Nr.Nume si prenume
LocalitateEchipaMP WON
games
LOST
games
Total
games
AVG
1MARIN DoruIasiIS 28.57909+9
2SIMON CsabaTargu MuresMS 146.16819+7
3MACARENCO AndreiBucurestiB 242.33819+7
4LOSONCZI DénesSangeorgiu de PadureMS 118.61819+7
5CONSTANTIN EduardBucurestiB 29.46819+7
6CIOBANU GabrielCluj NapocaCJ 130.35718+6
7ȘTEFAN PatrickBrasovBV32.06606+6
8CORBU DariusValenii de MuntePH29.44606+6
9FEHÉR RóbertTurdaCJ 319.98606+6
10ENCIU AlexandruSloboziaIL44.02617+5
11APIAN FlorinBistritaBN 236.43617+5
12MOLDOVAN Horváth CsabaOradeaMS 242.35505+5
13GALBĂN CălinViseuMM41.66628+4
14GEORGIU DragoșVatra DorneiSV32.68628+4
15KAPOSTA VictorAradAR 132.44628+4
16CATRICICĂU AdrianBaia MareMM31.06628+4
17ȚÎNȚAȘ AdrianSighetu MarmatieiMM19.72628+4
18PIPER PetruLuna CJCJ 118.61628+4
19KONDORT DanSibiuSB 27.22628+4
20TOMA FlorinPitestiAG41.48516+4
21SURȘILOV ConstantinBucurestiB 119.26516+4
22GAGEA MarianBotosaniBT 218.54516+4
23BOZOȘAN PetreSibiuSB 117.61516+4
24MITAR Marius TiberiuSannicolau MareTM 116.55516+4
25FUȘCĂ GeorgianTargovisteDB9.78516+4
26LAMBRU IustinianPloiestiPH9.53516+4
27FEDOT ValentinTulceaTL9.5516+4
28ROSOGA LiviuCluj NapocaCJ 29.4516+4
29JIMMY LuBucurestiB 231.67639+3
30DOCAN CristianBucurestiB 219.2639+3
31ȘARCANI AndreiTargu MuresMS 19.16639+3
32ALBU VladIasiIS 142.68527+3
33PETRUȘ Florin AlinZalauSJ41527+3
34CIORTESCU CristiPopeniIS 130.7527+3
35MURESAN CarmenZalauSJ8.9527+3
36CĂLIN MihaiBarladVS42415+3
37PUȚ GabrielOravitaCS40.93415+3
38PAVEL CălinHunedoaraHD39.52415+3
39GOGU GabrielCluj NapocaCJ 142.49538+2
40STOLEARENCO IgorGalatiGL27.06538+2
41SOFIAN CorneliuSuceavaSV18.51538+2
42GLIGOR PaulAradAR 19.96538+2
43CREȚA PetruLuna CJCJ 18.84538+2
44NEAGOE CostinBucurestiB 138.61426+2
45ISTRATE CristianBucurestiB 128.31426+2
46BUBULAC CristiPiatra NeamtNT27.52426+2
47JURESCU SorinTimisoaraTM 125.88426+2
48SINGEORZAN CornelBistritaBN 322.45426+2
49TOFENI OvidiuCluj NapocaCJ 218.58426+2
50BIVOLARU StelianTargovisteDB18.53426+2
51AVRAMESCU BogdanBucurestiB 19.92426+2
52BĂLȚATU Eduard LaurențiuBucurestiAG9.4426+2
53TOCARIU SebastianBotosaniBT 28.17426+2
54SAVU CristianOradeaBH38.77437+1
55JÓZSA ZoltánOdorheiu SecuiescHR37.35437+1
56VAIDA SorinOradeaBH31.89437+1
57HALÁSZ PéterOradeaBH19.6437+1
58LUPȘA BogdanRamnicu ValceaVL18.36437+1
59SĂLĂVĂSTRU PetruBotosaniBT 115.77437+1
60BARABANCEA LiliIasiIS 19.23437+1
61POP IoanTimisoaraTM 29.1437+1
62ANGI ZoltánGheorgheniHR8.6437+1
63NEMTEANU VictorRamnicu ValceaVL0437+1
64GATMAN LaurentiuTargu JiuGJ32.16325+1
65DRÎNCEANU LilianOravitaCS30.73325+1
66HARIUC CosticăVasluiVS28.3325+1
67FÜLÖP AttilaAiudAB19.9325+1
68OPREAN AndreiBradHD9.6325+1
69CULDA AndreiOradeaBH8.35101+1
70AVRAM VictorAradAR 144.124480
71ALBU CătălinPascaniIS 340.754480
72MOROȘANU VasileSuceavaSV37.364480
73DRĂGAN Petru IoanIasiIS 328.14480
74FEKETE IstvánAradAR 119.124480
75MORARIU MariusSibiuSB 217.934480
76GRUȘCĂ NarcisGura HumoruluiSV9.324480
77LAYIS RitaSighetu MarmatieiMM7.784480
78NISTOR DorelBistritaBN 141.63360
79COROIU AndreiRomanNT39.13360
80MIHALCA MihaiBistritaBN 338.833360
81MICAN NicolaeDejCJ 234.183360
82POP ZoltanDejCJ 332.73360
83MIGEA CornelSibiuSB 130.083360
84EVTEI VasileTulceaTL27.653360
85GROSU AlexandruBotosaniBT 225.333360
86BOBOC CosminTargu NeamtNT19.73360
