' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Photo/Video/H2H


Traffic 27 Feb
IP's: 61, Clicks: 110
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
Nr.
games
Clasament (link pagina turneu)
1
2469
22 Feb 2020
A
222
Medias
`Mini Tabara`
2

42

Elite

59

Open

69

Avansati

52

Hobby

1

5

132

184

231

165

1. Simon Csaba
2. Marchis Maximilian
1. Chibulcutean Bogdan
2. Miclos Andrei
1. Cir Florin
2. Isar Stefanel
1. Leric David
2. Ivan Claudiu
2
2468
16 Feb 2020
B
68
Ocna Sibiului
`Cupa Lacul fara fund` - editia a II-a

29

E+O

39

A+H

1

89

116

1. Aron Darie
2. Daneliuc Gabi
1. Farkas Bence
2. Cir Florin
3
2463
15 Feb 2020
A
173
Lazarea (HR)
`Cupa Ditroit`

18

Elite

42

Open

54

Avansati

59

Hobby

7

56

132

194

214

1. Simon Csaba
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Georgiu Dragos
2. Farkas Lorant
1. Burghelea Florin
2. Vaszi Denes
1. Peter Laszlo
2. Oravecz Csaba
4
2454
19 Jan 2020
B
50
Ocna Sibiului
`Lacul Fara Fund`
1

15

E+O

35

A+H

2

1

41

108

1. Daneliuc Gabi
2. Radu Constantin
1. Manitiu Florin
2. Ciobanu Cosmin
5
2440
18 Jan 2020
A
150
Lazarea (HR)
`Cupa Bastionul`

18

Elite

36

Open

44

Avansati

52

Hobby

10

59

119

153

181

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Molnar Tihamer
1. Orosz Attila
2. Olah Oliver
1. Lorincz Zoltan
2. Strugar Ioan
1. Bilt Cristian
2. Pap Gyula
6
2437
18 Jan 2020
B
43
Brasov (Energetic)
`Memorialul Ionut Nica`

22

E+O

21

A+H

3

2

80

76

1. Roman Iulian
2. Bondoc Alexandru
1. Ciobanu Adrian
2. Loghin Florin
7
2439
11 Jan 2020
A
124
Victoria
`Paleta Veche` - editia a X-a
3

18

Elite

30

Open

36

Avansati

40

Hobby

3

56

94

113

127

1. Moldovan Daniel
2. Roman Iulian
1. Marcu Vasile
2. Petho Mihaly
1. Botea Fabian
2. Vlad Maria Victoria
1. Pietraru Dorian
2. Szilagyi Bence
8
2432
21 Dec 2019
B
48
Gheorgheni
`Cupa Prieteniei`

12

E+O

36

A+I

1. Farkas Gabor
2. Laszlo Levente
1. Farkas Bence
2. Heja Zoltan
9
2420
07 Dec 2019
A
100
Lazarea (HR)
`Cupa Mos Craciun`

11

Elite

24

Open

35

Avansati

30

Incepatori

0

79

114

89

1. Orha Andrei
2. Chelmus Ionut
1. Petho Mihaly
2. Ciortescu Cristi
1. Raduly Ovidiu
2. Csurulya Gyula
1. Cotfas Gabriel
2. Ambrus Zoltan
10
2410
07 Dec 2019
A
126
Sibiu
`Cupa Iernii` - editia a VI-a

14

Elite

47

Open

36

Avansati

29

Incepatori

1. Durdun George
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Groza Alexandru
2. Dirlea Ioan
1. Negrea Olimpiu
2. Morariu Marius
1. Malene Petru
2. Fratila Dan
11
2405
30 Nov 2019
B
57
Santimbru
`Cupa Santimbru`

17

E+O

40

A+I

3

1. Stefan Patrick
2. Orosz Attila
1. Loghin Florin
2. Tirlea Gheorghe
12
2402
23 Nov 2019
B
58
Suseni
`Cupa Suseni` - editia a III-a

