' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
YouTube/Facebook


... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. jucatori
Sistem
Clasament (link pagina turneu)
1
2250
21 Apr 2019
B
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Aprilie 2019`

ALL

... Waiting ...
2
2164
13 - 14
Apr
2019
A
141
Fieni
`Cupa Orasului Fieni`
Day1 - O, E
Day2 - A, I
15

12

Elite

41

Open

40

Avansati

48

Incepatori

1. Enciu Alexandru
2. Ilie M.
3. Macarenco A.
3. Govoreanu F.
1. Ivan Sorin Ioan
2. Campean A.
3. Stanciulescu B.
3. Dracea G.
1. Pop Alexandru
2. Popescu E.
3. Petre C.
3. Barca G.
1. Zisu Cristian
2. Popa A.
3. Fusca G.
3. Chivoiu A.
3
2239
07 Apr 2019
B+
103
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD 2019
182

29

E+O

35

Avansati

39

Incepatori

1. Fratila Robert
2. Suditu A.
3. Ivan V.
3. Sorescu M.
1. Margarit Toto
2. Simion S.
3. Coman Emil
3. Lazar D.
1. Mocanu Luca
2. Matei G.
3. Radu S.
3. David S.
4
2218
06 Apr 2019
B+
36
Targoviste
WTTD 2019
13

14

E+O

22

A+I

1. Buzatu Vasile
2. Lazaroiu A.
3. Dobrin A.
3. Ivan S.
1. Ene Florin
2. Dinu G.
3. Cristescu C.
3. Matei M.
5
2188
06 Apr 2019
B+
31
Baicoi
WTTD 2019
1

15

E+O

16

A+I

1. Fratila Robert
2. Avram N.
3. Totpal M.
3. Bolea C.
1. Dinu Cristian
2. Panait C.
3. Botoc O.
3. Nitu S.
6
2181
05 Apr 2019
B+
22
Ploiesti (Indoor)
WTTD 2019
1

11

E+O

11

A+I

1. Panait Genu
2. Istrate C.
3. Mihaila N.
3. Marian B.
1. Nitu Serban
2. Dinu G.
3. Botoc O.
3. Matei M.
7
2176
03 Apr 2019
B+
81
Slobozia
WTTD 2019
14

12

Elite

19

Open

19

Avansati

31

Incepatori

1. Mirea George
2. Durdun G.
3. Stanciu A.
3. Enciu A.
1. Leolea Andrei
2. Raportaru V.
3. Mitrea S.
3. Faur L.
1. Rasnoveanu Daniel
2. Durac V.
3. Vestineanu I.
3. Visan V.
1. Boboc Viorel
2. Dima Paul
3. Mihailescu A.
3. Taut Mihai
8
2171
02 Apr 2019
B+
28
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD 2019
131

28

ALL

1. Fratila Robert
2. Bozga R.
3. Istrate C.
3. Sorescu M.
9
2170
01 Apr 2019
B+
25
Ploiesti (Indoor)
WTTD 2019
13

15

E+O

10

A+I

1. Caloianu Iuliana
2. Bruchiu D.
3. Istrate C.
3. Voicu I.
1. Ene Florin
2. Nitu S.
3. Botoc O.
3. Dinu G.
10
2156
16 - 17
Mar
2019
A
195
Baicoi
Cupa `Paralela 45`
Day1 - A, I
Day2 - E, O
272

14

Elite

60

Open

75

Avansati

46

Incepatori

1. Fratila Robert
2. Caloianu I.
3. Neculai A.
3. Petrescu L.
1. Bozga Razvan
2. Finna G.
3. Bozga L.
3. Voin Doru
1. Tudor Florian
2. Popescu A.
3. Loghin F.
3. Ilie O.
1. Chirica Alexandru
2. Podlovschi B.
3. Mocanu L.
3. Boboc V.
11
2147
10 Mar 2019
B
41
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Martie 2019`
161

21

E+O

20

A+I

1. Caloianu Iuliana
2. Bozga R.
3. Voicu I.
3. Dracea G.
1. Ene Florin
2. Constantin F.
3. Banuta D.
3. Vasile G.
12
2140
02 - 03
Mar
2019
A
214
Targoviste
`Cupa Muntenia`
Day1 - A, I
Day2 - E, O
2124

