' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
Photo/Video/H2H


Traffic 02 Apr
IP's: 13, Clicks: 20
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. juc.
Categorii
Nr.
games
Clasament (link pagina turneu)
1
2480
29 Feb 2020
B
31
Resita
`Cupa Carasului` - editia a IV-a

31

ALL

104

1. Parvu Nicolae
2. Cioveie Bogdan
2
2476
29 Feb
2020
A
123
Oradea (King Pong)
`7Y - King Pong`
1st day - E, O
2nd day - A, H
5

23

Elite

34

Open

33

Avansati

33

Hobby

87

120

115

115

1. Iana Remus
2. Savu Cristian
1. Husa Gelu
2. Vaida Sorin
1. Gherman Romulus
2. Maxim Alexandru
1. Kovacs Levente
2. Leric David
3
2472
22 Feb 2020
B
46
Timisoara (Vest)
`Cupa Blietzkrieg II`

14

Elite

16

Open

16

A+H

3

1

25

31

31

1. Cristanus Cristian
2. Mutrescu Eugen
1. Shehabi Amer
2. Hancig Mircea
1. Lascu Marius
2. Szekeres Zoltan
4
2467
15 Feb 2020
B
34
Deva

14

E+O

20

A+H

4

37

55

1. Szakacs Raul
2. Mandru Bogdan
1. Stoica Mihai
2. Tedi Ioja
5
2464
15 Feb 2020
B
74
Arad
`Cupa B.I.R.R.`

21

E+O

24

Avansati

29

Hobby

3

1

60

75

89

1. Roman Bogdan
2. Avram Victor
1. Dumbrava Marius
2. Mitar Marius Tiberiu
1. Tasedan Adrian
2. Effler Stefan
6
2460
08 Feb 2020
B
50
Timisoara (Club 11)
`Cupa Smiley 44`

20

E+O

30

A+H

1

72

100

1. Verdet Adrian
2. Mitrache Simion
1. Iliuta Adrian
2. Popescu Radu
7
2455
25 Jan 2020
A
146
Arad
`Memorial Emil Prokopecz`

20

Elite

34

Open

44

Avansati

48

Hobby

6

6

55

103

131

151

1. Mutrescu Eugen
2. Iana Remus
1. Fieraru George
2. Jichici Svetozar
1. Neag Ioan
2. Koromi Carol
1. Mortasifu Ionut
2. Pirv Ovidiu
8
2441
18 Jan 2020
A
196
Dumbravita
`EMi-TT` & GEWO-TT`

30

Elite

60

Open

56

Avansati

50

Hobby

5

94

189

169

162

1. Sorescu Deian
2. Mutrescu Eugen
1. Kaposta Victor
2. Nagy Iosif
1. Neag Ioan
2. Borcsi Jozsef
1. Sedda Stefano
2. Dobinda Dinu
9
2435
02 Jan 2020
Thursday
B
71
Oradea (King Pong)
`LMA 2020`
2

24

E+O

47

A+H

1

1

92

179

1. Savu Cristian
2. Gergely Anton
1. Farkas Bence
2. Maxim Alexandru
10
2428
21 Dec 2019
B
47
Timisoara (Vest)

15

Elite

16

Open

16

A+I

2

1. Cristanus Cristian
2. Beca Iliesen
1. Ispas Dan
2. Jichici Svetozar
1. Neag Ioan
2. Dumbrava Marius
11
2426
14 Dec 2019
B
53
Arad
`Cupa Mos Craciun`

17

E+O

36

A+I

5

1. Avram Victor
2. Roman Bogdan
1. Daroti Florin
2. Mitar Marius Tiberiu
12
2425
14 Dec 2019
B
30
Deva
`Cupa TT Cool Sport`

12

E+O

18

A+I

1

1. Mandru Bogdan
2. Szemciuk Istvan
1. Gipsy King
2. Starcz Adrian
13
2411
07 Dec
2019
A
108
Oradea (King Pong)
Turneu `Wi-King`
1st day - E, O
2nd day - A, I
42