18

E+O

40

A+I

1

1. Bauer Lajos
2. Welker Ivan
1. Farkas Bence
2. Lorincz Zoltan
13
2392
16 Nov 2019
B
48
Ocna Sibiului
`Campionatul Judetean Sibiu - Top 8`

23

E+O

25

A+I

1. Daneliuc Gabi
2. Cindea Cristian
1. Duca Marius
2. Benyovski Bela
14
2391
16 Nov 2019
A
124
Miercurea Ciuc
`Cupa Miercurea Ciuc`

16

Elite

30

Open

42

Avansati

36

Incepatori

1

55

114

160

137

1. Chelmus Ionut
2. Neagoe Costin
1. Laszlo Levente
2. Lakatos Zsolt
1. Popescu Apreotesei Mihai
2. Urus Kristof
1. Rogin Florin
2. Antal Daszkel Jozsef
15
2387
09 Nov 2019
A
98
Sovata
`Cupa Sovata`

14

Elite

24

Open

36

Avansati

24

Incepatori

49

29

39

89

1. Daneliuc Gabi
2. Boeriu Cezara
1. Ambrus Szilard
2. Laszlo Levente
1. Szakacs Attila
2. Bedo Jozsef
1. Beke Hunor
2. Bartos Csongor
16
2372
19 Oct 2019
B
44
Ocna Sibiului
`Cupa de Sare` - editia I-a

18

E+O

26

A+I

1. Farkas Gabor
2. Mitzea Alexandru
1. Farkas Bence
2. Benyovski Bela
17
2366
19 Oct 2019
A
140
Targu Secuiesc
Editia a IV-a

18

Elite

43

Open

49

Avansati

30

Incepatori

3

64

141

165

99

1. Simon Csaba
2. Medves Antal
1. Orha Andrei
2. Bokor Zoltan Jr
1. Kovacs Eduard
2. Toma Dan
1. Modoran Marian
2. Korodi Csaba
18
2370
12 Oct 2019
B
35
Sibiu
`Cupa Transilvania` - editia a III-a

15

E+O

20

A+I

1. Temelie Dragos
2. Aron Darie
1. Fulop Attila
2. Manitiu Florin
19
2369
12 Oct 2019
B
24
Batos
`Memorialul Campean Ioan` - editia a VIII-a

24

ALL

1. Boeriu Cezara
2. Kantor Imre Zoltan
20
2351
28 Sep 2019
A
104
Odorheiu Secuiesc
`Cupa Fit.Feel`
1

46

E+O

58

A+I

149

191

1. Mozes Gyula
2. Bardocz Szilard
1. Vajda Erno
2. Canea Kocsis Andras
21
2354
21 Sep 2019
B
43
Sfantu Gheorghe
`Campion Judetean Amatur - Covasna 2019`

43

ALL

1. Bardocz Szilard
2. Finna Gabor
22
2340
14 Sep 2019
B
44
Brasov (Energetic)

15

E+O

29

A+I

1. Bondoc Alexandru
2. Stefan Patrick
1. Nitu Serban
2. Sterczer Sandor
23
2337
14 - 15
Sep
2019
A
227
Targu Mures
`Cupa TT Concept Adial` - editia a IX-a
1st day - E, O
2nd day - A, I
13

36

Elite

71

Open

72

Avansati

48

Incepatori

2

129

270

275

183

1. Simon Csaba
2. Marchis Maximilian
1. Kaposta Victor
2. Orha Andrei
1. Ciurca Sorin
2. Sandulescu Adrian
1. Marin Florin Cornel
2. Babes Razvan
24
2332
07 Sep 2019
R+
153
Lazarea (HR)
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 6
Cupa Ditroit

14

Elite

52

Open

52

Avansati

35

Incepatori

4

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Bardocz Szilard
1. Migea Cornel
2. Tamas Szilard
1. Ilie Octavian Marius
2. Balint Gabor
1. Sterczer Zalan
2. Miklos Botond
25
2333
31 Aug 2019
A
130
Deda
`Memorialul KOOS GYULA` - editia a XI-a