30

Elite

66

Open

77

Avansati

41

Incepatori

1. Chiscop Bogdan
2. Fratila R.
3. Enciu A.
3. Dobrin A.
1. Gavrila Aurel
2. Avram N.
3. Laur Boro
3. Bozga R.
1. Nitu Serban
2. Popescu A.
3. Lazar D.
3. Enculescu M.
1. Hoinaru Mihai
2. Floarea A.
3. Trandafir C.
3. Bizga R.
13
2134
16 - 17
Feb
2019
A
250
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
Day1 - E, O
Day2 - A, I
11223

30

Elite

96

Open

65

Avansati

59

Incepatori

2

1. Chiscop Bogdan
2. Kocsis B.
3. Fratila R.
3. Ropotan I.
1. Bozga Razvan
2. Panaitescu S.
3. Dima C.
3. Voicu I.
1. Margescu Bogdan
2. Cucu C.
3. Enculescu M.
3. Todi D.
1. Podlovschi Bogdan
2. Radu A.
3. Ciobanu A.
3. Costache L.
14
2133
10 Feb 2019
B
54
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`
18

25

E+O

29

A+I

1. Ropotan Iulian
2. Toma F.
3. Banescu D.
3. Sencu V.
1. Mihaila George
2. Delimart A.
3. Dumitru G.
3. Cucu C.
15
2130
09 Feb 2019
B
32
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Februarie 2019`
151

14

E+O

18

A+I

1. Caloianu Iuliana
2. Neagoe C.
3. Cudalbu C.
3. Istrate C.
1. Serban Leonard
2. Enculescu M.
3. Constantin F.
3. Dinu G.
16
2121
02 Feb 2019
A
212
Slobozia
`Cupa CSM`
141

40

Elite

64

Open

54

Avansati

54

Incepatori

2

1. Neagu Mircea
2. Macarenco A.
3. Enciu A.
3. Verdet A.
1. Panaitescu Stefan
2. Pintilie N.
3. Jimmy Lu
3. Kaposta V.
1. Iordache Eugen
2. Stoian S.
3. Ion Radu
3. Badea I.
1. Barbu Alexandru
2. Serban N.
3. Geanta M.
3. Sezciuc C.
17
2119
19 Jan 2019
B
38
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Ianuarie 2019`
41

22

E+O

16

A+I

1. Neagoe Costin
2. Dumitrescu C.
3. Gheorghe D.
3. Sencu V.
1. Ene Florin
2. Dinu C.
3. Cojocaru I.
3. Bonciu D.
18
2109
05 Jan 2019
B
55
Targoviste
Turneul `Softurilor`

25

E+O

30

A+I

1. Sufletel Radu
2. Sencu V.
3. Daneliuc G.
3. Trocan N.
1. Ene Florin
2. Lazar D.
3. Stoica M.
3. Nicolescu V.
19
2098
22 Dec 2018
B
38
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Decembrie 2018`

12

E+O

26

Amatori

1. Neagoe Costin
2. Gheorghe D.
3. Panait G.
3. Sorescu M.
1. Sdranca Mircea
2. Dumitru G.
3. Kis Istvan
3. Mihaila G.
20
2099
15 Dec 2018
B
47
Slobozia
`Cupa Mos Craciun`
1

12

E+O

13

Avansati

22

Incepatori

1. Enciu Alexandru
2. Neagu M.
3. Vlase G.
3. Ceacarescu C.
1. Nicula Florin
2. Comis M.
3. Visan V.
3. Todi D.
1. Geanta Mihai
2. Stoian S.
3. Serban N.
3. Rasina M.
21
2094
15 Dec 2018
B
34
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

10

E+O

24

Amatori

1. Movileanu Flavius
2. Bratescu A.
3. Mocanu A.
3. Stingaciu A.
1. Negrea Bogdan
2. Bistreanu A.
3. Silviu N.
3. Delimart A.
22
2081
08 Dec 2018
A
200
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`
8210

35

Elite

59

Open

58

Avansati

48

Incepatori

1

1. Fratila Robert
2. Enciu A.
3. Boraciu C.
3. Ropotan I.
1. Gheorghe Dragos
2. Bondoc A.
3. Macelaru E.
3. Ionascu G.
1. Presura Eugen
2. Delimart A.
3. Eparu M.
3. Margescu B.
1. Ionescu Victor
2. Dragu F.
3. Bucsoiu V.
3. Bolozan L.
23
2075
25 Nov 2018
B
22
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Noiembrie 2018`