18

Elite

21

Open

33

Avansati

36

Incepatori

65

83

115

130

1. Farcas Dan
2. Mutrescu Eugen
1. Lacatis Ghita
2. Husa Gelu
1. Negrea Olimpiu
2. Daroti Florin
1. Margin Florin
2. Badiu Gavril
14
2421
29 Nov 2019
Friday
B
40
Oradea (King Pong)
`Foresta #250`

17

E+O

23

A+I

1. Parus Lilian
2. Jurje Alex Doru
1. Sabau Liviu
2. Moka Iuliu
15
2396
23 Nov 2019
A
142
Ilia (HD)
`Cupa Bastionul Rosu`

19

Elite

34

Open

53

Avansati

36

Incepatori

1

62

119

189

129

1. Roman Bogdan
2. Mutrescu Eugen
1. Jichici Svetozar
2. Frunza Alexandru
1. Valcica Paul Luca
2. Piper Petru
1. Furca Alexandru
2. Almajanu Sergiu
16
2394
16 Nov 2019
B
55
Arad
`Memorialul Emil Prokopecz`

16

E+O

39

A+I

3

1. Iana Remus
2. Roman Bogdan
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Ignuta Sebastian
17
2393
16 Nov 2019
B
41
Deva
`Cupa Maestro`

18

E+O

23

A+I

1

1. Mandru Bogdan
2. Negrea Olimpiu
1. Valcica Raul Ginno
2. Stanciu Dumitru
18
2386
25 Oct 2019
Friday
B
51
Oradea (King Pong)
`Foresta B`

24

E+O

27

A+I

1. Gergely Anton
2. Savu Cristian
1. Antal Cornel
2. Fritea Raul
19
2360
19 Oct 2019
A
123
Resita
`Cupa Banatului Montan` - editia a V-a

12

Elite

29

Open

43

Avansati

39

Incepatori

37

95

158

139

1. Sorescu Deian
2. Roman Bogdan
1. Geamanu Robert
2. Nagy Iosif
1. Daroti Florin
2. Iliuta Adrian
1. Curaciuc Claudiu
2. Pirvu Constantin
20
2373
13 Oct 2019
B
24
Deva

24

ALL

1. Szakacs Raul
2. Neiconi Sabin
21
2364
12 Oct
2019
A
116
Oradea (King Pong)
`Toamna Oradeana`
1st day - E+O
2nd day - A, I
6

18

Elite

36

Open

26

Avansati

36

Incepatori

65

106

94

129

1. Gergely Anton
2. Petrus Florin
1. Codau Vlad
2. Jichici Svetozar
1. Herteg Dorinel
2. Chiscan Bogdan
1. Popescu Radu
2. Rakosi Istvan
22
2359
05 Oct 2019
A
81
Oravita
`Cupa Vaii Carasului` - editia a V-a

15

Elite

29

Open

21

Avansati

16

Incepatori

41

105

83

55

1. Sorescu Deian
2. Verdet Adrian
1. Cioveie Bogdan
2. Balmez Dorel
1. Vuca Adrian
2. Bozosan Petre
1. Tataru Tiberiu
2. Pirvu Constantin
23
2348
28 Sep
2019
A
142
Simeria
`Cupa CFR Simeria`
1st day - A, I
2nd day - E, O

20

Elite

42

Open

54

Avansati

26

Incepatori

55

153

159

103

1. Sorescu Deian
2. Mutrescu Eugen
1. Grubacichi Marius
2. Turburan Ion
1. Bumbu Pavel
2. Dinu Gheorghe
1. Negru Marius
2. Oprean Andrei
24
2343
21 Sep 2019
A
132
Arad
`Cupa Aradului` - editia a III-a

17

Elite

29

Open

41

Avansati

45

Incepatori

3

51

104

149

168

1. Beca Iliesen
2. Moldovan Horvath Csaba
1. Grubacichi Marius
2. Codau Vlad
1. Daroti Florin
2. Balaj Roland
1. Simon Razvan
2. Popescu Radu
25
2341
15 Sep 2019
B
26
Resita
`Campion Judetean Amatur - Caras Severin 2019`