26

Elite

32

Open

72

A+I

1. Cuesdean Rares
2. Bauer Lajos
1. Medve Mihai
2. Laszlo Levente
1. Bartha Zsolt Attila
2. Bumbu Pavel
26
2321
24 Aug 2019
B
44
Gheorgheni
`Cupa Gheorgheni` - editia a III-a

16

E+O

28

A+I

1. Simon Csaba
2. Bauer Lajos
1. Majai Lehel
2. Veress Arpad
27
2309
10 Aug 2019
B
84
Corund
`Cupa AmaTur a comunei Corund`

84

ALL

1. Simon Csaba
2. Moldovan Horvath Csaba
28
2308
03 - 04
Aug
2019
A
257
Brasov
`Cupa de la Poalele Tampei`
1st day - E, O
2nd day - A, I

31

Elite

76

Open

100

Avansati

50

Incepatori

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Enciu Alexandru
1. Bondoc Alexandru
2. Motorga Dorin
1. Ilie Octavian Marius
2. Ene Florin
1. Croitoru Alin
2. Butunoiu Dorin
29
2302
13 Jul 2019
B
36
Targu Mures
`Cupa Adial`

36

ALL

1. Simon Csaba
2. Barabas Zoltan
30
2295
06 Jul 2019
A
123
Deda
`Cupa Vaii Muresului` - editia a IX-a
3

30

Elite

41

Open

52

A+I

79

112

160

1. Marchis Maximilian
2. Cuesdean Rares
1. Korabian Tamas
2. Laszlo Levente
1. Strugar Ioan
2. Spaller Tiberiu
31
2285
15 Jun 2019
A
134
Ocna Sibiului
`Cupa Lacurilor Sarate` - editia I-a

18

Elite

42

Open

44

Avansati

30

Incepatori

1. Simon Csaba
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Mitzea Alexandru
2. Toader George
1. Fulop Attila
2. Vera Esteban
1. Susman Dan
2. Nandrean Dan
32
2261
01 - 02
Jun
2019
A+
310
Cheile Gradistei
Memorialul `Ionut Nica`
1st day - E, O
2nd day - A, I
1332

55

Elite

100

Open

100

Avansati

55

Incepatori

1

184

334

334

184

1. Simon Csaba
2. Durdun George
1. Barsa Ioan
2. Bozga Razvan
1. Dumitru Florin
2. Tintas Adrian
1. Tamas Vivien
2. Avramescu Bogdan
33
2270
25 May 2019
A
109
Ditrau
`Cupa Ditroit` - editia a IV-a
1

11

Elite

22

Open

40

Avansati

36

Incepatori

1. Simon Csaba
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Boeriu Cezara
2. Janosi Attila
1. Lovasz Vilmos
2. Piper Petru
1. Kelemen Miklos
2. Tirlea Gheorghe
34
2268
18 May 2019
B
36
Ciumani (HR)
`Cupa Delhegy Kupa`

6

E+O

30

A+I

1. Babics Tamas
2. Pelaghie Ioan
1. Lorincz Zoltan
2. Raduly Ovidiu
35
2266
18 May 2019
A
116
Sibiu
`Cupa Perpetuum Activ`

12

Elite

35

Open

46

Avansati

23

Incepatori

1. Simon Csaba
2. Oprea Adrian
1. Catricicau Adrian
2. Stefan Patrick
1. Hrehoret Adrian
2. Nedescu Adrian
1. Dumitru Ovidiu
2. Marginean Mihai
36
2257
11 May 2019
A
177
Reghin
Memorialul `Dan Leorda` - editia a XI-a
1

39

Elite

57

Open

81

A+I

2

117

174

250

1. Simon Csaba
2. Moldovan Cristian
1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
2. Denes Ferenc
1. Horotan Catalin
2. Chibulcutean Bogdan
37
2255
27 Apr 2019
B
54
Ditrau
`Cupa Prieteniei`