22

ALL

1. Gheorghe Dragos
2. Cudalbu C.
3. Draganescu V.
3. Panait G.
24
2070
24 Nov 2018
A
100
Fieni
`Cupa Orasului Fieni`

6

Elite

26

Open

38

Avansati

30

Incepatori

1. Lazaroiu Adrian
2. Pascal R.
3. Dobrin A.
3. Neagoe C.
1. Avram Nicolae
2. Mihaila N.
3. Pascu R.
3. Laur Boro
1. Dragos Marian
2. Dinu A.
3. Petre C.
3. Campean A.
1. Marinescu Nelu
2. Melnerovici D.
3. Constantin F.
3. Eftimie G.
25
2069
18 Nov 2018
B
45
Targoviste
`Cupa IHR`

15

E+O

30

Amatori

1. Fratila Robert
2. Pascal R.
3. Sencu V.
3. Panaitescu S.
1. Trocan Nicolae
2. Stoica M.
3. Matei M.
3. Negrea B.
26
2040
27 Oct 2018
A
112
Valenii de Munte
`Serbarile Toamnei - Festivalul Tuicii`

24

Elite

30

Open

58

Amatori

1. Fratila Robert
2. Macarenco A.
3. Constantinescu R.
3. Iancu G.
1. Macelaru Eugen
2. Silivestru N.
3. Plaiasu I.
3. Potarniche B.
1. Panait Genu
2. Pop A.
3. Nitu S.
3. Alexandru M.
27
2039
21 Oct 2018
B
23
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Octombrie 2018`
1

23

ALL

1. Micuda Mihai
2. Iancu G.
3. Grama M.
3. Stefan P.
28
2035
20 Oct 2018
A
154
Slobozia
`Memorialul Mihai Transmim` - editia a III-a
17

35

Elite

40

Open

42

Avansati

37

Incepatori

1. Stanciu Alin
2. Ion Marius
3. Dumitru G.
3. Macarenco A.
1. Jimmy Lu
2. Mitrea S.
3. Gheorghe N.
3. Samoila I.
1. Visan Victor
2. Lupsa B.
3. Bejan A.
3. Vilcan M.
1. Comis Marian
2. Dragu F.
3. Pancrat C.
3. Plesoianu S.
29
2043
17 Oct 2018
B
20
Ploiesti (Tel George Jr)

20

ALL

1. Fratila Robert
2. Voicu I.
3. Panaitescu S.
3. Cudalbu C.
30
2027
13 Oct 2018
A
135
Baicoi
`Cupa Orasului Baicoi`

52

E+O

52

Avansati

31

Incepatori

1. Enciu Alexandru
2. Fratila R.
3. Dinca D.
3. Petcu M.
1. Panait Genu
2. Gavrila A.
3. Negrea B.
3. Stingaciu A.
1. Radu Dragos
2. Fusca G.
3. Boaca D.
3. Avramescu B.
31
2012
23 Sep 2018
B
31
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

8

E+O

23

Amatori

1. Sencu Victor
2. Lazaroiu A.
3. Bratescu A.
3. Istrate C.
1. Stingaciu Alexandru
2. Trocan N.
3. Delimart A.
3. Sinpetrean C.
32
2003
09 Sep 2018
B
27
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Septembrie 2018`

27

ALL

1. Neagoe Costin
2. Cudalbu C.
3. Bratescu A.
3. Stancescu S.
33
1991
01 Sep 2018
R+
91
Baicoi
`Ziua Nationala AmaTur` - zona 4

11

Elite

26

Open

29

Avansati

25

Incepatori

1. Lukasz Klimas
2. Fratila R.
3. Iancu G.
3. Boraciu C.
1. Sorescu Mircea
2. Gheorghe N.
3. Bivolaru M.
3. Dracea G.
1. Bozga Razvan
2. Coman Emil
3. Codreanu L.
3. Cucu C.
1. Dumitru George
2. Dragu F.
3. Marinescu N.
3. Nedelcu M.
34
1990
25 Aug 2018
A
136
Ploiesti (Tel George Jr)
`Tel George Junior`

22

Elite

36

Open

78

Amatori

1. Neagu Mircea
2. Fratila R.
3. Iancu G.
3. Lukasz K.
1. Dobrin Adrian
2. Micuda M.
3. Persa F.
3. Vladoiu G.
1. Trocan Nicolae
2. Mocanu A.
3. Loghin F.
3. Tobosaru G.
35
1982
11 Aug 2018
B
38
Ploiesti (Indoor)
`Cupa August 2018`