26

ALL

1. Sorescu Deian
2. Turburan Ion
26
2352
13 Sep 2019
Friday
B
43
Oradea (King Pong)
`Foresta B`
2

26

E+O

17

A+I

1. Prundaru Horia
2. Gergely Anton
1. Simu Marius
2. Andre Andrea
27
2327
07 Sep 2019
R+
152
Resita
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 7

25

Elite

49

Open

49

Avansati

29

Incepatori

2

1. Sorescu Deian
2. Iana Remus
1. Frunza Alexandru
2. Ciochina Gabriel
1. Ankar Wasim
2. Cocias Gheorghe
1. Faur Claudiu
2. Moldoveanu Sorin Florian
28
2319
11 Aug 2019
B
35
Resita
`Cupa Carasului`

35

ALL

1

1. Sorescu Deian
2. Mutrescu Eugen
29
2318
10 Aug 2019
B
40
Santamaria-Orlea

16

E+O

24

A+I

1. Zbancu Leo
2. Pavel Calin
1. Ispas Emil
2. Tatar Dorel
30
2329
02 Aug 2019
Friday
B
37
Oradea (King Pong)
`Foresta B`

20

E+O

17

A+I

1. Gergely Anton
2. Parus Lilian
1. Maxim Alexandru
2. Culda Andrei
31
2307
27 Jul 2019
A
106
Oradea (PingPongMania)
`Cupa Pingpongmania` - editia a XXXII-a

12

Elite

28

Open

31

Avansati

35

Incepatori

37

105

105

125

1. Anca Vladimir
2. Avram Victor
1. Frunza Alexandru
2. Husa Gelu
1. Blaga Mircea
2. Horotan Catalin
1. Varkonyi Amalia
2. Cristea Silviu
32
2288
22 Jun 2019
B
37
Deva

17

E+O

20

A+I

1. Mandru Bogdan
2. Zbancu Leo
1. Starcz Adrian
2. Moldovean Valer
33
2286
15 Jun 2019
B
49
Arad (CSM)

6

Open

43

A+I

1. Frunza Alexandru
2. Lacatis Ghita
1. Hancig Mircea
2. Simon Razvan
34
2262
11 May 2019
A
67
Oravita
`Cupa Vaii Carasului` - editia a IV-a

11

Elite

27

Open

29

A+I

32

99

109

1. Sorescu Deian
2. Mutrescu Eugen
1. Costache Rosioru Cristian
2. Creinicean Liviu
1. Cioveie Bogdan
2. Zsok Arcadie
35
2264
10 May 2019
Friday
B
39
Oradea (King Pong)
`Foresta B`
1

12

E+O

27

A+I

1. Codau Vlad
2. Tailbot Francois
1. Lup Silviu
2. Costea Constantin
36
2251
04 May 2019
A
114
Lugoj
`Lugoj Open 2019`

21

Elite

36

Open

33

Avansati

24

Incepatori

61

130

115

92

1. Mutrescu Eugen
2. Iana Remus
1. Costache Rosioru Cristian
2. Veres Adrian
1. Hancig Mircea
2. Dumitru Florin
1. Socaci Silviu
2. Konstantinov Marko
37
2247
20 Apr 2019
B
31
Varset (Serbia)

11

E+O

20

A+I

1. Ardeljan Marinel
2. Beca Iliesen
1. Hancig Mircea
2. Mohan Petar
38
2167
13 Apr
2019
A
113
Oradea (King Pong)
Cupa `Spring Pong`
1st day - O, E
2nd day - A, I
4

15

Elite

29

Open

35

Avansati

34

Incepatori

49

110

124

119

1. Glisa Valentin
2. Mutrescu Eugen
1. Costache Rosioru Cristian
2. Cotca Dacian
1. Ispas Dan
2. Bondar Leontin
1. Zifceac Ludovic
2. Gligor Paul
39
2241
07 Apr 2019
B+
32
Resita
WTTD 2019