6

E+O

48

A+I

1. Babics Tamas
2. Nistor Iosif
1. Heja Zoltan
2. Vajda Erno
38
2244
08 Apr 2019
Monday
B+
16
Odorheiu Secuiesc
WTTD 2019

16

ALL

1. Farkas Gabor
2. Kiss Janos
39
2237
07 Apr 2019
B+
44
Miercurea Ciuc
WTTD 2019

14

E+O

30

A+I

1. Erdos Ferenc
2. Farkas Bence
1. Craciun Gheorghe
2. Kovacs Istvan
40
2236
07 Apr 2019
B+
30
Medias
WTTD 2019

9

E+O

21

A+I

1. Sterea Viorel
2. Cindea Cristian
1. Piper Petru
2. Sicoe Ioan
41
2232
07 Apr 2019
B+
18
Cisnadie
WTTD 2019

18

ALL

1. Farkas Gabor
2. Govoreanu Florin
42
2223
06 Apr 2019
B+
26
Tarnaveni
WTTD 2019
8

10

E+O

16

A+I

1. Pinzar Andrei
2. Molnar Tihamer
1. Chibulcutean Bogdan
2. Bleoca Lucas
43
2222
06 Apr 2019
B+
24
Targu Secuiesc
WTTD 2019

7

E+O

17

A+I

1. Finna Gabor
2. Canea Kocsis Andras Jr
1. Canea Kocsis Andras
2. Kontzey Jozsef
44
2220
06 Apr 2019
B+
39
Targu Mures
WTTD 2019
4

20

E+O

19

A+I

1. Simon Csaba
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Weisz Zsofia
2. Szakacs Attila
45
2217
06 Apr 2019
B+
36
Sighisoara
WTTD 2019

36

ALL

1. Farkas Gabor
2. Denes Ferenc
46
2216
06 Apr 2019
B+
38
Sibiu (Constantin Noica)
WTTD 2019
1

16

E+O

15

Avansati

7

Incepatori

1. Retegan Cosmin
2. Aron Darie
1. Vera Esteban
2. Ciobanu Cosmin
1. Cuntan Ioan
2. Kondort Dan
47
2215
06 Apr 2019
B+
32
Sfantu Gheorghe
WTTD 2019

8

E+O

24

A+I

1. Bardocz Szilard
2. Nagy Magor Istvan
1. Loghin Florin
2. Toma Dan
48
2212
06 Apr 2019
B+
22
Reghin
WTTD 2019

6

E+O

16

A+I

1. Cuesdean Rares
2. Zidar Victor
1. Bendris Nicu
2. Ordog Zoltan
49
2200
06 Apr 2019
B+
70
Ditrau
WTTD 2019

14

E+O

56

A+I

1. Pal Zoltan
2. Kiss Janos
1. Craciun Gheorghe
2. Heja Zoltan
50
2193
06 Apr 2019
B+
39
Brasov (Energetic)
WTTD 2019

11

E+O

28

A+I

1. Bondoc Alexandru
2. Galiu Mihai
1. Lazar Catalin
2. Tobosaru Gheorghe
51
2183
06 Apr 2019
B+
10
Agnita
WTTD 2019

4

Open

6

A+I

1. Farkas Bence
2. Toader George
1. Toader Valentin
2. Dragoiu Catalin
52
2178
04 Apr 2019
Thursday
B+
8
Brasov (Gry Club)
WTTD 2019

8

E+O

1. Hutanu Alin
2. Vladoiu Gelu
53
2177
04 Apr 2019
Thursday
B+
12
Brasov
WTTD 2019

12

ALL

1. Padurariu Costel
2. Toma Adrian
54
2175
03 Apr 2019
Wednesday
B+
42
Sibiu (Transilvania)
WTTD 2019

42

ALL

1. Govoreanu Florin
2. Daneliuc Gabi
55
2158
23 - 24
Mar
2019
A
247
Miercurea Ciuc
`Cupa Miercurea Ciuc`
1st day - A, E
2nd day - I, O
4