38

ALL

1. Caloianu Iuliana
2. Dumitrescu C.
3. Bratescu A.
3. Persa F.
36
1976
04 Aug 2018
B
48
Targoviste
`Cupa IHR`
1

18

E+O

30

Amatori

1. Navacioiu Marian
2. Ropotan I.
3. Dobrin A.
3. Fratila R.
1. Bozga Razvan
2. Delimart A.
3. Bistreanu A.
3. Cristescu C.
37
1975
04 Aug 2018
B
24
Amarastii de Sus
`Cupa Amarastii de Sus`

24

ALL

1. Cruceru Sergiu
2. Thouzard A.
3. Geamanu R.
3. Gatman L.
38
1971
22 Jul 2018
B
27
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Iulie 2018`

27

ALL

1. Caloianu Iuliana
2. Motoroi C.
3. Mihaila N.
3. Istrate C.
39
1951
24 Jun 2018
B
30
Ploiesti (Indoor)
Cupa `Iunie 2018`
1

30

ALL

1. Buzatu Vasile
2. Caloianu I.
3. Marian B.
3. Cudalbu C.
40
1939
09 Jun 2018
B
44
Targoviste
`Cupa IHR`

12

E+O

32

Amatori

1. Dobrin Adrian
2. Neagoe C.
3. Sencu V.
3. Jimmy Lu
1. Plaiasu Ion
2. Campean A.
3. Negrea B.
3. Lazar D.
41
1926
03 Jun 2018
A+
351
Blejoi
Cupa Prahova
34

66

Elite

116

Open

109

Avansati

60

Incepatori

7

1. Roman Iulian
2. Petrescu L.
3. Tudorache V.
3. Ion Marius
1. Bivolaru Marius
2. Voicu I.
3. Polotca S.
3. Dragan P.
1. Pribeagu Sebastian
2. Codreanu L.
3. Bozga R.
3. Trocan N.
1. Grigore Marian
2. Gavrila A.
3. Stanescu T.
3. Cotet N.
42
1927
26 May 2018
B
28
Ploiesti (Indoor)

28

ALL

1. Caloianu Iuliana
2. Buzatu V.
3. Tudor F.
3. Sorescu M.
43
1924
20 May 2018
B
27
Cocorastii Mislii
Cupa Stejarul
1

6

E+O

21

Amatori

1. Hutanu Alin
2. Istrate C.
3. Craciun D.
3. Jimmy Lu
1. Plaiasu Ion
2. Trif F.
3. Nitu S.
3. Botoc O.
44
1923
19 May 2018
A
172
Ploiesti (Tel George Jr)
Cupa Tel George Junior

24

Elite

54

Open

64

Avansati

30

Incepatori

2

1. Tudorache Viorel
2. Enciu A.
3. Ion Marius
3. Neagu M.
1. Dena Corneliu
2. Ionescu M.
3. Baceanu C.
3. Sorescu M.
1. Corbu Darius
2. Gheorghe D.
3. Panait G.
3. Dinca R.
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Sterczer S.
3. Radu A.
3. Huica P.
45
1916
12 May 2018
A
149
Baicoi
`Cupa Orasului Baicoi`

35

Elite

36

Open

78

Amatori

2

1. Durdun George
2. Enciu A.
3. Fratila R.
3. Macarenco A.
1. Avram Nicolae
2. Vladoiu G.
3. Migea C.
3. Stanciulescu B.
1. Corbu Darius
2. Panait G.
3. Ilie O.
3. Lupsa B.
46
1911
05 May 2018
A
132
Valenii de Munte
`Zilele Orasului`

24

Elite

42

Open

66

Amatori

2

1. Durdun George
2. Lukasz K.
3. Enciu A.
3. Buzatu V.
1. Stanciulescu Bogdan
2. Soare V.
3. Darmaz Ion
3. Retegan C.
1. Plaiasu Ion
2. Trocan N.
3. Ilie O.
3. Panait G.
47
1884
15 Apr 2018
B+
24
Targoviste (Club Zoom)
WTTD 2018 - A/I

24

Incepatori

1. Negrea Bogdan
2. Craciun L.
3. Lungu M.
3. Cristea S.
48
1873
15 Apr 2018
B+
75
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD 2018 - E/O + A/I