17

E+O

15

A+I

1. Sorescu Deian
2. Put Gabriel
1. Neag Ioan
2. Tamsa Titus
40
2226
06 Apr 2019
B+
32
Timisoara (Club 11)
WTTD 2019

15

E+O

17

A+I

1. Beca Iliesen
2. Verdet Adrian
1. Ciurca Sorin
2. Ispas Dan
41
2208
06 Apr 2019
B+
24
Oravita
WTTD 2019

17

E+O

7

A+I

1. Sorescu Deian
2. Parvu Nicolae
1. Cioveie Bogdan
2. Tamsa Titus
42
2207
06 Apr 2019
B+
8
Oradea (PingPongMania)
WTTD 2019

8

ALL

1. Sferlea Alesia
2. Sferlea Marius
43
2199
06 Apr 2019
B+
36
Deva
WTTD 2019

16

E+O

20

A+I

1. Crainic Adrian
2. Mandru Bogdan
1. Barbu Tiberiu
2. Varadi Tudor Calin
44
2186
06 Apr 2019
B+
51
Arad
WTTD 2019

13

E+O

11

Avansati

27

Incepatori

1. Avram Victor
2. Ciochina Gabriel
1. Dumitru Florin
2. Szivery Adrian
1. Dobinda Alexandru
2. Simon Razvan
45
2182
05 Apr 2019
Friday
B+
20
Timisoara (Vest)
WTTD 2019
1

20

E+O

1. Iana Remus
2. Boru Lucian
46
2180
05 Apr 2019
Friday
B+
50
Oradea (King Pong)
WTTD 2019
2

22

E+O

28

A+I

1. Gergely Anton
2. Savu Cristian
1. Antal Cornel
2. Pop Alexandru
47
2179
04 Apr 2019
Thursday
B+
16
Timisoara (Vest)
WTTD 2019

16

A+I

1. Ispas Dan
2. Ankar Wasim
48
2172
03 Apr 2019
Wednesday
B+
36
Arad
WTTD 2019

14

E+O

22

A+I

1. Mutrescu Eugen
2. Avram Victor
1. Dumitru Florin
2. Daroti Florin
49
2174
02 Apr 2019
Tuesday
B+
18
Oradea (Pingpongmania)
WTTD 2019
1

18

A+I

1. Halasz Peter
2. Maxim Alexandru
50
2152
30 Mar 2019
A+
201
Arad
`Memorialul Eugen Roman`
12

48

Elite

54

Open

60

Avansati

39

Incepatori

151

194

179

115

1. Simon Csaba
2. Roman Iulian
1. Ciobanu Gabriel
2. Creinicean Liviu
1. Cioveie Bogdan
2. Ispas Dan
1. Dobinda Alexandru
2. Schiau Dan
51
2161
23 Mar 2019
B
55
Dumbravita
`Cupa Dumbravitei

14

Elite

14

Open

27

A+I

1. Glisa Valentin
2. Cristanus Cristian
1. Grubacichi Marius
2. Costache Rosioru Cristian
1. Neag Ioan
2. Mitar Marius Tiberiu
52
2166
22 Mar 2019
Friday
B
47
Oradea (King Pong)
Turneul `Spring Pong`
21

16

E+O

31

A+I

1. Savu Cristian
2. Popa Octavian
1. Cheregi Nelu
2. Antal Cornel
53
2159
16 Mar 2019
B
24
Oradea (PingPongMania)
`Cupa PingPongMania` - editia 30

24

ALL

1. Petrus Florin
2. Sferlea Alesia
54
2153
16 Mar 2019
A
161
Resita
`Cupa Banatului Montan` - editia a IV-a
1

29

Elite

54

Open

51

Avansati

27

Incepatori

89

194

179

94

1. Cristanus Cristian
2. Sorescu Deian
1. Balogh Attila
2. Ciochina Gabriel
1. Ankar Wasim
2. Stoica Ioan Florin
1. Tataru Tiberiu
2. Oproi Eugen
55
2137
16 Feb 2019
B
55
Varset (Serbia)
`Cupa Varset`