37

Elite

52

Open

96

Avansati

62

Incepatori

5

1. Simon Csaba
2. Tamas Szabolcs
1. Bondoc Alexandru
2. Vida Attila
1. Vieru Costica
2. Nitu Serban
1. Simo Jozsef Tibor
2. Csurulya Gyula
56
2154
16 Mar 2019
A
184
Deda
`Cupa Primaverii` - editia I-a

30

Elite

62

Open

92

A+I

5

83

188

283

1. Simon Csaba
2. Nistor Dorel
1. Ambrus Szilard
2. Ciobanu Gabriel
1. Fulop Attila
2. Lovasz Vilmos
57
2149
09 Mar 2019
A
143
Sibiu
`A & A`
12

35

Elite

36

Open

48

Avansati

24

Incepatori

1. Simon Csaba
2. Put Gabriel
1. Mitzea Alexandru
2. Creinicean Liviu
1. Nedescu Adrian
2. Chibulcutean Bogdan
1. Suciu Florin
2. Malene Petru
58
2126
09 Feb 2019
A
181
Lazarea (HR)
7

72

E+O

109

A+I

1

259

404

1. Simon Csaba
2. Gogu Gabriel
1. Bumbu Pavel
2. Canea Kocsis Andras
59
2127
02 Feb 2019
B
40
Sibiu
`Cupa Transilvania` - editia a II-a
1

40

ALL

1. Farkas Gabor
2. Sufletel Radu
60
2117
19 - 20
Jan
2019
A
208
Odorheiu Secuiesc
`Cupa Fit.Feel`
1st day - A, I
2nd day - E, O
2209

42

Elite

60

Open

72

Avansati

34

Incepatori

2

113

155

215

97

1. Simon Csaba
2. Roman Iulian
1. Marton Adam
2. Cuesdean Rares
1. Tamas Szilard
2. Kovacs Istvan
1. Kiss Bence
2. Tokes Szabolcs
61
2111
05 Jan 2019
B
48
Brasov (Energetic)

24

E+O

24

A+I

1. Fratila Robert
2. Bardocz Szilard
1. Darjan Daniel
2. Loghin Florin
62
2105
22 Dec 2018
B
46
Odorheiu Secuiesc
`Cupa Judetului Harghita`

46

ALL

1. Kiss Janos
2. Kincses Jozsef
63
2095
15 Dec 2018
A
120
Sibiu
`Cupa Iernii` - editia a V-a
3

48

E+O

72

Amatori

1. Simon Csaba
2. Grigore Alexandru
1. Dumitru Florin
2. Bleoca Lucas
64
2082
08 Dec 2018
A
101
Lazarea (HR)

12

Elite

23

Open

66

Amatori

1. Albu Vlad
2. Firu Marian
1. Polotca Stefan
2. Denes Ferenc
1. Lovasz Vilmos
2. Loghin Florin
65
2072
24 Nov 2018
B
31
Sibiu
`Campionatul Judetean Sibiu - Top 8`

17

E+O

14

Amatori

1. Govoreanu Florin
2. Temelie Dragos
1. Minzat Mircea
2. Benyovski Bela
66
2068
17 Nov 2018
B
48
Brasov

18

E+O

30

Amatori

1. Sufletel Radu
2. Mike Boroka
1. Loghin Florin
2. Ciobanu Adrian
67
2067
17 Nov 2018
B
56
Suseni
`Cupa Suseni`

15

E+O

41

Amatori

1. Boeriu Cezara
2. Jozsa Zoltan
1. Szanto Lajos
2. Gered Ferenc
68
2062
10 Nov 2018
B
57
Santimbru
`Cupa Santimbru`

13

E+O

44

Amatori

1. Kiss Janos
2. Lakatos Zsolt
1. Kovacs Istvan
2. Kis Istvan
69
2055
27 Oct 2018
B
42
Medias
`Cupa Prieteniei`

25

E+O

17

Amatori

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Pinzar Andrei
1. Zalar Marian
2. Chibulcutean Ioan
70
2037
20 Oct 2018
B
38
Sibiu
`Cupa CENTENAR Transilvania`