29

E+O

46

Amatori

1. Fratila Robert
2. Buzatu V.
3. Avram N.
3. Dracea G.
1. Corbu Darius
2. Oancea V.
3. Piperea F.
3. Codreanu L.
49
1883
14 Apr 2018
B+
32
Targoviste (IHR)
WTTD 2018 - E/O + A/I

12

E+O

20

Amatori

1. Ropotan Iulian
2. Boraciu C.
3. Pascal R.
3. Dobrin A.
1. Cucu Cristin
2. Bivolaru S.
3. Matei M.
3. Negrea B.
50
1872
14 Apr 2018
B+
38
Ploiesti (Indoor)
WTTD 2018 - E/O + A/I

18

E+O

20

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Sorescu M.
3. Bruchiu D.
3. Teodorescu S.
1. Gheorghe Dragos
2. Corbu D.
3. Botoc O.
3. Banuta D.
51
1841
14 Apr 2018
B+
19
Calarasi
WTTD 2018 - ALL

12

E+O

7

Amatori

1. Enciu Alexandru
2. Stanciu A.
3. Dinca D.
3. Ceacarescu C.
1. Stoica Liviu Gabriel
2. Raducan F.
3. Vasilescu E.
3. Hutanu A.
52
1817
31 Mar 2018
A
183
Slobozia
Memorialul Mihai Transmim - editia a II-a
1

46

Elite

47

Open

48

Avansati

42

Incepatori

3

1. Ion Marius
2. Corcoz C.
3. Enciu A.
3. Macarenco A.
1. Baiburi Levent
2. Boraciu C.
3. Gaitan T.
3. Trocaru R.
1. Samoila Ion
2. Lita G.
3. Stolearenco I.
3. Osman M.
1. Olareanu Madalina
2. Ion Radu
3. Geanta M.
3. Craciunas B.
53
1811
24 Mar 2018
A
103
Fieni
Cupa Cimentul Fieni

17

Elite

22

Open

36

Avansati

28

Incepatori

4

1. Petrescu Liviu
2. Enciu A.
3. Ropotan I.
3. Tigau Dan
1. Boraciu Claudiu
2. Rosioara R.
3. Dena C.
3. Darmaz Ion
1. Stefan Patrick
2. Mocanu A.
3. Plaiasu I.
3. Noragiu P.
1. Pop Alexandru
2. Constantin M.
3. Campean A.
3. Trifu M.
54
1810
17 Mar 2018
B
44
Ploiesti (Indoor)
Cupa Martie 2018

16

E+O

28

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Bruchiu D.
3. Puiu D.
3. Panaitescu S.
1. Cojocaru Ion
2. Tudor V.
3. Gheorghe D.
3. Patrascu T.
55
1808
11 Mar 2018
B
40
Targoviste
3

15

E+O

25

Amatori

2

1. Lazaroiu Adrian
2. Sencu V.
3. Pascal R.
3. Gorum A.
1. Trocan Alexa
2. Cucu C.
3. Cristofor R.
3. Bivolaru S.
56
1792
18 Feb 2018
B
49
Targoviste

24

E+O

25

Amatori

1. Petrescu Liviu
2. Sencu V.
3. Buzatu V.
3. Banescu D.
1. Burca Valentin
2. Tuta R.
3. Noragiu P.
3. Bivolaru S.
57
1787
17 Feb 2018
B
39
Ploiesti (Indoor)
Cupa Februarie 2018

17

Open

22

Amatori

1. Caloianu Iuliana
2. Pascal R.
3. Nitescu H.
3. Ivan S.
1. Dinu Gheorghe
2. Popescu S.
3. Cojocaru I.
3. Gheorghe D.
58
1765
20 Jan 2018
B
48
Targoviste
`Cupa I.H.Radulescu`

24

E+O

24

Amatori

1

1. Durdun George
2. Enciu A.
3. Banescu D.
3. Ropotan I.
1. Glavan Alexandru
2. Lazar D.
3. Dinu G.
3. Plaiasu I.
59
1766
14 Jan 2018
B
48
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Ianuarie 2018`

22

E+O

26

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu I.
3. Teodorescu S.
3. Fratila R.
1. Corbu Darius
2. Vlasceanu V.
3. Balanescu B.
3. Ipate V.
60
1759
23 Dec 2017
B
48
Ploiesti (Indoor)
`Vine Craciunul`