25

E+O

30

A+I

1. Sorescu Deian
2. Radak Una
1. Todorovic Milovan
2. Debeljak Nenad
56
2132
09 Feb 2019
B
50
Timisoara (Club 11)
`Cupa Smiley 42`

20

E+O

30

A+I

1. Iana Remus
2. Mutrescu Eugen
1. Ciurca Sorin
2. Ignuta Sebastian
57
2135
08 Feb 2019
Friday
B
44
Oradea (King Pong)
`6Y King Pong`
21

44

ALL

1. Gergely Anton
2. Parus Lilian
58
2116
19 Jan 2019
A
101
Oradea (PingPongMania)
`Cupa PingPongMania` - editia a XXIX-a

28

E+O

46

Avansati

27

Incepatori

105

174

110

1. Iana Remus
2. Ciochina Gabriel
1. Totos Ludovic
2. Dumitru Florin
1. Neag Ioan
2. Bartha Attila
59
2114
12 Jan 2019
B
72
Arad
`Cupa Prietenilor`
1

30

E+O

18

Avansati

24

Incepatori

1. Avram Victor
2. Iana Remus
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Dumitru Florin
1. Simon Razvan
2. Gligor Paul
60
2110
02 Jan 2019
Wednesday
B
39
Oradea (King Pong)
`LMA 2019`

39

ALL

1. Gergely Anton
2. Savu Cristian
61
2104
22 Dec 2018
B
38
Timisoara (Club 11)
`Cupa Smiley 41`

18

E+O

20

Amatori

1. Put Gabriel
2. Beca Iliesen
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Lascu Marius
62
2106
21 Dec 2018
Friday
B
31
Oradea (King Pong)
`KING PONG X-MAS`

31

ALL

1. Gergely Anton
2. Savu Cristian
63
2102
12 Dec 2018
Wednesday
B
43
Arad (CSM)
`Cupa Aradeana`

14

E+O

29

Amatori

1. Roman Bogdan
2. Spatariu Daniel
1. Neamt Doru
2. Mitar Marius Tiberiu
64
2089
08 Dec 2018
B
38
Deva
`Campionatul Judetean - Hunedoara`

20

E+O

18

Amatori

1. Mandru Bogdan
2. Pavel Calin
1. Gipsy King
2. Stancu Tiberiu
65
2088
08 Dec 2018
B
18
Oradea (PingPongMania)
`Cupa PingPongMania - Centenar 2018`

18

ALL

1. Sferlea Alesia
2. Totos Ludovic
66
2086
08 Dec 2018
B
52
Arad
`Cupa Mos Craciun`

18

E+O

34

Amatori

1. Roman Bogdan
2. Grubacichi Marius
1. Szivery Adrian
2. Craiovan Victor
67
2076
01 Dec 2018
A
184
Dumbravita
`Emi-TT` & `Selgros` - Cupa Centenar

44

Elite

47

Open

55

Avansati

38

Incepatori

1. Cristanus Cristian
2. Mandru Bogdan
1. Mirza Sorin
2. Pop Ioan Florin
1. Szemciuk Istvan
2. Dumitru Florin
1. Berinde Luca
2. Purda Raul
68
2065
17 Nov 2018
A
80
Oradea (Era Park)
`Cupa de Toamna - Carrefour`
3

11

Elite

18

Open

25

Avansati

26

Incepatori

1. Roman Bogdan
2. Tailbot Francois
1. Bondar Octavian
2. Catricicau Adrian
1. Chibulcutean Bogdan
2. Bumbu Pavel
1. Kaszta Harrald
2. Dobinda Alexandru
69
2045
27 Oct 2018
A
121
Resita
`Cupa Banatului Montan` - editia a III-a

