Masa 1

Ora
9:00

Meciul 1
1-6
Grupa AARAD 1VÂLCEA Set 1Set 2Set 3Set 4Set 52-2
EliteAVRAM VictorBARBU Dan3-0
OpenKAPOSTA VictorPOPESCU Remus2-3
AvansațiFEKETE IstvánLUPȘA Bogdan1-3
HobbyGLIGOR PaulNEMTEANU Victor3-0
Masa 2

Ora
9:00

Meciul 2
2-5
Grupa AVASLUIIAȘI 2 Set 1Set 2Set 3Set 4Set 51-3
EliteCĂLIN MihaiSUMĂNARU Cătălin1-3
OpenHARIUC CosticăMACOVEI Cristi3-2
AvansațiOLTEANU GabrielDONISAN Costel1-3
HobbyGALAN IonutMARIN Doru0-3
Masa 3

Ora
9:00

Meciul 3
3-4
Grupa ACOVASNASIBIU 1 Set 1Set 2Set 3Set 4Set 51-3
EliteWELKER IvanGOVOREANU Florin2-3
OpenPETHŐ MihályMIGEA Cornel0-3
AvansațiCANEA Kocsis AndrásBOZOȘAN Petre0-3
HobbyGÎȚĂ DanFRĂȚILĂ Dan3-2
Masa 4

Ora
11:00

Meciul 4
6-4
Grupa AVÂLCEASIBIU 1 Set 1Set 2Set 3Set 4Set 51-3
EliteBARBU DanGOVOREANU Florin3-2
OpenPOPESCU RemusMIGEA Cornel1-3
AvansațiLUPȘA BogdanBOZOȘAN Petre0-3
HobbyNEMTEANU VictorFRĂȚILĂ Dan2-3
Masa 5

Ora
11:00

Meciul 5
5-3
Grupa AIAȘI 2COVASNA Set 1Set 2Set 3Set 4Set 53-1
EliteSUMĂNARU CătălinWELKER Ivan2-3
OpenMACOVEI CristiPETHŐ Mihály3-0
AvansațiDONISAN CostelCANEA Kocsis András3-0
HobbyMARIN DoruGÎȚĂ Dan3-0
Masa 6

Ora
11:00

Meciul 6
1-2
Grupa AARAD 1VASLUI Set 1Set 2Set 3Set 4Set 53-1
EliteAVRAM VictorCĂLIN Mihai2-3
OpenKAPOSTA VictorHARIUC Costică3-2
AvansațiFEKETE IstvánOLTEANU Gabriel3-1
HobbyGLIGOR PaulGALAN Ionut3-1
Masa 7

Ora
13:00

Meciul 7
2-6
Grupa AVASLUIVÂLCEA Set 1Set 2Set 3Set 4Set 52-2
EliteCĂLIN MihaiBARBU Dan3-2
OpenHARIUC CosticăPOPESCU Remus3-2
AvansațiOLTEANU GabrielLUPȘA Bogdan0-3
HobbyGALAN IonutNEMTEANU Victor0-3
Masa 8

Ora
13:00

Meciul 8
3-1
Grupa ACOVASNAARAD 1 Set 1Set 2Set 3Set 4Set 52-2
EliteWELKER IvanAVRAM Victor3-2
OpenPETHŐ MihályKAPOSTA Victor0-3
AvansațiCANEA Kocsis AndrásFEKETE István3-1
HobbyGÎȚĂ DanGLIGOR Paul1-3
Masa 9

Ora
13:00

Meciul 9
4-5
Grupa ASIBIU 1IAȘI 2 Set 1Set 2Set 3Set 4Set 52-2
EliteGOVOREANU FlorinSUMĂNARU Cătălin1-3
OpenMIGEA CornelMACOVEI Cristi3-0
AvansațiBOZOȘAN PetreDONISAN Costel3-1
HobbyFRĂȚILĂ DanMARIN Doru0-3
Masa 10

Ora
15:00

Meciul 10
6-5
Grupa AVÂLCEAIAȘI 2 Set 1Set 2Set 3Set 4Set 51-3
EliteBARBU DanSUMĂNARU Cătălin2-3
OpenPOPESCU RemusMACOVEI Cristi3-1
AvansațiLUPȘA BogdanDONISAN Costel0-3
HobbyNEMTEANU VictorMARIN Doru0-3
Masa 11

Ora
15:00

Meciul 11
1-4
Grupa AARAD 1SIBIU 1 Set 1Set 2Set 3Set 4Set 53-1
EliteAVRAM VictorGOVOREANU Florin3-0
OpenKAPOSTA VictorMIGEA Cornel3-1
AvansațiFEKETE IstvánBOZOȘAN Petre3-2
HobbyGLIGOR PaulFRĂȚILĂ Dan2-3
Masa 12

Ora
15:00

Meciul 12
2-3
Grupa AVASLUICOVASNA Set 1Set 2Set 3Set 4Set 53-1
EliteCĂLIN MihaiWELKER Ivan3-0
OpenHARIUC CosticăPETHŐ Mihály1-3
AvansațiOLTEANU GabrielCANEA Kocsis András3-0
HobbyGALAN IonutGÎȚĂ Dan3-1
Masa 13

Ora
17:00

Meciul 13
3-6
Grupa ACOVASNAVÂLCEA Set 1Set 2Set 3Set 4Set 50-4
EliteWELKER IvanBARBU Dan1-3
OpenPETHŐ MihályPOPESCU Remus1-3
AvansațiCANEA Kocsis AndrásLUPȘA Bogdan1-3
HobbyGÎȚĂ DanNEMTEANU Victor2-3
Masa 14

Ora
17:00

Meciul 14
4-2
Grupa ASIBIU 1VASLUI Set 1Set 2Set 3Set 4Set 52-2
EliteGOVOREANU FlorinCĂLIN Mihai0-3
OpenMIGEA CornelHARIUC Costică1-3
AvansațiBOZOȘAN PetreOLTEANU Gabriel3-2
HobbyFRĂȚILĂ DanGALAN Ionut3-1
Masa 15

Ora
17:00

Meciul 15
5-1
Grupa AIAȘI 2ARAD 1 Set 1Set 2Set 3Set 4Set 51-3
EliteSUMĂNARU CătălinAVRAM Victor0-3
OpenMACOVEI CristiKAPOSTA Victor1-3
AvansațiDONISAN CostelFEKETE István1-3
HobbyMARIN DoruGLIGOR Paul3-1