62

24

11

35

31

27

1. Durdun George
2. Fratila Robert
1. Raileanu Raissa
2. Sorescu Mircea
1. Tigau Aurelia
2. Barbu Daniel
1. Badescu Andrei
2. Varzaru Vivi
44
2533
04 Jul
2021
B
40
Targoviste (Tineretului)
`Cupa ODIN`

20

E+O

20

A+H

40

40

15

15

1. Grigore Alexandru
2. Avram Nicolae
1. Vaireanu Danut Ionel
2. Ene Florin
45
2524
26 Jun
2021
B
56
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Ciresar`
1st day - O
2nd day - A, H

18

Open

20

Avansati

18

Hobby

32

40

32

15

15

15

1. Raileanu Raissa
2. Catana Claudiu
1. Bivolaru Marius
2. Vrasti Iulian
1. Tigau Aurelia
2. Enache Ciprian
46
2520
19 Jun
2021
B
80
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`
1st day - E, O
2nd day - A, H
2

20

Elite

22

Open

20

Avansati

18

Hobby

40

38

40

32

15

19

15

15

1. Stingaciu Alexandru
2. Andone Claudiu
1. Ivan Sorin Ioan
2. Tuca Cristi
1. Mocanu Adrian
2. Caranda Alexandru
1. Vrasti Iulian
2. Popovici Andrei
47
2512
05 Jun
2021
B
84
Targoviste (Tineretului)
`Cupa ODIN`
1st day - A, H
2nd day - E, O

22

Elite

20

Open

20

Avansati

22

Hobby

50

40

40

50

15

15

15

15

1. Fratila Robert
2. Pribeagu Sebastian
1. Avram Nicolae
2. Gheorghe Nicolae
1. Nuta Mario
2. Tataru Tiberiu
1. Badea Mihai
2. Ionita Gabriel Constantin
48
2509
25 Jul
2020
B
50
Targoviste (Tineretului)
`Cupa ODIN`
1st day - E, O
2nd day - A, H
2

10

Elite

20

Open

12

Avansati

8

Hobby

20

40

18

12

7

15

11

7

1. Secu Valeriu
2. Stefan Patrick
1. Catana Claudiu
2. Istrate Cristian
1. Gheorghita Vasile
2. Tataru Tiberiu
1. Souca Liviu
2. Lungu Mihai
49
2500
11 Jul
2020
B
49
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`
12

25

E+O

24

A+H

50

46

20

20

1. Secu Valeriu
2. Lazaroiu Adrian
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Baluta Silviu
50
2494
27 Jun
2020
B
61
Targoviste
`Pandemic Cup`
1st day - A, H
2nd day - E, O
25

10

Elite

14

Open

20

Avansati

17

Hobby

45

26

40

28

11

15

15

1. Govoreanu Florin
2. Buzatu Vasile
1. Darmaz Ion
2. Trocan Nicolae
1. Bivolaru Marius
2. Stoica Mihai
1. Nicolae Sorinel
2. Alexe Dan
51
2481
07 Mar
2020
A
142
Fieni
`Cupa Orasului Fieni`
1st day - E, O
2nd day - A, H
7

16

Elite

45

Open

38

Avansati

43

Hobby

35

90

85

82

12

36

42

7

23

13

35

1. Dumitru Gheorghe
2. Pavunev Dan
1. Ciortescu Cristi
2. Voin Doru
1. Codreanu Laurentiu
2. Baltatu Marius
1. Apopei Rares Gabriel
2. Vrasti Iulian
52
2477
29 Feb
2020
A
230
Ploiesti (Tel George Jr)
1st day - E, O
2nd day - A, H

25

Elite

84

Open

64

Avansati

57

Hobby

50

210

155

135

30

84

66

60

9

27

21

19

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Trocaru Remus
2. Rada Florin
1. Raileanu Raissa
2. Codreanu Laurentiu
1. Enache Puiu Adrian
2. Ianculovici Svetozar
53
2470
22 Feb
2020
B
45
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Faurar`

15

E+O

30

A+H

30

60

11

23

1. Gheorghe Dragos
2. Caloianu Iuliana
1. Floarea Adrian
2. Vlasceanu Valentin
54
2462
15 Feb
2020
A
177
Targoviste
`Cupa Muntenia`
1st day - E, O
2nd day - A, H
2

29

Elite

53

Open

54

Avansati

41

Hobby

70

130

135

100

21

36

36

30

13

23

23

19

1. Fratila Robert
2. Lukasz Klimas
1. Vasilescu Remus
2. Gavrila Aurel
1. Gaman Carmina
2. Raileanu Raissa
1. Musat Irina
2. Patrascu Dorin
55
2452
08 Feb
2020
A+
331
Slobozia
`Cupa CSM` - Turneu A+ Zona 4
1st day - E, O
2nd day - A, H
338