87STOIAN SorinCurtea de ArgesAG19.433360
88SZIVERY AdrianAradAR 218.043360
89LOGHIN FlorinBrasovBV17.873360
90FRĂȚILĂ DanOcna SibiuluiSB 19.833360
91MALENE PetruFagarasBV9.343360
92DAMIAN VasileNasaudBN 18.763360
93CRISTEA SamuelBistritaBN 47.173360
94RUS NicolaeOradeaBH6.43360
95SUMĂNARU CătălinIasiIS 241.47459-1
96MOTORGA DorinTargu MuresMS 130.79459-1
97DONISAN CostelPascaniIS 218.03459-1
98VERDEȚ AdrianTimisoaraTM 241.53347-1
99VÂLCU AlinBotosaniBT 137.94347-1
100BARBU DanRamnicu ValceaVL34.35347-1
101TÓKOS PálOdorheiu SecuiescHR28.2347-1
102ORAC TeodorSloboziaIL27.52347-1
103POPESCU RemusRamnicu ValceaVL23.69347-1
104ANKAR WasimTimisoaraTM 219.36347-1
105DIOR DorinVasluiIS 119.11347-1
106VIȘAN VictorSloboziaIL18.84347-1
107CIOBANU DanielBlajAB26.94235-1
108CIOVEIE MarianOravitaCS16.5235-1
109BOTĂNEL EduardRovinariGJ16.34235-1
110MARTOIU GabrielTargu JiuGJ7.93235-1
111DANELIUC GabiSelimbarSB 237.71358-2
112NEGREAN IoanSibiuSB 227.01358-2
113ANDREI Radu AlexandruIasiIS 318.86358-2
114PORTASE DariaGalatiGL7.35358-2
115BUSTIUC RazvanIasiIS 36.05358-2
116GOVOREANU FlorinCisnadieSB 138.82246-2
117ȚÎRA ViorelBistritaBN 436.64246-2
118WELKER IvanSfantu GheorgheCV36.56246-2
119VASILIU RemusMioveniAG32.95246-2
120GALIU MihaiBrasovBV32.88246-2
121IVAN Sorin IoanTargovisteDB28.94246-2
122PETHŐ MihályRacosu de SusCV27.7246-2
123PETA OctavianCluj NapocaCJ 223.37246-2
124GIMBUTA CatalinBistritaBN 420.7246-2
125JOLDEȘ AdrianBistritaBN 319.11246-2
126IVAN AdrianTulceaTL18.9246-2
127NIȚU ȘerbanPaulestiPH18.62246-2
128DAMIAN MirceaBistritaBN 118.45246-2
129BOBU Ștefan MinodorTargu NeamtNT8.45246-2
130MACOVEI CristiIasiIS 228.36369-3
131CORNEANU SorinBotosaniBT 125.13257-3
132CECAN VasileTimisoaraTM 222257-3
133MĂEREAN ClaudiuBistritaBN 220.63257-3
134SPALLER TiberiuNasaudBN 219.25257-3
135BREJE MarinZalauSJ19.2257-3
136BEDŐ JózsefSuseniHR17.22257-3
137ZAMFIRACHE IoanBotosaniBT 18.85257-3
138CRUCERU SergiuTargu JiuGJ42.94145-3
139SUFLEȚEL RaduAlba IuliaAB38.07145-3
140GEORGESCU ConstantinOrastieHD31.6145-3
141TRANDAFIR VasileTargu MuresMS 228.44145-3
142FÜLÖP LászlóTargu MuresMS 214.78145-3
143OLTEANU GabrielVasluiVS13.96145-3
144PRALEA ConstantinAlba IuliaAB8.35145-3
145GALAN IonutBarladVS6145-3
146NICORICIU RazvanOravitaCS4145-3
147VOINEA SorinGalatiGL34268-4
148MÎRZA SorinAradAR 234.2156-4
149COSTACHE Roșioru CristianTimisoaraTM 133.98156-4
150GRIGORE AlexandruCampinaPH33.75156-4
151GHERASIM IulianTulceaTL28.35156-4
152NAGY IosifAradAR 227.5156-4
153SCURTU NicolaeBistritaBN 418.65156-4
154CANEA Kocsis AndrásTargu SecuiescCV17.82156-4
155GÎȚĂ DanSfantu GheorgheCV8.65156-4
156DOBÎNDĂ DinuAradAR 28.1156-4
157STICLEȚ DoruBistritaBN 37156-4
158HUSA GeluZalauSJ32167-5
159BURACIUC CornelNasaudBN 29.5167-5
160DUMITRU FlorinSloboziaIL5.77167-5
161MATEI DumitruDevaHD16.88055-5
162SILO KalmanTargu MuresMS 20055-5
163GIOSAN MarcelGalatiGL13.18178-6
164LĂZĂROIU AdrianLucieniDB36.95066-6
165ZAMBLĂU IonuțCluj NapocaCJ 336.54066-6
166DUCEAC CătălinBotosaniBT 231.85066-6
167PÂRCĂLAB MihaiBistritaBN 129.2066-6
168VELA GabrielTimisoaraTM 17.4066-6
169SUCIU SergiuTurdaCJ 36.82066-6
Click pe un avatar pentru link pagină Amatur

Click pe un jucător sau echipă,
iar apoi pe un meci, pentru palmares