38

ALL

1. Sufletel Radu
2. Boeriu Cezara
71
2029
20 Oct 2018
A
172
Targu Secuiesc

23

Elite

47

Open

68

Avansati

34

Incepatori

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Toma Florin
1. Mike Boroka
2. Chelmus Ionut
1. Cristofor Razvan
2. Morariu Marius
1. Profiroiu Dorel
2. Modoran Marian
72
2031
13 Oct 2018
B
29
Batos
`Memorialul Campean Ioan` - editia a VII-a

29

ALL

1. Zidar Victor
2. Marian Florin
73
2023
06 Oct 2018
A
157
Brasov
`Cupa de la Poalele Tampei`
156

24

Elite

36

Open

53

Avansati

44

Incepatori

1. Roman Iulian
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Persa Florin
2. Finna Gabor
1. Canea Kocsis Andras Jr
2. Gavrila Aurel
1. Iancu Marius
2. Bucsoiu Vlad
74
2018
06 Oct 2018
B
20
Cisnadie
`Cupa de Toamna`

20

ALL

1. Govoreanu Florin
2. Temelie Dragos
75
2014
29 Sep 2018
B
96
Ditrau
`Cupa Prieteniei` - editia a III-a

24

E+O

32

Avansati

40

Incepatori

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Irsai Istvan
1. Nistor Iosif
2. Vajda Erno
1. Kovacs Eduard
2. Tamas Csaba Karoly
76
2005
15 Sep 2018
A
140
Targu Mures
`Cupa TT Concept Adial` - editia a VIII-a
15

56

E+O

84

Amatori

1. Sorescu Deian
2. Bauer Lajos
1. Garaz Mircea
2. Miclos Andrei
77
1999
08 Sep 2018
A
117
Odorheiu Secuiesc
`Cupa Fit.Feel`

12

Elite

34

Open

47

Avansati

24

Incepatori

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Zidar Victor
1. Dumbrava Daniel
2. Stefan Patrick
1. Dinu Cristian
2. Kincses Jozsef
1. Sinpetrean Comsa Gheorghe
2. Vancsa Zoltan
78
1994
01 Sep 2018
R+
134
Medias
`Ziua Nationala AmaTur` - zona 6

25

Elite

34

Open

60

Avansati

15

Incepatori

1. Roman Iulian
2. Bardocz Szilard
1. Stefan Patrick
2. Petho Mihaly
1. Kincses Jozsef
2. Szakali Csaba
1. Malene Petru
2. Govoreanu Cendana
79
1989
25 Aug 2018
A
122
Reghin
`Memorialul KOOS GYULA` - editia a X-a

30

Elite

22

Open

70

Amatori

1. Farkas Gabor
2. Nistor Dorel
1. Cuesdean Rares
2. Marian Florin
1. Scurtu Nicolae
2. Tintas Adrian
80
1985
18 Aug 2018
A
146
Medias
`Cupa Prieteniei`

23

Elite

41

Open

55

Avansati

27

Incepatori

1. Dumitrescu Cristina
2. Pavel Calin
1. Moldovan Horvath Csaba
2. Nastase Florin
1. Mihalca Mihai
2. Morariu Marius
1. David Zoltan
2. Prodan Iosif Lucian
81
1980
11 Aug 2018
B
54
Corund
`Cupa AmaTur a comunei Corund`

54

ALL

1. Farkas Gabor
2. Bardocz Szilard
82
1978
05 Aug 2018
B
69
Miercurea Ciuc
`Zilele Orasului - Cupa KONZUL`

39

E+O+A

30

Incepatori

1. Finna Gabor
2. Welker Ivan
1. Vancsa Zoltan
2. Kolbai Gyula
83
1974
04 Aug 2018
A
97
Agnita
`Cupa Orasului Agnita`

36

E+O

61

Amatori

1. Farkas Gabor
2. Roman Bogdan
1. Toader George
2. Moldovan Flavia
84
1969
28 Jul 2018
A
149
Deda
`Cupa Vaii Muresului` - editia a VIII-a
1