24

E+O

24

Amatori

1

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu I.
3. Dumitrescu C.
3. Buzatu V.
1. Corbu Darius
2. Trocan N.
3. Plaiasu I.
3. Ionescu M.
61
1754
09 Dec 2017
B
37
Ploiesti (Indoor)
Cupa Prieteniei

20

E+O

17

Amatori

1. Tudorache Viorel
2. Caloianu I.
3. Ionescu M.
3. Tigau Dan
1. Iorgoiu Constantin
2. Dinu G.
3. Sdranca M.
3. Lazar D.
62
1727
25 Nov 2017
B
38
Ploiesti (Indoor)
Cupa Indoor Table Tennis

22

E+O

16

Amatori

1. Caloianu Iuliana
2. Fratila R.
3. Retegan C.
3. Buzatu V.
63
1726
25 Nov 2017
B
23
Calarasi

11

Open

12

Amatori

1. Stanciu Alin
2. Costache C.
3. Stanciu S.
3. Vlase G.
1. Ana George
2. Stoica L.
3. Trandaf D.
3. Dontu I.
64
1724
25 Nov 2017
B
25
Targoviste
Campionatul Judetean Dambovita - Top 8

13

E+O

12

Amatori

1. Dobrin Adrian
2. Sencu V.
3. Pascal R.
3. Neculcea A.
1. Ionescu Mihai
2. Glavan A.
3. Negrean V.
3. Cojocaru E.
65
1714
30 Oct 2017
B
24
Ploiesti
`Puncte pentru Turneul Final`

24

O+A

1. Navacioiu Marian
2. Iancu G.
3. Buzatu V.
3. Cobeanu M.
66
1703
28 Oct 2017
A
118
Valenii de Munte
Serbarile Toamnei - Festivalul Tuicii

30

Elite

33

Open

55

Amatori

1. Caloianu Iuliana
2. Iancu G.
3. Panaitescu S.
3. Neagoe C.
1. Bratescu Adrian
2. Macelaru E.
3. Ionita F.
3. Miron L.
1. Piperea Florin
2. Craciun D.
3. Iorgoiu C.
3. Sdranca M.
67
1701
22 Oct 2017
B
36
Ploiesti

20

E+O

16

Amatori

1. Macovei Liviu
2. Buzatu V.
3. Boraciu C.
3. Neagoe C.
1. Dinu Gheorghe
2. Corbu D.
3. Rusea G.
3. Moca V.
68
1690
14 Oct 2017
A
150
Slobozia
Memorialul Mihai Transmim

36

Elite

36

Open

42

Avansati

36

Incepatori

1. Lukasz Klimas
2. Enciu A.
3. Corcoz C.
3. Dinca D.
1. Gherasim Iulian
2. Bodin Ion
3. Dumbrava D.
3. Barac A.
1. Jaouir Khaled
2. Iorgoiu C.
3. Firica L.
3. Samoila I.
1. Raducan Florian
2. Todi D.
3. Moca V.
3. Nitu F.
69
1686
07 Oct 2017
A
117
Baicoi
Cupa Orasului Baicoi

36

Elite

25

Open

56

Amatori

3

1. Lukasz Klimas
2. Enciu A.
3. Caloianu I.
3. Ropotan I.
1. Bivolaru Marius
2. Voin Doru
3. Babus L.
3. Sorescu M.
1. Dospinescu George
2. Retegan C.
3. Vlasceanu V.
3. Constantin C.
70
1677
30 Sep 2017
A
111
Fieni
Cupa Orasului Fieni

21

Elite

22

Open

48

Avansati

20

Incepatori

1. Enciu Alexandru
2. Toma F.
3. Dumitrescu C.
3. Cristache G.
1. Dracea Gabriel
2. Sarbu Dan
3. Salariu A.
3. Cojocaru D.
1. Stancescu Sebastian
2. Dospinescu G.
3. Pascu R.
3. Iorgoiu C.
1. Grigore Marian
2. Neferu R.
3. Enciu M.
3. Filip I.
71
1671
09 Sep 2017
B
25
Ploiesti (Indoor)

10

Open

15

Amatori

1. Iancu George
2. Sorescu M.
3. Marian B.
3. Stancescu S.
1. Dinu Gheorghe
2. Radu Ion
3. Plaiasu I.
3. Panait C.
72
1656
02 Sep 2017
R+
85
Baicoi
Turneu A+ Regional Zona 4