57

Elite

109

Open

105

Avansati

60

Hobby

109

216

201

120

48

90

90

48

31

59

59

31

1. Simon Csaba
2. Durdun George
1. Micuda Mihai
2. Craciunica Gabriel
1. Dramba Daniel Dumitru
2. Codreanu Laurentiu
1. Carciag Adrian
2. Dimache Marian
56
2458
26 Jan
2020
B
34
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`
11

12

E+O

22

A+H

37

11

21

1. Sencu Victor
2. Gorum Adrian
1. Stoica Mihai
2. Delimart Alexiana
57
2445
19 Jan
2020
B
48
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Carindar`

18

E+O

30

A+H

45

60

11

23

1. Caloianu Iuliana
2. Retegan Cosmin
1. Raileanu Raissa
2. Sdranca Mircea
58
2438
04 Jan
2020
B
32
Targoviste
`Cupa 20-20`
1st day - A+H
2nd day - E+O
211

16

A+H

16

E+O

24

24

15

15

1. Raileanu Raissa
2. Marinescu Nelu
1. Pascal Raul
2. Stefan Patrick
59
2433
28 Dec
2019
B
58
Slobozia
`Cupa Revelionului`

17

E+O

17

Avansati

24

Incepatori

40

40

60

12

12

18

7

7

11

1. Stanciu Alin
2. Enciu Alexandru
1. Visan Victor
2. Vasilescu Emil
1. Ghita Dobre
2. Dontu Ionut
60
2419
28 Dec
2019
B
49
Targoviste (IHR)

24

E+O

25

A+I

60

50

15

19

1. Buzatu Vasile
2. Neagoe Costin
1. Musat Irina
2. Matei Mircea
61
2430
21 Dec
2019
B
25
Calarasi
`Cupa Mos Craciun`

17

E+O

8

A+I

28

28

15

1. Stanciu Alin
2. Nitu Victor
1. Visan Victor
2. Vasilescu Emil
62
2427
21 Dec
2019
B
45
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Decembrie 2019`

15

E+O

30

A+I

30

60

11

23

1. Caloianu Iuliana
2. Gheorghe Dragos
1. Raileanu Raissa
2. Codreanu Laurentiu
63
2412
07 Dec
2019
A
223
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
1st day - E, O
2nd day - A, I
4

23

Elite

78

Open

64

Avansati

58

Incepatori

55

195

155

140

24

78

66

60

7

25

21

19

1. Lukasz Klimas
2. Petcu Marius
1. Stanciulescu Bogdan
2. Catana Claudiu
1. Botoc Ovidiu
2. Grigore Marian
1. Ionita Cristian
2. Voicu Ovidiu
64
2404
24 Nov
2019
B
14
Ploiesti (Indoor)
`Campion Judetean Open AJTM Prahova & ITT`

14

Open

42

7

1. Mihaila Nicolae
2. Voicu Ionut
65
2401
23 Nov
2019
B
35
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

14

E+O

21

A+I

26

45

12

7

15

1. Ionescu Mihai
2. Trocan Nicolae
1. Delimart Alexiana
2. Floarea Adrian
66
2383
09 Nov
2019
A
151
Fieni
`Cupa Orasului Fieni`
1st day - E, O
2nd day - A, I

15

Elite

34

Open

51

Avansati

51

Incepatori

30

65

105

116

12

42

42

45

7

13

25

29

1. Neagoe Costin
2. Govoreanu Florin
1. Stanciulescu Bogdan
2. Iorgoiu Constantin
1. Stoian Sorin
2. Baltatu Eduard Laurentiu
1. Sterczer Zalan
2. Tatulea Calin
67
2382
27 Oct
2019
B
32
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

12

E+O

20

A+I

18

40

12

7

15

1. Sencu Victor
2. Istrate Cristian
1. Sterczer Sandor
2. Vasile Gica
68
2379
27 Oct
2019
B
20
Ploiesti (Indoor)
`Campion Judetean AJTM Prahova & ITT`

20

Avansati

40

15

1. Nitu Serban
2. Botoc Ovidiu
69
2377
26 Oct
2019
A
110
Valenii de Munte
`Serbarile Toamnei`

35

E+O

51

Avansati

24

Incepatori

85

120

60

36

24

23

23

7

1. Fratila Robert
2. Galiu Mihai
1. Alexandru Marius
2. Gheorghita Vasile
1. Sterczer Zalan
2. Constantin Filip
70
2365
19 Oct
2019
A
180
Slobozia
`Cupa CSM` - editia a III-a