19

Elite

41

Open

39

Avansati

22

Incepatori

1. Sorescu Deian
2. Moldovan Daniel
1. Istrate Cristian
2. Ciochina Gabriel
1. Poenar Alin
2. Oneasa Silviu
1. Sorescu Velimir
2. Martoiu Gabriel
70
2057
26 Oct 2018
Friday
B
44
Oradea (King Pong)
`Foresta B`
11

44

ALL

1. Gergely Anton
2. Tascianu Cristian
71
2052
24 Oct 2018
Wednesday
B
42
Arad (CSM)
`Cupa Aradeana` - editia II-a

19

E+O

23

Amatori

1. Sorescu Deian
2. Spatariu Daniel
1. Avasilcai Marcel
2. Szivery Adrian
72
2044
21 Oct 2018
B
24
Deva
`Cupa de Toamna`

24

ALL

1. Szakacs Raul
2. Zbancu Leo
73
2034
20 Oct 2018
A
118
Oradea (King Pong)
`Toamna Oradeana`

18

Elite

30

Open

41

Avansati

29

Incepatori

1. Farkas Gabor
2. Craciun Calin
1. Costache Rosioru Cristian
2. Merai Janos
1. Zaha Vasile
2. Hancig Mircea
1. Papp Attila
2. Maxim Alexandru
74
2017
29 Sep 2018
B
16
Resita
`Cupa Carasului`

16

ALL

1. Sorescu Deian
2. Parvu Nicolae
75
2015
26 Sep 2018
Wednesday
B
42
Arad
`Cupa Aradeana` - editia I-a

16

E+O

26

Amatori

1. Roman Bogdan
2. Verdet Adrian
1. Jurescu Sorin
2. Campean Adrian
76
2008
22 Sep 2018
A
132
Arad
`Cupa Aradului` - editia a II-a

24

Elite

29

Open

33

Avansati

46

Incepatori

1. Sorescu Deian
2. Iana Remus
1. Fieraru George
2. Schiopulescu Ion
1. Avasilcai Marcel
2. Iliuta Adrian
1. Daroti Florin
2. Dobinda Alexandru
77
2007
15 Sep 2018
B
32
Timisoara (Club 11)
`Cupa Smiley 40`

12

E+O

20

Amatori

1. Roman Bogdan
2. Popa Bogdan
1. Lascu Marius
2. Jurescu Sorin
78
1996
01 Sep 2018
R+
129
Arad
`Ziua Nationala AmaTur` - zona 7

24

Elite

35

Open

36

Avansati

34

Incepatori

1. Mandru Bogdan
2. Mutrescu Eugen
1. Ilia Ionicut
2. Veres Francisc
1. Jurescu Sorin
2. Dehelean Octavian
1. Midvichi Alexandru
2. Gligor Paul
79
1973
04 Aug 2018
B
21
Resita
`Cupa Carasului`

21

ALL

1. Sorescu Deian
2. Put Gabriel
80
1970
28 Jul 2018
A
71
Oradea (PingPongMania)
`Cupa PingPongMania` - editia a XXVI-a

24

E+O

47

Amatori

1. Iana Remus
2. Savu Cristian
1. Nemaciuc Ovidiu
2. Jurescu Sorin
81
1958
30 Jun 2018
B
26
Timisoara (Club 11)
`Cupa SMILEY 39`

12

E+O

14

Amatori

1. Iana Remus
2. Verdet Adrian
1. Veres Adrian
2. Hancig Mircea
82
1955
23 Jun 2018
B
28
Oradea (King Pong)
`Zilele SZENT LASZLO`
1

28

ALL

1. Gergely Anton
2. Mandru Bogdan
83
1948
23 Jun 2018
A
77
Arad (CSM)

20

E+O

21

Avansati

36

Incepatori

1. Avram Victor
2. Iana Remus
1. Borcsi Jozsef
2. Neamt Doru
1. Chiscan Bogdan
2. Daroti Florin
84
1943
16 Jun 2018
A
135
Dumbravita
Cupa `Emi-TT` & `Selgros`