62

E+O

60

Avansati

27

Incepatori

1. Teglas Andreea
2. Mocean Dan
1. Nistor Iosif
2. Fulop Attila
1. Orha Andrei
2. Faraian Alexandru
85
1964
14 Jul 2018
B
60
Sibiu

60

ALL

1. Molnar Tihamer
2. Sufletel Radu
86
1952
30 Jun 2018
A
106
Sfantu Gheorghe

38

E+O

68

Amatori

1. Roman Iulian
2. Ditu Daniel
1. Szanto Lajos
2. Balla Peter
87
1946
23 Jun 2018
A
168
Brasov
`Cupa de la Poalele Tampei`

59

E+O

109

Amatori

1. Lukasz Klimas
2. Enciu Alexandru
1. Balla Peter
2. Szanto Lajos
88
1940
16 Jun 2018
A
95
Dumbraveni
`Cupa Orasului Dumbraveni` - editia a IV-a

45

E+O

50

Amatori

1. Farkas Gabor
2. Sufletel Radu
1. Bucur Dan
2. Seceta Andreas
89
1931
26 May 2018
B
37
Brasov (Energetic)

11

E+O

26

Amatori

1. Bondoc Alexandru
2. Hutanu Alin
1. Loghin Florin
2. Sterczer Sandor
90
1928
26 May 2018
A
173
Reghin
Memorialul Dan Leorda - Editia a X-a

38

Elite

60

Open

75

Amatori

1. Farcas Vlad
2. Simon Csaba
1. Teglas Andreea
2. Farkas Bence
1. Mihalca Mihai
2. Spaller Tiberiu
91
1922
19 May 2018
A
97
Sibiu
Cupa Aria - Editia a V-a

36

E+O

61

Amatori

1. Teglas Andreea
2. Moldovan Alexandru
1. Popescu Remus
2. Groza Alexandru
92
1917
12 May 2018
A
117
Ditrau
`Cupa Ditroit`

32

E+O

69

Avansati

16

Incepatori

1. Bauer Lajos
2. Bleoca Marius
1. Sass Imre
2. Nistor Iosif
1. Lorincz Zoltan
2. Bardocz Ferenc
93
1919
06 May 2018
B
35
Sibiu

35

ALL

1. Sicoe Rodica
2. Beches Andrei
94
1906
21 Apr 2018
B
32
Ciumani (HR)
Cupa `Delhegy Kupa`

32

ALL

1. Farkas Bence
2. Tokos Pal
95
1895
15 Apr 2018
B+
16
Toplita
WTTD 2018 - I

16

Incepatori

1. Schuller Doru
2. Cosarca Denis
96
1863
15 Apr 2018
B+
53
Miercurea Ciuc
WTTD 2018 - E/O/A + I

23

E+O+A

30

Incepatori

1. Incze Levente
2. Welker Ivan
1. Kovacs Eduard
2. Csordas Lajos
97
1894
14 Apr 2018
B+
18
Toplita
WTTD 2018 - E/O/A

18

E+O+A

1. Barabas Sandor
2. Colcer Nicolae
98
1888
14 Apr 2018
B+
24
Tarnaveni
WTTD 2018 - E/O + A/I

12

E+O

12

Amatori

1. Vitan Vasile
2. Molnar Tihamer
1. Chibulcutean Bogdan
2. Sabau Gheorghe
99
1886
14 Apr 2018
B+
31
Targu Mures
WTTD 2018 - ALL

31

ALL

1. Simon Csaba
2. Anca Octavian
100
1881
14 Apr 2018
B+
44
Sibiu
WTTD 2018 - E/O + A/I

18

E+O

26

Amatori

1. Sicoe Rodica
2. Aron Darie
1. Dragoi Andrei
2. Groza Alexandru