24

Elite

53

Open

53

Avansati

50

Incepatori

59

130

128

115

36

36

15

35

23

23

1. Macarenco Andrei
2. Fratila Robert
1. Fratea Aurel
2. Vasiliev Stanislav
1. Rasnoveanu Daniel
2. Ivan Adrian
1. Budea Andra
2. Dimache Maria
71
2357
05 Oct
2019
A
121
Baicoi
`Cupa Old School`
2

48

E+O

73

A+I

120

189

33

48

21

31

1. Fratila Robert
2. Enciu Alexandru
1. Costache Laurentiu
2. Loghin Florin
72
2353
22 Sep
2019
B
30
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Septembrie 2019`

10

E+O

20

A+I

20

40

7

15

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu Iuliana
1. Sterczer Sandor
2. Dumitru George
73
2345
14 Sep
2019
B
24
Targoviste
`Cupa de Toamna`

10

E+O

14

A+I

20

42

7

7

1. Lazaroiu Adrian
2. Sencu Victor
1. Marinescu Nelu
2. Dumitru George
74
2326
07 Sep
2019
R+
110
Ploiesti (Tel George Jr)
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 4
Cupa TelGeorge Jr
4

15

Elite

27

Open

31

Avansati

37

Incepatori

30

60

65

80

12

30

24

42

7

9

15

13

1. Lukasz Klimas
2. Fratila Robert
1. Dracea Gabriel
2. Iorgoiu Constantin
1. Botoc Ovidiu
2. Mos Florin
1. Calinescu Bogdan
2. Negulescu Cristi
75
2320
24 Aug
2019
B
41
Ploiesti (Indoor)
`Cupa August 2019`

8

E+O

33

A+I

28

75

23

1. Gheorghe Dragos
2. Mihaila Nicolae
1. Iordan Alexandru Constantin
2. Ene Florin
76
2314
10 Aug
2019
B
45
Targoviste
`Cupa de Vara`

15

E+O

30

A+I

30

75

11

19

1. Lukasz Klimas
2. Buzatu Vasile
1. Petre Cristian
2. Enculescu Mihaita
77
2306
27 Jul
2019
A
161
Ploiesti
`Cupa Olimpia` - editia a II-a

23

Elite

52

Open

56

Avansati

30

Incepatori

55

125

131

75

42

30

15

35

27

9

1. Roman Iulian
2. Chiscop Bogdan
1. Pizlaru Ionel
2. Dumbrava Doru
1. Ilie Octavian Marius
2. Sterczer Sandor
1. Mocanu Luca
2. Lambru Iustinian
78
2300
13 Jul
2019
B
34
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Iulie 2019`
2

10

E+O

24

A+I

45

60

15

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu Iuliana
1. Botoc Ovidiu
2. Nitu Serban
79
2292
06 Jul
2019
A
142
Targoviste
`Cupa Munteniei`

48

E+O

58

Avansati

36

Incepatori

120

141

90

60

36

31

19

11

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Sterczer Sandor
2. Ilie Octavian Marius
1. Bondila Adrian
2. Pralea Constantin
80
2281
16 Jun
2019
B
32
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Iunie 2019`

17

E+O

15

A+I

40

30

11

11

1. Caloianu Iuliana
2. Voicu Ionut
1. Dumitru George
2. Matei Mircea
81
2276
26 May
2019
B
32
Targoviste
`Cupa Ion Heliade Radulescu`

13

E+O

19

A+I

36

11

15

1. Lazaroiu Adrian
2. Istrate Cristian
1. Popa Cezar Andrei
2. Bistreanu Armand
82
2271
25 May
2019
B
21
Calarasi

9

E+O

12

A+I

16

1. Stanciu Alin
2. Stanciu Silviu
1. Visan Victor
2. Hutanu Adrian
83
2263
25 May
2019
B
31
Cocorastii Mislii
`Cupa Stejarul` - editia a VIII-a

10

E+O

21

A+I

20

45

12

24

5

7

1. Caloianu Iuliana
2. Dumitrescu Cornel
1. Simion Silviu
2. Sursilov Constantin
84
2258
12 May
2019
B
28
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Mai 2019`

10

E+O

18

A+I

45

45

12

7

1. Caloianu Iuliana
2. Gheorghe Dragos
1. Olareanu Madalina
2. Bivolaru Stelian
85
2256
11 May
2019
A
174
Slobozia
`Cupa CSM` - editia a II-a
83

22

Elite

53

Open

53

Avansati

46

Incepatori

50

130

130

110

36

33

15

35

23

21

1. Chiscop Bogdan
2. Enciu Alexandru
1. Mitrea Silviu
2. Samoila Ion
1. Sursilov Constantin
2. Ivan Adrian
1. Bizga Romeo
2. Zisu Cristian
86
2254
04 May
2019
A
131
Valenii de Munte
`Zilele Orasului`
4129