15

Elite

18

Open

52

Amatori

1. Iancu George
2. Vlase G.
3. Caloianu I.
3. Fratila R.
1. Marian Bogdan
2. Ivan V.
3. Ivan S.
3. Dima V.
1. Concea Alin
2. Ionita F.
3. Grama M.
3. Babus L.
73
1663
26 Aug 2017
B
36
Ploiesti (Indoor)
`Cupa 23 August`

18

Open

18

Amatori

1. Enciu Alexandru
2. Neagu M.
3. Caloianu I.
3. Tigau Dan
1. Iorgoiu Constantin
2. Dospinescu G.
3. Baluta S.
3. Sdranca M.
74
1660
20 Aug 2017
B
40
Targoviste
`Cupa Libera` I.H.R.

20

Open

20

Amatori

1. Fratila Robert
2. Ivan S.
3. Tigau Dan
3. Buzatu V.
1. Dospinescu George
2. Cucu C.
3. Jaouir K.
3. Stancescu S.
75
1652
13 Aug 2017
B
30
Ploiesti (Indoor)
`Campion INDOOR Table Tennis 2017 - Elite`

15

Open

15

Avansati

1. Lukasz Klimas
2. Dumitrescu C.
3. Tigau Dan
3. Caloianu I.
1. Trocan Nicolae
2. Plaiasu I.
3. Lazar D.
3. Jaouir K.
76
1644
29 Jul 2017
B
24
Amarastii de Sus
Cupa Amarastii de Sus - 2017

24

O+A

1. Cruceru Sergiu
2. Puiu A.
3. Gheorghe N.
3. Raducan B.
77
1639
22 Jul 2017
A
154
Ploiesti (Tel George Jr)
`Cupa Tel George Junior`

29

Elite

33

Open

58

Avansati

34

Incepatori

1. Roman Iulian
2. Stanciu A.
3. Postole A.
3. Panea O.
1. Pavunev Dan
2. Amran A.
3. Ivan V.
3. Bratescu A.
1. Jimmy Lu
2. Stanciu S.
3. Pascu R.
3. Musat C.
1. Concea Alin
2. Moca V.
3. Ghita D.
3. Felecan C.
78
1635
16 Jul 2017
B
20
Ploiesti (Indoor)
`Campion Judetean Prahova - Open`

20

Open

1. Marian Bogdan
2. Nitescu H.
3. Bivolaru M.
3. Corbu D.
79
1632
15 Jul 2017
B
30
Targoviste
`Cupa Vacanta` I.H.R.

30

O+A

1. Dobrin Adrian
2. Istrate C.
3. Rosu A.
3. Ciuca Dan
80
1617
24 Jun 2017
A
162
Ploiesti
`Cupa Olimpia`

36

Elite

30

Open

96

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Enciu A.
3. Buzatu V.
3. Rosu A.
1. Pascal Raul
2. Dima C.
3. Ion S.
3. Voicu I.
1. Petenchi Edmond
2. Ionita F.
3. Dima V.
3. Alexandru M.
81
1616
11 Jun 2017
B
15
Ploiesti
Campionatul Judetean Prahova - Avansati

15

Avansati

1. Mos Florin
2. Popescu S.
3. Nitescu H.
3. Grama M.
82
1611
10 Jun 2017
A
92
Targoviste

38

E+O

54

Amatori

1. Enciu Alexandru
2. Toma F.
3. Doncea C.
3. Neagu M.
1. Railean Vlad
2. Cuna G.
3. Nicula F.
3. Rusu G.
83
1599
21 May 2017
B
14
Ploiesti
Campionatul Judetean Prahova - Incepatori

14

Incepatori

1. Pascu Razvan
2. Eparu L.
3. Ghita D.
3. Nitu S.
84
1592
20 May 2017
A
69
Calarasi
Cupa Dunarii

29

E+O

40

Amatori

2

1. Stanciu Alin
2. Enciu A.
3. Neagu M.
3. Corcoz C.
1. Mitrea Silviu
2. Gherasim I.
3. Nicula F.
3. Colceag N.
85
1595
13 May 2017
B
36
Cocorastii Mislii
`Cupa Stejarul`

18

Open

18

Amatori

1. Fratila Robert
2. Panaitescu S.
3. Mostovoi A.
3. Suditu A.
1. Marian Bogdan
2. Mos Florin
3. Ion C.
3. Bozga R.
86
1583
06 May 2017
A
136
Valenii de Munte
Zilele Orasului