29

Elite

35

Open

36

Avansati

35

Incepatori

1. Mutrescu Eugen
2. Sorescu Deian
1. Murgu Ioan
2. Codau Vlad
1. Stanusila Oana
2. Hancig Mircea
1. Sabau Victor
2. Gherman Romulus
85
1925
26 May 2018
A
74
Oravita
Cupa Vaii Carasului

16

Elite

29

Open

29

Amatori

1. Sorescu Deian
2. Gajta Jonel
1. Boznea Daniel
2. Cornianu Sebastian
1. Veres Adrian
2. Poenar Alin
86
1913
05 May 2018
A
117
Lugoj
`Lugoj Open 2018`

25

Elite

31

Open

34

Avansati

27

Incepatori

1. Gajta Jonel
2. Sorescu Deian
1. Istrate Cristian
2. Migea Cornel
1. Borcsi Jozsef
2. Fekete Istvan
1. Mitar Marius Tiberiu
2. Starcz Adrian
87
1908
28 Apr 2018
A
114
Baile Herculane
Cupa Hercules

23

Elite

35

Open

35

Avansati

21

Incepatori

1. Durdun George
2. Enciu Alexandru
1. Migea Cornel
2. Veres Francisc
1. Sandu Antonio
2. Secu Virgil
1. Serban Lucian Maricel
2. Simion Cristi
88
1901
15 Apr 2018
B+
23
Marghita
WTTD 2018 - ALL

23

ALL

1. Jurje Alex Doru
2. Moldvai Otto
89
1893
15 Apr 2018
B+
40
Timisoara (Club 11)
WTTD 2018 - E/O + A/I

27

E+O

13

Amatori

1. Mutrescu Eugen
2. Popa Bogdan
1. Veres Adrian
2. Borcsi Jozsef
90
1869
15 Apr 2018
B+
11
Oravita
WTTD 2018 - ALL

11

ALL

1. Creinicean Liviu
2. Lungu Marius
91
1867
15 Apr 2018
B+
16
Oradea (Era Park)
WTTD 2018 - E/O + A/I

9

Open

7

Amatori

1. Tic Ioan
2. Vaida Sorin
1. Szabo Kristina
2. Varady Tibor
92
1900
14 Apr 2018
B+
10
Victor Vlad Delamarina
WTTD 2018 - ALL

10

ALL

1. Jusca Sorin
2. Ticu Sorin
93
1879
14 Apr 2018
B+
18
Sannicolau Mare
WTTD 2018 - ALL

18

ALL

1. Sirbu Florin
2. Iliuta Adrian
94
1876
14 Apr 2018
B+
22
Resita
WTTD 2018 - ALL

22

ALL

1. Sorescu Deian
2. Put Gabriel
95
1868
14 Apr 2018
B+
12
Oradea (PingPongMania)
WTTD 2018 - E/O + A/I

12

ALL

1. Savu Cristian
2. Sferlea Marius
96
1849
14 Apr 2018
B+
40
Deva
WTTD 2018 - E/O + A/I

16

E+O

24

Amatori

1. Gajta Jonel
2. Crainic Adrian
1. Muresan Florin
2. Tatar Dorel
97
1827
14 Apr 2018
B+
52
Arad (CSM)
WTTD 2018 - E/O + A/I

16

E+O

36

Amatori

1. Avram Victor
2. Prundaru Horia
1. Dobinda Alexandru
2. Balaj Roland
98
1892
13 Apr 2018
Friday
B+
24
Timisoara (Vest)
WTTD 2018 - E/O

24

E+O

1. Mutrescu Eugen
2. Butnariu Daniel
99
1866
13 Apr 2018
Friday
B+
55
Oradea (King Pong)
WTTD 2018 - E/O + A/I

27

E+O

28

Amatori

1. Gergely Anton
2. Parus Lilian
1. Cavasdan Doru
2. Roatis Gheorghe
100
1891
12 Apr 2018
Thursday
B+
24
Timisoara (Vest)
WTTD 2018 - A/I

24

Amatori

1. Sandu Antonio
2. Veres Adrian