48

E+O

59

Avansati

24

Incepatori

120

145

60

42

24

31

27

7

1. Fratila Robert
2. Radu Costica
1. Popescu Apreotesei Mihai
2. Mihu Florin
1. Mocanu Luca
2. Lambru Iustinian
87
2250
21 Apr
2019
B
14
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Aprilie 2019`

14

ALL

42

7

1. Caloianu Iuliana
2. Cudalbu Ciprian
88
2164
13 Apr
2019
A
141
Fieni
`Cupa Orasului Fieni`
1st day - O, E
2nd day - A, I
5

12

Elite

41

Open

40

Avansati

48

Incepatori

30

85

80

92

48

48

7

15

15

39

1. Enciu Alexandru
2. Ilie Marian
1. Ivan Sorin Ioan
2. Campean Adrian
1. Pop Alexandru
2. Popescu Eugen
1. Zisu Cristian
2. Popa Andrei Mihai
89
2239
07 Apr
2019
B+
103
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD 2019
82

29

E+O

35

Avansati

39

Incepatori

70

85

90

30

36

42

9

11

13

1. Fratila Robert
2. Suditu Andrei
1. Margarit Toto
2. Simion Silviu
1. Mocanu Luca
2. Matei Gabriel
90
2218
06 Apr
2019
B+
36
Targoviste
WTTD 2019
3

14

E+O

22

A+I

42

50

7

15

1. Buzatu Vasile
2. Lazaroiu Adrian
1. Ene Florin
2. Dinu Gheorghe
91
2188
06 Apr
2019
B+
31
Baicoi
WTTD 2019

15

E+O

16

A+I

30

24

15

23

9

7

1. Fratila Robert
2. Avram Nicolae
1. Dinu Cristian
2. Panait Constantin
92
2181
05 Apr
2019
Friday
B+
22
Ploiesti (Indoor)
WTTD 2019

11

E+O

11

A+I

25

25

7

7

1. Panait Genu
2. Istrate Cristian
1. Nitu Serban
2. Dinu Gheorghe
93
2176
03 Apr
2019
Wednesday
B+
81
Slobozia
WTTD 2019
4

12

Elite

19

Open

19

Avansati

31

Incepatori

30

36

36

65

7

15

15

23

1. Mirea George
2. Durdun George
1. Leolea Andrei
2. Raportaru Viorel
1. Rasnoveanu Daniel
2. Durac Viorel
1. Boboc Viorel
2. Dima Paul
94
2171
02 Apr
2019
Tuesday
B+
28
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD 2019
3

28

ALL

42

42

13

1. Fratila Robert
2. Bozga Razvan
95
2170
01 Apr
2019
Monday
B+
25
Ploiesti (Indoor)
WTTD 2019
3

15

E+O

10

A+I

30

20

11

7

1. Caloianu Iuliana
2. Bruchiu Doru
1. Ene Florin
2. Nitu Serban
96
2156
16 Mar
2019
A
195
Baicoi
Cupa `Paralela 45`
1st day - A, I
2nd day - E, O
272

14

Elite

60

Open

75

Avansati

46

Incepatori

42

150

198

110

48

33

7

39

31

21

1. Fratila Robert
2. Caloianu Iuliana
1. Bozga Razvan
2. Finna Gabor
1. Tudor Florian
2. Popescu Apreotesei Mihai
1. Chirica Alexandru
2. Podlovschi Bogdan
97
2147
10 Mar
2019
B
41
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Martie 2019`
6

21

E+O

20

A+I

44

40

15

15

1. Caloianu Iuliana
2. Bozga Razvan
1. Ene Florin
2. Constantin Filip
98
2140
02 Mar
2019
A
214
Targoviste
`Cupa Muntenia`
1st day - A, I
2nd day - E, O
2124

30

Elite

66

Open

77

Avansati

41

Incepatori

75

165

189

100

54

42

19

43

35

13

1. Chiscop Bogdan
2. Fratila Robert
1. Gavrila Aurel
2. Avram Nicolae
1. Nitu Serban
2. Popescu Apreotesei Mihai
1. Hoinaru Mihai
2. Floarea Adrian
99
2134
16 Feb
2019
A
250
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
1st day - E, O
2nd day - A, I
1223

30

Elite

96

Open

65

Avansati

59

Incepatori

75

240

160

145

30

96

66

60

9

31

21

19

1. Chiscop Bogdan
2. Kocsis Balazs
1. Bozga Razvan
2. Panaitescu Stefan
1. Margescu Bogdan
2. Cucu Cristin
1. Podlovschi Bogdan
2. Radu Adrian
100
2133
10 Feb
2019
B
54
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`
8

25

E+O

29

A+I

50

56

19

23

1. Ropotan Iulian
2. Toma Florin
1. Mihaila George
2. Delimart Alexiana