53

E+O

60

Avansati

23

Incepatori

1

1. Fratila Robert
2. Enciu A.
3. Corcoz C.
3. Tecuschi D.
1. Marian Bogdan
2. Petrov Dan
3. Nitescu H.
3. Loghin F.
1. Cudalbu Ciprian
2. Darjan D.
3. Dina A.
3. Moca V.
87
1588
01 May 2017
B
21
Ploiesti
`Tenis, gratare si mici!`

10

Open

11

Amatori

1. Iancu George
2. Neagoe C.
3. Istrate C.
3. Babus L.
1. Popescu Sorin
2. Potarniche B.
3. Sarbu R.
3. Ionita F.
88
1555
09 Apr 2017
B+
24
Ploiesti (Tel George Jr)
WTTD

12

Open

12

Amatori

1. Fratila Robert
2. Nitescu H.
3. Neagoe C.
3. Bivolaru M.
1. Marian Bogdan
2. Ionita F.
3. Dinu A.
3. Stancescu S.
89
1567
08 Apr 2017
B+
18
Targoviste
WTTD

18

O+A

1. Rusu Geanini
2. Lazaroiu A.
3. Diaconescu L.
3. Dobrin A.
90
1554
08 Apr 2017
B+
41
Ploiesti (Indoor)
WTTD

19

Open

22

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Fratila R.
3. Panaitescu S.
3. Ivan V.
1. Visan Bogdan
2. Marian B.
3. Panait C.
3. Popescu S.
91
1524
08 Apr 2017
B+
22
Calarasi
WTTD

9

Open

13

Amatori

1. Stanciu Alin
2. Ceacarescu C.
3. Costache C.
3. Stanciu S.
1. Stanciu Stelian
2. Colceag N.
3. Mandru I.
3. Vasilescu E.
92
1523
08 Apr 2017
B+
20
Buzau
WTTD

20

O+A

1. Teodorescu Sandica
2. Concea A.
3. Baceanu C.
3. Popa A.
93
1513
08 Apr 2017
B+
13
Baicoi
WTTD

13

Incepatori

1. Stoica Robert
2. Gutu B.
3. Nistor B.
3. Constantin M.
94
1501
25 Mar 2017
A
169
Baicoi

53

E+O

74

Avansati

42

Incepatori

1. Bujor Dragos
2. Istrate A.
3. Fratila R.
3. Cristache G.
1. Panaitescu Stefan
2. Olteanu M.
3. Cucu C.
3. Rusu G.
1. Corbu Darius
2. Ion C.
3. Bitoiu H.
3. Barbu V.
95
1494
18 Mar 2017
A
105
Fieni
Cupa `Cimentul Fieni` - ed. a II-a

31

E+O

33

Avansati

41

Incepatori

Incepatori

2

1. Enciu Alexandru
2. Banescu D.
3. Navacioiu M.
3. Toma F.
1. Pitac Ovidiu
2. Demeny Z.
3. Rusu G.
3. Taru Alex
1. Petre Cristian
2. Petre A.
3. Stefan P.
3. Sursilov C.
96
1490
12 Mar 2017
B
41
Ploiesti
`Turneu de testare`

16

Open

25

Amatori

1

1. Fratila Robert
2. Teodorescu S.
3. Ivan S.
3. Mihaila N.
1. Craciun David Mihai
2. Babus L.
3. Sarbu Dan
3. Voicu I.
97
1483
25 Feb 2017
B
35
Ploiesti
Cupa `Primul Turneu` - Indoor Table Tennis

14

Open

21

Amatori

1

1. Lukasz Klimas
2. Fratila R.
3. Mihaila N.
3. Bozga L.
1. Voicu Ionut
2. Sorescu M.
3. Calin C.
3. Nitescu H.
98
1485
23 Feb 2017
B
24
Targoviste

10

Open

14

Amatori

1. Sencu Victor
2. Macelaru E.
3. Diaconescu L.
3. Dobrin A.
1. Rusu Geanini
2. Cucu C.
3. Darmaz Ion
3. Taru Alex
99
1470
04 Feb 2017
B
24
Calarasi

24

O+A

1. Enciu Alexandru
2. Stanciu S.
3. Costache C.
3. Craciunica G.
100
1468
04 Feb 2017
B
20
Buzau
Cupa Buzaului - ed. a II-a

20

O+A

1. Pizlaru Ionel
2. Gaitan T.
3. Cuna G.
3. Teodorescu S.